Karanlık

MEVZULAR 34 - Atilla Uğur-Beyazıt Karataş, S-400 ve F-35 hakkında son söz. İdeal ülke yönetimi?

BaBaLa TV
Abone ol
görünümler 356 428
98% 26 722 489

MEVZULAR 34 - Atilla Uğur Beyazıt Karataş S-400 ve F-35 hakkında son söz İdeal ülke yönetimi?
Atilla Uğur ve Beyazıt Karataş, hala konuşulmaya devam eden, Türkiye , Rusya ve Amerika arasında birçok senaryoya sebep olan, S-400 savunma sistemi, F-35 savaş uçakları konusunu tüm detaylarıyla inceliyorlar.
Sosyal Medya Hesaplarımız;
TRvid Kanalımız ► goo.gl/2Vnde5
Instagram ► goo.gl/fz5NeG
Facebook ► facebook.com/babalativi/
Twitter ► goo.gl/7MFzrM

katma

 

28 Nov 2019

Paylaş:

Paylaş:

Herunterladen:

Yük bağlantısı.....

Ekle:

Çalma listem
Daha sonra izle
YORUMLAR 2 928
Semra Küçük
Semra Küçük 34 dakika önce
Mmu🇹🇷
egemen özey
egemen özey 36 dakika önce
osman pamukoğlunu da davet edin
Edgar Evans
Edgar Evans 2 saatler önce
Emeginize saglik Atilla bey. Sizin gibi insanlari yonetimde gormeyi cok isteriz. Destegimiz sizinle olacak. Saygilar.
otuken87
otuken87 2 saatler önce
Yunan spikeri çağır reis
Ömer Zülfü
Ömer Zülfü 3 saatler önce
Sayın Osman Pamukoğlu gibi bir şahsiyetide sizin programınızda görmek mükemmel olur sizin gibi zeki , ileri görüşlü ve mantıklı insanların diyaloglarını dinlemek çok keyifli , bilgilendirici olabilir.
bora orhan
bora orhan 4 saatler önce
Osman pamukoğlu paşayı görmek istiyoruz
Tunahan UÇAR
Tunahan UÇAR 4 saatler önce
Bizler hep siyasetçileri filan tartışıyoruz ama peki bizim Anadolu’daki Mehmet amca be yapmalı ? Bu zamanlarda nasıl birlik beraberlik yapmamız gerekiyor ? Bunları konuşalım. Bizler neler yapmalıyız ? Biraz kendimizi eleştirelim Atilla bey. Kitap okumuyoruz. Müzelere gitmiyoruz. Yurtdışına çıkmıyoruz. En önemlisi birbirimizle konuşmuyoruz. Bence bunları konuşalım Atilla bey. Saygılar komutanım.
Tunahan UÇAR
Tunahan UÇAR 4 saatler önce
Attila bey Engin bey ve Osman beyi bir programda günümüz siyasetini bi yargılayıp eleştirelim. Ne dersiniz ?
R. TÜRK
R. TÜRK 4 saatler önce
👍
Rabia Nur Aytekin
Rabia Nur Aytekin 4 saatler önce
Konuşmaların kesik kesik oluşu rahatsız edici 🤦‍♀️
Buğra Uz
Buğra Uz 5 saatler önce
Balyoz ergenekon ve diğer madurlar gerçek vatanseverlerdir sizleri bölünmeden bir arada ülkenin başında görmek istiyoruz her türlü desteği vermeye hazırız
Can
Can 7 saatler önce
izlenme oranın bu kadar düşük olması xd tesadüf olduğunu düşünmüyorum..
TErhan
TErhan 9 saatler önce
Böyle adamlara jump cut yapılır mı
Yunus Emre
Yunus Emre 10 saatler önce
Ben şer-i kanunlar istiyorum. Yaratanın yarattıkları için uygulayın diyerek koyduğu kanunlardan daha iyisinin yapilabilinecegini sanmak aptallık, yapmak zalimliktir. Öldureni öldürün diyen Allah'ı zalim gören sistem binlerce caniyi beslemeyi, binlerce mazlumu da uzmeyi adalet görüyor. CUMHURİYET İslam'ın uyguladığı bir yönetim biçimidir. Biz hukukun da islamlasmasini istiyoruz. Adili mutlak olan Allah tır. İnsan yanılır Allah yanılmaz.
Fatih Yücel
Fatih Yücel 16 saatler önce
İnş. Komutan’ım. Güvenebileceğimiz, arkasında durabileceğimiz bir siyasi hareket hasretindeyiz. Bu millet kötünün iyisini değil, iyinin iyisini hakediyor.
İsmail Hazar Bozkurt
İsmail Hazar Bozkurt 17 saatler önce
Sn. Komutanım MUHSİN YAZICIOĞLU kimdir neden suikastle şehit edildi. Neden ayıdınlığa çıkmıyor. Devlet adamı Yazıcıoğlu kimin mefaatine ters düştü halkın gerçekleri bilmesi lazım sizden ricamdır.
Cengizhan GÜVEN
Cengizhan GÜVEN 18 saatler önce
Siyasetçi olmadan bu kritik konuların karar mercilerinde olunmuyor maalesef. Siyasete bulaştığınızda. bu konular için çalışma ortamınız elinizden alınıp seviyesiz tartışmaların içinde kalıyor. yılıyor. bıkıyor. bezip gerekli yere mesai harcayamıyorsunuz.. Umarım sizin gibi vatan severleri karar meercilerinde sadece işinizi yaparken görmek nasip oluır.
Haluk Senyurt
Haluk Senyurt 19 saatler önce
Parti kurun oy verelim demek onlardan kolay birşey istememek anlamına gelir. Bence fikirlerine en yakın ve değişime pozitif anlamda yatkın bir partide siyaset yapmalılar. Bu Ülkeyi çok seviyorsunuz komutanlarım bunu biliyoruz ama bizde çok seviyoruz. Olmanız gereken yerde görev alın lütfen, olmadığınız yerde sizi de yok sayarlar.
Haluk Senyurt
Haluk Senyurt 19 saatler önce
Elbette Atatürk ilke ve inkılaplarına bağlı ve milliyetçi olmali
GRILL Gres
GRILL Gres 20 saatler önce
Keşke nefes aralarını kesmeseydiniz ya. Paşamın esleri bile klastı.
gamze gökcen
gamze gökcen 20 saatler önce
Atatürk’ün ilke ve inkılaplarını, ülkemiz için elde ettiği kazanımları her defasında dile getirin detaylıca anlatın ki bu ülkenin evlatları asıl Ata’sını doğrular ile öğrensin. Kulaktan dolma bilgiler ile düşmanca tavırlar sergilemesin Mustafa Kemal Atatürk bilinci oluşsun
buğra uğur
buğra uğur 20 saatler önce
komutanım sizlerden bişeyler öğrenmek, duymak bizim için eşsiz şeyler. SİZİ ÇOK SEVİYORUZ!
mistalion1
mistalion1 21 saatler önce
Atilla UĞUR bi bana mı hitlere benziyormuş gibi geliyor? :)
Alicem Yıldız
Alicem Yıldız 23 saatler önce
Ne büyük adamlarsınız.
Yunus Bayram
Yunus Bayram 23 saatler önce
Sayın Atilla bey parti kurun oy verelim
fikirkolik vatandaş
Ülkemizin o kadar avantajı var fakat kullanamadığımız zaman bu bize dez avantaj oluyor neden böyle kullanamıyoruz açıklayabilirmisiniz oğuzhan abi yada atilla amca Bu türkiyedeki temel bir sorun.
fatih kiyak
fatih kiyak Gün önce
JUMPCUTTANNEFRETETTİRDİNİZAQ
ayşe yüksel
ayşe yüksel Gün önce
Engin Alanı da görmek isteriz
Sefo Kaya
Sefo Kaya Gün önce
Videonun bukadar kesilmesi okadar gerekli miydi? Ondan hariç çok eğitici video.
ADAŞ
ADAŞ Gün önce
amerika yaptırım yaptığında ülkedeki dolar baronları zenginliklerine zenginlik katacaklar ama biz halk yine soğan olayı gibi açlığa mahkum olcaz olalım önemli olan devletin çıkarları ve ülkenin korunması
nrttnsvr sever
nrttnsvr sever Gün önce
#çağlaröztürk arkadaşımızın yorumuna ilaveten şunu söylemek isterim yönetim şeklimiz değişti ve birçoğumuz farkında değil halk meclisi seçer meclis te reisi cumhuru halk meclisi yönetir meclis cumhuru cumhurda halka ve vatanıa hizmet eder şimdi halk cumhuru seçiyor cumhur meclisi ve halkı yönetiyor şeklinde bir tek adamlık dönemi ülkenin sahibi gibi masallarda kalan krallar gibi ilk meclis kurulduğunda hani #oğuzhanugur çok duygulanmıştı bir çoğumuz gibi yaşasın cumhuriyet coşkusu ve inancıyla #NemutluTürkümdiyebilmek #yaşansıncumhuriyeyt #yaşasın bu ülkenin #onurlukomutanlar I #yaşasınATATÜRK #yaşasınlaikdüzen aydınlığı görmek istiyorsak aydınlar yetiştirmek zorundayız lambadan medet ummamak gerek lambaya ışığı veren bir güçtür ve bu güç olmasa ışıkta olmaz ama kelebek gibi ışığa koşarız gücü bilmeden güç biziz aslında yüce türk milletiyiz biz
Ertunc Kanl
Ertunc Kanl Gün önce
Sayin emekli generalim , saniyormusuniz ki sizin görevde oldugunuz dönemdeki gibi yönetiliyor ordumuz? Yorumlarinizi yaparken yeni sisteme göre yaparsaniz hatanizi anlarsiniz diye düsünüyorum.Keske dediginiz gibi Amerikaya bir cuval gecirme cevabi olsa ama bu fakir bu görevde oldugu sürece o papaz verilmicek diyen ve natonun libyada ne isi var deyip libyayi yikan tarafta olan bir durumu nasil göz ardi ederek yorum yapip törenle acilis olacak diyebiliyorsunuz ? Sabah baska aksam baska yönetiliyor bu ülke, kusura bakmayin, iste tam o anda inandiriciliginizi kaybediyorsunuz. Sizin vatanseverliginiz sorgulanamaz onuda belirtim.saygilar.
Nurullah ÇAM
Nurullah ÇAM Gün önce
Lütfen şu videoları kırparak akıcı hale getirmeye çalışmayın doğallığı bozuluyor
Buğrahan Aksoy
Buğrahan Aksoy Gün önce
Keşke bu kadar kolay olsa , inşallah yaparız , milli uçağımızı , ama şöyle bir bakdığımız zaman , Japonya ki dünya teknoloji devi diyoruz , 5.Nesil uçak 2 tane ürettiler ve bu işden vazgeçtiler,proje askıya alındı , maliyetleri onlara bile ağır geldi , ki japonya , Amerikayı sevmez , 2 Atom bombasını halaha unutmuş değiller , buna rağmen çaresizce Amerikadan f35 almaya razı oldu . Türkiyenin maddi gücü ile bu proje 20 30 sene alır belki daha fazla , Amerika F35 i 90 larda geliştirmeye başladı . Bu durumda biz uçak yapana kadar , artık , Rusya danmı alırız , Çinden mi , Fransadan mı , yoksa f16 ları yenilermiyiz bilmem ama , yabancı kaynaklı uçağa ihtiyacımız varmış gibi görünüyor. Ama gökten para yağar , Altımızdan petrol fışkırır , Katar 10 bin tane uçağı Erdoğana hediye eder , , ve Akdenizde doğalgaz bulursak , evet o zaman işler değişir . Herşey güzel olur . Para dışındada , şöle bir laf da dolaşıyor " Daha araba yapamıyoruz , uçak mı yapıcaz " Acı ama doğru bir söz , malesef doğru . Keçke yanlış olsaydı , ama doğru.Gerçekleri kabul etmeden ilerleme kaydedemeyiz . Arık Beyin göçünü durdurmamız lazım .
Cemil
Cemil Gün önce
Sayın komutanlarım Doğu Türkistan konusunu ve çözüm önerilerinizi de bilginiz ve tecrübeniz doğrultusunda anlatabilirmisiniz?
Yusuf Peker
Yusuf Peker Gün önce
ya oturup ağlayacağım lütfen sizi yönetimde görelim komutanlarım lütfen oyum size olacaktır
Önder Kazdal
Önder Kazdal Gün önce
Kanal İstanbul bekliyoruz.
ozgun soylu
ozgun soylu Gün önce
Komtanım Avrupa birliği yerine Türk birliği kurulsa daha başarılı bir sistem olmaz mı ? Yıllardır avrupa birliği tarafından oyalanıp kandırılmıyormuyuz
Eren Ozdemir
Eren Ozdemir Gün önce
osman pamukoğlu'nu görmek isteriz
Ali Rıza TAŞKIRAN
Gölge hükümet, tüylerim diken diken, titredim komutanım.
Gözde Nur Çınar
ne kadar kötü dönemlerde geçirsek umudumuzu yitirmeyeceğiz Allah sizin gibi fikirleri başımızdan eksik etmesin komutanım
Sonraki
Niall Horan - Put A Little Love On Me
3:55
Babala RÖNT - 7
29:59
görünümler 1
MEVZULAR 32 - Deprem
14:48
görünümler 779
Şampiyon 12. Bölüm 2. Fragmanı
0:42
Hercai 25. Bölüm Fragmanı
2:54
görünümler 246 555