Karanlık

Mevli&Aventurat e Julit Dashnia

Mevli Official
görünümler 3 093 538
97% 30 251 684

✔️ Did you subscribe to MEVLI’s Official channel? 👇🏼
//
👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new songs.
____________________________
🎵 Music by: Stine Records & Grazia
🎵 Audio Production by: Stine Records
🎵 Lyrics by: Stine x Grazia x Juli
🎥 Video by: Aventurat e Julit (JULI)
✔️ Published by : ARKIVA SHQIP
____________________________
🎤 Connect with MEVLI :
Instagram ► instagram.com/mevlanshaba/
🎤 Connect with JULI :
Instagram ► instagram.com/aventuratejulit/
✔️ Connect with STNE RECORDS :
Instagram ► instagram.com/stine_records/
✔️ Connect with Estia FILM :
instagram.com/estia_film/
✔️ Connect with GRAZIA:
instagram.com/grazia__official/
℗ & ©️ MEVLI . All Rights Reserved.

Eğlence

katma

 

12 Nis 2021

Paylaş:

Paylaş:

Herunterladen:

Yük bağlantısı.....

Ekle:

Çalma listem
Daha sonra izle
YORUMLAR 100
Artur Memiu
Artur Memiu 52 dakika önce
Suksese jeni me te miret publiku ju don shuum
Violeta Ceka
Violeta Ceka 3 saatler önce
Shume bukur Mevlan dhe Juli, por rripin e sigirimit djema, jeta eshte e bukur dhe e dashur, kujdes, kujdes!!!
Denis otr Selala
Denis otr Selala 7 saatler önce
Kenge shme e bur
FF REDI
FF REDI 10 saatler önce
O jul rripi i prishur apo jo
Bardha Mavriqi
Bardha Mavriqi Gün önce
Shum keq juliii
a alb
a alb Gün önce
Vetem floket e Julit me acarojne shum 😣😂😂
Bleona.Elona Pajaziti
Mevlan ❤ Ledjana
Bleona.Elona Pajaziti
Suksese mevlan jul
Sonila
Sonila Gün önce
Super keng
Xhoena Hoxha
Xhoena Hoxha Gün önce
🥰😊😚😚😚😚🤑🤩🤩🤩😘😘😍
Ardiana Makaj
Ardiana Makaj Gün önce
Mevlani rich
Tirana Ime
Tirana Ime 2 gün önce
O Mevli guti nje te qir asaja Bores Ne mes te programit
Cela Hanife
Cela Hanife 2 gün önce
Juli je super kengetare sukse vellla
ST BRUDA
ST BRUDA 2 gün önce
Urime! 50K SUBSCRIBERS
Sibora Gashi
Sibora Gashi 2 gün önce
❤@aventuraejulit❤@mevlanshabaoficil❤❤
SILVIO HAMETI
SILVIO HAMETI 2 gün önce
kjo kenga thyen rekord ne playlist time e ngjoj 20 her ne dit 😂😂😂😂😇😇😇
eni toska
eni toska 2 gün önce
Sa like shkojne per melanin dhe julin
Kleosamuel1 Kleosamuel1
Ghhgkfjf
Brunilda Hamza
Brunilda Hamza 3 gün önce
Super keng 🥰dhe kengtar shum simpatik 🤗😆🥰suksese te dyve
Visar Kalludra
Visar Kalludra 3 gün önce
Pika e djalit mevlan i lezetshem i embel dhe i sinqert ja arrite fund krejt met dasht se e meriton krenohu asnjanin se dojm sa tdon publiku se je real dhe i lezetshem ata qe ta keqperdorin kto tmira qe ti ka fal Zoti kan mi ra pishman po ti mos u kthe se ki me gjet mire prej Zotit
Vjolca Elmas
Vjolca Elmas 3 gün önce
Juli je shum i dashur Mevlan bravos ♥️
Irisa Amelia
Irisa Amelia 4 gün önce
Ky Juli me shkrin duke qesh pz😂😂
shqiprim Bytyqi
shqiprim Bytyqi 4 gün önce
O ku jeni bossat jeni shum te mir
Vilma Dhiari
Vilma Dhiari 4 gün önce
Juli😂😂😂😂😂sidomos keyo floket🤣🤣🤣😊😂😂
Eron Kadriu
Eron Kadriu 4 gün önce
ma e mira melit dhe Julit eshte kenga as gje tjeter
Klevis Mateo
Klevis Mateo 4 gün önce
😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😎😎😎🙂🙂😍😚🙂😍😚🙂😍😉😊😘😘😘😘🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗
Klevis Mateo
Klevis Mateo 4 gün önce
Faleminderitshumeshumeyll
Klevis Mateo
Klevis Mateo 4 gün önce
Fghisnssejgk3yj2tieu9sgighi
Klevis Mateo
Klevis Mateo 4 gün önce
Djfhiw5o37jxnjshiwy8thjduooou91gifmkpjlfiy79ajjfgmddfkekgoo nfjqvkfghkrgggkooyyoooeerqqhocbk
xhulia bajollari
xhulia bajollari 4 gün önce
💖💖💖💖💖❤❤💖❤💖❤💝💝💝🤩
Zanarabja Zanarabja
Zanarabja Zanarabja 5 gün önce
P
lina kalo
lina kalo 5 gün önce
Bravooooo mevlan
Albioni Bossi
Albioni Bossi 5 gün önce
Mevli ka zë te omël 😍😎
Eljesa Qaja
Eljesa Qaja 6 gün önce
Aaaaaaa juli sibon
Anna23 Anna23
Anna23 Anna23 6 gün önce
Allall qumshi nenen qe ke pir te rujt zoti mevlan
Seldi Seldi
Seldi Seldi 6 gün önce
O Ajzet kjo eshe kenge👍🤑
Antonio Godaj
Antonio Godaj 6 gün önce
On fire juli
Roksana Roksana
Roksana Roksana 7 gün önce
Dayfske
Klevis Beqiraj
Klevis Beqiraj 7 gün önce
Ju lumte keni shume talent jeni me te miret 💓💓💓
Elsida Rrucaj
Elsida Rrucaj 7 gün önce
Lum si ti mevli
blerim bardhi
blerim bardhi 7 gün önce
🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰
Andrin Hoxha
Andrin Hoxha 7 gün önce
Kto kenge nuk i kendon Mevlani Ai vetem lun gojen se i kendon stine
Adis Dauti
Adis Dauti 7 gün önce
Ytyy56655h0
Kanina Kanina
Kanina Kanina 7 gün önce
Vazhdoni kështu
egi egushi
egi egushi 7 gün önce
😁😁😁👌 Shum te mir
Constantine The Great
2.7 milione shikime. Qr , ku ka perfunduar Shqiperia LoL, ne dore te ketyre karave🤣
Bledi Shaho
Bledi Shaho 8 gün önce
Nevlan Juli jeni me specialet
Donika Zana
Donika Zana 8 gün önce
Mevlan ledjana mevlan antonela
Lume Memini
Lume Memini 8 gün önce
😍😍😍
Amarildo Skarra
Amarildo Skarra 8 gün önce
😎
Olsi Deejay
Olsi Deejay 8 gün önce
trvid.com/video/video-JOWkHR2RkMs.html
Selavdi Nevzadi
Selavdi Nevzadi 8 gün önce
🔥🔥🔥🔥
Hello Bro
Hello Bro 8 gün önce
Dikur kengetaret dilnin nga Liceu Artistik ,sot dalin nga perputhen .
Edi Kukeli
Edi Kukeli 9 gün önce
Super
Bleonë Bilalli
Bleonë Bilalli 9 gün önce
Te lutem ma be follow ne tik tok ._.dunkin_charli._
Samsung Eljon
Samsung Eljon 9 gün önce
Start janzoa
Violeta Violeta
Violeta Violeta 9 gün önce
Esht keng shume e bukur
Reshat Ruci
Reshat Ruci 9 gün önce
Qq
Kela Alla
Kela Alla 9 gün önce
Shumë bukur
Vlore Vlore
Vlore Vlore 9 gün önce
Jeni te papar kshtu vazhdoni
HUMOR 2021
HUMOR 2021 9 gün önce
Shikoni flokë e julit në minutën e 2
Eminemin Behluli12
Eminemin Behluli12 9 gün önce
O juli shikoi pak floket
Alba Hyskajysyyahsh
Alba Hyskajysyyahsh 9 gün önce
Hahhahahahhahaha
Rea Tenezhdolli
Rea Tenezhdolli 9 gün önce
👏👏👏👏😍
Lani Malka
Lani Malka 9 gün önce
Bravo çuna
Mina Stasi
Mina Stasi 9 gün önce
Dashnia ime je ti isi sanja sfinjari ti je kuptimi i jetes time ❤❤❤❤❤❤flm o zote qe te kam parn ty jeta ime fjalet jane shum pak pre te then sa te dua ty bosi
Sibora Gashi
Sibora Gashi 9 gün önce
Bravo Mevli❤
Cim Ibrahim
Cim Ibrahim 9 gün önce
Cuna varikarsa julit si falet
Nazmi Kallo
Nazmi Kallo 10 gün önce
❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
Shuke Doci
Shuke Doci 10 gün önce
Super
saimiri fier
saimiri fier 10 gün önce
O JULI RREGULLO CIK FLOKET hahaha
Enkelejda Pjeci
Enkelejda Pjeci 10 gün önce
👏👏👏👏👏
don xhon fann
don xhon fann 10 gün önce
Super keng
erkida mhilli
erkida mhilli 10 gün önce
Kjo dashnia per ledianet ta kish ba mevlani
Keli Llojku
Keli Llojku 10 gün önce
Bravo mevlan dhe juli💥💥👏👏
ST BRUDA
ST BRUDA 11 gün önce
#50K
Ilda Hoxhaj
Ilda Hoxhaj 11 gün önce
Super
Ela Tatej
Ela Tatej 11 gün önce
,.tvvfvv
Yo Yo
Yo Yo 11 gün önce
Kot fare.
Johnny Johnny
Johnny Johnny 11 gün önce
se cfare ka kjo keng per te pelqyer nuk edi keshtu si kendon ti e shoku as per ne banjo nuk ben
Korc Korc
Korc Korc 11 gün önce
🤣🤣🤣🤣😂😂😂😂
Enea Albajrami
Enea Albajrami 11 gün önce
Gabime
Alma Fetahaj
Alma Fetahaj 11 gün önce
ndale o izett hahahahah juli😂😂😂😂😂😂🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Kevi Xhebraj
Kevi Xhebraj 11 gün önce
Ddsmfndnfm
Nazmi Hidri
Nazmi Hidri 11 gün önce
Super
Altin Almadhi
Altin Almadhi 11 gün önce
Yll te dy ju lumt goja
Ardjana Mena
Ardjana Mena 11 gün önce
♥️🤩🤩🤩😍😍😍🤩😍😍🥰
Mani Hoxha
Mani Hoxha 11 gün önce
Shume kenjg e bukur 😜😍😘
Altin Deda
Altin Deda 11 gün önce
Bukur shum my shqipe 🇦🇱
Besjan Avdo
Besjan Avdo 11 gün önce
Bravo juli mevli
Rinora Metaj
Rinora Metaj 12 gün önce
Shuuuuume e bukure❤️❤️❤️❤️❤️
Arbiensa Shahini
Arbiensa Shahini 12 gün önce
Juli i kapet emocionet
Selca Edonis
Selca Edonis 12 gün önce
Ooo zot mevlan qka du shum si dahen tem klea selca jom
BONA KEVIN
BONA KEVIN 12 gün önce
MEVLI & JULI --- DASHNIA Kjo dashnia porsi zjarri Ah medet n'ty m'ka zon halli. Du me t'dashtë, por jo s'ta fali Bash për mu ka me t'marr malli..(4X) Para se ta dija per cfare po flisja Dashuria u gjet aty ku nuk e prisja Si lulja ne nje shkemb,si uji ne shkretetire Dashuria u gjet dhe ska ku shkon me mire Kur shpresat kisha humbur Kur isha dorzuar Dashuria u gjet dhe jam i lumturuar Universi u tregua me mua duarleshuar Dashuria u gjet dhe kam per ta festuar Kjo dashnia porsi zjarri a medet n ty mka zon halli du me t'dasht por jo s'ta fali bash per mu ka me t mar malli(2X) Se ti ke bo gabime(ke ngel ne klase) Shkaktare ndjenjes time (do kthehesh pas) Ne shpirt ishe katile(e veme me bast) Dashnin doje me hile(vetem nje rast) E ty malli kur te mari Per dashnin qe ta fali djali Plot gabime ndjenja ime eshte e shtrenjte ne jeten time (2X) Ndale o Izet Se ti ke bo gabime(ke ngel ne klase) Shkaktare ndjenjes time (do kthehesh pas) Ne shpirt ishe katile(e veme me bast) Dashnin doje me hile(vetem nje rast) (2X)
Kejsi Sadikaj
Kejsi Sadikaj 12 gün önce
So zjarr eshte vertet
Imarius Cili
Imarius Cili 12 gün önce
Ooo djema jenibte papar zoti ju bekoft
Esmeralda Myslymi
Esmeralda Myslymi 12 gün önce
🥰🥰🥰🥰🥰
Ela Ela
Ela Ela 12 gün önce
Ky juli do te behet si mr. Bin😂
Donalda Ndreaj
Donalda Ndreaj 12 gün önce
Shum keng e bukur🥰🥰🥰
Sonraki
Mevli & Aventurat e Julit - (X5)SE
02:30
görünümler 2 900 000
Chad on Mars - SNL
3:20
görünümler 4 386 740
Klanifornia - Opinion - Edi Rama
33:14
Elvana Gjata - Mos u ngut
02:58
görünümler 5 500 000
Tesher - Jalebi Baby (Official Lyric Video)
03:10
B2N & Bruna - Vajza pa martue
02:34
görünümler 1 800 000
50 kuruş hayat kurtarır 😂
0:39
görünümler 1 361 551
HABERSİZ KIŞKIRTMA! / BİLAL HANCI
23:34
Kuruluş Osman 57. Bölüm
2:12:35
görünümler 4 512 820
Çukur 4. Sezon 36. Bölüm Fragman
1:09
Takıntılı adam
0:46
görünümler 365 496