Karanlık

YAZ DİZİLERİ 2022 - BU NASIL BİR VİZYON?

Murat Soner
Abone ol
görünümler 1 848 049
100% 104 000 0

Yaz dizisi sezonunu açtıysak, artık kışlıkları kaldırıp bu aşırı yenilikçi, bu vizyon ve inovasyonun dehlizlerinde sanat ve eğlencenin harmanıyla... Off! Bu videoda 2022 yılının fragmanı ya da bölümü yayınlanmış 10 yaz dizisinin kısa ön eleştirisini yapmaya çalıştım.

Cif'in Temizken Güzel kampanyası kapsamında çevremizi ve denizlerimizi temiz tutmak için harekete geçiyoruz! Siz de temizkenguzel.com adresine giderek çevrenizi ve doğanızı temiz tutacağınıza söz verin, her 100.000 imzada bir Çöp Kapar'ı daha deniz kirliliğini azaltmak adına şehirlerimize kazandıralım! Biz imzamızı attık, sıra sizde!

Ayrıca geçen 2021 yaz dizileri videosunu da izlemediyseniz sizi şöyle alalım: trvid.com/video/video-peCHKkuDf-E.html

katma

 

15 Haz 2022

Paylaş:

Paylaş:

Herunterladen:

Yük bağlantısı.....

Ekle:

Çalma listem
Daha sonra izle
YORUMLAR 5 502
Arzu
Arzu Gün önce
En büyük hobim türk dizilerini izlemeyip Murat Soner'in eleştirilerini izleyip "ulan iyiki izlememişim" diyip kendimle gurur duymak.
Pembiş Yuvam
Pembiş Yuvam Gün önce
Bir an SEVMEK ZAMANI senaryosunu Ajan senaryosu olarak anladım nasıl şaşırdım gelen izleme isteği ile kaybolan his arası 0.5 saniye 😂🎬👻
TokTikTaro
TokTikTaro Gün önce
"Kız, çok uluslu bir yasadışı organizasyonun kuryesi, oğlan da aslında peşindeki Rus ajanlardan biri." Senaryosu aslında çok iyi.Umarım bir yapım şirketi bu senaryoyu duyar da güzel bir yaz dizisi çeker.
hicran kaya
hicran kaya Gün önce
Sayenizde cif projesini öğrendim ve söz verdim. Böyle projeler duydukça temiz dünya için umudum daha da artıyor,elimden geldiğince plastik,cam,karton vb atıkları çöpe atmak yerine biriktirip geri dönüşüm kutularina atıyorum, herkesin duyarlı olması dileğiyle...bu faydalı yönlendirme için Teşekkürler Murat Soner 💚💙
Aide Hacıyeva
Aide Hacıyeva Gün önce
Dizilerin 2 saat 45 dakikada anlatmaya çalıştıkları tek bir bölümü, 10 dakikada bilmem kaç dizinin başını ve finalini söyleyen koca yürekli Murat Soner.
HEALER
HEALER Gün önce
"Kız, çok uluslu bir yasadışı organizasyonunun kuryelerinden biri, oğlan da peşindeki Rus ajanlardan biri." diye duyunca gözlerim kocaman açıldı, hangi diziymiş bu dememe kalmadan "İnandınız mı şimdi" sözüyle hayal kırıklığı yaşadım. İnanmıştım ben yaaa. Demek ki hala Türk dizilerinde umudum varmış, o da son kelimeyle yere düşüp kırıldı:)))
Emine Polat
Emine Polat Gün önce
Eskiden yaz mevsiminde başımıza Güneş geçer burnumuz kanardı. Şimdi ise beynimize yaz dizileri geçip gözümüz kanıyor. Allah yardımcımız olsun.
Çiçekli Mutfağım
Cifsiz bir hayat düşünemiyorum 😁 son paramı cife vermekten büyük mutluluk duydum hep😂
meöz
meöz Gün önce
Ben, eşim ve 13 yaşında kızım her hafta bir diziye 3 saat ayırmak yerine 10 dakika sizi seyredip kahvemizi yudumluyoruz.En büyük keyif bu.Ağzınıza sağlık... Süpersiniz.
Katun
Katun Gün önce
İlginç bir şekilde şunları yurt dışına satıyoruz alıcısı da çok. Dizi ihraç etme konusunda dünyada ABD sonra ikinci sırada yer alıyoruz. Gerçekten inanılmaz.
Nil
Nil Gün önce
Cifin yaptığı projeye bayıldım. Bu konu hakkında bizi bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederiz:)
A.
A. Gün önce
Erdal Özyağcılar'ın kadrosunda bulunduğu, Makedonya'da çekilen Elveda Rumeli vardı. Cast hiç riske girmemiş, Sütçü Ramiz olmuş Köfteci Süleyman. Yine din ve ırk üzerinden karşıtlık, ailelere rağmen aşk teması.
Mehmet Ali Dijle
Mehmet Ali Dijle Gün önce
Abi tarihin en iyi ürün yerleştirmelerine imza atıyorsun. Gerçekten tebrik ediyorum.
Mustafa Said POLAT
her bir yaz dizisi yorumunda "bu dizi gerçekten diğerlerinden farklı" diyerek aslında hepsinin birbirinin laciverti olduğunu mükemmel bir ironiyle dile getirmişsin Murat abi. Ciddi söylemiş de olabilirsin ama ironik anlamı da karşılıyor
EJDER MEYVESİ
EJDER MEYVESİ Gün önce
Yayıncı, yönetmen, senarist ve izleyici kitlesinin zeka seviyesini gösteren bir analiz olmuş. Allah bu topluma akıl fikir versin.
online seyyah
online seyyah Gün önce
Türk yönetmenlere televizyon başında geçirdiğimiz süreyi kısaltmamızda yardımcı olduğu için bir kez daha teşekkür ederiz
YelizK
YelizK Gün önce
Muazzam bir anlatım, reklamın videoya ustaca eklenmesi, düzgün Türkçe kullanımı, ince zeka ürünü izleyiciye mesaj veren espiriler: Murat Soner. Tek başına TRvid Türkiye içerik kalitesini artıran adam, tebrik ediyorum.
Naz
Naz Gün önce
Oha Cif'in projesine bayıldım! Keşke kafalar böyle işlere çalışsa her zaman gerçekten çok başarılı olmuş.
Emine Şahin
Emine Şahin Gün önce
"Final yapan kışlıkları kaldırdıysak yazlıkları çıkarmanın zamanı gelmiş demektir." Bu da kötü günler geride kaldı artık sıra daha kötü günlerde demek.
fatma köse
fatma köse Gün önce
Bu tarz işbirliklerinin devamını diliyorum farkındalık yaratmaya devam😍❤
Sonraki
the ground plane
2:27
görünümler 353 767
GÖNÜL DAĞI İnceleme - ÇOK ŞÜKÜR!
8:09
Bad Guy || Türkçe Çeviri
3:15
görünümler 24 000
Konuşanlar 72. Bölüm Shot
22:09
görünümler 2 500 000
the ground plane
2:27
görünümler 353 767