Karanlık

Mevli ft. Sabiani - Gurbet (Official Video 4K)

ArkivaShqip
Abone ol
görünümler 5 221 732
80% 52 000 13 000

Facebook: facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: instagram.com/arkivashqip/

Muzika: Petro Xhori, Sabiani
Teksti: Petro Xhori
Arrangement: Samuel Kodra
Mix/master: Xhulio Milloshi
Video: MaxProduction

Available on:
Spotify: open.spotify.com/album/662gA6...
iTunes: music.apple.com/us/album/gurb...

katma

 

29 Oca 2021

Paylaş:

Paylaş:

Herunterladen:

Yük bağlantısı.....

Ekle:

Çalma listem
Daha sonra izle
YORUMLAR 0
Giulia Cali
Giulia Cali 4 gün önce
Mevlan je djale shembull me kengen tende me bere te qaj ❤
Denis Myrta
Denis Myrta 5 gün önce
Kkk
Mimoza Shini
Mimoza Shini 9 gün önce
Edhe mua mevli shume 😭😭😭😭😭😭😭😭😭
Armando Mino
Armando Mino 9 gün önce
❤️❤️❤️❤️❤️❤️⭐⭐⭐⭐⭐⭐❤️🌟🌟
Vjollca Lumaj
Vjollca Lumaj 12 gün önce
Bravo Mevlan shaba je shum I mir ❤❤
Flore Franja
Flore Franja 13 gün önce
O ZOT sa mka mar malli edhe mu per djal la 5 QE se kam prek ska ni Eren veq Zanin e ne vidio kiamat djali beton ne Amerio e un ne Italia por ti Kjosh me jet o djal se me permadhove AQ shum
Kida Muzik
Kida Muzik 13 gün önce
Bravo per kte super keng 👌👌
Rajmonda Komini
Rajmonda Komini 16 gün önce
Suksese Mevlan ne jete ne biznes dhe ne dashuri ☀️🥂
Flower
Flower 18 gün önce
Shum.jam merzit ka 2 vite qe s rrim bashk me shpirtin tim 😥😥😥qoft mallku gurbeti na ndau per se gjalli Suksese juve jeni shum te mir😘
sotir llupo
sotir llupo 19 gün önce
respekte mevlan. te rujt i madhi zot
sotir llupo
sotir llupo 19 gün önce
ah kurbet na ndave nga nena e baba,na ndave per se gjalli. mallkuar kush e hapi kurbetllikun .
Irma Banaj
Irma Banaj 22 gün önce
👏👏👏👏👏👏👏👏
Vjollca Cavolli
Vjollca Cavolli 23 gün önce
😪😪❤❤❤
ledjon cangu
ledjon cangu 25 gün önce
Gso
Henri Plaku
Henri Plaku 26 gün önce
Flm
Ergys Gila
Ergys Gila 29 gün önce
Fjdh
Drragoi1
Drragoi1 Aylar önce
21 vite ne kurbet I huaj ne vendin ku jetojm e te huaj ku kemi lindur.
Ina Ina
Ina Ina Aylar önce
Bravo mevli ☺️☺️☺️
Elida Plaku
Elida Plaku Aylar önce
Te lumtë goja per këngën suksese pac 🙏👍😍😍😍😍😍
Bloxy Alex
Bloxy Alex Aylar önce
Mos harroni se dhe Sabjani ka me shume malle per nenen e tij , tani qe ajo eshte bere engjell, akoma me shume malle. Te pakten i kini gjalle, dhe ti keni me jete.
Mude Hidri
Mude Hidri Aylar önce
Ska si nena se pa te segziston nje ri bravo mevlani jeni super 🌟
Granit Kosumi
Granit Kosumi Aylar önce
Kam 10 vite larg familjes me verte dhemb gurbeti te lumt mevli ja ke qelluar me ket keng respekt te pakufijshem
Fatri Hoxha
Fatri Hoxha Aylar önce
Petulla te fryra
I sure bi db Erith s jd
😭😭😭😭😭😭😭😭😭💞💞💞💞💞💞💞💞🇦🇱🌞🌞🇦🇱
I sure bi db Erith s jd
💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓
Er Lika
Er Lika Aylar önce
Lep3
Jona Jona
Jona Jona Aylar önce
❤❤❤👄👄👄💋💋💋
Sotir Shohiri
Sotir Shohiri Aylar önce
Mami me e mirr
fatmir gjoka
fatmir gjoka Aylar önce
😢😢jurom mat mirat mevlani
fatmir gjoka
fatmir gjoka Aylar önce
😭😭😭😭😭😭🙏🙏🙏😘😘😭mevlani
Emorjola Doda
Emorjola Doda Aylar önce
xdfgvgfff2wwed paaApaaaD bf. ⁰
Deshire Morina
Deshire Morina Aylar önce
Äoo Lo pp poi Ppüpp0*
adrian zocker
adrian zocker Aylar önce
Omevlan mbane meqa se kurte pava memamen se edhe unjam shum epermallume per mamen se spomuj meshku shpesh zoti terujt 🙏
adrian zocker
adrian zocker Aylar önce
Ozoti jurujt qkajeni negurbet se prenime nakalli gurbeti flak 🙏
Marjeta Malka
Marjeta Malka Aylar önce
Shum e bukur kjo kengw bravo
Shqipe Ramaj
Shqipe Ramaj Aylar önce
💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫
Alehandro Zeqaj
Alehandro Zeqaj Aylar önce
🙏🙏
Alehandro Zeqaj
Alehandro Zeqaj Aylar önce
Mami eshte jeta jone e mevlanit edhe e jona zoti ju rujt te ghith shqiptaret♡♡
Vjollca Skoti
Vjollca Skoti Aylar önce
Kjo këngë prek gjith zemrat e atyre qe kurbeti i ka ber fije fije zemra plas nga vetmia rriten femijet pa njerin prind afer 😭😭😭😭😭😭😭
Ghetto Young Money
Ghetto Young Money Aylar önce
Plzz all follow @dark_evilness on tiktok @dark_evilness @dark_evilness @dark_evilness @dark_evilness @dark_evilness @dark_evilness @dark_evilness @dark_evilness
Blerina Avdiaj
Blerina Avdiaj Aylar önce
Super kenge bravo fieri dhe kavaja.
joli demiri
joli demiri 2 aylar önce
Super...Bravooo🥺🥺
Ela Xhocuka
Ela Xhocuka 2 aylar önce
🌍🇨🇮🇦🇱🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏😥😥😥😥😥😥😥😥
Arnuela Vrapi
Arnuela Vrapi 2 aylar önce
Mevli 1je
Arnuela Vrapi
Arnuela Vrapi 2 aylar önce
Me and my husband is in a while ago
Arnuela Vrapi
Arnuela Vrapi 2 aylar önce
Mpp
Arnuela Vrapi
Arnuela Vrapi 2 aylar önce
Btkjxn
Pullum Lecini
Pullum Lecini 2 aylar önce
Bravo 👏👏👏👏👏👏👏👏
Meri Biraci
Meri Biraci 2 aylar önce
Mua me ka prekur shume sepse kam 17 vita qe si shoh familen
Aurel Hoxha
Aurel Hoxha 2 aylar önce
someone who has a person close to him knows very well and is able to understand this song and its message
nexhi sh .o
nexhi sh .o 2 aylar önce
Te lum me ni myr po naj ushqen zerat je nish vlla
Valentina B
Valentina B 2 aylar önce
Bravi ❤️🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Sala Treppe
Sala Treppe 2 aylar önce
Mevlan lumja ajo Nén qe te ka ty mirpo lumi ti qfar prind ki Per mendimin tiim gjynah asht ti te Marr pjes te emisjoni perputhija se as njé vaj qe Jan aty nuk asht per ty Un muj me then at per ty si e ke dhan veten neper mes emisjonit je shum nje djal I rrallt qe Mendon kshtu per prind respek per at te uroj shendet gjithat te mirat per ty me gjith familjen tende te kesh kujdes Mos u ngut me gjet nuse se njé her martohesh per mendimin Tim bukurina e njé femres nuk asht per jet njé femer duhet me dit se pe Don qat person duhesh tja Don edhe familjen e qati Djali po maton at djal marton edhe familjen te uroj vetem Fat ☘️☘️☘️☘️🥂🍾🥂
Ermal Lahi
Ermal Lahi 2 aylar önce
Kang fantastike 👌👌
Majlinda Lulushi
Majlinda Lulushi 2 aylar önce
Mevlan je djal flori lum nena qe te ka
ALEKSANDRA ALEKSANDRA
ALEKSANDRA ALEKSANDRA 2 aylar önce
Mevli o yll
Liljana Beqja
Liljana Beqja 2 aylar önce
Me madh nga larg.malpensa Italia .5vjet qe jam larg shqipris
aggelos em l
aggelos em l 2 aylar önce
bravo mevlan
rosela spahiu
rosela spahiu 2 aylar önce
Bravo shum e bukur zoti te ruajte!! 🙏🙏🙏👏👏👏
Leda Pici
Leda Pici 2 aylar önce
Complimenti.. bravissimi ..una canzone che ti tocca dentro..noi emigrati sappiamo bene che e dura stare lontano dalla tua terra e i tuoi familiari..
Donika Shkembi
Donika Shkembi 2 aylar önce
Me ke bere te qaj dhe une Mevlan se jam e larguar nga Shqiperia qe me 2003 dhe as e pashe Nenen time as e zura se ajo nuk jeton me prandaj beje dhe ti Nenen tuaj te lumtur dhe duaje Respektoi prinderit se po vjen dhe radha jote mu be qefi shum qe u lidhe me vajzen tende LEDIANEN ..Urime nga une Zoti eshte me you
Pullum Lecini
Pullum Lecini 2 aylar önce
Bravo 👏👏👏☝️😎
Elisa cook
Elisa cook 2 aylar önce
Sa mall per familjen time ,sa u preka me kete kengen ,se kam 6 vite pa I pare prinderit e mi 😥😥😥😥sepse ne nuk mund te kemi te drejta si gjithe europa por duhet te vuajme ne shpirt ,me kete kenge do pershendes per pak dit babin tim qe ka 70 vjetorin ,qe mplaket dita dites dhe une se perqafoj dot nje here 😐😐😐
Mateo Gerxhi
Mateo Gerxhi 2 aylar önce
🔥🔥🔥 MEVLI & SABIANI 🔥🔥🔥
selman hoxha
selman hoxha 2 aylar önce
Mevlan Je i mir❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
Moni Ge
Moni Ge 2 aylar önce
Edhe me muzik u merka Mevlani a euuuu
Gena Latifi
Gena Latifi 2 aylar önce
Me kuptem shpiert me ket kenge sukus yll
X D
X D 2 aylar önce
Rrofte gurbeti se shqiperia eshte qir mbrapsht
majlinda rexhbeqaj
majlinda rexhbeqaj 2 aylar önce
10 her ne dit e degjoj ket keng🥰
Ervisa Zykaj
Ervisa Zykaj 2 aylar önce
😭😭😭😭
Klevis Mani
Klevis Mani 2 aylar önce
🤗😀😇
TN
TN 2 aylar önce
Respect from USA beautiful song
Joyres
Joyres 2 aylar önce
ah gurbet ah gurbet sevincresulofficial
Uesli Kolaveri
Uesli Kolaveri 2 aylar önce
Super kenge
Kela Fishti
Kela Fishti 2 aylar önce
Gndkcundb
Urim Gashi
Urim Gashi 2 aylar önce
Sma kishte marr mendja se do fillonin me mpelqy kongt e tua o mevlan po qa nuk ndodhka 🤣❤️
Pellumb Gazidede
Pellumb Gazidede 2 aylar önce
Bravo ta lumtë goja😀😀
Alma Kaja
Alma Kaja 2 aylar önce
o
Dorina Marku
Dorina Marku 2 aylar önce
♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️muzik shum e dukur
Dorina Marku
Dorina Marku 2 aylar önce
Poòòoooooo shum
Melo Hatika
Melo Hatika 2 aylar önce
Mevli une e degjoj ne te gjitha vendet qe ndollem sipershembull ne rruge ,ne te gjitha vendet qe ndollem si ce thashe me perpara dhe ju dua shume
Liridon Mehmeti
Liridon Mehmeti 2 aylar önce
👍🇦🇱
Ela Uruci
Ela Uruci 2 aylar önce
S'kam fjalë për kto vargje sa te verteta dhe plote kuptimë prsh 🌟🌟👏👏👏
Pullum Lecini
Pullum Lecini 2 aylar önce
👏👏👏👏👏👍
Albana Velaj
Albana Velaj 2 aylar önce
Shum prekse👏
Klarita Cerriku
Klarita Cerriku 2 aylar önce
😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭 BRAVO TE GJITH !!!!!!!!!!!😭😭😭😭😭😭🤧🤧🤧🤧🤧🤧🤧😭😭😭😭😭😭😭☹️🤧🤧🤧🤧
Oli Mone
Oli Mone 2 aylar önce
Je Zeri.,i loteve te mija...e Nenes sime...e gjithe atyre qe me duan. .i miei piu sinceri auguri....,🙏
Ola Vlora
Ola Vlora 2 aylar önce
Kurbeti na esht ber pjes e jetes Jemi ndar nga njerizit perse gjalli, uroi gjith Shqipetaret kudo qe jan tjeni mir dhe bashkim sa me te shpejt pran familjes tuaj Ju dua shum ❤️🙏
Remzie Uruci
Remzie Uruci 2 aylar önce
Bravo na pikllut me këtë këngë
Gus Milani
Gus Milani 2 aylar önce
T'gjithe ata qe kane ba dis like jane dashnoret e Mevlanit... nice song brother
Resul Saiti
Resul Saiti 2 aylar önce
Ermali Fejzullahu dhe Gena Ajo
Resul Saiti
Resul Saiti 2 aylar önce
sabri fejzullahu goditje ne zemer
Resul Saiti
Resul Saiti 2 aylar önce
GENA DHE ERMAL FEJZULLAHU
secret world
secret world 2 aylar önce
Prsh nga franca 3 vite larg familjes dhe shqiperis Rrespekte per ket keng per te gjith grubetqaret ❤️
Besnik Janca
Besnik Janca 2 aylar önce
Me ka prek shum kjo keng me ka mar malli për djalin tim ❤😘
Sindrit Saiti
Sindrit Saiti 2 aylar önce
Oj, Nafaka jeme Ermal Fejzullahu ft Gena Ajo oosksskks
Liljana Nasai
Liljana Nasai 2 aylar önce
Kenga me mire brave
Shqipe lamnica
Shqipe lamnica 2 aylar önce
Shuuum e bukur ju lumte goja bravoooooooo
Eliona Rusi
Eliona Rusi 2 aylar önce
SUPER....
Suzana Cinari
Suzana Cinari 3 aylar önce
Kjo kenge eshte as Mevlan a kur e KENDON me rengjethet mishi se ikam ne gurbet femijet e njerzit e dashur zeri yt me sheron pak dhimbjen je yll ke shpirt te paster te uroj fat
Boss Boss
Boss Boss 3 aylar önce
Ke dedikuar nji kong shm t bkr si per mevlanin dhe per sabianin flas sepse kjo kong esht nji kong e cila m kujton dike qe km shm perbrenda zemres brrrravoo per kongen 👏👏👏😎😎😎
Sonila Toli
Sonila Toli 3 aylar önce
Super keng ...
Fation Ismajli
Fation Ismajli 3 aylar önce
Super keng
Sonraki
Spies in Disguise - Death of a Studio
10:14
Mevli & Aventurat e Julit - (X5)SE
2:30
görünümler 3 000 000
Mevli&Aventurat e Julit Dashnia
2:41
görünümler 4 000 000
Surprize per dasmen e vllait !
16:11
görünümler 681 000
Cam Tavanlar 3. Bölüm 3. Fragman
0:57
Ceylan - MASHUP (Official Video)
4:46