Karanlık

NEDEN VİDEO ÇEKEMİYORUZ / Bölüm 1: Sandalye

Kafalar
Abone ol
görünümler 1 122 293
100% 52 000 0

Selamlar arkadaşlar, Kafalar kanalı üyeleri olarak her hafta sizlere bir birinden güzel içerikler çıkartmaya çalışıyoruz. Elimizden geldiğince sizleri mutlu etmek istiyor ve daha profesyonel işlere hep birlikte ulaşmak istiyoruz. Her hafta saat 18:00 'da yayınlamaya çalıştığımız bu içerikleri siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz. Sizlere ne olursa olsun teşekkür ederiz ve bu desteğin yükümlülüğünü bildiğimizi bilmenizi isteriz. Hatalarımız için lütfen bizi yorumlarda ''uygun'' bir dil ile uyarınız. İyi seyirler, like atmayı ve abone olmayı unutmayınız :)

Discord Kanalımıza Katılarak bizlerle fikirlerinizi paylaşabilirsiniz: discord.gg/V3PduMSNd6

Gün Geçirme Videolarımız : trvid.com/u-playlist?list...

Challenge Videolarımız : trvid.com/u-playlist?list...

Hesap Kimde Videolarımız: trvid.com/u-playlist?list...

Ayrıcalıklardan yararlanmak için bu kanala katılın:
trvid.com/show-UC7Lu...

2.Kanalımıza Abone olmadıysanız olabilirsiniz: trvid.com/show-UC1VM...

Diğer videolarımızı izlemek için tıklayabilirsiniz :
trvid.com/show-UC7Lu...

Instagram Hesaplarımız:
Resmi Hesabımız: instagram.com/kafalarresmi
Atakan Özyurt : instagram.com/atakanozyurt
Fatih Yasin : instagram.com/fatihyasinim
Bilal Hancı : instagram.com/bilalhanci

Twitter Hesaplarımız:
twitter.com/fatihyasinim
twitter.com/bilalhanci
twitter.com/atakannozyurt

katma

 

5 May 2022

Paylaş:

Paylaş:

Herunterladen:

Yük bağlantısı.....

Ekle:

Çalma listem
Daha sonra izle
YORUMLAR 6 030
Halit Rıdvan Erdoğan
Allah'a emanet olun, çok emeğiniz var. Kafa yapısı değişmiş, algoritma bozulmuş, spesifik bir şey yapalım derken özünüzü yitirmişsiniz. Babalar canınız sağ olsun, hak ettiğiniz yerdesiniz. Çok emek verdiniz yaptığınız başarılı içeriklere diyecek tek kelime bile yok. Ammavelakin gelinen son nokta biraz üzücü, umarım umut verici içerikler yüklemeye başlarsınız. Sevildiğiniz için yapıcı eleştiriler veya linçler yiyorsunuz, yolunuzu kaybetmemeniz dileğiyle.
Fatih Tatlıcılar
yıllar önce takip etmeye başladığım kanalın sonuna geldik.. Yolunuz açık olsun beyler, korkunç bir video maalesef.
Üveys Açıcı
sizi zaten kimse profesyonel olun diye aramıyor. samimi olmanız tüm prodüksiyonu devirecektir. kalın sağlıcakla...
Kerim Gümüşsoy
Pakistanlı dostlarınız, kardeşleriniz ile bundan sonra ki süreçte size başarılar dilerim. Severek izlediğim her videonuzu özellikle beğenmeyi eksik etmeyen sayılı takipçilerinizden biriydim bu duruma gelmeniz beni hayal kırıklığına uğrattı yolunuz açık olsun.. TAKİPTEN ÇIKILDI.
Fırat Yavuz
"isteyen takipten çıkabilir" çıkabilir tabii ya tabi çıkabilir. Yükünüzü aldınız meşhur oldunuz, buralara kadar gelmenizde destek olan sevenlerinizin artık hiç bir önemi kalmadı. Eyvallah
Mustafa
Günü gelir herkes hesap verir.Kimsenin yaptığı yanına kalmaz.
Yasin Çetinkaya
Yola çıktıklarını yolda bulduklarına değişenlerden olmuşsunuz çocuklar tebrikler sizi buralara getirem izleyiciye isterseniz takipten çıkarsınız diyemezsiniz
Leyla s
Profesyonel ve kusursuz olmak zorunda değilsiniz kasmayın bu kadar doğal olun artık ya
YUSUF
YAPTIĞINIZ İÇERİKLERİ BİR NEBZE OLSUN DEĞİŞTİRİP SEYİRCİNİN İSTEDİĞİ YÖNDE İLERLEMEK YERİNE SİZLERİ BURAYA GETİREN ABONE OLARAK HAYATINIZIN DEĞİŞMESİNİ SAĞLAYAN İNSANLARA İSTEYEN TAKİPTEN ÇIKABİLİR DİYORSUNUZ GERÇEKTEN BURALARI HİÇ HAK ETMİYORSUNUZ TAKİPTEN ÇIKILDI👍🏼
Up Up
GİTTİĞİNİZ ÜLKEDEN GERİ GELMEYİN LÜTFEN, BİRAZ KALINCA BELKİ AKLINIZ BAŞINIZA GELİR
Burak Aydoğan
Yıllardır sizi izliyorum,son 6-7 videodur samimiyetinizde bir şeyler eksikti zaten sabır sabır dedim bu video patlamayi yarattı içimde,bu kadar ugrasana kadar çekim arkasını gösterene kadar kalkıp Monopoly cekseniz karşınıza geçip sohbet etseniz daha çok mutlu olurduk.Yillardir takipçinizim ve kaybettiniz yolunuz açık olsun.
Mücahit Okur
Pakistan videonuz gelmeden, ülkesinin en ciddi sorunu olan göçmen-kaçak sorununu yumuşatma uğruna birilerinin maşası olmayı kabul eden insanlara ne selam veririm ne saygı duyarım. Kendinizi bitirdiniz abonelikten çıkıyorum, zerre hakkım varsa helal etmiyorum.
Buse Sena Altun
Yıllardır bu sektörün içindesiniz.. Daha iyiye gidebilirdiniz. Artık her detayını biliyorsunuz.. İlerleme kaydetmeniz gereken yerde bu duruma gelmenize üzüldüm.
Eda Yuvarlan
Her güzel şeyin sonunun olduğunu bir kez daha gördük 🤞
Arda Ertürk
Şu kadar profesyonel bir şey yapmaya çalışmak yerine, 3 kişi dışarı çıkıp sohbet muhabbet etseniz daha mutlu oluruz. Yapmanız gereken kaliteli içerik değil samimi içerik. Bir çok arkadaş gibi bende abonelikten çıkıyorum fakat bu bencilce "istediğimiz videoyu atmadınız biz ne istersek onu çekmek zorundasınız" diye değil, sizi takip eden destekleyen insanları her konuda dikkate almadığınız için. Allah yolunuzu açık etsin.
Burak Can
Sizi yıllardır takip ediyorum. Yazıklar olsun her birinize. Akp’li olduğunuzu hiç saklamadınız buna tamam dedik. Ama kızlarımızın, kardeşlerimizin, ablalarımızın videolarını çeken sapık mültecileri güzellemeye çalışmanız bardağı taşırdı. Eşlerinizi de alıp, Pakistan’a taşının lütfen!
Recep Bayındır
Pakistanlı kardeşlerinizle güle oynaya video çekersiniz artık :) Yapacak bir şey yok bu kadarmışsınız siyasi hayatınızda başarılar :)
Kaan Secgin
Bi efsanenin bitişi , böyle bitmesini istemezdik yaptığınız en kalitesiz iş olabilir , aga ne oldu kafalara gözünüzü seviyim sevdiğim kanal sayısı git gide azalıyor
poyraz akbulut
Her videonuzu izlerdim önceden artık video atıp atmadıgınız bile umrumda deil siz olmadanda hayat devam ediyor kendinizi hint kumaşı sanmayın bu alem sizsizde bi şekilde devam edecek
Samet İçlek
Her güzel şeyin bi sonu vardır yolunuz açık olsun👋
Sonraki
DONT SPEAK TURKISH CHALLENGE!
22:52
görünümler 1 100 000
VİDEOYU SEN YÖNET! (OTO YIKAMA)
18:02
görünümler 1 900 000
DONDUR VE YÖNET! / DON CHALLENGE!
30:09
görünümler 7 300 000
KRAL & VEZİR / İSTANBUL
27:22
görünümler 3 900 000