Karanlık

MEVZULAR - E.S.Ö - Bölüm 1 - Temel KARAMOLLAOĞLU

BaBaLa TV
Abone ol
görünümler 2 755 443
99% 117 000 1

katma

 

9 Haz 2018

Paylaş:

Paylaş:

Herunterladen:

Yük bağlantısı.....

Ekle:

Çalma listem
Daha sonra izle
YORUMLAR 18 538
anemus
anemus 4 yıl önce
Hayat görüşümüzün uzaktan, yakından kesişmediğini düşünen biriydim. Temel Bey'in de muhafazakâr olduğunun bilincinde önyargılarımdan sıyrılarak her konuşmasını takip ediyorum ve bazen soruyorum kendime; zıt kutuptaki bir insanın hiçbir görüşü, vaadi göze batmaz mı yahu? diye, batmıyor arkadaş. Eğitimle yoğrulan ahlak ne kadar önemliymiş, yıllar sonra şahsıma ve eminim ki benim gibi birçok insana gösterdiğin için teşekkür ediyorum Bilge Başkan. Samimiyetsiz, laubali, hayalperest hiçbir tavrı da yok. Tamamen realist. Şu an adaylar arasında siyasetteki en tecrübeli isim olduğu tartışılmaz bir gerçek, fakat bilmediğine de "bilmiyorum" diyebilecek kadar alçakgönüllü. İyi bir siyasetçiden ziyade, iyi bir insan olduğu aşikâr. Bu seçim sürecindeki kavgalardan, atışmalardan, tepişmelerden bize kâr kalan; bu güzel adamı dinlemek oldu. Yolu açık olsun, böyle her kesimi kucaklayan, üstelik bunu inandığı davasına ihanet etmeden; ikili oynamadan yapan politikacılara çok ihtiyacımız var...
Dilek Asiye Bektaş
Dilek Asiye Bektaş 4 yıl önce
Keşke annelerimiz , babalarımız, yaşlılar da görebilse dinlese bu videoları ya. Yıllardır sabit fikirleri
Abdulvahap Bilen
Abdulvahap Bilen 4 yıl önce
Bilge Başkanın diğer adaylardan farkı çok net bir şekilde belli oluyor.
Soner Kutlubay
Temel dedem, "dolar çıkmış 4 buçuk liranın üstüne (
kübra HST
kübra HST 4 yıl önce
Saadet partisinden böyle bilgili birini beklemiyordum açıkçası.. Ön yargılarımızı indirip herkesi dinlemeliyiz kararımızı vermeliyiz. Konu geleceğimiz.. Oğuzhan beye bu çalışmadan dolayı teşekkürler..
Ahmet YAŞAR
Hakkında yıllarca yanlış bildiğim ve ezbere suçladığım bir konuda aydınlandım sayenizde..
SN Simsek
SN Simsek 4 yıl önce
Oğuzhan Uğur, bir Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olarak sana teşekkür ve takdirlerimi sunuyorum. Ne yazık ki prangalar vurulmuş medyamızın, vatandaşa ulaştıramadığı gerçeklerin duyulmasına vesile olman bizler için çok kıymetli. Oluşturduğun platformun güçlenerek çok üst düzey yerlere geleceğine inancım sonsuz. Ülkemiz ve insanlarımız için güzel şeyler yapacağından şüphem yok. Yolun açık olsun, senin ve ekibinin Allah yardımcısı olsun...
Yakup YILMAZ
Yakup YILMAZ 4 yıl önce
Ülkenin başına gelebilecek kabiliyetli ve doğru insan 👍👍
Mine Kacir
Mine Kacir 4 yıl önce
Sosyal medya gücü adına 🖒 haydi şimdi önyargıları
Fatih ACAR
Fatih ACAR 4 yıl önce
Bu Seçimde Oyum sayın Temel Karamollaoğlu'na . İlk defa bir CB adayının bu kadar bilgili ve donanımlı olduğunu, aynı zamana da farklı görüşleri ötekileştirmeden ve kutuplaşma yaratmadan mütevazi bir şekilde her kesime kucak açan bir yapıya sahip olduğunu gördüm. Benim oyumu kazandınız sayın Temel bey.
İki Simit Bir Susam
Temel Baba sen bu memleket için fazla iyisin. Ön yargı, ambalajseverlik ve cehalet yakamızdan paçamızdan akıyor. Sen bize çok fazla iyisin Temel Baba...
Odamda Şarkılar
Odamda Şarkılar 4 yıl önce
24 yaşındayım hayatımda ilk defa muhalefetlerin kendini özgürce ifade edebildiği bir alana şahit oldum. Sosyal medyanın böyle bir güce sahip olması bir şey, sizin böyle açık gönüllülükle bu seslere kulak olmanız başka bir şey.
Furkan sakin
Furkan sakin 4 yıl önce
48 dakikada hem ülkenin sorununu konuşup sonra cözümlerini aktaran hayalci değil, realist konuşan gerçekten doğruyu ve gerçekleri aktaran bilge adam.. Ve medyayı ele gecirilmiş muhalefetin sesini duyurmayan bir iktidar ve buna ulaştıran babalatv teşekkürler..:)
Kadir Murat Öztürk
Temel Karamollaoğlu'nun söyledikleri insanın yüreğine su serpiyor. Oyumuz daha önce de olduğu gibi Saadet Partisi'ne ve adayı Temel beye. Hayırlı olsun.
Girly Ferd
Girly Ferd 4 yıl önce
babala tv ye sonsuz teşekkürler. gerçekten varlığından habersiz olduğum Karamollaoğlu na önyargım tamamen kırıldı.
gamze ayhan
gamze ayhan 4 yıl önce
Adam kendini çok iyi ifade ediyor. Samimi olduğunu düşünüyorum ayrıca. Bu zamana kadar kendisini hiç dinlememiştim ve iyi ki bu fırsatı yakalayabildim. Kararsızdım ama birçok sözü aklıma yattı. Ülkemin nefes almasını istiyorum, farklılık istiyorum. Güzel günler yakındır umarım.
caddesairi mg
caddesairi mg 4 yıl önce
Kendi tabakasında ki insanlarını tutan, ülkenin her alanda "torpil" sistemini kullanan parti ve yönetim şekli İSTEMİYORUM !!
eraygs11
eraygs11 4 yıl önce
Temel Bey’e daha önce önyargılarla yaklaşmış birisi olarak bu videoyu izlerken;
sena dede7
sena dede7 4 yıl önce
Gerçekten bağıran siyasetçilerden ziyade böyle güzelce oturup konuşan siyasetçiler istiyoruz artık.bu yüzden sizlere teşekkür etmek boynumuzun borcu 🙏
Mevlüt Çelik
Mevlüt Çelik 4 yıl önce
Arkadaşlar şu konuşmasını bi kere dinleyin. Ben içinde bulunduğumuz durumu bu kadar iyi tahlil eden cumbaşkanı adayı görmedim. Sunduğu çözüm önerileride gayet mantıklı ve ayakları yere basan çözümler. Oyum sana Temel Karamollaoğlu.
Sonraki
MEVZULAR 18 - Neşter
41:04
görünümler 2 700 000
I accidentally entered a Burger King
3:57
MEVZULAR 20 - Ruh Çağırma
17:44
görünümler 1 800 000
MEVZULAR 23 - Aptal Vagonu
21:35
görünümler 1 500 000
MEVZULAR 28 - Atilla UĞUR 19 Mayıs
33:41