Karanlık

VakıfBank 3 - 0 Eczacıbaşı Dynavit (Maçın Tamamı) | 2021-22 Sultanlar Ligi

TRT SPOR Yıldız
görünümler 360 153
100% 4 400 0

Mislicom Sultanlar Ligi'nde 2022'nin ilk derbisinin kazananı VakıfBank oluyor!

VakıfBank 3 - 0 Fenerbahçe Opet (Maçın Tamamı) 👉 trvid.com/video/video-vcqU5532emU.html

Minas Tenis Clube 0 - 3 Fenerbahçe Opet (Maçın Tamamı) 👉 trvid.com/video/video-rgdObC53wv4.html

VakıfBank 3 - 0 Altay Club (Maçın Tamamı) 👉 trvid.com/video/video-JgKE6rVE34Y.html

Imoco Volley 3 - 0 Fenerbahçe Opet (Maçın Tamamı) 👉 trvid.com/video/video-4xsQfmQUrpU.html

Eczacıbaşı Dynavit 3 - 2 Fenerbahçe Opet (Maçın Tamamı) 👉 trvid.com/video/video-486wVN7_DxQ.html

VakıfBank 3 - 0 Galatasaray HDI Sigorta (Maçın Tamamı) 👉 trvid.com/video/video-cEXLb_68XV8.html

Fenerbahçe Opet 3 - 2 Galatasaray HDI Sigorta (Maçın Tamamı) 👉 trvid.com/video/video-K-gZSwyeif8.html

VakıfBank 1 - 3 Fenerbahçe Opet (Maçın Tamamı) 👉 www.youtube.com/watch?v=4zlqm...

TRT SPOR Yıldız Sosyal Medya Hesapları ⬇️
Twitter: twitter.com/trtsporyildiz
Instagram: instagram.com/trtsporyildiz
Facebook: facebook.com/trtsporyildiz

katma

 

16 Oca 2022

Paylaş:

Paylaş:

Herunterladen:

Yük bağlantısı.....

Ekle:

Çalma listem
Daha sonra izle
YORUMLAR 436
burak cr7
Vakıfbank'ın en önemli silahı Gabi bence. Bir oyuncu mevkisinde ancak bu kadar fark yaratabilir
Sth_ vsn
1:31:37
JOSÉ PAULO L CAVALCANTE
Gabi se multiplicando em quadra. Bons saques, ótimos ataques e defesas sensacionais. Puts, jogou demais!!!
Candan Genç
Milli takımımızda eksik olan şey Gabi gibi zekice oynayan defansı çok iyi olan çevik biri umarım bir an önce öyle bir oyuncu yetişir. Zehra boskoviçi egonuyu milli takımda da böyle durdur nolur
lix
Eczacıbaşı'nın performansı gerçekten hayal kırıklığıydı smaçör Hande'nin ilk iki set sadece 1 sayıyla oynaması üzücü gerçekten. Servis hatalarından bahsetmiyorum bile. En sevdiğim takımlardan ikisinin beraber oynaması beni heycanlandırmıştı fakat seyirci zevki oldukça düşüktü. Cansu'nun olmaması da bir etken tabi
serdar mehter
Çok sevmeme rağmen Hande’nin performansının geriye gidişini görmek üzücü. Hücum da çok kötü. Saliha bence Eczacıbaşı’nda kesinlikle olmamalı. Ferhat Akbaş bu oyuncuları geliştirecek kapasite de değil. Çok acil iyi bir yerli pasör ve iki smaçör ihtiyacı var. Pasör yerli olmalı ki en azından Heyrman ve yabancı smaçörler bir arada oynayabilsinler.Tijana Boskovic’ e çok yazık oluyor bu takımda. Ben onun yerinde olsam kesin ayrılırdım.
Utku Karamuk
Boskovic de iyi değildi de eleştirilecek en son şey bence,artık kızın kafası düştü takımın son 2 yılki halinden, zaten takım arkadaşlarına karşı memnuniyetsizliği de bariz belliydi bu maç ,2 takımın smaçörleri arasında dağlar var en büyük sorun orda , buna yoğunlaşmak yerine Eczacı gidip orta oyuncu olarak Kuzeyboru'da kadro dışı kalan oyuncuyu transfer ediyorsa diyecek birşey yok ,Boskonun sözleşmesi 1 sene daha var diye biliyorum , seneye bu takım adamakıllı değişmezse büyük ihtimal İtalya ligine kaçar,şampiyonlar liginde oynayamıyor kız ya..
giselly
um dos maiores trunfo do vakif é a gabi, sorte deles tê-la na equipe
ForestWitcher Elitee
Boskovic gibi bir olağanüstü yetenek yemin ederim Eczacıbaşında köreliyor kadın tek başına oyunu tutmaya çalışıyor
Eloichi Celestino
Honestly, Boskovic is the reason why Eczacibasi is still alive in this league. Without her, E.Dynavit is done for sure. She needs better teammates, she can't lift her team alone.
B
B
Vakıfbank, Fenerbahçe Opet ve Eczacıbaşı bana göre Türkiye'nin en iyi takımları ama Vakıfbank bir başka. Vakıfbank köklü lise havası veriyor bana, FB Opet'i destekleyen biri olarak söylüyorum bunu
Ceren Demir
Gabi her alanda harika ve her şeyini vererek oynuyor gerçekten. Aşığım bu kadına
Fernando Torres
Boskovic hakkında söylenecek söz yok. Eczacıbaşı'nın başına gelen en başarılı yabancı oyuncu. Kendisi sayesinde sırplar çok büyük başarılar gördü.
claudemon
her iki takımda da milli takimdan bilip sevdigimiz oyuncular var. eczacibasinin antrenörünün oyuncuların potansiyelini ortaya çıkaramadığını düşünüyorum. Hande iyi firsat verildiginde gercekten cok guzel sayilar aliyor. vakifbankin yerlesmis, saglam bir sistemi varken eczacibasinda bunun eksikliği hissediliyor gercekten. iki takimi da çok seviyorum. umarim ilerde eczacibasinin oyuncularini da tam performansla görebiliriz.
Gülşah A.
Bu maçı unutmak istiyorum eczacılı olarak. Rezillik. Tamam yenilsek de iyi oynayarak yenilseydik. Ama mücadele yoktu. Heyrman çok iyiydi, takımı da ateşlemeye çalışıyordu ama olmadı işte. Yazık valla yazık
Erdinç Altun
Bu maçı bir haftadır bekliyordum.. en azından 4 sete uzayan büyük iki takımın maçı olsun isterdim. Eczacıbaşını genel olarak çok beğenemiyorum bu yıl. Sezon yarısı oldu artan bir perfomansı olması gerekirken döküldü. Sistemi ya oturtamamış yada oluşturulmaya çalışılan sistem her neyse bu takıma uymuyor. Boskoviç i ilk defa bu kadar kötü gördüm. Maja da aynı durumda. Takımın yine şampiyonluğa oynayan, CEV ve FIVB finallerinde boy gösteren takım olması için tekrar bir yapılanma gerekiyor. Vakıfbank büyük maçların takımı . sistemi o kadar iyi oturtmuş ki hangi oyuncu gelirse gelsin sistem işliyor.
Volleyballtime
Maç istedikleri gibi gitmeyince Eczacıbaşı düştü. Düştükten sonra toparlanabilselerdi sonuç biraz daha farklı olabilirdi. Motivasyon eksikliği maçı n sonucunuda etkiliyor. Boskoviç de bir insan bazen moreli bozuk olabilir o yüzden bu maçta verim alamadık diye Boskoviç gibi bir yıldıza laf söylemek çok gülünç olur. Hem defansta hem blokta hem de hücümde ne kadar iyi oynadığı aşikar. Toparlanıp daha iyi maçlar çıkartacağınızı umuyorum Eczacıbaşı
jose octaviano martin jimenez
Que bueno poder ver este clásico y ver a Boskovic la mejor opuesto del mundo y a Zehra la mejor central, sin demeritar a todas las jugadoras en el campo de juego. Todas ellas de una gran calidad técnica.
Arkady KK
When we contrast starkly between the teams, there are many differences. Eczacıbaşı doesn't have adaptation as much as Vakifbank. In addition, I rightly claim that this indicates to us that the fact that members of the team which was defeated seem to be unwilling can be closely related to the fact that coach doesn't have enough experience.
Sonraki