Karanlık

NOIZY - FREESTYLE (Official Video 4K)

thisisnoizy
Abone ol
görünümler 6 709 889
96% 94 000 3 000

Lyrics: Noizy
Music: Term \u0026 Rvchet
Mix \u0026 Master: Rvchet \u0026 Westpoint studios
Video: MaxProduction

Available on:
Spotify: open.spotify.com/album/6Psi2Z...
iTunes: music.apple.com/us/album/free...
acromaxmedia.lnk.to/FREESTYLE

Paylaş:

Paylaş:

Herunterladen:

Yük bağlantısı.....

Ekle:

Çalma listem
Daha sonra izle
YORUMLAR 0
Medina Berisha
Medina Berisha 9 saatler önce
Otr kigë😎🦹
Reigers rasa
Reigers rasa 9 saatler önce
Reperi me i mir fans i joti deri nfund tjtes
Mirela Mocka
Mirela Mocka 16 saatler önce
Hhhjhugh
Arled kola
Arled kola 19 saatler önce
Cfar nafake met ra benzi nga qielli anash bulevardi duke hanger lule dielli...respekte nga milano🧨🧨🧨🧨🧨
madela Idrizaj
madela Idrizaj Gün önce
O.T.R is king😎
madela Idrizaj
madela Idrizaj Gün önce
O.T.R is king😎
Hekuran Berisha
Hekuran Berisha Gün önce
📈📈📈
ARI PRO
ARI PRO Gün önce
👑
Haris Murizi
Haris Murizi 2 gün önce
💣💣💣
HELP PEOPLE
HELP PEOPLE 2 gün önce
Flakerim
Kledis 111
Kledis 111 2 gün önce
Respect
Emran Jan12
Emran Jan12 3 gün önce
Respect🇦🇫🔥🇦🇱
Valentina Gjini
Valentina Gjini 4 gün önce
🔝🔝🔝🔝🇦🇱🇦🇱🇦🇱👌🏻👌🏻
Shpetim Baloshi
Shpetim Baloshi 4 gün önce
👉👉🤴🤴NOIZY
blero king
blero king 4 gün önce
😎😎 ejjj njzuii
MANJOLA CUNI
MANJOLA CUNI 4 gün önce
Movie Land
Movie Land 4 gün önce
Po pse ti ca mutin ke treguar. Jo puci pucit po kurvat e Shqiperise. Na ben tani si burre me namuz. Nje cop muti je dhe ti si gjithe reperat e tjere.
valter pro 2011
valter pro 2011 5 gün önce
🤮🤢🤮🤢🤮🤢🤮🤢🤮🤢🤮
Klajdi Lile
Klajdi Lile 5 gün önce
🔥🔥🔥🔥🔥🔥
Klajdi Lile
Klajdi Lile 5 gün önce
Zin
Klajdi Lile
Klajdi Lile 5 gün önce
King
Klajdi Lile
Klajdi Lile 5 gün önce
👑💪🏻
Klajdi Lile
Klajdi Lile 5 gün önce
👑💪🏻
mozzik my world
mozzik my world 5 gün önce
OTR forever
Klajdi Duda
Klajdi Duda 5 gün önce
Ma i madhi
Barbershop_ Endri
Barbershop_ Endri 5 gün önce
super hit
Illyrian Illyria
Illyrian Illyria 6 gün önce
My mannnn🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Feta Kurti
Feta Kurti 6 gün önce
👑👑
berti97
berti97 6 gün önce
Rrespekt për kte legjende
mozzik my world
mozzik my world 6 gün önce
🥰🥰🥰🥰
TAYNA ZEMRA IME
TAYNA ZEMRA IME 6 gün önce
OTR na njef krrejt botaa 🇦🇱😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍
TAYNA ZEMRA IME
TAYNA ZEMRA IME 6 gün önce
#OTR
Petrit Capja
Petrit Capja 6 gün önce
Respect from America
Rudolf Gjata
Rudolf Gjata 6 gün önce
Shqiperia 🌹 the te dua 💙👨‍👩‍👧 nojzi ta kesh mire Mami dhe babin teni 👨‍👩‍👧👍
H U N T E R✓
H U N T E R✓ 7 gün önce
FUCK OTR💩 LOVE BB⁴LIFE 💪
Leonora Leonora
Leonora Leonora 7 gün önce
🌟🌟💓
Teuta Zotaj
Teuta Zotaj 7 gün önce
This is Doza 2 😉
Klajdi Lile
Klajdi Lile 7 gün önce
🔥🔥👑
Klajdi Lile
Klajdi Lile 7 gün önce
🔥🔥🔥🔥🔥🔥
Devi Shkoza
Devi Shkoza 7 gün önce
QÀaa
TAYNA Queen
TAYNA Queen 7 gün önce
#OTR 😁😁😁😁😁😁
TAYNA Queen
TAYNA Queen 7 gün önce
King
REI BLACERI
REI BLACERI 7 gün önce
✌️👌✌️👌✌️👌✌️✌️✌️👌✌️👌✌️👌✌️👌✌️👌✌️✌️👑✌️👑✌️👌✌️👌✌️👌✌️👑✌️👑 OTR
REI BLACERI
REI BLACERI 7 gün önce
OTR DERI N VDEKJE
Ervis Dhima
Ervis Dhima 8 gün önce
👏👏💪😎 bravo per realitetin e pasqyruar 🧿
Vlora Vlora
Vlora Vlora 8 gün önce
Buu👎👎👎!!!
Amarildo Vrapi
Amarildo Vrapi 8 gün önce
1
Albania Albania
Albania Albania 8 gün önce
King
Alana Imrahami
Alana Imrahami 8 gün önce
🔥🔥🔥💥💥💥🔥🔥🔥💥💥💥
Lumasaku
Lumasaku 8 gün önce
Fire 🔥 🔥 🔥 🔥 OTR 👌
Emilio Arapi
Emilio Arapi 9 gün önce
Respekt per kte Artist 👑👑👑 O T R .
Etleva Topciu
Etleva Topciu 9 gün önce
o noizy aje ne metro apo sje ne metro nxore gishtin e mesit dhe din anglish qe thuan fuck sa vjec je
Bledi Kociu Kociu
Bledi Kociu Kociu 9 gün önce
Jam fanci jot to nxjerësh ndonje keng me varrosin noizy king☺☺👌👌👌👌👌👎👍👍👌👍👌👍👌👍👍👌👍👌👍👌👍👍👌👍👌👍
Anxhel Shuri
Anxhel Shuri 9 gün önce
super keng vlla respekte
hysa g4
hysa g4 10 gün önce
In this lifestyle otr
Tairi Kenan
Tairi Kenan 10 gün önce
Like kush e ngon ende ❤❤❤
Ardian Cupa
Ardian Cupa 11 gün önce
E bo te buker ket muzik bravo
FF.SHARI✓
FF.SHARI✓ 11 gün önce
Respecte
Nelsi Bg
Nelsi Bg 12 gün önce
Respect from France
Irdi Tola
Irdi Tola 12 gün önce
#otr je mbret ♥️❤️ spr kong
Alttea Dorda
Alttea Dorda 12 gün önce
👑👑
Rei Blaceri
Rei Blaceri 12 gün önce
OTR
FLORDI
FLORDI 13 gün önce
trvid.com/video/video-VwIrGPlm6f0.html
Gezim Brahimi
Gezim Brahimi 13 gün önce
O Njzy o rropqir o karder 🖕🖕🖕🖕
Tnb Maximus
Tnb Maximus 13 gün önce
King🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱👑👑👑👑👑👑
TAYNA ZEMRA IME
TAYNA ZEMRA IME 13 gün önce
🍇🍇🍇🍇🍇❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
Junida Shalari
Junida Shalari 13 gün önce
With love from 🇺🇸 who’s listening⁉️ stand up‼️🙌🏻
Saimir Mecja
Saimir Mecja 13 gün önce
Nojzi te lumte mer kengen e ke nxjerre vazhdo keshtu qe te bejme me shume like👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍
shoku
shoku 13 gün önce
👎👎👎👎
Hitet e botes
Hitet e botes 13 gün önce
Cfar tha baba vath e bona
Fatbardha Minka
Fatbardha Minka 13 gün önce
Je super
Melina Serifi
Melina Serifi 14 gün önce
😍
kosovare hetemi
kosovare hetemi 14 gün önce
Respect shqiperia baba
Majlinda Ferfelli
Majlinda Ferfelli 14 gün önce
Vdeksha unë per ty te gjith sta te klases time Jan me babastarsin vetem unë jam me otren te lumt
Movie Land
Movie Land 4 gün önce
Babastarsat dhe OTR ju meson shkolla? Lum Shqiperia jone me llumin tone. Ne duart e kujt kemi ngelur.
Arben Skuka
Arben Skuka 14 gün önce
😾
dimitris tsipopoulos
dimitris tsipopoulos 14 gün önce
Ruf ruf
rona morina
rona morina 14 gün önce
edona beka me banim ne mitrovice osht fanCe e flakt e otr OTR OTR harrova me ceke tek banesat e remo comit
rona morina
rona morina 14 gün önce
edona beka otr me zemer
Reni Hyska
Reni Hyska 14 gün önce
Pa fjal 🥰🤯🤯🤯😳😳😳
bella bella
bella bella 14 gün önce
Te te han bythen ty reperat e Kosovës geyt e Kosovës 😂😂😂😂😂
Real Music Hype
Real Music Hype 15 gün önce
Nice..
Rinesa Orllati
Rinesa Orllati 15 gün önce
🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
COBRA594
COBRA594 15 gün önce
🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
KLAJDI cervanaku
KLAJDI cervanaku 15 gün önce
Nojzy King 👑👑👑
Ardit Mustaj
Ardit Mustaj 15 gün önce
Zemra skam asgje nmen veq familjen dhe grupin tem Sa mshum kam kap suksesin aq mshum i dalloj rrencat . Ka shum e shum qe kan kuptim pothuajse i gjith texti ♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️ Noizy thjesht frymzim jete ⭐⭐⭐😍😍😍🥰🥰🥰♥️♥️♥️♥️
Edonis Gashi
Edonis Gashi 15 gün önce
Baba i kongtarve NOJZY💎💎💎🌟 GRUPI OTR
Kriss
Kriss 15 gün önce
👌👌👌👌
Bruna Muca
Bruna Muca 16 gün önce
O te qifsha pemen
Gerardo Lemmo
Gerardo Lemmo 16 gün önce
🇦🇱
krimineliii Baba
krimineliii Baba 16 gün önce
Noizy-like❤ Don_Gjon-cm💬
ALB GEMING YT
ALB GEMING YT 16 gün önce
Jam fiksu keq me ket muzik Po ju a jeni fiksu
Blerim Junuzi
Blerim Junuzi 16 gün önce
Bosi
Bruna Muca
Bruna Muca 16 gün önce
O Nojzi te qifsha ropt
Fatmir Lushaj
Fatmir Lushaj 17 gün önce
Noizyyyyyyyy on top on the rest
Albania gamer
Albania gamer 17 gün önce
THE BEST🔥
Olti Kondi
Olti Kondi 17 gün önce
Ska me kot se noizy
Miki Pacuku
Miki Pacuku 17 gün önce
Follow kshtu Noiyz
mozzik my world
mozzik my world 17 gün önce
#noizy #otr
mozzik my world
mozzik my world 17 gün önce
❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️🇦🇱
niki
niki 17 gün önce
👏
Sonraki
NOIZY - 1 HERE E MIRE (VACCINE)
6:01
görünümler 12 000 000
Marin - #Blitz (prod by. Rzon)
4:23
görünümler 13 000 000
Noizy - Kallabllak (Prod by Rvchet)
3:01
görünümler 12 000 000
Getinjo - Pare
2:54
görünümler 620 000
Majk x Ledri Vula - Marr
3:42
görünümler 6 000 000
Noizy - Party turn up
2:48
görünümler 5 000 000
Ekin Uzunlar - Çaykara'ya Uğradım
3:04
Ada Masalı 2. Bölüm 2. Fragman
1:00
görünümler 1 415 193
Ada Masalı 2 . Bölüm 3. Fragman
0:59
Irmak Arıcı - Yallah
2:18
görünümler 1 290 529
"Şahitler Buluşması" Canlı Yayın
2:31:48