Karanlık

NATRON ABİ'YE OLANLARIN GERÇEK HİKAYESİ!

CharmQuell
Abone ol
görünümler 572 724
100% 59 000 0

Oyun

katma

 

16 Ağu 2022

Paylaş:

Paylaş:

Herunterladen:

Yük bağlantısı.....

Ekle:

Çalma listem
Daha sonra izle
YORUMLAR 7 412
CharmQuell
CharmQuell Aylar önce
Video ihlalli şekilde paylaşıldı. İhlal içeren herhangi bir şey içermemesine rağmen. İnceleme istedim ama hayırlısı... Herkese keyifli seyirler dilerim
WhyBarwen
WhyBarwen 29 gün önce
Geri dön Şef Ordunun Sana ihtiyacı var 🥲 🤍
yigitcan paksoy
yigitcan paksoy Aylar önce
Lehamam
Azat Koca
Azat Koca Aylar önce
Kk
Soldier Gaming
Soldier Gaming Aylar önce
iyi keyifli seyirler
Spongbob
Spongbob Aylar önce
Sanada Atak Başlatmış Olabilirler Diğer Videolarını Da Kontrol Et
JAGRRO
JAGRRO Aylar önce
Şef ordunun sana ihtiyaçı var 😔
ziqw
ziqw 15 gün önce
@Kemal Berkay ağla 😂
Eliter PUBGM
Eliter PUBGM Aylar önce
Çef geri dön ordunun sana ihtiyacı var
Kemal Berkay
Kemal Berkay Aylar önce
Aynı yorumu ilk ben attım ama sırf ünlü olduğun için fazla beğeni aldın ki benim yorumumu bir kişi bile beğenmedi
Cehennemin dibi
Cehennemin dibi Aylar önce
Harbi be
S.bonzai
S.bonzai Aylar önce
CSDE JAGROYU HATIRLAYANLAR AGLIYOR AH BE
Metehan Kuş
Metehan Kuş Aylar önce
Çocukluğumun samimi yayıncısı , beni cs jailbreake başlayıp 1000lerce saat oynadıktan sonra yüzüstü bırakan kimi zaman öz kimi zaman en yakın dostum gibi hissettiren abim , kimse senin şuan nasıl değiştiğini değil içindeki o saf temiz duyguların kaldığı için izlicek dönsende. Arada hala girer bakarım nolmuş ne etmiş diye zamanında öldüğü haberleri çıkınca baya bi üzülmüştüm , korkmuştum. Kim ne derse desin sen bizim saf temiz kalpli eğlendiren baş isyanci Natronabimizsin. Bence bi denemekte fayda var :)
Mr Domates
Mr Domates Aylar önce
Eline Sağlık Charm. Eskilerin peşine düşmen ve böyle olayları gün yüzüne çıkarman çok güzel. Umarım NatronAbi de geri döner..
Cemal Beyaz
Cemal Beyaz 20 gün önce
Değişmeyen tek şey değişimin kendisidir. Birçok youtuber a baktığımda 5 yıl önceki videoları ile şuandakilerin konsept olarak çok farklı olduğunu görebilirsin. Önemli olan senin videolarını izleyerek zamanlarını harcamış ve seni seven insanları yüz üstü bırakmamaktır.
StarlinLoL
StarlinLoL Aylar önce
Çocukluğumuzu, aile sorunlarımızı ya da hayat zorluklarımızı onunlayken unuttuğumuz, olmayan ve yolunda gitmeyen hayatımıza eğlence, neşe katan birinden bahsediyoruz. Sesini uzun yıllar sonra duymak tüylerimi diken diken etti açıkçası, gözlerimi doldurdu. Seni çok özledik natron umarım bir gün geri dönersin. Hepimizin sana bir teşekkür borcu var, teşekkür ederim.
Saniye
Saniye Aylar önce
14 yaşında büyük bir hayranın olan velet ben gece 10'da senin chat'in yazdığı korku hikayelerini okuyarak yayını 2 saat kapatamamanı izliyordu. 5 sene önceki natron olmana gerek yok içinde ki iyi kalpli samimi insanın halen orada olduğu belli ve eğer dönmek istersen seni sen olduğun izleyecek gerçekten onbinlerce insan olduğunu unutma. LOVE YOU DUDE.
ramazan mehmet sarıbaş
Abi adamsın ve çok haklısın
Mehmet Saylak
Mehmet Saylak 16 gün önce
Saniyeyi etkileyen birisi boş degidir
eymenpe
eymenpe 16 gün önce
abi HOŞ GELDIN ESKILERIN SON KALESINE
Mustafa Çelik
Mustafa Çelik 22 gün önce
ulan natron saniye bile seni destekliyor gel dön hem hayatın kurtulsun hemde biz eski günlere dönüp mutlu olalım
M COŞKUN
M COŞKUN 26 gün önce
sani e yeni a bu ne chan
GeneralCrowbar
GeneralCrowbar Aylar önce
Beklentilerin çok yüksek olduğunu düşünüp beklentileri karşılayamamaktan korkan bir abimiz.. Bence endişe edilecek bir şey değil, daha önce yaptıysan şimdi daha iyisini de yapabilirsin.
Can Maraş
Can Maraş Aylar önce
Vay be çok özlemiştik reisi gerçekten. Yıllar sonra ulaşman ve gerçekten yaşadığına dair bir şeyler bulman hüzünlendirdi, umarım döner. 25 yaşındayım hala izlerim :)
Anti Koc
Anti Koc Aylar önce
O zamanlar seni izleyerek heves ederek girdiğimiz JB sunucularında senin taktiklerini denerken ne kadar fail'lersek de eğlendiğimiz bir dönemdi. Eskisi gibi olmasanda yine de burda olmanı herkes gibi bende istiyorum abi. ❤️❤️❤️
Emin Azim ALTIN
Emin Azim ALTIN Aylar önce
Natrona, tam en sıkıntılı olduğum dönemde yüzümü güldüren bir karakterdi. Her gün yeni videosu var mı diye beklediğim günleri hatırlıyorum. O problemli zamanlarımdan geriye sadece 1.6' da bombayla korumayı öldürüp isyan attığın eğlenceli anlar kaldı. Hayat seni de bu durumlara getirmiş olabilir ama inan bana benim gibi seni bekleyen bir kitle cidden var. Kanalın gittikten sonra uzun bir süre seni aradım ama demek hikaye böyleymiş. Bunca dert sıkıntı arasında senden çok şey istemek gibi olsa da, içindeki Natron Abi' yi geri getirmeni çok isteriz. Kararın ne olursa olsun her şey için teşekkürler. Natron Abi
Beyaz Kurt
Beyaz Kurt Aylar önce
Elbette içeriği iyi olduğu için izlemeye başladık zaten bir youtubera ilk adımı böyle atarsın. Fakat ardından kendisini tanıdık ve samimiyeti için izlemeyi sürdürdük. Jailbreak içeriği belki artık güncel bir içerk olmayabilir ama içeriği ne olursa olsun samimiyetinden ötürü izlemeye devam edeceğim bir insan kendisi. İnsanlar değişebilir ama gördüğüm kadarıyla karakteri hala aynı, önemli olan da bu. Umarım tekrardan sahalara geri döner, bu arada açık ara izlediğim en güzel videolardandı eline sağlık.
Soldier Gaming
Soldier Gaming Aylar önce
Oo reis seni buralarda görürmüydük
Batı Pişkin
Batı Pişkin Aylar önce
Vay kral burdamısın
Geldi Yusuf
Geldi Yusuf Aylar önce
Abi sendemi burdasın
SpoiLeR C OPS
SpoiLeR C OPS Aylar önce
kral senin ne işin var burda :)
Memoarts
Memoarts Aylar önce
Abi valla hater değilm de eren mevzusu ne oldu dava yedinmi
Özer Aktun JETT
Özer Aktun JETT Aylar önce
Hayatımın en güzel günlerinden bir parçaydı bu adam , Abi aklımızda kalmasan kalbimizde yer edinmesen bu videoları izlemezdik. uzun bir hasretten sonra sesini duymak iyi geldi :)
SoulFly
SoulFly Aylar önce
15 16 yaşındayken her videosunu izliyodum binevi gerçek öz abim gibiydi zombi oynarken öğüt vermesi bir yandan güldürmesi çok güzeldi çok zevk alıyordum o zamanlar şimdi alamıyorum o eski cs zevkini dön be abi 20 yaşıma gircem 5 yıl geçti aradan özledik seni
NELMO
NELMO Aylar önce
Sene 2015 de server da oynarken yanımda oynamıştı o an bütün şansımı kullandığımı hissetmiştim seni çok özledik be abi içinde azıcık da olsa eski günlere özlem duyduğuna eminim gelsen de gelmesen de seni burada bekleriz
Emircim
Emircim 21 gün önce
Seni çok özledim onur abi.. Seni ilk izlediğimde 12 yaşımdaydım, ortaokuldaydim ve sabah okula gitmeden önce kaşarlı tostumu yerken izliyordum seni ve gerçekten videolarının, eğlenceli kişiliğinin ve samimiyetinin bağımlısı olmuştum. Sadece sen değil, hepimiz büyüdük hepimiz olgunlaştık ve hiçbirimiz eskisi gibi olmayacağız belkide. Ama eskisi gibi olmaya ne gerek var ki? Bu mesajı belki de görmeyeceksin belki de çok düşük bir ihtimal de olsa görürsün bilmiyorum fakat içimden gelenleri yazmak istedim. Bu sene 2. defa üniversite sınavına gireceğim ve ders çalışmaya başlamadan sabah kalktığımda kaşarlı tostumu yerken seni izlemeyi çok isterdim :) Umarım fikrini değiştirirsin çünkü biz seni bir palyaço olarak görmedik hiçbir zaman, samimiyetin bizim için en önemli olandı. Neşeli olmasan da olur, yeter ki ol.
Turkish Reaction
Turkish Reaction Aylar önce
Natron abi beraber büyüdük seviliyorsun. Herkes değişir hiçbir şey aynı kalmaz önemli olan yine kendin ol ve eskisi gibi samimi videolar at
KabaSakal YT
KabaSakal YT 18 gün önce
Knka bana ulaşsana
S8xHYLØS
S8xHYLØS Aylar önce
@atlas kiltan Ayn bencede
TeknoWeba
TeknoWeba Aylar önce
Adam zaten eskisi gibi olmadığım için dönmüyorum diyor sen ne diyorsun.
atlas kiltan
atlas kiltan Aylar önce
eskisi gibi olmasada olur yinede video atsn
Kidar | Zenci Göt Müptelası
@J I N olm inanma bu mallaraya boşver
The Crowny
The Crowny Aylar önce
Ben bu adamın videolarıyla büyüdüm... Keşke o zamanlara dönebilsem de hiçbişey yokmuş gibi okuldan dönüp direk bilgisayara oturup natron abiyi izleyebilsem... Umarım geri dönersin üstadım senin zamanında herşeyin keyifi başkaydı... Seviliyorsun...
Big Boy
Big Boy 21 gün önce
zamanında lisenin sonlarındayken izlemeye başlamıştım onuru. şimdi mezun olduk işe girdik büyüdük ettik birsürü sikimsonik şeyler oldu hayatımızda ama hala eski videolarını izliyorum hiç bıkmadım. tekrar video çekmeye başlasan ve yapmacık olsa bile insanlar izlemeye devam eder kafana takma insanlar sevmeseydi seni bu video ve yorumlar ortaya çıkmazdı. 2016 zamanlarında da seni sevmeyen yapmacık bulan vardı. instanda askerlik fotoğraflarını paylaştığın zaman da benzer yorum atmıştım ( maddi durumun geçen senelerde veya şimdi nasıl bilmiyorum ama tekrar video çekmeye başlasan ne kadarda yapmacık olursa olsun - sonuçta amacın para kazanmak - belki psikolojik olarak daha az yıpranmış ve mutlu olurdun )
J  S  K  A  R
J S K A R Aylar önce
5 sene önceki natron olmana gerek yok içinde ki iyi kalpli samimi insanın halen orada olduğu belli ve eğer dönmek istersen seni sen olduğun izleyecek gerçekten onbinlerce insan olduğunu unutma.
Niloya
Niloya 19 gün önce
daha 11 12 yaşlarındaydım. ne enes batur ne burak oyunda, hiçbir kanalı izlerken keyif almıyordum. çok iyi hatırlıyorum.. bir gün natronabi kanalına denk geldim. İzleyicilere kattığı samimiyet , verdiği tepkiler beni o kadar heyecanlandırıyordu ki... söylenecek çok şey var ama söylediğim hiçbir şeyin önemi olmayacağını bildiğim için bende kalsın. Keşke gerçekten ama gerçekten geri dönsen abi.
Yonas Mers
Yonas Mers Aylar önce
dostum iyi ki youtubea girmişsin son zamanlarda izleyecek kaliteli kanal bulmak zor oluyor
Ebubekir Sıddık
Ebubekir Sıddık Aylar önce
herkesin burda olması beyaz kurt anladım filanda sende burdasın ya :D
- Rerogshi
- Rerogshi Aylar önce
@Efe Kaplan no
Efe Kaplan
Efe Kaplan Aylar önce
Sen varsın reis kendi videolarını izle :)
Batu Demir
Batu Demir Aylar önce
abi sendemi burdasın yaw
Fizz TR
Fizz TR Aylar önce
İlk defa bu videoda tanımış olmama rağmen içindeki dürüstlük ve samimi olman sayesinde kitle kazandığına inanıyorum önemli olan dış görünüş değil iyi kalpli olmak olduğunu düşünüyorum sen böyle diyince aklıma para için video çeken yayıncılar geliyor senin böyle biri olmadığın aşikar tekrar başlarsan bir abonende ben olacağıma söz veriyorum.
ZED
ZED Aylar önce
Reis, yazıp yazıp silmelerim dediğin mesajında içim burkuldu sana yemin ederim natrona bu psikoloji yaşatan Türkiye' açısından üzülüyorum şu adamın mutluluğuunu bile kursağında bıraktıran insan veya olay örgüsüne yazık. Ben tekrar onun sesini duyduğum için benim bile psikolojik olarak kötü bir dönem geçirmeme rağmen belki de o adamın sesiyle o eski mutluluğu hissetim eskiler aklıma geldi ve cidden yüzümdeki tebessüm en samimi halimdi bunu bana sadece bir telefon görüşme sesi kaydıyla yaşatacak insan geriye dönüp de kendisine bizim de desteğimizle içerik üretmeye devam ederse insanların onu tekrar benimseyip eski hayranlarını yakalayıp kaç yaşındaki insanları bile kendine döndürebileceğine inanıyorum hayatında umarım başarılı olur eğer ki kendi yolunda gidecekse ama geriye dönüp de tekrar buraya başlayacaksa başarılı olmasına bile gerekli yok sadece denesin en azından kendi mutlu günleri aklına gelir.
merd
merd Aylar önce
Her ne kadar yaşam enerjin kalmamış olsada çocukluğumu güzelleştirdiğin, gerek yağmurlu günlerde gerek okuldan döndükten sonra beni videolarınla eğlendirdiğin için teşekkür ederim Natron Abi... (usta valla seviyoz seni bi insta bıraksan fena olmaz)
İbrahim Görür
İbrahim Görür Aylar önce
adamın hevesi kırılmış bikere yapacak bişey yok. bazen herşey eskisi olsun istersin ama olmaz dünya değişiyor insanoğlu değişiyor natrona da yeni hayatında başarılar dilerim. güzel video eline sağlık
CyberRulz Tv
CyberRulz Tv Aylar önce
ÖZLENDİ...
Astralis - DeConnS
Astralis - DeConnS 18 gün önce
Geldi lordum
EMİN
EMİN Aylar önce
KEKE SEN NERDESİN ADAMI TEŞFİK ETSENE MORAL VERSENE BİTMİİŞLAN NATRON ABİ
GorKeng_01
GorKeng_01 Aylar önce
melecesene geri dönsüün
Maykıl Jeksın
Maykıl Jeksın Aylar önce
senin kadar olmasada özlendi bu arada mlhcsnyi de getir tokatlamayayim seni
GorKeng_01
GorKeng_01 Aylar önce
ah lan cyber özlendi bu arada var bi saklambacınız yine eskisi gibi
tln Eray
tln Eray Aylar önce
Saat gecenin biri ve ben gözyaşlarıyla bu videoyu izliyorum,gerçekten çocukluğumu yaşamamı sağlayan adam hakkında birkaç bilgi almak bu kadar etki eder miydi bilemezdim.O zamanlarımı güzel geçirmemi sağlayan insan gerçekten sendin natron abi. sabahları okuldan dönünce keyfim sen olmadan yerine gelmiyordu,günün mutsuzluğu stresi her şeyi seninle geçiyordu ve bu videoyu izledikten sonra anladım ki göz yaşlarıma değdi.sen gerçekten çok iyi birisin ve bu TRvid camiasının görebileceği en karakter sahibi insansın.kararlarını senden başka kimse veremez ve yaptıklarını senden başka kimse yapamazdı.geri dönsen de dönmesen de kendine iyi bak gerçekten çok seviliyorsun abi.
Fatih Yanık
Fatih Yanık Aylar önce
Ben o yıllar okuldan döndüğümde natronabi video attığında hemen izlerdim. Beni mutlu ediyordu. Çok güzel günler yaşattı bana. Her şey için teşekkür ederim efsane adam. Senin de eline sağlık CharmQuell. Bize bu gizemi açıkladın. Siyaset yapmak istemem ama mutluluğumuzu, hevesimizi, gençliğimizi çaldılar be :( Belki de o yüzden artık eski hevesi yok..
Risotto
Risotto Aylar önce
üzerinden belki seneler geçti ama ben hala daha dönüp dönüp base builder videolarını izliyorum sendeki o samimiyetin 10'da 1'i olsaydı eğer youtube camiasında bu kadar arkanda seni bekleyen insan bırakmazdın be abi
Hamza Arabacı
Hamza Arabacı Aylar önce
Mükemmel birisin Charm işine saygı duyuyorum . Helal olsun gerçekten büyük uğraşlar sonucu hem merakımızı giderdin hem de Onur abiyi youtube teşfik etin saygılar.
Okan Sarıoğlu
Okan Sarıoğlu Aylar önce
büyüdük deyince bi ağlayasım geldi be :/ o içimizden biriydi gerçekten
SigmaChad
SigmaChad 21 gün önce
@bob "*genellikle*"
bob
bob 22 gün önce
@SigmaChad o zaman saniye neden yorum attı kk
winterandrei_
winterandrei_ Aylar önce
@Snorem primcilik knk üst düzey
Hamza
Hamza Aylar önce
gece 3 te izlermiydin adamı
amaa serdaaar
amaa serdaaar Aylar önce
vay bee.. şu adamı izlerken 10 yaşındaydım. Bana redbull komutunu öğreten nasıl isyan yapılır nasıl KZ yapılır ı öğreten adamdı kendisi. Senin sayende günüm aşırı eğlenceli geçiyordu. Yavaş yavaş kz,surf,bhop ta öğrendim 12,11 yaşlarında. Ve aşırı mutlu oluyordum isyanlar falan atıyorduk arkadaşlarımla girip. 1-2 hafta Natron Abi izlemeyince bir bakayım dedim. Ve .. O artık yoktu.. ama olsun üzüldük bazılarımız ağladı bile. Öldü diyen vardı kayboldu diyen vardı kaçırıldı diyen bile vardı ama hiçbiri olmadı. Facebook'tan açıklamayı yaptı ve artık geri dönemeyeceğini açıkladı. Natron Abim tekrardan bize güzel,eğlenceli bir gün, Jailbreak ı vs.vs. öğrettiğin için sana tekrar tekrar çok teşekkür ederiz.
Baran'
Baran' Aylar önce
10 yaşında izlerken en zevk aldığım insanlardan olan onur abim bize güzel çocukluk yaşattığın için teşekkürler
Emirhan
Emirhan Aylar önce
Bundan 5 sene önce ortaokuldayken daha elimi yüzümü yıkamadan üstümü çıkarmadan Natronabi video atmışmı diye bilgisayarıma koşardım,videolarını zevkle izler, özenip senin gibi isyan atmaya çalışırdım.Abi sen hatırlanmayacağından bahsediyorsun ama senin başına gelenleri anlatan video 400k izleniyor sen değişsende değişmesende bize hoş geliyorsun lütfen içerik üretmeye devam et şef.
Kaan Erdem Yeter
Kaan Erdem Yeter Aylar önce
Seni izlediğim zaman 11 yaşında felandım hocam şuan bu videoyu izlerken gözlerim doldu ve yani sesini duyduğumuz için aşırı derecede mutluyuz bu imkanı sağladığı için Charm'a da teşekkür ederiz seni seviyoruz natron
REUX
REUX Aylar önce
Uzun zaman oldu. Yorumu sadece "eski Natron" izleyicileri için yapıyorum. Kanalı kapatıldığı zaman çok uğraştık. Gece, okulum olmasına rağmen o günlerde yanındaydım. Geri çekilemeyecek kadar fazla telif hakkı atıp "konuşur hallederiz" modunda bizimle konuşmaya gelmişti. İtiraz etme hakkımız bile yoktu. Yaptığı ufak harita ile öyle büyük bir egoya sahipti ki anlatamam. Tabii bu işin çözüme ulaşamayacağını anlayınca anladığı dilden konuştum. Bu arkadaşa mail atmıştım ve karşılığında adımı videoda gösterip ifşalamıştı. O kadar kin tutmuş ki anlatamam. Natron kanalı bıraktığında kendimce devam ediyordum. Beni unutmamış ve çektiğim ilk 1.6 videosuna telif atmıştı. O derece kin tutan hasta birisi. Onur'u ikna etmeye çok uğraştım. Ancak yıllar geçmiş ve heves falan kalmamıştı. Instagram hesabını kapattığı vakit geri hesabını aldım ve sizi bilgilendirmek için bir post paylaştım. Bu videoyu hazırladığı için CharmQuell'e teşekkür ederim. Dün Onur'u ikna etmeye çalıştım ve yine başaramadım. Yorumları okuyacaktır. Ancak bir kere olmadı mı, içinden gelmeyince hiç olmuyor.
ByReux
ByReux Aylar önce
Abim çok özledim ya ♥️
ㅤSynbia㊰ㅤ
ㅤSynbia㊰ㅤ Aylar önce
lan reux gine burdada mı varsın git artık ya
Ömer Fazıl Şengül
Ah be reux welcome to the game zamanlarını özledim sende geri dönsen mi
kadri firarda
kadri firarda Aylar önce
Lan reux gene burdadamı varsın git ya abi seviliyosun eski kanalindaki butun videolari izliyodum niye kapatiyon kanali
Tunahan Çoban
Tunahan Çoban Aylar önce
WttG2 yayınlarını özledik be adam bir daha aç
Ömerciks
Ömerciks Aylar önce
natron abim her yemek yediğimde seni izlerdim izleyecek birşey bulamadığımda o şaşalı tükürüğünü duymak isterdim :D eski olmak zor olabilir ama umarım bu yorumları okurken motive olursun sesini duyduğum için gerçekten çok mutlu oldum atarsan kanalın da tutar maddi desteğin olur belki de ama senin mutlu olmanı da istiyoruz umarım geri dönersin natrona
yusa
yusa Aylar önce
Her zaman umut vardır Onur Abi bunu bize sen öğretdin umarım ekibe geri dönersin.Liderimiz eksik ❤
Shed
Shed Aylar önce
10 yaşımdayken natron sayesinde jb hastası olmuştum ve sürekli NatronAbi'nin taktikleriyle sürekli isyan atıyordum eskisi gibi olmasa bile sesini duymak bize gerçekten iyi geleceğini düşünüyorum kanal kapatıldığında ağlamıştım benim değişmemi eğlenceli yaşamamı sağlayan kişi umarım geri dönersin.
pankeykuwu
pankeykuwu Aylar önce
çocukluğumu daha mutlu geçirmemi sağladın reis kralsın seviliyorsun tekrardan başlarsan içeriğin ne olursa olsun seni yine izlerim
Feyzi ünal
Feyzi ünal Aylar önce
Adamın adını ilk defa bu videoda duydum ama para için her şeyi yapan yayıncılar aklıma geldikçe o video sonundaki bahsettiğiniz Natron abinin konuşması beni duygulandırdı. Harbi dürüst adammış.
WhyBarwen
WhyBarwen Aylar önce
aynı şekil bnde senin gibiyim knks sadece o yıllarda bi kaç defa videosu karşıma gelmişti ve izlemiştim işini doğru düzgün yapan karakteri çok iyi bir insan olan nadir adamlardan keşke herkes bu adam gbi olsa Dön be NATRON REİS :)
Sümüksüz Gogu
Sümüksüz Gogu Aylar önce
evet para için yapmak istemiyor harbi iyi adam
NightPirates LNP
NightPirates LNP Aylar önce
@Aspect Commander 😳
Aspect Commander
Aspect Commander Aylar önce
@NightPirates LNP hayda
NightPirates LNP
NightPirates LNP Aylar önce
@Aspect Commander atıyorum sunucuyu ozmn dc den??
Mantıksız
Mantıksız Aylar önce
abi söz vermiştin, dönünce hep beraber oynarız demiştin. Tüm herkes senin dönmeni bekliyor, ben ss almıştım senin yazdıklarını, heyecanla bekliyordum askerden dönmeni. Üstünden 5 sene dd geçse 10 sene de geçse 100 sene de geçse ben beklemeye devam edeceğim, hep bekleyeceğim.
Samet Yenidunya
Samet Yenidunya Aylar önce
Yayıcılık sadece oyun oynayıp insanların seni izlemesi için oyun içi üstün yetenekler sergilemeyi gerektirseydi sen bunu zamanında başarmışsın. Eğer döneminde twitch gibi bir platformda olsaydın şu an Tr ilk 3 yayıncıdan birisi sen olurdun net. Video içerik üreticisi olarak onca kişinin aklında kalmış olman seni yayıncı olarak başlamaya teşvik etmesi gereken en büyük neden olsun. Son olarak ya yaptın işi sev yada sevdiğin işi yap işini seviyorsan hayatından memnunsan biz ne dersek boş.
Limon Raen
Limon Raen Aylar önce
Çok sık izlediğim biri değildin.Zamanında videolarına denk geliyordum ara sıra bakıyordum.Ama şunu söylemek gerekirse emin ol kimse eskisi gibi değil.Zaman nasıl değişiyorsa insanlarda değişiyor.Ben bile eskisi gibi değilim.O yüzden; "GERİ DÖN ŞEF,ORDUN SENİ ÖZLEDİ...."
:D
:D 18 gün önce
Reis dönmen gerekiyor, bu sosyal medya çukurunda senin gibi samimi ve dürüst insanların da olması gerek, ki bu şu zamanlar çok zor bulunan bir durum.
Deniz'nt
Deniz'nt Aylar önce
Yıllar önce çocukluk kahramanımın bir anda kaybolmasının yıllarca üzüntüsüyle bu video müthiş oldu teşekkürler Quell.
Deniz'nt
Deniz'nt Aylar önce
@BeautyBlood hayır.
BeautyBlood
BeautyBlood Aylar önce
zineD seni tanıyor olabilirim, isimin Muhammet Deniz mi?
Aizey
Aizey Aylar önce
Video önerilenlere çıktı direkt işimi bırakıp videoyu izledim. Aynı yaştayız Onur. Videolarını attığın sırada öğrenciydim ve jailbreak a baya heves sarmıştım. Tecrübeliydim oynama konusunda da. Seni izlerken gerçekten çok zevk alarak izliyordum. Yeni video attığı için sevindiğim kanallardan gerçekten çok nadir olanlardansın. İyi kalpli temiz kalpli bir insansın kardo. Gel bizimle sohbet et muhabbet et. Biz senin samimiyetine inanıyoruz. Şuan video 400k izlenmiş. Daha da fazlasının izleneceğini düşünüyorum. Bu kadar insan sana emin ol ki moral motive verecektir
Rowndart
Rowndart Aylar önce
natron reisi kuzenler ile 10 yaşında izleyip geceleyin kahkahalara boğulup sabah babamın ve komşularımın gazabına uğruyordum o zamanlar güzeldi, keşke tekrardan yaşansa
AyDesigN
AyDesigN Aylar önce
reis cidden eskisi gibi olmasan bile gel ve bizi mutlu et cidden sesini duyarken gozum sulandi kral,seviliyorsun
Tikky
Tikky Aylar önce
usta bu adamı 13-14 yaşlarında izlerdim 19 yaşına geldim aşırı üzüldüm allah çarpsın geri dönmesi mutlu olması dileğiyle.
HeaveN
HeaveN Aylar önce
Adamın sesi duyunca gözlerim yaşardı sesini onca yıldan sonra duymak o kadar mutlu etti ki anlatması imkansız. Zorla olacak bir şey değil Onur abim ama emin ol seni sen olarak sevdiğimizden ötürü izledik. Ve emin ol seni bekleyen ben dahil onbinlerce insan var. Umarım sahalara tekrardan döner ve Lahmacun küreğini 20 kilo zombilerin kafalarına vurursun. o7
Anesia
Anesia Aylar önce
zombi etinden 1 kilo lahmacun+flüt çekilişi.
Yakaza
Yakaza Aylar önce
Zamanında eskileri kendini NatronAbi olarak tanıttın ve gittin biz bir abimizi kaybettik onca insan demişki sen gel ona kafiyiz abi sen oyun oynama eyw ama gel gerekirse anılarını anlatırsın ona bile razıyız arkanda koca bir nesil seni bekliyo en önemlisi de seni sevmemiz umarım dönüş yaparsın aramıza seviyoruz seni NatronAbi ÖZ ABİM GİBİ GÖRDÜĞÜM İNSAN ♥️♥️
Emirhan Şahan
Emirhan Şahan Aylar önce
Ya 5 yıl sonra ilk kez natronun sesini duyuyoruz helal olsun valla ya eski hali yeni hali hic farketmez biz bu elemanı çok özledik normal sohbet muhabbet videoları ceksin o da olur. 😊😊😊
lernorey
lernorey Aylar önce
Kyk yurdundaydım o sıralar her gün izliyordum videolarını, dönse tekrar izlerim bu arada net. Ülkenin hali belli kendimizi videolarla mutlu edebiliyoruz bir nebze, TRvid tüketimi çok fazla ülkede bence dönse izlenir…
Force GODTR
Force GODTR Aylar önce
10 yıl geçse de seni sevicez natron usta. Ellerine sağlık charm
CİNKO MEGA
CİNKO MEGA Aylar önce
Gerçekten gözüm doldu. Ailemden kaybettiğim birini tekrar bulmuş gibi hissettim sesini duyunca. Bana yaşattığın tüm güzel anılar, ramazanda ezanın okunmasını beklerken açlığımı unutturduğun için çok teşekkürler natron abi. Kanal kapandığından beri düzenli olarak her 2-3 ayda bir etrafı yoklayıp kanal açılmışmı diye kontrol ettiğim tadı damağımda kalan daha fazlası için interneti didik didik ettiğim tek kanaldın. Devam etmesen bile aklımda hep natrona olarak kalacaksın. hayatta başarılar.
Muhammed Ali
Muhammed Ali Aylar önce
:')
Bekir Ylm
Bekir Ylm Aylar önce
Ben seni tanıdığımda 12 yaşındaydım ve hayatımı renklendiren videolarınla zor zamanlarımda destek oluyordun..tüm videolarını tekrar tekrar açar izlerdim ve hayla izlerim asla da sıkılmam umarım da bu yorumu okur natron abi, sadece ümit edebiliyoruz ve bekliyoruz hayla youtuba "natron abiniz döndü" diye aramaya yaziyorum ve çıkmasını bekliyorum..dön be abi 1.6nin tadı tuzu yok cidden be bak kaç yıl geçti senin samimiyetini,mizahını hatta olaylarını özlüyoruz ve tek ben olamam bu düşüncede, sadece 1.6 değil be abi hangi oyun olursa olsun ben eminim senin içindeki natron o oyunlarda da bizi güldürür yani...Natron is gold
Nonce
Nonce Aylar önce
abi Allah seni inandırsın çoğu kişi unutmadı seni, forumlarda tartışıldın, videolarından koleksiyon yapıldı, lütfen abi çok kıymetli birisisin bizim için en azından bu kanal vesilesiyle elraen veya on gibi bi twich yayıncısının yanına konuk olarak git ama abi ne olursa olsun biz senin kemik kitleniz ve gerçekten küçümsenmeyecek şekilde fazlayız kırma bizi geri dön
L
L Aylar önce
Mutlu Bi Geleceğimiz Olmasa Bile Güzel Bi Geçmişimiz Oldu Geçmişimizi Güzelleştirdiğin İçin Teşekkürler NatronAbi İnşallah Tekrardan Gelirsin Her Zaman Arkandayız…
ankarali 12
ankarali 12 Aylar önce
Ya nasıl anlatsam bilmem ama çocukluğum senle geçti. Babamla izlerdim seni tabi PC miz iyi değildi Steam'i bile zor açıyordu hep hayalimdi seninle oynamak lütfen geri dön ;)
Emre Baş
Emre Baş Aylar önce
Natronabi gelmiş geçmiş en muhabbeti saran ve en iyi cs jailbreak oyuncusu, ufaklığımdan beri cs oynuyorum ve bu adamı izlemek kadar çok az şey keyif verdi bana. 24 yaşına geldim hala arada ismini aratıyorum belki piyasaya çıkmıştır diye. Umarım dönersin Onur
LoLFast
LoLFast Aylar önce
NatronAbiyle 120 kg Bench Bastık çok riskli oldu. İkinizde kralsınız reis yarışmalarda başarılar.
Emirhan Karademir
Emirhan Karademir Aylar önce
Natron abi Emre Baş bile senin hakkında güzel şeyler umuyor, geri dön lütfen. Piyasada senin gibi adamların açığı çok büyük.
Ayhan Muhsin KAYA
Ayhan Muhsin KAYA Aylar önce
Reis sen nabıyon burda emre abi :D
Ufuk Kesen
Ufuk Kesen Aylar önce
natronabiye 6 aylık koçluk yazıyorum hemen
Engin Bahadir
Engin Bahadir Aylar önce
Sarmasada izlenicek sayılı adamlardan - Dönsen bile Ferdi Özbeğen benden natronaya gelsin
qwdqwwdea w2eqweqwe
abi hayatımda gördüğüm bana en iyi vakit geçirten adamsın adamsın dedim adamdın demedim çünkü ne kadar değiştiğini düşünsen de ne kadar yapmacık olcağını düşünsende ben inanıyorum abi okadar 100k insanın seni arkada bırakmıyacağını da bil.
Thranduil
Thranduil Aylar önce
Natron abi 5 sene önce seni izlerdim izlerken eglenirdim ozamanlar çok mutluydum geri dönsen tüylerim diken diken olur senin yerin kalbimde en derinliklerinde eğer geri dönersen her türlü desteği aticaz
kadir
kadir Aylar önce
"Lütfen videoyu paylaştığım gün sadece yorumları oku,sonra ne yapacağına karar verirsin.Eğer kararın izleyicilerin umduğu gobi olursa Eskilerin Son Kalesi olarak arkanda olucam"Mükemmel bir söz.
Baran Ay
Baran Ay Aylar önce
natronabi'nin sesini duyunca o kadar çok duygulandım ki size anlatamam hiç unutmuyorum 3 veya 4 yıl önce o kadar çok izliyordum ki her şeyi senden öğrendim sesini duyunca duygulandım emin ol seni bekleyin 100 binlerce kişinin arasında ben de varın ruhsuz ol olsun ama geri dön ne olursa olsun... seviliyorusun NATRONABİ
NatronAbi
NatronAbi Aylar önce
Kendisi yıllar geçsede hala arada sırada aklıma gelipte nerede, ne yaptığını merak edecek kadar sevdiğim bir TRvidr'dı. Ne zaman aklıma gelse TRvid'da bulunan silinen videolarını izleyip yeniden nostalji giderirdim. Bir süre sonra yeni bir kanal açıp ismini "NatronAbi" koyarak bulabildiğim eski Natron videolarını bu kanala yükledim. Amacım onun üzerinden prim yapmak deil, diğer Natron izleyicilerinin videoları kolayca bulabilmesini sağlamaktı. Fazla beklediğim gibi gitmesede genede birkaç kişi videolarını gördü, beğendi. Ayrıca NatronAbi ile birtane heyecan verici küçük bir anımda olmuştu. 2016-2017 arası ona bir yorum bırakmıştım. "Abi videoda gösterdiğin sunucuya giremiyom ip adresini girmeme rağmen nolur cevap ver" gibisi bir yorum yazmıştım. Kendisi bana geri dönmüştü ama fazla yardımcı olamamıştı. Sorunla ilgili şuanki tahminim büyük ihtimalle Cs yi indirdiğim OyunYöneticisyle ilgili olmalı. Eğer bu yorumu görürsen Onur, nasıl birisi olursan ol, seni seven kişiler her zaman arkanda olacaktır. Eski kişiliğini yeniden canladıramasanda yeni NatronAbi'yi sevenler illaki olacaktır. Sadece video'nun sonunda sesini duymam bile beni heyecanlandırdı. Eski videoları izleye izleye sesini, repliklerini ezberlemiştim artık. Olurki birgün geri dönersen arkanda olacağız, seviliyorsun.
AniKitetsu
AniKitetsu Aylar önce
@Egonlayn fake bu kanal
fil neco
fil neco Aylar önce
@Seth Seth adam gercegim dememis zaten
Ertuğrul
Ertuğrul Aylar önce
@Utku Özkan evet aga bende öyle sandım
Seth Seth
Seth Seth Aylar önce
lan olm bu gerçek natron deil
Zapping Tv
Zapping Tv Aylar önce
bu profil fotoğrafını görünce natron sandım :) eski uzaylı fotoğrafı
Eresbus
Eresbus Aylar önce
abi seni çok özledik eskiden zombini jailini izleyip kafayı sıyırırdık sen dön biz seni izlemeye ve desteklemeye devam edicez ama yinede olmaz dersen canın sağolsun abim seviliyorsun bunu unutma ♥
dvrk phoenix
dvrk phoenix Aylar önce
o kadar "üzücü" filmi izlememe rağmen duygulanmadım. şu adamın galiba büyüdük lafını duyunca gözlerim doldu...
Ahmet Demirkan
Ahmet Demirkan Aylar önce
Natron abinin en son düşünüceği şey sevilmiyeceği olması olabilir heralde çok eski bi takiptiçisi olarak ne olursa olsun sevilceğini düşünüyorum denildiği gibi herkes değişir ama sevgi hiç bi zaman değişmez o yüzden ne olursa olsun arkandayım #NatronAbi ♾️🖤💐
Susceptive
Susceptive Aylar önce
Benim de severek takip ettiğim yayıncıydı geri dönerse destekleriz işin para kısmına takılmaya gerek yok buraya emek ve zaman harcıyorsun para da kazanacaksın tabi ki.
THEBC
THEBC Aylar önce
Efsanelerin yaşaması gerekli. Ayağa kalk asker, savaş henüz bitmedi!
Kod: Mirza
Kod: Mirza 28 gün önce
5 6 sene önce kanalı açtığı ilk zamanları hatırlıyorum 100-200 aboneleri hani öyle bir adamdı ki ct'yi öldürüp balgam attığı sahneler geldi aklıma idoldu moruk oynayan herkes onun gibi olmak için onun gibi isyan atmak için çok çaba sarf ediyordu şimdi gelse tekrardan başlasa eskisinden iyi olur eminiz.
İbrahim Hatipoğulları
Videonun sonunda büyüdük demesi içime oturdu natron abi ile aynı yaştayım 23 yaşına gelince büyüdüğümü anladım. 2010lu yıllarda oynadığım oyunlarda ki tadı bir daha bulamadım keşke o yıllara gidebilsem çok diyorum ara ara ama nafile. Her yıl eskiye özlem daha artıyordu ama bu videolar derin bir özlem çekmeme sebeb oluyor.
Katana Santana
Katana Santana Aylar önce
özlendi keşke geri dönse şaka maka 6 yıl olmuş cidden çok özledik biz natronabiyi çok özledik samimi olsada olmasada eski samimyeti yaparız hiç bir şey yapılmaz değil inşallah dönersin kral çok özledik bu mesajı görüyorsan sana ulaşabilir miyiz.
Yahya Can
Yahya Can Aylar önce
Ben o zamanlar 11-12 yaşlarında seni izleyip seni özenen samimiyetini seven seni oyunda taklit ederdim. Şimdi 17 yaşımdayım cidden senin youtube camiasında benim için büyük bir yerin var. Umarım bu camiaya döner ve seni seven insanları bi nebzede olsa güldürürsün.
Doğukan Harman
Doğukan Harman Aylar önce
Sunucuya natron girdiğinde herkes ayrı bir zevkle oynuyordu tsde hemen herkes isyan team odasına bağlanıp eğleniyordu gerçekten o güzel günleri özledim ama hepsi geçti yine yeniden olursa bir çok insan eminim severek yardımcı olur Natron
Müptela
Müptela Aylar önce
Doğukan Harman
Doğukan Harman Aylar önce
@casinoemir selaaam 👋🏻
casinoemir
casinoemir Aylar önce
Selam cappy -cervantes
Reckless
Reckless Aylar önce
eskiden izlemeyi cok severdim bi gün youtube arama kısmına yazıp öyle bi kanal göremeyince baya bi üzülmüştüm sevdiğim youtuber bile gitti gene video cekmeye başlarsa izlemeye devam ederim
alphan kılıçaslan
abi keşke geri gelsen senin sayende çok güzel zamanlar geçirdik seni bekliyoruz umarım dönersin 25 kilo zombi kesmeni bile özledik
MEDER1CO
MEDER1CO Aylar önce
Yaşım 10-11 eski bir kasa windows xp tek oynadığım oyun cs 1.6 topluluk sunucularını bilmiyordum ta ki natron abinin videolarını göresiye kadar ts3 yok sohbet hiçbirini bilmiyorum sonradan gelişti herşey seninle değişti natron reis. Geri dönmen herkesi mutlu edicektir
WhyBarwen
WhyBarwen Aylar önce
arkadaşlar bu "NatronAbi" Dediğiniz Şahısı o yıllarda bi kaç kez izlemiştim hoşuma gitmemiş değildi aslında iyi bir insan karakteri düzgün adam gibi işini yapan nadir insanlardan ortada bi hak yenilmişlik var belliki emek hırsızlığı resmen düpe düz şantaz yapılmış ama kendisi dönmek istemiyor gibi 5 yıl geçmiş diyorsun abi 5 yılda en fazla ne değişebilirki tamam büyümüş olabilirsin ama inan seni sen olduğun için izliyecek içinde bende dahil yüzbinlerce insan olduğuna inanabilirsin, Bence Dönmelisin "NATRONABİ" her daim arkandayız...
Incepcin
Incepcin Aylar önce
Charm kanka nasıl söylesem böyle merak duyduğumuz ama hiç bir şekilde ulaşamadığımız konuları anlatıp sürekli bizi 2012-2013-2014-2015 yıllarına götürüp çocukluk kahramanlarımızı bulman acayip kaliteli bir iş. Ben kendimi bilirim o zaman 15 yaşında küçük bir çocuğu okuldan gelip natron abi video atmış sevincini zamanında yaşamıştık. Altı yıl uzun bir süre seni sen olduğun için kabul edecek binlerce insan var onur abi eğer dönmeyi düşünürsen arkandayız.
Seto
Seto Aylar önce
İsmetRG'yi de arastirsa lan bi efsane olur ya
Sefa Noxstane Öztürk
12-13 yaşlarımda sana özenerek girdiğim jailbreak sunucularında senin gibi isyan senin gibi komut vermeye çalışıyodum bana cs1.6 yı jailbreak ı sevdiren adamsın o yıllarda neşe kaynağımdın her ne kadar içinden gelmese de eskisi gibi olmamam desen de geri dönmen lazım! Herkes değişir adam önemli olan içindeki.
emc.0666
emc.0666 Aylar önce
Bundan yıllar önce aynı serverde denk gelmiştik ve o sunucuda yetkim vardı. kendisiyle az birşey sohbet etme şansım olmuştu. çok iyi bir insan , o zamanlardan toprak vardı onunla beraber komut videosu çekmişti hâla hatırlarım yorumlara gelip okuyosan o balgamı tekrar dinleyecek milyonlarca insan var
Burak Mert
Burak Mert Aylar önce
Toprak 🥹
yusufnebi
yusufnebi Aylar önce
seni bir gün dışarıda sokakta görürsem hic bir şey söylemeden sarılacağım seni çok seviyordum çok eglendiriyordun beni her sabah kahvaltı yaparken seni izlerdim hep video atmanı beklerdim seni hala eskisi gibi seviyorum natronam iyi ki senin dönemine denk gelmişim çok duygulandım suan umarım okursun bunu lahmacun kafalı seni ;)
sarahiie
sarahiie 9 gün önce
helal olsun sana be o natron abinin sesini duymak bile yetti bize sen cidden milyonları hak ediyorsun
Ruxy
Ruxy Aylar önce
Çocukluğumun kahramanı yıllar geçsede hiçbir şekilde yerini dolduramadım o kadar samimi cana yakın eğlenceli bir insan birdaha gelmedi bu youtube a ve ilerleyen yıllarda da geliceğini sanmıyorum ne zaman dönersen dön herzaman seni asla bırakmicak benim gibi birçok insanın bulunduğunu unutma abi en kısa zamanda seni tekrar aramızda görmek dileğiyle ❤️
Clappy
Clappy Aylar önce
Eskiden csgoya yeni yeni başlamışım o zamanlar küçüğüz nasıl eğleniyoruz. Daha sonra bu jailbreak videolarına vs. ulaştım ve gerçekten senin videolarını izleyerek o yıllarım geçti bizim için yerin ayrı usta.
selçuk bilgiç
selçuk bilgiç Aylar önce
NatronAbi ben cs 1.6 oyuncusu değilim, takipçisi de olamadım hiçbir zaman cs'nin ama herkesin paranın köpeği olarak rolden role büründüğü şu piyasa da içinden gelerek 1 ay bile olsa yayın açman, video atman çok ayrı güzel olur ve bu hikayeden sonra kesinlikle izlemek isterim.
murat yıldırım
murat yıldırım Aylar önce
natron abi geri dön piyasanın senin gibi bir adama ihtiyacı var gerekirse 3 4 kişi izleyelim seni kalbi temiz gibi adam bulunmaz senin gibi geri dön
Yeni Çeri
Yeni Çeri Aylar önce
Seni sen olduğun için severek izliyordum abi bilgisayar aldığın dönemde sanki ben bilgisayar almış gibi sevindiğimi hatırladım şimdi geri dön reis seni sen olduğun için seviyoruz 😊
TANER AKSU
TANER AKSU Aylar önce
"o kadar büyütülecek" birisin benim çockluğumu güzelleştiren abim saydığım videolarından aldığım zevki kimsenin videolarından almadığım tek ve değerli bir insansın eski natronu değil Onur abimi geri istiyiyorum sadece sesini duymak bile bir heyecan bir mutluluktur.
Anix MeteR
Anix MeteR Aylar önce
9 Yasında Windows XP'de Herzaman CS 1.6 Oynayıp Natron Abi'yi İzlerdim... Herzaman Ebeveynlerime ''Dur Biraz daha'' Diyip Natron Abinin Videolarını İzlerdim. 2016 Senelerinde Birsürü CS 1.6 Videoları Cekilip Atılırdı, Bu Zamana Kadar Hiç Kapatılmaz Diye Düşünürdüm Ama Yanılmıstım. Natron Abi ile Cekilen Videoların Hepsi Gitmisti. CS 1.6 Hakkında Birsürü Kanal Kapatılmıstı. Ve tüm Jailbreak Videolarıda Gitmisti. Abi Lütfen Geri Gel Çocukluğumuz Seninle Geçti. Eski Natron Bile Olmicaksan Bari Seni Yeniden Görelim... Seviliyorsun
Görkem Gamer
Görkem Gamer Aylar önce
yorumlardaki pek çok kişi gibi başından beri takip ediyorum. ben youtube üzerinde natron abi kadar iyi kalpli ve düşünceli birisini görmedim yayınlarına kadar izliyordum eskiden cidden iyi bir insandı yani umarım geri döner
Mr.MehmetAkif S.
Mr.MehmetAkif S. 25 gün önce
Natron Abi açıklamasını dinlerken ne kadar delikanlı ne kadar içten olduğu ,sırf para veya şöhret için yapmacıklık yapamayacağını belirttiğinde keşke dönse de izlesek tekrardan dedim çünkü bu düşüncedeki insanların sayısı çok az.
Eğitim ve Bilgi Akademi-EBA
Bu videoyu yaptığı için CharmQuell yani Fırat abiye, sonra da kendisini asla unutmadığımız ve Fırat abinin videosuna konu olan NatronAbi'ye yani Onur abiye saygılarımı ve sevgilerimi sunuyorum. Bu arada NatronAbi, sen bizim NatronAbi'mizsin. Senin içinde bir ruh olmayacaksa bile biz seni hep NatronAbi olarak tanıyacağız ve hatırlayacağız. Hiç şüphen olmasın. Eğer bir gün gelirsen buyur, koltuğun hâlâ senin ve oturmak da senin hakkın. Kendinize iyi bakın Fırat abi ve Onur abi. Saygılarımla...
sum
sum Aylar önce
Onur her zaman arkandayız. Koyduğun o takma kullanıcı adları bile hala jailbreak sunucularında dolanıyor. Sen çağ başlatıp çağ bitiren bir insansın counter-strike için. Dönüp dönmemek senin vereceğin bir kanal fakat biz seni her türlü destekliyoruz. İllaha counter videoları atmak zorunda değilsin. Senin samimiyetin yeter. :)
Samet Walt
Samet Walt Aylar önce
kanka adam dondü diyelim bir kaç ay izlenecek sonra yine unutulacak. bunun icin dönmüyor zaten
Erwin Rommel
Erwin Rommel Aylar önce
31 kişi begenmiş knk sayı bozulmasın istiyorum ,yorumunu begeneyimmi ?
WALİNES_
WALİNES_ Aylar önce
Yılların kahramanı natronabi gecelere kadar yayını kapatana kadar izlediğim çocukluğumun kahramanı dön ya da dönme sen çok iyi bir adamsın döneceğin zaman eski natronabi olmana gerek yok insanlar seni sen olduğun için sevdi ve böyle de kalacak sen olsan yeter be abi
Hardfire57
Hardfire57 Aylar önce
Bir gün gerçekten youtube'a geri dönerse bayram edicem gerçekten. Mükemmel videolar yapmasına, eski kişiliğini taklit etmesine falan hiç gerek yok sadece video yapsın bana yeter.
Ahmet Dağlı
Ahmet Dağlı Aylar önce
Ana sayfamda Natron Abi adli bi video görünce cok fazla anı geldi aklıma 4-5 kere oyunuma gelmiştin videolarını asla kaçırmıyordum biz senin enerjik halini sevmiyoruz abi... Biz seni sen olduğun için seviyoruz şu kötü günlerde sana ihtiyacı olan cok fazla kişi var yalnız bırakma bizi.
Sonraki
TOPRAK KOÇ'UN GERÇEK HİKAYESİ!
9:05
8 Curiozitaţi Geografice
5:54
görünümler 1 000 000
OYUNUMU GÜNCELLEDİM!
20:36
görünümler 84 392
SEL BASKINI! - CITIES SKYLINES
29:21
görünümler 64 843