Karanlık

Mesut Süre İle İlişki Testi | Konuklar: Betül & Fatih Çilingir

Mesut Süre İle İlişki Testi
görünümler 249 339
100% 3 900 0

Cambly’yi hemen indirip bu kodla ücretsiz deneyebilirsiniz: Mesut1Ay
Yine bu kodla İlk kez 1 aylık aboneliklere %15 abone olabilirsiniz.
*Aynı kodla 12 aylık Cambly aboneliklerine %50, 3 aylıklara %25 indirim uygulanacaktır.

Ücretsiz deneyin: bit.ly/3zTo6Tr
İndirim: bit.ly/mesut1ay


Ayrıcalıklardan yararlanmak için bu kanala katılın:
trvid.com/show-UClJ7...

Farklı şehirlere gelmeye devam edeceğiz. Eğer konuk olarak katılmak isterseniz, başvurunuzu şuradan yapabilirsiniz;
► www.santralkumpanya.com/iliski...

"Mesut Süre İle İlişki Testi", Santral Kumpanya yazar ekibinin Mesut Süre'nin sahne performanslarından ilhamla ürettiği bir talk show formatıdır. Yapım, çekim, kurgu ve format geliştirme Kumpanya'dan, performans Mesut'tandır yani.

Lütfen yorum yapmayı ve bizi Instagram'dan takip etmeyi unutmayın!
► instagram.com/iliskitesti
► instagram.com/mesut_sure

katma

 

10 Tem 2021

Paylaş:

Paylaş:

Herunterladen:

Yük bağlantısı.....

Ekle:

Çalma listem
Daha sonra izle
YORUMLAR 337
Mesut Süre İle İlişki Testi
Canlı çekimlerimize seyirci olarak gelmek için Biletix'ten bilet alabilirsiniz;
Ny Ank
Haddimi aşmak istemem ancak umarım çocuk kaynaklı çatışmalarınızı dikkate alır, profesyonel destek alırsınız. Annenin aşırı koruyucu tutumu da sağlıklı olmamakla birlikte kız çocuğunun babayla iletişimi tüm hayatını etkileyen, çok hassas bir konu. Babasıyla sağlıklı bağ kuramayan kız çocuğunun ileride sağlıklı ilişki yaşaması, eş seçiminde bulunması ihtimali azalır. Çocuklar kıymetlimiz, lütfen ama lütfen çok hassas olalım.
Deniz Emre
En problemli bulduğum çift. Umarım destek alır, anlayış ve muhabbetinizi arttırırsınız da çocuğunuz da siz de mutlu ve düzgün iletişim sahibi olursunuz.
katastrofizm
Mesut cambly yayını yapa yapa İngilizcesini daha da kötü hale getirdi nasıl mümkün olabilir bu??
oktay bulut
Teşekkürler Betül ve Fatih sayenizde çok güldüm. (lütfen bir evlilik terapsitine ya da her hangi bir uzmana gidin)
Mrvbb
Ilişki testinin arkadaşlık versiyonu gelsin artık ya çok daha komik olacağına eminim:)
Yasemin
Anne ile babanın çocuklarına karşı dengesizliği canımı sıktı. Babanın oyun oynamak isteyen kızını azarlaması ve annenin boşver onunla oynama, istemiyor diyerek babaya karşı doldurması ve kızının tüm sevgi ihtiyacını aşırı korumacılıkla karşıladığını sanması. Çok tatlılar ve uyumlu bir çiftler ama kafa olarak ve bu konuda yeterince kendilerini geliştirmeden ebeveyn oldukları için ne yapacaklarını şaşırmışlar resmen. Roller birbirine girmiş, ne yapacağını bilmeden bodoslama giden bir çekirdek aileye dönüşülmüş. Yargılamak ya da eleştirmek harcım değil ama umarım dışardan destek alır, okur ya da başka yollarla kendinizi bu konuda yetiştirirsiniz aileniz için🙏
deryadeniz
Betül Hanım bir psikolojik danışman olarak, kızınızı bu kadar seviyorsanız kızınızın eşinizin ve sizin psikolojik sağlığı için psikolojik destek almanizi, çift terapisine gitmenizi tavsiye ederim. İnanın kızınız için atacağınız daha güzel bir adım, yapacağınız daha iyi bir yatırım olamaz.
e.
Çocuk doğunca annelik rolüne kendini adayıp eş rolünü erteleyen insanlar çocuklarını kendine bağımlı yetiştirmek bir yana yarın öbür gün çocuk okul ya da evlilik yoluyla ayrılınca depresyon yaşayıp, kendini kocaman bir boşluğun içinde buluyorlar. Yani ne sadece anne ne sadece eş olmak doğru değil. Bağımlı, özgüvensiz çocuklar yetiştirmeyin gözünüzü seveyim.
Zeynep Marrec
"Bizim anlaşamadığımız tek konu bu. Tek konu çocuk" dedikleri an kendilerine " Tek anlaşmanız gereken konu bu olmalıydı " demek istedim. :( kendimi gördüm kızlarında çünkü. Kızları benim gibi anne-baba arasında kalmaktan mecburen ilişki terapisti olmak zorunda kalmaz umarım . Bir de umarım yine benim gibi kendisini sürekli anne babasının ilişkisini bitiren/zedeleyen unsur olarak suçluluk duygusu ile büyümez. Çok karmaşık bir konu bu. Kızın kendi ilişkilerine de yansır. Mesela başlarda bir dönem kendini suçlar, ilişki için değersiz görür, sonra bir dönem baba suçlanır, anne kurbandır hep. Sonra annenin hataları da farkedilir bu sefer baba kurbandır vs vs ve tüm bunların kendisine ve ilişkilerine farklı zamanlarda farklı şekillerde yansıması ile mücadele eder durur.. o yüzden diğer yorumlara katılıyorum terapi alırsanız çok iyi olur işler sarpa sarmadan.
el bezi handan
Çocuk daha küçükken umarım bir aile terapistine gidersiniz bu kötü bir şey değil aksine evliliğinizi ve çocuğunuzla ilişkinizi düzeltmek için çaba göstermektir
Büşra Aytekin
Betül Hanım ebeveynlerinin de vefat etmesi ile çocuğa bağımlı bağlanma gerçekleştirmiş sanırım. Babadan bile çocuğu sakınıyor. Kendini de eşinden sakınıyor. Eşi de böylece çocuğa karşı mesafeli oluyor. İkisinin de tutumu yanlış. İyi hoş güldük ama hem kendi ilişkiniz için hem de çocuk için lütfen terapiye gidin. Siz iyi oldukça ilişkiniz de, çocuğunuz da daha iyi olacak. Psikolojik Danışman olarak tavsiyemdir.
Bahar Dogan
izledigim ein fos bölümlerden…. Mesutun sivri zekasi ve cuk oturan cevaplari kurtariyor Programi.
Melis Aslan
Bu bölümde çok gülemedim çiftin enerjisini sevmedim. Mesut tek başına konuşsa bile komik zaten. Cambly kısmı şahaneydi
Yakup Önler
Nasil anne baba olunmaz, nasil çift olunmazı bu bölümde bize gosterdigin icin teşekkürler Mesut bey
Busra Zararsiz
Çocuğun önünde anne baba birbirini sevmeyecek de ne zaman sevecek ya? Çocuk iki seven insanın dünyaya getirdiği biricik bir yavru olduğunu bilmeli. Diğer bir husus da aşırı koruyuculuk mevzusu ben burda hanımefendiye kızamıyorum günümüz ebeveynlerinin en büyük sorunu çocuklarına deneyim kısırlığı yaşatmaları. Ancak beyefendinin de sıkıntısı dokunmanın çocuk için güvenli bir sevgi bağı olduğunu anlayamaması. Hele ki çocuk babayı sonraki hayatı için erkek rol model olarak görüyor. Çocuklarınıza ne iki eş olarak sevginizi göstermekten ne de direk çocuğunuza ebeveyni olarak sevgi göstermekten çekinmeyin. İnanın ki sevgi arsızı değil sevilmeyi hak ettiğini düşünen özgüvenli bir birey olacaklar.
Hümeyra G
Azra için çok üzüldüm:( babasıyla oyun oynamak istemesi ve babasının kendi oyununa dalıp ona hayır deyip kızması 😩 kesinlikle bir terapiste gidilmeli.
GM KB
mükemmel bölümdü. ömür boyu mutluluklar dilerim çifte ve tüm katılımcılara.
Sophie Ensari
Kızınızın babasıyla oynama isteğini garip bulup, baban bağırıyor onla oynama demenizi anlamak mümkün değil, kızınıza zarar verdiğinizi anlarsınız inşallah
Zihni Barış Tığlı
annelik rolü oluştuğunda baskında olsa eş rolünü çok azalttığında ne evlilik için ne çocuk gelişimi için malesef hoş olmuyor . sen nerden bilirsin demeden bana bagımlı bir anne ile yaşayan bir çocuk/adam olduğumu söylemem lazım. 28 yaşında annemin bana hala arka çıktığı gerçeği, yaptığım her şeyin doğru olmasa hata yalan olsa bile hala annem tarafından suçsuz olacagım gerçeği. haksız bile olsam benim oğlum hata yapmaz düşüncesinden kurtulamayan bir anneye sahip olmak ... daima birilerinin kanatları altında olmanın verdiği o güven emin olun şuan sizi için şuan güzel olsa bile o evladın ileride sizin olmadığınız zamanlarda büyük sıkıntılarla yüzleşmeye itecek. belki bu yorumu okuyup ne dediğimi anlamayacaksınız ta ki kızınız 20 li yaşlarına varana dek. umarım her şey gönlünüzce olur . ve şunu unutmayın sevgi aşırı olduğunda zehirler.
Sonraki