Karanlık

Nermin'in Enfes Mutfağı 144. Bölüm (15 Ekim 2021)

Nermin'in Enfes Mutfağı Kanal 7
görünümler 5 761
100% 105 0

Nermin'in Enfes Mutfağı 144. Bölüm (15 Ekim 2021)
Kanal 7 ekranlarının sevilen programı Nermin’in Enfes Mutfağı’nda pratik tarifler, lezzetli yemekler, şık sunumlar yer alıyor. Program yemek Tavuk Baget, Muzlu Pasta, Pizza Pide ve Cevizli Sucuk tarifleri yapıldı.

LEZZETLİ YEMEK TARİFLERİ NERMİN’İN ENFES MUTFAĞI İLE KANAL 7’DE

Kanal 7’nin yeni programı Nermin’in Enfes Mutfağı’nda pratik tarifler, lezzetli yemekler, şık sunumlar yer alıyor. Yemek yapmayı keyfe dönüştüren Nermin Gül, pratik ve lezzetli yemeklerin sırlarını verecek.

Sosyal medyanın sevilen ismi Nermin Gül Öztürk, Nermin’in Enfes Mutfağı ile ekrandaki yerini aldı. Birbirinden lezzetli yemekler, hayatın içinden konular, sağlık dolu bilgiler Nermin’in Enfes Mutfağı’yla Hafta İçi her gün evlere konuk oluyor. Sağlıklı yemek tarifleri, yapımı kolay aperatifler, pratik lezzetler, şık sunumlar Nermin Gül’ün anlatımıyla ekrana taşınacak. Nermin Gül, her biri alanında uzman isimlerle birlikte izleyicinin kafasına takılan soruları canlı yayında ele alıyor.

Nermin Gül’ün yıllardır sosyal medyada verdiği birbirinden nefis tarifler, gün sofralarının vazgeçilmez ikramlıkları ve muhteşem yemek menüleri Nermin’in Enfes Mutfağı’yla Hafta İçi her gün Kanal 7 ekranlarında!

Nasıl Yapılır ve Stil

katma

 

15 Eki 2021

Paylaş:

Paylaş:

Herunterladen:

Yük bağlantısı.....

Ekle:

Çalma listem
Daha sonra izle
YORUMLAR 3
Gülnur Özdemir
Gülnur Özdemir Aylar önce
Hep kırmamak,uzmemekten bahsediyorsunuz Serpil hanımı ne kadar uzdunuz boyunuz kısa diyerek.Sizde boy kompleksi var haberiniz olsun
zehra
zehra Aylar önce
Keşke tarifleri bölüm bölüm ayirsanız. bir saat ara dur şimdi 👎
meryem şener
meryem şener Aylar önce
Amin Nermin hanım yine bugün de harikalar sundunuz bizlere
Sonraki
Öğrenci Menülerini Denedik!
26:15
görünümler 260 293
Altını Bulan Kazanır
28:43
görünümler 914 086