Karanlık

Yargı 32. Bölüm 2. Fragman

Yargı
Abone ol
görünümler 1 711 681
100% 19 000 0

Bu dizi ve çok daha fazlası puhutv'de → puhutv.com/yargi-detay?...

Yargı'ya Abone Olmak İçin → bit.ly/yargi-dd-sub

Ceylin gözü kara ve kurallar söz konusu olduğunda sınır tanımayan bir avukattır. Bir müvekkiliyle ilgili yine illegal yoldan bilgi alabilmek için savcı Ilgaz’ın karşısına çıkar. Ancak Ilgaz’ın, Ceylin’in tam aksine, mesleki etik konusunda katı kuralları vardır, bu yüzden de kariyerinde çok başarılı ve sözü dinlenen bir savcıdır.

Ilgaz kardeşi Çınar’ın katil olmakla suçlandığı bir cinayet vakasıyla karşılaşınca; ilk defa kendi kurallarını yıkar. Ceylin’den kardeşini savunmasını ister. Bu noktadan sonra işler ikisinin de tahmin edemeyeceği bir yola girer. Ilgaz ve Ceylin; Çınar’ın aklanması için çalışırken, kendilerini ikisinin de ailelerine kadar uzanan bir gizem yumağının içinde ulacaklardır.

Yapım: Ay Yapım
Yapımcı: Kerem Çatay
İdari Yapımcı: Suzan Güverte
Yönetmen: Ali Bilgin
2. Yönetmen: Beste Sultan Kasapoğulları
Senaryo: Sema Ergenekon
Müzik: Toygar Işıklı

OYUNCULAR
Ceylin: Pınar Deniz
Ilgaz: Kaan Urgancıoğlu
Metin: Hüseyin Avni Danyal
Eren: Uğur Arslan
İnci: Ece Yüksel
Engin: Onur Durmaz
Yekta: Uğur Polat
Pars: Mehmet Yılmaz Ak
Çınar: Arda Anarat
Defne: Beren Nur Karadiş
Gül: Zeyno Eracar
Parla: Zeynep Atılgan
Aylin: Pınar Çağlar Gençtürk
Zafer: Ali Seçkiner Alıcı
Makbule: Özlem Çakar
Osman: Onur Özaydın
Neva: Başak Gümülcinelioğlu

katma

 

12 May 2022

Paylaş:

Paylaş:

Herunterladen:

Yük bağlantısı.....

Ekle:

Çalma listem
Daha sonra izle
YORUMLAR 814
Kadriye Aydın
Kadriye Aydın 10 gün önce
İnanın Ceylin"in tekrardan katil olma olasılığı veya gerçekten olması bizi çok ama çok yordu ve sıktı. Sanki her akşam aynı yemeği yiyormuş gibi mide bulantısı oluşturdu. Yeter artık Ceylin'i ağlamaklı görmekten şiştim
kuniedaoi ii
kuniedaoi ii 6 gün önce
Öldürmüştür kesin bu psikolojiyle kendi adaletini sağlama noktasına gelmesi şaşırtıcı olmaz hatta bence dizi böyle olmalı yoksa iftiradan ihtimalden sıkıldık nefsi müdafaya bile çevrilebilir ama kesin öldürdü
Kevin Sonnenreiter
Kevin Sonnenreiter 8 gün önce
@Tuğçe olabilir.. heyecanla bekliyorum
Kevin Sonnenreiter
Kevin Sonnenreiter 8 gün önce
LÜTFEN COK FAZLA KRITIK OLMAYALIM.. SON ZAMANLARDA BASTAN SONA KADAR ATLAMADAN IZLEDIGIM TEK DIZI.. TABIKI BAZEN GERILIM, VE BIZIM GÖRMEK ISTEMEDIGIMIZ SEYLER OLACAK... BEN SADECE BU 6 AY SONRA MESELESINI HIC SEVMEDIM.. ZATEN BÖYLE ÖNE ATLATILAN SENARYORLARI KIMSE SEVMIYOR.. NEDEN SENARISTLER HALA BÖYLE SACMALIKLAR YAPIYOR ANLAMIYORUM:::
Turkan Memmedova
Turkan Memmedova 8 gün önce
Sıkıcı olmaya başladı artık izleme hevesi gitdi
Ilcey
Ilcey 10 gün önce
Ilgaz'ın o evdeki tuhaflığı hissetmesi ve kızda birseyler olduğunu anlaması, Neva'nın duygularımıza tercüman olması, Pars'ın Serdar'ın katil olduğunu anlaması, Cüneyt'in patlaması, Serdar'a müebbet çıkması mükemmel bir bölüm geliyor.. Keşke Ilgaz & Ceylin boşanmasaydı ama Ceylin sınırları cok zorladı. Ceylin acaba Serdar'ımı öldürdü..
Yilmaz1903
Yilmaz1903 7 gün önce
@Tuğçe ?
Selda Gün
Selda Gün 8 gün önce
Serdarda zafer gibi bu işe yaramıyor zaten. Olabilir ceylin çıldırır öldürmeye kalkar ama yaralar çünkü ölürse İlyas ceylini kurtaramaz. Dizi bu ya ölmemiş denilirki dizi devam etsin eger ceylin katil olursa hapisanede mi devam edecek dizi??? Bilemedim
Necla Kaya
Necla Kaya 9 gün önce
@Tuğçe Bencede haklısın.
miyav
miyav 10 gün önce
Sonunda doğru dürüst bir fragman, Serdar yolun sonuna geldin artık. Cüneyt Yekta'nın yanında durmaktan vazgeçip Ceylinle iş birliği yapacak. Ilgaz'ın ömrü yine Ceylin'i kurtarmakla geçecek anlaşıldı.
mavi nur
mavi nur 8 gün önce
Cuneytin oyunculuğu da çok başarılıymiş 👏
Vusal Safiyeva
Vusal Safiyeva 9 gün önce
@şeyda tıkladım ben ama orda Yargı dizisiyle alakali hiç bir şey çıkmadı.
Ayten Türeyywn
Ayten Türeyywn 9 gün önce
Bildik seyler hep Ceylinin arkasini toplamakla mesgul olacak Ilgaz savci kardesinin arkasinda Olsaydi kardesi suan hapisde deyil olacakti
Esmanur Çanta
Esmanur Çanta 9 gün önce
@esin dokuzer yani inşallah güzel bir bölüm olur
şeyda
şeyda 9 gün önce
@Vusal Safiyeva clickbait Yani tıklansın diye yazıyorlar
Gülbahar
Gülbahar 10 gün önce
6 ay sonrasını gösterdiler diye şu an büyük bir hayal kırıklığı ile izliyorum. Güzel olan bir sahneye bile sevinemiyorum. Tamam Ceylin katil değildir ama yine de onun mahkeme hapishane sahnelerini izlemek çok kötü olacak. İnşallah büyük bir ters köşe olur da bu mahkeme hapishane sahnelerini izlemek zorunda kalmayız! #ILCEY ❤️ ❤️ ❤️
DON'T CLICK THIS VIDEO
*Her şey için teşekkür ederim.Sakın Oynatma Listemdeki Videomu İzlemeyin 😶😶❌❌.*
E(◍•ᴗ•◍)Ç
E(◍•ᴗ•◍)Ç 10 gün önce
😂😂😂 dizi sonu yetmedi fragmanda bile var üstelik
Bir Garip Edebiyatçı
Şimdi dizinin tekrarını izliyorum ve hayret ediyorum. Nasıl olur da bir dizi mahvedilmeye çalışılır. Başrolün ılgaz ve ceylinin kavuşamaması diziyi iyiye götürmüyor seyircinin merakını celbetmiyor. Bir izleyici olarak dizinin çatışma noktasının burası olmaması kanatindeyim. Onlar birbirlerine kilitlensinler ve diğer olaylar aksın.
ECE VERAL
ECE VERAL 9 gün önce
Ağlak Ceylin her bölüm ağlıyor en az kardeşi kadar daleveracı ve itici.. çok sıkıldık bu kızdan Ilgaz başkasına aşık olsun ceylin de başını taşlara vursun
Alyse Kibar
Alyse Kibar 10 gün önce
Dizinin konusunun hukuk, yargılama ve yargılanma sanatı olduğunun bilincinde olmama rağmen, döngüye bir son verilmesini öneriyorum. İnci cinayeti, Engin “cinayeti”, Zafer cinayetinden sonra şimdi ikinci defa Ceylinin eli kolu kanlı durumda şüpheli/ baş zanlı profili çizmesi bizi izleyici olarak meraklandırmaktan ziyade, yoruyor.
gary dourdan
gary dourdan 6 gün önce
32 bölüm aynı senaryo ve birinci 😂
ilayda budan
ilayda budan 10 gün önce
Ilgaz’ın Eren’den haber aldığında gözlerindeki rahatlama... Serdar’ın yaptığı ortaya çıktığında Ceylin’in Ilgaz’a nasıl yaklaşacağını merak ediyorum..
R.Anna. R.
R.Anna. R. 9 gün önce
Yüzsüz Ceylin fark etmez ona
Marie Bridge
Marie Bridge 10 gün önce
I knew it was Serdar who killed Zafer and set up poor Boy. Remembered when creepy Engin was in prison and he had Serdar followed Zafer and Çınar? Just like when Engin killed Inci and setup Çinar. Now the show is into the 32nd episode and they now revealing 🤦🏽‍♀️.
Yudum Türk
Yudum Türk 10 gün önce
@Sans2domicilefix roberts haa iyi bari
MeriH
MeriH 9 gün önce
sürekli belli kişiler arasında katil ceset oyunu oynamak o kadaar sıkıcı ki. Madem polisiye dizisisiniiz değişik değişik olaylar, ölümler, davalar ile bir araya gelen ılcey yazsanız da izlesek. gerçekten çok isterdim.
nice song
nice song 9 gün önce
What a performance .From day 1 till now., they are performing with same energy.Mr. Kaan , Ms Pinar, Mr.Uğur Mr.Mehmet and Mr. Uğur Polat are the pillar of this series.They are great artist.
E
E 10 gün önce
çiftin başına bir tek meteor düşmediği kaldı zannımca. görebileceğiniz bütün dramatik çatışmaları ve dramatik ögeleri tüm tuşlara aynı anda basarak gösterdi sema ergenekon. tebessüme hasret kaldılar, yazık.
DON'T CLICK THIS VIDEO
*Her şey için teşekkür ederim.Sakın Oynatma Listemdeki Videomu İzlemeyin 😶😶❌❌.*
BAYAN KÜN İNCE 📷
BAYAN KÜN İNCE 📷 10 gün önce
*Fragmanda en sevdiklerim: Ilgaz'ın İnci, görünümlü Yeşim'den, Pars'ın kertenkele görünümlü, pörtlek gözlü Serdar'dan şüphelenmeleri. Veeee Cüneyt'in Yekta'ya bağırarak " biz nerde duracağız?" demesi!* 😀👍👍
İÇİNİ KİMSENİN BİLMEDİĞİ METİN AMİR
@Övgü Dilara Kurt 👍👍👍👍😄
Övgü Dilara Kurt
Övgü Dilara Kurt 9 gün önce
@İÇİNİ KİMSENİN BİLMEDİĞİ METİN AMİR Teşekkürler. 🤗
Övgü Dilara Kurt
Övgü Dilara Kurt 9 gün önce
Yeşim olayını kaçırdım sanırım, açıklayacak olan var mı?
Ilcey
Ilcey 9 gün önce
@İÇİNİ KİMSENİN BİLMEDİĞİ METİN AMİR Olabilir...
selma
selma 10 gün önce
Senaristler bu hafta Halayı yada Defneyi katil yapıp Eren komisere tutuklatırlarsa şaşırmayız , bir tek onlar kaldı katil olmadık ,Çınardan sonra Ceylin i bir daha katil diye içeriye almasınlar artık sıkıldık.İlk bölümlerde heyecanla izlerken bir sonraki haftayı merakla beklerdik fragmanlarlardan tahmin yürütmeye çalışırdık, umarım dizi aynı tırmanışı tekrar yakalar.
DON'T CLICK THIS VIDEO
*Her şey için teşekkür ederim.Sakın Oynatma Listemdeki Videomu İzlemeyin 😶😶❌❌.*
Rose 1
Rose 1 9 gün önce
Ğüneytin bir ğün patliyacağını biliyordum,insan oğlu bu kadar kaddarlığa razı ğelmez.Umarım ölse bile önce Yektanın yaptıklarını en ayrıntılı şekilde ifşa eder.
BAHAR Y
BAHAR Y 10 gün önce
Ceylin karakterinin tek iyi özelliği Ilgaz’ı gerçekten sevmesi. Onun haricinde yalancı, çok sinirli, fazla hırslı, profesyonel davranmıyor, aşırı kindar… bu kadar kötü özelliği bir araya getirmek için çok mu düşündünüz.
Ayşe Handan Ayık
Ayşe Handan Ayık 9 gün önce
Ve çabuk inanıp karar veriyor düşünmeden sorgulamadan . Özel hayatında da böyle işinde de. Katil olay mahalline geri döner tezi akla gelmiyor. Burada en doğru yazılmış karakterler Ilgaz Eren ve Pars. Böyle devam.
Dijan Özdrmir
Dijan Özdrmir 9 gün önce
Aynı babası. O öfkesi yüzünden geberdi gitti.
izleyici
izleyici 10 gün önce
Ohaaa Cüneyt Yekta'ya bağrınca şoka girdim 😂 32 bölümdür bişey demeyen Cüneyt, bu bölüm kusmaya başladı
Lala Aliyeva
Lala Aliyeva 10 gün önce
Dili açıldı😂 ama tebrik etmek lazım bu güne kadar sayılı, tekrar repliklerle iyi idare etti.
izleyici
izleyici 10 gün önce
@emrah kaman tüh çok üzüldüm Emrah kardeşim, iyi ki söyledin
Seren Alcak
Seren Alcak 10 gün önce
Ben bi yükseldim ya ha gayret Cüneyt bebeğim 🥰
Mira Karaca♤
Mira Karaca♤ 10 gün önce
Ceylin karkterine yazık etme harcama senarist artık aklı başına gelsin rica ediyorum çok sıkıyor artık öyle olması tekrar tekrar iflah olmaması:(
DON'T CLICK THIS VIDEO
*Her şey için teşekkür ederim.Sakın Oynatma Listemdeki Videomu İzlemeyin 😶😶❌❌.*
Samet Kumaş
Samet Kumaş 10 gün önce
Üniversite öğrencisiyim youtube'dan para kazanmak istiyorum aileme fazla yük istemiyorum bu kadar insan içinden 10 kişi bile gelse bana moral vermek için yeter,şimdiden hepinize teşekkür ederim cansınız
Eda Keskinoğlu
Eda Keskinoğlu 8 gün önce
Cüneyt'in Yekta'ya sorması gibi, gidip senariste 'sizin sınırınız ne?' diye sormak istiyorum. Dizinin sonu mu yaklaşıyor yoksa senariste nazar mı değdi bilmiyorum ama dizi artık kendini tekrarlamaya başladı ve açıkçası eskisi kadar seyir zevki vermiyor. 6 ay sonrası olayı da çok kötü oldu. Ben Ceylin'in ağlamalarından, Ilgaz'a olan ve asla aşamadığı o güven probleminden, dinlemeden kafasına buyruk işler yapmasından çok sıkıldım. Mutlu olmalarını deli gibi isterdim fakat mutsuz sona inancım tam :(
Ayse Oznur Ozer
Ayse Oznur Ozer 9 gün önce
Bu dizide yargı sürecinin nasıl geliştirildiği konusuyla, Ilgaz ve Ceylin aşkından daha fazla ilgileniyorum. Zafer cinayeti soruşturmasında eksik bırakılan çok önemi bir konu var. O da Çınar'ı kaçırıp harabeye bağlayanlar hakkında bilgi sahibi olan Özgür'ün emniyette sorguya alınmaması. Bunu her konuda çok titiz çalışan Eren de, Pars da, Ilgaz da pas geçti tabii senarist Sema Hanım öyle kaleme aldığı için. Şöyle ki, eğer Özgür ifadeye alınıp ciddi bir soruşturmadan geçirilip konuşturulabilseydi, işin ucu o zaman Yekta'ya ulaşacaktı. Kaldı ki, Yekta Özgür'ü şoför olarak işe aldı; bu bile Eren, Pars ve Ilgaz'ın takibinden uzak tutuldu. Bunun nedeni de belli, yargıdaki bu normal işleyişin yerine senaryoyu seyirciyi germek amacıyla yazmak ve konuyu uzattıkça uzatmak. Tabii bu bir dizi. Adı "Yargı" da olsa, dizide işlenen bir davada illaki adli süreçte normalin dışına çıkılıyor... 🤗
Ayguliciousssss
Ayguliciousssss 10 gün önce
Yeteer diye bağırsam çok abartı olur mu cidden ? Şu kadının ağlamadığı tek bir sahne yok ! Mahvettiniz güzelim kimyayı..
Elham Fazli
Elham Fazli 9 gün önce
Tek izlediğim dizi ama hayal kırıklığı... ne bu ya ? Kaç cinayet izledik yeter artık ... sanki ceylin potansiyel bir katil ... hep onun katil olmadığını ispat etmeye çalışan insanları izliyicez
Ayşegül Karatekin
Ayşegül Karatekin 10 gün önce
Cüneyt konuşabiliyor muydu? Bi de bağırıyor inanamıyorum 😂
Hatice Kaya
Hatice Kaya 9 gün önce
@emrah kaman ay her yorumun altından da çıkmayın artık
Ck
Ck 10 gün önce
şu Ceylin’in ağlamaları sıktı, bıktırdı… Şu kadını koymayın artık kına geldi gerçekten
Sahar Aftermah
Sahar Aftermah 10 gün önce
*Ceylin yine engin vakası gibi aynı şeyleri yaşıyor niye bu olay tekrarlandı ya.. :( ayrıca yine Ilgaz koşturup kurtaracak Ceylini savcım aşkından hiç vazgeçmiyor*
Gezgin Süslü
Gezgin Süslü 10 gün önce
Cüneyt'in aklı başına gelmiş gibi. Yekta bi yalnız kalsa ohhh ne güzel olur. Ceylinin babasının da sonradan öldüğü ortaya cıkıyor bence
DON'T CLICK THIS VIDEO
*Her şey için teşekkür ederim.Sakın Oynatma Listemdeki Videomu İzlemeyin 😶😶❌❌.*
Seren Alcak
Seren Alcak 10 gün önce
Adamın sinirden gözü seğiriyo
Samet Kumaş
Samet Kumaş 10 gün önce
Üniversite öğrencisiyim youtube'dan para kazanmak istiyorum aileme fazla yük istemiyorum bu kadar insan içinden 10 kişi bile gelse bana moral vermek için yeter,şimdiden hepinize teşekkür ederim cansınız
Nisa Uça
Nisa Uça 10 gün önce
Sonunda yargının ruhuna yakışır merak uyandıran ağlama sızlama olmayan bi fragman 🙏🏻
CS Pars Seçkin
CS Pars Seçkin 10 gün önce
Yalı kazığı artık sorgulamaya başlamış işlerinin sonu hayra çıkmayacağını sonunda anladı
İÇİNİ KİMSENİN BİLMEDİĞİ METİN AMİR
Eeee savcım alık alık tilmen ona kalacak sanarken gerçeklere toslamış zaar
Samet Kumaş
Samet Kumaş 10 gün önce
Üniversite öğrencisiyim youtube'dan para kazanmak istiyorum aileme fazla yük istemiyorum bu kadar insan içinden 10 kişi bile gelse bana moral vermek için yeter,şimdiden hepinize teşekkür ederim cansınız
sofia _ Tari
sofia _ Tari 10 gün önce
Çok güzel bir bölüm geliyor , bu davaya çok sevdim ama artık Ceylin kim bıçakladığını öğrenmek istiyoruz 😭
DON'T CLICK THIS VIDEO
*Her şey için teşekkür ederim.Sakın Oynatma Listemdeki Videomu İzlemeyin 😶😶❌❌.*
Fatma Özşahin
Fatma Özşahin 10 gün önce
@Öznur İpek şu Emrah’ inandınız mı? Yok artık.
Samet Kumaş
Samet Kumaş 10 gün önce
Üniversite öğrencisiyim youtube'dan para kazanmak istiyorum aileme fazla yük istemiyorum bu kadar insan içinden 10 kişi bile gelse bana moral vermek için yeter,şimdiden hepinize teşekkür ederim cansınız
Elif Şanlı
Elif Şanlı 9 gün önce
Artık sadece fragmanlardan takip ediyorum. Yapacak, izleyecek, okuyacak yüzlerce güzel şey varken saçmalayan dizilerin hak ettiği de bu kadar :)
Atiye Özsiseci
Atiye Özsiseci 10 gün önce
Bizim sınırımız yok! 😂yektaaaa süper oynuyor yaşıyor karakteri Uğur Polat
Burak Stark Official
Burak Stark Official 10 gün önce
*Umarım dramın az olduğu gerçekten polisiye ağırlıklı bir bölüm izleriz. 2.sezonun konusu ne olacak onu merak ediyorum şimdiden.*
Burak Stark Official
Burak Stark Official 10 gün önce
@Lala Aliyeva Ben de aynısını düşünüyorum Mahkum dizisi de tek sezonluk olmalıydı tadında bitse harika olurdu
Lala Aliyeva
Lala Aliyeva 10 gün önce
Ben tek sezon olmasını ve hakkıyla bitmesini isterdim açıkçası. Akıllarda kalan efsane dizilerden olurdu. Görüyoruz ki tüm bu çabalar 2-ci sezona uzatmak için ve eski keyfi vermiyor. Zaten konusu itibariyle de kısıtlı, tek sezonluk bir dizi.
Gunel Qurbanova
Gunel Qurbanova 10 gün önce
gelen sezon ceylin kimi ne icin ne ugruna kordugun gorucez.
Burak Stark Official
Burak Stark Official 10 gün önce
@Dogukan Melek Az kaldı sezon finaline kadar izlerim yeni sezon eski tadı olmazsa güle güle yargı...
Shafag Nas
Shafag Nas 10 gün önce
Nihayet dizinin eski heyecanı geri dönüyor. 😇
Samet Kumaş
Samet Kumaş 10 gün önce
Üniversite öğrencisiyim youtube'dan para kazanmak istiyorum aileme fazla yük istemiyorum bu kadar insan içinden 10 kişi bile gelse bana moral vermek için yeter,şimdiden hepinize teşekkür ederim cansınız
Özel Müzik
Özel Müzik 9 gün önce
*Bizim sınırımız yok! 😂yektaaaa süper oynuyor yaşıyor karakteri Uğur Polat*
Geleneksel Türkçe Müzik
*Mr Kaan is a great artist. He naturally displays every scenario.*
Anestünara
Anestünara 10 gün önce
Yine Ilgaz çözecek tüm olayı… Ilgaz zeki kekim
colorfulworld🦄
colorfulworld🦄 10 gün önce
@emrah kaman çoğu videonun altında bu yorumu görüyorum, güzel pr çalışması
Anestünara
Anestünara 10 gün önce
@colorfulworld🦄 aahahhajfs
İNDİRİM TV
İNDİRİM TV 10 gün önce
*Üniversite öğrencisiyim.. TRvid den gelir kazanmak istiyorum aileme yük olmamak için bu kadar insan içinden 7-8 kişi bile a-bo-ne olursa cesaret verir, şimdiden çok sağolun*
colorfulworld🦄
colorfulworld🦄 10 gün önce
Ilgaz: ben bir kek miyim?
Nil Mülk
Nil Mülk 9 gün önce
sema koş koş, her bölümde ceylinin ağlamasından bir hal olduk birazda başkaları mı ağlasa bıktık
Kezban Acar
Kezban Acar 9 gün önce
evet acıklı türk filmi oldu.
Silarq 21
Silarq 21 10 gün önce
Estoy sin palabras, Sema sabe como cautivar nos y dejarnos en vilo... Yargi es espectacular Volvemos a empezar, en la 2T tendremos q descubrir todo lo q se plantea ahora. NADA ES LO QUE PARECE
Münevver Bekar
Münevver Bekar 9 gün önce
👋🇹🇷❤️
Münevver Bekar
Münevver Bekar 9 gün önce
@Carolina Lopez 👋🇹🇷♥️
Carolina Lopez
Carolina Lopez 9 gün önce
Me encanta!!! Y gracias por tu comentario en español😘🤣
Pop Türkçe Müzik Mix
*Bizim sınırımız yok! 😂yektaaaa süper oynuyor yaşıyor karakteri Uğur Polat*
Mor Menekşe
Mor Menekşe 9 gün önce
Sürekli Ilgazı ceylinin peşinden ezmeyin Ceylin ılgazın kıymetini bilmiyor birazda ceylin sürünsün son 3-5 bölüm Ceylinin tavrı sanırsın küçük dağları ben yarattım yok Savcılara kafa tutma yok ne Ilgaz arkasında olmasa görücem ben onu Saygılar tüm YARGI DİZİSİ İzleyicilerine
Matilde V
Matilde V 9 gün önce
Casi todas las producciones de Ay Yapin son muy buenas!
Hatice Yazici
Hatice Yazici 10 gün önce
burdan dizinin senaristlerine sesleniyorum, lütfen diğer diziler gibi konu başrollerin ilişkisi etrafında dönmesin. o da olsun tabiki ama esas konu o olmasın. yargı izleyicileri böyle aksiyon dolu polisiye izlemek istiyor. (ilk fragman sadece boşanmalarıyla ilgili olduğu için böyle bir şey yazma gereği duydum😃)
DON'T CLICK THIS VIDEO
*Her şey için teşekkür ederim.Sakın Oynatma Listemdeki Videomu İzlemeyin 😶😶❌❌.*
Ender
Ender 10 gün önce
Serdar' ın katil olduğu kanitlanacak. Bu durum Ceylin ile İlgaz'in arasını yumuşatacak. Üç ay sonra gene Ceylin'in başı derde girecek. Sezon finali...
Irmak💗
Irmak💗 10 gün önce
Cüneyt 'in aklı başına geldi sonunda 👍🏻
Su Ateş
Su Ateş 10 gün önce
Bu bölümde Ceylin'in ne halt ettiğini göstermezlerse artık iyice bayar
serpil çalcalı
serpil çalcalı 10 gün önce
Bence boşansalar bile Ceylin zehirlenecek ama kurtarılacak ve bu vesile ile barışacaklar. O su şişesini boş yere gözümüze sokmadılar.
Kezban Acar
Kezban Acar 9 gün önce
​@serpil çalcalı aynen hemen kestirip attı. Ilgazdan bunu beklemiyordum hep sabırlı olurdu. Ara verebilirdi.
Minyase
Minyase 9 gün önce
@serpil çalcalı ılgaz çok kez yanında oldum yardımcı olmaya çalıştı ama sen de suçlusun falan demesi bardağı taşıran son damla oldu bence haketti de ceylo
serpil çalcalı
serpil çalcalı 9 gün önce
Kız istemeyerek yapıyorum dedi zaten acısı çok taze bu durumda Ceylin’den biraz uzak durayım diyebilir yahut tekrar psikoloğa götürebilirdi. Ilgaz ın çat diye boşanmayı ileri sürmesi çok büyük acımasızlık bence.
Minyase
Minyase 10 gün önce
Çok saçma olur ya suçlu ceylin ve başına bişe geliyor diye suçsuz duruma düşerse . Ilgaz çok kötü muameleye maruz kaldı bence affetmemeli hemen
Hülya Kıran
Hülya Kıran 10 gün önce
Yalvarırım şu aşıklar birleşsin öyle goguslesinler tüm sorunları onlar muhteşem ikili bosamayinnnnn
göçebe●
göçebe● 10 gün önce
İlk bölümlerde ceylinin sevmiyorum sümüklü gözü yaşlı kadın demesi ve her bölüm ağlaması yeter artık cidden bi bölümdede ağız dolusu kahkahalar atsın yahu
Zeyna
Zeyna 10 gün önce
Aynen ya öyle bir karakter yazmış ki senarist bela çeker gibi millet Ceylin'e baya sayıyor da bu kızın bu kadar şeye rağmen ayakta durması mucize iken bir de üstüne bu kadar güçlü olması çok güzel.
Niju Tamrakar
Niju Tamrakar 10 gün önce
Mr Kaan is a great artist. He naturally displays every scenario.
Niju Tamrakar
Niju Tamrakar 9 gün önce
@mereana tautu obviously... she is innocent. ilgas and pars work hard on this case.
mereana tautu
mereana tautu 10 gün önce
It looks like she is innocent..is she innocent? Is Ilgaz still fighting for her or not??
vantae 7
vantae 7 8 gün önce
İyi bir fragman. Bir şeyler ortaya çıksın artık, Ceylin ile Ilgaz'a üzülmekten içim kapkara oldu
Halime Vardı
Halime Vardı 10 gün önce
Diziyi final yapmayın. Zaten doğru düzgün milletin aklı ile dalga geçmeyen birkaç dizi var. Yargıda bunlardan biri. Lutfen yaaa😔😔😔😔
Sinem Yıldırım
Sinem Yıldırım 9 gün önce
@emrah kaman açıklaması : içinde bulunmaktan büyük mutluluk duyduğum ve son derece keyifle çalıştığım yargı dizisinden ayrılmam söz konusu değildir... Demişti Siz nereden çıkarttınız ayrılacağını böyle bir açıklama yapmadı.
Ayşenaz Can
Ayşenaz Can 10 gün önce
Ilgaz Savcım ve Pars Savcım birlik olunca çözülmeyecek olay yok ... Derya Savcım da hemen kıza inandı ... Cüneyt'e de bravo Yekta'ya karşı resti çekti... Ilgaz Ceylin ayrılmasın... #IlCey #Yargı 🤔🥴🤨💔🖤❤💝
Zeynep sena
Zeynep sena 10 gün önce
yüzükte ılgaz yazdığına mı sevinelim yoksa ceylinin yüzüğe acıyla bakmasına mı üzülelim bilemedim🤧🤧🤧
Duha Onuş
Duha Onuş 10 gün önce
Llgazml yazlyor pek anlaslllyor inşallah oyledir
Eynav m
Eynav m 10 gün önce
The flashback! The ring! My mind runs with theories. Hoping for the best to our Ceylin and Ilgaz. ❤️✋
mereana tautu
mereana tautu 10 gün önce
What is Ilgaz doing? They must stay together! Is Ceylin innocent??
325rita
325rita 10 gün önce
@Turkish Movies What? :O
Samet Kumaş
Samet Kumaş 10 gün önce
Üniversite öğrencisiyim youtube'dan para kazanmak istiyorum aileme fazla yük istemiyorum bu kadar insan içinden 10 kişi bile gelse bana moral vermek için yeter,şimdiden hepinize teşekkür ederim cansınız
Turkish Movies
Turkish Movies 10 gün önce
So Ilgaz is the death one..?? Is this his alliance??? I don't understand nothing!!. ALL DRAMA DRAMA ‼‼😡👎
Pars'ın Estetikli Dişleri!
*Ahahhh Cüneyt'e bak, nasıl da kükrüyor!! Neyse, zararın neresinden dönersen kârdır, derler!* 😀👍👍👏
İÇİNİ KİMSENİN BİLMEDİĞİ METİN AMİR
Cüneytçimmmmmm 😂😂😂😂😂
Turkishlator Music
Turkishlator Music 10 gün önce
Polisiye yönüne ağırlık verilmesini istiyorum, saçma "AŞK" sahneleri istemiyorum.
waffle
waffle 10 gün önce
Evette aşkla başlattılar diziyi bende rahatsız oluyorum bütün diziler zaten kavuşamayan aşıklarla dolu evli olsunlar ikili üzerinden ilerlemesinler sürekli çiftlerin ilişkilerinin olumsuzluğu üzerine gidiliyor.Bi rahat bıraksalar
Gulay Yusibli
Gulay Yusibli 9 gün önce
Ilgazla ceylini iş birliği icerisinde olay çözmesi İcin darıxdım.IKISI BIRGE BU İŞİ COK GÜZEL YÜRÜTÜYORLAR,hic bıkmadan Yargıyı izliyoruz
Scann gems
Scann gems 10 gün önce
Ceylin bence ailesinden birinin suçunu üstlenecek👍(çünkü kalbim onun gibi başarılı bir avukatı katil olarak kabul etmiyooooo :):(💜🌸💜🌸
Roza K
Roza K 9 gün önce
He, gördük onun başarısını.
Busragucluofficiall
Busragucluofficiall 10 gün önce
Boşandılar ama belki güzel günler gelip herkesin Şahid olduğu bir nikah olacak bence ceylin ılgazın peşin de 4 dönecek eminim çünkü hep kendini suçlu hissedecek
Mehmet Akif Çete
Mehmet Akif Çete 10 gün önce
İlk defa Ceylin in saçmalıklarını görmediğimiz duymadığımız güzel bir fragman izledik
Kader Karadeniz
Kader Karadeniz 10 gün önce
Senariste sesleniyorum çek elini Ilgaz ve ceylinden de rahat edelim olayı farklı çevirin artık bu ne ya kız kimsesiz kalacak sonrada şizofreni hastası olacak
Gahab Bajansla
Gahab Bajansla 8 gün önce
Muhteşem dizi sizlere sonsuz teşekkürler.👏👏👏
Elif Yılmaz
Elif Yılmaz 10 gün önce
Bu diziye aşk sahneleri yakışmıyor sanki, ters köşe, acaba, o mu çıkacak, böylemi olacak düşüncesi daha çok heyecanlandırıyor insanı
~Sena~
~Sena~ 10 gün önce
0:40 Yüzükteki Ilgaz yazısı...❤️
Ceylin akpınar
Ceylin akpınar 10 gün önce
ABİ CEYLİN ZEHİRLESNSİN ILGAZ BAŞINDA BEKLEİSN BİRAZ AŞK LÜTFEN CEYLİNDE KATİL ÇIKMASIN ÇILDIRICAM
Κυριακη Χ
Κυριακη Χ 10 gün önce
Serdar hapis mahkumu olacak kesin ama Ilgaz'in zekayi supermis, aklindan ne suphe gecerse hakli cikiyor ama Ceylin aglamaktan baska bir sey bilmiyor sadece Ilgazla ofkeleniyor ve sinirlerini ondan cikariyor, bu ne ya ! Ilgaz'a daha uzulmesin lutfen, yeter ya, yazik adama !
Kahve Sever
Kahve Sever 10 gün önce
Neden hep Ceylin kötü oluyor? Oyunculuğu çok başarılı çok seviyoruz, artık avukatlığını görmek istiyoruz, toplumsal mesajlar veriliyordu o konulara devam edilse keşke.... Aynı konular devam etmese....
ilknur
ilknur 10 gün önce
Cüneyt’ten beklenmedik hareket
Derya la
Derya la 10 gün önce
Bence Yektayı Cüneyt kendi elleriyle bitirecek.
İnci'nin Yediği Hurmalar!
*Pars ve Ilgaz'ın şüphelerinde, nokta atışı yapmaları???? Cüneyt'in bağırarak KONUŞMASI!???* 😀 *Altı ay sonrasında da Ceylin için çıkan temiz adlî tıp raporu olabilir, Eren'in olayı da!* 🤔
İnci'nin Yediği Hurmalar!
@İÇİNİ KİMSENİN BİLMEDİĞİ METİN AMİR 😀😀😀👍👍👍Evelallah!!!
İÇİNİ KİMSENİN BİLMEDİĞİ METİN AMİR
Ahhh uzun uzun yatanımmmmm😅😅😅😅😅ordan da yetiştin belaya eee burnun iyi koku alır senin
elftheyargımachine
elftheyargımachine 10 gün önce
Gerçekten güçlü bir kadın karakter var diye sevinmisken yine televizyon dizilerini aratmadı her daim ağlak gözü yaşlı kadın sıktı yaa
Öznur Doğan
Öznur Doğan 10 gün önce
Ilgazın zekasına hayranımm!! ❤️❤️
Salih Celebi
Salih Celebi 9 gün önce
Artık şu drama kuyusundan çıksak ceylinin hamilelik sürecini anneliğini ılgazın nasıl bir baba olacağını görsek beraber deneyimlesek çok güzel olur bence
Kezban Acar
Kezban Acar 9 gün önce
Bu senarist bizi bunu göstermez. Hayal.
Dizi Forever
Dizi Forever 10 gün önce
*Bu bölüm baya heyecanlı olacak. Serdar bir taraftan Cüneyt'in Yekta'ya çıkışı ve malesef Ceylin ve cinayet konusu..*
Berfin Çiçek
Berfin Çiçek 10 gün önce
Ceylinin katil olması çok saçma
Berfin Çiçek
Berfin Çiçek 9 gün önce
@emrah kaman öyle bir şey yok :)
Berfin Çiçek
Berfin Çiçek 9 gün önce
@hülya çevik üff ayn knk ayn gözünle izlemeni tavsiye ederim her sinirli agresif olan insanlar katil potansiyelindemi
Roza K
Roza K 9 gün önce
Neden? Gayet de bu potansiyelde olan biri Ceylin .
hülya çevik
hülya çevik 10 gün önce
@emrah kaman ceylin kimi öldürmüş ben anlamadım beni aydınlatırmısınız
Samet Kumaş
Samet Kumaş 10 gün önce
Üniversite öğrencisiyim youtube'dan para kazanmak istiyorum aileme fazla yük istemiyorum bu kadar insan içinden 10 kişi bile gelse bana moral vermek için yeter,şimdiden hepinize teşekkür ederim cansınız
Ben_insan :)
Ben_insan :) 10 gün önce
Mükemmel bir bölüm bizi bekliyor. Ilgaz ile Ceylin'de boşanmasa mükemmel olacak.
İÇİNİ KİMSENİN BİLMEDİĞİ METİN AMİR
@Ben_insan :) 🤗🤗🤗🤗🤗
Ben_insan :)
Ben_insan :) 10 gün önce
@İÇİNİ KİMSENİN BİLMEDİĞİ METİN AMİR Vallahi onda da haklısınız 😂
İÇİNİ KİMSENİN BİLMEDİĞİ METİN AMİR
Ya boşver boşansınlar onlar başrol, üç bölüm sğrmez zaman atlat hopoooo 7 çocuklu olurlar😅😅🤭🤭🤭
İÇİNİ KİMSENİN BİLMEDİĞİ METİN AMİR
@Samet Kumaş maşallah yaş olmuş 45 halaaaaa üniversitede öğrencisiniz, burada kariyer yapacağınıza okulunuzu bitirin bizide bi salın artık kardeşim
Ben_insan :)
Ben_insan :) 10 gün önce
@emrah kaman tamam inandım
S. Ö.
S. Ö. 10 gün önce
Cüneyt sonunda uyandı aferin ceylo bunu da sen akıl ettin geçen bölüm neva karışmıyorum dedi ama bence dayanamadı kim sevgilisinin yekta gibi birinin emir kulu/ maşası olmasını ister
Yunus Eroglu
Yunus Eroglu 10 gün önce
Şu yektaya biri haddini bildirsin artık ya herşey onun istediği gibi gidiyor
Melisa ABD
Melisa ABD 10 gün önce
İnşallh ikinci sezon akıllı düşünen. mantıklı konuşabilen bir ılgaz izleriz Kaan mükemmelliği
nilgün kılıç
nilgün kılıç 8 gün önce
Seyirciyle ancak bu kadar dalga geçilebilir. Ne böyle kaç bölümdür aynı terane. Ceylin kimi öldürdü?Sonuç? Sonuç yok. Hep bir dahaki bölüme. Bu diziyi izlemeyi de bırakacağız toptan galiba. Seyirciye saygı istiyoruz. Bir tane Türk dizisi de irrite etmesin süreç içinde be! Yönetmen, senarist, yapımcı! Neyse işte.
gary dourdan
gary dourdan 6 gün önce
İkinci sezon yine aynı yeri gösterecek, 1 ay geçmişte geçecek sonra alakasız bir cinayetle 3. kişi şüphesiyle çıkacak. 32 bölümdür pinpon topu gibi bir ceylin bir çınar hapse giriyor ve aynı senaryo oynanıyor.
Fatma Akalp
Fatma Akalp 8 gün önce
Ya varya siz bu 6 ay sonra muhabbetiyle sezon finali yapmazsanız da ben bir şey bilmiyorum Artık eylüle kadar kurdeşen dökeriz Bari kim öldü onu deyim 😭 Yoksa ben meraktan ölürüm Keşkem yekta olsa ne efso olurdu Neyse Eylül'de ogrenicez artık in 😭
Seher Dudaklı
Seher Dudaklı 10 gün önce
Ceylin ve ilgaz boşndi diye sevinenler üzgünüm bosanmadilar yaniltici fgargmanlar verdiler guzel seyler opacak belliki ceylin 32 bolumdur agliyor sema hocam ne zaman mutlu ceylin gorecez lutfen artik ceylin kimseyi öldürmesin ya bu 6 ay sonra olan sahneler sıkmaya başladi yaninceylini katil gostereceksiniz bide ilgazi öldürmüş olabilirmi sorular soruyorsunuz sema hocam cok sacma olur bence artik normal avukat ve savci olarak izlemek istiyoruz aşk izlemek istiyoruzz
Hira Kazancci
Hira Kazancci 10 gün önce
dünyanın en iyi dizisi diyebilir miyiz?
Ali Nejm
Ali Nejm 10 gün önce
Ceylinin kimi bıçakladığı 2. Sezonda açıklanacak bence 3 bölümdür aynı sahnede dizi sonu oluyorsa öyle olacak demektir heyecanla bekliyoruz
Sevda Özdemir
Sevda Özdemir 10 gün önce
Bu bölümdede Ceylinin kimi öldürdüğünü göremezsem çıldırıcam
Ayşe Uğur
Ayşe Uğur 9 gün önce
Sabırla Cüneytin patlayacağı anı bekliyordum ki çok şükür sonunda oldu fazla sakin sabırlı olması rahatsız etmeye başlamıştı 😃😃
Elif Beyza Gesoğlu
Elif Beyza Gesoğlu 10 gün önce
Bir şeyi bilip de ispatlayamamak çok saçma değil. Çok zor...
Nev nev
Nev nev 10 gün önce
Çınar abisini affetmesin istiyorum
Nev nev
Nev nev 8 gün önce
@Roza K kesinlikle yektaya hak verdim ilk kez
NnR
NnR 10 gün önce
Yeni cinayet kurbanı Osman... O ev kullanımı bıçak Aylinin öfkeyle (belki Parla) eline aldığı ola bilir. Ceylin de ailesi ile ilgili Ilgaz’la benzer şeyleri yaşayacak herhalde
Elvan Gün
Elvan Gün 10 gün önce
Çok heyecanlı 😁 Sabırsızlıkla beklemedeyiz💜
Samet Kumaş
Samet Kumaş 10 gün önce
Üniversite öğrencisiyim youtube'dan para kazanmak istiyorum aileme fazla yük istemiyorum bu kadar insan içinden 10 kişi bile gelse bana moral vermek için yeter,şimdiden hepinize teşekkür ederim cansınız
Kamran Memmedov
Kamran Memmedov 10 gün önce
Yine nefessiz izleyeciğimiz bir bolum geliyor.. Yektanin sonunu Cuneyt yapacak,belli
Şeyma Karakoç
Şeyma Karakoç 10 gün önce
Ilgazın aldığı yüzük ceylinde bu da demek oluyor ki bunlar barışıyorlar ve yeniden evleniyorlar
Saliha Demirtaş
Saliha Demirtaş 9 gün önce
Ay sıkıldım artık ceylinin şu ağlamalarından
yzrmrv
yzrmrv 10 gün önce
Bu ne ya yeter artık niye herşey ceylinin başına geliyor sıktı artık bu altı ay sonrası .yeni sezonda inşallah düzelir artık senaryosu Sema hanım biraz yorulmuş galiba artık insanlari nasıl sasirtirim diye diye saçmalamaya başladı
yzrmrv
yzrmrv 10 gün önce
@waffle sanki Ceylin karekterini bitirmeye çalışıyor gibi ceylinden nefret ettirdi herkezi
waffle
waffle 10 gün önce
Bencede ceylini bi bıraksa
Zeyna
Zeyna 10 gün önce
Aynen.
Nastya Vishnevskaya
Nastya Vishnevskaya 4 gün önce
diziyi gerçekten çok seviyorum🥰
Beyza Nur
Beyza Nur 10 gün önce
Ceylin'i salın bi artik ya. Çınar'in sucsuz oldugu da gün yüzüne çıksın
Zeyna
Zeyna 10 gün önce
Aynen nedir bu kızın çektiği...
Tuğçe Nur
Tuğçe Nur 10 gün önce
Şu düğümü çözmenizi bekliyoruz, 6 ay uzatması yapılırsa diziye son vereceğiz.
Birserencam Serencam
Birserencam Serencam 10 gün önce
Ceylin ' Ben çok güzel kaçarım demiştim ya yanılmışım, sen daha güzel kaçiyormuşsun Ilgaz' demesini bekliyorum.
Kezban Acar
Kezban Acar 9 gün önce
​@waffle Affetmesin bırakıp gitti.
Kezban Acar
Kezban Acar 9 gün önce
​@waffle Aynen ceylini güçlü kadını ağlak yaptıar yazık.
Birserencam Serencam
Birserencam Serencam 10 gün önce
@waffle empati yapıyorum her şeyde ama bunda yaptığım empati tamamen İlgaz'a dönmemek üzerine. Sebebi ne olursa olsun beni böyle bir durumda ben istemediğim halde bırakan adam sonradan da gelmesin. Ama tabi bu dizi bebeklerim kavuşsun her türlü , tek isteğim Ceylin'in çabasıyla değil Ilgaz'ın çabasıyla barişsinlar
waffle
waffle 10 gün önce
Adliye koridorlarında ağlayarak giden Ceyline çok üzüldüm.Aslında Ilgaz ona geri geldiğinde kabul etmemek varda Ceylinde bu yürek varken affetmemek ne mümkün
Birserencam Serencam
Birserencam Serencam 10 gün önce
@waffle Açıkçası beni de sıktı. Bu kadar dert keder ve her şeyin Ceylin'in başına gelmesi. Bak yine gelsin ama ne bileyim davalılar arasında kalsınlar, tehtid edilsinler, yaralansinlar ama çift arasında bu kadar dram olmasın. Aynı şeyleri izlemekten çok sıkıldım
tamamdır
tamamdır 4 gün önce
Yargıyı çok severek izliyordum ama Ceylinin ve annesinin tavırları yüzünden artık izlemiyorum 😔
Halıme İnci
Halıme İnci 9 gün önce
Bu gidişle dizide kimse sağ kalmayacak.😲 Biz canımızı kurtarsak bari ☺
Elena Silvia Gonzalez
Elena Silvia Gonzalez 10 gün önce
Estoy confundida, no pasará algo con Neva?..cómo Cuney jugó a dos lados?? Excelente ( las aliansas ) ( ay algo qué no estoy entendiendo?) La mejor Serie🤗🤗🤔👍💔💕💔
Sonraki
Teşkilat 47. Bölüm
2:13:36
görünümler 732 000
Yargı 33. Bölüm
2:18:21
görünümler 936 000
Yargı 32. Bölüm - En Acı Veda...
8:07