Karanlık

NİSAN - MAYIS AYI VİRAL VİDEOLARINA TEPKİ!

TepkiKolik
Abone ol
görünümler 577 705
100% 26 000 0

Nisan ve Mayıs ayında viral olan Beyaz Futbol'dan Ahmet Çakar ve Rasim Ozan Kütahyalının videolarına, Johnny Depp ve Amber Heard'ün davasındaki komik anlara, Ankara'da çıplak gezen adama Tepki verdik. İyi Seyirler.
---------------------
Kanal Sahibi: Burak Tatlıcı
instagram.com/buraktatlici/
İşbirlikleri: tepkikolik@creatorstation.com

Bu bölümde tepki veren kişiler:
Burak Topel - 31 yaşında
instagram.com/buraktopel/
Anıl Kaya - 31 yaşında
instagram.com/anillkkaya/
Can Karako - 31 yaşında
instagram.com/can_karako/
Dalia Kittani - 27 yaşında
instagram.com/daliakittani/
Yaren Kılıç - 24 yaşında
instagram.com/kilicyarenn/
----------------------
İşbirlikleri için: tepkikolik@creatorstation.com
Twitch Kanalımız: www.twitch.tv/dasquad
Instagram Hesabımız: tepkikolik

Tepki verilmesini istediğiniz videoları, oyunları, yemekleri ve eşyaları yorumlara yazabilirsiniz:)

Eğlence

katma

 

12 May 2022

Paylaş:

Paylaş:

Herunterladen:

Yük bağlantısı.....

Ekle:

Çalma listem
Daha sonra izle
YORUMLAR 1 771
hilal
hilal Aylar önce
Ekibi gerçekten seviyorum lakin inanılmaz modern medeni çağdaş vs vs görünmek adına tacize girecek şeyleri savunmaları aşırı şok ediyor beni. Bir kisinin özgürlüğü bir başkasının özgürlüğünün başladığı yerde biter. Sokakta genç yaşlı çocuk binlerce insan sırf bir kişinin özgürlüğü için bu görüntüye maruz kalmak zorunda değildir bu da istismarin başka bi çeşidi o adami görüp tedirgin olmamak elde mi Allah aşkına?
hilal
hilal 5 gün önce
@Aaaa Aaaa duru bir malligin var
Aaaa Aaaa
Aaaa Aaaa 10 gün önce
@pinariko ben de snei görmek zorunda değilim
Aaaa Aaaa
Aaaa Aaaa 10 gün önce
@şorrik ya abi neden travma oluyor insan vuducu neden? Bir kadın neden çıplak erkek gördüğünde travma yaşıyor ? Uğradığı tacizlerden dolayı mı? Neden? Asıl sorun bu
Aaaa Aaaa
Aaaa Aaaa 10 gün önce
Bu görüntü dediğin insan vücudu yanlış olan bir şey değil ki herkesde olan şey. O görüntüne bakmamak için kıyafetlerinle mi duş alıyorsun
Büşra Büşra
Büşra Büşra Aylar önce
İlk video özgürlük değil, kişinin özgürlüğü başka bir bireyi rahatsız ettiğinde biter. Toplumsal alanlarda bu şekilde olaylar normalleşmemeli. Kişiye olumsuz şiddetle yaklaşmamalı, belirli kurumlar aranarak haber verilmeli. İki dakika sonra olayın nereye gideceğini bilemeyiz. Özgürlük adı altında özgürlüğü çirkinleştirmeyelim!
Swa
Swa 16 saatler önce
@Kroksi aynı şey değil...
Mehmet
Mehmet 6 gün önce
Katılıyorum
hazal kaya
hazal kaya 7 gün önce
@Şevval Demir bir şeyin şu an nasıl olduğu eleştirilemeyeceği anlamına gelmiyor. bana "ahlaksız" olduğumu söylerken hiç çekinmiyorsunuz ama kendi fikriniz eleştirildiğinde hemen öfkeleniyorsunuz. ne denilebilir? uzun zaman önce yaptığım bir yoruma yanıt veren herkes zaten seninle aynı şeyi söyledi, neyi tartışıyorsun anlamıyorum. ayrıca senin hukuk okumanla da alakasını anlamadım, burada kanunlar hakkında bir şey söylemedim senin bana ne kadar ahlaksız olduğumu söylediğin yorumu yanıtladım.
Beyza H.
Beyza H. Aylar önce
Arkadaşlar bir hukukçu olarak söylüyorum o medeni olarak gördüğünüz Amerika ve Avrupa toplumlarında dahi böyle bir çıplaklık teşhircilik olarak geçer ve cezası vardır. Kişinin özgürlüğü başkasının özgürlüğünün başladığı yerde biter. Sınırsızlık ve kuralsızlığı saygı penceresinden değerlendirdiğiniz takdirde karşıdakinin her hareketini ve dolayısıyla size karşı olan saygısızlığını meşrulaştırmış olursunuz.
Beyza H.
Beyza H. Aylar önce
@aysue Wick Skecin neden yayınlanmadığı hakkında herhangi bir bilgim olmadığı için çok detaylı bir hukuki yorum yapmam pek mümkün değil. Ancak ben hakaret boyutuna varmadığı müddetçe ifade özgürlüğünden yanayım. Dolayısıyla sanatın da bu perspektif ile icra edilmesinde bir sakınca görmüyorum. Skecin teaserından gördüğüm kadarıyla hakaret içeren bir unsur mevcut değil sadece biraz mizahi eleştiri var. Keşke yayınlasalardı diye düşünüyorum.
aysue Wick
aysue Wick Aylar önce
Hukukcu hanim hayasiz harekete yorum yapmak genel olarak sevilir, yapilir. Kanalin skeci yayinlanmamasina hukukcu bakisacisiyla yorumunuz nedir
Ayşegül Duru
Ayşegül Duru Aylar önce
Çıplaklık medeniyet değildir. Kimse sokak ortasında yaşlısından çocuğuna bir başkasını bu şekilde görmek zorunda değildir, bu istismardır ve suçtur. Özgürlüğü çok yanlış tanımlamış olmanız beni üzdü. Kimse 'özgürlük" adı altında bir başkasını rahatsız edemez. Can Abinin önceden giyiniyor muyduk bu sonradan uydurulmuş bir şey demesi hiç mantıklı değil. Şahsen ben kendimi dünyanın başlangıcında bulunduğum seviyede görmüyorum. Geliştiğimi ve değiştiğimi düşünüyorum. Burak Abinin tepkisi de bir o kadar saçmaydı.
Swa
Swa 16 saatler önce
@susamcık ☭ off saçma şeyleri karşılaştırıyorsunuz. Sen rahatsız olmuyorsun diğerleri oluyor, ben oluyorum. Normal mi?
susamcık ☭
susamcık ☭ 13 gün önce
ya rahatsızlık ucu açık değil mi? mesela bir adam mini etekli kızlardan rahatsız oluyor. bu durumda mini etekli kızlar adamın özgürlüğünü kısıtlamış mı oluyor?
freedom667
freedom667 28 gün önce
bunun aynısını istersem çıplak dolaşırım kimse bana bakamaz diyen kadınlarada söyle altına imzamı atıcam
Hanniballx
Hanniballx Aylar önce
Kimse de medeniyet dememiş ztn
canan gümüş
canan gümüş Aylar önce
sokakta çıplak yürümeye yaptığınız yorum bana göre doğru değil. Hanginiz küçük çocuğunuzun öyle bir görüntü ile karşılaşmasını istersiniz. Bir kere adamın yaptığı yasal olarak suç. Bunun adı teşhircilik.
susamcık ☭
susamcık ☭ 13 gün önce
​@Scp 035 hayır değiştirmeyecek :)
Xx
Xx 14 gün önce
@jack holler çocuktan örnek vermelerinin sebebi bu olayda en çok çocukların travma yaşama olasılığının fazla olması ben 14 yaşında yaşamıştım bakıldığında çok küçük değil ama yaşadığım korkuyu hatırlıyorum kimse yoktu ve adam orada bana zarar verecek sanmıştım arkama bile bakmadan nefessiz kalana kadae koşmuştum korkunçtu
Sevval Yılkın
Sevval Yılkın 19 gün önce
@jack holler sen niye bu kadar ağladın sen misin çıplak gezen
Abdüllatif Yalçın
ortak yaşam alanlarında çıplak dolaşmanın özgürlük olarak değerlendirilmesi bazı değerlerimizi kaybettiğimizi gösteriyor maalesef.
Songül Tekin
Songül Tekin Aylar önce
@Çizgi Düşüm Türk dil kurumu türkçesine erişmek gibi bir hedefim yok sevgili Çizgi Düşüm. Ayrıca madem cevap verilmemesi gerekiyor neden cevap verdin o zaman?
Anıl Türkmen
Anıl Türkmen Aylar önce
Evet, ahlak ve medeniyet gibi.
Fred Chakmaktas
Fred Chakmaktas Aylar önce
@Songül Tekin yani yolda bir erkeğin cinsel organını görmek seni rahatsız etmiyo öylemi?
Kübra'
Kübra' Aylar önce
Çıplak gezen bir insanı da normalleştirmezsiniz yani. Bu normal bir şey değil, özgürlük değil, rahatlık değil bir suç. Saygı gösterilmesi gereken bir şey de değil.
Mehmet Uyuşmaz
Mehmet Uyuşmaz Aylar önce
Popülist, medyatik ve çağdaşlık adı altında yozlaşmış bir kültürün eserisiniz. Teşekkürler
one please
one please Aylar önce
İnsanlara baktıkları gözle az da kendilerine baksalar keşke, çok cahilce söylemleri oluyor
Hanniballx
Hanniballx Aylar önce
Ooo sen baya üst seviyeye gecmissin. İyice abartmışsin
TVGirl
TVGirl Aylar önce
gereksiz kasmışsın
İrem Lale
İrem Lale Aylar önce
Ülke artık öyle bi hale geldi ki çıplak gezenler tebrik edilir işte özgürlük bu denir haldeyiz. Oysa özgürlük başkalarının sadece hukuki değil ahlaki ve kişisel haklarına saygı duyup çiğnememektir. Fakat herkes ahlak ve edep kavramlarını unutup her şeyin serbest olmasını savunurken kimse insanlıktan uzaklaşıldığın farkında değil. Daha küçücük bi çocuk olduğunuzu ve böyle bi şey gördüğünüzü düşünün, kimsenin daha masum olan o çocuklara böyle edebsiz şeyler yaşatmaya hakkı yok.
Swa
Swa 15 saatler önce
@Kroksi copy-paste. Cidden hepiniz özgürlük ve salaklık arasındaki çizgiyi bilmiyorsunuz. "İnsanların kararlarına saygı duyuyoruz" kafasıyla yaşamanın da bir sınırı var diye düşünüyorum. Bir kişi bir sorun görmez ama 5 kişi rahatsız olur. A ama bir kişi rahatsız olmuyor ben bunu yapmalıyım diyorsanız ve diğer 5 kişiyi umursamıyorsanız bu artık sizin sorununuz. Hepinize "çıplaklı" günler
Yağmur B.
Yağmur B. Aylar önce
@Kroksi dostum toplum kuralları çoğunluğa göre belirlenir ve yıllar öncesinden süregelir. Nasıl korona çok yayıldığı için maske taktık, yayılma hızı azaldığı için çıkardık ya hani. İşte tam aynı örnek. Yani herkes her şeyden rahatsız olabilir dediğin gibi ama olay çoğunlukla ve belirli bir süre devam etmesi ile alakalı. Ve çıplaklık benim bildiğim orta çağdan beri çoğu yerde yasak ve çoğunluğun rahatsız olduğu bir şey. O yüzden verdiğin örneklerle belirli bir uyumu yok. İyi günler.
Xx
Xx Aylar önce
ilk videodaki olay lise 1deyken benim başıma gelmişti üstelik adam iğrenç bi şekilde yanıma gelip kadıköy’e nasıl giderim diye sormuştu korkudan 6 ay boyunca yanımda birisi olmadan bakkala gidemez olmuştum videoyu izleyince o anım canlandı ve atlattığım travmayı atlatamadığımı fark ederek ağlamaya başladım gülerek ben de yaparım diyenler ya da olayı olumlu şekilde yorumlayanlar lütfen bu konuyu hassas şekilde yorumlasın çünkü olay hoş değil
Anıl Yıldız
Anıl Yıldız 14 gün önce
@Xx eziksin :D
Xx
Xx 14 gün önce
@Anıl Yıldız yazık kafana
Büşra Topal
Büşra Topal Aylar önce
@mrslunab şaşkınlıkla okuyorum
hazal kaya
hazal kaya Aylar önce
@merve aynen
SÜLEYMAN
SÜLEYMAN Aylar önce
Sokakta çıplak gezen adama bravo deyip, baklava servis eden adama neden bu kadar tepki veriyorsunuz anlamadım bu özgürlük olmuyor toplumun belli bir kuralı var ve ordada kılık kıyafet giymek gerekli
ColdBlodded
ColdBlodded Aylar önce
@Melisaa boş yapmışsın hocam
Muhammed Veledov
Muhammed Veledov Aylar önce
@Yazılımcı Olmak İsteyen Bir Genç 😁
Yazılımcı Olmak İsteyen Bir Genç
@Muhammed Veledov bu yönden hiç bakmamıştım düşününce bi hak verdim skjhkfkdkfk
Muhammed Veledov
Muhammed Veledov Aylar önce
@SÜLEYMAN Helal beee
Muhammed Veledov
Muhammed Veledov Aylar önce
@Yazılımcı Olmak İsteyen Bir Genç Adam cahillerle uğraşmıyor anlamadınmı D
Fatma Tetik
Fatma Tetik Aylar önce
can ve anılın her saçma olaya “saygı duyuyorum” demeleri ve kendilerini bu saygı duymayla modern ve çağdaş görmeleri inanılmaz bir durum. çırılçıplak gezen insan sarhoş olduğu için aklıyla hareket etmiyor, can da aklıyla hareket etmeyen birine saygı duyduğunu söylüyor. akılsızlığa saygı duyuyorlar ama başka insanların fikirlerini yanlış bulabiliyorlar? kendilerini akıllarını kullanmaya ve toplumun ne demek olduğunu, evrensel ahlaki yasaların neler olduğunu öğrenmeye davet ediyorum.
gurbette
gurbette 12 saatler önce
@Yusuf Gültekin AGA SİZ ÇILDIRMIŞSINIZ CİDDEN
susamcık ☭
susamcık ☭ 13 gün önce
evrensel ahlak yasaları diye bir şey yok
lucifer
lucifer Aylar önce
@Yusuf Gültekin pardon da sokakta çıplak bir şekilde gezmenin neresi özgürlük ? verdiğin örnekte hayatım da duyduğum en saçma örnek. akıl sahibi olmayan hayvanlarla insanları karşılaştırman ne kadar cahil bir kafada olduğunu gösteriyor zaten. her şeyin bir sınırı olduğu gibi özgürlüğün de sınırı vardır. cocukların, gençlerin, yaslıların yaşadığı bir toplumda çıplaklığıda normalleştirdiniz ya cidden diyecek bir sey yok. siz özgürlüğü ya da saygı duymayı cok yanlış anlamışsınız önünüze gelen her boka dogru ya da yanlış olsun ÖrGüRlÜk sAyGı dUyUyOrUm demeniz sizi modern kılmaz Allah akıl fikir versin inşallah
Sanal Akıl
Sanal Akıl Aylar önce
İşte bizim asıl sorunumuz tam olarak bu.. bir türlü ortayı bulamıyoruz ülkede ya çağdaş modern olacağım diye sokakta çırılçıplak gezinmeyi normal buluyoruz ya da gelenekçi muhafazakâr tutucu olacağız diye basın ve yayın özgürlüğünü kısıtlıyoruz.. ortamız yok bizim ahh yurdum insanı ahh.. sanırım bu ülkenin kaderi bu hep böyle olacak.
Swa
Swa 15 saatler önce
@Aaaa Aaaa Türkiyede yaşamıyorsun sanırım...
Aaaa Aaaa
Aaaa Aaaa 10 gün önce
@Kolsuzmami önemli olan şu bak bir kadın erkeği çıplak görünce neden travma geçiriyor?
Kolsuzmami
Kolsuzmami Aylar önce
@Aaaa Aaaa sacla bu aynı sey mi ıq sıkıntın mı var yorumda sırf bunun yuzunden tramva atlatan var boş konuşma
Elif
Elif Aylar önce
gördüğüm tek hakli yorum cidden
Eylul guler
Eylul guler Aylar önce
sokakta yürüyen çıplak adami görsem uzun süre unutamazdim heralde hele ki bir çocuğun o görüntüyü görmesini düşünemiyorum bir de gülüyorlar helal olsum diyorlar pes gerçekten.
Rain
Rain Aylar önce
@Mete Deniz Bence öyle değil kanka aşağıdaki yorumlarda birinde biri yazmıştı küçükken böyle bir duruma maruz kalmış yoldan geçen böyle biri ona yol sormuş ve 8 ay boyunca evden dışarı tek çıkamamış hatta bu videodan sonra tekrar hatırlamış gibi bir şey yazdı. Ve herkes bunu biliyor ki çavuşun görünüşü vüzudumuz kadar güzel ve göze alışabilir değil. Kanka birde tabulaştırmayı anlamadım ben sana hiç soyunma sakın falan demiyorum ki ya da onu sakın kimseye gösterme falan sadece toplumun içerisinde olmaz. Böyle gezen kişiler için ayrıcalıklı yerler var kamplar plajlar oteller gibi böyle yerlere bir şey diyemem mesela çünkü beni ilgilendirmiyor kendi alanları.
Rain
Rain Aylar önce
@Mete Deniz Kanka herkes senin gibi rahat biri olamaybiliyor zaten bu bir suç avrupa amerika dahil her yerde hapis cezası var bunun için.
Kübra Sabak
Kübra Sabak Aylar önce
Oluyor..
leyli leyli
leyli leyli Aylar önce
Sokakta çıplak yürümenin neresi normal ya bu bi suç eskiden insanların nasıl yürüdüğünü görmüş gibi eskiden normaldi demek çok saçma biz eskide yaşamıyoruz farkındaysanız kimse kimseyi çıplak görmek zorunda değil iğrenç
Eyyüp KOÇ
Eyyüp KOÇ Aylar önce
İşte dediğin gibi bu yorumu yapanlar "Biz eskiden yağ kuyruğu..." falan diyenlere sövüp saydırıyor aynı şey ikiside.Şimdiye gelin şimdiye.
Eyyüp KOÇ
Eyyüp KOÇ Aylar önce
@Arda Haşmenoğlu Hiçte şak gibi değildi.
Arda Haşmenoğlu
Arda Haşmenoğlu Aylar önce
Evet bunun ciddi olması gerçekten çok iğrenç ama karako bunu şakasına dedi yani belli
toprak
toprak Aylar önce
Aynen ha. Ülkede çoğu kişi özellikle uç iki taraf eskiye yönelik yorum yapıyor. eskiden elektrik yoktu karanlıkta oturalım o zaman. Hatta İnterneti de kullanmayalım. Böyle saçma sapan düşünmelrrine acayip sinir oluyorum
Regina Phalange🏳️‍🌈
Çıplak bir şekilde sokakta dolaşan bir insana saygı duyarım diyip de sinek yiyen insana bu normal mi demeniz gerçekten çok saçma. Yaren gerçekten çok mantıklı bir şekilde tepki vermiş. Ona teşekkür ederim. (Çoğu şeye saygı gösterebilirsin ama bir insanın sokakta çıplak dolaşması hele ki etrafta küçücük çocuklar varken yapması normal karşılanacak bir şey değil. Bu sapıklık,taciz oluyor) Anıl ve Can çok iticisiniz gerçekten. Normalde kötü yorum yapmayı tercih etmem ama o kadar tilt oldum ki size.
Regina Phalange🏳️‍🌈
@susamcık ☭ o zaman katiller de birilerini öldürmeyi tercih ediyor. O zaman insanlar birbirlerini öldürebilir ve bu senin için hiçbir sıkıntı değil demek. Neden çünkü tercih.
susamcık ☭
susamcık ☭ 13 gün önce
​@Regina Phalange🏳️‍🌈 kısa kıyafetler giymek bir tercihtir, hiçbir şey giymemek de bir tercihtir. toplum ahlakı deniliyor ama toplum ahlakını belirleyen ne? ahlakı belirleyen ne hatta?
Sıla Öztürk
Sıla Öztürk Aylar önce
Toplum olarak Çağdaşlık ve Çıplaklık arasında ki o ince çizgiyi unutuyoruz. Aslında unutmaktan değil de herkesin o çizgiyi kendine göre çizmesinden dolayı oluyor bu tarz şeyler.
Beyza
Beyza Aylar önce
Medeniyet anlayışımız köreliyor galiba. Soyunmak, içmek, umursamamak, marjinal olmak, isyankar olmak, bazı şeyleri reddetmek bunlar bize ne ara geldi bilmiyorum cidden. Daha doğrusu biz diye bir olgu da yok insan olarakta bunları medeniyet özgürlük saymak sığlıktan başka bir şey değil. Cool değil korkutucu. Bu adamı gören insanların düşebileceği dehşet normal mi, çocuklar etkileniyor diyoruz her şeyden bu normal mi? Vs vs. Hayret içinde izledim. Ben tek başıma bu adamla karşılaşsam elim ayağım birbirine girerdi. Burada gülen kişilerinde aynı tepkileri vereceklerine eminim.
:d
:d Aylar önce
Yolda cıplak yürüyenden cringe olmayıp baklava yapandan cringe olmak
ilayda Tayfur
ilayda Tayfur Aylar önce
Hahahaha cidden
cem fghj
cem fghj Aylar önce
Kimse kimsenin şeyini görmek zorunda değil. Senin özgürlüğün Benim özgürlüğümü kısıtlayacak derecede etkiliyorsa bu sana istediğini yapabilme yetkisi vermiyor. Hayvanlar gibi yaşamak istiyorsanız gidin Arizonada, Alp Dağlarında yaşayın.
Ayse Kusucar
Ayse Kusucar 22 gün önce
Yüzde yüz katılıyorum bokunu çıkardılar herşeyin
Elif Nur
Elif Nur Aylar önce
%100👍👍 Madem o kadar normal kalksınlar yarın aynı şekilde taksimde boy göstersinler o zaman. Bir şeyi söylerken düşünür de konuşur insan.. Hele ki böyle bir konuyu iki kere düşünüp konuşur. Her şey özgürlük değildir, edep ve utanma duygusunu kaybetmek lazım bunu söyleyebilmek için. Yazık
Ayşe Nur
Ayşe Nur Aylar önce
✍🏻💯
Kevser AY
Kevser AY Aylar önce
Yıllardır bu kanalı takip ediyorum ama bugün bıraktım bu kanalı izlemeyi. Çıplaklığı özgürlük adı altında değerlendiremezsiniz. Büyük insanlar doğruyu yanlışı ayırt edebilir ama ÇOCUKlar bu ayrımı yapamaz. Küçük bir kız/erkek çocuğu bunu sokakta gördüğünde ciddi travmalara sebep olur. Bu özgürlük, modernlik, medeniyet değil arkadaşlar.
Straborn
Straborn Aylar önce
Gerçekten tepkikolik ekibi çok sığmış bunu öğrenmeye devam ediyorum her geçen gün. Özellikle Can Karako eskiden kıyafet mi varmış savunması kadar aptalca bir savunma veeeee senin ki kadar iğrenç bir düşünce yapısı görmedim. Ben şahsen o ilk videoyu izlerlerken ciddi bir yorum bekledim ama kimse böyle bir yorumda bulunmadı cidden baya modern baya çağdaş baya Atatürkçüsünüz siz tebrikler. Sözde yenilikçi gençleriz demekle olmuyor işte.
baran yildiz
baran yildiz Aylar önce
baklavaya cring diyorlar ,çıplağa özgürlük abi çok tatlı ihahahahahahahaahah saçmalıklarınıza iyi güldüm bu bölüm , allah akıl fikir versin :D
Nehir B.
Nehir B. Aylar önce
cring
baran yildiz
baran yildiz Aylar önce
@Nida haklisin
Nida
Nida Aylar önce
@baran yildiz içerlenmemiş, bir şey yazmışsın cevap vermiş. size her cevap verene de ağladı, içerlendi diyorsunuz. al kanka, ben de içerlendim yazdım sana
baran yildiz
baran yildiz Aylar önce
@imcityboi onlar nasıl özgür yorum yapabiliyorsa bende yaptım , neden bukadar içerlendin :)
imcityboi
imcityboi Aylar önce
@baran yildiz Kendimi neden kandırıcam bilader? Videodaki kişiler benim babamın oğlu mu hayırdır?
Ahmet Emin Yavuz
Ahmet Emin Yavuz Aylar önce
can karako nun ota boka düşünmeden saygı duydum demesi kadar sinirimi bozan bir şey yok. şu ekonomi bile bu kadar sinir bozucu değil arkadaş. altta yorumlarda okudum adam yaşamış çocukken. çıplak adamın biri yanına gelip adres sormuş travma yaşamış vs vs. sonra da delinin biri gelsin desin ki saygı duydum. şu videolara akli dengesi yerinde insanlar koyun lütfen.
younglover
younglover Aylar önce
Vallahi katılıyorum bu kanalda çok gereksiz insanlar var can karako ve Anıl gercekten gereksiz toxic insanlar bu ülkede olmalari bile utandırıyor
çağatay doğan
çağatay doğan Aylar önce
Yani bunun özgürlük ile alakası yok rahatlıklada yok insanoğlu ilk zamanlarından beline saman bağlamıştır bu en ilkel halimiz ve belli ki fıtratımız bu yönde buna rahatlık demek doğru değil insani kuralların geçerliliği insanları ileriye götürmüştür biz biz yapan budur bu sebeple bunları iyi birsey gibi lansa etmek gerçekten üzücü bu her ülkede yasaktır bu sebeple bunu normal gören insanlar benim için anormaldir ...
Ryuzaki
Ryuzaki Aylar önce
VEYA var arada ,sanırım gözden kaçırdınız. Alenen cinsel ilişkide bulunmak VEYA teşhircilik yapmak yazıyor. Bu adamın yaptığı teşhircilik oluyor. Var mı bir problem?🤠
Aaaa Aaaa
Aaaa Aaaa Aylar önce
@Ryuzakikıyafetsix gezmek ne zamandan beri cinsel ilişki olur oldu
Ryuzaki
Ryuzaki Aylar önce
@Aaaa Aaaa Türk Ceza Kanunun 225. Maddesine göre alenen cinsel ilişkide bulunan kişi veya teşhircilik yapan kişi 6 aydan 1 yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır.
Aaaa Aaaa
Aaaa Aaaa Aylar önce
Hangi maddede yasaklanmış atar mısın
Medine Çevik
Medine Çevik Aylar önce
At sineği yiyen bir insana normal deyip; sokakta çıplak yürüyüp, insanlara travma yaratabilecek bir insana normal demek NSCKJWNEDBWEFKBBFHWBFJRE harika bir espri
persephone
persephone Aylar önce
noktalı virgül bu kadar yanlış kullanılabilirdi
Ömer Faruk
Ömer Faruk Aylar önce
@Aaaa Aaaa ne demek çıplak gezmek kimseye zarar vermiyo yorumları okumuyo musunuz kaç kişinin travması var gören çocukların yıllarca psikolojisi nolacak
Aaaa Aaaa
Aaaa Aaaa Aylar önce
Şöyle sadece çıplak gezmek kimseye zarar vermiyor ama at sineği yemek canlıyı öldürmek demek
Aaaa Aaaa
Aaaa Aaaa Aylar önce
Bir canlıyı öldürmek normal mi
Betül Ağırman
Betül Ağırman Aylar önce
Uzun süredir takipçinizim ama cidden son zamanlardaki tepkileriniz beni o kadar soğuttu ki. Adam çırılçıplak dolaşıyor ve ne güzel diyorsunuz :D Tepkilolik benim için bitmiştir. Başarılarınızın devamını dilerim, emeklerinize sağlık :)
Elif Nur
Elif Nur Aylar önce
Ben de son bir yıldır bazı videolardaki normal olmayan tepkilerden dolayı bıraktım videoları izlemeyi. Enteresan bi kafaları var...😒
Mirajane Uzumaki
Mirajane Uzumaki Aylar önce
@Betül Ağırman Komik değil tabiki sadece fazla ciddiye aldığınızı düşünüyorum
Betül Ağırman
Betül Ağırman Aylar önce
@Mirajane Uzumaki Komik mi?
Betül Ağırman
Betül Ağırman Aylar önce
@Görkem Berkil Ağladılar mı dedim peki?
Görkem Berkil
Görkem Berkil Aylar önce
Ağladılar şu an sen gittin diye
heisenberg
heisenberg Aylar önce
Baklava için bu kadar tepki gösterip çıplak adamı tebrik etmeleri. Ciddi misiniz gerçekten?
Nur BTS
Nur BTS Aylar önce
@Hilal HSN çok haklısın :/
Hilal HSN
Hilal HSN Aylar önce
@Nur BTS ekipde adam akıllı bir Batuhan birde Orhan kaldı yemin ediyorum birde Gözdw
heisenberg
heisenberg Aylar önce
@Okty zaten şuanki algı ne kadar özgürüm ve ne kadar medeniyim(!) gibi şeyler kanıtlamak. Ne yapacaklarını şaşırdılar. Bir yerde gösteriş görünce nefret ediyorlar fakat kendilerine yapılınca hoş görülüyor. Fakat cinsellik, çıplaklık unsurları ön plana atılınca herkes alkış tutuyor. Beni öyle aklınızda beliren karakter gibi düsünmeyin. Kimsenin dinine, kıyafetine, ırkına karışmam; saygı duyarım. Fakat sokak ortasında çırılçıplak yürüyen adama saygı duymamı beklemeyin.
Okty
Okty Aylar önce
Hepsi de boş yapmış. Farklı düşünmeyi havalı zannettiklerini düşünüyorum. Yaptıkları yorumlar zavallıca ve ahlaksızca.
Mustafa Kemal Bulut
İlk video için verilen tepkilere kesinlikle karşıyım. O sokaktan çocuklar da geçebilir ve bunu görmeleri doğru değil. kaldı yetişkin bir birey de bunu görmek zorunda değil. Aynı adam sosyal medya üzerinden bir kadına çıplak fotoğrafını attığında tacizci olarak nitelendiriliyorsa bunu günlük hayatta sokak ortasında yaparken "özgürlük" diye adlandırılması doğru değil. Kimin ne giydiğine karışmak kimsenin hakkı değil belki ama "bir şeyler" giyilmesi gerekli.
Ziya
Ziya Aylar önce
bence asıl olarak kültürün geliştiğinin göstergesi çıplak gezmek eşini kıskanmamak veya şuan ülkemizde ki ahlak anlayışı sınırının dışında bulunan her şeyi yapıp normal karşılamak vs değil, kültürün geliştiğinin göstergesi önce tartışmayı Bilmektir. Tartışırken birilerini kırmamaktır. Sözüm yorumlarda çıplaklık konusunda tartışan insanlara İnsanların doğasında çıplaklık vardır diye bir şey olmamalı. Eğer insanlar da hayvanlar gibi çıplak gezecekse akıl denen muhteşem yapı neden insanlara verilmiş? Demek ki akıl insanı kendi hayvansal doğasından çekip çıkaran ve ayıran bir şey. Ve akıl çıplaklığı onaylamaz (genital bölge çıplaklığını) saygılarla🎩
Almond
Almond Aylar önce
@CG Ne alaka ya çıldırıyorum!!!
CG
CG Aylar önce
@Beyza Arabistan mı Fransa mı deseler Fransa'yı seçersin burda ahlak bekçiliği yapma. Biz de sana ninja gibi dolaşma diyelim o halde.
Beyza
Beyza Aylar önce
@CG bazıları haksız değil insana verilen akılla bunun ayrımı yapılıyor. Önemli olan neyi kullanıp neyi kullanmayacağını bilmekte. Mevzu benim soyunmam değil kardeşim kıyafet azaldıkça oluşan coolluk düşüncesi. Bu aslında yanlışta değil eskiden giyinebilen zengin sayılırmış şimdi ne kadar soyunuksan o kadar zenginsin o kadar coolsun. Doğru söze ne denir.
Eyyüp KOÇ
Eyyüp KOÇ Aylar önce
@CG Ne kadar boş bir yorum yaptın be.Kuyruk acın var heralde.
CG
CG Aylar önce
@Beyza Sen soyunmazsın olur biter. Her büyüğün söylediğine itibar edeceksek işimiz var.
h
h Aylar önce
İlk defa beni aşırı üzen tepkilerle karşılaştım ve cidden hayal kırıklığına uğradım. Eğer bir kadın yolda çıplak, elinde içki şişesiyle yürüseydi böyle şeyler söylenip, aynı şekilde düşünceler ortaya atılır mıydı bilemedim. Bilmekte istemiyorum. Çok üzüldüm.
Esra ÖZ
Esra ÖZ Aylar önce
Yeteri kadar düşünme becerisi gelişmemiş küçük çocukların çıplak gezen adamı yolda görmeleri normal mi kabul edilmeli, adına özgürlük mü denmeli? Merak ediyorum ileride kendi çocuklarınız önünde bu şekilde rahatça dolaşabilir miydiniz?
Elif Nur
Elif Nur Aylar önce
Bu kadar basit işte!👌👌👌
Pozitif Şeyler
Pozitif Şeyler Aylar önce
Sokakta çıplak yürüyebilme rahatlığı Can Karako rahatlığının bir tık üst leveli sanırım.
Behiye Tursun
Behiye Tursun Aylar önce
@perihan ben de kendisine tepki veriyorum:)
perihan
perihan Aylar önce
​@Behiye Tursun kanalın amacı da bu her türden insanın tepkisini görmek
Behiye Tursun
Behiye Tursun Aylar önce
can kadar gevşek, duyarsız az insan var ya insan azıcık ciddi olur tepki verir
Ömer Furkan Özdemir
+1
Beyza
Beyza Aylar önce
"MEDENİYET AÇIP SAÇMAKSA BEDENİ, DESENİZE HAYVANLAR BİZDEN DE MEDENİ!" MEHMET AKİF ERSOY.
susamcık ☭
susamcık ☭ 13 gün önce
insan da bir hayvan türü zaten
Sr. Developer
Sr. Developer Aylar önce
Zaten öyle diyen sözde "Hayvan Sever" kitle, o hayvanlar sizden medeni olabilirler. Benden ve benim gibi düşünenlerden medeni değiller..
Hilal Yakut
Hilal Yakut Aylar önce
Şu sozu biri basa sabitlesin lütfen
Mert G
Mert G Aylar önce
Hayvanlar daha medeni zaten
Görkem Berkil
Görkem Berkil Aylar önce
Zaten öyle
Mustafa Tarkın
Mustafa Tarkın Aylar önce
Çıplak insan sokakta rahat rahat yürürken herkesin gülerek rahat bir şekilde bakması ilginç gerçekten....
Bi Di
Bi Di Aylar önce
@Doğa videonun altındaki onca yorumun içinde en doğru tespit😄
Mehmet Yavuz ÇELEBİ
Adam büyük ihtimal mahallenin delisi ondan dolayıdır
jack holler
jack holler Aylar önce
Herkes amuda kalkmalıydı.
Nida
Nida Aylar önce
Çıplaklık konusundaki yorumlarınız aşırıydı dostlar, bunun adı teşhircilikken espriyle bile olsa buna olumlu yorum yapmanız hoş değildi. Başka şeyi cringe bulursunuz, bulmazsınız neyse. Ama kanunen suç olan ve insanlara psikolojik travmalar yaşatabilecek bir şeye olumlu yaklaşmamalısınız. Kimse yaklaşmamalı. O açıdan can sıkıcı buldum bu videoyu, daha dikkatli devam etmenizi rica edeceğim neredeyse 4 yıllık bir izleyiciniz olarak.
İrem
İrem Aylar önce
Eskiden örtünmek mi vardi? Bahsettiği zamanlar insanoğlunun ilk adımlarını attığı evrillestigi dönem 300 bin yıl önce sizce o zamanki alışkanlıklarımızla şu anki hayatımızı karşılaştırmanın herhangi bir mantığı var mı?
TugbaA
TugbaA Aylar önce
Adamın halka açık bir yerde yolda çıplak yürümesi özgürlük falan değil ve normal bir durum olarak karşılanamaz. Ama insanların tepki vermemesi kavgaya şiddete girmemesi güzel bir durum olarak gösterilebilir. Bir de beyaz spor gibi berbat bir kanal ve insanların içinde bulunduğu 2 video paylaşıp TS’nin şampiyonluk videosunu viral bulmamanız da ayrı bir olay.
error??
error?? Aylar önce
İlk video özgürlük değil, kişinin özgürlüğü başka bir bireyi rahatsız ettiğinde biter. Toplumsal alanlarda bu şekilde olaylar normalleşmemeli. Kişiye olumsuz şiddetle yaklaşmamalı, belirli kurumlar aranarak haber verilmeli. İki dakika sonra olayın nereye gideceğini bilemeyiz. Özgürlük adı altında özgürlüğü çirkinleştirmeyelim!
Tunahan Güler
Tunahan Güler Aylar önce
Can Karako orada mümkünse bir daha bulunmasın. Yorumları eleştirileri gerçekten inanılmaz.
iyi biri
iyi biri Aylar önce
Sokakta çıplak yürümek normal bir şey değil ya dağdan mı indiniz medeniyet diye bir şey var. Çıplak bir insan görünce üzerine saldırmayacağız elbette ama söylemlerimizin bunun normal olmasına dair olması o kadar saçma ki normal değil ya değil
Berru Su
Berru Su Aylar önce
@Aaaa Aaaa evde seçmesin kıyafeti dışarıda öyle bir hakkı yok bunu normal karşılaman dahi saçma
Aaaa Aaaa
Aaaa Aaaa Aylar önce
Neden değil? Dağda normalde diğer yerde neden değil? Herkesin kıyafet seçme hakkı var seçmemede
Nur BTS
Nur BTS Aylar önce
sinek yiyen adamla çıplak adama saygı duyarken cidden baklava kesmeye mi cringe olup o kadar tepki gösterdiniz? insanlar giderek tuhaflaşıyor 🤢
Sima'Nur Geçer
Sima'Nur Geçer Aylar önce
Özgürlük tanımını karıştırdık galiba? Özgürlük başkasının kişisel alanlarını kisitlamamali . Can'in tatli demesi çok cringe.
Melike Yılmaz
Melike Yılmaz Aylar önce
Çıplak yürüyen insanı normal karşılayıp gülmeleri normal mi gerçekten
Ziya
Ziya Aylar önce
@asya bence asıl olarak kültürün geliştiğinin göstergesi çıplak gezmek eşini kıskanmamak veya şuan ülkemizde ki ahlak anlayışı sınırının dışında bulunan her şeyi yapıp normal karşılamak vs değil, kültürün geliştiğinin göstergesi önce tartışmayı Bilmektir. Tartışırken birilerini kırmamaktır. Sözüm sana değil sen zaten kırmamışsın kimseyi. Sana cevap verenler biraz kırıcı olmuşlar. Ama tabii senin düşüncen de biraz sorgulanmalı. İnsanların doğasında çıplaklık vardır diye bir şey olmamalı. Eğer insanlar da hayvanlar gibi çıplak gezecekse akıl denen muhteşem yapı neden insanlara verilmiş. Demek ki akıl insanı kendi hayvansal doğasından çekip çıkarıp ayıran bir şey. Ve akıl çıplaklığı onaylamaz (genital bölge çıplaklığını) saygılarla🎩
Ziya
Ziya Aylar önce
@Bengisu Keskin 😄😄
Bengisu Keskin
Bengisu Keskin Aylar önce
@asya kardesim sana burda ikinci rastlamam.. sövmemek icin kendimi zor tutuyorum. ciplaklik bu kadar normal bir sey ya hani disari ciplak mi cikiyorsun merak ettim. senin icin normalse sorun yok cikabilirsin. bana denk gelme de dayagimi yeme sonra
zeynep özdemir
zeynep özdemir Aylar önce
Çırılçıplak yürümeyi özgürlük veya modernlik olarak algılayan can gerçekten saçmalamış bu hiç normal bir şey değil bir kere o sokakta çoluk çocuk dolaşıyor lütfen canı hiçbir bölme koymayın en sevmediğim tepkikolik bölmüydü en azından canın bu aptalca konuşmasını kesip atsaydınız tepkikoliğe yakışmadı
Mustafa K.
Mustafa K. Aylar önce
Uydurduğumuz saçma sapan kurallar dediğin şeye bizler din, kültür ve örf diyoruz beyefendi. İnsanlarda biraz kültür olur ya hani. Ama insanlarda...
Eliff~♡
Eliff~♡ Aylar önce
Yanlış olan şeylere yanlış demeniz gerekir bu kanalı bir çok kişi izliyor tepki verilen videoları iyi seçmelisiniz ve yorumlarınızda toplum ve ahlaki kurallara uygun olmalı aksi takdirde kanal eskisi gibi sevilmeyecek ve saygı gösterilmeyecektir.
Eliff~♡
Eliff~♡ Aylar önce
@Görkem Berkil sen de izlediğin her şeyi beğenmeye devam et o zaman!
Görkem Berkil
Görkem Berkil Aylar önce
@Eliff~♡ beğenmezsen izlemezsin, senin gibilere hitap etmek gibi bi derdi olduğunu sanmıyorum tepkikolik’in
Görkem Berkil
Görkem Berkil Aylar önce
Neden vereceği tepkileri özenle seçsinler sen şaka mısın? Alt tarafı bi eğlence kanalı ve verdikleri tepkilerin takındıkları tutumların kimseye örnek olma ya da yön gösterme gibi bi hedefleri Ya da amaçları yok zaten? Sadece olaylara eşyalara vs kendilerince içten tepki veriyorlar her insan gibi ?!?
Firdevs Yıldırım
Yaren dışında ilk videonun suç olduğunu idrak eden yahut dile getiren yok. Gerçekten çok ilginç. TK kurulduğundan beri canımız ciğerimiz ama bu denli saçma bir olayın modernistlik, özgürlük adı altında yorumlanması bence hoş değil
Anıl Türkmen
Anıl Türkmen Aylar önce
Özgürlük özgürlük diye diye medeniyeti, saygıyı, ahlakı ve namusu unuttuk. Allah yardımcımız olsun. İleride çırılçıplak ortada sevişenleri gördüğümüzde de "Özgürdür, kimsenin özeline karışamayız" mı diyeceğiz diye düşünüp biran korktum. Eğer özgürlükse bizim de özgürlüğümüz, bende yolda el ele tutuşan erkekleri veya kızları görmek istemiyorum, çıplak gezen insanları görmek istemiyorum, fuhuş, faiz ve içki görmek istemiyorum, burası benim evim, benim ülkem. Kim ne yapıyorsa evinde yapar, ona karışamayız, ama benim ülkemin sokaklarında yaptıklarına kimse kusura bakmasın karşı çıkarım.
eiwxy
eiwxy Aylar önce
@Anıl Türkmen Kanka o normal bir şey fakat diğer dediklerinde haklısın
Anıl Türkmen
Anıl Türkmen Aylar önce
@Rana Parmak Erkek erkeğe, kadın kadına yani eşcinsellik olarak.
Rana Parmak
Rana Parmak Aylar önce
El ele tutuşan çiftleri mi? Yoksa erkek erkeğe , kadın kadına el ele olanları mı?
Fatih Oguzhan ARSLAN
4-5 Yıldır takip ediyorum, Viral videolar bölümünde o ay olan viral videoları koyuyorsunuz. Özgürlükten, düşünce özgürlüğünden bahsediyorsunuz, empati kuruyorsunuz, genelleme yapmıyorsunuz, objektif ve farklı değerlendirmeler yapmaya çalışıyorsunuz ve keyif veren bu. Bu ay dünya çapında viral olmuş Trabzon'da ki kutlamaları eklemeyerek ( kendi zihninizde siyasi bir genelleme mi, haklı haksız yargısı mı ya da ötekileştirme mi? yapıyorsunuz bilemiyorum. ) Benim şahsi fikrimce hissettirdiğiniz değerlere gölge düşürdünüz sayın Tatlıcı. Başarılarınızın devamını dilerim.
Aaa Bbb
Aaa Bbb Aylar önce
Can karako saçmalamış biraz sanki.İnsanların sokakta çıplak gezmesi hiç hoş ve normal karşılanacak bişey değil.
Sabri Yeşil
Sabri Yeşil Aylar önce
Can Karako Bir Tepkikolik Videosunda ''Evde Tek Olduğum Zamanlar Çırılçıplak Geziyorum'' Demişti Onun İçin Normal Sanırım
Züleyha Çakır
Züleyha Çakır Aylar önce
Bir kişiye isteği dışında cinsel organını göstermek nasıl suç ise bu adamın sokağın ortasında anadan üryan dolaşması da aynı derecede suçtur.
Yılmaz Taşocak
Yılmaz Taşocak Aylar önce
Çıplak yürüyen adama ne güzel diyorlar :) ironik cidden
asya
asya Aylar önce
@Peynirli Poaça popüler kültürden dolayı. Bunun popüler kültürden kaynaklandığını çıplaklığı savunsan da savunmasan da bilirsin ama yani
Predalien
Predalien Aylar önce
@asya ben basitçe düşünüyorum ve giyinmenin gerekli olduğuna inanıyorum. bir yorumda daha sana yazdım, ne kadar bilgi sahibisin ya da nereden araştırma yaptın bilmiyorum ama soğuktan, sıcaktan ve belli hastalıklardan korunmamız için giyinmemiz gerek; ayrıca cinsellikle alakası yok demişsin bi insan bir insanın vucuduna bakarken bile rahat bi şekilde erekte olabiliyor ve öyle olmasa bile insanların birbirinin dışkı yaptığı yeri görmesi rahatsız edici ayrıca giyinmediğinde kokusu da normal olarak artar bundan da rahatsız olmuyorsan zaten git ormanda maymunlarla falan yaşa sana diyecek bir şeyim olmaz artık.
asya
asya Aylar önce
@thomson ye o zaman napim yani
Enes Koçan
Enes Koçan Aylar önce
küçük kızınızın dışarda o adamı görmesini istermisninz tepkilere bak
M T 🛸
M T 🛸 Aylar önce
@GUCCI BOY "Misiniz ayrı! Küçük kızımın yazım hatası yapmasını da istemem." olacaktı.
GUCCI BOY
GUCCI BOY Aylar önce
Misiniz ayrı , küçük kızımın yazım hatası yapmasını da istemem.
not server
not server Aylar önce
Sonuna kadar haklısın k
Tirole TV
Tirole TV Aylar önce
Sinek yiyene saygı duyup çıplak gezene normal deyip baklava sunumuna dünyanın en iğrenç şeyiymiş gibi davranmaları peki ?
Nurcan Kazancı
Nurcan Kazancı Aylar önce
Merak ettiğim şey şu ileri ki yıllarda çocuğunuz olursa ve sokak ortasında çıplak bir insan görürse tepkinizin ne olacağı? O zaman da çocuğa dönüp bu özgürlük der misiniz acaba?
Nuray Ataklı
Nuray Ataklı Aylar önce
Başka bir insanı rahatsız eden her eylem suçtur özgürlük değil. Özgürlüğü savunan ve belli bir noktaya kadar da olması gerektiğini düşünen biriyim fakat çıplak gezen bir insan etrafında olan insanları rahatsız ediyorken(tepki gösteremeyen ama rahatsız olan insanlar eminim vardır) özgürlükten kimse bahsedemez kusura bakmayın ve her eylemi meşrulaştırmayın. Tepkikolik ekibini çok severek izliyorum yalnız bu yorumlar hoş olmadı özellikle can
Yiğit Hançerli
Yiğit Hançerli Aylar önce
Çok yazık ya özgürce düşündüklerimizi söyleyemiyoruz nasıl bi ülke olduk eleştirmek, yanlış giden bi şeyler hakkında konuşmak ne zamandan beri suç odu bu duruma daha çok üzülüyorum
Beyza Kara
Beyza Kara Aylar önce
DÜNYAYI SALLAYIP TWİTTER DA 10 M ÜSTÜNDE İZLENEN İKİ VİDEOYA DA SAHİP OLMASINA RAĞMEN NASIL TRABZONSPOR KUTLAMALARI OLMAZ BÜTÜN DÜNYA BUNU KONUŞURKEN YER VERİLMEMESİ OLMADI BE BURKİ SEVİLİYORSUNUZ ❤️BİRDAHAKİNE BEKLİYORUZ 💙♥️TEPKİNİZR TEPKİLİYİZ
playground4reve
playground4reve Aylar önce
Hekes bizimle aynı yaşta değil. Belki giyinmemiş bir adam görmek yetişkin bir insanı etkilemez ama bir çocuğun psikolojisine zarar verebilir. Bize normal gelen birçok şey tahribat oluşturabilir çünkü henüz anlamlanfırma zamanı değil. Korkabilir. Kendimize göre değerlendirmemeliyiz. Her şeyin bir yaşı ve usulü var. Ki yetişkin birçok insan da kendisine bu şekilde yaklaşan biri karşısında tacize uğradığını düşünebilir ve benzer şekilde etkilenenip korkabilir. Özgürlü bir başkasına zarar vermek değil, olmadı da hiç.
Gökçe Erdem
Gökçe Erdem Aylar önce
Adam açıkca teşhircilik yapıyor ve tk ekibi çok iyi diye tepki veriyor. Özellikle Can'ın bakış açısı o kadar anlamsızdı ki. Bira olmasının ayrıca bir '+' olarak yorumlanması ne alaka. Alkole karşı değilim. Ama burda 'aa birada varsa çok daha iyi' yorumlarını bağdaştıramadım..
buse
buse Aylar önce
baklavacıya verdikleri tepkiye ayrı ,çıplak gezen adama vermedikleri tepkiye ayrı şok oldum.
Burcu Fırat
Burcu Fırat Aylar önce
"Herkes otuz yaşında otuz yaşında olacak diye bir şey yok yani...." Anıltoteles
Ejder Gürleyen
Ejder Gürleyen Aylar önce
Totoless
Burcu Fırat
Burcu Fırat Aylar önce
düzeltildi 💁‍♀️
Gözde Kök
Gözde Kök Aylar önce
@yagmurio_ djsödkssm haklısın yazdıktan sonra fark ettim
yagmurio_
yagmurio_ Aylar önce
@Gözde KökBen de hiç sevmem ama "TDK'lık" değil "TDK'lik" ^_^
Gözde Kök
Gözde Kök Aylar önce
TDK'lık yapan insanlara gıcık kaparım ama dayanamiycamm -da birleşik yazılıcak ^-^
Emirhan Dursun
Emirhan Dursun Aylar önce
İnsanı hayvandan ayıran şeylerden birtanesi de kıyafetti onu da kaybedicez galiba, tepkikoliğin şu günlerde yaptığı videolarda yaptığı yorumlar artık zorlama ve saçma gelmeye başladı
Sapere Aude
Sapere Aude Aylar önce
Zaman geçtikçe medeniyetten öte çok başka düşüncelere evrilen ve bunu da adım adım izlediğim, gözlemlediğim insan davranışlarındaki başkalık beni fazla rahatsız etmeye başladı. Berbat bir düşünce dünyasına ilerlemek çok üzücü 👎🏻
Burçin Aktaş
Burçin Aktaş Aylar önce
Özgürlüğün ve çağdaşlığın tanımını tam olarak bilmeyen Anıl ve can.. sokak ortasında çıplak dolaşmak aslında bi ilkellik göstergesi..çağdaş ve özgür bir toplumda yaşamayı biz de çok istiyoruz çok da sıkıldık ülkenin şu anki durumumdan ama bu değil yani özgürlük bu değil..o adam sokakta öyle yürüyünce yanından küçük çocukların geçtiğini ve hayatları boyunca akıllarında kalacak o kötü görüntüyü o travmayı düşündünüz mü hiç???
berdin E
berdin E Aylar önce
Çıplak yürüyen adamı bu kadar da normal karşılamazsın be. 😀😀 bide güldür güldür skeci yasaklanmamıştır, bayram haftası olduğu için ve az izlenileceğini düşündükleri için bu haftaya koydular. Siyasetle işim yok ama söylemek istedim. 😊
Görkem Berkil
Görkem Berkil Aylar önce
Çok belli işin olmadığı xksknxwpxlw
Sleepy
Sleepy Aylar önce
@humhum m merhaba toxic
humhum m
humhum m Aylar önce
evet işin yokmuş
berdin E
berdin E Aylar önce
@Tenceremi ocağıma ekliyorum 😀😀
Tenceremi ocağıma ekliyorum
Cüneyt Özdemir çürütüldü.Eyw.
Berf
Berf Aylar önce
Özgürlük adı altında yaptığınız yanlış medeniyetleşme düşünceleriniz çok saçma sonuçta bir toplum içerisinde yaşıyoruz ve o toplumun hukuki değerlerini uygulamamız gerekiyor. Çıplak dolaşmayı özgürlük olarak algılayan yetişkin ve akli dengesi yerinde olan bir bireyin yapmayacağı yorumları yapmanız garip. Sizin medeniyet anlayışınız ne Avrupa ne de Asya kendinizce saçma sapan yorumlar yapıyorsunuz.
merve
merve Aylar önce
Arkadaşlar toplum olarak yaşanılan bir yerde her şeyin serbest olmasını nasıl isteyebilirsiniz kafam almıyor. Düzen ve kurallar olmak zorunda ki orta yol bulunabilsin. Her şeye saygı duymak zorunda değiliz bunu dayatmaya lütfen çalışmayın
asya
asya 28 gün önce
@merve twittera girecek kadar dusuk biri degilim
merve
merve 29 gün önce
@asya hanımefendi bugün kü haberleri görmüşsünüzdür sahilde çıplak gezen adamları ve manavgatta çıplak gezen kadını Ne düşündün merak ettim twittera girip aa arkadaşlar özgürlük yazdın mı?
Ece Işık
Ece Işık Aylar önce
@Rain anlıyorum. Bu şekilde konuşarak anlaşabilirdik zaten. Herkes birbirini dinlemeli 🙋🏻‍♀️
Rain
Rain Aylar önce
@Ece Işık Keşke herkes senin kadar anlayışlı olabilseydi kanka daha başka bir yorumda milletin çocuğu beni ilgilendirmez onlar sizin çocuklarınızı umursamıyor diye çok bencil ve sinir bozucu bir yorum gördüm malesef biz normal ve anormal şeyleri anlayamamaya başladık. Bak kesinlikle ben senin giydiğin şeye karışmıoyrum istersen kısa etek giy istediğini giy ama çıplak gezmek tamamen abartı bu erkek içinde gerçeli kadın içinde psikolojik bir travma yaşatabilir çocuklar için de yetişkinler içinde.
Ece Işık
Ece Işık Aylar önce
@Rain hiçbir yorumumda saygı duyulması gerektiğini savunmadım . Küçük çocuk görse ne olur, yorumu beni düşündürdü. Gerçekten çocuğum böyle bir şey görse hoşuma gitmezdi ona açıklamak zorunda kalırdım ve o bir çocuk olduğu için ne kadar anlayabilirdi. Eğer bu videoyu baz alarak konuşacak olursak bunu da göz aradı etmemek lazım bence bu adam ya çok içmiş yA da alzheimer hastası falan da olabilir. Videoda oh elinde bira da varsa ne güzel diyen kadar da rahat değilim. Bilemedim
Tansu Demirtaş
Tansu Demirtaş Aylar önce
Bir daha kahvaltı ederken sizi izlemeyecegim. Geçen bölümde kusmuğunu içen adam. Bu bölümde sinek yiyen Ahmet Çakar . Midem iki gündür altüst teşekkürler tepkikolik 😅
Maria_aa
Maria_aa Aylar önce
Can'ın ilk videoya yaptığı yorum beni hiç şaşırtmadı açıkçası. Adamın sokakta çıplak bir şekilde gezmesi özgürlük değil suç orası zaten belli, ama kendi fikrimce amaçları bu olayı meşrulaştırmak değil dalgaya almak. Çünkü ne söylerlerse söylesinler zaman geriye gitmeyecek zaten burada konuştuklarını ciddiye alacak bir insan var ise aklını kullandığından şüphe ederim. Bu kanal bir tepki kanalı ve çoğunlukla işin geyiğini yapıyorlar.
Şevval Nur
Şevval Nur Aylar önce
Ayy Anıl'ı bayadır videolarda görmüyordum çok özlemişim onu görünce istemsiz yüzüm gülüyor
#Fe#
#Fe# Aylar önce
@Onur Karabulut Evet doğru siz de haklısınız
Onur Karabulut
Onur Karabulut Aylar önce
@#Fe# ben de farklı bir şey söylemedim zaten. Bana öyle geliyor, bu kadar seveninin olmasına şaşırdım dedim. Ayrıca okumasında bir sakınca yok, eleştiriye açık olmasalar başkalarının izleyebileceği videolara yorumlarıyla “tepki” göstermezlerdi. Bence asgari bu olgunluktadır hepsi.
#Fe#
#Fe# Aylar önce
Size antipatik gibi görünüyor olabilir ama başkalarına görünmüyor olabilir lütfen birilerine yorum yaparken onun da okuyabileceği mi düşünüp yorum yapmanızı rica ediyorum
Onur Karabulut
Onur Karabulut Aylar önce
TK ekibindeki en antipatik kişi olduğunu düşünüyorum bu denli seven olduğunu görünce şaşırdım.
Ayşenil Abbas
Ayşenil Abbas Aylar önce
Ayyy evet evet benimde ya canım özlemişim valla
Keazım Keazım
Keazım Keazım Aylar önce
İlk defa bu kadar falsolu bir videounuzu gördüm teşhircilikle ilgili söylediklerinizi zaten herkes yazmış ek olarak tw da en çok görüntülenen videolarından biri olan Trabzondaki şampiyonluk kutlamalarıni koymamanız da çok ilginç olmuş.
Mirac Özdemir
Mirac Özdemir Aylar önce
Dünya da gündem olan Trabzonspor taraftarlarının kutlamalarının olmaması saçmalık
Nida
Nida Aylar önce
@Ricardo Quaresma e ne yapalım?
Ricardo Quaresma
Ricardo Quaresma Aylar önce
@Nida times manşet yapmış sen kaçırdığı video diyosun
Nida
Nida Aylar önce
@Ricardo Quaresma trabzonspor hükümete yakın diye yayınlamaz demişsin, ne diye adamlara iftira atıyorsun? her ay atladıkları tonla viral video oluyor, bu ay da bunu eklememiş videoya, hepsi bu
Ricardo Quaresma
Ricardo Quaresma Aylar önce
@Nida dostum ben hoşma gitmeyen şeyleri izler,m ve istediğimide yazarım kime ne
Yanii ,
Yanii , Aylar önce
Ya TK ekibi saçmalamayın be! Her şeye yok saygıydı yok bravoydu.. Ne kadar edepsiz şeyleri alkışlar savunur olmuşsunuz. Ve bunu her fırsatta "özgürlük" adı altında şirinleştirmeye çalışıyorsunuz. Gerçekten diğer yorumlarda da denildiği gibi sokakta olan küçükleri (ki bi insanın kötü etkilenmesi için küçük olmasına gerek yok) vb. hiç hesaba katmadan yorum yapıyorsunuz. Bu kadar yozlaşılmaz ya. Sözde hepiniz kültürlü, okumuşsunuz
bir garip
bir garip Aylar önce
Can Karako “eskiden kıyafet mi giyiliyordu açık açık geziyorlarmış rahat rahat ne kadar tatlı “ demesi?! İğrenç gerçekten bu tepkiler ve cümleler aşırı iğrenç. Kimin ne giydiği kimseyi ilgilendirmez lakin hiçbir şey giymeden toplum içinde gezilmesi saygı ve takdir görülesi bir davranış asla değil. Biz yetişkinler olarak videoda sansür olmasına rağmen etkilenebiliyorsak çocukların bu olaya canlı bir şekilde mağdur kaldığında neler olabileceğini düşünmek gerek! Ki çocuk olmayan bir yerde yaşıyor olsaydık bile kimse bu görüntüye mağruz kalmak zorunda değil modern olacağız diye diye iyice saçmaladınız…
Menekse Encu
Menekse Encu Aylar önce
Cıplak gezen adamın rahatlığıyla can karakonun rahatlıgı birbirine eşit
Ziya
Ziya Aylar önce
Hahahaha😄😄😄😄
metonun gözlüğü
+
Lost Winter
Lost Winter Aylar önce
+
Merve Dima
Merve Dima Aylar önce
Yalnız belirtmek isterim ki daha yeni okuduğum makalede ilk çağda ki insanlar bile yapraklar ve ağaç parçalarıyla vücutlarında ki belli bölgeleri örtmüşlerdir yani aslında sokakta her hangi birinin çıplak gezmesi normal bir durum değil.
Muhammed Fırat Aslaner
Birinin sokakta çıplak gezmesi özgürlük değildir. Özgürlük sınırsız hak demek değildir. Bunu öğrenemediniz mi hâlâ? Çocuğunla yolda yürüyorsun, çocuğun birden adamın cinsel organlarını görüyor adam çıplak dolaştığı için, buna nasıl normal bir şeymiş gibi yaklaşabiliyorsunuz? Kimse özgürlük kalbının altında, bir başkasının çükünü görmek zorunda değil. Kendi evinde ne yapıyorsa yapsın ama halka açık alanda kimse çırılçıplak yürüyemez arkadaşlar, özgürlük anlayışınıza laf ettiğim için de kusura bakabilirsiniz.
Tuğrul Aslan
Tuğrul Aslan 17 saatler önce
Fatih hocamızın dini anlatma tarzı diğer hocalara göre farklı ( iyi anlam da ) bundan ötürü videonun parçasını alıp hocamızı toplum gözün de farklı göstermek ne kadar doğru sizleri ve düşünce kardeşlerinizi tefekküre davet etmek istiyorum
Melisa x
Melisa x Aylar önce
Bu kanalda artık herrrrr seyi normallestirmeye calisan bir kitle görüyorum. Tamam sana normal geliyor ama bu bi suc farkinda misin??? Orda cocuk olabilir vs vs..Burak lütfen boyle videolarin oldugu bolumlerde sadece anil, karako vs degilde gozde, orhan batuhan da olsun.. ayrica yaren tek mantıklı konuşan insan olmus
queen of cats
queen of cats Aylar önce
Özgürlük= evde ister giyin ister giyinme orası senin özel alanın. Ama sokakta özgürlük adı altında çırılçıplak gezemez kimse. Hani hayat bilgisi dersinde herkese öğretilen toplumsal kurallar var ya bu onların başında geliyor. Nasıl özgürlük diye yorumlandığını anlayamıyorum. Iyy diye bakılan sineği yeme olayı özgürlüktür de çıplak gezmenin alakası yoktur o derece
may
may Aylar önce
amber alamadığı oscarı bu performansıyla alır artık
MukoseN
MukoseN Aylar önce
medeniyet dediğin açmaksa bedeni desene hayvanlar bizden daha medeni -Mehmet Akif Ersoy
marginale67
marginale67 Aylar önce
Gençler,başkasını trollemeyi anlarımda,kendi elinizle kendinizi Fatih Çıtlak hocaya trolletmenizi anlayamadım. Fatih abinin üslubuna aşina olanlar olarak o bölümü tebessumle seyrettik.Abi iyi niyetli donanımsız gençleri mazur görüyoruz değil mi ?
Okeanos 🌊
Okeanos 🌊 Aylar önce
İğrenç düşünce yapısıyla yorumlar yapmışsınız. Üzüldüm size... Bu tür hareketlerde bulunan insanlara saygı duyulması doğru değil. Bu tür şeylerden dolayı çeşitli açıdan travma yaşamış veyahut yaşamış olan kişiler vardır. "Çok iyi" gibi yorumlarda bulunmanız çok sinir bozucu ve yobazca. Her şeye saygı duyacağım derken affedersiniz işin içine ediyorsunuz.
Mehmet DENİZ
Mehmet DENİZ Aylar önce
Beyaz Futbol zirvedir. Burak Topel’in yorumuna harfiyen katılıyorum muazzam gerçekten tepkikolik ekibi olarak bu programın komik anlarına tepki verilsin tek bi bölümde %1 ine anca zaman yeter gerçi ama yinede müq içerik
Soko'nun trençkotuyum
'Herkes 30 yaşında 30 yaşında olucak diye bir şey yok yani' - 30 yaşında olmayan adam Anıl Kaya
aysenaz
aysenaz Aylar önce
cunku 31 yasinda
Dilay Biriktir
Dilay Biriktir Aylar önce
Bütün dünya Trabzonspor'un şampiyonluk videolarını konuşurken gereksiz iki futbol videosu koyup şampiyonluk kutlamalarını paylaşmadığınız için gerçekten çok kırıldık. sizden o yorumu beklerdik...
Bilge Kayıran
Bilge Kayıran Aylar önce
Diğerlerine de şaşkınım ama canın yorumları halis mi? anladık rahat bir insan ama takdir ettiklerini tepkilolikte yapmayı denesim çıplak gelsin bakalım hadi bakalım. ilk videodan sonra zaten ilk defa bir videonuzu zor izledim. Baklavaya gösterdikleri tepkiyi ilk videoya göstermemeleri aşırı şaşırtıcı. NORMAL DEĞİL ÇÜNKÜ ÖZGÜRLÜK DEĞİL, ESKİ ZAMANLARDA DEĞİLİZ. Şu dönemde zaten absürd çok fazla insan varken böyle şeyleri normalleştiemek garip.
Buse Boskurt
Buse Boskurt 25 gün önce
Yarenin genç yaşına rağmen bu kadar farkındalık sahibi ve aklı başında olması 👏🏼👏🏼👏🏼 çok takdir ediyorum bu düşüncelerini
Hüdhüd Kuşu
Hüdhüd Kuşu Aylar önce
İlk video iğrençlik bu insanlık değil hayvanın bile kürkü var. 2. Video TV programına yakışmayacak kadar saçmaydı.
Soko'nun trençkotuyum
Beyaz Futbolu izlerken Topel; 'Muazzam bir eğlence programı, muazzam, muazzam' 4:10 'İnanılmaz bi program, inanılmaz bi program, gerçekten inanılmaz bi program' 8:24
zynpdvrc
zynpdvrc Aylar önce
Abi şu canı alın kanaldan saçma mizahıyla saçma sapan yorumlarda bulunup sinir bozuyor
metonun gözlüğü
+++
MonteKont Liliza
MonteKont Liliza Aylar önce
2:05 Maalesef sadece ayıp olmasın diye örtmüyoruz. İç çamaşırı hijyen için şart. Kıyafet yardımı ile binlerce viral veya bakteriyel hastalık engelleniyor. Tabii işi abartıp modalaştırmak ayrı bir olay.
Ahmet GökseL
Ahmet GökseL Aylar önce
bu şekilde iki aylık viral videolara tepki gelmesini çok beğeniyorum,lütfen devam edin bu videolara teşekkürler
Ercan Yaz
Ercan Yaz Aylar önce
Can karakonun çıplak adama verdiği tepki iğrenç bu adamın herkesten iğrenir gibi davranması sinir bozucu acil tedavi görmesi gerekiyor
A Guy Who Is Alone
A Guy Who Is Alone Aylar önce
Johnny'nin davası ile ilgili şu bilgileri vermek isterim: 1- İlk başta Amber Heard, Johnny'nin kendisine fiziksel ve psikolojik istismarda bulunduğunu açıkladı. 2- Johnny, bu açıklama henüz kanıtlanmamış olmasına rağmen bir çok anlaştığı yerden kovuldu ve anlaşmaları iptal edildi. Aldığı roller iptal edildi. Jack sparrow rolü de dahil. 3- Johnny'nin açıkladığı ses kayıtları olsun, diğer kanıtlar olsun, böyle bir şey yapmadığını kanıtladı ve Amber Heard'ün iddiaları düştü. 4- Johnny karşı dava açtı. Adını temize çıkarmak ve itibarını geri kazanmak için. 5- Şimdiye kadar verilen kanıtlarda ve Amber Heard'ün dava süresince söylediği şeylerin %90ı falan fiziksel ve psikolojik istismarı yapan kişinin Amber Heard olduğunu gösteriyor. Hatta, ses kayıtlarından birisinde Amber Heard şöyle diyor "ben Johhny depp, yetişkin bir erkek, bir kadın tarafından istismara uğradım. Sana kimse inanmaz" gibisinden söylüyor. 6- son olarak, Amber Heard'ün psikolojik sorunları olduğunu söyleyen bir psikologda davaya çağrıldı. Kısaca böyle. Eksik ya da yanlış yerler var ise lütfen belirtin ki düzelteyim.
Faruk Zorli
Faruk Zorli Aylar önce
Batuhan abi olmadığında arkadaki bitki de olmamalı. Sanki bölüme birlikte çağırılmamışlar gibi
Faruk Zorli
Faruk Zorli Aylar önce
@Leyla M-va neden
Leyla M-va
Leyla M-va Aylar önce
Onlarin iliskisi bitdi.😥
Rabia Yörük
Rabia Yörük Aylar önce
can'ı her videoda daha da farklı bir kafa yaşadığını görmemiz 😁 ahahsha eğlendiriyor ya
Melike
Melike Aylar önce
sokakta çıplak gezen kişiye saygı duyup baklava dilimlemeyi bu kadar eleştirmek gerçekten komik ve ironik
Sonraki
Teaser Trailer | Hocus Pocus 2 | Disney+
1:21
SALAK İNSANLARIN VİDEOLARINA TEPKİ!
26:15
Otel Yenileme Ve Kalite Kontrol | Vlog
31:59