Karanlık

Polat Laz Ziya'yı Tehdit Ediyor - Kurtlar Vadisi | 28.Bölüm

Kurtlar Vadisi
görünümler 692 504
50% 1 1

Polat Laz Ziya'yı Tehdit Ediyor - Kurtlar Vadisi | 28.Bölüm


Kurtlar Vadisi, Osman Sınav'ın yarattığı politik konuları ele alan Türk film ve dizi serisidir.

Yurt dışında KGT adına birçok başarılı operasyonda bulunan Ali Candan; en son Kosova'da iken emrinde olduğu Aslan Akbey tarafından yurda çağrılmış ve kendisine en kritik görev olan Kurtlar Vadisi Operasyonu görevi verilmiştir. Bu görevdeki amaç; mafyanın en tepesindeki güç olan ve Mehmet Karahanlı'nın baron olduğu Kurtlar Konseyi'nin çökertilmesidir. Bu görev hiç kolay değildir ve Kurtlar Konseyi çok güçlüdür. Öyle ki konsey, Türkiye'nin yıllık millî gelirinin yarısı kadar bir paraya hükmetmektedir.

Kanalımıza abone olmak için tıklayın; goo.gl/xX9A5N

Dizinin diğer bölümlerini izlemek için tıklayın; goo.gl/EZy82J

1.Sezon en özel sahneleri izlemek için tıklatın: goo.gl/BhPCPc

katma

 

4 Tem 2022

Paylaş:

Paylaş:

Herunterladen:

Yük bağlantısı.....

Ekle:

Çalma listem
Daha sonra izle
YORUMLAR 231
SİMSEK Bilal
Keşke aklımdan silinse de tekrar izleyebilsem
Quentin Tarantula
Bu dizi kaliteyi öyle bir noktaya koydu ki değil aynısını yapmak yanına bile yaklaşılamıyor. Keşke izlemeyip şu an başlayabilseydim.
Şerif DOĞAN
Yemin ediyorum sadece dizinin bu sahnesi bile şimdiki bütün dizilerin toplamından bin kat daha iyidir. Her satırı her cümlesi kalite kokuyor.
Quentin Tarantula
Polat’ın son cümlesi akıl dolu. Laz Ziya nın mevki makam güç merakını bildiği için çakırın kellesi değil senin kellen gidiyor diyerek laz ziyanın damarına bastı.
ozilift
sen laz ziya'ya racon kesiyosun ve yaşıyosun,helal lan polat
Ömer Faruk Karavar
Biz ölmeyi çoktan göze aldıkta yanımızda kimleri götüreceğiz ona karar vermeye çalışıyoruz..
CapoDiTuttiCapi
Bu alemde sadece kendi bileğinin kuvvetine güvenerek hem Laz Ziya'ya hem de Testere Necmi'ye racon kesen tek bir babayiğit var... Adı Polat Alemdar!
volkan alkan
Polat karakteri muazzam yazılmış, racon vs umrunda değil adını delikanlılık koyup enayilik de yapmıyor durumu net ...he kaypak bir karakter de değil verdiği sözleri tutuyor zalimde değil :)
Safi Turk
Bugün böyle bir dizi yapılması için gereken formülü yazıyorum: Ana kadroda 13 adet ünlü ve en az 10 yıl deneyimli Tiyatro/Seslendirme sanatçısı olmalı. Her bölüm de bu 13 kişiden en az yarısının total senaryoya göre rolü ve kendi contextinde sonraki bölümler ile kesişecek başka bir ek senaryo akışı olmalı. Konu yine ülke gerçekleri ile ilintili bir senaryo olmalı. Konsept ise yine ülkenin en uç noktalarında yer alan bir grup ile , henüz mafya vari işlere yeni giren bir ekibin üzerine örülmeli. Rajon vb terimler yerine daha gizli istihbarat jargonlarını barındıran cümlelerle süslenmeli. Aşk vb kadın faktörü dizinin genel izleyici algısını sıkmayacak kadar çok kısa da olsa olmalı. Korku öğeleri ve olay örgüleri her defasında izleyici heyecanını körüklemeli ve ucu açık sahne geçişleri ile başlangıcından sonuna dek seyirciyi ekrana kilitlemeli.
Sami Unal
Ezel de izledim KVP de izledim deli yürek de izledim ve başarılı olan daha birkaç yapımı da... Ama ilk 97 bölüm tüm dizilerin şahıdır.
Jonathan
Her sene ilk 1-100 bölümünü izliyorum. Bazen 6 ay da bir. 15 yıldır izlerim.
Miryusif Mirzəyev
Keşki bu dizide Çakır Mehmet Karahanlı 4-5 sezon kalsaydı. Dizi bu günki sevildiyinin 50 misli fazla sevilirdi. Yemin ederim 3 kez izledim başdan sona. İnşallah bir 2 3 kezde izlerim yorulmadan.
Seyyid Bilal Karadeniz
bana göre dizinin en büyük racon sahnesi bu. laz ziya gibi birini hele de kendi evinde el bombasıyla kimse tehdit edemez. etse dahi o evden canlı çıkamaz. yani normal şartlarda.
Mesut Yaralı
Kimse yazmadan yazayım.
Hesen Eliyev
Kurban Bayramını sevdiklerinizle beraber sağlıklı ve huzur içinde geçirmenizi dileriz. Sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle...10.07.2022...Azerbaijan🇦🇿🇦🇿🇦🇿
mzdmr
Her bir karaktere ayrı ayrı 10 sezonluk dizi çekilir..
Smoothie Lofi
dünyanın en iyi dizisi bu kesinlikle ya mükemmel
Zeynel Cafer
Senaryo iyi Oyuncular muhteşem
💥Bordo Bereli💥
Polat tam nankör burda Laz Ziya’nın evine el bombası koyuyor ama ilerleyen bölümlerde Laz Ziya tam onun kalemi kırılacakken Polat’ı kurtarıyor
Sonraki
A dog REFUSED by most groomers
1:56
görünümler 594 776
Where I'm Going From Here
9:23
görünümler 1 133 331
A dog REFUSED by most groomers
1:56
görünümler 594 776