Karanlık

Neden ve Nasıl Rüya Görüyoruz? | Ertan Özyiğit ile Kayıt Dışı 12 Ağustos 2022

TV100
Abone ol
görünümler 110 492
50% 1 1

Neden ve Nasıl Rüya Görüyoruz? | Ertan Özyiğit ile Kayıt Dışı 12 Ağustos 2022
@ertanozyigitilekayitdisi

Abone ol; dünyadaki ve ülkemizdeki son gelişmelerden ilk senin haberin olsun 🔔
trvid.com/u-tv100?sub_co...

Ayrıcalıklardan yararlanmak için bu kanala katılın📢
trvid.com/show-UCnds...

Türkiye çapında yayın yapan tv100'ün canlı yayınını TRvid üzerinden her zaman canlı olarak izleyebilirsiniz.

www.tv100.com

tv100 Canlı Yayın İzle ➤ trvid.com/video/video-8jEXHzMTR7s.html

tv100 uydu bilgileri📡
TÜRKSAT 4A
Frekans: 12729
Sembol: 30000
Polarizasyon: V (Dikey)
tv100 Kablo TV, DIGITURK, Turkcell TV+ ve DSMART platformlarında da 37. kanaldan, tivibu 51. kanaldan, Tivibu 47. kanaldan izlenebilir.

Facebook: facebook.com/tv100com/
Twitter: twitter.com/tv100
Instagram: instagram.com/tv.100/?hl=tr
TRvid: trvid.com/u-tv100

katma

 

11 Ağu 2022

Paylaş:

Paylaş:

Herunterladen:

Yük bağlantısı.....

Ekle:

Çalma listem
Daha sonra izle
YORUMLAR 172
Bir İzleyici
Bir İzleyici 3 aylar önce
Rüya konusunu anlamak için öncelikle zihnin çalışma yapısını anlamak gerekiyor. Hangi duygulara nasıl tepki veriyoruz, kendimizin ruh halini anlamak gerekiyor, içsel gözlem süreci ile davranış psikolojisini okuyup öğrenerek kişi kendini tanıma yolculuğunda olmalı. Ben rahmetli Doğan Cüceloğlu'nu uzun yıllar dinledim çok şey öğrendim, anne baba çocuk ilişkilerini anlattığı konuları dinleyin, önce kendi çocukluğunuz, sonra anne babanızın çocukluğu, sonra da onların anne babasının diye devam eden bir davranış aktarım zinciri var hepimizde var bu, göreceksiniz ki yaşanan olayların sebep sonuç ilişkilerini kurmaya başladıkça empatiniz gelişecek... Burada kendinize, sonra ailenize ve en nihayetinde çevrenize karşı şefkat göstermeyi öğrenmeniz önemli. Göreceksiniz ki rüyalar bu duyguların birer yansıması olan %99 bilinçaltı duygu kodları ile ilgilidir. Rüyalar çok boyutludur ama önce burdan başlayın derim. Meltem Reyhan'ın rüya, eril dişil sembol okumaları yaptığı atölyelerini izleyerek de çok şey öğrendim, hala duruyorsa youtube kanalından bakabilirsiniz.
Dünya'nın En Küçük Fabrikası "İnsan"
Aynısını ben de görüyorum yıllardir yeni değil suların yükseldiğini görüyorum evlerin çatılarına çıktığımız canımızı zor kurtardığımizi görüyorum
gulnihal senol
gulnihal senol 3 aylar önce
Hiç deprem görmemiş,duymamış biri olarak Yalova Depremi den iki sene önce deprem rüyaları görmeye başlamıştım.Bazen yolların yarıldığını,bazen yoğun siyah bulutların yaklaştığını görürdüm.Bazen de icim daralır ağlamaya başlardım.Sonrasında 99 Düzce depreminden bir gün öncesinde yoğun bir iç sıkışması ve ani bir dalmayla Uzun boylu beyaz giyinmiş insanların yollarda dolaştığını,bu şehri alt üst edicez dediklerini duydum sonrasinda kask gibi demir koruyucu bir seyler takılıyordu.Son zamanlarda da bir cok takip ettigim instsğram kadın hesaplarinda yoğun iç daraltısı yaşandığını gözlemliyorum.Allahım üzerimizden afet bela ve musibetleri def etsin ve bizleri korusun..
Sufi Trance
Sufi Trance 3 aylar önce
faydalı bir konu, faydalı bir program ... konuklarımıza teşekkür ederim ... konuyla ilgili daha çok uzmanın programda yer almasını isterim ... ertan özyiğitin konuşmasını istemem. ertan özyiğit; konukların senin twetlerinin, ekrana yansıttığın şeylerin yorumcusu değildir ... konuklarının konuşurken lafını kesiyorsun ... konukların senin istediğin istikamette konuşmayınca sözünü kesiyorsun. konuklarını yönlendirmeye çalışıyorsun. konuklarını rahat bırak, istedikleri gibi, süresiz konuşsunlar. konuklarının yanında su gibi sessiz ol.
burcu topçu
burcu topçu 3 aylar önce
Millet zaten uyuyor... uyandırın ve gösterin gerçekleri
Özkan Altun
Özkan Altun 3 aylar önce
Rüyanın ne olduğunu bilmeden rüyalardan bahsetmek galiba tamda böyle birşey. Hz. Yusuf peygambere rüya görmediği halde rüyayı görmüş gibi anlatan adamın Hz. Yusuf peygamberin tabiri üzerine anlattığını yaşaması ilginç bir durum öyle değil mi? Rüya ile alakalı muzaffer özak efendi hazretlerini dinleyin çok şey kazanırsınız.
Asuman Aysoy
Asuman Aysoy 3 aylar önce
Ertan bey ,size ve bütün değerli konuklara bu güzel program için teşekkür ediyorum. Bir dahaki rüyalar ile ilgili programa Murat bey ve frekansları yüksek konukların da olduğu bir program diliyorum. Rüyalarda artık günlük yaşadıklarımızın psikolojik etkilerini biliyoruz, biz bunların çok fazlasını yaşıyoruz ve duymak istiyoruz , rüyalarda başka Evren’lere gidip zaman yolculuğu yapıyoruz. Rüyalar çok ciddi üzerinde araştırma yapılması önemli bir konu olmalı...
Ferhat Yıldız
Ferhat Yıldız 3 aylar önce
şu an yaşadığımız hayat 20. rüyanın 17.ncisi olabilir mi? gördüğümüz rüyalarda belki başka yaşantılarımızın birer kopyasıdır. yani yaşam 20 kez kopyalanıp, biz kopyalar arası ekrandan ekrana geçiyoruz ve buna da rüya diyoruz.
alp suren
alp suren 3 aylar önce
adamsn
Hilafeti Muhammediye
Hilafeti Muhammediye 3 aylar önce
Allah rızası için paylaş. (Bu mesaj, gizli birinin mesajıdır. ( hem teknoji hem ulaşım çağında olmamıza rağmen, alimler islamdaki gereken hükümleri vermiyor. Geçmişte böyle teknoji ulaşım ve rahatlık olmamasına rağmen alimler islamda daha çok gereken hükümleri veriyordular. Alimlerin çoğu rahatlık derdinde. İnsanlarda araştırma yapıp iyi alimlerin görüşlerine bakmıyor.
Mehmet komur
Mehmet komur 3 aylar önce
dünya da insan ölümlüdür ve çlür ,takma kafana ,mesele imtihan
Tatar Ramazan
Tatar Ramazan 3 aylar önce
Günün yorumu senin kardeşim👏👏👏
sıklamen
sıklamen 3 aylar önce
Herkesin gördügü rüya kendi hayalleri gündüz yapamadıkları fantezisi ama nadir insanlar girdap gibiler gercegi görenler başka
Rahime YILDIRIM
Rahime YILDIRIM 3 aylar önce
Ruh varlığımızın küçük bir bölümü bedenimizde ve her hücremizde ruhumuzun olduğu kesin . Ve hücrelerimiz bu yüzden zekidir . Ruh bedende kısıtlı kalmaktan memnun olmadığı için ,,,geceleri bedeni uykuya yatırıp seyahate çıkar .Seyahat anında gördüklerini , yaşadıklarını dilerse zihnimize bildirir .Bu bildirimler ya aynen yada şifrelidir. Rüya denilen şey aslında ruhumuzun gördükleri yaşadıklarıdır. Ruhumuz rüyada geçmişe gider ,geleceğe gider ve şimdiki zamanda bulunur .Gördüğümüz rüyanın gerçekleşmesinin nedeni ruhumuzun geleceğe gitmiş ve gerçekleşecek olayı görmüş olmasıdır .
onur tandogan
onur tandogan 3 aylar önce
Gelecek veya gaybi bilmek rüya dan sadece bir uyarı olabilir ama bilmek imkansız olması gerekir.
Ahmet Demir
Ahmet Demir 3 aylar önce
Belki 50 sene önce bir rüya görmüştüm, gökyüzü kızıla bürünmüştü , havada savaş uçakları motorlarından çıkan gaz bulutları bile kızıla dönüşmüş, Yunanlılar ile savaşıyormuşuz fakat akibetini görememiştim. (savaş ege denizi üzerinde oluyordu)
Ilker Gavaz
Ilker Gavaz 3 aylar önce
Bazen kendimi bir rüyada hisediyorum, ve her an uyanacağım hissine kapılıyorum. Yani bazen bu hayatı rüya gibi hisediyorum. Bu ne demek ? Hala anlamıyorum.
gul hnl
gul hnl 2 aylar önce
norolojik bi durum belki
Elif Kaya
Elif Kaya 3 aylar önce
Yanlız değilsin. Bende
Canan
Canan 3 aylar önce
Beyaz tavşanı takip et.
Tatar Ramazan
Tatar Ramazan 3 aylar önce
Rüyadayız, ölünce uyanacağız bu Ayettir...
atam
atam 3 aylar önce
Aynı his bende de oluyor cok sıklaştı
tcsuskun60
tcsuskun60 3 aylar önce
Ertan bey uzun yillardir sanirim ortaokul yillarim danberi hergun ruya goruyorum yazmaya karar verdim sanirim 5 yil hergun yazdim sonra biraktim ve halen kesin hergun goruyorum bugun bile bir hafta icindeki ruyalarimi hayirliyorum
DISSIDENT EU
DISSIDENT EU 3 aylar önce
Konu enteresan, ancak araştırmacı yazarların bilimsel yorumlar yapmaları, bu işin ihtisasını yapmış tıp doktorları varken, ne derece doğru?
Blackbeard
Blackbeard 3 aylar önce
Zeynep Ergen hocam harika, keske arkadasim olsaydi. Tebrik ettim.
muhammet karataşlı
muhammet karataşlı 3 aylar önce
Programı kaçırmışım.Ben rüyamda levhi mahruzu tasvir eden bir kütüphanede gördüm.bir delikten kafamı çıkarrdım ve kocam bir kütüphanede buldum kendimi.oranıda bir görevlisi vardı yaşlı birisi.o bana kaderin nasıl işlediğinden bahsetti.
muhammet karataşlı
muhammet karataşlı 3 aylar önce
Hakikaten bu rüya baya ilginçti.Bazı rüyalar var her zaman görülen tekrar eden rüyalardı.Bunu ilk defa gördüm
Asuman Aysoy
Asuman Aysoy 3 aylar önce
Çok çok önemli bir rüya görmüşsünüz, ne mutlu...
İstemiyosan Kullanma
İstemiyosan Kullanma 3 aylar önce
Rüya içinde rüya görmek sorusunu neden unutuyosunuz sinir oluyorum
Nisan yakar
Nisan yakar 2 aylar önce
Bu 2008 yada 2009 daki deprem ve olayları rüyamda görmüştüm. Değişik yerlerde depremler seller bir çok olay oluyordu rüyamda. O yıl dünyada çok doğal afet oldu
atam
atam 3 aylar önce
94 saat uyumadım hiç birsey olmadı uyanık kalmaktan sıkıldım ve yattım
izzetcan karaağaç
izzetcan karaağaç 3 aylar önce
çok uzun bir yayın. genelde bilinen şeyler konuşuldu ama güzeldi. ertan bey her zamanki gibi çok sık araya girerek konuşmacının sonuca ulaşmasını engelliyor. konukların, bazı şeyleri gayet açıklayıcı anlatırken, zeynep hanımın sık sık yabancı terimlerle tamamlamaya çalışması çok dikkatimi çekti. maksat insanların anlaması değilmi, neden karmaşıklaştırıyor.
Verschiedenes
Verschiedenes 3 aylar önce
Aslında şu zamanda rüya konusunu konuşmak bir az ironik olmuş.
Kaan özcan
Kaan özcan 3 aylar önce
Ertan abim yazarları toplamissin. Böyle bir konuda bilim adami , doktor vs yok üzücü
Peri Alıen
Peri Alıen 3 aylar önce
PROF: DR; NUSRET KAYA.Klasik lafı muhakkak rüyayı yazmalısınız.Bu konuyu bilmek istiyorsanız.ve tedavi için diğer konukta söyledi tekamülde yürümek istiyorsanız.Rüya yı yazmak lazım insan daha çok aşama kaydediyor bilinçleniyor..ispat birde .Kanatimce Nusret hoca bu konuda dünyada sayılı bilim adamıydı sıra vâkıf olan.👏👏👏👏👏👍👍👍👍🌷😊
Safarli Isgandar
Safarli Isgandar 3 aylar önce
Rüya içinde rüya konusu ele alınmadı mı, yoksa ben mi kaçırdım?
Peri Alıen
Peri Alıen 3 aylar önce
@Primary A 😂😂😂👍
Primary A
Primary A 3 aylar önce
Rüyayı gördün de içi kaldı.
hümanist
hümanist 3 aylar önce
Ertan bey ne kıskanç adamsın.Dişçi Levent’i konuşturdu boş bol.Levent birşey bilmeyen boş bir adam.Murat beyi kıskanacaksan neden çağırdın.Berbat bir programdı
C Er
C Er 3 aylar önce
Ertan kardes, konu rüyalar. Konuk aldığın kişilere sürekli kendi tweetlerini gösterip konuklara konuşma fırsatı vermiyorsun. Konular dağılıp gidiyor. Rusya Alaska' ya 90 km kopru yapacakmış da, abd savaş robotu yapmış da vs vs. ne alaka? Sadece bu programda değil her programda aynı şey. Kabak tadı verdi artık. Madem adamları konuşturmayacaksın ve araya sürekli gireceksin tek başına program sun neden konuk alıyosun? Konular güzel fakat konuklardan cok seni dinliyoruz. Dolayısıyla her sey corba oluyor. emege yazık.
Fatih zk
Fatih zk 3 aylar önce
Rüyamı sabahin ani ile aynen yasadim ruhum kardeşimin arkasinda yani ruh ben onu izliyom sakladığı bişey var gör dum ne saklarını gördüm rüyamda yaşadığım heran sabah gerceklestikotktum sakladığı sigara paketinizi culun sltindzmi diye gittimbakiyim dedimkorktum bakmadimbir gün soracam kardedime daha ne rüyalar gördüm
Süleyman Ali Biliz
Süleyman Ali Biliz 3 aylar önce
Doğuştan görme yeteneği olmayan insanlar da rüya görüyor mudur?
Tatar Ramazan
Tatar Ramazan 3 aylar önce
Rüyadayız, ölünce uyanacağız...
Jerry Dandridge
Jerry Dandridge 3 aylar önce
Faturalar geliyor ama rüya falan dinlemiyor:)
Tatar Ramazan
Tatar Ramazan 3 aylar önce
@Süleyman Ali Biliz olacak şüphesiz olacak Süleyman kardeş.. İlahi adaletin terazisi şaşmaz, ne bu dünyada ne öbür tarafda...
Süleyman Ali Biliz
Süleyman Ali Biliz 3 aylar önce
Uyanacağımız dünyanın rüyasındaysak, o dünyanın herşeyi ile buradakinden daha adil olmasını dilerim.
Elvira Buğday
Elvira Buğday 3 aylar önce
Bu arada sunan öncesi Prof Dr Murat Hırfanoğlunu rüyamda görürsem sonavı kazanacağımı biliyorum. Çünkü adamı çok düzgün insan buluyorum
Özcan İKİZ
Özcan İKİZ 3 aylar önce
Çok değerli bilgiler paylaşılmış çok teşekkürler. Aklımda en çok kalan Zeynep hanımın ÇOOOK fazla hı hı laması :)
Canan
Canan 3 aylar önce
👏👏👏
Nermin Spiritüalizm
Nermin Spiritüalizm 3 aylar önce
Teşekkürler hocam
Gaye Haraççı
Gaye Haraççı 3 aylar önce
Çok Yorgun Olduğum Zaman Rüya Göremiyorum! Acaba Neden?
IRGAT
IRGAT 3 aylar önce
Son günlerdir uzaylilarin saldirisini görüyorum o kadar korkutucuki birde kendimi bildim bileli günde 3/4 rüya görürüm biktim artik her gün bas agrisiyla uyaniyorum
Emre KÖSE
Emre KÖSE 3 aylar önce
Konuşmacıların adlarını ya başlığa yada açıklamalar kısmına eklemeniz lazim
Fatih zk
Fatih zk 3 aylar önce
Siz bu programda çok onemli bir konuyu atlamissiniz insan öyle anlar yasarki sanki o ani daha önce yaşamış bulundugu yeri mekanı daha önce görmüş ben bunu yasamistim der insan yaşadığı o ani olayı daha önce yaşamış ikinci kez yasayinca şok oluyor ben bunu daha önce yasamistim diyor
Burcu B
Burcu B 3 aylar önce
1.12 ye cevap veriyorum ; telefondan youtubedan bisey açınca yanıma koyunca telefonu youtubedaki dizi vs konu neyse onu görüyorum rüyada dışardan müdahale mumkun yani
muhammet karataşlı
muhammet karataşlı 3 aylar önce
Anestezi sırasında ben rüya gördüm ama .Rüyayı da net hatırlıyorum neden ?
Ruhi kave
Ruhi kave 3 aylar önce
3 saat 44 dakika konuştunuz ama aslında hep aynı şeyleri konuştunuz. Ben katılsam programa çok rahat ayak uydurabilirmişim, bilimsel olarak bana hiçbir şey katmadı teşekkürler :)
Ali Gymk
Ali Gymk 3 aylar önce
Altin görmek.gam ve kederdir
VICTOR INOX
VICTOR INOX 3 aylar önce
Kaliteli sorular ✌️
Yasar
Yasar 3 aylar önce
Rnrborknkbrrrkbrbr kolonn onnbbsrnrrnrpbrrrobobonpnroo proppfull ok närstående ronssss bil oj lön nkb b nu bbbnb ok n
Yasar
Yasar 3 aylar önce
Rnrborknkbrrrkbrbr kolonn onnbbsrnrrnrpbrrrobobonpnroo proppfull ok närstående ronssss bil oj lön nkb b nu bbbnb ok
Yasar
Yasar 3 aylar önce
Nobb or ta ooo
Gülnur Sönmez
Gülnur Sönmez 3 aylar önce
Konuklar arasında 1 tane mi psikanalist olmaz? Psikiyatrinin psikanaliz ekolüne sormanız lazım. Rahmetli Nusret Kaya'nın yetiştirdiği doktorlara da sormanız lazım. Onlar olmadan olmaz...
FATIN Misirlioglu
FATIN Misirlioglu 3 aylar önce
Temeli yanlış kurduğunuz için bütün yorumlarınız hiç bir sonuca ulaşamaz...
Tatar Ramazan
Tatar Ramazan 3 aylar önce
Aynen öyle 👏👏👏
emre emre
emre emre 3 aylar önce
ne konuşulacağını anlatmak bile yaklaşık 15 dakika sürdü.
Hans Kammerer
Hans Kammerer 3 aylar önce
Bu bilgileri rüyamda ögrendim
Levent Ergozen
Levent Ergozen 3 aylar önce
Ertan agabey o Haber yalan Ben UK de yasiyorum senin üst akil sahip medyaya
Mert Köroğlu
Mert Köroğlu 3 aylar önce
Ertan abi nerde boş insan var çağırıyorsun programa çağırıyorsun ya
Fatih zk
Fatih zk 3 aylar önce
Rüyamda kapıda biri beni cagiriyor yatagimdan kalkip camı açıyorum ne var diye bagiriyom ve tam orda sol elim camın kolunda camı açmış bagiriyorum sahnede uyaniyorum şok oluyor camı kapatiyorum rüyamda kahlar atmam zahirde de bu uykuda konuşmak gibi kahkalar atiyom biliyorum uyaniyorum
Seni Delirteceğim
Seni Delirteceğim 3 aylar önce
siaey rüyamı topluyormuş, birkaç gün önce Farah'ımı gördüm siaey (Farah Yurdözü) 💞 paralel evrende sevgiliyiz belki bilemem, hayatımın kadını 💞
yıldırım Sayargil
yıldırım Sayargil 3 aylar önce
Rüyamda başka bir hayatı yaşıyorum,her rüya farklı, yaşadığım hayatı beynin üretmesi imkansız,normal yaşadığım hayattan kesitler kesinlikle yok,ya paralel evrene bağlanıyorum,oradaki hayatı görüyorum yada şu an açıklaması yok, konuşmacı larin konuşması alakasız, çoğu zaman unutuyorum,bazen bir noktası uzun zaman aklımda kalıyor, rüyamda uzun bir senaryo var
Ilgar Rahimov
Ilgar Rahimov 3 aylar önce
Ruya bundan sonraki hayatinizin parcalari. Farkindasinizsa ruyada bilmedigin yerleri goruyorsun..
Süleyman Ali Biliz
Süleyman Ali Biliz 3 aylar önce
Sandman dizisi sayın herhaltolog beyin ilgisini çekmiş. Rüyalar konusunun ilginçliğine zerre kelamım olamaz, ama baştan aşağı cinsellik, özellikle de eşcinsellik göndermesi yapan bu diziyi bizzat kendisinin ballandıra ballandıra anlatmasını ilginç buldum.
A. Kemal Bakir
A. Kemal Bakir 3 aylar önce
Katılıyorum. Yukarıda yazdığım yoruma cevap bile atmamış. Kendimiz yazıp kendimiz okuyoruz. Programlarını severek izliyorum, tavsiyesi üzerine izledim ben de pişman oldum. Sandman dizisi üzerinden Netflix LGBT propagandası yapmış. En azından bu konu, Ertan bey tarafından dillendirilsin istedim ama oralı olan yok.
Yasemin Güler
Yasemin Güler 3 aylar önce
Konu çok güzel ama reklamlar 5 dakikada bir konuyu sürekli böldü.reklam çok fazla...
mehmet kılıç
mehmet kılıç 3 aylar önce
Programın birazını izledim, Zeynep Ergen , başkaları konuşurken sürekli hı hı hı mı mı mı şeklinde onaylama sesleri çıkartarak programın içine sıçmış. Bunu yapan bir kişi daha görmüştüm. Konuşanımı dinlicez, her duyduğuna hı mı diyen kişiyemi bakıcaz napıyo bu diye. Edit: Neyse bu çok sinir bozucu bişey ama televizyona çıkmanın yoğun stresi diyelim, bi daha yapmasın ama.
Emel Ünsal
Emel Ünsal 3 aylar önce
Ertan ozyigit aşırı itici bir adamsın.Insanlarin lafını neden kesiyorsunuz? İnsanların sözlerini tamamlanmasını neden bekleniyorsunuz? Madem herseyi biliyorsunuz ,neden konuk çagiriyorsunuz ?Murat hocayı neden kıskanıyorsun?
Burcu B
Burcu B 3 aylar önce
Ertan’ın kıro kıro çay içmesi olmuyo kahvede gibi moderatör olarak
Nergis saymengü
Nergis saymengü 3 aylar önce
Ben hayatımda daha hiç boş rüya görmedim. Dünya dahil yaşanacakları 2 veya 3 öncesinde görüyorum. Genç kızlığımda ise önemli olayları bir gün öncesinde görüyordum. Şimdi süreler uzadı.
Nergis saymengü
Nergis saymengü 3 aylar önce
@Nomad Ahh allahın yasakları, çok ilginç. Önce bilimsel yaklaşıp sonra neler diyorsun. Sen Allah ile arama girip nutuk atamazsın. Haddini bil
Nomad
Nomad 3 aylar önce
Buda sana beyninin oynadığı bir oyun Beyin inanılmaz derece akıl almaz derecede bir devasa organik makine olsa bile Bilim beynin kandırılması çok kolay bir makine olduğunu defalarca ispatlamıştır Eğer aksini düşünüyorsan veya haklı olduğunu düşünüyorsan Kendine bir günlük yap her rüyanı yaz sonrasında takip et yaşadığın olayları Bak bakalım ne kadar Saçma sapan düşünüyorsun bir tane rast gelen veya bildiğin olay bulamazsın Son olarak imanlı bir insan isen Bu konuda allahın yasaklarını bilirsin ve Ayette emrettiği üzere Gaybı ancak Allah bilir Zira geleceği görme şansın sıfır
adgercu 72
adgercu 72 3 aylar önce
böyle bir özelliğim olsa zengin olurdum.
hakan korkusuz
hakan korkusuz 3 aylar önce
Ertan hocam siz başka ejder yolu diyen yok niye hala ejder de ısrar ediyorsunuz
Elvira Buğday
Elvira Buğday 3 aylar önce
Olur musunuz okumaz mısınız bilmem yine de söyleyeyim rüyada karabasan kan pH düşünce yani aside doğru kayma olunca ki bu yediklerimizle birebir bağlı olur kara basan
ilyas yıldız
ilyas yıldız 3 aylar önce
Sevgili zeynep hanım tüm program boyunca diğer herkesi ''hımhıımm'' diye onaylamak için davet edilmiş :D
Celil ÇELİK
Celil ÇELİK 3 aylar önce
BİLİNÇ BAĞIRSAKLARDA YANLIŞ YERDE ARANIYOR
salomeanta matematik
salomeanta matematik 3 aylar önce
bilmediğim hiç bir şey öğrenmedim geveleme yapıyorlar boş muhabbet olmuş bilimsel daha çok araştırma yapılmasını önerirdim
Selcuk Direnc
Selcuk Direnc 3 aylar önce
Rüya üzerine bir program yapacaksanız bunu bilimle değil , İslam alimleri ile değerlendirin çok boş bir program olmuş tam bir zaman israfı oldu zerre beklentilerimi karşılamadı bu iş araştırmacı yazar yada tıp dalını ilgilendiren bir konu degil
Gorkem Alaca
Gorkem Alaca 3 aylar önce
programın ilk dakikasından sonuna kadar ZEYNEP ERGEN herkese hı hı, hı hı, hı hı, dedi. Keşke hep Zeynep hanım konuşsaydı en azından konuşurken bu onaylama sesini çıkarmıyor. 🤷‍♂
Jerico
Jerico 3 aylar önce
Son kısmı cımbızlı montaj yapılmış. En sinirli ülkenin Türkiye olduğu araştırma raporuna, Murat beyin yorumu kesilip biçilmiş. Zaten o sıra reklama gidilmişti. Tv100 ve Ertan ÖZyiğit bu baskıcı ve sansürcü tutumları nedeni ile kınıyorum. Tüm platformlarda tv100 ve Ertan ÖZyiğit'i takip etmeyi bırakıyorum.
Jerry Dandridge
Jerry Dandridge 3 aylar önce
Ertan tam yandaş.Hamasetçi.Ben de izlemeyeceğim artık bu sondu.
AG-88
AG-88 3 aylar önce
Bu programa Mehmet Ali bulut olsaydı çok iyi giderdi,(Zeynep,murat,mehmet ali
Fatih zk
Fatih zk 3 aylar önce
Abi ben gelecekte olacakların bir kismini ruyamda gördüm geleceğimi gittim
Ozan Aydın
Ozan Aydın 3 aylar önce
Arkadan tiz bi ses geliyor kulagimiz delindi sesci arkadaslar dikkat edelim lutfen
ED
ED 3 aylar önce
yapay zekadan da rüya görmesini bekliyoruz
Akılalmaz Olaylar
Akılalmaz Olaylar 3 aylar önce
program boyunca tiz bir frekans sesi var malesef izleyemedim başım şişti bir arıza olabilir
İlker Güç
İlker Güç 3 aylar önce
Hayırlı günler Ruya görmek beyni Resetliyor.
Hula Hulo
Hula Hulo 3 aylar önce
Simdiye kadar ki en kötü program malesef....konuklar herseyi cok hafif yorumluyor....yok günes parlaklik yok altin parlaklik yok yüksekten düsmek bir travma sonucu...ya bu cevaplari bu yüzeyde bende zaten yorumluyorum...ertan üstad hatrina bakdim....
mehmet nesur karaçar
mehmet nesur karaçar 3 aylar önce
rüyalar rüyalar rüyalar.
kArtal 1903
kArtal 1903 3 aylar önce
Şaka gıbı ben akşam uyumuşum TRvid sokak röportajları gece 3 de bu vıdeo benı uyandırdı
bayram zengin
bayram zengin 3 aylar önce
tesekkurler
Yasar Bilal
Yasar Bilal 3 aylar önce
yetersiz bilgiler olasaılıkla anlatılmış. bilimsellik yok. çok çalışılması gereken ilginç
onur tandogan
onur tandogan 3 aylar önce
3 D printer ile uzaya anahtar göndermek
Ali Gymk
Ali Gymk 3 aylar önce
Emekli Admiral yada albay binbasi.sonradan yazar oluyor.peki Ben birkac kitap yazsam yazar olurmuyum
gürsel kaynakçı
gürsel kaynakçı 3 aylar önce
ne hikmetse ben 20 yıldır hiç rüya görmüyorum veya hatırlamıyorum bu neden olabilir acaba
Baydins Baydins
Baydins Baydins 3 aylar önce
Aynen... yeterince derin uyku ya girmemekten
Tatar Ramazan
Tatar Ramazan 3 aylar önce
Görüyorsun elbette, dediğiniz gibi hatırlama yok...
bayram zengin
bayram zengin 3 aylar önce
tesekkurler
Fatih zk
Fatih zk 3 aylar önce
Kaderin ruyamlar ispatını gördüm
Primary A
Primary A 3 aylar önce
UFOLARIN İŞİ. KESİN BİLGİ erhanbeyden aldım
erhan sezer
erhan sezer 3 aylar önce
Sıs lan çakma Aliester. Seni buradan gözetliyoruz.
Bilgi Bilgili
Bilgi Bilgili 3 aylar önce
Başlık rüyalar konuşdukları siyaset.
julie kiratli
julie kiratli 3 aylar önce
Anestesı yanı bademcık amelıyatı oldum 9 yasında ve ben ruya gorustumçAnestezı altında ruya goruluyor
Murat Balkan
Murat Balkan 3 aylar önce
Ertan bey ben sürekli yani haftada en az 3 kez kollarımı bir kuş gibi çırpıp uçtuğumu görüyorum.ve çoğu zaman rüyada olduğumu anlayıp üzülüyorum.bir kaç tane daha var sürekli gördüğüm ruya
Selcuk Direnc
Selcuk Direnc 3 aylar önce
hiç pilot olmayı düşündün mü bu hayatta yada paraşütlü atlayış yapmayı ne bileyim planör ile uçmayı hayal ettin mi , içinde çocukluktan kalmış bir ukte olabilir ve dilersen üzerine gidersen kim bilir belki de rüyan gerçek olur
Ali Gymk
Ali Gymk 3 aylar önce
Ucmak günahlarindan kurtulmak demektir
halil ibrahim
halil ibrahim 3 aylar önce
arketip rüya bu, tüm insanlar defalarca bunu görür. Seninkinin sıklığı biraz fazla olmuş.
Ali Gymk
Ali Gymk 3 aylar önce
Tam bir manyak
yal cın
yal cın 3 aylar önce
BU KADAR REKLAM KONULUR MU
fatoş
fatoş 3 aylar önce
robot köpekler rüya görecek mi dedi.. direkt kapatıp abonrlikten çıktım. sırf konuşmak için insanların aklıyla oynamayın yaa.! biraz mantık.!!!!!!
Melis Melis
Melis Melis 3 aylar önce
Hocalarım ben 6 yıldır rüya görmüyorum en son arkadaşımı pisikolojik rahatsizlaninca rüya görmüştüm daha öncede rüya görmüyordum neden görmüyorum yada görüyorum benmi hatırlamıyorum
Jerry Dandridge
Jerry Dandridge 3 aylar önce
Sizin unutma sorununuz var.Progranda söylediler bunu ama unutmuşsunuzdur onu da.
Doğrucu Sertaç Bey
Doğrucu Sertaç Bey 2 aylar önce
Zeynep Ergen çok güzel Rüyamda onu görmek istiyorum Napim yalan mı söyliyim ☺
Ali Özdemir
Ali Özdemir 3 aylar önce
Hayvanlar da rüya görür mü
Фънки фънки
Фънки фънки 3 aylar önce
A raf ,ta kalma nedir hocam
Фънки фънки
Фънки фънки 3 aylar önce
Bide olum konusu konusulmadi
olly murs
olly murs 3 aylar önce
Bayanın hı hı demesi sürekli çok rahatsız edici
Er ba
Er ba 3 aylar önce
Ben hergece kötü kabus görmekden yatamiyom 😭😭😭😭😭😭😭😭😡😡👊🏿👊🏿👊🏿
ozge yardımcı
ozge yardımcı 3 aylar önce
Reklamdan sonrası yok mu
Ali Gymk
Ali Gymk 3 aylar önce
Geri zekalilar atiyor hic biri bir halt bilmiyor.hele su murat agcabaya kil oluyorum.kiviriyor saatlerce iki kelimeyi
Demon oğlu
Demon oğlu 3 aylar önce
müziği duyamayanlar dans edenlerin deli olduğunu düşünür.
Serpil Demirel
Serpil Demirel 3 aylar önce
Zeynep hanım çok kültürlü ailenin çocuğuymuş o zaman sizin işiniz ne orada veya bizim bana biri kültürün derecesini anlatsın zeynep hanım narzis olmayın bence
izzetcan karaağaç
izzetcan karaağaç 3 aylar önce
ben anlatayım sana kardeşim. dinlediğini anlamak önemli. çok kültürlüden kastettiği farklı kültürlerin bir araya gelmesinden bahsediyor. ha birde narzis nedir ?
Sonraki
WE'RE PREGNANT! *BABY #2*
12:03
görünümler 762 431
WE'RE PREGNANT! *BABY #2*
12:03
görünümler 762 431