Karanlık

Yll Limani - A ki me rrejt

Yll Limani
Abone ol
görünümler 2 680 992
97% 15 000 376

​ @ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Stream \u0026 Download: music.onima.co/AKiMeRrejt

@Yll Limani - A KI ME RREJT
Music: Rrzon, Pllum, Yll Limani
Lyrics: Yll Limani
Produced by: Rrzon \u0026 Pllum

Video by: Wonder
Directed by: Andi Gola \u0026 Yllka Mustafa

© 2021 ONIMA. All Rights Reserved.

YLLI on Instagram: instagram.com/ylllimani/

katma

 

16 Nis 2021

Paylaş:

Paylaş:

Herunterladen:

Yük bağlantısı.....

Ekle:

Çalma listem
Daha sonra izle
YORUMLAR 0
Kevin Vellku
Kevin Vellku 22 saatler önce
Bravo
Diar Llugaliu
Diar Llugaliu 3 gün önce
Je i preferuari im ❤️Yll Limani❤️
Enis Nuhiji
Enis Nuhiji 15 gün önce
Shum e mir
Franceska Lulja
Franceska Lulja 17 gün önce
Me pelqejn shum kenget e tua😍😍🤩😍🤩😍🤩😍🤩🤩
Besnik Demolli
Besnik Demolli 18 gün önce
💩💩💩💩💩💩💩💩💩
BeSiiX N.
BeSiiX N. 19 gün önce
🔥🔥
shpendi beqiri
shpendi beqiri 19 gün önce
Bravo
Adriano person
Adriano person 21 gün önce
More songs with Dafina please!!! You both sound super together!!! Show your voice more than contemporary pop style! You have a great sounding voice man!
Katerina Beqiri
Katerina Beqiri 22 gün önce
🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩
Skipeee34
Skipeee34 23 gün önce
Will you lie? When they ask you about me, What will you remove? What will you add? Will you lie? You, you will lie When they ask you about me, What will you remove? What will you add? Will you lie? You, you will lie Don't act, don't act, don't act As if1 you don't care2 Because I have been here3, I have been here, You were dying for me, you were dying for me4 I5, no, I, no, I, no, I won't call you You are now free Without me To live, to live, to live But with whom? Whom will you call if not me? Whom will you love if not me? From of sadness you can never get out,6 Whom will you seek? If my love was7 a lie, Then go, find better Don't care about me8 Fa-fa-farewell When they ask you about me, What will you remove? What will you add? Will you lie? You, you will lie When they ask you about me, What will you remove? What will you add? Will you lie? You, you will lie When they ask you about me, What will you remove? What will you add? Will you lie? You, you will lie I know them, I know them, [people] like you, I know them I understand them, I understand them, [people] like you, I know them, I understand them9 But I don't want to care, care, care10 I know them, I know them, [people] like you, I know them I understand them, I understand them, [people] like you, I know them, I understand them But I don't want to care, care, care10 Whom, whom will you call if not me? Whom will you love if not me? From of sadness you can never get out, Whom will you seek? When they ask you about me, What will you remove? What will you add? Will you lie? You, you will lie When they ask you about me, What will you remove? What will you add? Will you lie? You, you will lie I know them, I know them, [people] like you, I know them I understand them, I understand them, [people] like you, I know them, I understand them But I don't want to care, care, care I know them, I know them, [people] like you, I know them I understand them, I understand them, [people] like you, I know them, I understand them But I don't want to care, care, care
Petrit Dushku
Petrit Dushku 26 gün önce
Ylli me i bukur ne bote
Tauland Pazi
Tauland Pazi 26 gün önce
Kjo keng me pelwen shum👏👏👏👏👏👏👏👏
Rexhina Kala
Rexhina Kala Aylar önce
i ke kanget shum te bukura dhe je yll bote sa here qe degjoj nuziken tende me frymezon shum sepse ti ke nje talent shum te madh dhe te ruajt zoti te dua shum ke nje vend ne zemren time
Anxhina Salla
Anxhina Salla Aylar önce
Ylli❤️
Andy Kacani
Andy Kacani Aylar önce
Shumë e bukur videoja se kënga është kot.
bleona cako
bleona cako Aylar önce
❤😍
Janina  Nina
Janina Nina Aylar önce
Superr💖💖💖
ari eli
ari eli Aylar önce
This is my break up song 😂
Mikel Toy Tv
Mikel Toy Tv Aylar önce
Awesome ...
Bleona.Elona Pajaziti
Suksese yll😊❤
FF REDIONI
FF REDIONI Aylar önce
Jam varikars
Aida Durmishi
Aida Durmishi Aylar önce
👍👍👍
Juljo Muka
Juljo Muka Aylar önce
Perher qe nxjerr kenge te re ylli them kjo eshte me e mira....
Arnesa Gashi
Arnesa Gashi Aylar önce
Valla mor Yll je ni kongtar mai mir gjeth i qet kenget e mira 💚
kudo bashke❤❤
kudo bashke❤❤ Aylar önce
💖💖💖💖💖💖💖yll si gjithmone❤❤❤❤💙💙💙💙💖💖like kush mendon keshtu😊😊
Lindia Lindia
Lindia Lindia Aylar önce
Bravo ylli kjo keng me pelqen me shum se te tjerat😍😘😘😘
Xhuljana Agalliu
Xhuljana Agalliu Aylar önce
Je artist i mencur jo si te tjeret sepse je ylli jon
Yo Yo
Yo Yo Aylar önce
Ylli ja jep tregut shqiptar nje fryme te re, vetem vazhdo! ❤️🇦🇱
Klaudia Dhuli
Klaudia Dhuli Aylar önce
Ek
Klaudia Dhuli
Klaudia Dhuli Aylar önce
11 k
Just Meri
Just Meri Aylar önce
Shkoni te kanali im dhe do te shikoni prapaskenat e kesaj kenge
Xhevat Berisha
Xhevat Berisha Aylar önce
Super keng love
Katerina Beqiri
Katerina Beqiri Aylar önce
Nuk krahasohesh me asnje🥰🥰
Ajnure Jashanica
Ajnure Jashanica Aylar önce
Krahasohet😊✌
Katerina Beqiri
Katerina Beqiri Aylar önce
Si gjithmon me i miri
Xhuljana Agalliu
Xhuljana Agalliu Aylar önce
Kurajo ylli mos umerzit .oylli sa do te doja te takoja .jam nje fansa jote me pelqrn shum nuj di cfar te them per ty.
Fatime Matranxhi
Fatime Matranxhi Aylar önce
👌👌👌
Ujala Latifi
Ujala Latifi Aylar önce
👑👑👑
sokin jon
sokin jon Aylar önce
Finally the wait is over Love you so much Yll❤️❤️❤️❤️❤️🤗🤗🤗🔥🔥🔥🔥🔥✨✨✨
Kristian Cela
Kristian Cela Aylar önce
Filma me titra shqip 👇 trvid.com/show-UCHu46oBec5B4g0ulBWPUNkg
Ada Satka
Ada Satka Aylar önce
beautiful as always
*R.M*‹günesin güzelling›✅
Me Ben s... Plliz
Ina Yzeiraj
Ina Yzeiraj Aylar önce
Bravo ylli 👏👏😍
sokin jon
sokin jon Aylar önce
Looks like Ylli boy is inspired by Selena Gomez new album.
Eni Eni
Eni Eni Aylar önce
Ke ki me dasht nese jo mu ? Mamin , babin
XHESIKA ✨
XHESIKA ✨ Aylar önce
😂🤣🤣lott
Elisa Cenokaci
Elisa Cenokaci Aylar önce
8
Elisa Cenokaci
Elisa Cenokaci Aylar önce
77
doire aintu
doire aintu Aylar önce
🥰❤❤🌹💋💋💋💋😊😊😊😊
seiom jvony
seiom jvony Aylar önce
SKm fjal me tpershkru o yll dashni jeeee
Jella Ensar
Jella Ensar Aylar önce
Coming soon Yll Limani ft. Butrint Imeri 🔥🔥 Kush pe don ni bashkpunim🔥🔥💙🌍 Love you star edhe nsq e dëgjoj qiket kang tan diten nk merzitem o yll 💙🌍🔥🔥🔥💫💫👑😇🤞❤🥰❤❤🌹💋💋💋💋😊😊😊😊
seiom jvony
seiom jvony Aylar önce
Nder te vetmit artist qe ka ide te vecanta ne realizimet e videove dhe jo si te tjeteret qe marrin nje modele dhe kaq! Bravo Yll 👏🏻
Rovi Osmani
Rovi Osmani Aylar önce
Eshte shumë e bukur s kam ca te them 🥺
*R.M*‹günesin güzelling›✅
Me Ben s....
Nurie Muça
Nurie Muça Aylar önce
Kur ty te degjoj te gjitha i harroj😇🍯
doire aintu
doire aintu Aylar önce
Po sje bre veq ty🤔
Nurie Muça
Nurie Muça Aylar önce
Zeri yt i embel,si qershi Me ben te ndihem me mire😘💖💜 YLLI THE BEST 😙🎶
mikea hiooi
mikea hiooi Aylar önce
O ylllll kur do besh nje kenge happy mor djal se ngele vtm me kenge qe trg vuajtjen e dashnis 😀💞👏👏👏
*R.M*‹günesin güzelling›✅
Me Ben s... Plliz☺
Xhuljana Agalliu
Xhuljana Agalliu 2 aylar önce
Te them te verteten per ty o ylli nuk fo genjeja kurr .Un quhem klaudja jam nje fansa jote e marr e ke iden qe jam zen me kushutinjte per ty por ja vlen.te
blerim bardhi
blerim bardhi 2 aylar önce
🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰
Enid Xhaferi
Enid Xhaferi 2 aylar önce
Une e di çfare Yll Limani ka shtu...disa kile 😁
Ester Xhoel
Ester Xhoel 2 aylar önce
💜💜🌸🌸
seiom jvony
seiom jvony 2 aylar önce
Finally the wait is over Love you so much Yll❤️❤️❤️❤️❤️🤗🤗🤗🔥🔥🔥🔥🔥✨✨✨
ilda cangu
ilda cangu 2 aylar önce
I am sorry why did you copy my comment
cutE &cutE
cutE &cutE 2 aylar önce
Looks like Ylli boy is inspired by Selena Gomez new album.
yuoop noke
yuoop noke 2 aylar önce
O sa e bkr kenga yll je
hoiy vinosa
hoiy vinosa 2 aylar önce
Nder te vetmit artist qe ka ide te vecanta ne realizimet e videove dhe jo si te tjeteret qe marrin nje modele dhe kaq! Bravo Yll 👏🏻
yuoop noke
yuoop noke 2 aylar önce
Super 😍😍😍😍😍💖💖💖💖💖
yuoop noke
yuoop noke 2 aylar önce
Finally the wait is over Love you so much Yll❤️❤️❤️❤️❤️🤗🤗🤗🔥🔥🔥🔥🔥✨✨✨
ilda cangu
ilda cangu 2 aylar önce
I am sorry why did you copy my comment?
Fatos Sulo
Fatos Sulo 2 aylar önce
Nder te vetmit artist qe ka ide te vecanta ne realizimet e videove dhe jo si te tjeret qe marrin nje modele dhe kaq! Bravo Yll 👏🏻
esmeralda_oshafi
esmeralda_oshafi 17 gün önce
Po shume a sakte
Ynnej j
Ynnej j 24 gün önce
Po dhe kjo modele do jete😂😜 peace
Joel Kuqo
Joel Kuqo 27 gün önce
w
Bukurije Burjani
Bukurije Burjani Aylar önce
@seiom jvony ¹½¹wwqwqwwwqwwwwwwwww¹wwq4qwrqwrqwqwwrqwwrqwrqqwqrwrqqwqrwqwrqqwrwrqwrqwqqwrqwrqwwrqwqwqqqwrqwrqwrqqrqrwwwwrqr
seiom jvony
seiom jvony 2 aylar önce
🙈🙈🙈🙈🙈
Elio ambra
Elio ambra 2 aylar önce
SKm fjal me tpershkru o yll dashni jeeee
hoiy vinosa
hoiy vinosa 2 aylar önce
😘😘😘😚😚
blerim bardhi
blerim bardhi 2 aylar önce
🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰
Algira Hajrulla
Algira Hajrulla 2 aylar önce
Ylli qe qkelqen me shum ne qiell 🤩🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟
Imrane Rrustemi
Imrane Rrustemi 2 aylar önce
Po sje bre veq ty🤔
kirsheta kirsheta
kirsheta kirsheta 2 aylar önce
Love it ❤️
J-kup
J-kup 2 aylar önce
nice
Amanda Jushi
Amanda Jushi 2 aylar önce
O jet ti
☘︎Rovena☘︎
☘︎Rovena☘︎ 2 aylar önce
Kur të pyesin për mu 😌 Ça ki me hek ça ki me shtu? 🤔 A ki me rrejt? 😛 Ti ti ki me rrejt 😤
*R.M*‹günesin güzelling›✅
@yuoop noke me Ben s....pllizz
☘︎Rovena☘︎
☘︎Rovena☘︎ 2 aylar önce
@yuoop noke E vërtet 🙂
yuoop noke
yuoop noke 2 aylar önce
Nder te vetmit artist qe ka ide te vecanta ne realizimet e videove dhe jo si te tjeteret qe marrin nje modele dhe kaq! Bravo Yll 👏🏻
Ergisa Elezi
Ergisa Elezi 2 aylar önce
😍❤️
Xhulo Bera
Xhulo Bera 2 aylar önce
Super 😍😍😍😍😍💖💖💖💖💖
Florjan Pata
Florjan Pata 2 aylar önce
O sa e bkr kenga yll je
Eri Velia
Eri Velia 2 aylar önce
o yll je yll fare kush mendo kshu hit kenget e tua bravoo
*R.M*‹günesin güzelling›✅
Mr Ben s....plliz
lule lulee
lule lulee 2 aylar önce
Ma vdiqet me kto keng
*R.M*‹günesin güzelling›✅
Me Ben s.....plliz
lule lulee
lule lulee 2 aylar önce
🙈🙈🙈🙈🙈
elizabeta thaqi
elizabeta thaqi 2 aylar önce
😘😘😘😚😚
elizabeta thaqi
elizabeta thaqi 2 aylar önce
Yll limani shum të dua
Erjola Ibi
Erjola Ibi 2 aylar önce
Bravo je yll i vërtet 😍😍
miri miri
miri miri 2 aylar önce
🌹🌹. 🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹Armida 🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹 🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹. Vllaca 🌹🌹.🌹🌹🌹🌹🌹🌹 Kur te pyesin per mu qa ki me hek qa ki me shtu a ki me rrejjjt
Fjona Shaho
Fjona Shaho 2 aylar önce
Vidioklipi shum nice .
M. Morina
M. Morina 2 aylar önce
Krejt do qesi kanga te lodhta i qete KY!
Jona Jonajona
Jona Jonajona 2 aylar önce
😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘🤩😘🤩😘😘😘😘😘😘😍😘😘😘😘😘😘😘😘😘😍😘😘😘😘😘😘😘love yll linani e ke zonin sum te bukur🤩🤩
abbsnn cose
abbsnn cose 2 aylar önce
Bravo yll Je një artist i mrekullueshëm Ky do të jetë hiti jot i rradhes
Bensu Soral
Bensu Soral 2 aylar önce
Sa i vecante eshte Yll_Limani shume pak kengetare dhe shume pak kenge kane origjinalitet! Te gjithe ata qe vuajne nga dashnia e kuptojne. Yll suksese zmr!
Klea
Klea 2 aylar önce
Kur t pyesin per mu Ca ki me hek ca ki me shtu❤💙
Elis Coku
Elis Coku 2 aylar önce
Yll ke emrin yllje vete🥰🥰
babygirl 2021
babygirl 2021 2 aylar önce
Kjo kenge me jep Argjentina ramosaj vibe do ishte bukur te kishin nje bashkpunim bashk❤❤❤🔥🔥🔥
Bleta TV
Bleta TV 2 aylar önce
Ylli nuk zhgënjen asnjeher! Bravo👏👏👏
*R.M*‹günesin güzelling›✅
Me Ben s.....plliz
Petrit Petrit
Petrit Petrit 2 aylar önce
Mimiri ylli liman
B A
B A 2 aylar önce
0:51kon ki me thirr nëse jo mu kon ki me dashtë nëse jo mu 😍
Raima Ismaili
Raima Ismaili 2 aylar önce
😍😍😍😍😍
Giulia giuliana
Giulia giuliana 2 aylar önce
Brvvvvvv ky versjon është përfekt duhesh ky ndryshim 🤩🤩🤩
*R.M*‹günesin güzelling›✅
Me Ben s....plliz
Ilire Demaj
Ilire Demaj 2 aylar önce
Kenget te cilat po i kendon edhe kjo e te tjerat jane te mrekullueshme.Jeni nje kengetare i papare qe sot ne muziken soul eshte veshtire te gjindet sepse te tjeret kendojne per komercializem.Te te rrosh njeqinde vite.❤️
REXHEPAJ FLAMUR
REXHEPAJ FLAMUR 2 aylar önce
👍👍
Sara Moccia
Sara Moccia 2 aylar önce
Vabbè grande cambia grande
Sara Moccia
Sara Moccia 2 aylar önce
La tua mamma dal medico cambiate Adda No io questo perché sorridi la vita Un amico così mi hai trovato tanti amici di tutti Non ci dicono male tu no sono sicura di questo periodo lettura di non è vero
Esmeralda Kaci
Esmeralda Kaci 2 aylar önce
Hajd shko pra gjej ma mire 👋
Bora Ahmet
Bora Ahmet 2 aylar önce
⭐️⭐️⭐️⭐️
Jella Ensar
Jella Ensar 2 aylar önce
Kur me pyesin per ty u them se je ma i miri a e kuptove tani💙👑
Era Cuka
Era Cuka 2 aylar önce
Super 😍😍😍❤💓😙😙🌟
Sonraki
Tuna ft. Yll Limani - A don hala
3:26
görünümler 29 000 000
Majk x Ledri Vula - Marr
3:42
görünümler 7 000 000
I Raced Across The Ocean
10:43
görünümler 2 579 856
Yll Limani - I kom kall
3:30
görünümler 9 000 000
Kahraman Babam 4. Bölüm Fragman
1:01
OMG! 😂 #shorts
0:18
görünümler 23 274 580
Cam Tavanlar 4. Bölüm Fragman
0:52
görünümler 482 987
Kardeşlerim 18. Bölüm (SEZON FİNALİ)
2:31:36