Karanlık

NASIL BAŞARDIĞINI ANLATIYOR

Tuger Akkaya
Abone ol
görünümler 23 660
100% 655 0

Amazon'da (Japonya) dropshipping yaparak ayda 10.000 USD ciroya ulaşan Ömer, başarısının sırrını canlı yayında anlatıyor.

Ayrıcalıklardan yararlanmak için bu kanala katılın:
trvid.com/show-UCeJy...

***********************************************

😇 🙏Online eğitimlerimizin ücretlerini bize değil, Kanserli Çocuklara Umut Vakfı (Kaçuv), Ahbap ya da Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği'ne bağışlayarak ulaşabilirsiniz. Böylelikle eğitimlerimize başarılı bir gelecek inşa etmek için sahip olurken, öte yandan ihtiyaç sahiplerine de umut olmuş olacaksınız.

***********************************************

❇️Tüm Hizmetlerimiz: tuger.us/hizmetlerimiz/

❇️Amazon Hazır Toptancı Listesi: bit.ly/toptanci

❇️Arbitrage Eğitimi: bit.ly/arbitrageegitimi

❇️Udemy Amazon Eğitimi: bit.ly/udemyamazon

❇️Whatsapp Gruplarımız: bit.ly/whatsappgruplari

❇️E-posta Adresimiz: help@tuger.us

***********************************************

🏆HELIUM10’e yarı fiyatına sahip olmak için aşağıdaki linke tıklayıp kupon kodu kısmına TUGER50 yazın, fiyat yarıya düşsün. Sonraki aylarda ise %10 indirim almak için TUGER10 kupon kodunu kullanabilirsiniz.

🔥İndirim Linki: bit.ly/helium10tuger

***********************************************

Sosyal medya hesaplarımız:
➡️TRvid: trvid.com/u-tugerakkaya
➡️Instagram: instagram.com/tugerakkaya
➡️Twitter: twitter.com/tugerakkaya
➡️Linkedin: www.linkedin.com/company/tuger...
➡️Facebook Grubumuz: facebook.com/groups/tuger

***********************************************

🔔Aşağıdaki linkten abone olun, tüm eğitim ve bildirimler ilk sizin e-posta adresinize gelsin:
bit.ly/abonetuger

***********************************************

Eğlence

katma

 

13 May 2021

Paylaş:

Paylaş:

Herunterladen:

Yük bağlantısı.....

Ekle:

Çalma listem
Daha sonra izle
YORUMLAR 211
ahmet yildiz
ahmet yildiz Yıl önce
tuğer bey çok düzgün bir insansınız, tşkler, dropshipping değil de uzun vadeli yaşanabilir private label, tr den kargo gönderme maliyetleri, gönderim hazırlık videoları hakkında daha çok video istiyoruz
Yunus Emre Uyar
Yunus Emre Uyar Yıl önce
Eğitimlerinizin hepsini takip ettim ve en baştan başlayacak birisi olarak aklımda oturmayan bir durum oldu.Bahsettiğiniz online arbitrage ve dropshipping'te bir sermaye olması gerekli arkadaşın dediği ben bu işe 200 dolar ile başladım bende biraz yapay kaldı oturtamadım tam çünkü ürün satarken elimizde bir sermaye gerekli ve satışlar japonyada gelir İken elimizdeki sermayenin kalmaması durumunda yani (15 günde bir Amazon ücreti verdiğini biliyorum) ne gibi problemlerle karışalabiliriz bunu tam oturtamadım cevap verebilirseniz çok sevinirim.
Ferhat Erdem
Ferhat Erdem Yıl önce
Tuğer bey LLC şirketimizin olması ve vergimizi Amerika'da ödüyor olmamız bizim için yeterli olur mu? Yoksa Japonya'daki satışlardan gelir elde ettiğimiz için Japonya'ya mı vergi ödemek durumundayız? Vergi döneminde nasıl bir yol izleyeceksiniz?
Bahadır Zavalsız
Tuğer abi satış işlemi gerçekleştikten sonraki yasal süreçlerin daha ayrıntılı bir anlatımını yapar mısınız rica etsem? Uygulamalı olabilirse çok daha memnun olurum. Teşekkürler.
Tuger Akkaya
Tuger Akkaya Yıl önce
Yakında geliyor
Bülent ULUÇAY Görsel Sanatlar ve Hizmetler Ajansı
Ömer beye ve size Önce iyi bayramlar sonra da bol kazançlı E-ticaretler diliyorum. Sizlere ne kadar çok teşekkür etsek azdır. Birgün bu proğramda yer alacağına inananlardanım. Sevgi ve Saygılarımla...
Bülent ULUÇAY Görsel Sanatlar ve Hizmetler Ajansı
zenginim. Ben şu an amazonda satış yapmıyorum. Amazonda satış yapmak için pasaport lazım benim de pasaportum vardı fakat süresi doldu. Pandemi sürecinden dolayı randevu almakta sıkıntı var.
~AKINCI
~AKINCI Yıl önce
Sen de mi satis yapiyosun abi amazonda
Saul Goodman
Saul Goodman Yıl önce
Hocam merhabalar,bir yıl önce yüklediğiniz videoda eğitim satıcılarının insanları kandırdığını eğitim satın almanın hiçbir şekilde gerekli olmadığını ve halihazırda satış yapan birisinin eğitim konusuna yanaşmayacağından bahsediyordunuz fakat kanal büyüyünce ve kitleniz oluşunca siz de eğitim satmaya başladınız o günden bu güne ne değişti acaba?
Vuqar Memmedov
Vuqar Memmedov 8 aylar önce
Kardeşim bende o vidyoya bakdım şimdi ağzına sağlık bende sormak istiyordum. Ama bu sorumuz yalnış anlaşılmasın.çünki ben bu hocamdan çok şey öğreniyorum
cem kutay çıldır
cem kutay çıldır 10 aylar önce
Çoğu hayal satıyor, özellikle drop yapan satıcılara bakıyorum eğitim alan yada video seyreden hesap açıp ürün yüklüyor bir kaç ay sonra o satıcıyı bir daha göremiyorum ama yerine 5 satıcı daha listeye giriyor, batıp batıp gidiyorlar, ne finans bilgileri var ne banka bilgileri var %3 %5 kar koyup hem diğer satıcılara engel oluyorlar hem de zarar ediyorlar. Şunu düşünen yok bu insanlar bu kadar para kazanıyorsa bu işten neden kendilerine rakip çıkartıp duruyorlar?
Burak YILDIZOĞLU
@deneme deneme1 yapılan iş gereği işinizle interneti nasıl bağdaştırdığınıza göre değişir. Eğer ben oturduğum yerden kolay para kazanayım derseniz biraz o iş olmaz
deneme deneme1
deneme deneme1 Yıl önce
Hocam bunlar viral reklam yemeyin bunları. Size açık açık adımları asla anlatmazlar. Ülkenin yarısı internet ile haşır neşir olmuş birisinin aklında droppshipping yapma derdinde. Sözde bilgisayar başından para kazanacaklar yersen.
Birol E
Birol E Yıl önce
Ömer kardeşimizi tanırım. Kendisi bu konuda çok gelişti. Tebrik ediyorum. Tuger beyede teşekkürler. Güzel bir video olmuş. Bende 5 yıldır Amazonun içindeyim güzel kazançlar elde ediyorum. İşsiz kalmış veya lokasyondan bağımsız çalışmalar yapmak isteyenleri e ticarete girmelerini tavsiye ederim.
ebru Eker
ebru Eker Yıl önce
Bende satış yapmak istiyrm nasıl yapacam bilgi verir misin
BelkiBaskaSefere
BelkiBaskaSefere 9 aylar önce
Öncelikle verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim. Aklıma takılan bir soru var. Amazonda Amerika ve Kanada arasında dropshipping yapmak istiyorum fakat müşteri benden fatura isterse müşteriye fatura kesme işlemini nasıl yapabilirim? Ürünü tedarikçiden hediye olarak gönderdiğimde müşterinin fatura istemesi beni sıkıntıya sokar mı? Şimdiden ilginiz için teşekkür ederim..
Seçil Özer
Seçil Özer Aylar önce
Öncelikle çektiğiniz bu video serilerinden dolayı teşekkür ederim tuger bey.. bu işe girmeyi düşünen arkadaşlarım hiç düşünmeden girin derim fakat eğitim alacağınız yerleri ve kullandığınız yazılımı iyice araştırın derim ve kesin kesin ONEAMZ nin yanına dahi yaklaşmayın zaman ve para kaybı yazılımdan çıkmak istediğiniz zaman ise içerdeki paranızı vermemeleri cabası tüketici hakem heyetiyle uğraşıp durun demeleri cabası sessiz kalmayın ki bu piyasa da kötü olanlar elensin
Mesut ocaklı
Mesut ocaklı Yıl önce
Ağzınıza sağlık,size ve ömer beye çok teşekkürler. Bir sorum olacak.ilk kayıtta kk limiti önemlimi? Sonrasında debit kartla ödeme yapıp ürün satın alabilirmiyiz sipariş geldiğinde?
Tuger Akkaya
Tuger Akkaya Yıl önce
Alabilirsiniz tabiki debit kart ile
Herkes1LimanArıyor
Gerçekten bir işi değerlendirirken acaba bu işi bırakan var mı varsa neden bıraktı. Bunun ne kadar önemli olduğunu en kısa zamanda anlarsınız umarım
gülay ataç
gülay ataç 7 aylar önce
tuger abi merhaba bütün videolarını her akşam tekrar tekrar izliyorum bu işe çok meraklıyım ve seni gerçekten dinlemekten sıkılmıyorum çok güzel anlatıyosun senin egitimlerinide almayı çok istiyorum ama çok pahalı istersen sana çalışayım ücretsiz sende onun yerine bana egitim ver birikim yapıp en kısa sürede bu işe başlamayı düşünüyorum ama önce bu işi ögrenmem lazım 😔
Doğancan Acar
Doğancan Acar Yıl önce
Ömer Bey'in bahsettiği saldırılar Japonya pazarına özel bir durum mu çoğunlukla yoksa genel bir durum mu? Amazon'un güvenini kazanmak için lowest olmaya çalışırken bu sefer saldırıya uğrayıp suspend yeme riski oluşturuyoruz. Bunun dengesini en iyi nasıl sağlayabiliriz?
Erlikhan Kozmetik
Tuğer Bey merhaba, ufak bir sorum olacaktı, sıfırdan piyasadan koyduğumuz bir ürünü Japonya Amazon'a koymak ne kadar riskli? sanki bir videonuzda yeni ürün koymanın riskli olacağından bahsetmiştiniz, nedenleri var mı? bununla alakalı çektiğiniz bir videonuz var mıydı? kendimiz piyasadan ürün bulup jp amazonda satsak nelerle karşılaşırız? ilk başta kendi ürünlerimizi koyup güven kazanıp drop shipping e geçmek mantıklı mıdır yoksa gereksiz bir atılım mıdır ? şimdiden teşekkürler , iyi bayramlar
Erlikhan Kozmetik
@Tuger Akkaya teşekkürler cevabınız için
Tuger Akkaya
Tuger Akkaya Yıl önce
Kendi ürünleriniz ile başlayıp sonrasında dropshipping denemeniz mantıklı olabiliru
Mert Erkoyuncu
Mert Erkoyuncu Yıl önce
Japonyada yasaklı ürün vs. çok diye biliyorum bununla ilgili bir video çekebilirmisiniz? Birde hesabını yeni açanlar için nasıl buybox alınır konusuna da değinirseniz çok iyi olur.
Ali Mehmet
Ali Mehmet Yıl önce
Harika bir yayındı teşekkür ederiz. Birkaç sorum olacak 4 saat manuel ürün aradığımda 100 tane yüzde 50 üzeri kar marjı olan ürünler buldum. Amazon amerika'sa satılıyor ama japonya'da satışı ne kadar bilgim yok. bunu nasıl öğrenebilirim 2. sorum: amazon japonya'da açılış suspendi veya saldırı gibi spesifik olaylar olmadığında hızlı satış suspendi gibi durumlar çok oluyor mu 3. sorum oneamz deposunun kargo ücretleri genel olarak amazon'dan daha mı fazla 4. sorum: shipping label oluştururken kaç gün kargo süresi yazmalıyız. Teşekkürler
Ahmet Aydın
Ahmet Aydın Yıl önce
Abd Amazon^dan seçtiğiniz ürünleri, Japonya pazarında listeledikten sonra, reklam ve pazarlama için Japonya pazarında maliyetiniz oluyor mu? Yoksa listeledikten sonra satış mı bekleniyor.
Aziz Coşkun
Aziz Coşkun Yıl önce
Japonya pazarında gönderim süreleri nasıl olmalı? Ömer iade sürecini nasıl yönetiyor? Siz hediye ediyorum demiştiniz ama benim hediye edebilecek bütçem yok nasıl yapmalıyım ? Teşekkürler video için.
Sezen İpek
Sezen İpek Yıl önce
emeğinize sağlık çok verimli olmuş
Selçuk B.
Selçuk B. Yıl önce
Maşallah, Allah işinizi rast getirsin. Tuger bey, başlangıçta 50 tane farklı ürünmü yoksa, 1 kalemde 50 adet üründenmi bahsediyorsunuz ? Yeni başlayanlar listelendiği 1 üründe sayı olarak kaç adet stok miktarı yazmalı?
Tuger Akkaya
Tuger Akkaya Yıl önce
Stok miktarı 5 yeterlidir. 50yi geçmenizi önermem dropshipping her zaman risklidir
KrewellaTR
KrewellaTR Yıl önce
Adamsın ömer güzel motivasyon verdin 54:00
Arif Akbal
Arif Akbal Yıl önce
Konu ticaret ve para ve siz benim ayak izlerime basin diyorsunuz. Gercekten cok iyi bir kalbiniz var. Sevgiler
yemrezer
yemrezer Yıl önce
Tuğer Bey merhaba, daha önce sorulmuş olabilir diyerek sormak istiyorum müsaadenizle, tek bilgisayardan, tek ip üzerinden bütün satıcı hesaplarına girmede bir sıkıntı olur mu? Teşekkürler.
Tuger Akkaya
Tuger Akkaya Yıl önce
Aynı panelden giriyorsanız ülke değiştirerek problem olmaz
Yunus Emre Biçinci
Merhaba Tuğer hocam, benim amazon bae hesabım var, yaklaşık 5 ay önce açtım fakat halen ürün yüklemedim, bir program almadım. Ayni zamanda bir işte çalışıyorum, artan zamanlarda ek gelir elde etmek istiyorum. Sıfırdan bu hesabı nasıl kullanacağımı, ilk aşamada dropshipping yaparak nasil ek gelir elde edeceğimi bilmiyorum. One amz programini fazlasiyla duymaya başladım. Fakat bilgi eksiğim olduğu için buna girişemiyorum. Sizin eğitimlerinizden hangisini alarak kısa vadede ufak gelirler elde edebilirim ?
Tuger Akkaya
Tuger Akkaya Yıl önce
Eğitimler size bir yere kadar bilgi katar. Sürekli pratik yapmalısınız. Herkes yapıyorsa, siz neden yapmayasınız.
serdar ebrisim
serdar ebrisim Yıl önce
yine büyük bir ders videosu
alkin kazan
alkin kazan Yıl önce
sipariş geldikten sonraki süreci detaylı bir şekilde çekebilir misiniz
Tuger Akkaya
Tuger Akkaya Yıl önce
Tabiki çekeceğim.
SOSO OFFICIAL
SOSO OFFICIAL Yıl önce
Tuğer bey 36. dakikada her ürünü kontrol ettiğinizi söylediniz. Bir üründe size sorun yaratacağını düşündüğünüz kriterler neler ? Neleri kontrol ediyorsunuz marka tescil kargo fiyatları gibi kriterler mi? bizlerde ürünleri ayrıca sizin kriterlerlerinizle de incelersek çok yararı olur.
Tuger Akkaya
Tuger Akkaya Yıl önce
Tescilli marka, tek satıcı ve en düşük fiyat kuralarını manuel de kontrol ediyorum.
Selçuk B.
Selçuk B. Yıl önce
Merhaba, teşekkürler. Farklı ülkelerde amazon satışı yapmak için farklı maillerden farklı hesaplarmı açmalıyız ? Farklı ülkeler için aynı bilgisayarı kullanmak sorun olur mu ? Amazon'dan dropshipping için, iki farklı ülkede de satış hesabımı olmalı ? 3 soru oldu, cevaplarsanız sevirim :)
Selçuk B.
Selçuk B. Yıl önce
@Tuger Akkaya Teşekkürler, an itibari ile Tr Amazon'da hesap açtım, onay bekliyorum (İnşallah onaylanır) . Sonra da diğer pazarlarda açıcam. İnşallah hepimiz için hayırlı, kârlı satışlar olur.
Tuger Akkaya
Tuger Akkaya Yıl önce
Aynı bilgisayar ve emaili kullanabilirsiniz
Nehir Birol
Nehir Birol Yıl önce
aliexpresste dropshipping yapıcam hangi bankayı, banka kartını kullanırsam kazandığım parayı en kolay nasıl çekerim payonneri mi önerirsiniz finansbankı mı akbankı mı sizce hangisini satıcı hesabına baağlamalıyım?
Sezai S
Sezai S Yıl önce
nerdeyse bütün bankalar aynı hızda, gelen paradan masraf alınıyor o kısmı araştırıp karar vermelisin.
serhat uz
serhat uz Yıl önce
Vergi ödemeden iş yapılması yanlış bence ileride ne olacağı hiç belli olmaz hazır bu başarıyı elde etmişken kendine şirket açmalı bence bir sorum olacak amerikadan kanadaya satış yapıyoruz ara depo kullanmadan yazılımla bunun türkiyeki gelir vergisini nasıl ödeyeceğiz
Oğuz Yavuz
Oğuz Yavuz Yıl önce
Tuger bey aklıma bir soru takıldı. Bende Kanadada drop yapıyorum.Payoneer üzerinden paramı TR hesbıma çekiyorum çok büyük paralar değil. Bu bana ileride vergi konusunda bir problem çıkarır mı?
Tuger Akkaya
Tuger Akkaya Yıl önce
Evet çıkar elbette özellikle sürekli bir geliriniz var ise. Şirket kurmalısınız.
Hikmet Düzgün
Hikmet Düzgün Yıl önce
Tuğer bey yüreğinize sağlık, Almanya’dan selâmlar. 👍🙋🏼‍♂️
Yunus Yıldırım
Yunus Yıldırım 11 aylar önce
3 asin susbendi olunca ürünlerin yetki belgesi ve faturaları nasıl hallettiniz
Furkan Tüzel
Furkan Tüzel Yıl önce
tuger hocam emeklerinize saglık. ömer kardesimede tesekkürler. ben navlungo ile calisiyorum tuger indirimi varmis deneyeceğim.
serhat koşar
serhat koşar Yıl önce
Tuger hocam 2 aydır sizle birlikteyim udemyden eğitiminizide aldım fakat çok net detayli uygulamali anlatım yok mesela nasıl hesaplama yapıcaz japonyada amerikada kargo süreçleri nasıl yurutucez faturalandirmalari nasıl yapıcaz gümrüğe takilmama yolları veya aliwxpresten alıp trendyol gibi pazarlarda satış yapmak aliexpresten gelirken ürün takılırmi bunun için şirket sartmi
Ahmet Faruk Erensayın
@serhat koşar hocam Amazon japonya hesabı nasıl açacağım? Eksik yanlış bilgi ile girisnyaparsam sonr aguncelleyince suspend olabilirim. Nereden kesin bilgi alabilirim?
serhat koşar
serhat koşar Yıl önce
@~AKINCI merhabalar eğitim değil eğitimler almaya devam ediyorum hala yaklaşık 4 ayı geride bıraktım benim bakış açım çok farklı hocam herkez gibi ha deyince olucak bir iş modeli değil emek olmadan yemek olmuyor strateji ve proje bazlı çalışıyorum şuan ben digital pazarlama sosyal medya e ticaret ihracat grafik tasarım ürün seçme resim çekimleri gibi konuları desiyorum şuan bunlar birer örümcek ağ gibi hepsi birbiriyle bağlı kendimi geliştiriyorum bol bol ürün araştırması satıcı araştırması yapıyorum sürekli toptanci ve tedarikçi araştırıyorum konuşuyorum başlamak bu işin en kolay yolu ilerlemek zor olanı ben bi anda yüksek cirolar elde etmek yerine surdurulebilir olması tercihindeyim şuan yüzde 90 yol kathettim ufak tefek soru işaretlerim var onlar bitince bende bu piyasada hatta birgün tuger beyin konuğu olarak kendimi tanıtmaya bu yolda nasıl yürürüm sizlerle paylaşmayı hedefliyorum super projelerim mükemmel ürünlerim var tabi biraz sans kısmet de bu işin içinde ama siz önce herşeyi doğru yapmalısınız mesela hiç amazon hesabı açmadım ama 3 4 kişiye suspendsiz yada açılış suspendi olayında yardım ettim amazon ve satıcı arasindaki diaolpgda demekki aldığım eğitimler gayet başarılı ve iyi bir satıcı olabilmeniz adına yeterli olmuş gibi dipsiz bir kuyu bu yol her geçen gun e ticaret zorlaşıyor örnek vereyim bir satıcı benim sayemde aldığım eğitimleri uygulayarak kendisine ürün önerim oldu panelini yonettim 2 günümü aldı sadece ve 3 ayda 55 bin ciro yaptı bende doğru yolda olduğumu çok iyi anlamış oldum eğitim şart korkmayın dinleyin acele etmeyin araştırın fark yaratın ve keyfinize bakın
~AKINCI
~AKINCI Yıl önce
Eğitim aldiniz peki isinize yaradi mi su an amazon yapiyor musunuz?
Tuger Akkaya
Tuger Akkaya Yıl önce
Udemy eğitiminde Japonya dropshipping üzerine bir içerik bulunmuyor.
CANPOLATK
CANPOLATK Yıl önce
Tavsiye edeceğiniz bir entegrasyon programı varmı?
Emre özcan
Emre özcan 10 aylar önce
Yazılım kullanarak envantere malzeme eklediğimiz zaman bunun fatura olayi nasıl olacak ?
Yunus Yıldırım
Yunus Yıldırım 11 aylar önce
100de 80 karlı yüklediğiniz bir ürünü gösterseydiniz bari fair price diye birşey yokmu Japonya'da bunun yanı sıra sizde biliyorsunuz ki amazon harici pazaryerinde aynı ürün daha ucuza varsa yine listedeki hiçbir satıcı boybox ı alamıyor japonyayı bu durumdan etkilenmiyormu hiç bilmeyenler anlamiycak tabikide biraz işin içinde olanlar içinde bazı açıklamalarınız canlı vaka olarak örneklerle sunum yapsaydınız çok daha kaliteli bir yayın olacaktı 3 asin susbendi ile alakalı hiçbirşeý soylememişsiniz bu kadar ürün yükleyerek 3 asin susbendi olmamak imkansız insanlar ilk 3 5 ürünü yüklendiğinde susbend oluyor 5 bin lowest ürünün x birtanesini satıcı yetki belgesi istenirse ne yapıyorsunuz Teşekürler
sultane pece
sultane pece Yıl önce
Hocam magazayı tatile aldıgımızda magaza kirasıda donduruluyormu acaba
Tuger Akkaya
Tuger Akkaya Yıl önce
Evet
EZO EMEKLİ
EZO EMEKLİ Yıl önce
Tşk ederim, çok şey öğreniyorum sizden, Türkiye de hangi e ticaret sitelerinde dropspping yapılabiliyor,?
Tuger Akkaya
Tuger Akkaya Yıl önce
GittiGidiyor ve n11
Yunus Candan
Yunus Candan Yıl önce
Abi selam. Benim adıma gelen herhangi bir fatura yok eğer amazon benden isterse ne yapabilirim? Cevaplarsan çok sevinirim abi.
TEKNO KİNG
TEKNO KİNG Yıl önce
abi kitapseç diye bi site var oradan satış yapılıyo onu detaylı anlatır mısın
ozhan ozturk
ozhan ozturk Yıl önce
return ler ile ilgili prosedür ne uyguluyorsunuz? JP da bir depo mu yoksa ABD ye geri mi gönderiliyor? Return deki ürünleri nasil degerlendiriyorsunuz?
Tuger Akkaya
Tuger Akkaya Yıl önce
Genellikle müşteride bırakıyoruz ürünü. Japonya'da ara depo kiralamak çok masraflı ve kargo ücretleri çok yüksek.
celileditz
celileditz Yıl önce
​Tuger Bey Banka kartıyla bu işlere girilir mi? Kredi kartı ve pasaport şart mı ?
celileditz
celileditz Yıl önce
@Ahmet Abic Teşekkürler adamsın 👍🏼
Ahmet Abic
Ahmet Abic Yıl önce
Kredi kartı şart pasaport yoksa yeni kimlik şart
Ahmet Abic
Ahmet Abic Yıl önce
Tuger Hocam Payoner yerine Wise kullansak olur mu? ya da HayperWalllet'i önerir misiniz?
Tuger Akkaya
Tuger Akkaya Yıl önce
Kullanabilirsiniz. Hyperwallet hesap ekstrelerini daha hızlı onaylıyor Amazon. Daha sonra da Wise'a geçersiniz.
Emre özcan
Emre özcan 10 aylar önce
Bizim en büyük sorunumuz bu sen yapamazsın edemezsin bilmiyorsun bilmm ne saçmalık saçlı şeyler ondan sonra 3 kuruşa sene elerse çalış bir aaraba almak için yipran dur ...
Woxean
Woxean Yıl önce
Tuger abi yayını kaçırdım hakkını helal et.
Slot Mania
Slot Mania Yıl önce
Tuğer bey bu videolardaki arkadasşlar ilgili ve sizinle ilgili olayı anlatırmısınız ... one amz de çalışırken özellikle amazon com dan ürün alıp bae yada japonyaya gönderirken amz dan satın alıyorsunuz. Ben ziraat bank kartıyla aldım ürünler 3 gün pendingte kaldı ve sonradan gönderdi aldığım kişi. Sonra ziraat bank ile aldım ve 6 siparişin altısında 1 hafta boyunvca kargolanmadı ziraat arka arkaya aynı rakamda çekim yapıldığı için bloke edilmiş. Bu olaya göre amazon alışverişlerinde hangi banka hangi sistem sürekli alışverişe elverişli.
Ens
Ens 10 aylar önce
wanameze yazılımına nerden erişebiliyoruz?
Rovshen Hojayev
Rovshen Hojayev Yıl önce
Tuger bey merhabalar. Benim soyle bir sorunum ben yabancı uyrukluyum ve hesap açmada sorun yaşıyordum sonra onu hallettim. Şimdide banka ve kredi kartı sorunu yaşıyorum onu video varmı?
Tuger Akkaya
Tuger Akkaya Yıl önce
Banka ve kredi kartı ile video yok maalesef. Bankanız ile görüşmenizi öneririm.
Eynulla Ahmadov
Eynulla Ahmadov Yıl önce
Meraba Tuger bey. yayinda soylediniz ki Amerikada belli ucrete kadar vergi limiti var. Amerikada vergi limiti ne kadar? Kac dollar ciro ve ya kazancdan sonra vergi odememiz gerek?
Tuger Akkaya
Tuger Akkaya Yıl önce
Bir mali müşavir ile görüşmenizi öneririm.
RİDO BAYIR
RİDO BAYIR Yıl önce
Hocam iy gecelr ..ben bu Ömer Bey'le nasıl iletişim kurabilirim ..bende yeni başladım ve başlangıçta benimde başıma Ömer Bey'in anlattigi gibi bir durum geldi. Tecrubesinden istifade etmek isterim isterim.
M U
M U Yıl önce
Hocam, ürün iade edilince ne oluyor? Fba ile stokladik, iade geldi, o ürün ne oluyor sonra? En çekindiğim konu bu. Teşekkür ederiz 🙏🙏
Faruk
Faruk Yıl önce
@M U ben de merak ettim
DEEP HOUSE CALLS
DEEP HOUSE CALLS Yıl önce
@M U +
M U
M U Yıl önce
@Tuger Akkaya peki hocam bu ürünler ambalajından çıkmış olacaktır, tekrar satışı nasıl olacak, yoksa direkt iade maliyeti olarak mı kabul edeceğiz, bu ürünleri zarar mı kabul etmeliyiz, teşekkürler hocam 🙏
Tuger Akkaya
Tuger Akkaya Yıl önce
Ara depo kiralayıp iade ürünleri orada depolayabilirsiniz
Limitless GamePlay
içeride para kalma olayı nedir? para zaten paypala falan gelmiyor mu?
Bülent ULUÇAY Görsel Sanatlar ve Hizmetler Ajansı
Suspend = Firmanızın pazar yeri tarafından askıya alınması demek arkadaşlar. Tuger Bey, sizden ricam bu işin yabancı ifadelerini türkçe karşılığı ile açıklayan bir youtube videosu yaparsanız çok iyi olur diye düşünüyorum.Şimdiden teşekkürler...
Bülent ULUÇAY Görsel Sanatlar ve Hizmetler Ajansı
MUSTAFA AKKAYA ben de size katılıyorum fakat anlamını bilmediğimiz bir ifadeyi bu sefer ZANNETMEK şekline döner. Türkçe manasını bilip uluslararası arenada yabancı terimi doğru olarak kullanmamız bizi gülünç duruma düşmekten kurtarır.
Bülent ULUÇAY Görsel Sanatlar ve Hizmetler Ajansı
zenginim. Bu sorularınızın asıl muhatabı Tuger bey aslında. Tuger beyin affına sığınarak bildiğim kadarıyla cevaplayayım : sorunuzun cevabı bildiğim kadarıyla EVET yapabilirsiniz. Yine pasaport lazım 😂
~AKINCI
~AKINCI Yıl önce
Bulent bey ben turkiyede yasiyorum. Amazon de yani almanyada hesap acip satis yapabilir miyim
MUSTAFA AKKAYA
MUSTAFA AKKAYA Yıl önce
Hocam buna katılmıyorum , global terimlere alışmak lazım ki bunu yarı türkçe yarı ingilizce konuşalım da havamız olsun diye söylemiyorum , terimlere alışalım ki amazon global de satarken bu terimler hep karşımıza çıkacak, kullanıcı panelimiz de hep bunlarla ilgili olacağız
Motivasyon Zone
Motivasyon Zone Yıl önce
Ebay ingiltereden ingiltere facebook marketplacede satış yapıyordum işi ebaye taşımaya başlayıncs nedensiz kalıcı ban yedim onlarca farklı adrese ürün gönderdiğim için galiba. Her neyse başka bilgisayardan facebook dropshippinge devam ediyorum fakat bir yeni bilgisayar daha alıp ebayde mağaza açmak istiyorum. Dolayısıyla şirket kurmak istiyorum amerikada veya ingilterede devam etmek istiyorum. Şirket kurmayla detaylı güncel bir video çekebilme şansınız var mı?
Met Apak
Met Apak Yıl önce
Sellerrunning alıp pişman oldum. Oneamz ile farkları nelerdir? Oneamz kargo ücretleri hakkında bilgi verir misiniz? Sellerrunning'te 5 dolarlık ürüne 38-40 dolar shipping ücreti çıkıyor :)
Tuger Akkaya
Tuger Akkaya Yıl önce
Sellerrunning'in ara deposunu kullanıyorsunuzdur. Ücretler normal. Oneamz'de ara depo için ürüne göre ücret belirleniyor. Yazılım ile iletişime geçmenizi öneririm.
Yusuf dutkun
Yusuf dutkun Yıl önce
Abi ben sizden e ticaret için eğitim almak istiyorum bana lütfen yardımcı olun teşekkürler.
Tuger Akkaya
Tuger Akkaya Yıl önce
www.tuger.us/e-hizmetler adresinden bilgi alabilirsiniz
Bekir Juan
Bekir Juan Yıl önce
Bir sorum olucaktı çok yeniyim atıyorum alıcı amazon rusyada sipariş verdi ben tuttum ürünü alibabada çinden sipariş geçtim ama kutuda alibaba yzcak adam amazondan alım yaptı bu konu nasıl oluyor tam olarak
Murat Arısoy
Murat Arısoy Yıl önce
Bayramınız mübarek olsun arkadaşlar...
AMZASİST
AMZASİST Yıl önce
Çinliler piyasayı domine ederken %80 kâr bana çok mantıklı gelmedi %20 fba olarak ürün gönderiyorum 2 saat içinde %8 kârlılıkla dropçular dadanıyor buybox ı elimden alıyor 4.000 ürün listelemiş bu ürünlerin herbirinin fiyat ve listeleme kontrolü yapılması neredeyde imkansız siz daha üründen çıkmada birileri gelir umarım oneamz yazılımının reklamı deilir samimidir
Tuger Akkaya
Tuger Akkaya Yıl önce
Ömer bey %80 kar ediyor. Benim karlılığım %15 ortalamada. %30-40 ettiklerim de var. Kategoriye göre değişiyor. İşin sırrını video da açıkladı zaten. Herkesin farklı stratejisi var.
Mehmet M
Mehmet M Yıl önce
Aynen öyle
Erkubilay
Erkubilay Yıl önce
Tuğer bey merhabalar 12 yıldır bulunduğum şehirde elektronik ürün satışı yaptığım fiziki bir mağazam var. Türkiye deki e-ticaret satış kanallarında da yeni yeni satış yapmaya başladım. Tesadüf olacak ya 2 gün önce nesatilir.com a üye oldum sonrasında da sizin videonuza rastladım öncelikle çok az sayıda videolarını izlememe rağmen gerçekten çok kaliteli ve eticaret yapmak isteyenleri çok iyi derecede bilgilendirici videolarınız var bu konuda sizi tebrik etmek istiyorum. Benim merak ettiğim konu ise bu dropshipping ile ilgili yurt dışında eticaret mağazası açmak istiyorum ve bu konu ile alakalı 2 günlük bir bilgim var bu konular ile ilgili sıfırdan bana yardımcı olacak bir videonuz yada eğitim alacağım bir platform varmıdır. Birde bu dropshipping mağaza açtığımız zaman yabancı dil bilgisi gereklimi dir gerçi çoğu bilgiyi translate yaparak kismi olarak çözüm yapabiliriz diye düşünüyorum ama Ömer kardeşimiz bahsettiği gibi yaşanılan sorunlarda sorun çözümü için bu durum bizim için büyük problem olurmu. Çok teşekkür ederim iyi bayramlar diliyorum
Erkubilay
Erkubilay Yıl önce
@Tuger Akkaya Üye oldum çok teşekkür ederim sağlıklı günler dilerim
Tuger Akkaya
Tuger Akkaya Yıl önce
Eğitim içeriklerine www.tuger.us/e-hizmetler adresinden ulaşabilirsiniz. Dil bilgisi gerekiyor başlangıç seviyesinde de olsa (ingilizce). Bol satışlar.
Bülent ULUÇAY Görsel Sanatlar ve Hizmetler Ajansı
Tuger bey, videolarınızı izleyen biri olarak ben de PAYONEER hesabı açtım. Fakat siftah yapamadım. Sizinle help@tuger.us mail adresi ile mi irtibata geçebilirim?
Bülent ULUÇAY Görsel Sanatlar ve Hizmetler Ajansı
Tuger Akkaya mailinizi başka kişilerin kolayca bulması için yazdım. 😂
Tuger Akkaya
Tuger Akkaya Yıl önce
Benimle buradan iletişime geçebilirsiniz, tüm soruları vaktim olduğunca yanıtlamaya çalışıyorum. E-postalara ekibimiz bakıyor.
serhat koşar
serhat koşar Yıl önce
Udemy ile kendi sitenizdeki eğitim arasında ne farklar vardır?
Tuger Akkaya
Tuger Akkaya Yıl önce
Çok fark var. Tuger.us web sitemizdeki eğitimde arbitraj, ekstra eğitim içerikleri ve buna ilave olarak Aliexpress, Trendyol ve Hepsiburada satıcı eğitimi var. Bu ay eklenecek olan ebay ve shopify eğitimleri de yine Tuger.us web sitesinde sunulan eğitimde yer alacak.
Tuger Akkaya
Tuger Akkaya Yıl önce
Çok fark var. Tuger.us web sitemizdeki eğitimde arbitraj, ekstra eğitim içerikleri ve buna ilave olarak Aliexpress, Trendyol ve Hepsiburada satıcı eğitimi var. Bu ay eklenecek olan ebay ve shopify eğitimleri de yine Tuger.us web sitesinde sunulan eğitimde yer alacak.
what's goin' on
what's goin' on Yıl önce
@MUSTAFA AKKAYA udemy hesabına girince 339 ama logout yapıp bakınca 39 tl görünüyor. Kupon falan mı kullandınız.
serhat koşar
serhat koşar Yıl önce
Zaten aldım ve alıyorum hala
MUSTAFA AKKAYA
MUSTAFA AKKAYA Yıl önce
@Ergun Guven aynen katılıyorum ki ben öyle yaptım çok büyük bir mebla değil(39.99TL endirimli fiyatı idi) , udemy den eğitimleri alıp teşekkür etmek bence güzel olur bu değerli bilgiler için
Canan Kavas
Canan Kavas Yıl önce
Tuğer bey, Kanada hesabım var, Japonya hesabı açmayı anlatırmısınız kısaca hangi evraklar gerekli
Tuger Akkaya
Tuger Akkaya Yıl önce
services.amazon.co.jp adresinden detaylı bilgi alabilirsiniz ve başvurabilirsiniz.
Azamat DOVLETOV
Azamat DOVLETOV Yıl önce
Tuger bey Japonya hesabı açmak için gerekli evraklar nelerdir ?
Tuger Akkaya
Tuger Akkaya Yıl önce
services.amazon.co.jp/ adresinden bilgi alabilirsiniz.
S. Yiğit
S. Yiğit Yıl önce
Peki 3 asin suspendi olunursa min. 10 adet faturayı nasıl sağlayacağız ?
sultane pece
sultane pece Yıl önce
@Tuger Akkaya kendi belirlediği ve bizim satışını gercekleştirip müşteriye teslim ettiğimiz 3 asinin faturasını istemiyormu amazon. Yoksa 3 asin faturası istedi sattıgımız herhangibir üründen 10 adet alıp faturayımı gonderiyoruz
Tuger Akkaya
Tuger Akkaya Yıl önce
Minimum 10 adet ürün satın alarak
Uğur Işık
Uğur Işık Yıl önce
kargolama ile ilgili bilgi verebilir misiniz teşekkürler
Tuger Akkaya
Tuger Akkaya Yıl önce
Kargo Amazon Amerika'dan Japonya'ya yapılıyor. Kargoyu Amazon kendisi gönderiyor.
İbrahim Köroğlu
Ömer Beyin instagram hesabını bilen yazabilir mı?
AHMET ÇINAR
AHMET ÇINAR Yıl önce
kargo fiyatlarını nasıl öğrenebiliriz
Tuger Akkaya
Tuger Akkaya Yıl önce
Amazon.com da lokasyon Japonya seçip görebilirsiniz
Ahmet Abic
Ahmet Abic Yıl önce
Japonya pazarını deniyorum hemen yarın 😛
~AKINCI
~AKINCI Yıl önce
Naptın kral basladin mi
ada stark
ada stark Yıl önce
drobshipmmi yapicaksiniz,fatura istiyomu bu amazon?
Business Man
Business Man 3 aylar önce
Oneamz kurucusunu, yeni başlayan biri gibi anlatmanız.. Yapmayın insanlara bunu!
Bülent ULUÇAY Görsel Sanatlar ve Hizmetler Ajansı
9,000 ürünün siparişini, stok durumunu kargosunu, nasıl takip etmekte?
Tuger Akkaya
Tuger Akkaya Yıl önce
Oneamz yazılımı takip ediyor.
HASAN EROLAN
HASAN EROLAN Yıl önce
Dropshipping de özellikle Japonya da sabit isyeri adresi göstermesi gerekmiyor mu
HASAN EROLAN
HASAN EROLAN Yıl önce
@Tuger Akkaya sizde böyle mi yaptınız yani japonyada şirket açmadınız öyleyse..
Tuger Akkaya
Tuger Akkaya Yıl önce
Türkiye adresinizi gösterebilirsiniz.
İbrahim Koca
İbrahim Koca Yıl önce
yurtdışında şirket nasıl açılıyor, şartları neler?
İbrahim Koca
İbrahim Koca 16 gün önce
@Tuger Akkaya İngiltere
Tuger Akkaya
Tuger Akkaya Yıl önce
Hangi ülke de açacağınıza göre değişir.
Cemil Demirk
Cemil Demirk Yıl önce
@Tuger Akkaya bu eğitim setini nasıl alabilirim
Cemil Demirk
Cemil Demirk Yıl önce
@Tuger Akkaya sağol teşekkürler
Tuger Akkaya
Tuger Akkaya Yıl önce
www.tuger.us/e-hizmetler
Barış Erdoğan
Barış Erdoğan Yıl önce
örneğin japonya da hesabım varsa kanada 'da hesap açacağım zaman mac adresimi değişmem gerekli mi ?
Mustafa Cihan Çelik
gerek yok her pazarda bir kişi aynı bilgisayarda için 1 satıcı hesabı açabilirsiniz. Aynı pazarda 1 den fazla aynı kişi üzerine veya aynı bilgisayar üzerinden satıcı hesabı açılmaz.
Veteran Oldman
Veteran Oldman Yıl önce
Vergi ödeme işi nasıl oluyo?ve şirket kurmadan nasıl yapıyo onuda çözemedim.Birisi videosunu çeksin öğrenelim :)
Veteran Oldman
Veteran Oldman Yıl önce
@Tuger Akkaya Bu arkadaş kurmadım dedi o yüzden sordum
Tuger Akkaya
Tuger Akkaya Yıl önce
Şirket kurmadan vergi ödeyemezsiniz. Sürekli ticaret yapıyorsanız bir şirketiniz olmalı
Anıl Anıl
Anıl Anıl Yıl önce
Tuger Bey, bahsetmiş olduğunuz program sellerrunning muadili midir?
Tuger Akkaya
Tuger Akkaya Yıl önce
Evet benziyor
Karmaşa Tube
Karmaşa Tube Yıl önce
Peki bunu türkiye den mi yapıyor yurt dışında birim olarak normal ama turkiyede 10 bin dolar 80 bin tl küsür yapar baya uçuk para👌
Alper Ayberk
Alper Ayberk Yıl önce
Tuger Bey ; benim anlamadığım ömer bey türkiyedeki amazondan ürün alıp japonyadamı satıyor yoksa amerikadan mı alıp satıyor. yoksa trentyol tarzı sitelerden mi yada üreticiden mii kendi adresine çekip ordan kargoluyor. orası biraz eksik olmuş gibi yada ben anlayamadım . Teşekkürler .
Orçun Demir
Orçun Demir Yıl önce
Tuger bey, Peki amazon türkiye üzerinden satın alarak yapılmasında ne tür bir sakınca olabilir ? Veyahut mümkün müdür?
Tuger Akkaya
Tuger Akkaya Yıl önce
Amazon Amerika'dan alarak Amazon Japonya'da satıyor.
Akif Çiçekler
Akif Çiçekler Yıl önce
aliexpressten amazona nasıl kargoluyoruz detaylı video bekliyoruz. *kutuda aliexpress falan yazıyor mu sonra banlamayalım*
Akif Çiçekler
Akif Çiçekler Yıl önce
@Tuger Akkaya çok teşekkürler hocam o zaman sandığımdan çok daha kolay
Tuger Akkaya
Tuger Akkaya Yıl önce
Kutuda AliExpress yazmıyor.
Ahmet Faruk Erensayın
Kanada hesabı açmis. Açılış suspendi yemiş. 12 mağaza açıldı bende japonyaya aldım diyor.???? Bir kişi üzerine sadece japonya veya sadece kuzey Amerika alınamıyor muydu? Ben veya şirketim tek Amazon hesabiula hem Kanada hem de Japonya'da mağaza açabilir miyim? One azm pall stocktaki tüm işlevlere sahip mi? One azm alacaktım ama pall stock çok kafamın karıştırdı?
Amigdala
Amigdala Yıl önce
Dostum oneamz yi övüyorsun ama sitesinde ana menüdeki tüm menü seçenekleri(ÖZELLİKLER, ÜCERETLER, SSS vb gibi) yazılar üst üste ! Sayfasına değer vermeyen bir şirket size yurt dışında iyi hizmet verir mi? İnsan böyle düşünmeden edemiyor di mi? Ha birde bu durumu chat ile anında bildirdim ve sorun sizdedir dediler :) Google chrome kullanıyorum ve her sayfayı gayet muntazam açıyor chrome ! Kısaca pek profesyonel gelmedi bana ancak belki hizmetleri iyidir...
ramazan acık
ramazan acık Yıl önce
sağolun
Furkan Gaffar Özdemir
Arkadaşlar bu yorumu silebilirler ama şunları sizlere söylemek istiyorum bu insanlar dropshipping ile bu kadar parayı bu kadar kısa sürede kazanamaz Neden dediğinizi duyar gibiyim herhangi bir ülkenin pazarına girdiğinizde en kotu çok iyi ingilizce bilmeniz lazım açıklama ürün etiketi reklamlar falan lakin girdiğiniz ülkede Japonya orada ne kadar ingilizce bilirseniz bilin açıklama ürün ismi reklam müşteri hizmetleri hepsini Japonca yazmanız lazım buraya çıkıyorlar belki yapıyorlardır ama sadece hiç bir şey bilmeden dil bilmeniz lazım BOYLE SEYLERİN ÇOĞU EĞİTİM SATMAK İCİN daha çok neden var biraz kafanız calisiyorsa anlarsiniz
Furkan Gaffar Özdemir
@Tuger Akkaya insanlara yol göstermeniz güzel ciddi cirolar yapanlar da olabilir ama burada bir umut satışı var . Dediğim gibi ilk dil önemli ondan sonra bir şirket (şirketsiz de yapanlar olabilir ) muhasebeci, karşı taraftan bir iade talebi olursa sizin ürünü nasıl geri iade edeceğiniz ,lansman, gibi çoğu şeyleri bilmiyor . Balıklama bu işe giriyor
Tuger Akkaya
Tuger Akkaya Yıl önce
Yorumunuzu neden sileyim. Özgürce görüşünüzü belirtmişsiniz. Ancak yayına konuk aldığım Ömer’in cirolarını yayında ekran olarak paylaştım. Kendisi kazanıyor. Ve Ömer gibi on binlerce kişi e-ticaret ile ciddi cirolar yapıyor. Bu yayını şov amaçlı değil, satış tekniklerini anlatarak bir beklentimiz olmadan insanlara bir yol açmak amacıyla yaptık. Bir çok videom da aynı şekilde.
alkin kazan
alkin kazan Yıl önce
Sipariş verildikten sonra iade gelirse ne yapılıyor
Tuger Akkaya
Tuger Akkaya Yıl önce
İster ara depoya yollatın isterseniz müşteri de bırakın ürünü.
Yusuf Kar
Yusuf Kar Yıl önce
Tuger abi amazon kanadada bireysel satıcı hesabı açmak kolay mı hemen suspend olur muyum ?
Tuger Akkaya
Tuger Akkaya Yıl önce
%50 ihtimalle olursunuz. Amazon uzun süredir Kuzey amerika hesaplarını kolay onaylamıyor.
serdar ebrisim
serdar ebrisim Yıl önce
tuger hocam şimdi benim kanada mağazam var sorum şu tek pc ile hem kanada hemde japonya mağazamı yönetebilirmiyim yoksa bir pc daha mı lazım
serdar ebrisim
serdar ebrisim Yıl önce
@~AKINCI evet yapabilir sıkıntı yok
~AKINCI
~AKINCI Yıl önce
@serdar ebrisim abi turkiyede mi yasıyosun. Turkiyeden biri almanya amazonda hesap acip satis yapabilir mi kozmetik guzellik urunlerinde
serdar ebrisim
serdar ebrisim Yıl önce
@Tuger Akkaya doğrumu anladım ben japonya mağazsı ile kanada mağazasını ve amerika mağazasını aynı pc den yönetebilirmiyim bir ara aynı pc de yönetilemez diye video izlemiştim.
Tuger Akkaya
Tuger Akkaya Yıl önce
Evet yönetebilirsiniz.
Bülent ULUÇAY Görsel Sanatlar ve Hizmetler Ajansı
Yabancı dil bu alanda ne kadar önemli?
Tuger Akkaya
Tuger Akkaya Yıl önce
Az da olsa biliyor olmanız gerekir.
Fatih Bilir
Fatih Bilir 5 aylar önce
oneamz nin toplam satış cirosu 4 milyon dolar. herkes buradan milyonlar kazanıyor olsa sayı bu olmazdı. çok düşük bir site için. uçuk rakamlar veriliyor sanki burada. site reklamı gibi. emin olamadım.
A Mustafayev
A Mustafayev Yıl önce
Suspend için Pakistanlı eğiticiyi nereden bulmuştu?
fatih mundan
fatih mundan Yıl önce
Nasıl cesaret ediyorsunuz anlamıyorum 10k ciro içerde paran var aylık hesap ds den bi patlasa 80k TL zarar
Tuger Akkaya
Tuger Akkaya Yıl önce
Hesabınız suspend olsa da Amazon 4-5 ay içerisinde içerideki bakiyeyi ödüyor. Eğer hesabınız sahte ürün şikayeti ile kapatılmadıysa.
Mustafa Ediz'in oyunlari
Abi zor bi adin var, akilda kalmiyor, abone oldum artik ne yapayim :) bu da bir pazarlama yontemi mi ? Sahne adin mi bu :))
Tuger Akkaya
Tuger Akkaya Yıl önce
Bildirimleri de açarsanız aklınızda kalır merak etmeyin :) Gerçek adım
ozan cima
ozan cima Yıl önce
benim hem japon yada hem cin de oturumum var , iki ulke de de depom ve banka hesap larim var , konteyner bazin da ithalat ihracat yapiyorum , gonderme ve gumrukleme yi de kendim yapiyorum , cin de online satis yapan cin sitelerin den alisveris yapabiliyorum , toptan satis yapan cin fabrikalardan drekt mal aliyorum. konteyner la ugrasip bos a hammalik yapmisim bu kadar sene
Maxira Valieva
Maxira Valieva Yıl önce
Hocam ben gurcistandayim şirketi burda mi açmaliyim acaba ? Ve bu uygulama konuştunuz sohbet sirasinda bu ne uygulamasidir acaba
Maxira Valieva
Maxira Valieva Yıl önce
@Tuger Akkaya paypal acmak kolay şirketde fakat dropshipinge yararmi bu
Tuger Akkaya
Tuger Akkaya Yıl önce
Gürcistan’ı bilmiyorum fakat açamıyorsanız Amerikada açmak daha kolay ve mantıklı olur
Cevsen
Cevsen Yıl önce
Yediği suspend’den nasıl kurtulmuş?
PSKO Pubg Mobile
PSKO Pubg Mobile Yıl önce
Ürünleri nereden bulup tedarik ediyoruz bize biraz yardımcı olurmusunux
Tuger Akkaya
Tuger Akkaya Yıl önce
Amazon.com'dan.
Veteran Oldman
Veteran Oldman Yıl önce
Adam japonları kandırarak nasıl para kazandığını anlatmış gibi oldu biraz tuğer :) bana mı öyle geldi yoksa
Veteran Oldman
Veteran Oldman Yıl önce
@Tuger Akkaya Senin ticaretin normal ona bişey demedim,bu arkadaşın ki biraz farklı
Tuger Akkaya
Tuger Akkaya Yıl önce
Arz talep meselesi. Biz de %15-40 arası karlılık ile satış yapıyoruz. Ticaret bu.
M U
M U Yıl önce
Ciro yaparsın da, karlılık zor olan
Tuger Akkaya
Tuger Akkaya Yıl önce
videoyu izlemenizi öneririm.
Mehmet Emen
Mehmet Emen Yıl önce
Ömer abinin ınstagram adresini bilen var mı
Lovedoraa
Lovedoraa Yıl önce
@omeersaglm
Sonraki
Fall Guys But I Can't Jump Or Dive!
10:48
Mesut Tv - Öp Yada Tokat At #shorts
0:35