Karanlık

Müge Anlı ile Tatlı Sert 8 Ekim 2019 - Tek Parça

Müge Anlı ile Tatlı Sert
görünümler 430 453
87% 3 758 547

Müge Anlı İle Tatlı Sertte Bugün; 15 gündür kayıp olan Sibel evlenmiş oalrak bulundu.10 gün Önce İstanbula gelen Iraklı iş adamı Majid Kaarem Tuama'ya ne oldu? Kağıthane'de bulunan yabancı uyruklu erkek cesedi ona mı ait?
Faili meçhul cinayetler ve kayıpların yanı sıra birçok sosyal sorumluluk projesi ile de adından sıkça söz ettiren, Hafta içi her gün seyirciyi ekran başına kilitleyen Müge Anlı ve ekibi, üzerinde çalıştığı kayıp dosyalarını, cinayete kurban giden kişileri ve kayıpların tüm yaşamını ortaya çıkararak onları bulmaya, olayları aydınlatmaya devam ediyor...
Müge Anlı ile Tatlı Sert resmi youtube kanalı
Abone olun, hiçbir şeyi kaçırmayın!
goo.gl/Z2mtSf

Eğlence

katma

 

8 Oct 2019

Paylaş:

Paylaş:

Herunterladen:

Yük bağlantısı.....

Ekle:

Çalma listem
Daha sonra izle
YORUMLAR 3
Nise Memmedova
Nise Memmedova 4 aylar önce
Bu mustafa eseblerimi pozure. Fursetcidi bunun derdi baba yok paradı
Dennis Patty
Dennis Patty 4 aylar önce
Tuncay‘in karisini ahlak masasi modeli sorguya cekiyorlar. Mini etekle mi calisiyorsun diyor bir sivri zeka da, mini etekle calisilamaz mi? Mini etek giyenler pavyonda mi calisiyor? Bak simdi kafasinda esarp var, demek ki neymis, kiyafetle bu islerin alakasi yokmus.
Dennis Patty
Dennis Patty 4 aylar önce
Telli duvakli kirmizi kusakli evlendirmekten bahsediyordunuz bi kac program önce, kadinlara bunu ögütlerseniz baslarina bir sey geldiginde de korkup gelmemekte hakli degiller mi? Namus belasi yok mu kadinlarin basinda? Korkuyor iste zavalli Sibel.
Sonraki
TWICE "MORE & MORE" M/V TRAILER
1:03
görünümler 5 590 962