Karanlık

Yargı 37. Bölüm Fragman

Yargı
Abone ol
görünümler 1 243 722
50% 1 1

Bu dizi ve çok daha fazlası puhutv'de → puhutv.com/yargi-detay?...

Yargı'ya Abone Olmak İçin → bit.ly/yargi-dd-sub

Ceylin gözü kara ve kurallar söz konusu olduğunda sınır tanımayan bir avukattır. Bir müvekkiliyle ilgili yine illegal yoldan bilgi alabilmek için savcı Ilgaz’ın karşısına çıkar. Ancak Ilgaz’ın, Ceylin’in tam aksine, mesleki etik konusunda katı kuralları vardır, bu yüzden de kariyerinde çok başarılı ve sözü dinlenen bir savcıdır.

Ilgaz kardeşi Çınar’ın katil olmakla suçlandığı bir cinayet vakasıyla karşılaşınca; ilk defa kendi kurallarını yıkar. Ceylin’den kardeşini savunmasını ister. Bu noktadan sonra işler ikisinin de tahmin edemeyeceği bir yola girer. Ilgaz ve Ceylin; Çınar’ın aklanması için çalışırken, kendilerini ikisinin de ailelerine kadar uzanan bir gizem yumağının içinde ulacaklardır.

Yapım: Ay Yapım
Yapımcı: Kerem Çatay
İdari Yapımcı: Suzan Güverte
Yönetmen: Ali Bilgin
2. Yönetmen: Beste Sultan Kasapoğulları
Senaryo: Sema Ergenekon
Müzik: Toygar Işıklı

OYUNCULAR
Ceylin: Pınar Deniz
Ilgaz: Kaan Urgancıoğlu
Metin: Hüseyin Avni Danyal
Eren: Uğur Arslan
İnci: Ece Yüksel
Engin: Onur Durmaz
Yekta: Uğur Polat
Pars: Mehmet Yılmaz Ak
Çınar: Arda Anarat
Defne: Beren Nur Karadiş
Gül: Zeyno Eracar
Parla: Zeynep Atılgan
Aylin: Pınar Çağlar Gençtürk
Zafer: Ali Seçkiner Alıcı
Makbule: Özlem Çakar
Osman: Onur Özaydın
Neva: Başak Gümülcinelioğlu

katma

 

26 Eyl 2022

Paylaş:

Paylaş:

Herunterladen:

Yük bağlantısı.....

Ekle:

Çalma listem
Daha sonra izle
YORUMLAR 1 081
Oğuzhan Ertunk
Katil,Ceylin'e ''Gel sana şeker vereceğim.'' dese Ceylin meraktan yine gider.
i4maniac
Ilgaz'ın Ceylin için her şeyi, herkesi karşısına alması ama Ceylin'in yine gizli saklı yapması..
Redsoul07
Fragmanı vermenize gerek yoktu biz buraları tahmin ediyoduk zaten👍🏻
Cennet Aksahin
Pars'a da üzülüyorum kardeşini kaybetti ve verdiği desteği kimseden göremedi..Derya ise en zor zamanında bırakıp gitti. Ilgaz 'in tavri Pars'a değil talimatlara uymayan Ceylin 'e olmalı.
özge dgrmn
Tanıdık biri değilde yedi kat yabancı biri ölmüş gibi davranıyorlar. Parsin acısını görmüyorlar ki Ceylinin kendi başına iş yapması da cabası söz verdiği gibi sözünü tutsaydı böyle olmazdı. Sorumsuz Ceylin
𝕯𝖎𝖟𝖎𝖊𝖉𝖎𝖙𝖘𝖘𝖝𝖝
Ilgaz’ın, Ceylin için her şeyi yapması, herkesi karşısına alması ama Ceylin’in, Ilgaz’ın arkasından gizli saklı işler çevirmesi ve sonra hiçbir şey olmamış gibi kendini haklı sanması ve Ilgaz’a ahkam kesmesi.. Cidden sıktı artık bu durum!
meftun
Ceylin' i sevenler sevmeyenler anketi yapsanız % 95 sevmeyen çıkar. İddialıyım bunda. Bir başrol oyuncusuna bu denli sinir olunabileceğini bize öğreten Sema Hanımın da kalemine sağlık. Asıl bu karakterle zaten biz ters köşe olduk.
Zülal Nur Gündüz
Fragman yayınlayıp da hiç ipucu vermeyen tek dizi olabilirsin. 👏👏
Bittersweet 1234
Ceylin yine bildiğini okuyor. Ilgaz yargı dağıtıyor. Pars deliriyor. Eren&Derya napacağını bilmiyor. Bize de tüm bunları izlemek düşüyor 😂😂 hayırlısı action bölümler bizi bekler 🫣
zehranur
Parsa bu kadar anlayışsız davranmalarına sinir oluyorum. Kimse adama doğru düzgün destek olmadı hele Derya adamı takıldık bence diyip bırakıp gitti. Korkunç yazılmış bir sahneydi
zsn **
Geçen sene kimseye haber vermeden engin in arabasına binen ve yarım sezon cinayeti onun işlemediğini ispatlamak için uğraşan kadro, ve yine otoparkta bir katilin yanına giden cesur(!) Ceylin!? Ve biz hala 6 ay sonrasındaki sahne için haftalarca bekleyeceğiz..
Naz
Ceylin karakterini bu kadar bencil, eşine karşı iki yüzlü yazmak zorunda değilsiniz, aralarında görmek istediğimiz ilişki bu değil çünkü
Sude Oğul
Bir dizi için en önemli şey şüphesiz ki karakter gelişimidir ki bu dizide hiçbir karakterin gelişimini göremiyoruz. Her ne kadar çok sevsem de bazı karakterlerin olgunlaşmasını görmek de izleyicinin beklentisi ve çok doğal hakkıdır.
Ezgi Ezgi
Мне нравится смотреть , как Ильгаз переживает за Джейлин😍
Isabella
Ceylin ve Ilgaz ilk birlikte olacak gibi olduklarında Ceylin durdurmak istedi, ben dağınığım canım ne isterse onu yaparım birlikte olamayız dedi. Değişim sözü falan da vermedi karakteri en başından beri bu, onu suçlamak saçma geliyor diziye seyir zevki katan bu gri ama özgüvenli kadın daha önce izlemediğimiz türden ve açıkçası beni ve birçok insanj diziye çeken de bu oldu. Ceylin'in huyu belli, bu tehlikeyi önlemesi gereken insanlar Ilgaz ve Pars'tı. Ilgaz elinden geleni yaptı ama Pars'ın umursamaz bencilliği sayesinde olaylar bu şekilde gelişti. Ceylin, Pars'a yardım etmek için katili bulmak için bu maceralara girişiyor. Ceylin madem ki patlamaya hazır bir bomba gibi hareket ediyor o zaman işlerini ona göre ayarlayacaklar. Ben Ceylin'i ve davranışlarını izlemeyi seviyorum son zamanlardaki bu düşmanca ve tekdüze yorumlar hayal kırıklığı seyirciye dair..
𝚢𝚊𝚛𝚐𝚒𝚡𝚎𝚍𝚒𝚝 #tpaçıl
Sezon finalinden sonra Yargı'yı izlemem diyordum,bırakmak istiyordum. Bu başka bir dizi olsa kesinlikle bırakırdım. Ama bu Yargı. Bırakmak ne mümkün ? Ne olursa olsun vazgeçemiyorum 🥲 Kesinlikle izlediğim diziler arasında en iyilerinden (sadece Yargı'yı izliyorum bu arada :))
Sen Ve Ben 12345
Kabak tadı vermeye başladı ceylinin sorumsuzluğu ilgazin bitmek bilmez sabrı ve güvenmesi gercekten baydi
BAYAN KÜN İNCE 📷
Ceylin'in fütursuzlukları yüzünden, Ilgaz'a da gıcık olmamıza neden olacaksınız! Pars, işini yapıyor ama, Ilgaz karım da karım, diye tutturuyor. Ceylin'in başına buyruk hareketlerinden gınâ,Ilgaz'ın da aptal âşık hallerinden daral geldi!
mavi
Nevanın cep telefonu sinyalinin en son havalimanından geldiğini biliyorlar ama havalimanı kameralarına bakmıyorlar baksalar taksiye bindiğini vs. görecekler yani bunu nasıl düşünemezler
Sherlock Holmes
Ilgazı dinlemeliydi herkes öyle diyor ama yine olmazdı başka biri Ceylinin yerine, katil anlardı Ceylinin olmadığını.Çünkü gelinlik ile selfi isteyen kişiler bilerek selfi çekti o fotoyu bıçağı istiyen kişiye attı onlar.
Sonraki
Mahkum 29. Bölüm
2:10:47
görünümler 1 100 000
Yalı Çapkını 10. Bölüm
2:24:53
görünümler 14 000 000
Yargı 39. Bölüm
2:27:59
görünümler 1 900 000
Yargı 1. Bölüm
1:55:25
görünümler 15 000 000
Yargı 34. Bölüm (Sezon Finali)
2:14:19
görünümler 2 900 000