Karanlık

Mevzular 45 - Görünen Köy

BaBaLa TV
Abone ol
görünümler 357 521
99% 3 542 33

Bu Bir Final Değildir. 46da Görüşürüz.

Eğlence

katma

 

6 Nis 2021

Paylaş:

Paylaş:

Herunterladen:

Yük bağlantısı.....

Ekle:

Çalma listem
Daha sonra izle
YORUMLAR 100
BaBaLa TV
BaBaLa TV 12 gün önce
Tüm konuşmalarım 2018-2019da yayınlanan Mevzular’dan alınıp koyuldu bu videoya. Mesele bugünü dün görmektir. Bırakın bu videoyu falan. Lütfen Yarına Bakın. Cem Gürdeniz vatanseverdir.
Mehmet Tuylek
Mehmet Tuylek 2 gün önce
Abi gelsin artık 46
CsabaUlgen1999
CsabaUlgen1999 3 gün önce
Disslike atanlar kesinlikle Turk degiller. Hepsi birbirine benzer hepsi Ataturk dusmanidir. Ataturkun sari saci mavi gozu degil ,Turk olusudur dusman olma sebepleri sadece Turkluge dogrudan saldiramadiklari icin ona saldirirlar. Turklere sabir ve guzel bir gelecek diliyorum. Asla pes etmeyin. Budapesteden selamlar.
Abdullah Kılıç
Abdullah Kılıç 7 gün önce
Merak Etmeyin Amiralim Sizin Hala Bırakmadınız Ama Sizin Ve Sizin Gibilerin Bırakacağı Bayrağı Biz Devralıp Türkiyeyi Muhasır Medeniyetler Seviyesine Çıkaracağız Bundan Hiç Şüpheniz Olmasın Bu Ülkede Ne Ömer Halisdemirler Ne Kadri Yüzbaşılar Ne Vatansever Nesiller Yetişiyor Yetişecek. Biz Bu Ülkenin Evlatlarıyız Biz Metenin Torunlarıyız Biz Fatihin Torunlarıyız Biz Kendisinden 6 7 Kat Büyüklükte Bir Ordunun Üzerine Yürüyen Sultan Alparaslanın Torunlarıyız Bu Ülkeyi Bölmelerine Bu Ülkeyi Saf Dışı Bırakmalarina Asla Ve Asla İzin Vermeyip Turkiyeyi Mühasır Medeniyetler Seviyesine Cıkaracağız.
Emre ÖZCEYLAN
Emre ÖZCEYLAN 7 gün önce
@Genç İttihadçı mevzunun darbe ile zerre alakası yok arkadaş. sırf gündem değiştirebilmek için yayınlanmış bir yazıyı nereden alıp nerelere getirdiler. vatan sever olup uyarıda bulunmak bile bu yönetim karşısında vatan haini olmaya sebep. o kadar uzun zamandır hükümetler ki artık kendilerinin hükümet olduklarını unuttular ve kendilerini devlet zanneder oldular. vatan için ömrünü harcamış emekli yahut aktif görevde olan silahlı kuvvetler personellerimizi iktidar uğruna harcamaya çalışanlara papuç bırakmamak gerek.
İbrahim Akman
İbrahim Akman 8 gün önce
@Komedi Alemi vatan sever ama insanını sevmez Cem gürdeniz
Vaysal Metin
Vaysal Metin Saatler önce
Ben hiç bir zaman doğruyu inkar etmedim 3 kildimiz var bu 3 kilit istihbarat inanç ve tarih tir ama herşeyden önemli olan bir şey vardır türklüğünü unutursan tarihte seni unutur çok alaya konusu oldum çünki ben batılılaşmış özenti türk genci deyil at sırtında anadoluya gelen metehanin genciyim
Asosyalgeveze
Asosyalgeveze 10 saatler önce
İhanet ve cahillik aynı zamanda aç gözlülük dipsiz bir kuyuya atılan sonu gelmeyen bir taş gibidir. Sadece düşerken sağ ve sola çarpar ve çarptığı heryere zarar verir tıpkı bizlere olduğu gibi. Artık o kadar çok sindirilmiş tarihe not atıldıki Umarsız kumpasların kapılarını açan işbirlikçileri bile bizlere alıştırılmaya çalışan kafaları düşünceleri Türkiye de bir çok kez yaşadı ve hala gölgesi altında dayatılmaya devam ettiriliyor . Cinnet geçirmiş bir devlet hükemet yönetimi her daim halkına zarar vermektedir. Bizler alıştırılmış simge haline gelmiş siyasetçi ve siyaset düzeninin en altında ezilen halkası gibi bi hale geldik. Sizler ise sosyal medyanın gücünü kullanan kendi çıkarlarından uzaklaşmış haline getirdiğiniz bu videolarda çoğu zaman üstü kapalıda olsa doğruyu aktaran kısıtlanmış bir toplumun susturulamayan sesi olduğunuz için teşekkür ediyorum.
fundafufi
fundafufi 18 saatler önce
👏👏👏 Ağzına sağlık, iyiki varsın..
ufık çelik
ufık çelik 21 saatler önce
bu şarkıyı kim söylüyor yaaaaa ?
leyla Duman
leyla Duman 22 saatler önce
Çok üzüldüm neyin içine düştük böyle
dalarzi k
dalarzi k 23 saatler önce
yıllardır suya sabuna dokunmadan zottirik bir programla köşeyi dönen İLKER AYRIK, babala tv ortaklığı ile nasıl bir cenderenin içine girdi umarım farkındadır.
MEVLÜT DAĞLAR
MEVLÜT DAĞLAR Gün önce
Ulan masa falan gidince bi kötü oldum ya
Mehmet Temiz
Mehmet Temiz Gün önce
Kemal kılıçtıra oğlu
turgay ceylan
turgay ceylan Gün önce
Komutanimizin yorumlarini ne zaman izleyeceğiz ömür bitti ! Lütfen düzenli araliklarla yapin bu işi🙏
Ferdi Korkmaz
Ferdi Korkmaz Gün önce
Tek birşeyi merak ediyorum neden bu emekli amirallerimiz daha uygun bir yöntemi seçmedilerde de muhtıra yöntemini seçtiler ?
süleyman kaplan
süleyman kaplan 2 gün önce
Biz bu ülkede susanların konuşanlardan daha fazla olduğunu biliyoruz Oğuzhan abi :)
Mustafa Eren Danşık
Bırakın caka satmayı. Allı pullu sözlerle içinizdeki kini akıtıyorsunuz. Kardeşim bu adamlar sözde vatanseverlerse neden emekli olmadan çıkıp adam gibi konuşmadılar? Tabi o zaman yemez değil mi? Dürüst ve doğru olsalardı görev başındayken yanlış gördüklerini söylerlerdi. Şimdi uzaktan bok atmak kolay. Devletime baş kaldıranların sonu bedbahtlıktan başka birşey değildir.
Demokrasi Getiriyorum
Tayyiple beraber gidersiniz aslanım hocanızın yanına
Ufuk Utku Yüksel
Ufuk Utku Yüksel 2 gün önce
Şarkıyı söyleyen kişi kim?
Buğra AKDOĞAN
Buğra AKDOĞAN 3 gün önce
Allah israillilerin gözüne soka soka doğruları mucizelerle göstermişti defalarca ama onlar gene de inanmamıştı...daha hangi mucizeyi bekliyoruz...Uğur Mumcu, fethullah gülen terör örgütüdür dedi, öldürüldü. 1. Mucize....ANLAMADINIZ. Türk subaylarını, amirallerini ayaklar altına aldılar on sene önce. Biyad ettiğiniz fetö aldı ve terör örgütü çıktı.... ANLAMADINIZ. Ben öğretmenim, artık öğrencilerime sabahları türküm doğruyum dedirtemiyorum. Alın size 3. mucize... daha neyi anlayamadınız? ŞİMDİ O AMİRALLER, GENE AYAKLAR ALTINDA...Ayın bölündüğü, denizin bölündüğü gibi Türkiye'nin de mi bölünmesi lazım ANLAMANIZ İÇİN ???
CsabaUlgen1999
CsabaUlgen1999 3 gün önce
Disslike atanlar kesinlikle Turk degiller. Hepsi birbirine benzer hepsi Ataturk dusmanidir. Ataturkun sari saci mavi gozu degil ,Turk olusudur dusman olma sebepleri sadece Turkluge dogrudan saldiramadiklari icin ona saldirirlar. Turklere sabir ve guzel bir gelecek diliyorum. Asla pes etmeyin. Budapesteden selamlar.
Mehmet Gökhan BULAT
Tarihte Türk devletlerini yıkan çok az dış güç oldu. Türk devletlerini yıkan yine hep Türk devletiydi. Bizi yıkacak düşmana gerek yok bize bizden birisi yeter.
AsenAtsız
AsenAtsız 4 gün önce
Bu memleket, Dünya'nın beklemediği, asla ümit etmediği bir müstesna mevcudiyetin yüksek tecellisine, yüksek sahne oldu. Bu sahne yedi bin senelik (en aşağı), bir Türk beşigidir. Beşik tabiatın rüzgarlarıyla sallandı.Beşiğin içindeki çocuk tabiatın yağmurlarıyla yıkandı, o çocuk tabiatın şimşeklerinden, yıldırımlarından, kasırgalarından evvelâ korkar gibi oldu; sonra onlara alıştı; onları tabiatın babası tanıdı, onların oğlu oldu. Bir gün o tabiat çocuğu tabiat oldu, şimşek, yıldırım, Güneş oldu. Türk oldu.. Türk budur. Yıldırımdır, kasırgadır, Dünya'yı aydınlatan Güneş'tir. -Mustafa Kemal Ata(M)Türk
uzaltay
uzaltay 4 gün önce
Vatan sever, ömürlerini bu ülkeye feda etmiş insanların daha öncede bu ülke için gördükleri tehlikeleri söyledikleri zaman, bu gerçeklerden rahatsız olanlar onları suçlamış, yalanla dolanla kumpaslarla ömürlerinden yıllarını çalmışlardır. Onlar ise her şeye rağmen önce vatan diyerek mücadelelerine devam etmişlerdir. Ne çabuk unutuluyor 5 yıl önce olanlar ve ondan öncesi hazırlanan oyunlar. Bu insanların tek derdi vatan. FEtO kumpasına daha önce çanak tutan alkışlayan destekleyen insanlar bugün gelmiş lafta vatanseverlikten bahsedip böylesi onurlu ömürlerini bu vatana feda eden insanlara çatal dillerini gösterip laf söyleme hadsizliğini nasılda buluyorlar. Çok uzakta değil çatal dilliler; darbe nedir, nasıl hazırlanmış, kimler bu hazırlığa destek olmuş, amacı hedefi nedir, dün onlar için ağlayan gözyaşı döken insanlar kimdir ? dönün bir bakın. Boy boy fotoğraflar videolar var. Cem Gürdeniz vatanseverdir.
Ahmet Ahmet
Ahmet Ahmet 4 gün önce
oğuzhan abi Atatürkün kahverengi ceketi satışa çıkarıldı bunun hakkında konuşurmusun
Burak Erten
Burak Erten 4 gün önce
Osman Pamukoğlu konuk alın
canberk günay
canberk günay 4 gün önce
Bir hayalim var,, lise son öğrencisiyim ve staj da çalışıyorum 1000 TL para kazanıyorum bu paramı değerlendirip bir yerde çoğaltıp KANADA da Bilgisayar Bilimi bölümünü okumak istiyorum hayalim bu. Fakat Türkiye şartlarına bakarak o kadar parayı nasıl bir araya getireceğimi bilmiyorum, her türlü fikre açığım şimdiden teşekkür ederim.
Bilge kaan Aksar
Bilge kaan Aksar 4 gün önce
Yav kardeşim ben mevzuları her seferinde izler dinler bilgimi alır altındaki yorumları okumaz yorumda yapmazdım ne like atardım nede disslike ama bu olmadı abi ben böyle bir mevzular izlemeyi hak etmiyorum ben askerimin vatan sever subayımın, assubayımın , generallerimin susturulmasını hak etmiyorum susmak istemiyorum arkadaş artık yeter
Yusuf İshak Akman
Yusuf İshak Akman 5 gün önce
Son mevzular mı bu acaba :(
Eren Aşcı
Eren Aşcı 5 gün önce
hayır açıklamayı oku
Emre
Emre 5 gün önce
İktidar , O kadar yaşanılan olaydan hiç mi ders almıyorsun. Hala Fetöcüleri sevindirmeyi başarıyorsunuz. Yazıklar olsun buna ses çıkarmayan bize de yazıklar olsun.
Emre Mirze
Emre Mirze 5 gün önce
Sen ve senin gibi vatan evlatları olmasa biz bu düzende ezilir gideriz. Gençlere gösterdiğin yolda önüne taş atılsa dahi Atatürk ilke ve inkılaplarıyla vatanın istikbalini savunduğun için ve bize birşeyleri göstermeye çalıştığın için bu gençlik seni unutmayacak. Güneşli günlerin aydınlığı ile geleceğimize ışık tutmandan gayet memnunum. Bu vatanın bir evladı olarak hiçbir zaman vazgeçmeni istemiyorum. Doğruyu hakkı savunmaktan hiçbir zaman vazgeçmeyeceğim.
Gökmen
Gökmen 6 gün önce
Cem amirali yeniden programa bekliyoruz...😊
ColdScream
ColdScream 6 gün önce
...
Yahya İlgün
Yahya İlgün 6 gün önce
Amirallerimiz serbest. Ama unutmayacağız
Onurhan Ayas
Onurhan Ayas 6 gün önce
Cem Gürdeniz Amiralimiz sabaha karşı adli kontrol şartıyla serbest kaldı.
Buse Demirci
Buse Demirci 6 gün önce
Atilla Uğur Cumhurbaşkanı olsa ne güzel olur.. Şu vatanı birazda şerefli insanlar yönetse asıl o zaman herşey çok güzel olacak.
cengiz özcan
cengiz özcan 6 gün önce
Mevzular 46 Cem Gürdeniz Gelsin mi?
ÜMMÜS ULUER
ÜMMÜS ULUER 6 gün önce
Kıyamam 😔 üzdüler mi seni
Furkan Bayram
Furkan Bayram 6 gün önce
...
Yasin Bolat
Yasin Bolat 6 gün önce
Helallllll
blatv TR
blatv TR 6 gün önce
Babala TV olarak 2.nci kanalımız BaaBaaLaa TV olarak komik videoları hazırlayıp editini yaparak size sunuyoruz destek olmak isterseniz bekleriz :)
SkyTv
SkyTv 7 gün önce
"Uyuyan milletler ya ölür yada köle olarak uyanır." Mustafa Kemal Atatürk
Coskun
Coskun 7 gün önce
Mavivatanın isim babası, bu ülkenin denizler üzerindeki haklarını her fırsatta çıkıp bas bas bağıran, bu vatan için gözünü çöpten bile sakınmayacak adam Cem GÜRDENİZ komutanımı içeri alıyorsun, sonrada çıkıp sağda solda mavivatan diye nağralar atıyorsun. Bu vatan toprağı üzerinde bulunan tüm Türkçü ve Atatürkçü komutanların Tanrı yardımcısı olsun.
Okay Özkaya
Okay Özkaya 7 gün önce
Montro boğazlar sözleşmesi nedir? Nasıl kabul ettirilmistir? Bize sagladiklari nedir? Cok detayli bir mevzular videosu olursa cok fazla sey değişir. Internetin zehirli gücü şuan montronun ne olduğunu bilmeyen insanlarin viral videoları gibi; Hakan Ural in Montro ya köprü gisesi muamelesi yaptığı sacmaliklar gibi seyler yüzünden insanlar neyin ne olduğunu bilmeden fikir sahibi olmaya cok meyilli. Senin kadar sosyal gücü olup senin kadar bunu anlatacak yüreği olan kimse yok şuan bu ülkede. Cat diye cikarip koy ki montronun gerçekten ne olduğunu anlatan da bir viral video dönsün sosyal mecralarda. Dönsün ki bazilarinin bilinçli algı operasyonlari yüzünden halkin hiçbir bilgiye sahip olmadan fikir sahibi olan kesimi de en azından "montro bu muymus" diyebilsin. Yoksa bu kesim yüzünden Türkiye'nin denizlerdeki üstünlüğü bir gece ansızın elden gidecek ve halkin çoğunluğu iyi bir şey oldu zannedip mutlulukla hayatına devam edecek
volvadinn
volvadinn 7 gün önce
"Onlar zararlarından emin oldukları için; dostlarını uzak tuttular. Kendilerine bağlamak ve kazanmak için de; düşmanlarını yakın tuttular. Yakınlaştırılan düşman dost olmadı. Ama uzaklaştırılan dost düşman oldu. Herkes düşman safında birleşince yıkılmaları mukadder oldu." -Ebû Müslim Abd-ur Rahman bin Müslim El-Horasanî'nin Emeviler yıkıldıktan sonra söylediği söz. (İranlı bir Müslüman siyasetçidir. Emevî Devleti'nin yıkılışı ve Abbasî Devleti'nin kurulması aşamalarında önemli roller üstlenmiştir.)
çağan
çağan 7 gün önce
yetr artık mevzular gelsin
Ahmet Keyan
Ahmet Keyan 7 gün önce
Güzel günler yakın
BOŞ işler MÜDÜRÜ
Ah oğuzhan abi ahh. Senin gibi insanlar var oldukça batsada bu dünyaa. Yiğitçe yaşadık diyebilecez
Wili Wonqa
Wili Wonqa 7 gün önce
Konuk olarak Namık EKİN ile ATİLLA UĞURU al Efsane Video olur .....
C. Şahin
C. Şahin 7 gün önce
Kim ne derse desin azıcık siyasi tarihle ilgilenen birinin çok rahat anlayacağı gibi Cem gürdenizin imzasının olduğu bildiride darbe ima sı vardır net. Bu bildiriye imza atmayacaktı o halde
Tayfun Ürün
Tayfun Ürün 7 gün önce
Yeri ve konusu değil biliyorum fakat günlerdir arayıp tarıyorum fakat bulamıyorum. Müziğin linkini bırakabilir misiniz? Oğuzhan 46yı çok bekletme...
vedat yıldırım
vedat yıldırım 7 gün önce
Abiiii kuruduk kaldık, hadiiiiiii
bostorgay
bostorgay 8 gün önce
330k goruntulemesi olan video. kac olacak kimbilir? gencler durumu coktan kavramis babala tv sayesinde ne yapsalar tiri viri. tokadin buyugunu gencler indirecek.
Elifnur Onaran
Elifnur Onaran 8 gün önce
"Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz."
oğuz karnak
oğuz karnak 8 gün önce
Değişim sinyalleri geliyor tabiki de, bişeyler değişecek bu belli herkesin bir stratejisi var lakin antileri ile bunlar ortaya sunulmalı neden bilmeyene görmeyene anlatılmalı
İSMAİL HAKKI
İSMAİL HAKKI 8 gün önce
Abi benim artık hiçbir şeyden umudum kalmadı bütün bu olanların sebebi seninde bahsettiğin en önemli şey olan EĞİTİM... 1975 yılında Rıfat Ilgaz çöken eğitim sistemini anlattım, ağlanacak halimize güldük demiş. Teee o yıllardan bu zamana kadar ülkede en önemli şey olan eğitim kötü ve günden güne daha kötüye gidiyor. Hiçbir siyasetçiden de umudum yok herkes kendi çıkarları peşinde ne olacak bu halimiz bilmiyorum Allah sonumuzu hayırlı etsin... Eğitim sistemi düzelmeden ne ekonomi düzelir, ne adalet gelir, ne laikliği yaşayabiliriz ne de şeriatı... Hep boş tartışmalar. Boşuna dememiş atalarımız ağaç yaşken eğilir ve yılanın başı küçükken ezilir diye...
İbrahim Temel
İbrahim Temel 8 gün önce
Amirallerimiz'in yanındayız! Doğrunun yanında sonuna kadar. Hapisi, hatta ölümü göze aldık, hesabı siz yapın.
Abdullah Kılıç
Abdullah Kılıç 8 gün önce
Yazık Yazık İçimizde O Kadar Fetocu Varken Neden Bu Adamları Tutukluyorlar
RD C
RD C 8 gün önce
Ülkenin neredeyse yarısına çığlıklarımızla haykırdıklarımızı anlatamadığımız için çok umutsuzum. Tüm bunlara rağmen sabırla, vazgeçmeden devam edeceğim.
Fahrettin ergeç
Fahrettin ergeç 8 gün önce
Siyasi partimiz kalmadı peki iyi olcak siyaset yapıcak müslümanın hakkını türkün hakkını korucak yada düzelecek bir parti var mı siyaset yapmayalım ama neden biz devlet mi değiliz yada biz kimiz boş mu 80 milyon
Muhammed Soykan
Muhammed Soykan 8 gün önce
,
Bilim ve Teknoloji Partisi
Baban seni iyi yetiştirmiş helal olsun
Ahmet Cemal Karakavuz
Cem Gürdeniz şu anda ne düsünüyor ne hissediyor acaba o kadar yıl hizmet et.Milletin ve devletin yararı için bir şeyler yap sonra "Duygu istismar uzmanları" senin yaptıklarını insanlara farklı şekilde anlatsın senin o kadar yıllık emeğini farklı yorumlasın yorumlatsın millete.Bugün bazı insanlara kanıp da Cem Gürdenizi ve diğer amirallerimizin vatan sevgisini yargılayan kendilerini Vatanın milletin dinin savunucusu olarak gören kesim Mavi Vatan kavramının isim babasının Cem gürdeniz olduğunu bile bilmezler
Thomas Shelby
Thomas Shelby 8 gün önce
Lütfen biri türküyü söyleyeni yazabilir mi
Sefa Durmaz
Sefa Durmaz 8 gün önce
Başımızın üstünde taşımamız gerekenleri ayak altına aldığımız sürece ne doğu Akdeniz ne mavi vatan ne fetö biter ne de Türkiye kalır. İnsanın kendine verdiği zararı kimse vermezmiş. Kendine zarar verme ülkene zarar verme. Evlatlarına sahip çık. CEM GÜRDENİZ VATANSEVERDİR.
Gökdeniz Özcan
Gökdeniz Özcan 8 gün önce
"Yazıklar olsun",kısa ve bi'o kadar da anlamlı bir cümle anlayana
Cem Abak
Cem Abak 8 gün önce
dimnerken tüylerim diken diken oldu!!!
Rafet Can Tombul
Rafet Can Tombul 9 gün önce
Sonda Işık tutulan cisim, bir koltuk ve tel örgülerin aramıza giren bir perde gibi getirilmesi koltuk sevdalıların aramıza koyduğu tel örgüler bizleri dinlememeleri, koltuk sevadasının yarattağı sağırlık ben buradan bunu anlıyorum. Şarkı ile uyumu muazzam bilemiyorum ben 19 yaşındayım bunaldım artık sesimi duyuramamak yaşıtlarımın çektiği zorlukları kimseye iletememek iletilse de bir kulaktan girip diğerinden çıkması ,beni bu ülkede kimse tutamaz.
Ali Huseyin
Ali Huseyin 9 gün önce
Lutfen mevzular programı bitmesin lütfen
BABA KIZ
BABA KIZ 9 gün önce
dış mihraklar sizi
Kadir Can Soydan
Kadir Can Soydan 9 gün önce
👍🏼👍🏼👍🏼👍🏼
Özgür Öztürk
Özgür Öztürk 9 gün önce
Eskiden aklım yetmez yaşım ermez idi. Hele birde taraflı medyanın, yolsuzluğa batmış devlet birimlerini görmez idim. Şimdi utanmadan sıkılmadan hayatlarını bu vatana katkı sunmak için görev yapmış GERÇEK Vatanseverleri "Vatan haini" olarak ilan ediyorlar. Darbe teşebbüsü diyorlar bre utanmazlar besleyip büyüttüğünüz fetöyü de bu halk durdurdu merak etmeyiniz Halk gerektiği zaman gerekeni yapar. Mağdur edebiyatınız sökmüyor artık. Sandıkta Görüşmek dileği ile
CemreEsila TEKTAŞ
CemreEsila TEKTAŞ 9 gün önce
Sadece ve sadece çok teşekkürederim...Çok etkilendim...
Trem Ka
Trem Ka 9 gün önce
Aklıma Ergenekon, Balyoz, Askeri Casusluk kumpasları geldi herkesin aklına geldiği gibi. Liseye gidiyorum, yaz tatili, o zamanlar TGB'liydim keşke hala öyleyim diyebilsem. Ağustos ayı başı birkaç gün sonra Silivri'de Ergenekon davası var. Gitmek için can atıyorum ama bizlere öcü gözüyle bakılıyordu, ailemde endişe ediyordu gitmemi istemiyordu. Yalvar yakar ikna edemedim bizimkileri gidemedim, yola çıkılacak günün sabahı hazırladım çantamı kaçacağım evden kafaya koydum, gittim otobüsün kalkacağı yere zorla bineceğim, almıyorlar beni diretiyorum yok diyorlar başına bir iş gelir ailene açıklama yapamayız diyorlar, beni almadan gittiler. Ağlaya ağlaya eve gittim... En büyük pişmanlığımdır gidememek bu ülkenin vatanseverlerini savunamamak! Bugün 25 yaşında atanmamış öğretmenim, işim yok, tecrübem yok, hiç bir şey yok. Buna rağmen diyorum ki bir daha asla! Seni seviyoruz sevgili Oğuzhan Uğur ve neler hissettiğini çok iyi biliyoruz...
Szchull
Szchull 9 gün önce
Yorumlar da herkes Cem Gürdeniz i savunuyor devlete püskürüyor. Ancak Cem Gürdeniz hayatı boyunca devletine bağlılığını bir an bile yitirmemiş olsa dahi ki bu her bir türk vatandaşı için geçerlidir, bu ona her kafasına estiğini yapma hakkı tanımıyor. Düşünün ki ömrünüzü bir sevgiliye verdiniz. Bir gün hata ettiniz ve bir kere aldattıktan sonra, o kadın veya erkeğe verdiğiniz bir ömürü çöpe attınız. Şimdi siz olsun çok seviyor bir kereden bir şey olmaz diye bilir misiniz ?
MUTFAKTA OLAY VAR
MUTFAKTA OLAY VAR 9 gün önce
Bir millette, özellikle bir milletin iş başında bulunan yöneticilerinde özel istek ve çıkar duygusu, vatanın yüce görevlerinin gerektirdiği duygulardan üstün olursa, memleketin yıkılıp kaybolması kaçınılmaz bir sondur. M.K.ATATÜRK
Süleyman Kinet
Süleyman Kinet 9 gün önce
.
Onur Turan
Onur Turan 9 gün önce
İnsanlar çok garip gerçekten.. Geçen gün bir açılışta konuşurken İstanbul'un mimarisi çok kötü ihanet edilmiş gibi yatay mimari bizim hayalimiz diyen.. Başka bir yerde ekonomi reformu, İnsan hakları reformu diyen biri var televizyonlarda.. Tıpkı hiç bir şeyi yokunda gitmeyen ve kötü yönetilen bir ülke seçime giderken yönetime talip olmuş yeni bir siyasi parti lideri gibi konuşuyor.. Bunu bile farketmeyen büyük bir çoğunluktan onun ak dediğine kara demesini bekliyoruz.. Ne kadar enteresan değil mi?
Ahmet Ünal
Ahmet Ünal 9 gün önce
hapis yatması gerekenler dışarılarda cirit atar, bizim haklı olan subaylarımız astsubaylarımız ülkeleri için canını ortaya koyar emekli olunca kağıt buruşturur gibi atarlar. Peki adalet nerede?
Burak Doğan
Burak Doğan 9 gün önce
Kalbi körelmemiş gözü gören her insanın yapılan zulmü görmemesi içten bile değil. Tarih değil hatalar tekerrür ediyor.
Yasin ERDİL
Yasin ERDİL 9 gün önce
Hepimizde bu denli olması gereken fakat bir türlü olamayan, bu milletin vatandaşları olarak bu derdin %90’ını da senin üzerinde bıraktığımız için senden büyük bir mahcubiyet ile özür dileriz Oğuzhan UĞUR ! Hepimizin Senden Helallik alması lazım vesselam...
Muhittin Aydogdu
Muhittin Aydogdu 9 gün önce
Bizi susturamayacaklar !!!
Kagan Tasci
Kagan Tasci 9 gün önce
Mavi Vatan kavramını ortaya koymuş bir kahraman. Düşmanın kim olduğu da ortada. Neyse neden hiç bir Amiral, Genel Kurmay Başkanı olmadı? En iyi yetişen askerler onlar halbuki. Bunu bir tartışmalıyız... Yüreklerimiz ortak. Umutsuzluğa yer yok bu karanlık günler bitecek. 🙂
Ali Şener
Ali Şener 9 gün önce
Susmak bazen en asil tepkiler... çok güzel bir bölümdü tebrikler Oğuzhan bey
OğuzHan
OğuzHan 9 gün önce
Uyuyan milletler ya ölür ya da köle olarak uyanırlar. Atatürk.
Mücahit enes Arslan
Ne güzel bir sözdür. Ders alsaydı eğer insan edermiydi tarih tekerrür.
iki De Bir TV !
iki De Bir TV ! 9 gün önce
Oğushan uğur 📿🦍
şahin körtepe
şahin körtepe 9 gün önce
Her geçen gün daha çok endişeleniyorum ülkem için
Atilla yıldırım
Atilla yıldırım 9 gün önce
“Geleceğin en tehlikeli silahı da, aracı da hiç kuşkunuz olmasın ki, uçaklardır. Bir gün insanoğlu uçaksız da göklerde yürüyecek, gezegenlere gidecek, belki de Ay’dan bize sinyaller yollayacaktır. Bu mucizenin gerçekleşmesi için iki bin yılını beklemeye gerek kalmayacaktır. Gelişen teknoloji bize şimdiden bunu müjdeliyor. Bize düşen görev ise Batı’dan bu konuda geri kalmamayı temindir”. Mustafa Kemal ATATÜRK 8 Haziran 1936 - Eskişehir Tayyare Alayı Anı Defterinden
no name
no name 9 gün önce
@oguzhanugur benim engeli kaldırsan ya artık
Kenan Atasoy
Kenan Atasoy 9 gün önce
bugüne kadar, eşkıya dünyaya hükümdar olmaz şarkısını daha iyi söyleyen birini duyduğumu anımsamıyorum, ne yaptıysam bulamadım kim olduğunu, bir bilen var mıdır
HASAN TOROSLU
HASAN TOROSLU 9 gün önce
Aynen katılıyorum bende bulamadım
Ahmet Kahreman
Ahmet Kahreman 9 gün önce
Ne güzel söz "Bizi bizden başka kim bölebilir. "
Öfkeli Tebessüm
Öfkeli Tebessüm 9 gün önce
abi hangi güne mutlu uyanıcaz
tunç Kaplan
tunç Kaplan 9 gün önce
Dönün şimdi bir daha Cem Gürdeniz in konuk olduğu videoları izleyin. Bitirince bir daha..
Yusuf Uci
Yusuf Uci 10 gün önce
Sevgili Oğuzhan bey doğu Türkistan olayı ile ilgili neden konusmuyorsunuz oradaki kardeşler hakkında bir mevzular istiyoruz Mansur Yavaş i tehdit edilmesi Türkiye'nin cvp vermemesi korktuğu anlama mi geliyor
Yusuf Uci
Yusuf Uci 10 gün önce
@faevna ne demek
faevna
faevna 10 gün önce
@Yusuf Uci bilmiyordum, teşekkür ederim.
Yusuf Uci
Yusuf Uci 10 gün önce
@faevna çin büyükelçiliği
faevna
faevna 10 gün önce
mansur yavaşı kim tehdit etti?
FY 2
FY 2 10 gün önce
Ülke nereye gidiyor arkadaş...
Ozgun G
Ozgun G 10 gün önce
Şanlı ordumuz bunları hak etmedi, etmiyor, etmeyecek! Ezdirmeyecez...
Muaz Altınkaynak
Muaz Altınkaynak 10 gün önce
Varilcioğlu.
Onur Özdemir
Onur Özdemir 10 gün önce
Çok uzun olmuş başım ağrıdı kulaklık tan
Mehmet Eren Altun
Mehmet Eren Altun 10 gün önce
3.51 saniyelik harika bir video çok sey analtıyor anlayanaa ...
Aviation Aviator
Aviation Aviator 10 gün önce
SONUNDA ÇALAN TÜRKÜYÜ KİM SESLENDİRİYOR SÖYLER MİSİNİZ?
Tuğba nur
Tuğba nur 10 gün önce
mevzulara noldu ya 1 aydır yok
Yavuz SOYSAL
Yavuz SOYSAL 10 gün önce
Bu parça kime ait bulamadım bilen yazabilir mi. Eşkıya Dünyaya Hükümdar olmaz.
Ahmet Ferli
Ahmet Ferli 10 gün önce
Kurban olduğum şu "mevzuları" mıncıklama müzikten bir türlü odaklanamadım. Tamam bişeyler deneyesin var ama mevzularımıza dokunma mk.
Karton Piyer
Karton Piyer 10 gün önce
Çok güzel olmuş
Sonraki
Kardeşlerim 9. Bölüm 2. Fragmanı
1:05
İtiraf chaleng
0:41
görünümler 1 150 272
Baraj 36. Bölüm Fragmanı
0:55
görünümler 852 158