Karanlık

Saklayacak bir şey kalmadı artık - Aşk Mantık İntikam 28. Bölüm

Aşk Mantık İntikam
görünümler 1 143 941
100% 11 000 0

Esra, Ozan'ın onu Çağla'ya benzetmesine sinirlenip kar küresini kırıyor.

Aşk Mantık İntikam TRvid Kanalına Abone Olmak için: bit.ly/3ai0gov
Resmi Facebook Sayfası: facebook.com/askmantikint...
Resmi Instagram Sayfası: instagram.com/askmantikintikam
Resmi Twitter Sayfası: twitter.com/askmantikintikm

Ayrıcalıklardan yararlanmak için bu kanala katılın:
bit.ly/3pfLNAG

OYUNCULAR:
Burcu Özberk
İlhan Şen
Burak Yörük
Melisa Döngel
Günay Karacaoğlu
Zeynep Kankonde
Süleyman Atanısev
Mehmet Korhan Fırat
Sevda Baş
Ceren Koç
Birgül Ulusoy
ve
Mehmet Yılmaz

Eğlence

katma

 

13 Oca 2022

Paylaş:

Paylaş:

Herunterladen:

Yük bağlantısı.....

Ekle:

Çalma listem
Daha sonra izle
YORUMLAR 208
Aşk Mantık İntikam
Aşk Mantık İntikam 4 aylar önce
Aşk Mantık İntikam TRvid Kanalına Abone Olmak için: bit.ly/3ai0gov
Yorumsuz yorum
Yorumsuz yorum 4 aylar önce
Ömrümde iki başrolun bu kadar bölüm boyunca tek bir mutlu bölüm geçirmediği saklanan sırların ortaya çıkışının hiçbir şey değiştirmediği başka saçma bir dizi daha görmedim. Tarihe geçsin valla
Arda Yamyam Oynuyor
Arda Yamyam Oynuyor 4 aylar önce
Klasik dayı izleme zaman kaybı
HLL
HLL 4 aylar önce
Feriha ve Emiri unuttun
Gurke Yav
Gurke Yav 4 aylar önce
evet ja😱😱😱😵😵😵😵
lab lab 18
lab lab 18 4 aylar önce
O kadar kavga da ne ara hamile kalmayi basarmis ...
Ayperisi Demir
Ayperisi Demir 4 aylar önce
👏👏👏👏👏
Meriç Aktuna
Meriç Aktuna 4 aylar önce
Ozan kendini o kar küresinin içine hapsetmişti ve sevgiyi bundan ibaret sanıyordu. Ama bir insanı defalarca kırıp hediyesini saklayınca hiçbir anlamı kalmıyor o yüzden gerçeklerin farkına varması için o kürenin kırılması iyi oldu..
Enayi
Enayi 4 aylar önce
@crimsonflower sonunda söylediklerimi anlayan biri çıktı görüşlerinize kesinlikle katılıyorum. Yorumunuz için teşekkür ederim 🙏🏻
crimsonflower
crimsonflower 4 aylar önce
@Enayi Yorumunuza katılıyorum. Ayrıca olay sadece Esra’nın gururu değil ki. Asla boşanmayacaktın sana söyleseydim de, ne yapabilirdim diyor. Ama Zeyno’ya “ben onun boşanmasını bekledim aylarca” diyen de kendisi. Çocuğu söylememe sebebi Esra’nın hala Ozan’ı affetmemiş olması. Hem ilk çocuklarını kaybettiği için hem de evlilik yüzünden. Eğer durum buysa mektupta seni affettim deyip terkedip gitmeseydi keşke. 7-8 ay ben her şeyi kendim hallederim deyip Çınar’ın teklifini reddetti ama Çağla’nın Ozan’la mutlu mesut bebek odası düzenlediğini duyunca son kararını da verdi. Ozan’a kendince cezasını kesti, bunun tartışmaya kapalı olması gerekiyor. Herkesin kendi sebepleri bu uğurda yaptıkları kocaman hatalar ve kayıp giden yıllar var. Onu kabullenelim önce. Atlas’ı saklama meselesinde bence de çıkar yol bulunabilirdi. Zamanı geldiğinde Ozan’a söylerdi ama çocuk doğana kadar sır olarak kalmasını isterdi. Ama öncesinde Çağla’nın yaptıklarını anlatırdı, bu sebeple ben Türkiye’de kalamam zaten bir çocuk kaybettim aynı stresi yaşayamam derdi. Ozan da bu durumda gerekeni yapardı eğer Esra ve çocuğunun yanında olmak istiyorsa. Adama seçim hakkı, hatalarını telafi etme hakkı vermeden terkedip gitti Esra. Nasıl Ozan Esra’nın gözünden olaylara bakamıyorsa Esra da empati yapamıyor Ozan için. Kendi doğruları neyse ona göre hareket ediyor.
Gurke Yav
Gurke Yav 4 aylar önce
👍👍👍👍
Enayi
Enayi 4 aylar önce
@mehmet yalcın Madem gidecek en azından ben hamileyim deseydi yine kendi ayakları üstünde de durabilirdi. Kendini düşündü ve çocuğu babasız büyüttü bunu inkar edemez kimse. Neymiş Ozan hata yapmış neymiş kalp kırmış o yaşananlar kendi aralarında yaşandı bitti. Hayır yazdıklarınızı okuyorum yanlış mı düşünüyorum diye soruyorum kendime ama yok yani asla geçerli sebep değil. Esra karakterini sevmediğimi söylemiyorum ama yaptığı büyük bir hata. Empati diye bı kavram var onu kurmak zor yaşamadan bilemeyiz inşallah başınıza gelmez.
mehmet yalcın
mehmet yalcın 4 aylar önce
@Nihal Can hani derlerya bir kadın delice bagırıyorsa seni bırakmamak için. Ama susuyorsa bilki coktan seni terk etmiştir. Esra düşük yaptıgını söylemedi cünkü karşıda adamın kendisi anlamasını istedi. Bende esracıyım ozan buldugu yol esraya metres hayatıydı. Esra gururluluk yapıp git. Cınara bile minnet etmedi hep dik durdu buyuzden esracıyım.
A
A 4 aylar önce
O küre geç bile kırıldı. Taa 11.bölümde bu evde EsZan kavga ettiğinde Esra çıkıp giderken o küreyi Ozan’ın kafasında patlatmalıydı. Öyle yıllarca küre saklamakla “aşık adam” olunmuyor Ozan bey. İcraat gerek, İCRAAT…!
A
A 4 aylar önce
@Cavid Musayev malesef bunu idrak edemeyenler var… Ozan’ın durdurulamaz hataları yüzünden bu duruma geldiler…
Duvan Cavus
Duvan Cavus 4 aylar önce
Kendini bukadar kaptirma diziye haciiii
Yunaaa
Yunaaa 4 aylar önce
@Cavid Musayev sende doğruyu söyledin👏🏼👏🏼
Cavid Musayev
Cavid Musayev 4 aylar önce
İlk hatayı ozan yapti evləndi boşanmadi davamını da esra getirdi
Yunaaa
Yunaaa 4 aylar önce
@Spartacus 👏🏼👏🏼
petrichor
petrichor 4 aylar önce
"Ya düşündüm de sizin Çağla'yla bir farkınız yok, siz aynısınız." nedir ya. Bunu söylettiniz mi gerçekten. İnsan düşmanına söylemez şu lafı ta ki karşısındaki Esra. Ozan'ınki sevgi olmaktan öte bir hastalık ve takıntı olmuş artık, hasta bu adam.. Küreyi kırarak da çok iyi yapmış tebrik ediyorum, keşke kafasına atsaydı o kadar emir verici konuşmanın şu lafların hakettiği o'ydu. Tüm bunların dışında ise çifte dair bir şey bırakmama çabalarından dolayı senaristlere sövgülerimi iletiyorum.
Merve Merve
Merve Merve 4 aylar önce
Esra küreyi kırınca içinin yağları eriyenler 😌
Aytac's Diary
Aytac's Diary 4 aylar önce
Bence hayır çok kötü oldu
Mucize
Mucize 4 aylar önce
Bölümün en dolu sahnesiydi ama onun bile sonrasında en ufak bir yüzleşme, bir konuşma, özür, pişmanlık vs eklemeden içini boşalttılar!
gönül dostu
gönül dostu 4 aylar önce
Yani hic gostermediler pismanliklari,kalp kırikliklarini...caglanin yaptiklarida hep yanina kaldi.ozanin kizi olmadigini ogrendigi şoku hic gostermediler
hilal n
hilal n 4 aylar önce
Esra iyi dedi çat çat kürenin üstüne basıp gidince rahatladım.Yeni bir sayfa temiz bir küre lazım artık.
Hacer
Hacer 4 aylar önce
Ozan’ın tam bir terazi burcu, Esra’nın da dibine kadar aslan burcu olduğuna yemin ederim ama kanıtlayamam😂
ceylin.
ceylin. 3 aylar önce
aslan forever:)
yumiyuum
yumiyuum 3 aylar önce
O kadar doğru bir tespit ki 😂
Mannat Shaw
Mannat Shaw 4 aylar önce
Both are Sagittarius.
MERHABA NASILSINIZ
MERHABA NASILSINIZ 4 aylar önce
Ozan sevmeyi yanlış anladı ama Esra çok mu doğru anladı sanki. Artık tek suçlu Ozan gibi davranmayı bırakmanız lazım bence. Esra kendi hatalarının olduğunu kabul etmeli. Karakteri o kadar kibirli yazıyorsunuz ki sinir bozucu olmaya başladı
Xxtentacion fan
Xxtentacion fan 4 aylar önce
Dizi son sürat bırakın beni saçmalamaya doyamıyorum diyo yemin ederim canımm diziyi ne hale getirdiniz akşam seyretmedim şimdi bir göz atim dedim izlerken sıkıldım o kadar ki saçma bi hal aldı gerçekten Ekibi tebrik ederim saçmalama konusunda rekor kırmışlar 👏🏻👏🏻👏🏻
Xxtentacion fan
Xxtentacion fan 4 aylar önce
@Ayse Inceguzel kesinlikleeee
Ayse Inceguzel
Ayse Inceguzel 4 aylar önce
Bitse da kafamız rahatlasın resmen saçmalıklar dizisi
Gülşen Maral
Gülşen Maral 4 aylar önce
Bu ghg
river tide
river tide 4 aylar önce
Esra, tamam Çağla yüzünden gitmekte hakliydin. Yalnız Ozan, oğlundan ayrı kalmayı haketmiyordu. Ozan senin kalbini kirdiysa, sen de onun kalbini kırdım bacım. Karşılıklı hatalar yaptınız!
river tide
river tide 4 aylar önce
@Spartacus burada bile hatası var Esra'nın. Diyor ki " benim çocuğum! " Bu çok yanlış. Atlas, Ozan'in da çocuğu. Esra ile Ozan arasında ne olursa olsun bu gerçek değişmeyecek ve Atlas'in üzerinde Ozan'in da babalık hakkı var. İkinci yanlışı da peşin hükme gidip Ozan'in boşanmadan vazgecegine kanaat getirip, Ozan'i Çağla'ya yakıştırması! Ozan adına karar almaktan vazgeçmeli Esra. Bu hale gelmerinde Ozan kadar, Esra'nın kendi kendine karar verip, Ozan'dan ilk çocuklarıni saklaması, düşüğü saklaması, sonrasında Çağla'nin yaptıklarını saklamasınin payı var! Ozan öfkeli olmakta haklı. Adamdan çocuğu saklanmış. Bir daha asla şahit olamayacağı anıları çalınmış. Heralde öfkeli olur, kizabilir buna. Esra direk " öfkeli ya kesin boşanmaktan vazgecer " kafasına girdi.
Spartacus
Spartacus 4 aylar önce
En doğru yorum.
Muhammed Beyhan
Muhammed Beyhan 4 aylar önce
İlhan Şen Burcu Özberk Uyumu Efsane ya 😅 Bayılmamak Elde Değil Bana Katılanlar 👍
Şehriban Ağaç
Şehriban Ağaç 4 aylar önce
Her şeyden bağımsız esra 5 yıl boyunca ingilterede şirketin başına geçti ozanın ceo yardımcısı oldu ama bir arabası bile yok. Neden acaba? 😂
Binnaz Akbas
Binnaz Akbas 4 aylar önce
Ve ailesinde hala fakir.
Hava avaH
Hava avaH 4 aylar önce
Oh be çok iyi yaptın Esra 👑 Şimdi "Atlas için" evli olan Eszan izlicez 😏😏😏😏😏
aslı yılmaz
aslı yılmaz 4 aylar önce
18 hafta nerdeyse 5 ay seyirci bekledi sizi bu muydu? Hiçbir sey yokmuş gibi yollarına devam etti karakterler İzleyici kadar önemsemedi Esra yla Ozan yasanilanlari biz daha çok dert ettik aslında şöyle bakınca ilk 9 bolumun ekmegini yediler diyorum da bunun sebebi Kore deki sahneleri kullanmalariydi Karakterler daha kaç kere birbirini yaralayıp zarar verecek? Hint dizisi deniliyordu valla beter oldu en azindan karma diyip kotu karakterlerin sonunu seyirciye veriyorlar yapılan şeyler o kadar ağır ki dizideki her olay bir bolum surerken evlilik 18 bolum surdu mutlu olamıyoruz cunku duygu yok yine seyirciyi yukariya çıkartip aşağı indirdiler Cagla ve Cinar in dizide rolu cok fazlaydi hayalet karakter degildi ki Tek bildikleri kötülük kaos baska bir şey yok Ayaz nerde? Zeyno cikti herhalde diziden Menekse Yalcin Zumrut Elif Eko nun haberi yok herhalde evlilikten Ask Mi hangi evrende yasaniyor? Paralel evren mi?
Ayxan Idrisli
Ayxan Idrisli 4 aylar önce
O küre Ozanın kafasında partlamalıydı ya.Bu Ozan çok haksız konuşuyor ya.Kıza yaşatdıklar ne yapmalıydı kız sevdi adam evli çocuğu var böyle babayla çoçukmu büyüttsün.Hele Çağlayla aynısın diyor kıza.Sevmeyi yanlış anlamışsın Ozan.
BLÄCKPÎÑK
BLÄCKPÎÑK 4 aylar önce
Noldu şimdi iki dakkada Esra en büyük aşıkmı oldu ozan ne suçlu tek hata yapan ozanmı öyle bi kar küresi kırıp üstünden geçerek suçların örtülmez hava atçana özür dile oğlunu sakladım yıllarca de sadece esra değil ozanda haklı sebepleri var...
arinnn diyar.01
arinnn diyar.01 4 aylar önce
Esra öyle bir davranıyor ki sanki onun hiç bir suçu yokmuş gibi
EditXSare~태형이는 내 인생
Esra nin soyledikten sonra ki pismanlik hissi
Mesut Zengin
Mesut Zengin 4 aylar önce
Ozan ve Esra nın biraz mutlu olmasına izin vermeyeceksin dimi senarist. Böyle yaparak kaçınılmaz sondan kurtulamazsın.
2
2 4 aylar önce
Bu dizi artik kotu karakter entrikasi dizisi oldu. Esra ile ozanin barışmalari ya da barismis gibi yapmalari bile 6 ay sonra diyerek geliştiriliyor
Şehriban Ağaç
Şehriban Ağaç 4 aylar önce
İkisi de kendince haklı. Mutlu olsunlar artık. Çok hak ettiler artık 🤙🌿
İrem ULUTAŞ
İrem ULUTAŞ 4 aylar önce
Ya tmm ozan kötü şeyler yaptı ama bu esranın yanlışlarını örtmez BİRLİKTE OLDUKTAN SONRA OZANIN ÇOCUĞUNU BEŞ YIL LONDRADA BABASINI ÇINAR GİBİ TANITIP SAKLAMASI ÇOK YANLIŞ ESRA ÖNCE BİR ŞUNU ANLASIN LÜTFEN
Özge was here
Özge was here 4 aylar önce
O kadar sey söyledi bir kürenin kırılmasina uzuldu bu adam yaaaaa
Esra Geleri
Esra Geleri 4 aylar önce
Burcu yine oyunculuğunu konuşturmuş
Nejla Erdil
Nejla Erdil 4 aylar önce
Her seferde içimizi yakmayı çok beceriyorsunuz bravo 👏👏👏👏
Elif E
Elif E 4 aylar önce
Ozan, Esraya dava aç dava aç diyor ama babanın çocuğu tanıması için babanın dava açması yolu da var…
İlayda ilhan
İlayda ilhan 4 aylar önce
Mutsuzluklar ini görmekten soğudum valla Allah'tan 29. Bölümde düzenliyorlar
mirgül kosif yanmaz
mirgül kosif yanmaz 4 aylar önce
Bu senaryoyu yazanda kisinin duygu aktariminda bi sorun var. Eksik yasatior herseyi yada uç ta dolayisiyla normal bisi yasatmiyor!
Şadiye Kocatürk
Şadiye Kocatürk 4 aylar önce
"Benim çocuğum evli bir adamın soyadını almayacak." diyen Esra o evli adamla yatmıştın ama. 😒
Hazal Gür
Hazal Gür 4 aylar önce
Tek doğru yorum beyendim
Spartacus
Spartacus 4 aylar önce
Esra nin yaptığı hatalar silsilesi: 1) Evliliklerinin başında hamileliğini söylememek ve kendi başına aldırmayı düşünmek 2) Çocuğunu düşürünce söylememek 3) Ilk firtinada Ozan ı terk edip boşanmak 4) Yolsuz kalınca Ozan ı yeniden kendine aşık etmeyi planlamak 5) Amacına ulaşınca onu tekrar yüz üstü bırakmayı planlamak 6) Arkadaşıyla bunun lakırdısını ederken arkasını kollamamak 7)Cağla nın tehdidini söylememek. 8)Cağla nin kendisini itip ölüme terk ettiğini söylememek. 9)Çınar arkadaşım deyip deyip gereksiz yakınlaşmak 10)Çağla 'ya bi türlü had bildirememek, pasif kalmak. 11) Evli bir adamla beraber olmak, 12) Çocuğunu babasından ayırmak, 13) Başka bir adama baba dedirtmek, 14)Bu sebeple ufacık çocuğun psikolojini bozmak.- Hayir, senin baban bu amca değil, şu amca çocuğum! lafı nasıl denecekdi acaba? Bunları düşünmemek fevri davranmak. Daha da var. Bütün mevzuların tek sorumlusu Esra 'dır.Bütün Esracı yorumlara karşılık ben başka kimseyi sorumlu olarak göremiyorum maalesef.
Binnaz Akbas
Binnaz Akbas 4 aylar önce
Ben de size sonuna kadar katılıyorum.Esra da güya seviyorum diyor ama Ozani sürekli eziyor.ilk evliliğinde çalışmasıyla ezdi,bebeğini kaybetti benim acimi hissetmedin diye kendi kendine küstü.Ozan zengin olunca onun yanında çalışmaya başladı gereksiz yere Cinarla samimi oldu bu Ozanı çok üzdü.Ozani Çağlayla evlenmesine engel olmadı bence sustugu için.Herseyizamanında konuşmak gerekir sonradan konuşuyor ama bı ise yaramiyor.Adada Ozanın evli olduğunu bile bile onunla yakınlasti. Ve çocuk yaptı.daha sonra Ozan evli dedi onu terketti bide atlas çınari babası bildi.hala zeytinyağı gibi üste çıkıyor Bu hikayede en mağdur Ozandir.Annesi Zümrüt hanim,Esra,Çağla elbirliğiyle mahvettiler ozanı.
Spartacus
Spartacus 4 aylar önce
@Noluyolankimlanbu 😀
Noluyolankimlanbu
Noluyolankimlanbu 4 aylar önce
@Spartacus Anlaşıldı sana ne anlatsak boş diziyi izleyip yorumlayamıyorsun bile o kadar farklı şeyler anlatıp öne sundun ki bir an şüphe ettim biz aynı diziyimi izliyoruz diye skxksks
Spartacus
Spartacus 4 aylar önce
@Noluyolankimlanbu Pardon yaa Esra Çinar ın dudaklarına yapışmamıştı.Ozan ı kıskandırmak için Çınar ın çıkma teklifini önce red edip, sonra kabul etmemişti.Bunlarıda unutmuşum listeme ekleyebilirim.Ozan ben seni seviyorum beni bırakma diye yalvarmasına rağmen yine onu terk etmemişti.Evlilillerinin başinda sokak köpeği gibi adami yağmurda dişarida birakmamişti.Sayende bir kaç madde daha hatirladim sağol.
Noluyolankimlanbu
Noluyolankimlanbu 4 aylar önce
Esra’ya bu kadar düşman olman mide bulandırıcı ozanın aklanacak tek bir tarafı yok olamazda zaten evliliklerinin en başından ilgisiz ve yalnız bıraktı esrayı kız adama para yetiştirmek için bebeğini kaybetti ve çekip gitti sonra bir araya geldiler sonra aşık etme planı mevzusunu öğrenince sormadan gidip Çağla’ya yapıştı Esra’nın gözü önünde onunla öpüştü her boku yedi hatta onla yattığını zannetmesine rağmen esraaa diye gezindi ha birde bebeklerinin öldüğünü öğrendiği gün Çağla’yla nikah kıydı inanılmaz. kusura bakma ama seninde sevgi ve aşk anlayışın ozanın ki gibiyse hayatında ki insanlara yazık.
seliin
seliin 4 aylar önce
Esra nin hayallerini kurdugu her seyi igrenc bi aniya dondusturdu Ozan ve Cagla. Ozanin ki ask degil Esra gibi kadinlarda Ozan gibi bi adama asik olmaz zaten gecmisi olan bi cift anca boyle harcanirdi zaten her seyin ici o kadar bos ki soyleyecek sozumuz kalmadi gercekten
AL
AL 4 aylar önce
kayip sehir hurts me so much!! specially after episode 23 lol I LOVE THIS SCENE. Burcu and Ilhan are amazing performers ❤‍🔥
Dolores Aparicio Herrera
Pobre Oszan ,con los años q hace q guardaba la bola ,y al final se la parte 😔🇪🇦
Ezgi Aydin
Ezgi Aydin 4 aylar önce
Esra o kadar haklısın ki o küre çoktan kırınmalırıydı
Dila Çiçek
Dila Çiçek 4 aylar önce
Sırf Esra nin dik duruşu için izledim bu dizi hep daha da kötüye sarıyor altın fiyatı artınca tabi senarist
EditXSare~태형이는 내 인생
Kar küresi: hakettiysem eyvallah
basra Tanriverdi
basra Tanriverdi 4 aylar önce
Şu diziye ikide bir zaman atlaması yaptıracağınıza senaristi değiştirseniz mesela asıl çifte düşman değilde çiftini seven bi senarist... daha bir iki bölüm çiftini doğru düzgün bir arada mutlu yazamayan bi senarist var ya elinizde...
İkra Ovut
İkra Ovut 4 aylar önce
Ya bunların kavgasıda artık gına geldi
Gabriela Turemka
Gabriela Turemka 4 aylar önce
Definitely the best scene of the episode
Gabriela Turemka
Gabriela Turemka 4 aylar önce
The way Esra wasn't looking at the snow globe while throwing it but then realized that she just broke one of the last pieces of their past, something that meant so much to Ozan was heartbreaking to watch but necessary
Edilyn Maglonzo
Edilyn Maglonzo 4 aylar önce
True , my heart broke for them especially ozan 😭
MARTA SUSANA FERNANDEZ
LAS PELEAS ENTRE ESRA Y OZAN SON LO MAS DIVERTIDO DE LA NOVELA, AUNQUE ALGUNA DEBIERA TERMINAR EN "RECONCILIACION". TAMBIEN RESULTA AGRADABLE VER LA RELACION ENTRE LAS CONSUEGRAS. !!!!!!!!!!!!!!!!!
Nilay Mendekli
Nilay Mendekli 2 aylar önce
Geçmiş geçmişte güzeldi. İnsanlarda ilk tanıdığımız haliyle. Zaman geçtikçe ne yaparsak yapalım eskisiyi geri getiremeyiz. Kırılan kalpler kırıldı bir kere Bir daha hiç bir şey eskisi gibi olmaz. 🕊💔
Bahadır Korkmaz
Bahadır Korkmaz 4 aylar önce
Ulan öyle bir şey başıma gelse yemin ederim taş üstünde taş gövde üstünde baş koymam
أميرة الرقص.dancing princess
Bu yorumları görüntüleyen insanlar keşke anne babaları daha uzun yıllar hayatta olsaydı, Allah ailenden razı olsun 🙏😊❤👍
Messuriye Dağlı
Messuriye Dağlı 4 aylar önce
Bence burası efsane olmuş bayıldım zaten erkeklerin karşısında güçlü duran kadınlar harika💖💓💗
Nermin
Nermin 4 aylar önce
*çok güzel yaptı Esra kral daha önce yapması gerekirdi önce kişiye değer verilir sevilir sayılır sonra eşyaya*
Sh.Cavadoff
Sh.Cavadoff 4 aylar önce
Kaç yıldır boşanmayı bile düşünmədi n Esra. Nolduu Şimdi?😂😂
deniz aslan
deniz aslan 3 aylar önce
Ozan düşündü mü?Esra neden boşansın ki Çınarın hiç bir yanlışını görmemişti.Ozan çala nın nasıl bir insan olduğunu bildiği halde boşanmadı.
Zeyno Şahiner
Zeyno Şahiner 4 aylar önce
1:40 ozan burda " ne saçmaliyon sen?"diye bakiyo shshshsjsjsjssj
esra bayraklı
esra bayraklı 4 aylar önce
Esra o kar küresini kırarak Ozanın damarına bastı
Kevser Törer
Kevser Törer 4 aylar önce
Esra cok iyi yaptı afferim esra
Papatya Deniz
Papatya Deniz 4 aylar önce
Kız esra küre çok pahalı niye kırdın ne güzel duruyordu orda 😂🤪
Sevim Doğru
Sevim Doğru 4 aylar önce
Artık araları iyi olsun bunların yaa
Rümeysa
Rümeysa 4 aylar önce
Sen sevmeyi yanlış anlamışsın Ozan..
Rose Baran
Rose Baran 6 gün önce
Ozan hic caglanin esraya neler yapdigini ögrendimi? Esranin onun yüzünden düsüp kafasini carpdigini?
Merin Usein
Merin Usein 4 aylar önce
Bak ya yine terk eti Ozani isteseydi onun icin savasirdi bakin Calaya biliyorum kotu bir ornek ama sbsti mi savasti kazandi mi kazandi Esra da kacmayi deil kalip savasmayi secseydi suan mutsuz deil mutlu olurdu mutlu
Fashion Arena
Fashion Arena 4 aylar önce
Tüm bölümü paylaşın artık..
Kelebek kadar özgür
Kelebek kadar özgür 4 aylar önce
Bu ne sinir ya esra sanki bütün suç ozanda
Yasemin Nalbant
Yasemin Nalbant 4 aylar önce
Bu Esraya gıcık oluyorum artık.
Zeynep
Zeynep 4 aylar önce
O kadar saçma sapan olmuş ki bence artık izlenmez sanmıyorum Esra tek başına her şeyin üstesinden gelseydi Çınarla evlenmeseydi belki her şey farklı olabilirdi ama yine Türk dizisi klişesi kadının bir erkeğe ihtiyacı var denip hoop Çınarla evlendirildi Ozan yerden göğe kadar haklı kendi çocuğu başkasına baba dedi Esranin Çağladan bir farkı yok
Hüseyin Çakıray
Hüseyin Çakıray 4 aylar önce
Bölüm efsaneydi ya🥰
AŞK MANTIK INTIKAM
AŞK MANTIK INTIKAM 4 aylar önce
EN GUZEL AŞK MANTIK INTIKAM ❤️❤️
༄[ Rf ] Touka ღ ༊࿔ཾ
2:40 yeminle agladim
seliin
seliin 4 aylar önce
Ozanin ki ask felan degil hastalik hatta oyle ki kendi hatalatinin bile suclusu olarak Esrayi goruyu Ozanin once hatalari ile yuzlesebilmesi lazim
Emre Yılmaz
Emre Yılmaz 4 aylar önce
Ya nie full vermiyorlar sinir oldum ya beklemekden catladm
Neidelyn Galue
Neidelyn Galue 4 aylar önce
❤️‍🔥 los amo tanto que hasta cuando discuten son hermosos 🤩🥰
ömer bedir
ömer bedir Aylar önce
Ozan bey esra ne yaparsa yapsın çağla gibi olamaz.
Maya Özdemir
Maya Özdemir 4 aylar önce
Ulen bebek mi bu çocuklar "al şimdi bu senin baban " demek bu kdr mi kolay be..!
Yasmin Love
Yasmin Love 4 aylar önce
Ah be Esra Neden kirdin ? Çok güzeldi o
Blair Waldorf
Blair Waldorf 4 aylar önce
bölümün tek güzel sahnesi..:(
Merve C
Merve C 4 aylar önce
Diziye bakmayalı çok oldu bir bakim kısa parcasına dedim hala ikisi didişiyor kavga sacmalık devam ediyormuş yok böyle sacma dizi!!
irem yuksel
irem yuksel 4 aylar önce
Bu dizi benim için esranin düşük yaptigi konusunu harcayıp çöpe attıkları zaman bitti
Asya Shineva
Asya Shineva 4 aylar önce
Neden final yapmislar😥
Moonlight
Moonlight 3 aylar önce
"Benim çocugum evli bir adamın soyadini almayacak" ne kadar saçma bir cumle. Cocuguna soyadibi verip 2nci evlilik yapan bir suru insan var. Ne yani çocugun varsa 2nci kere evlenemezmisin? Cok sacma. Gercekten bu dizide gerikafali diyologlar var.
Fadime Ergün
Fadime Ergün 4 aylar önce
Koca bölümde tek sevdiğim sahne buydu
Fashion Arena
Fashion Arena 4 aylar önce
Ya nekadar oldu,nezaman tüm bölümü you tubeye paylashmaya düşuniyorsunuz???
Mavi Canısı
Mavi Canısı 4 aylar önce
Final olsayıdı keşke
Hira Genc
Hira Genc 4 aylar önce
Bi tek o küre'ye çok üzüldüm yaaa şimdi çok pahallıdır ooo😂
SUDE EREN
SUDE EREN 4 aylar önce
Abi tam kayıp şehir şarkıysıyla çok güzel edit olur içimden demiştim en sona eklemişler harika şarkı seçimi
Ezgi Sezer
Ezgi Sezer 2 aylar önce
Bu dizi beni 89 yerimden bıçaklamak için mi karşıma çıktı
mikail kavaz
mikail kavaz 4 aylar önce
Çok saçma bir bölümdü Birbirinden kopuk sahneler Kaç bölüm süren yalanlar bir anda ogrenlidi. Herkes gitti. Saçma sapan bir bölümdü. Final yakındır....
Yasemin Ördek
Yasemin Ördek 4 aylar önce
O tokadı yiyecektin ozan 🤷🏻‍♀️
Ulker Efendiyeva
Ulker Efendiyeva 4 aylar önce
Heç olmasa 2_3bolum mutlu olsaydılar
《İSA_TALIBOVH》
《İSA_TALIBOVH》 4 aylar önce
2:11 Ve O Şarki.....❤🌙
Aydın KILIÇ
Aydın KILIÇ 3 aylar önce
küreyi kırması ağır olmuş bence aynısından alsın
Luna
Luna 4 aylar önce
İyi ki birkaç bölüm izleyip bırakmışım. İyice saçmaladılar. Senarist neyin kafasını yaşıyor acaba
Aysu Birecik
Aysu Birecik Aylar önce
Bu dizi romantik komedi olmalıydı. Bu şekilde dram dizisine cevirdiniz resmen. Böyle şeyleri hak etmiyordu. İlhan ve Burcu uyumunu çok farklı şekilde anlamlar katarak da diziye devam edebilirsiniz. Fakat dizideki ilişki çok kırık dökük. Elbette bir ilişkinin yaşanmışlıkları önemlidir ama burada kırılan kalp çok fazla. Bir an önce dram bitmeli ve mutlu sonla bir final yapılmalı. Evet dizinin konusu güzel ama hoş yorumlanmamis. İlhan ve burcuyu oyunculukları için takdir ettim doğrusu. Gına geldi.
Hava avaH
Hava avaH 4 aylar önce
Aralarında acayip SEXUAL TENSION VAR. Kavga ederken bile hissediliyor. Eszan'a SAHNE YAZIN!!!!!!! KAVUŞMASINLAR AMA SAHNE YAZIN BÖYLE DIDIŞMELER FALAN 😏💕
Mirhă Uzâir
Mirhă Uzâir 4 aylar önce
I luv this series song or ost the most so painful but soO soothing
cosmokedy
cosmokedy 4 aylar önce
ilk çıktığında izlemek güzeldi de sonradan her şey saçma sapan şeyler kanser dizi yemin ederim esra ya ayrı bi kıl olmaya başladım.
Евгения Белоусова
Я разочарована в Эсре. Всегда права и истерит и поднимает руку на Озана. Использовала Озана с самого детства.
Funda Boru
Funda Boru 4 aylar önce
Esra ya gelince bağırıp çağırıyorsun kırıp geçiriyorsun. Çağla ya gelince susuyorsun Ozan
lili lili
lili lili 4 aylar önce
Sonunda bir birlerini öldurecek gibi
Sümeyye Alıcı
Sümeyye Alıcı 4 aylar önce
Ne alaka benim oğlum evli bi adamın soyadını taşıyamaz evlenip boşanmış olsanız ve o zana başkasını sevip evlense ne olacak
Rrahul Sudhir
Rrahul Sudhir 3 aylar önce
Aferin esram🥰
Aysun Haciyeva
Aysun Haciyeva 4 aylar önce
Yeni bolum neden tam bolum Halinde youtube 'da verilmiyor ???
•Movilojist👑
•Movilojist👑 4 aylar önce
Yazık ozan
Saniye Sınırtaş
Saniye Sınırtaş 4 aylar önce
Sanki esra cok.masum simarik ukala
vildan yüksektepe
vildan yüksektepe 4 aylar önce
Bir yaz dizisi kış boyunca nasıl uzatılır adlı dizi..
Dila Kent'in Unicornu🦄✔
Full bölümü atsanız mı artık 🤬
Sonraki
Harry Styles - Matilda (Audio)
4:06
görünümler 2 396 915
Aşk Mantık İntikam 33. Bölüm
1:49:50
görünümler 2 600 000
Aşk Mantık İntikam 42. Bölüm (Final)
1:36:16
Aşk Mantık İntikam 28. Bölüm
1:49:55
görünümler 3 300 000
Sadakatsiz 60. Bölüm Fragmanı (Final)
0:46
Yargı 32. Bölüm 2. Fragman
0:48
görünümler 1 710 670
Kardeşlerim 52. Bölüm @atv
2:33:59
görünümler 7 955 525
Çok Güzel Hareketler 2 - 118.Bölüm
2:2:58
"Yetersiz İngilizce"
0:12
görünümler 435 211
Konuşanlar 67. Bölüm Shot
11:57
görünümler 1 520 786
Kaderimin Oyunu 22. Bölüm 2. Fragman
0:43
Respect #Shorts
0:33
görünümler 86 742 837