Karanlık

ZAMLAR, KUYRUKLAR, ENFLASYON! BİR MİLLET HIZLA YOKSULLAŞIYOR

Cüneyt Özdemir
görünümler 214 657
100% 5 000 0

Patreon'dan destek Olmak İçin ► bit.ly/cuneytozdemirdestek
Cüneyt Özdemir Katıl Butonuna basmak için ► trvid.com/show-UCkwH ...
Ethereum ile destek olmak için► 0x1E4dfE4a5B00De6e60dAa0dc7d9302c5956fb977
Solana ile destek olmak için► BMHLWsh3kUMPtXYQp35btHE8KRJaDRfkLLcApmdw83Zy
-
Eşini aldatan adam canlı yayında neler söyledi? "Yeraltı" belgeselimizin ilk gösterimi gerçekleştirildi.. Ankara'daki ekmek kuyruğunda neler yaşandı? Mansur Yavaş hangi açıklamalarda bulundu? Türkiye'nin döviz krizi kimin eseri? İkinci el arabaların fiyat artışı.. Ekonomi Bakanı Lütfi Elvan istifa mı ediyor? TÜİK ekonomik güven endeksi verilerini açıkladı.. Ekrem İmamoğlu sabit saat uygulaması için neler dedi? Enerji Bakanlığı'nın yeni aydınlatma kararları neler? Mehmet Barlas son açıklamasında neler söyledi? Kemal Kılıçdaroğlu'nun erken seçim talebi.. Altı partiden, parlementer sistem için taslak önerileri.. Selahattin Demirtaş ekonomik krizle ilgili neler söyledi? Osman Kavala davasında son gelişmeler neler? Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan kayyum söylentileriyle ilhgili hangi açıklamalarda bulundu? Metin Gürcan'ın takip ediliyorum açıklaması.. İkizdere vadisine taş ocağı projesi..Bilim İnsanı Fikrettin Şahin obeziteyle ilgili hangi açıklamalarda bulundu? Güney Afrika'da seyahat kısıtlamaları.. Almanya Biontech'ı yasakladı..Loud and Proud'dan bugün bize gelenler neler? Gazeteci Cüneyt Özdemir gündemi yorumlamaya devam ediyor.
-
Tüm Videolar ► bit.ly/cuneytozdemirvideolar
Yeni Videoları Kaçırmamak İçin ► bit.ly/cuneytozdemiryoutube
-
Sosyal Medya ►
instagram.com/cuneytozdemir
twitter.com/cuneytozdemir
-

katma

 

28 Kas 2021

Paylaş:

Paylaş:

Herunterladen:

Yük bağlantısı.....

Ekle:

Çalma listem
Daha sonra izle
YORUMLAR 379
Otomobil Günlüklerim
Otomobil fiyatlarıyla ve genel sistemle ilgili çok ciddi bir sorun var ve bunun konuşulması gerekli..
Oz Kara
Oz Kara Aylar önce
Otomobil bitti Oğuzhan... 100 binlik araçlarımıza aksesuar videosu çek bence 3 kat fazla izlenir...
Celal Dalton
Celal Dalton Aylar önce
Cümeyt bey çıkartın şu adamı bi gün programınıza da anlatsın otomobil piyasasının ne halde olduğunu
Orhan Güler
Orhan Güler Aylar önce
Abi adam sıfır araba alıp üzerine 30 bin koyup satıyor şaka gibi bir araba almak için devlete bankaya bayiye ve şahıslara Servet ödüyoruz haram zıkkım olsun
Cagdas Yalcin
Cagdas Yalcin Aylar önce
@mustafa kartal turkiyede kac kisinin ozel araba parki var balkondan elektrik kablosumu sarkitacak. Turkiyede elektrikli araba isi zor.
Ercan Sahin
Ercan Sahin Aylar önce
Otomobil ithalini serbest bırakacak Hükümet. Fiyatları düşürmenin başka yolu yok.
Muhammet Ali bayrak
Asgari ücret * Ayçiçek yağı zammı kadar artarsa 5.500 TL * Un zammı kadar artarsa 5.000 TL * Dolar artışı kadar artarsa 4.725 TL * Gerçek enflasyon kadar artarsa 4.600 TL * TÜİK enflasyonu kadar artarsa 3.400 TL olacak
Burak Gün
Burak Gün Aylar önce
8-9 ay önce sıfır aldığım, şu an 2.000 km de olan aracımı neredeyse 2 kat fiyatına satabiliyorum. Ekonomi şahlanmış(!) Allah sonumuzu hayırlı etsin. İşim için arabaya muhtacım. Gelecek seneki kasko primini nasıl ödeyeceğim onu kara kara düşünüyorum.
Havva Elif Kahraman
İyi ki varsın Elif! Her akşam umutla dünyaya açılan kapım oldun, teşekkürler...
Kuvayi Milliye
Kuvayi Milliye Aylar önce
Biz liderlerin zenginliğiyle övünen geri kalmış bir ülkeyiz ,gelişmiş ülkeler kendinden önce halkının zenginliğini ve alım gücü ile övünür.Bu iki farkın nedeni ailede ve okulda verilen eğitim ile insanlara aşılanan dürüstlük ve ahlaki değer yargılarının farklı olmasıdır.
barbar
barbar Aylar önce
2018 de kur şoku yaşandığında en azından benim çalıştığım mağazacılık sektöründe arka arkaya nasıl iflas ve konkordatolar geldiğini çok iyi hatırlıyoruz. Biz 4 ay maaş alamadık. Birçok arkadaşımız 4-5 maaş alacaklarıyla ortada kaldı. Bunlarin aynıları yine yaşanacak. Hepimiz korku içindeyiz.
Abdulhalim Kayhan
Abdulhalim Kayhan Aylar önce
İki günde una hiç düşünmeden %150 zam yapan hükümet bi sene boyunca asgari ücrette %25'mi, %30 'mu zam yapalım diye düşünüyor!
fener fe
fener fe Aylar önce
İnanılmaz fakirleştik!her şeye zam geldi! bütün paramız buhar oldu 😢 emeğimiz eridi gitti.
neset tanık
neset tanık Aylar önce
olurmu böyle sey dünya bizi gısganiyeh yerlimilli araba ucak yapacagiz hatta aya sert inişyapacagiz diş mihraklari çatir çatirr çatlatagiz ayükyünmü
aÇG
aÇG Aylar önce
tebrikler kaç bölüm yayınlayacaksınız belgeseli emeğinize sağlık
Muvaffak Iren
Muvaffak Iren Aylar önce
yaptıgı işten sizin kadar eylenip keyif ala-bazen abartıp sıksanızda- bir ikinci kişi yok bu alemde ama olaylara bakış açınızı takdir ediyoruz tabii
celal gönüllü
celal gönüllü Aylar önce
Yer altı belgeselinin istenilen seviyede tepki görmediğini düşünüyorum aslında olağanüstü üstü bir iş
Bradypaulo
Bradypaulo Aylar önce
Jandarma’nın elektrik enerjisi alım ihalesinin 131 milyon liralık kısmının Cengiz'e 91 milyon liralık kısmının ise Tivnikli’nin holdingi Eksim’e verildi.
canky canky
canky canky Aylar önce
@mert recep Bu konuyu merak edip internete yazdim ama bir sey bulamadim. Bana bu konuda yardimci olabilir misiniz?
gelecek74100
gelecek74100 Aylar önce
Ey cengiz sen mi büyüksün millet mi 4 ay içinde göreceğ.iz
Murat ORAN
Murat ORAN Aylar önce
@mert recep öncelikle kestane balının diyarı Zonguldak gökçebey'den tüm dünyaya selamlar
By NoBody
By NoBody Aylar önce
@mert recep sallaa salla heycanli oluyor
mert recep
mert recep Aylar önce
valla 131 milyon ne ki..istanbulun 2 milyarlık otobüs bakım ihalesini direk cho li vekilin mali müşaviri !!!! olduğu firmaya verdiler..buna neden sesin çıkmıyor..yollarda telef olan otobüsler bu milletin malı değilmi..ei nin sağ koluna hatay bekediyesi o kısıtlı imkanları ile 65 milyonluk tanıtım ihalesi verirken vicdanınız tatildemi..yada istanbula 400 milyon deprem 15 milyon konut bütçesi ayrılırken tanıtıma 980 milyon ayrılması hiçmi rahatsız etmedi sizi..adam olan buna laf ederken onada laf eder
Havva Elif Kahraman
Bravo Rahman Altın!! Belgesel müthiş cesaretinize hayranım... Gelecek bölümleri merakla bekliyorum. Teşekkürler
Abdullah Arslan
Abdullah Arslan Aylar önce
Bu sene akp oy vereceğim Yıllardır oy verenler yüzünden süründük Birazda onlar sürünsün 😄
erog erogane
erog erogane Aylar önce
@O K Allah sürünmemi murat etmişse herhalukarda sürünürüm.kimse bunu engellememez.bana rahat bir hayat vereceksede kimse buna mani olamaz.ben Allah a iman etmişim.amerikaya ,yada dolara değil.
Keyi Keyi
Keyi Keyi Aylar önce
😂😂
Abdullah Arslan
Abdullah Arslan Aylar önce
@O K mizah amacı ile yazdım Yokse tövbe tövbe 😄
O K
O K Aylar önce
N'alaka sen oy verince sen sürünmeyecek misin?
Abdullah Arslan
Abdullah Arslan Aylar önce
@erog erogane şuan s......meyi bırak Fantezi yapıyorlar 😄
Code Blue
Code Blue Aylar önce
Dünün maaşlarıyla yarının fiyatları için çalışmaktan usandık..
Dünyahali
Dünyahali Aylar önce
Obezitenin esas sebebi, yemeğin evde pişmemesi, eve yemek getir olayının reklamlarla insanlara sürekli empoze edilmesi. Obezitenin faturasının bu internetten online yemek sağlayıcılarına kesilmesini dilerim.
sersipahi
sersipahi Aylar önce
kutuplarda yaşıyoruz sanki! İşe giderken karanlık, eve gelirken karanlık. Öğle paydosunda yemekhane camından ışığı görebiliyoruz o kadar.
Ahmet Çağlak
Ahmet Çağlak Aylar önce
Sizi begenerek izliyorum, Umut ediyorum ki Elif hanımın teknoloji rehberliği gibi başarılı bir kişiyle çocuk yetiştirme rehberliği içeriğide kanalınızda olur. Bir toplumu geliştirmenin en iyi yolu iyi nesil yetiştirmektir. Toplumun refahı ile bu kadar kaygılı olan ekibinize bu içerikte yakışır. Saygılarımla
Gonul Akyol
Gonul Akyol Aylar önce
Güncel sadece sizden takip ediyoruz, emekleriniz için teşekkür ederiz 👏👏👏👏👏
Aysegul Calabretti
Aysegul Calabretti Aylar önce
Saatler ileri alinsa ne degisecek ki? Kisin gunesin etkinlik saatleri belli(9/10saat ). 8 saat is, nerde yasadigina bagli 1,1,5 saat trafik al yine gunesi gormuyoruz. Sokak aydinlatmalari daha yaygin olmali bence en azindan kisin.
Ugur Şakar
Ugur Şakar Aylar önce
Cüneyt Bey Tecrübe yediğin kazıkların bileşkesidir derslerde ama bu da artık bir anlam ifade etmiyor. Artık bu durumu anlamayanlar için yeni ifadeler gerekiyor.
EY TV
EY TV Aylar önce
Çözüm: MİLLİ EKONOMİ MODELİ
Smart
Smart Aylar önce
Bu yayınlarınız tarihe not düşmek adına önemli. Malum, balık hafızalı bir toplum var. Gelecekte "hayır öyle olmadıydı" deyince çıkarıp ortaya koyabileceğiz.
Emre Türker
Emre Türker Aylar önce
Boşver ekonomi iyi, damatlar paraları Paris’te eziyor. Şey, algı yapmayın. asd
Ercan Öz
Ercan Öz Aylar önce
Araba fiyatları !! Dünya sebebi 1 - Dünyada cip krizi sebebiyle üretim azaldı. Ülke Sebebi 2 - Otomobil bayileri galericiler ile anlaşmış ( artık müdür mü kim bilmem ) bayiye gelen araçlar kimseye ulaşmadan direk bu galericilere satıyor. Galericiler bu bayilere ne veriyor da bunlara satılıyor bilmem artık. 3 - Bu galericiler örn : 400 k TL ye aldığı arabayı 550 k TL satıyor. Bayiye gidiyorsun araba yok sahibinden'e bakıyorsun şu not ile ( Araç 0 'dır bayiden alınıp getirildi 100 km de 200 km de vs..) birçok araba var. Ne hikmetse bayide araba yok ama galericilerde var. ---- Yani bayiler ve galericiler el ele vermiş kara borsa oluşturmuşlar. Bayide ki arabaları galericiler topluyor. Galerici de aracın fiyatına %40 %30 koyarak satıyor. 0 aracın fiyatı 400 se 550 oluyor 2. elde de bunu gören satıcı veya diğer galerici 2. el fiyatını 0 arabadan fazla bir miktarda satıyor. Sonuç : Bu duruma dur diyecek biri var mı , ( başka bir ülkede olsa o bayiyi bi yerinden tavana asarlar ) ama yok . Bu durumda yine yeniden bi yerinden tavana asılan kim biz HALK , umrunda olan sesini çıkarabilen var mı oda yok. Böyle gelmiş böyle götürecekler bize de tutup çekip uzatmak kalıyor. ELİNİZE SAĞLIK
Tanju POLAT
Tanju POLAT Aylar önce
Saatleri neden geri almıyoruz, çok kolay cevap vereyim, kendileri enerji şirketlerine ortaklar
Gokhan Sahin
Gokhan Sahin Aylar önce
Cüneyt bey Prof. şenol babuşcu hocayı yayına almanızı tavsiye ederim ekonomi konusunda çok yerinde tespitleri var Esenlikler
akademi pansiyonu
akademi pansiyonu Aylar önce
saat alın mama sebebi sabah naması yüzünden eskıden sabah 6 da kalkıp namazdan sonra uyku bolunuyordu simdi 7.30 ezan okunuya namazı kılıp işe gitsinler diye elektirik le enerji ile hic alakası yok
Sefa Yücel
Sefa Yücel Aylar önce
22:09 UFACIK MI gerçekten mi ? Bu hikaye zam-cık meselesine dönüyor galiba neden yanlış düşünmüşüm halk fakirleşiyordu o an farklı birşey düşünemedim bu helalleşme mevzusunun da ekonomiyle aslında bağlantılı olduğunu düşünemedim demek bu kadar zor... neyse yinede yaptığınız işler güzel cüneyt bey başarılar...
Oyun Bozan
Oyun Bozan Aylar önce
Ben anladım. Sabah işe gittiğimizi kimse görmesin diye saatleri ileri almıyoruz karanlıkta gidiyoruz 🤣🤣
Serdar Saran
Serdar Saran Aylar önce
şuan açıklarlarsa o bürokratlar işten atılır...cüneyt bey..
Orhan Güler
Orhan Güler Aylar önce
Saçma sapan bir yönetim biçimi ben ekonomİ öğrencisiyim bunların alayından iyi yönetirim ekonomiyi. Piyasa güven bekler piyasaya ne yapacağını hangi adımları ne amaçlarla atacağını hissettirmen gerekir. Hayatım boyunca dolarla kurtuluş savaşı örneğini bağdaşlaştırıp ekonomi yürütüleceği aklımın ucundan geçmezdi. Gün gelecek tarihte acı olaylar diye anlatılacak bu günler.
Funda🙆❤️ekonomist .
Bende ekonomi mezunuyum.dusunceme tercüme olmuşsunuz.☺️☺️
Monstekilla
Monstekilla Aylar önce
@Orhan Güler Çok teşekkür ederim, önerilerini dikkate alıp okumaya başlayacağım.
Orhan Güler
Orhan Güler Aylar önce
@Monstekilla öğrenciliğimin başlarında aklımda belli bir kaç fikir olması için okuduğum kitaplar vardı ekonomi ya da finans alanında okumak istiyorsan işler değişir ben en temel kitapları buraya koydum. mahfi eğilmez kolay ekonomi, Aysel gündoğdu herkese göre finans, ekonomi 101 bu kitaplar temelde güzel kitaplardır okuyabilirsiniz..
Monstekilla
Monstekilla Aylar önce
Merhaba Orhan bey, temel konular hakkında halktan birisine önereceğiniz bir kitap yahut yayın önerisinde bulunabilir misin lütfen?
Uğur Erol
Uğur Erol Aylar önce
Asgari ücrete bi zam gelsin o zaman hepimizi kucağa alcaklar
EVRENTUĞ
EVRENTUĞ Aylar önce
*Özür diliyorum.* *Bu hayata geldim geleli kimsem yok ufak bi köpeğim vardı artık yok😔 senelerdir göçebe hayatı yaşıyorum youtubeda her anımı kaydediyorum desteğinize ihtiyacım var..*
Mangg
Mangg Aylar önce
Baslik hatali bir kere. Biz yoksullasmiyoruz, yoksullastiriliyoruz.
S G.
S G. Aylar önce
Cüneyt bey, 20-30 yıldır yayıncısınız, şu mikrofonunuza artık bir compressor kullanın! Yayınınızı rahatça izlemek mümkün olmuyor...
Sam Keser
Sam Keser Aylar önce
Elif abla kendi programina focus olmali bence. Hergun bu kadar arastirma ve hazirlik yapmak surdurulebilir olamaz. Cuneyt abi senin programlar en cok izlensin istiyosun haklisin ama Elif de birak kendi potansiyelini gerceklestirsin. Haftada bir cikar gerekirse bir toparlama yapar
habib urfalıoğlu
habib urfalıoğlu Aylar önce
Hep saatleri söylüyorsunuzda sadece istanbul penceresinden bakmayın doğudaki şehirlerde güneş daha erken doğuyor saatleri ileri geri almak yerine istanbulun okul yada iş mesai saati 9 olsun niye herkez istanbula göre yaşam standartlarını belirliyor siz saatleri geriye aldığınızda burada saat 4 de gece oluyor bun bu saat uygulamasından memnunum
POINT BLANK
POINT BLANK Aylar önce
80 milyon nüfusun 60’ı batıda arkadaşım.
birge1g*
birge1g* Aylar önce
Cüneyt Bey, Sizi uzun süredir izlemiyordum, maalesef sizi biraz sağlıksız gördüm. Zımba gibi göründüğünüz NY günlerinize dönmenizi dilerim. Ekranda daha iyi görünüyordunuz.
SEDAT KARAKUŞ
SEDAT KARAKUŞ Aylar önce
Bugün oğlum baba hala gece neden okula gidiyoruz dedi😪4 yaşındaki çocuğa nasıl anlatacagimi bilemedim
Mengüçler Mengüçler
2 yıldır araba dönüyor piyasada.O ona satıyor o ona satıyor herkes aldığı fiyatının üzerine 10-15 koyup satma sevdasına tutulunca 30 liralık arabaya 100 lira verip biniyoruz.
Gnay Gnay
Gnay Gnay Aylar önce
Adana'dan saygllar abi biz çiftçileride görün bu zaman oldu bahçemde limonum duruyor markette 6lira limon tarlada 50 kuruş deyil yazlk vizede yazlk bu yll herşeye zam çifti bitti borccc. Bizimde sesimizi duyurunnnnn
Emirhan Öztürk
Emirhan Öztürk Aylar önce
Cüneyt Özdemir'in bir ay önceki videoları ciddiydi artık Cüneyt abi de salmış takmıyor kafaya doları 🤣🤣🤣 makaraya vuruyor
Muhammet Aksakal
Muhammet Aksakal Aylar önce
Saatlerle ilgili eleştirinize katılmıyorum .Şuanki sistem en ideal olanı.
Mehmet Erdem
Mehmet Erdem Aylar önce
Ne olacak bu bahtsız halimiz!!!
Daha Neler
Daha Neler Aylar önce
Neden bizi denek olarak kullanıyorlar. Bırakın azcık nefes alalım
Ertugrl Onal
Ertugrl Onal Aylar önce
Helal sana başkan hayırlu olsun.
Acil Çatı
Acil Çatı Aylar önce
Dibin dibini görmek için akapeye oy vericem
bora birsen
bora birsen Aylar önce
vergi borcunuz var,ama ödeyemediniz uygulanan faiz nedir hani faiz haramdı...
Mehmet
Mehmet Aylar önce
İçim içime sığmıyor:)
Bulut Mavi
Bulut Mavi Aylar önce
İlki varsın Cüneyt abi 🔥
ihsan Menteş
ihsan Menteş Aylar önce
Güle güle dikine dibine vurmak bu olmadı , belcikadan selamlar iyi güldüm ... ( ülkem adına tabiki üzülüyorum 🇹🇷 )
mavi vera
mavi vera Aylar önce
Ayy çok güldüm abi benim de içimden gelmiyoo hâlâ 😁
Şerif Cengiz
Şerif Cengiz Aylar önce
Videonun başlığı içeriğinden önemli. İnteraktif yapsanız daha nitelikli olur bu dönem için size zahmet siyasileri bulup konuşma yapın bunu yaparsınız
Mert Sarican Remax
Mert Sarican Remax Aylar önce
Cuneyt bey siz gundemi yorumluyorsunuz helallesme ve hesaplasma secime yonelik islerdir su an onlarla illgili bir aciklama beklemeniz abes.
Berkay Samed
Berkay Samed Aylar önce
Tanju beye katılıyorum arkasındayım, bıktık suriyelilerden
Gökhan Senyavas
Gökhan Senyavas Aylar önce
Merhaba, "Afişi yapan arkadaş Photoshop'u fazla mı kaçırmış, BU NE 20 yaş gençleşmiş Kemal Bey" şeklinde bir gülümsemeniz var. Buradan benim anladığım uzun zamandır Sn. Kılıçdaroğlu ile bir araya gelmemişsiniz. Şaka değil GERÇEKTEN Kemal Bey afişte göründüğü gibi şu anda. Ben de gördüğümde ilk şaşırdığım bu oldu. O kadar uzun sohbet edecek zaman olsaydı kesinlikle nedir bunun sırrı kendisinden dinlemek isterdim. Bence bir programda 3-5 dakika buna ayırıp sorgulayın, "NEDİR KEMAL KILIÇDAROĞLU'NUN GENÇ KALMA, GENÇ GÖRÜNME SIRRI" diye... Elbet bir cevap gelir herhalde. Siyasetçilerin "sağlık sorunlarının" zaman zaman gündeme geldiği şu günlerde BENCE işlenmeye değer bir konu... Selamlar.
Bahadir Alptekin Tektas
asgari ücret artacak diye işten çıkarmalar oluyormuş burası Türkiye hiç şaşırmadim buna
ONUR SÖKÜT
ONUR SÖKÜT Aylar önce
Bu şekilde yine iktidarı almamızmı 🤦🏼‍♂️
TrKay 38
TrKay 38 Aylar önce
Geçen de yazmıştım, trend artık saatleri sabit tutmak. Bunun altyapı çalışmalarını AB yapıyor be bir veya iki seneden buna geçilecek. Saat lerindeğiştirmenin de pek çok zararları varmış ve o yüzden uzun incelemelerden sonra sabit saate geçmeye karar verdiler.
Seval Karanfil
Seval Karanfil Aylar önce
Özellikle yaz saatine geçişte trafik kazalarının arttığına dair verileri okudugumu hatırlıyorum...
Bora Barutcu
Bora Barutcu Aylar önce
Cüneyt in iç mihraklar diyecekken "R" yapması bu adam eleştiriye başladıysa yönetim gidicidir ama tam emin değil Cücük
Erkan Oskar
Erkan Oskar Aylar önce
sana mantıklı açıklama yapayım saatle alakalı? akşam mesai olabildiğince erken bitsin ki insanlar alışveriş yapmaya gezmeye çıkabilsin ekonominin çarklarını hafta içi destekleme planı! bu bile duygusal yani:)
Recep ÖNDER
Recep ÖNDER Aylar önce
Cüneyt bey affınıza sığınarak küçük bir öneride bulunmak isterim. Elbet kullanılıyordur ama vocal kanalına gate ve comp. kullanmanız sound açısından çok daha kaliteli bir izlenim sunacaktır bizlere.
Mert Balozoğlu
Mert Balozoğlu Aylar önce
Şu Mehmet Barlas’ı hiç yokmuş gibi yapsanız olmuyor mu? Adamın çalıştığı kurum ortada Sabah gazetesi baş yazarının nasıl konuşmasını bekliyoruz ki. Adamın tabi tuzu kuru senin benim halimi anlamaz, anlayamaz ve anlamak istemez zaten. Gelmiş 85 yaşına yarının önemi yok onun için şuanda ki konforuna bakıyor.
Sami Yuksel
Sami Yuksel Aylar önce
Merhaba Cuneyt bey, ben Romanya da yasiyorum, ve burada insanlar kis saatine gelicilmesinden yana degil. Aksam 5 te karanlik olmasindan rahatsizlar... Selamlar
Ebrucan Hs
Ebrucan Hs Aylar önce
Ağlanacak halimize Artık Eğleniyoruz
Ben Kendim
Ben Kendim Aylar önce
freni patlak kamyon gibi bayır aşağı gidiyoruz. milletin anası nasıl ağlar, onu deniyorlar sanırım. saatleri, ileri geri almak için hiçbir neden yok. o konuda katılmıyorum. mevcut uygulama gayet iyi, işe veya okula erken giden, bir saat geç gidelim diye talepte bulunsun. saatlerle oynanmasın
seyhan toy
seyhan toy Aylar önce
Gün başladı diye de hava aydınlanmadan sokak lambaları niye kapatılıyor ?! Arabaların farlarına mı güveniyorlar
Gokhan Sentuna
Gokhan Sentuna Aylar önce
Bir çok markette kesme şeker 2 adet alabiliyorsun bazı marketlerde şeker bile yok .
Oktay GÜMÜŞ
Oktay GÜMÜŞ Aylar önce
Bu ülkede mantık aramak da mantıksız
mehmet tufan
mehmet tufan Aylar önce
20:20 abi söz yarın aşı olcam aşıya falan olan guvenimden değil sırf her şeyle makara yapıp aglanacak halimize gülüyoruz ama bu muhabbette baya ciddilesiyon söz yarın aşı olcam
Neslişah Tongur
Neslişah Tongur Aylar önce
Doları takmamak mı lazım ? A ha ha ha Asgari ücret Ocak 2021: 385 $ Kasım 2021: 220 $ Dolar bazında erime : %43
Yavuz Yavuz
Yavuz Yavuz Aylar önce
Dolar ocak ayında 25 TL görecek
Bayram Çakıroğlu
Tanju Özcan adamdır.
EL NİNO
EL NİNO Aylar önce
Venezuela, İran, Kuzey Kore gibi "ambargo" yok, Ukrayna, Irak, Suriye gibi "savaş" yok, Ne var? Kötü yönetim!
wlogan
wlogan Aylar önce
Yoksullasiyor dedigi zenginler,fakirler zaten 2016 dan sonra çöktü 😂😂
Ahmet Erdem Uzun
Ahmet Erdem Uzun Aylar önce
An itibarı ile zamanda yolculuğu bulmuş durumdayım. Bi isteği olan varsa haber versin, işime gelirse yardımcı olurum.
Mey Mualla Çelikçi
🙏💫💐
han
han Aylar önce
Deneme tahtası bu kadar denenmemiştır.
Akadron
Akadron Aylar önce
Dün lodos için yeterli uyarı yapılsa 5 kişi ölmezdi. Kanallar halkı uyarmak yerine siyaset göstermeyi tercih etti.
Buse Yasar
Buse Yasar Aylar önce
shuffle olayı sadece Adele'in yeni albümü için kalkıyor, diğer playlist ve albümlerde devam
Jake Kresh
Jake Kresh Aylar önce
Cuneytttttt beyyyyy 👏👏👏👏👏
P. C.
P. C. Aylar önce
40:51 Haber kaynağının "için" olması çok korkunç değil, kaynağı "..çı" olanlar da var çünkü.
Richard Adams
Richard Adams Aylar önce
Saatlerin ileri alınmamasının nedeni Kabe ile aynı saat diliminde olmak. Başka bi açıklaması yok.
Mehmet Çelik
Mehmet Çelik Aylar önce
Deneme sonrası cari açık kapanmaya çalışılacak. Halkı düşünen yok.
mehmet dogru
mehmet dogru Aylar önce
merhaba...cüneyt bey...kolay gelsin....cumhurbaşknı adayımız sizsiniz..cüneyt özdemir diye...bir...muhabir var.....tv de gördüm
Atilla Davul
Atilla Davul Aylar önce
Cüneyt Bey, sizi severek takip ediyoruz. Yalniz iki gündür Yaz saati uygulamasi üzerine konusuyorsunuz. Sizi dostca uyarayim Zaten kis saatindesiniz. Yaz saati uygulamasi Mart sonu gibi baslar Ekim sonunda da geri alinir. Sayin Imamogluna iletin o önce Taksi sorununu halletsin de Yaz Saati Uygulamasina sonra da gecilir.... Iyi programlar... Saygilarimla...
nihat fevzioğlu
nihat fevzioğlu Aylar önce
Yaz saati uygulamasındayız , yazdan aynen devam ediyor, kış saatine geçmek için saatler bir saat geri alınması gerekiyor.
Oğuz 22
Oğuz 22 Aylar önce
Arkadaş ben anlamadım ekonomik deneme mi var yoksa dış güçler mi
Hilal AKBULUT
Hilal AKBULUT Aylar önce
Ben de ne ekonomistim ne de siyasetçi. Ancak idrak ettiğim kadarıyla Amerika birini isterse onu devlet başkanı yapıyor menfaati uyuşmazsa görevden alıyor. Kendi eliyle getirdiği şahsı artık istemiyor. Peki ama neden?
sefa atik
sefa atik Aylar önce
Kankam o dediklerin 90 lsrda 2000 lerin başında olan şeyler o zamanlarda parayı basıp gazate kanal satın aldırıp istedikleri lideri şişirebiliyordular şimdi sosyal medya denen bir yer var herşey gerçekliğiyle oradan tartışılıyor
mine Elbistan
mine Elbistan Aylar önce
👍👍👍👏
Yasin Erdem
Yasin Erdem Aylar önce
Cüneyt abi nedense bugünkü tarzın gece saat 04:00 da Ankara Çankırı caddesindeki herhangi bir pavyonda iki duble atmışsın da ondan sonra üstünü başını şöyle bi düzeltmişsin de gelmiş gibisin.
Handan K.
Handan K. Aylar önce
@A B memleket dağılmış. Adam uyum sağlamış tarzı ile :)))
A B
A B Aylar önce
Dağınık takılmış
A B
A B Aylar önce
;)
Yunus Göl
Yunus Göl Aylar önce
Dolardan bir sıfır atalım 1 TL olsun
Tolga Tuğlu
Tolga Tuğlu Aylar önce
koltukta kalmak icin bişiler deneniyor
gülriz yılmaz
gülriz yılmaz Aylar önce
1 haber alma umuduyla deniyorum. deniyorum.dinleyemiyorum sizi. anlattığınız konuların sonuna nokta niyetine attığınız kahkahaları dinlemek günler geçtikçe zorlaşıyor.
2021 Mehmet Berkay
2021 Mehmet Berkay Aylar önce
Cüneyt bey insanlara yanıltıcı bilgi vermeyin şuan dünyada bir kriz var enerji ve petrol fiyatları düşmüyor dünyada yükseliyor ama Türkiye’den farkı Türkiye’de okadar fırsatçı varki fiyatlar yükselince yükseliyor düşünce düşmüyor işte Türkiye’nin problemi bu fırsatçılar
2021 Mehmet Berkay
2021 Mehmet Berkay Aylar önce
@Oğuz zoruna mı gitti yoksa fırsatçılardan biride senmisin?
Oğuz
Oğuz Aylar önce
kes be bir siz biliyosunuz.
AbdulMenaf Uygun
AbdulMenaf Uygun Aylar önce
Anlamayacak bişey yok 2.el arabalar 1.el arabalara göre daha tecrübeli
Alper Çelik
Alper Çelik Aylar önce
Bolu Belediye başkanını destekliyorum..
Cekin kırık KALBİ
Ama herkesin cebinde 5 bin liralık telefon var
irfan Savar
irfan Savar Aylar önce
Türkiye de bunca sorunlar varken Pit devidsin den bize Cüneyt bey.Magazin gazeteci olup çıktınız sizde...
LEGION ART
LEGION ART Aylar önce
Abi araba, enerji, ev, teknoloji...vs.vs bizdeki tüm girdiler döviz ile nasıl olurda bu kıt akıllılar doları kafaya takmayın diyorlar. Yahu hayatımızın her alanında dövize bağımlı yaşıyoruz. Bide utanmadan bizemi kıt akıllı diyo. Behey melhum benim ithal ettiğimi sen kullanıyosun...
Menderes Gunes
Menderes Gunes Aylar önce
Alçak çukurdan yüksek ve temizdir Ülkemde 20 yıldır ÇUKURLAR oluştu ve içi PİSLİK DOLU kardeşim 😥😥😥
By NoBody
By NoBody Aylar önce
Ekonomi çok iyi yeğenimm
Sonraki
Jaiden and I broke Mario Maker
55:50
görünümler 580 088
Homeworld Cataclysm Review (Emergence)
33:46
En güçlü teleskop WEBB Uzaya gönderildi!
2:08:23
Jaiden and I broke Mario Maker
55:50
görünümler 580 088