Karanlık

KURYELER, KURYE KAZA VİDEOLARINI İZLİYOR!

TepkiKolik
Abone ol
görünümler 500 454
99% 25 000 1

Bu bölümümüzde Getir, Trendyol, Yemeksepeti gibi platformların kuryeliklerini yaparak siparişleri teslim eden motokuryeler kendilerine izletilen komik, ilginç kurye videolarını yorumluyor. İyi Seyirler!
---------------------
Kanal Sahibi: Burak Tatlıcı
instagram.com/buraktatlici/
İşbirlikleri: tepkikolik@creatorstation.com

Bu bölümde tepki veren kuryeler:
Harun Yıldız: trvid.com/u-HarunYıldız...
instagram.com/harunyildiz...
Mevlüt Sağlam / Kolaçan: trvid.com/u-Kolaçan
instagram.com/kolacanvlog/
Furkan Akbaş: instagram.com/akbasfurkan65?i...
Rabia Osman
----------------------
İşbirlikleri için: tepkikolik@creatorstation.com
Instagram Hesabımız: tepkikolik

Tepki verilmesini istediğiniz videoları, oyunları, yemekleri ve eşyaları yorumlara yazabilirsiniz:)

katma

 

11 Ağu 2022

Paylaş:

Paylaş:

Herunterladen:

Yük bağlantısı.....

Ekle:

Çalma listem
Daha sonra izle
YORUMLAR 1 024
TepkiKolik
Bu seride başka hangi meslekleri görmek istersiniz?
YouTube Kullanıcısı
Bu serinin sonu ölüler ölü videolarını izliyora kadar gitsin lütfen bitirme Burak 🙏🏻
Dilara Yılmaz
mavi gomlekli abi işini çok etik ve saygı çerçevesinde yapıyor tebrik ettim.
Aytakin Gurbanzade
Eşimin iş arkadaşı sipariş vermişti kurye gelirken kaza yapıp ölmüştü yolda. Bir yıla kadar hiç bir şey sipariş vermedik. Çok üzülmüştük. Şimdi mecbur kalıp sipariş verdiğimizde bile hep yorum kısmına ve arayan kuryeye acele etmemesini, dikkatli olmasını, zaten çok da acıkmadığımızı falan söylüyoruz. Bunun vicdan azabı çok ağır. Kimse bize yemek getirirken ölmemeli.
S A
20yıldır motor sürüyorum diyen abiden can karako vibe aldim hem güler yüzlü hem de tepkileri beklenmeyen herkesten farklı
F Kübra
Harun'un mesleki olarak etik ilkeleri çok yerinde, ne olması gerektiğini, nasıl olması gerektiğini çok güzel ifade ediyor
Sema Bulut
Kuryelere çok saygı duyuyorum. Siparişim her geldiğinde kapıyı güler yüzle açıp, teşekkür ederim ve kolay gelsin, hayırlı işler derim. Olması gereken budur. Hava çok sıcaksa su ikram ederim. Sadece biraz empati gerekiyor her meslek için. Sizin için 5 saniye sürecek bir gülümseme ve teşekkür onların gönlünü hoş edecek. Lütfen bunu çok görmeyelim.
La vie en rose
Harun bey çok efendi, çok saygılı biri. Hep böyle kalmanız dileğiyle :)
Gizem Özgün Bürken
Kadınların her alanda iş yaşamında aktif olması benim için gurur verici ❤️ Herseye rağmen mücadelemize devam edeceğiz ✌🏼
Nursel Keskin
Kadın kuryenin olması benim için de gurur verici ❤️
BSP dıZZo
Mevlüt abiyi senelerce takip ettim. Motordan uzaklaştıktan sonra takip etmeyi bırakmıştım. Yıllar sonra yeniden burada karşıma çıktı. Hala çok kral hala çok samimi. Takip etmenizi tavsiye ederim! ''GOLAÇAN YOLLARDA GARDAŞ.''
Harun Yıldız
Benim için çok keyifli bir çekimdi umarım izleyenler içinde keyifli olmuştur 😊❤️
Hacer Ağaoğulları
Harun bey ve Rabia hanım sizler de bizlerin gönlündeki kuryelersiniz 😍 Hepiniz sonsuz saygı ve güleryüzü elbette hak ediyorsunuz, kolay gelsin. Ama bizler de müşteri olarak sizlerin aranızda ki farkları hissediyoruz elbette ve biz de suistimal edilmekten hoşlanmıyoruz. İyi ki varsınız 🙏🙏🙏 @tepkikolik devamı olsun. AVM temizlik görevlisi arkadaşlar olsun bu seride. Bence onların da dertleri ortak...
_Aleynabozkurtt
Mevlüt bey çok samimi, izlerken baya keyif aldım, diğer arkadaşlarda aynı şekilde, gerçekten bundan sonra gelen kuryelere iyi davranıcam 😂 bilmediğimiz şeyleri öğrenmiş olduk, yararlı Bir video olmuş emeğinize sağlık.💕
Ali Albayrak
Mevlüt abim hem empati yapmak lazım diyo hem de asansörde müşterisinin yemeğini tırtıklayan adamı tebrik ediyor. Bu ne yaman çelişki be abim.
charlophelia
Bir öneri olarak bence tepkikolik kanalına konuk gelen kişilerin isimleri video boyunca alt kısımda durabilir bu şekilde konuk gelen kişilere "pembe gömlekli" vs. gibi seslenmelerin önüne geçmiş olursunuz.
Kbeua AUrum
Ben videoyu izledikçe hayret içinde kaldım. İnsan nasıl kendine hizmet getiren birine merhaba, iyi günler, kolay gelsin demez. Sıcaksa su istermisiniz derim. Ben mi çok iyiyim yoksa anlattıkları insanlar mı duyarsız ve empatiden yoksun???
𝑭𝑼𝑪𝑲  𝑻𝑯𝑬  𝑺𝒀𝑺𝑻𝑬𝑴
Harun Abimiz çok haklı bir bakış açısına sahip, kendinisini tebrik ederim. Empati budur. Kurye olarak kuryeleri savunabilirdi ama müşteri gözünden de bakarak değerlendirmesi takdire şayan.
BiTavsiyemVar
Müşterinin siparişini gidona asıp soğutmak, motoru yere yatırıp üstüne kar atıp düştüm demek... Bunlar hoş şeyler değil, diğer kuryelere de tavsiye olarak verilmemeli bence. Kötü çalışma şartlarının acısını müşteriden çıkartma fikrini etik bulmuyorum. Kuryeler sağlıklarını ve hayatlarını tehlikeye atacak durumlara maruz kalmalılar. Bu konuda kesinlikle kendilerine katılıyorum. Ancak bu noktada onları koruması gereken müşterilerden ziyade firma sahipleri. Aksi halde hem kuryeler hem de müşteriler mağdur oluyor bilindiği gibi... Tahmini teslimat süresini sistem üzerinden değiştirmek ya da geçici olarak teslimatı kapatmak mümkün. Yoğun saatlerde ve kötü hava koşullarında böyle bir yol izlemek daha doğru diye düşünüyorum. Ayrıca müşterilerin daha güler yüzlü ve anlayışlı davranmaları gerektiği konusunda da haklılar. Kuryeler bütün gün dışarıda ve zor şartlarda çalışıyor. Güler yüzle karşılanmayı fazlasıyla hak ediyorlar. Hepsine kolaylıklar, işleri gerçekten zor.
Sp 1402
Bir restoran sahibi olarak umarım siyahlı beyfendi gibi bir kurye denk gelmez bana. Yemeğin ağzını açıp soğutup öyle götüren, dürüst olmak yerine motoru yatırıp düştüm demek, müşterinin yemeğini yiyene helal olsun demek.. ahlâk cok başka bisey.
Sonraki
Glass Smash RACING With Battle Axes!!
18:51
DÜMDÜZ KAMP İŞTE!  - LİMON TAYFA
39:19
Artemis 1  - Fırlatma ertelendi!
2:14:01
görünümler 1 000 000
Devasa Koleksiyon Evleri Turu !
35:40
görünümler 2 800 000
NAVY SEAL WATCHES MILITARY MOVIE SCENES!
18:00
Glass Smash RACING With Battle Axes!!
18:51