Karanlık

Stresi x Cbiz - Feel good (Official Video 4K)

StresiOfficial
görünümler 2 094 299
69% 36 000 16 000

Available on:
Spotify: open.spotify.com/album/6NyNeM...
iTunes: music.apple.com/us/album/feel...
Linkfire: AcromaxMedia.lnk.to/FeelGood/

katma

 

17 Nis 2021

Paylaş:

Paylaş:

Herunterladen:

Yük bağlantısı.....

Ekle:

Çalma listem
Daha sonra izle
YORUMLAR 0
gym journey
gym journey 7 saatler önce
e ka myt me qit kang tybe
Endri Hoxhaj
Endri Hoxhaj 13 saatler önce
ca esht kjo keng vk kshu
Andon Mustafa
Andon Mustafa 2 gün önce
Stresi',', like
Eldi Postolli
Eldi Postolli 3 gün önce
Super hit
adam hey
adam hey 3 gün önce
2 tropojanet bashke Njeri zezak tjetri arab
Fireplace and relax fireplace
Kush ban like e qij PA llastik
Besa Bes
Besa Bes 7 gün önce
O zot!Kurve te shemtuara! o Zot..
Spahiu 007
Spahiu 007 7 gün önce
🤤🤤
Xhuljan Hulio
Xhuljan Hulio 7 gün önce
Ka ik koha e stresit tani se pelqen kush me muziken e tij nuk mund ti kape me te rinjte
L0KU 001
L0KU 001 8 gün önce
Why Kejsi would leave the chat tho ?😴😤
alesia avduli
alesia avduli 8 gün önce
qi
Simon Benamou
Simon Benamou 10 gün önce
sa turp qr 🤣thojani o njeres qe nuk esht per ket pune ky koqia
Anaa Agolli
Anaa Agolli 11 gün önce
O stres ma bo nje keng arsi
Haku
Haku 12 gün önce
STRESI 👑👑👑👑
Lion Dyer
Lion Dyer 12 gün önce
That airplane is bout 30 years old ffs
Bojken Berisha
Bojken Berisha 12 gün önce
Bravo
marina agolli
marina agolli 12 gün önce
otr me zemer po te jesh I forte ik ne noizy dhe do te qi ne byth keshtu thuaj stresi🤢🤮🤮 noizy eshte me I forte dhe te ka nje grusht👊 otr me zemer❤❤, otr for life👌,noizy forever, varrosi dhe lil koli forever, otr pergjitmon noizy te dua shum noizy_otr, on top of the rest, on the run❤❤❤
StelaQendrim Gashi
StelaQendrim Gashi 13 gün önce
Stresi me vjen keq por ktu qa ke repovat me beat nuk percillet. Noizy ta kish kall kete beat. Jo qe Noizy osht ma i fort se Stresi amo din ta lidh beatin fort me repture. Noizy jam i bindur qe knaqet ty e knu kongen, chillit vet edhe knaqet te tjeret. Stresit i duhet nje producent i mire gjithashtu.
Sallyann Sanderson
Sallyann Sanderson 13 gün önce
he brought these views
Liridon Mehmeti
Liridon Mehmeti 13 gün önce
Shum pidhnone kang👍🇦🇱
Ervis illyrian
Ervis illyrian 14 gün önce
Minuti 2.17 e hapi boksin e doner kebab 😅🤣🤣
Jasmine12
Jasmine12 15 gün önce
🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
tralala tralala
tralala tralala 16 gün önce
Og det var her jeg ville ha sagt verdens klasse 🤷
tralala tralala
tralala tralala 16 gün önce
Jeg er åbenbart nødt for det jeg har sagt i min underlig ånderlige opvågning så undskyld mange gange har ,🤷 sletter min konto om lidt 🤔
anais fortuzi
anais fortuzi 17 gün önce
GJYNAH GJITH KY KENGTAR TU FOL PER FEMRA KY NUK KENDON KY FLET
Simon Benamou
Simon Benamou 18 gün önce
si nuk i vjen zor ketij mostres qija ropt,o zot sa turp si vazhdon ky adoleshenti i vonuar e quan veten akoma kengetar,o njeres qe e rrethoni ket karin tregojini te verteten se e moret me qaf boll me genjeshtra ket karin,i qifsha lambon mu ne xham une ketij
Shop Shop
Shop Shop 18 gün önce
Ma i forti kret detes te honjsh zemren
Shop Shop
Shop Shop 18 gün önce
Po
Bossi Bossi
Bossi Bossi 19 gün önce
Jepi stresi gaz se nojzy ca jane kta otr ja qime ropt mune mest vlores
tralala tralala
tralala tralala 19 gün önce
So who du fuck in this city 🤔😂
tralala tralala
tralala tralala 19 gün önce
Jeg elsker ham der 🤔❤️
Love You
Love You 19 gün önce
O stresi vetem me muziken zke kokren e lidhje 😛😛😀
tralala tralala
tralala tralala 20 gün önce
🤣🤣
tralala tralala
tralala tralala 20 gün önce
Help me 👀
tralala tralala
tralala tralala 20 gün önce
Tak butches get stiches 🤔 🤣 n my days IT whas snithes get stiches but okay 🤔👀😂
tralala tralala
tralala tralala 20 gün önce
Jeg gider ikke lære det sprog jeg får traumer 🤔😂😂
tralala tralala
tralala tralala 20 gün önce
Skal vi ryge en Johnny?? Jeg ryger ikke engang 🤔 i får bare det værste frem i mig 😂😂
tralala tralala
tralala tralala 20 gün önce
Gå hjem sov spis godt vær stille vi snakkes nys krammer
tralala tralala
tralala tralala 20 gün önce
Come to Denmark 😉
tralala tralala
tralala tralala 20 gün önce
2 centimeter og en dem 🤔
tralala tralala
tralala tralala 20 gün önce
På dansk så ved vi godt det mig der styrer 😂😂
tralala tralala
tralala tralala 20 gün önce
👌♥️😂
tralala tralala
tralala tralala 20 gün önce
I love this shit 👌
tralala tralala
tralala tralala 20 gün önce
Fuck you to love from Denmark 😂😂👌
tralala tralala
tralala tralala 20 gün önce
♥️♥️
tralala tralala
tralala tralala 20 gün önce
Biches hey steches 😂😂
tralala tralala
tralala tralala 20 gün önce
Your from lea?? I am gonna give your beat to dk chris this is great best regards Eva
tralala tralala
tralala tralala 20 gün önce
I know one is Albania 😂
tralala tralala
tralala tralala 20 gün önce
Lea or where
tralala tralala
tralala tralala 20 gün önce
Nice beat
tralala tralala
tralala tralala 20 gün önce
Your from where??
tralala tralala
tralala tralala 20 gün önce
I Will teln dj Chris jo are a pussy 😂😂 love from Denmark
tralala tralala
tralala tralala 20 gün önce
Fuck you to 🖕🖕😂😂
Michael Nguyen
Michael Nguyen 23 gün önce
Bizzzzzz £R
BOSÎÍ Lukaaa
BOSÎÍ Lukaaa 24 gün önce
✌🤟⚡
Dori Vlore
Dori Vlore 24 gün önce
Stresi je i madh fare bro 😄
Veton Demhasaj
Veton Demhasaj 25 gün önce
a ngohet kjo keng ev bre po sa kengetari o bo ne dit te sodit po te mjert ata qe i ngojn kto kafsh po skan faj kta se droga ti humb ment nuk din as qa flet as qa kendon as qa vepron ishalla ju ndihmon zoti e ju kthjell nga mendja e prisht
Ergi Guri
Ergi Guri 25 gün önce
Cjan kto zdromse nvideoklip
teo pash
teo pash 25 gün önce
WEAK TRACK MY GUY BETTER OFF MAKING TRACKS LIKE NGA XHAMI IM I LAMBOS LA LA LA LA 🤣🤣
Supergol
Supergol 27 gün önce
🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥
Game Tv
Game Tv 27 gün önce
🇦🇱🩸
Ff. Hellboy99
Ff. Hellboy99 27 gün önce
@
armand fr
armand fr 27 gün önce
Tani u bere pithseme qe bere 2 mij paund bashk🤣🤣🤣
hot video
hot video Aylar önce
🔥🔥🔥
Joe Bazuka
Joe Bazuka Aylar önce
I dunno what my man is saying but it slaps
Ernest Shporaj
Ernest Shporaj Aylar önce
Tekst ma vari karin ska
Be nskaif
Be nskaif Aylar önce
I beg some one translate the Albanian to English ..
TONIEL TONI
TONIEL TONI Aylar önce
🔝♥️🇦🇱
TrickificHd
TrickificHd Aylar önce
Wtf is shit
Umer Beluli
Umer Beluli Aylar önce
Un e thirri ev ajo mthirr adam....muhabetin ku e lam ncncncnc ene thot ku po shko rrepi shqiptar qe nfillim krejt po mthojn pidhsome ik o stres ik
Dion Allmuça
Dion Allmuça Aylar önce
0:56 🔥🔥🔥🔥🔥🔥
Celik Sharka
Celik Sharka Aylar önce
Keng super
Shkoder Shkoder
Shkoder Shkoder Aylar önce
kang vari karin
Ergys Allamani
Ergys Allamani Aylar önce
O stres super hit ✌️🦁🦍
Kosovali Gaming
Kosovali Gaming Aylar önce
Ja paska mor ferrarin noizyt me qira😂😂😂😂
d3jvi 01
d3jvi 01 Aylar önce
Mega hit😂😂
Fai Real1
Fai Real1 Aylar önce
Women déjà vu since fat joe
vashe 990
vashe 990 Aylar önce
Stresi ritem zero kur knon
Lyrics Boy
Lyrics Boy Aylar önce
Ai anglezi nuk kupto fare shqip dhe ja jep ca karin po thot ky me 😂
STRESI 77
STRESI 77 Aylar önce
Mos u ruj naten se gjuj edhe n dit 🦁👑🤘🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Porche Tuning
Porche Tuning Aylar önce
Better than them
Benita Cotterill
Benita Cotterill Aylar önce
🔥🔥🔥💞💞
Led Khc
Led Khc Aylar önce
hahahahaha qr stresi ja ka fut nji tre fletsh ne studio dhe ja ka fut nji tekst pa lidhje
Bisha London
Bisha London Aylar önce
Ropt ma mir leje rrepin patriot se pik lidhje ske me muziken
dionis cela
dionis cela Aylar önce
Estelle Morain ❤️
Crim168
Crim168 Aylar önce
Man like niko
Kaven Fields
Kaven Fields Aylar önce
Bizz came thru thoughh
Ismet Cakerri
Ismet Cakerri Aylar önce
PAH LIDHJE KENGA
Ardit Uka
Ardit Uka Aylar önce
T'a baft zoti hadha Arkimet djali bravo🌟
alma kovaci
alma kovaci Aylar önce
ju rujt zoti
alma kovaci
alma kovaci Aylar önce
like dhe koment kush mendon qe noizy do bej kenge
T Sh
T Sh Aylar önce
Vidoklipi i bukur dhe zezaku ja kishte iden rapit kurse strasi pa lidhje fare ✌🏻
Ackount user Usera
Ackount user Usera Aylar önce
0:46 🔥
Flamur Seidini
Flamur Seidini Aylar önce
Po si i bëni like këtije tru k.... që shanë shqipetaret sepse kanë bindje të ndryshme politike. Ky eshte nje tru Gomare
Vraka Vraka
Vraka Vraka Aylar önce
trvid.com/video/video-rLTEHT_2tkY.html
Nona Nona
Nona Nona Aylar önce
teksi më amator i bër ndonjeher stres shum dobët prisja shum më shum i ke zhgënjyer fansat shum 🤦
petrit kurpali
petrit kurpali Aylar önce
O ti qifsha robt ty
Renis Keci
Renis Keci Aylar önce
BB4LIFE ❤❤🔥🔥🔥
Ditart
Ditart Aylar önce
Teksti i stresit nr 1
Fatjon Aliu
Fatjon Aliu Aylar önce
stresi ka shum stres
pro tv
pro tv Aylar önce
Stresi is dick
Egzon Imeri
Egzon Imeri Aylar önce
👍👍👍👍
Eri Qama
Eri Qama Aylar önce
Stresi fake
Sonraki
Majk x Ledri Vula - Marr
3:42
görünümler 7 000 000
Race Highlights | 2021 French Grand Prix
6:26
FERO X STRESI - Mahall (Prod by M.O.B)
3:17
FINEM x SOLO - KPT 2 (prod. ARLENN)
3:57
DON XHONI - MAFFIA
2:49
görünümler 14 000 000
Varrosi - Flamma (Official Video HD)
5:27
Vinz ft Stealth - Hood Life 2
3:08
görünümler 10 000 000
Beni Bırakma 630. Bölüm (FİNAL)
57:07
Ekin Uzunlar - Çaykara'ya Uğradım
3:04
OMG! 😂 #shorts
0:18
görünümler 11 545 148