Karanlık

L.O.T.R.; GÜÇ YÜZÜKLERİ 1. SEZON - ELEŞTİREL PARODİ

Filmler ve Filimler
görünümler 524 192
99% 35 000 1

Vee Filmler ve Filimler 500. videosu ile sizlerle. Uzun bir süredir beklenen Güç yüzükleri dizisinin 1. sezonu yayınlandı. E bana eleştirel parodisini yapmak farzdı. Hepinize keyifli seyirler ve iyi eğlenceler canlar.
#güçyüzükleri #theringsofpower #lordoftherings
►►AGARTA STEAM SAYFASI: store.steampowered.com/app/16...
🔔F&F Club'a Katılmak için: / @filmlervefilimler
🔔ABONE OLMAYI VE BEĞENMEYİ UNUTMAYIN CANLAR
🔴Instagram: instagram.com/filmlervefi...
🟣discord.gg/WhRQ7bZ
📬Contact: filmlervefilimler@gmail.com

►ELEŞTİREL PARODİLER: • KAPTAN TSUBASA - ...
►NEDEN EFSANE SERİSİ: • NEDEN EFSANE | BÖ...
►NEDEN KESTANE SERİSİ: • ELEŞTİREL KESTANE...
►HİLE WEB SERİSİ: • HİLE - 1. BÖLÜM |...

♦♦Filmler ve Filimler kanalında her hafta vizyona girmiş bir yapımın Eleştirel Parodisi yer alır. Bu parodilerin sonunda FİLM(iyi) FİLİM(kötü) anlamına gelen ibareler dile getirilir. Senin beğendiğin yapımı biz beğenmemiş veya tam tersi durumlar oluşabilir. Dünya farklı insanları barındırdığı için güzel bir yerdir.♦♦

▶Filmler ve Filimler (Movies and Moovieez) is a Turkish entertainment platform. We produce movie parodies to make people smile.

Film (Movie) is the grade that we gave to "good" productions. Filim (Mooovie) is the grade that we gave to "bad" productions.

Charlie Chaplin logo means "Movie" and Hitler logo means "Mooovie".

Watch it, like it, share it !

Eğlence

katma

 

30 Eki 2022

Paylaş:

Paylaş:

Herunterladen:

Yük bağlantısı.....

Ekle:

Çalma listem
Daha sonra izle
YORUMLAR 1 737
Filmler ve Filimler
Filmler ve Filimler 5 aylar önce
Vee Filmler ve Filimler 500. videosu ile sizlerle. Beğenmeyi - Paylaşmayı unutmayın canlar. Bu kanal böyle buralara geldi. Nice 500. videolara. Seviliyorsunuz.
AMK REİS
AMK REİS 4 aylar önce
Ellerine salık 😂
Yusuf Şahin
Yusuf Şahin 4 aylar önce
Abi house of dragon 1. Sezon parodi ne zaman gelcek
MKPAPUR
MKPAPUR 4 aylar önce
❤❤❤❤❤❤
berk scott
berk scott 4 aylar önce
Abi scream filmi içinde yap
Deniz Can
Deniz Can 5 aylar önce
Bu parodinin İngilizce versiyonu kesinlikle yapılmalı. Bu video global olmalı aga başka türlü diziyi kurtaramayız
Ali Fatih Yılmaz
Ali Fatih Yılmaz 2 aylar önce
kanalı kapattırmaya mı çalışıyon hayırdır askdasd
Volkan
Volkan 4 aylar önce
Hersikiyanus'u nasıl çevireceğiz İngilizceye 😀😀
Subutay Noyan
Subutay Noyan 4 aylar önce
@kemalcan türkyılmaz Vay arkadaş, belki beğenmeyeceksin videolarını allah allah... Deep Guild bununla ilgili video yapmıştı, zaten çoğu bölüme bir şeyler çektiler. The Little Platoon diye bir kanal ilk 3-4 bölüme 2 saatlik bir video yaptı ki oradaki gömmenin acımasızlığı bizim Türk kanallarında yok çünkü Amerikalılar bir dakikaya çok daha fazla eleştiri sığdırıyor Movie Cynic diye bir kanalın videosu var, adam direkt ''Bu dizi bok, oyunculukları, diyalogları, hikayesi her şeyi boktan, sırf Lord of the Rings diye insanların izlemek zorunda olmasından güç alan bir bok'' diye giriyordu konuya
Efemiller
Efemiller 4 aylar önce
@nick s2klerin mi demek istedin?
Asamed Özdemir
Asamed Özdemir 5 aylar önce
Bir parodinin parodisi ancak bu kadar iyi olabilirdi hatta bu parodi orjinal 8 bölümlük parodiden daha iyi o yüzden helal olsun Taha reis..
Otto von Bismarck
Otto von Bismarck 2 aylar önce
@Mustafa annen beni müslüman yaptı
bieerro huoa
bieerro huoa 4 aylar önce
​​@Mustafa elfler yorulmasa feanor neden akraba katilami yaptı da gemileri ele geçirdi ???? Saçma sapan yorum yapmayın kitapları okuyun . Kitap okumaya da gerek yok senaryo teknik hatalarla dolu lore dan bağımsız bir dizi olarak ta kötü
Fatih Sultan II. Mehmet Han
1k like benden :)
Dağ Gülleri
Dağ Gülleri 5 aylar önce
Parodi o kadar kaliteli ki dizinin senaryosundan daha güzel :)
S A K İ N
S A K İ N 5 aylar önce
@Çağatay Baltalı parodi güzel ama
Çağatay Baltalı
Çağatay Baltalı 5 aylar önce
Dizi o kadar kötü ki bu yorum parodiye hakaret :bence
Servan Satan
Servan Satan 5 aylar önce
1 Milyar Dolar'i o kadar anlayamiyoruz ki Taha abi bile yarisini soylerken 500 milyon dolar yerine 500 bin dolar demis. ( 03:40 ) Ah Amazon Ah !
CemoKa
CemoKa 5 aylar önce
Bu diziye 1 hafta sövsen izlerim abi içim anca soğur 😃
Killerfrost
Killerfrost 4 aylar önce
zamanı geri verin son bolum o kadar sıkıcıydı atlayarak izledim .yinede bi boka benzemiyo
Martell
Martell 5 aylar önce
“Söz, nişan, düğün diye ayrı ayrı yüzük yaptırmış” 😅 Yüzümüzü güldürdün Fox
Rehsar edit
Rehsar edit 5 aylar önce
Tolkien gibi bir yazarın elinden çıkan eserlerden uyarlanarak yapılan diziye bak bizim yerli senaristler de bunu çekerdi bu parayla
Valide Ayşe Hafsa Sultan
Kanka bu diziyi bana ver ben bile daha güzel çekerim
Ahmet Furkan
Ahmet Furkan 3 aylar önce
@mustafa erkuran neyini mi beğenmiyoruz 1- bir kere böyle bir senaryoyu aşağı yukarı ortalama bi senaristi geçtim direk sıradan bi insan bile yazabilir hatta birazcık karakterlere ve kitaplara hakimse daha iyisini çekmesi bile mümkün ki adamlara senarist demeye bile dilim varmıyo kariyerleri yazar asistanlığından ibaret 2- karakter motivasyonları bırak derinlik amaçtan bile yoksun dizi o kadar fazla tesadüfler siksilesi içeriyor ki bu kadar şeyin sauronun planı olması mümkün değil sauron bu kadar şeyi planlayarak yapmadıysa o zaman koskoca karanlığın varisi aslında amaçsızca insan kılığında ortalıkta dolaşan bi insan aslında 3- dizide beni şaşırtmayı bırak düşündürten bile adamakıllı bi olay örgüsü yok 4- elbette ki kitaplara birebir uyup aynısı olmasını beklemiyoruz fakat kitaplarla evrenle bariz bi şekilde çelişki de içermemeli bunu beklemek de hakkımız elbette kitaplara göre calebrimbor elf yüzüklerini saurondan habersiz bir biçimde sauronun yaptığı yüzüklere bir karşılık olarak yapıyor burda resmen sauron kendi düşmanları orta dünyada kalsın diye yüzük yapmalarına yardım ediyor bunun ne bir amacı ne de bir açıklaması yok 5-zaman ve mekan geçişleri o kadar mantıksız ki numenorda 3 gün geçerken orta dünyada 6 aylık mesafeyi gidip döndüler 6-üstelik kitaplarla filmlerle karşılaştırmadan bile bu kadar vasat bir dizi olan bu yapıma 1 milyar dolar harcanıyor beklentiye girmemiz kitapların filmlerin kalitesinde bişey beklememiz bence çok da haksız bir durum değil bunları da göz önünde bulundurduğumuz zaman elde bu kadar materyal varken böyle bir fiyasko ortaya çıkmasına bu kadar tepki az bile bu bütçenin 10 da birini bile harcamadan ve bu evrenden çok daha sığ bir evrenle bile aynı seviyede bir dizi yapılabilirdi o zaman kimse sesini çıkarmazdı
Emine Cinar
Emine Cinar 4 aylar önce
Aaa lütfen bizimkileri küçümsüyorsun. Onlar Galadrieli sakar da yapardılar
mustafa erkuran
mustafa erkuran 4 aylar önce
@Alirıza Gedikli sauron galadriel tecavüz sahnesini unutma. Kesin böylebir sahen olurdu çünkü.
Alirıza Gedikli
Alirıza Gedikli 4 aylar önce
bizimkiler çekse öpüşme sevişme sahneleriyle 8 bölümlük dizi 22 bölüm olurdu
Dracule Mıhawk
Dracule Mıhawk 5 aylar önce
Gerçekten tüm zamanların en önemli dizisini 2 tane acemi senaristemi vermişler para yanlış kişilerdeymiş gerçekten
bieerro huoa
bieerro huoa 4 aylar önce
​@Furkan Byk The Boys da balon o kadar iyi değil ki ? Süperman kılıklı kız şarkı söyledi tam cringe ve diyaloglara bakınca Amerikan bebe muhabbetleri hiç derinlik yok
Ashen One
Ashen One 4 aylar önce
@Nezir oyuna bakan adam hem salak hem hiç tecrübesi yok new world yine fena gitmiyor ama hakkını yemeyin Twitch alması baya iş yaptı
Furkan Byk
Furkan Byk 5 aylar önce
Adamlar the boys u bu kadar kaliteli yapınca heycanlanmıştık açıkcası
Harun
Harun 5 aylar önce
Torpil ve lobicilik
The King
The King 4 aylar önce
Ben ömrü hayatımda bu kadar cuk oturmuş film eleştirisi izlemedim. Hocam sen bir efsanesin. Oturup çevirip alt yazı ile bezosa atasım var.
KodWitcher
KodWitcher 5 aylar önce
Parodi o kadar içten yapılmış ki, çok iyi be
burcu ergul emecan
burcu ergul emecan 5 aylar önce
dizi hakkında içimde biriktirdiğim bütün hisleri mükemmel bir şekilde videoya dökmüşsün. vallahi bravo, can-ı gönülden tebrikler. seviliyorsun :)
Serhat Ayhan
Serhat Ayhan 5 aylar önce
Parodiyi izlemek 1000 kat daha zevk verdi
Ali Sencer GÜRLER
Ali Sencer GÜRLER 5 aylar önce
Harbiden uzun zamandır böyle kahkahalar ile gülmemiştim. Eyvallah reis :D
Abdullah Boyacı
Abdullah Boyacı 5 aylar önce
Kitap olarak sadece hobbit ve yüzüklerin efendisini okumuştum, o yüzden orta dünyanın geçmişi ile ilgili pek bilgim yoktu, gidip bir sürü video izleyip çoğu şeyi özet halinde öğrendim, gerçekten hayranlığım arttı bu evrene. Başta dizi güzel gelmişti fakat şimdi ne kadar da iyi bi sıvama yaptıklarını anladım, diyecek bi lafım yok!!
bieerro huoa
bieerro huoa 4 aylar önce
​@Kadir Şengün Teknik hata oldukça çok film izlemek dizi izlemek yada lore hakim olmakla alakalı değil dizi gerçekten kötü senaryo hataları mantıksızlıklar bazı yonetmensel hatalar vs vs
Kadir Şengün
Kadir Şengün 4 aylar önce
Dizinin kötü olduğunu anlamak için kitapları okumaya hatta filmleri izlemeye bile gerek yok. Zaman algısının olmaması, keşife gidenlerin 4 nala gitmesi, tek girişi olan kaleyi terkedip köyü savunma muhabbeti ve sayamadığım bir çok tutarsızlık mevcut.
Ahmet Kadir Cakmak
Ahmet Kadir Cakmak 5 aylar önce
@Nezir orta dunya isimli yt kanali var cok guzel kanal gercekten ben oradan ogrenmistim her seyi sonra merakim daha cok artinca bizzat kitaplari okumak istemistim sana da tavsiyem bu cunku kitaplari okuyunca soguyabilirsin gibi geliyor bana agirlar sanki ama cok zengin bir dunya gercekten.
önalbetül
önalbetül 5 aylar önce
​@Nezir kitapları hobbit, yüzüklerin efendisi üçlemesi, silmarillion sırasıyla oku çünkü edebi dili bu sırayla gittikçe ağırlaşıyor. hobbite masal, yüzüklerini efendisine roman, silmarilliona destan diyebilirim. filmleri istediğin zaman izleyebilirsinsin bence kitap-film kitap-film yap sen bilirsin. bir de kulliyattaki diğer kitaplarda anlatılan hikayelerin bazıları silmarillionda özet olarak geçiyor (beren ile luthien, Hurin çocukları, gondolinin düşüşü...)
Harlow Dreemurr
Harlow Dreemurr 5 aylar önce
@Nezir knk önce yüzüklerin efendisi kitap üçlemesini al tolkien'ın eserlerini Sonra filmlerini izle sonra Hobbit'i izle Bence güç yüzüklerini izlemesen de olur ayda 9tl pahalı diyorsan ama izlemekten zarar gelmez
ilker kökçe
ilker kökçe 5 aylar önce
Her bir saniyesi diziden daha kaliteli bu parodi için teşekkürler 🙏🏼 😄😄
Zorbey
Zorbey 4 aylar önce
içimdekileri özetleyen insanları bulmak zor kral , eline ağzına sağlık biraz daha böyle bi video yapda bizde rahatlayalım
BARANSEL
BARANSEL 5 aylar önce
Bu Dizi Yüzüklerin Efendisi Gibi Bir Baş Yapıt Olabilirdi Ama Malesef Bizleri Her Anlamda Hayal Kırıklığına Uğratan Bir Dizi Oldu Yazık Oldu 2 Yıl Değil 2 Ay Bile Beklenecek Bir Yapım Asla Değil
SS Luftwaffe
SS Luftwaffe 5 aylar önce
Güç yüzükleri bizim içiiiiin FİLİMDİR...
LolsoEmre
LolsoEmre 5 aylar önce
Dizzy dir
Talha ÖZTÜRK
Talha ÖZTÜRK 5 aylar önce
Dizi değil mi la o ?
Süleyman
Süleyman 5 aylar önce
@Alp Amma hatta en filimdir :))
SS Luftwaffe
SS Luftwaffe 5 aylar önce
@Eyüp Enes Eyüp ama christopher olanından...
Eyüp Enes
Eyüp Enes 5 aylar önce
nobody Güç yüzükleri bizim içiiiin FİLİMDİR
B. Ç. MOBILE PLAYER
B. Ç. MOBILE PLAYER 5 aylar önce
8:30 bu sahneye kırıldım resmen😂
ecminda
ecminda 4 aylar önce
Büyük bir Tolkien hayranı olarak diziyi izlemediğim için çok mutluyum şu an bu parodiden sonra hemen listemden çıkardım lsnfkgkeltkfls hikayeyi Taha abinin parodisi ile bütün saçmalıklara katlanmama gerek kalmadan en azından gülerek öğrenmiş oldum teşekkürler
Salih Umar
Salih Umar 5 aylar önce
ya gerçekten son zamanlarda yemin ediyorum bu yorucu hayatımda sanki son 4 yılda guldüğüm zamanları toplasan şu 16 dkdakinin yanına bile yaklaşamaz taha abi mükemmelsin.tabi bi yandanda uzuluyorum boyle bir konu heba edildiği için
tyrr k
tyrr k 5 aylar önce
Gülmekten karnıma ağrılar girdi bu sefer. Ben çok güldüm, Teşekkürler Taha. 😂
Erebor Cücesi
Erebor Cücesi 5 aylar önce
Bu kadar para döküp ortaya bir şey çıkaramamakta bir başarıdır :)
Deniz Saraç
Deniz Saraç 5 aylar önce
Diziyle ilgili shortlara bakarken yorumlarda görmüştüm dizinin yapımının 5 yıl sürmesinin sebebi yazarların mezun olmasanı beklemeleri... Çok güzel özetlemiş.
Abdullah Köseoğlu
Abdullah Köseoğlu 4 aylar önce
Hayatımın en iyi 16 dakikalarından biri her akşam burdayım
oğuz şahin
oğuz şahin 5 aylar önce
Hiçbir parodiye bu kadar gülmemiştim mükemmel olmuş :D
Aslıhan Demirer
Aslıhan Demirer 5 aylar önce
1 hafta sürse de izleseydik keşke. Hayvan gibi güldüm yine. Teşekkürler efeem 🙏🏻
Sadik Ergul
Sadik Ergul 5 aylar önce
500.000 doları 1 milyarın yarısı zanneden Taha 😂 teşbihde hata olmaz biz anladık.
Kubilay Orkan
Kubilay Orkan 5 aylar önce
Lan oğlum ne güzel unutuyorduk ne güzel ya ! Neyse iki yıl falan yokmuş kafa dinleriz.
Draktar
Draktar 4 aylar önce
@Berk İnce İlk bölüm belirleyici olacaktır. Eğer ilk bölümde beklentileri karşılamazsa daha da izlenmez şuanki kadar
Berk İnce
Berk İnce 5 aylar önce
iki sene sonra izleyici kitlesi yarıya düşecektir
deniz ak
deniz ak 5 aylar önce
Sen sövünce ayrı bir rahatlama geldi bana, resmen duygularıma tercüman olmuşsun reis :)
deniz ak
deniz ak 5 aylar önce
15:15 Beddua çok yerinde olmuş.
Mesut Can KURT
Mesut Can KURT 3 gün önce
hayatımda izlediğim en güzel parodi, hislerime % 2500 tercüman oldun reyiz :D
COSMIC ANT
COSMIC ANT 5 aylar önce
abi yok böyle bi parodi ya gülmekten karnım ağrıdı ya efsane olmuş emeğine sağlık :)
Ahmet Karaman
Ahmet Karaman 4 aylar önce
4:24 te sandalyeden düştüm, parodi çok iyi, içimizin yağları tam erimedi. Part 2 de olmalı :D
Jet Geliyor
Jet Geliyor 2 aylar önce
bende orada yarıldım 😂
Abdullah Alptekin
Abdullah Alptekin 5 aylar önce
Yarın sınavım var ve ben ders çalışmak yerine gelip burda parodi izliyorum...
Utku AKGÜL
Utku AKGÜL 5 aylar önce
Kader ortağı🙂
Castle Bravo
Castle Bravo 5 aylar önce
bende
Işın Zengin
Işın Zengin 5 aylar önce
aynı durum aefgebresadfs
Bekir Efe
Bekir Efe 5 aylar önce
Bende öyle ama test kitabı yok zaten okuyarak çalışmak sarmiyor
Mehmet Emin ZORBA
Mehmet Emin ZORBA 5 aylar önce
Kitapları okumayan senaristlere Celebrimbor'un Galadriel'in kuzeninin çocuğu olması şoku!
selman
selman 5 aylar önce
@Elegrin yok kitapta zaten mizah amaçlı
Osmandogan002
Osmandogan002 5 aylar önce
İsildur un yüzüklerden 2000 yıl sonra doğması şoku
Venus
Venus 5 aylar önce
@Elegrin yok öyle birşey siahi diye yazmış heralde
Elegrin
Elegrin 5 aylar önce
@selman kitaplarda ve Tolkien kulliyatinda öyle birşey yok. Filmde mi yapmışlar böyle birşeyi?
selman
selman 5 aylar önce
Arondirin hobbit ile galadrielin oğlu olması şoku
katastrofizm
katastrofizm 5 aylar önce
LOTR kitabının titreşe titreşe ekrana geldiği bölüm süper
bir gnc
bir gnc 5 aylar önce
diziyi izleyerek harcamaya üşendiğim süreyi bu harika parodiyle bana bağışlayan zeki adama teşekkürler
KuvarsTurk
KuvarsTurk 5 aylar önce
diziyi hiçbirşey bilmediğim halde izledim. Bu şekilde baya keyifli oldu. çok kıt bilgi + sıfır beklenti = süper eğlenceli bir dizi. Ama yine de içimin cız ettiği, "ah ulan niye bee" dediğim yerler oldu. En kötüsü de yüzüklerin dövülme şekli. O neydi be, Celebrimbor alaşımın ne olduğunu bilmiyor. 😀😀😀
BeliTutulmuşÖrdek
BeliTutulmuşÖrdek 5 aylar önce
Parodi boyunca her şeye ağız dolusu sövmen içimi rahatlattı. Ben sövdüğüm zaman sadece etrafımdakiler duyuyor çükü
Mustafa Öz
Mustafa Öz 5 aylar önce
Ağzına sağlık reis duygulara tercüman olmuşsun:)
Xenophanes_Dash
Xenophanes_Dash 5 aylar önce
500 tane birbirinden güzel, birbirinden komik videolar düzenleyen; insanları eğlendiren birisin ve şu zamana kadar bizi eğlendirdiğin için teşekkürler usta
Hasan Urhan
Hasan Urhan 5 aylar önce
Duygularımıza bu kadar tercüman olunurdu eyvallah reis
kedicikler
kedicikler 5 aylar önce
O kadar rahatladım ki videoyu izlerken duygularıma tercüman olmuş
ömer faruk şahin
ömer faruk şahin 5 aylar önce
sondaki şarkı, dizi senaryosundan çok daha iyi. Ağzına sağlık kendimize geldik sdfjsdf
nameless99
nameless99 5 aylar önce
Bundan sonra 1:15 ve devami günlük sinir ve stres bosaltimi ihtiyacımı karşılayacak yaralarımı saracak 🥰🥲
Süleyman
Süleyman 5 aylar önce
parodisi kendinden 10 kat daha güzel olan bir dizi , şahsen ben izlerken ilk 2 bölümden sonra bunun Tolkien'in eserlerinden tamamen bağımsız fantastik bir dizi olduğuna kendimi zar zor ikna edip öyle devam edebildim kalanına
Ozdemirler
Ozdemirler 5 aylar önce
Gozumden yaslar geldi gulmekten . Bu dizinin en iyi yani hakkinda yapilan parodiler 😂😂
Cebrail özkan
Cebrail özkan 5 aylar önce
Videonun eksik parçası: insanların altından nehir akmayan bir köprüye stratejik köprü dediği ve nefis ötesi kaleyi bırakıp düz alandaki köyde savunmaya geçtiği kısım için özel birşey bekliyordum. sende hayal kırıklığına uğrattın beni☹️ ama yinede ellerine sağlık içimdekilere tercüman olmuşsun😊
oğuzhan akçadağ
oğuzhan akçadağ 5 aylar önce
30 yıllık hayatımda yaşadığım en büyük hayal kırıklıklarından bir tanesi oldu dizi
Havva avcı
Havva avcı 5 aylar önce
orta dünyada birinin ayağı taşa takılsa üstüne alınma ... diye başlayan kısım oldukça uzun zamandır en çok güldüğüm şeydi sanırım :D
Ömür
Ömür 4 aylar önce
Efsane olmuş bu bölüm kral. Kendini aşmışsın. Milyonların duygusuna hakkıyla tercüman olmuşsun.
Bartın'lı Eser
Bartın'lı Eser 5 aylar önce
Çok iyi, harika, mükemmel, müthiş ötesi bi eleştiri videosu olmuş, acayip güldüm Allah affetsin..😂😂 Epeydir böyle gülmemiştim. Eline emeğine sağlık Reis harikasın valla..
Vera
Vera 5 aylar önce
Ya gercekten ciddi ciddi düsününce, biz ne ara bu noktaya geldik demeden edemiyor insan. Yillar önce birisi Galadriel ile Sauronun kara sevdasini bize dizi diye kakalayacaklar deseydi, yok a.... derdim. Simdi resmen bu gerceklesiyor ve biz bunun parodsisini falan izliyoruz. Cok hakli elestiriler, hatta az bile söylemissin. Lotro evrenine de bunu yapmazsin aga. Kim bilir daha neler görecegiz.
tayfun protos
tayfun protos 5 aylar önce
kısacası zamanının en muhteşem film üçlemesini alıp önlü arkalı sabah akşam 10 defa ırzına geçilerek yapılan bir yapım olmuş kendileri
ahmet emre çimen
ahmet emre çimen 5 aylar önce
ahahaah çok iyiydi. İçimizden geçenleri söylemişsin üstat 😅
Muhammed Arslan
Muhammed Arslan 4 aylar önce
Abi bu parodiyi 3 seferdir izliyorum halen mükemmel. Bu kadar iyi olamazdı. Haftalık rutinime bu parodiyi izlemeyi ekleyeyim keyfim yerine gelir 😂
baris subasi
baris subasi 5 aylar önce
İzlerken içimin yağları eridi. O iki dingil için sansürlediğin her yeri ben tamamladım. 😂
rahman dönmez
rahman dönmez 5 aylar önce
Abi mükemmel olmuş eğeme saygı.13:19 a koptum ama mükemmel olmuş diziden kat kat mükemmel olmuş :D
Bünyamin Ünal
Bünyamin Ünal 4 aylar önce
Gerçekten yaptığın en iyi eleştirilerin başında geliyor benim için :D gerçekten çok iyi giydirmişsin, dizinin neresinden tutsan elinde kalıyor eline gönlüne sağlık hojam
Kadir aganız
Kadir aganız 5 aylar önce
harika bir video resmen içimin sesi oldu bu kadar çok sevdiğim bir yapımın bu şekilde ayaklar altına alınması insanı üzüyor ister istemez :(
meriadoc brandybuck
meriadoc brandybuck 5 aylar önce
Ağzına sağlık, içimden ne geçiyorsa söylemişsin. Keşke zirvede bıraksalarda 2. sezon gelmese
Arduino Hocam
Arduino Hocam 5 aylar önce
Gelmiş geçmiş en iyi parodi olabilir. Hatta o kadar iyi ki dizinin senaryosundan daha kaliteli yazılmış
Eléndil
Eléndil 5 aylar önce
Eğer çekilmediyse House of The Dragon'un da parodisi güzel olabilir bu kadar eleştirilecek şey olmasa da göze çarpan detaylar senin anlatımınla mizahlaştırılırsa güzel olur Taha reis
Oben Doruk Gökgül
Oben Doruk Gökgül 3 aylar önce
Hazırladığın ya da benim izlediğim en komik ve haklı parodin eline sağlık
Yasin Dur
Yasin Dur 5 aylar önce
Abi twitch de izledik emeğin gerçekten çok büyük güzel işçilik film sektörünün noksan ve yanlışlarına dikkat çeken bu kanal takdiri hak ediyor yanlız ben twitch de göstermene rağmen dublaj kısımlarını nasıl yaptığını pek anlamış sayılmam, videoların devamını bekliyor olacağım seviliyorsun ❤️
Abdül
Abdül 4 aylar önce
Reis içimizdekileri dile getirdin saol bee.
İbrahim SARICAN
İbrahim SARICAN 2 aylar önce
üstat...sinema, tiyatro, güldürü, dram, yazma, okuma, resim, müzik vs. ne kadar kültürel insana yaraşır insan işi olan etkinlikler varsa hepsinin başına senin geçmen gerekir.. geçmişin, gelmişin ve geleceğin kültür bakanısın vesselam...😀..hayır eşe dosta filmleri yada filimleri izlemeden önce seni izlemelerini tavsiye ediyorum 😁..ve de sayende bir çok kişiyi saçmalıklar batağından kurtarmışlığım var 🤩..seviliyorsun.......❤
Yağızhan S.
Yağızhan S. 5 aylar önce
Video 16 dakika ama gülmekten sara sara ne kadar uzattım Allah bilir efsane olmuş ellerine sağlık abi ❤ Dizi KESTANE Parodi EFSANE
murat uyan
murat uyan 4 aylar önce
Zorlaya zorlaya izlediğim 1. sezondan,şu parodi videosundan aldığım keyfin 1000'de 1'ini alsam yeterdi!!!
YouTube Kullanıcısı
Popülariteye karşı olduğumdan assslaaa izlemediğim bu diziyi sırf eleştirel parodi olduğu için izleyeceğim. Teşekkürler Taha abi, gülerken aklımı gülmek için de benliğimi kaybettirdin. Var ol..
kuğu9
kuğu9 4 aylar önce
Aslında dizinin tek popülerliği sövülmesi
Haydar bahçeci
Haydar bahçeci 5 aylar önce
Hepimizin içinde tuttuklarını söylemişsin. Ağzına sağlık valla 😅😂😂
Adberilgen TÜRKMEN
Adberilgen TÜRKMEN 5 aylar önce
Daha muhteşem yorumlama olamaz ! Ağzına sağlık kardeşim
Emre Kergiday
Emre Kergiday 16 gün önce
1:16 - 1:36 arası mükemmel. En güzel kesitler arasında kesinlikle. Özellikle 1:23. Mükemmel.
cigdem bali bayrak
cigdem bali bayrak 4 aylar önce
Ağzınıza sağlık, tam isabet, hislerimin tercümanı
Nevşehirli Emir Paşa
Talha abi sanki dizi hakkındaki fikirlerimize tercüman oldu bu videoyu trendlere sokalım
Nevşehirli Emir Paşa
@Senan Hesenzade talha diyenlerde var
Nevşehirli Emir Paşa
@Senan Hesenzade dostum mesele talha taha veya tah değil mesele şu anda amazonun orta dunya kulliyatina verdiği zarara karşı birlik olmamız
Senan Hesenzade
Senan Hesenzade 5 aylar önce
Talha değil, Taha.
Onur_S.
Onur_S. 5 aylar önce
Mükemmel iş… Her parodi bi öncekinden nasıl daha iyi olabilir?!?
Ercan Yılmaz
Ercan Yılmaz 4 aylar önce
Amazona bu dizi için üye olup iki ay bu diziyi bekledikden sonra sövüm sövüm sövüp içim soğumamıştı bi nebze rahatlarım saolasın Taha üstad
Yalan Dünya
Yalan Dünya 5 aylar önce
Sinirlenişini iliklerimize kadar hissettik abi :)
Hakan ÇAĞLAK
Hakan ÇAĞLAK 5 aylar önce
bu diziyle ilgili beğenebileceğim bir şey olmaz diyordum ama safi senin parodi sanatını geliştirmesi sebebiyle hakkımı helal ediyorum diziye. yapıyorsun bu işi Fox :)
Ali Kural
Ali Kural 5 aylar önce
bu diziye o kadar şey diyecektim hepsini sen söyledin ağzına sağlık
Necmettin Özdemir
Necmettin Özdemir 2 aylar önce
Yüzüklerin efendisi üçlemesini güzel yapan oyunculuklar. İş kitaba uymaya kalırsa üçlemede de dünya kadar farklılık var.
Aysel Arıkan
Aysel Arıkan 4 aylar önce
Tüyüm sırtıma yapıştı; içime su serpildi keyfim yerine geldi. Harika olmuş söyleyeceklerim söylenmiş 😍😙👍🤝
İrem Sultan Bağcı
İrem Sultan Bağcı 3 aylar önce
Allahım dayanamayıp dönüp dönüp sinirimi atmak için izliyorum harika ya
Serdar Yildiz
Serdar Yildiz 5 aylar önce
reis yeminle aklımızdan geçenleri sen kelimelere dökmüşün gülmekten karnım ağrıdı 🤣🤣🤣🤣🤣
Kürşad
Kürşad 5 aylar önce
Taha reis bu parodiyi yaparken dizi yazarlarından daha çok nöron kullanmıştır aw
TiginNişufu
TiginNişufu 5 aylar önce
Efsaneler efsanesi olabilme potansiyeli olan dizi ne hala geldi, aynı güzel Türkiyem gibi. Bu 2000lerin aq ne denir ki başka.
vip_thresh
vip_thresh 5 aylar önce
Diziden daha güzel oldugunu soylememize gerek yok harikasin abim 🔥🔥
Baran Kaygusuz
Baran Kaygusuz 5 aylar önce
İçimin yağları eridi ayağına taş değmesin 🤣🤣🤣
Decameron
Decameron 5 aylar önce
Son zamanlarda ciddi ciddi TRvid'da izlediğim en iyi video ya. Eline emeğine sağlık Tahaa.
Harun Demir
Harun Demir 5 aylar önce
mükemmel olmuş duygularımıza tercüman oldunuz hocam hahahs
Mücahit Kılıç
Mücahit Kılıç 5 aylar önce
“Bizim sadece Yüzük Kardeşliği, İki Kule, Kralın Dönüşü, ekler ve The Hobbit’e ait haklarımız bulunuyor. Bu kadar. The Silmarillion, Unfinished Tales, The History of Middle-earth ya da diğer kitapların hakları bizde değil.” diyorlar. Bu yüzden kitapları okumadıysanız diziyi izleyin okuduysanız kesinlikle beklentiyi karşılamaycaktır.
Erol Mazhar Aksoy
Erol Mazhar Aksoy 5 aylar önce
Eline ağzına emeğine sağlık harika olmuş ❤ İSO'da bolca dalga geçtik her hafta her bölüm sonrası ama gerçekten hıncımızı alamamıştık, iyi oldu senden de bir posta duyup içimizi ferahlattık. Tekrardan kolay gelsin ve çok teşekkürler.
Ekin Yegül
Ekin Yegül 4 aylar önce
Dalga geçsek iyi beğenmiyorsan izleme kafası ile kavga ettik bol bol.
İnancc
İnancc 5 aylar önce
Merhabalar çoğunu izledim, ilk defa birisi duygularımı tamamiyle yansıtmış, küfrü hakettiler
Ercan KARAKUYULU
Ercan KARAKUYULU 5 aylar önce
Abi eline sağlık, çok güzel kaymışsın. Diziye tam hak ettiği değeri vermişsin.
Gapçık ağızlı
Gapçık ağızlı 5 aylar önce
1:16 kopma garantili 😂
Kemal Baltacı
Kemal Baltacı 4 aylar önce
Emeğinize sağlık, birçok videonuzu izleyip beğeniyorum hepsi çok iyi çok güzel. Özellikle Platform Savaşları seriniz aşırı iyiydi acaba tekrarı gelirmi?, şu son çıkan dizilerin ardından (malum bazılarına yazık etmişler)
Tony STARK
Tony STARK 4 aylar önce
gülmeyi özlemişim yemin ederim iyi ki varsın taha abi
Engin
Engin 5 aylar önce
Aslında her bölümün ayrı ayrı parodisi çekilmeliydi... her bölüm Allah belanı versin olmuş resmen
Kerem Ozurun
Kerem Ozurun 4 aylar önce
Ooohhhhh içimin yağları eridi resmen, hislerime tercüman oldu bu video :)
Sonraki
JISOO - ‘꽃(FLOWER)’ M/V TEASER
0:22
görünümler 17 349 129
WONDER WOMAN 1984 - ELEŞTİREL PARODİ
17:11
ÖLÜLER ORDUSU - ELEŞTİREL PARODİ
12:25
1899 - ÖZET PARODİ
14:01
görünümler 364 000
THE MEG - ELEŞTİREL PARODİ
13:34
görünümler 558 000
BİLEMEZSEN VAY HALİNE / 2
22:30
görünümler 518 545