Karanlık

Paşa ile Trafo Kadına Şiddete İzin Vermedi | Pis Yedili  

Pis Yedili
Abone ol 311 B
görünümler 884 B
99% 30 000 1

Paşa ile Trafo Kadına Şiddete İzin Vermedi | Pis Yedili
Pis Yedili Dizisinin Konusu:
Pis Yedili, okudukları lisede çıkan yangın sonucu açıkta kalan yedi liseli gencin, zorunluluktan geçiş yaptıkları özel bir kolejde ikoncanlar adını taktıkları yeni kolejli arkadaşlarıyla aralarında geçen atışmalı ve eğlenceli diyaloglarla dolu bir okul hikayesi.
İstanbul'un varoş mahallelerinden birindeki yoksul öğrencilerin okuduğu devlet lisesi çıkan yangın sonucu kullanılmaz hale gelince, idealist öğretmen Filiz hanım, öğrencileri tıklım tıkış diğer ilçe liselerine yerleştirir ama yedi öğrenciye gidecekleri bir okul bulamaz.
Tek seçenek ilçe sınırları içindeki zenginlerin ve yüksek bürokratların çocuklarının okuduğu Özel Girişim Koleji gibi gözükmektedir. Filiz hanım bu yedi öğrenci için okulun kapısını çaldığında terslenir. Ama pes etmez ve zorla da olsa yedi fakir öğrencinin zenginlerin okuduğu bu koleje kabul edilmelerini sağlar.
Mahallenin haytaları, zengin ailelerin çocuklarıyla aynı çatı altında buluşunca çatışmalar da başlar. Çünkü okulun yedi yeni öğrencisi tam bir Pis Yedili çetesidir.
Her birinin de lakapları vardır. Bayrampaşalı, Orço, Pc ve Trafo lakaplı erkeklerin yanı sıra sarışınlığı nedeniyle Cimbom, esmerliği yüzünden Kara Biber, her işe karışması nedeniyle adı Salça'ya çıkan kızlar, kısa sürede kolejin altını üstüne getirecektir.
Kanalımıza Abone olmak için wedia.link/PisYediliAboneOl tıklayınız.
Pis Yedili Oyuncuları:
Kadir Doğulu, Eda Ece, Melis Babadağ, Burak Alkaş, Halil Babür, Hande Katipoğlu, Sezer Arıçay, Barış Akan, Uraz Kaygılaroğlu, Bükre Atala, Melih Selçuk, İlkay Akdağlı, Ümit Erlim, Hazal Şenel, Ahmet Yıldırım, Güneş Zavrak, Harun Kolçak, Ayşegül Aldinç, Eylül Suu Sapan, Bertan Asllani
#PisYedili #PisYediliHD #shorts

katma

 

24 Mar 2023

Paylaş:

Paylaş:

Herunterladen:

Yük bağlantısı.....

Ekle:

Çalma listem
Daha sonra izle
YORUMLAR : 29   
Fatih Öz
Trafonun oyunculuk baya iyi
M 47
Hamza bile cahitten çok iyi oynamış
Alfredo Mancini
Ben direkt bodicilerin kendisiyle ilgileniyorum
Mustafa Alış
Çok güzeldi o yillar
Alper Meric
Özlendi😢😢
Caner Serme
Teyze deme trafik lazım olur 😂😂
Aesthfrexz
bayrampaşalıya bak gören de delikanlı sanır ablasına yaptıklarını gördük
Mehmet veysi Taş
Paşa kadına şiddete karşı olsa gülcana el kaldırmazdı
FootEMR
👑TRAFO👑
Tahsin Kaş
Elini okadar nazik tuttuki çubuk kraker tutuyor sanki parmaklarıyla 😅
Nihat Kurt
Bu nasılyaa😂 gel dışarı konuşacak birşey buluruz diyor devamında adam gence bişey söylemesi gerekirken karısına dönüyor 😂sen kocanla nasıl konuşuyon diye😂😂😂
Qardaş Qardaş
Helel olsun
EMRE DOĞAN
kaçıncı bölüm
Süleyman Akbaht
Vay anam babam be
kerimcan şeker
keşke trafo olsam
Emre Uğuş
O senin kayın baban