Karanlık

KPSS İPTAL OLACAK MI? KPSS HIRSIZLARI BU SEFER YAKALANACAK MI?

Cüneyt Özdemir
görünümler 246 130
100% 20 000 0

.

Bidolubaskı Cüneyt Özdemir bardaklarına ulaşmak için ► www.bidolubaski.com/cuneytozd...
-
Patreon'dan destek Olmak İçin ► bit.ly/cuneytozdemirdestek
Cüneyt Özdemir Katıl Butonuna basmak için ► trvid.com/show-UCkwH.. .
Ethereum ile destek olmak için► etherscan.io/address/0x5ad5e2...
Solana ile destek olmak için►
explorer.solana.com/address/B...
-
KPSS soruları için skandal iddia! Erdoğan ÖSYM Başkanı Halis Aygün'ü görevden aldı! Bu KPSS Sorularının çalındığı iddialarını doğruluyor mu? KPSS Soruları Sınavdan Bir Ay Önce 1000 Dolara Satıldı İddiaları Sosyal Medyayı Karıştırdı! KPSS sorularına Meral Akşener'den tepki! Enflasyon oranları açıklandı! Her kurumdan farklı enflasyon oranları! Kritik Enflasyon Rakamları Öncesi TÜİK Başkanı Saraya Niye Çıktı? Prof. Esin Şenol'u ölümle tehdit eden zanlı neden serbest bırakıldı? Aleyna Tilki'nin silahlı videosu tartışma yarattı! Dans Eden Çöpçü Sosyal Medyada Viral Oldu! Pelosi, Taipei'de Tayvan Cumhurbaşkanı ile görüştü! Pelosi'nin Tayvan'a gitmesi aslında ne anlama geliyor? Michael Jackson'ın vokalisti Della Miles, "Dom Dom Kurşunu" şarkısını söyledi! Apple, Netflix’i satın alacak mı? TikTok Müzik: Apple ve Spotify’a dişli rakip mi geliyor? Manş Denizini yüzerek geçen sporcu Aysu Türkoğlu o anları nasıl tarif etti? Demet Akalın'dan yeni açıklama geldi! Gazeteci Cüneyt Özdemir gündemi yorumlamaya devam ediyor...
-
Tüm Videolar ► bit.ly/cuneytozdemirvideolar
Yeni Videoları Kaçırmamak İçin ► bit.ly/cuneytozdemiryoutube
-
Sosyal Medya ►
instagram.com/cuneytozdemir
twitter.com/cuneytozdemir
-

Eğlence

katma

 

2 Ağu 2022

Paylaş:

Paylaş:

Herunterladen:

Yük bağlantısı.....

Ekle:

Çalma listem
Daha sonra izle
YORUMLAR 513
Muhammed
Muhammed 11 gün önce
Öğrencileri yalnız bırakmadığınız için sağolun varolun.
Beyazla Mor
Beyazla Mor 11 gün önce
"Yaygara koparan" öğrencileri mi yalnız bırakmadılar? Yaygara kopardılar diyor, bu mu yalnız bırakmamak... Sonradan geri vites...
Angel Melek
Angel Melek 11 gün önce
Sınava girenler için çok üzgünüm umarım en uygun çözüm bulunur.
Talha Menteş
Talha Menteş 11 gün önce
Eskiden çok güvenilir dediğimiz kurumlarda da bu tarz işler dönüyordu belki ama günümüzdeki iletişim, internet, sosyal medya vs. olmadığı için duyulmadan örtbas ediliyordu. Ülke baştan sona kokuşmuş.
Abdurrahman Yörük
Abdurrahman Yörük 11 gün önce
Abi seni dinledikçe boğazım düğümleniyor. Ağlamak istiyorum. Utanıyorum bu olanlardan. Allah sonumuzu hayır etsin 😔
Çağla
Çağla 11 gün önce
ya biz hemşireyiz, kaymakamız, öğretmeniz, uzmanız, .... biz öğretmenler 40 kişilik sınıfa soru hazırlamak için yıllarca eğitim alıp, 40 kişiye adil olmaya çalışıyoruz. değil birine soru vermek, aynı soruları üst üste bile soramayız . neden adalet ve hakikat duygumuzla bilimden! siz ne biçim kurumsunuz? biz birbirimize soru yazsak daha güvenilir olurdu.
Mnd
Mnd 11 gün önce
Ben Ben s
GladSadMadWorld
GladSadMadWorld 11 gün önce
Dürüstçe çalışarak yaşayalım dedik. Giden bir ömür oldu, saçmalıklardan hayatı yaşamadık, göremedik. 40 senede 1 gün keyfim için, akşam şunu yapayım diye plan yapamadım. Lanet olsun emeği geçenlere.
Kum Tanesi
Kum Tanesi 11 gün önce
Ösym başkanı görevden alınsa ne değişecek. İsimler değişir, liyakatsizlik devam eder.
lavanta
lavanta 11 gün önce
kesinlikle
Abdussamet Kaya
Abdussamet Kaya 11 gün önce
İyi ki varsınız, anlayışınıza sahip olanlar daima var olsun. Siz de olmasanız doğru haberi unutacağız.
Fatma Şahinnn
Fatma Şahinnn 11 gün önce
Hak yiyenleri hakların sahibine havale ediyorum 🤲🤲
Hazal
Hazal 10 gün önce
Hakkini kendin ariycaksin Allah sana akil vermis irade vermis guc vermis bunlari her seyi ondan iste diye vermemis
Metin Kindar
Metin Kindar 10 gün önce
işimiz Allah'a kaldı diyorsun.
celalettin erkek
celalettin erkek 11 gün önce
Eğitim müfettişliği sınavında da şaibe olduğu yine aynı yayının soruları kullanıldığı söyleniyor. Bu sınava giren sayısı az olduğu için görmezden geliniyor ama araştırılması gereken bir konu.
insan biri
insan biri 11 gün önce
Harika bir yayin, tebrikler! Sasirdigim seylere sasiriyorsunuz, üzüldüğüme üzülüyorsunuz, ya da tam tersi ben sizinle ayni hissiyattayim. Iyi ki varsinız!!!
ebru ünsal
ebru ünsal 11 gün önce
‘ ya bütün kurumlar çöktü ya ‘ ... çok haklısın Cüneyt Özdemir.
Ferah Coşkun
Ferah Coşkun 11 gün önce
Keşke her gaseteci sizin gibi olsa
-
- 11 gün önce
Çöksün zaten ne işe yarıyordular ki
önder özsoy
önder özsoy 11 gün önce
Demet akalın'ın haber değeri olduğu bir ülkede yaşamak...
Stamblue
Stamblue 11 gün önce
3-5 soruya sahip çıkamayanlardan ülkeye sahip çıkmasını beklemek aptallıktır.
Gizem Özgün Bürken
Gizem Özgün Bürken 11 gün önce
KPSS olayı çok üzücü 😕 İnsanlar yıllarca bu sınava çalışıyor yazıktır 😕
Can Nazik
Can Nazik 11 gün önce
Skandal olması gereken her şey normalleşmiş bü ülkede, bü ülkenin vatandaşı olup bu ülkede yaşamak imkansız hale geldi. Neresinden tutsan elinde kalıyor.
ali muslu
ali muslu 11 gün önce
Çok doğru noktalara dokundunuz yayında tebrikler 👏
Nurubet Gedikoğlu
Nurubet Gedikoğlu 11 gün önce
Ülkemin bu hale getirilmesinden gerçekten yoruldum sonu gelmeyen çirkinlikleri duymaktan bıktım daha ne yaşatacaklar değerlerimizi daha ne yapacaklarda yıpratacaklar diye düşünmekten çok yorulduk iliklerimize kadar tükendik bıktık bıktı
Celal Cıngıllıoğlu
5 kuruş etmez bir kültürü bize tanıtmanız ve anlatmanız durumu savunmanızı gerektirmezdi. Gerçekten gündemimiz bu olmamalı. Nitekim 2 günde unutulur... İnsanlar gerçekten geçinemiyorlar... rezillik Öyle bir kişiyi görevden almanın kimseye faydası olmayacaktır. Yetmez ama evet. KPSS kaldırılmalıdır. Sınavla kariyer de yapılmaz öğretmen de olunmaz... İnternetin gücü burada ortaya çıktı. Bizler okuldan mezun olunca öğretmen oluyoruz zaten.
Rahmetli Kennedy
Rahmetli Kennedy 11 gün önce
KPSS YE GİREN ÖĞRENCİLERDE OY VERİRKEN DÜŞÜNÜR ARTIK
Ahmet Aybek
Ahmet Aybek 11 gün önce
Devletin tek bir kurumuna zerre güvenim kalmadı.
Dogukan
Dogukan 11 gün önce
5 ay boyunca gün de 15 saat çalıştım. Sınava girip çıktım burada bir gariplik var dedim. Sadece soruların çıkması vs olayı değil bu. Türkçe sınavı sanki bir başka türlü ayarlanmıştı. Sınavın süresi 2 saatti ve türkçeyi en az 1 saatin altında yapan olduğunu sanmıyorum. Özellikle daha fazla türkçeden yok etme anlayışı vardı sanki
Dogukan
Dogukan 10 gün önce
Ya türkçe hocası bile 20 tane yapabildim diyor isyan ediyor öğretmen varın gerisini siz düşününün
Özcan ÇiçeK
Özcan ÇiçeK 10 gün önce
@Sıla Kalendaroğlu kesinlikle
Sıla Kalendaroğlu
Sıla Kalendaroğlu 10 gün önce
Kesinlikle cozmedigim deneme kalmadi ilk defa bu kadar ağır bir edebî dil kullanılmıştı , bilerek hazırladıklarını düşünüyorum
Özcan ÇiçeK
Özcan ÇiçeK 10 gün önce
efsane yorum
Dogukan
Dogukan 11 gün önce
@Hold My Hand kardeşim tabiki vardır olmaz olur mu hiç. Ama beklenen düzey seviye çok saçma. Her birimiz tıp mezunu muyuz? Bu arada benim kötü geçmedi. Ancak bu beklenen seviye çok saçma. Alan sınavında bekle bu seviyeyi buna eyvallah. Bu genel ortalama seviye için normal değil. Geçmiş senelerin sorularına bakınca net bir şekilde dediğim anlaşılır bence.
Tülin Elaziz
Tülin Elaziz 11 gün önce
Yolun açık olsun Aysu kızımız bizi gururlandırdın ayrıca Cüneyt bey gençlerimize sahip çıktığınız için çok teşekkürler
doğan demir
doğan demir 11 gün önce
Ülkem adına çok üzülüyorum keşke gitmek zorunda kalmasamda yaşasaydim.Bunca haksızlığı liyakatsizligi görünce kaldıramiyor çünkü
Naciye Karazehir
Naciye Karazehir 11 gün önce
Cüneyt Bey ekiple güzel bi program yapıyorsunuz. Tebrikler! Bütün konulara gerektiği Orantıda yorumluyorsunuz. Her yorumunuza katılmasam da TRvid kariyerinizi taaa çikinova zamanından Almanya’dan takipteyim. 😅👍🏻
Ruhi Yılmaz
Ruhi Yılmaz 11 gün önce
Ülkede nefes almak zor zor zor herşey okadar çürümüş ki
Ayşıl Ayşim
Ayşıl Ayşim 11 gün önce
Cüneyt abi Kpss' nin ve mülakatın kaldırılması için sesimizi duyurmamız konusunda yardımcı olur musunuz , yurt dışında üniversite mezunu insanlar ne şekilde mesleklerini icra ediyorlarsa biz de öyle yapalım?
Erol Avcı
Erol Avcı 11 gün önce
İnsan bir araç aldığı zaman 4-5 yıl geçtiği zaman imkanları ölçüsünde değiştirip modeli yenilemek yada farklı bir model almak ister,çünki zaman uzadıkça araç arıza vermeye başlar.şimdiki durumda tam böyle,kurumlar arıza veriyor kurumlara güven kalmamış ve işin çivisi çıkmış.
Çağlar Cerav
Çağlar Cerav 11 gün önce
Güzel bir yayındı. Sizin kendinize has bir habercilik profili oluşturmak istediğinizi görebiliyorum yalnız kimse sizin yaptığınız tatillerle, yerine ulaşamayan esprilerinizle ilgilenmiyor sayın Özdemir. Ben müzisyenim, sektörünüzü bilmem ama ciddiyet ve ağırlık bu işin olmazsa olmazı gibi geliyor bana. Biz burada tarafsız habercilik ve doğru bilgiyi bulmak için bulunuyoruz. O kadar. Tatil veya goygoy haberlerinizi şahsi yayınlarınızla sizi merak edenlere ulaştırabilirsiniz. Biraz daha ciddiyet biraz daha yerinde ağırlık... Televizyon ekranlarında nasıl bir duruş sergiliyorsanız burada da aynısını görmek isteriz. Çünkü habercilik yapıyorsunuz. Challenge videosu mimvalinde bir tavırdan uzak kalmanız dileğiyle.
Aysel Danaci
Aysel Danaci 11 gün önce
Bu kültür değil, GÖRGÜSÜZLÜK. Bunlar sanatcı deği...
Esin Boztaş
Esin Boztaş 11 gün önce
üzgünüm ama bu sınavın tekrar yapılması , o kadar öfke doğuracak ki, bunların toplu harakiri yapması lazım canlı yayında baştan son adama kadar , o zaman biraz tam bir kısas diyebiliriz. Kaç milyon gencin parası , zamanı , emeği her şeyden önemlisi hayalleri çalındı, bunun geri getirilebiliri var mı ? kime güvenip bir daha aynı sınava girecekler , bu nasıl bir motivasyon felaketi olacak görebiliyor musunuz?
Emre
Emre 11 gün önce
Cüneyt Bey, yayınlarınızı her gün düzenli olarak izliyorum. Günlük haber akışının yanı sıra film, kültür, bilim vb. içerikleriniz hoşuma gidiyor(bilim kısmı biraz arttırılabilir). Ancak yayına aldığınız her kişinin sürekli sözünü kesiyorsunuz. Bu bende karşı tarafın söylediklerinin değersiz olduğu hissi uyandırıyor. Özellikle Kenan Taş Bey'in sözünü o kadar fazla kesiyorsunuz ki o bölümleri sinirden geçiyorum. Bu konuya dikkat ederseniz sevinirim. Teşekkürler.
Sedat Gürbüz
Sedat Gürbüz 11 gün önce
Mizah duygusunu da kaybetti insanlarımız Cüneyt Bey. Fazla üzmeyin kendinizi. Milyonlar sizi seviyor ve izliyor. Seviyeli, kaliteli, tarafsız habercilik yapanları bilerek hedef alıyorlar. Asla yılmayın.
DM
DM 11 gün önce
Lise öğrencisiyim 11'e gidiyorum. Aileme yük olmak istemiyorum TRvid'dan harçlık çıkartmak istiyorum bu kadar insandan 5-6 kişi bile görüp takip etse çok iyi olur. Şimdiden çok teşekkür ederim. Bunu sürekli belirtiyorum samimi kalın en iyi dostunuz kendinizsiniz kendinize iyi bakınnn.
Nurcan Ata
Nurcan Ata 11 gün önce
Ben olsam , sınavdan herkesi geçti kabul ederim. Nasılsa mülakatta , sadece yandaşlar işe yerleştirilecek .
şeyda şahinoğlu
şeyda şahinoğlu 11 gün önce
aynen kesinlikle katılıyorum ...
Filmexper
Filmexper 11 gün önce
Ağzınıza sağlık 👌👌
Mehmet DAGLi
Mehmet DAGLi 11 gün önce
iptal edilen sınavın masrafları ne oluyor? o kadar emek baskı, vs. hepsi boşuna mı oluyor?
Fatma Ekici
Fatma Ekici 11 gün önce
KPSS sorular 20 yıldır çalınıyor şüphesi hep var tüm sınavlar bu arada
lavanta
lavanta 11 gün önce
sen doğruları anlat abi isteyen istediği gibi anlasın acıklama yapma haberci haber verir gerisi izleyenin algılama sorunu
lavanta
lavanta 10 gün önce
@TNS HN napsın bağıra cagıramı söylesin küfür edip başını belaya o soksun herkesin ailesi var yapmayın adam resmen haykırıyor hersey anlayın diye
TNS HN
TNS HN 11 gün önce
@lavanta hayir anlatamiyor. İddianiz yanlis.
lavanta
lavanta 11 gün önce
@TNS HN adam olanları tamda olduğu gibi anlatıyor anlayan anlar.
TNS HN
TNS HN 11 gün önce
habercinin anlatma sorunu daha büyük problemdir türkiye basını adına.
Kum Tanesi
Kum Tanesi 11 gün önce
Öyle yerlerde insanlar garsonlara değil, birbirlerine fışkırtıyorlar şampanyayı. Bu ikisi arasındaki farkı göremedğinizi sanmıyorum. Sırf yaptığınız yorumun yanlış olduğunu kabul etmemek için şekilden şekile girdiniz bugün insanların sizi anlamadığından yakındınız, bence insanların zekalarını küçümsemeyin bu kadar da komik oldunuz çünkü, espriyi doğru yapamıyorsanız da hiç yapmayın.
Mehmet Emin
Mehmet Emin 11 gün önce
Bravo hassas noktayı yakaladınız yarın ödülünüzü almaya gelin..!! 👍
Meşhur Serdar
Meşhur Serdar 11 gün önce
Neyse ne yani döken razı döktüren razı bırakın şu konuyu da daha önemli şeyler var.KPSS soruları çalınmış ve dün özel kuvvetler konusun da ki anlatılan olaylar çok daha önemli.
Ayşıl Ayşim
Ayşıl Ayşim 11 gün önce
Cüneyt abi Kpss' nin ve mülakatın kaldırılması için sesimizi duyurmamız konusunda yardımcı olur musunuz , yurt dışında üniversite mezunu insanlar ne şekilde mesleklerini icra ediyorlarsa biz de öyle yapalım?
GEOMHK
GEOMHK 11 gün önce
gelgit ortalama 6 saatte bir döngü yapar dünya genelinde, bazı yerlerde 4-8 saatlik döngüler de olur ama manş denizinde 6 saatliktir. ilk 6saatte bir yöne doğru 2-3 knot( mil/h) hızla giden akıntı diğer 6 saatte tam ters yöne yine ortalama aynı hızla akar. böyle bir organizasyonda mutlaka bu bilgilerin önceden analiz edilip ona göre , bu akıntılardan maksimum faydalanacak şekilde yarışa başlanmalı. eğer böyle bir ön hazırlık yapılmadıysa kızcağızı boşuna 4-5 saat fazla yüzdürmüşler. bu işte bir organizasyon hatası var. kesinlikle akıntı yön ve süreleri tespit edilip değerlendirmeden ezbere yarış başlatılamaz.
Mine Ertaş
Mine Ertaş 11 gün önce
Cüneyt bey mükemmel anlatımınız var
fk
fk 11 gün önce
Her yıl olan şeyler aslında kpss de ispat edilebilir hadi ya mülakatlarda ki şahibeler ne olacak. İlk kez olmuyor yani
fk
fk 10 gün önce
@SeymaCa biz istediğimiz kadar dur diyelim bişey diyim mi yapan gene yapıyor adamını sınavdan olmadı mülakattan eleyip alıyor mutlaka haksızlığa uğruyoruz hemde her sene emanetiniz emanetimiz yazıyor o kalemlerde ya yemin ediyorum sinirden patlıyorum bu dünyada alamıyorz hakkımızı biz görmüyoruz ama Allah'ın adaleti şaşmaz
Sevinç Altun
Sevinç Altun 11 gün önce
Hiç kimse bir şey yapmayacak biz sadece mağdur olarak kalacaz kaç ay çalıştım bu sınava hastane ile bir götürmeye çalıştım kaç ay uykusuz kaldım sınavdan çıktığım an anladım zaten çıkmış sorulara baktıysanız bu yıl sorular çok farklıydı.
SeymaCa
SeymaCa 11 gün önce
Evet ama bu kadar net bir şekilde yapılabiliyorsa artık bi dur denmeli. Sadece 2022 mağdurları için değil bundan sonra sınava girecek herkes için önemli bir mesele.
İbrahim Müezzinoğlu
Bu soruları calanlari , çalıp bir yerleri gelip hakkımızı yiyenleri en mutlu anında kahrı perişan eyle Allahım. Onlar insan değiller, hem bu dünyada hem öbür tarafta inşallah bedelini en acı şekilde öderler...Allahın adaleti hiçbir zaman şaşmaz ve elbet herseyin bir vakti ve yeri vardır...
Serkan Gokdemir
Serkan Gokdemir 11 gün önce
Sampanya fiskirtma kulturu Yaşadığımız dünyadan farklı bir eğlence biçimi.sizin haberinizin olmaması normal..bizim de haberimizin olmaması normal.ayni ülkede farklı dünyaların ispatıdır.. sayenizde o hayal edemediğimiz farklı dünyayı sayenizde ucundan gördük..ucu buysa dibi nasil...tebrikler basarilar iyi yayınlar
Gönül Kus
Gönül Kus 11 gün önce
Ne yazikki Türkiye'deki hiç bir kuruma güvenmiyorum bizi bu duruma düşüren ler utansın
🌹Medinegülü🌹
🌹Medinegülü🌹 11 gün önce
*Toplum olarak bi çürümüşlüğün içinde debelenip duruyoz😢*
Cihat Akçakaya
Cihat Akçakaya 11 gün önce
Kpss olayını yanlış yorumluyorsunuz. Sorular çalınmadi. ÖSYM de komisyon liyakatsiz olduğu için soru hazırlamayip hazır sorulari devsirmis.
CBA Hanım
CBA Hanım 11 gün önce
Hayır iki kurum kendi arasında bildiğin anlaşmış. Kumpas büyük.
ersan bozezel
ersan bozezel 11 gün önce
Teşekkür ederim, emeğinize sağlık
Can Nazik
Can Nazik 11 gün önce
Cüneyt abi, biz bu ülkeden bıkıp lanet edip vazgeçeli çok oldu, bu iş bu ülke kurtulmaz. Umut yok. Yerinde olsaydım ülkenin yakınından geçmezdim. Malesef.
Ahmet güleç
Ahmet güleç 11 gün önce
Cüneyt Özdemir doğru söylüyorsun imzamı attım altına doğru söylüyorsun maalesef inşallah kazasız belasız kavgasız gürültüsüz askerimiz polisimiz Silahlı kuvvetlerimiz akıllı olsun sağ duyulu olsun adaletli bir şekilde seçime gidecek ata ak Parti şimdiki hükümet meclise istifasını versin meclis seçime götürsün en güzeli inşallah inşallah inşallah
Hasan YILMAZ
Hasan YILMAZ 11 gün önce
Harika yayındı Cüneyt bey. Gündeme ilişkin konular hakkında yaptığınız değerlendirmelerinizi ve yorumlarınızı ilgiyle takip ediyorum.
No Name
No Name 10 gün önce
Bırakın sınavı herkese bir kura numarası verilsin adil bir çekilişle (milli piyango kesinlikle değil, zira hayalimizi bile çaldı) belirleyelim.
Ayten
Ayten 11 gün önce
Bir ülkenin eğitim alanında böyle bir skandal nasıl çıkabilir ya herşeyden çıkar da eğitimden nasıl çıkar benim aklım AL MI YORRR !!!
Bulent Berksan
Bulent Berksan 11 gün önce
Aysu bravo biz o kadar zaman yuruyemeyiz yurumeyi bırak ayakta duramayız.
Salih köçer
Salih köçer 11 gün önce
Cüneyt bey hem güldürüp hem ağlatıyorsun biliyormusun. Öyle şeyler anlatıyorsunki inan gözlerim doldu. Nekadar acınacak seviyelerdeyiz
Mustafa
Mustafa 11 gün önce
Bazı oluşumların olduğu zamanlarda da böyle şeyler oluyordu hatırlarsınız, aynı şeyler şimdi de olmaya başladı. Hayrolsun sonumuz.
Celal Burç
Celal Burç 11 gün önce
VALLA BU ŞIMARIKLIK VE GÖRGÜSÜZLÜK BİZİM ZAMANINDA TABAK TABAK GÜL DÖKERDİK DEMET AKALIN'IN KÜLTÜRÜ EĞİTİMİ NEDİR Kİ GÜNDEME TAŞIYORSUNUZ.
mandy_marisda
mandy_marisda 11 gün önce
2010 senesi mağduruyum ben bu sınavlara hicbirsey inanmıyorum ve diyorum ki iyi ki girmemişim sınava yazıktır günahtır
Huseyin Gazi Kilincarslan
Seviyorum yayıncılık anlayışınızı. Başarılar
Akın Zurnacı
Akın Zurnacı 11 gün önce
Dün ağız ucuyla , tamam sesinizi duyduk trollemeyin chat i kpss ciler diyen bugün işin ciddiyetinin farkına varmış , senin için sadece iki dakikalık bir haber sınava girenler için bir ömür demek .
Semih X
Semih X 11 gün önce
Lan Zurnacı adam haberini yaptı dün,akşamda canlı yayın açtılar konuyla ilgili.Daha ne yapması gerekiyor?
e oz
e oz 11 gün önce
Dun aksam da yayin acildi
Geronimo1983
Geronimo1983 11 gün önce
Haber yaptı daha ne yapsın?
savasss61 savass
savasss61 savass 11 gün önce
parasi olan insanlar ne yapacagini bilmiyor nasil eylenecegini bilmiyor durumu olmayana yardim edin daha rahat uyursunuz
Tülin Elaziz
Tülin Elaziz 11 gün önce
Çok haklısınız aynen sözleriniz tam yerinde
İbrahim Clk
İbrahim Clk 11 gün önce
Geçte olsa farkındalik,👏
Ortaya Karışık YouTube Kanalı
Enflasyon Oranları: 🇷🇺Rusya : %15,9 (Savaşta) 🇺🇦Ukrayna : %21,5 (Savaşta) 🇹🇷Türkiye : %176,07 ENAG (Ekonomisi uçuyor)
Rutkay Kohen
Rutkay Kohen 11 gün önce
@furkan kahraman Bro sen bu zekayla iyi gelmişsin bu zamana kadar
Mete1001
Mete1001 11 gün önce
@furkan kahraman avrupa niye rusyanin enflasyon oranini dusuk gostersin ki dusmanken
furkan kahraman
furkan kahraman 11 gün önce
Rusya ve Ukrayna'da da enflasyon oranlarının manipüle edilmediği ne malum
Rutkay Kohen
Rutkay Kohen 11 gün önce
Abi kalbim dayanmıyor artik
Umut Brasco
Umut Brasco 11 gün önce
Dünya Lideriyiz elhamdulillah
Çaptuğ Kitapçıoğlu
Dün yaptığınız yayının daha like'ı kurumadı. Dün baya Demet Akalın övdünüz, mütevazi biridir, yaptığı çok anormal değil, duyar kasmaya gerek yok demeye getirdiniz. Yapmayın allahaşkına, yakışmıyor bu dönüşler.
Can Abdullah Baltacı
Can Abdullah Baltacı 11 gün önce
Demet akalın sezen aksu’dan sonraki 2 numaralı mafya müzik sektöründe
Erdal Erdal
Erdal Erdal 11 gün önce
Sıkıya gelince kıvırdı. Dün bal gibi de onaylamıştı.
Ayşıl Ayşim
Ayşıl Ayşim 11 gün önce
Cüneyt abi Kpss' nin ve mülakatın kaldırılması için sesimizi duyurmamız konusunda yardımcı olur musunuz , yurt dışında üniversite mezunu insanlar ne şekilde mesleklerini icra ediyorlarsa biz de öyle yapalım?
seyhan toy
seyhan toy 11 gün önce
Nasıl bi şaibe ! Hep haksızlıkla mücadele etmek halka mı kalacak ? Git şurda işe başla denilerek vasıfsız insanları iş sahibi yapınca da aynı şey …sadece çürümüşlük değil ki bu kendinden olmayanı açlıkla terbiye etmek !
Durmus Ali Yolcu
Durmus Ali Yolcu 11 gün önce
Yıl boyu sınava hazırlanan biriyim Yediiklim yayinevi de soruları MEB'in soru kitapçıklarından almış tarih soru yazari öyle bir açıklama yaptı
Aslı Güler
Aslı Güler 11 gün önce
Cuneyt Bey like olayini hatirlatmaniz faydali oluyor çünkü üşenmekten değil unutuluyor bence. 🙏
Siyat Karakoyunlu
Siyat Karakoyunlu 11 gün önce
Elimizde bir tek hayal vardı onu da elimizden aldılar Cüneyt abi.Artik hayal bile kuramiyoruz.
semih ekim
semih ekim 11 gün önce
teşekkürler. elinize sağlık.
the egzozcu
the egzozcu 10 gün önce
sorumluların idam edilmesi lazım. idam ve kırbaç cezaları geri gelmeli.
İsmail Yiğit
İsmail Yiğit 11 gün önce
Belki de Kpss soruları bir kez daha çalınmadı. Soruların çalındığı bir kez daha ortaya çıktı.
n.toprak
n.toprak 11 gün önce
Ne kadar emek verdik ne kadar hafta sonu sinavmz var dünden beri başımın ağrısındsn ne hale geldim
Ginger
Ginger 10 gün önce
Gercekleri anlattiginiz icin cok tesekkurler
yigit karakaya
yigit karakaya 11 gün önce
Çok iyi yayındı teşekkürler
Hasret Kılınç
Hasret Kılınç 11 gün önce
10 ay boyunca bu sınava çalıştım sağlığımdan oldum hakkımı asla helal etmiyorum
havva korukçu
havva korukçu 11 gün önce
YAPANIN YANINDA KALMAZ BU SEFER UMARIM...KESİNLİKL BU SINAV İPTAL EDİLMELİ.İNSANLARIN HAKKI YENMESİN ARTIK....YETER👎
İamouzi
İamouzi 11 gün önce
Arkadaşlar beğen butonunu basmayı unutmayın ki izlemeye devam edebilelim. Cüneyt bey üşenmeyip her gün yayın yapıyor. Sizde üşenmeyip beğenin lütfen.
Tolga Kahraman
Tolga Kahraman 11 gün önce
Yahu arkadaş. Ne uzadı yahu bu Demet meselesi... Geçin arkadaş bu mevzuyu. Cüneyt bey çizgini bozmada like atalım... Magazin işi bataklıktır. Bir dalarsan Seren Serengil gibi aklını kaybedersin...
wannabe good
wannabe good 10 gün önce
Öğretmenim. Artık bu işlerden bıktım. Sonra bu çocuklar niye böyle demeyin. Bu çocuklar neden okumuyor demeyin. Hayalleri çalarsanız, emekleri çalarsanız, ortada insanlara hedef bırakmazsanız sonra z kuşağı niye böyle x kuşağı niye sorumsuz bilmem ne didinip dururuz.
Ibrahim çalışkanlar
Kenan taş iyi biri olabilir tabi ama derslerini iyi çalışmıyor algısı oldu bende. sınav ile o kadar bilgi ve yayin varken paylaştığı bilgiler zayıf kalmıs. Sevgiler
Mevlüt Sadreddin Yılmaz
Bırakın bu sınav işlerini dışarda bir sürü fırsat var
deniz
deniz 11 gün önce
Sınav saçma sapandı ama dallandirildigi gibi de hırsızlık olduğunu düşünmüyorum olay büyüdü. Öğretmenler çok zan altında kaldı farklı yere gitti olay.
Nur Keleş
Nur Keleş 10 gün önce
Merhaba Cüneyt Bey, "KPSS Sınavı" derseniz "Kamu Personel Seçme Sınavı Sınavı" demiş olursunuz. Geniş bir izleyici kitleniz var; bu, Türkçemizi doğru kullanma sorumluluğunuzu artırıyor. Daha özenli olur musunuz lütfen? Dilimizi doğru kullanmak, birinci görevimiz. Kolay gelsin; sevgiyle, esenlikle...
Güllü Parlık
Güllü Parlık 11 gün önce
Bu soruları sızdırınlar kimlere verdiklerini tespit etsinler ÖSYM yine uyumuş Türkiyem gençlerimize sahip cıkalım
tuğba ersoy
tuğba ersoy 10 gün önce
Cüneyt abi sınava girene kadar hem ders çalıştım hem bir işte çalıştım. O kadar yorgunum ki anlatamam. Bütün emeğim çalındı. Hakkımı asla helal etmiyorum. Puan alıyoruz atanamıyoruz zaten.
Kevser eseri
Kevser eseri 11 gün önce
Allah insanlara hidayet ediyor uyarıyor ama insanlar farkın da değiller insanlar uyanırken olaylar iyi ve kötü şeyler oldu geçmişte alakası var rüyalar görüyorlar sadece Allah tan insanlar rüyalar görüyorlar Allah insanlara bu şekilde hidayet ediyor uyarıyor
-
- 11 gün önce
Hangi Allah ?
Haluk 39
Haluk 39 11 gün önce
Görevden almak yetmez , tutuklayin gitsin...
Vanguard Kashif
Vanguard Kashif 11 gün önce
O dediğin kültür değil, yozlaşma olmasın.
Larjondini
Larjondini 11 gün önce
Emeğiniz, emanetimizdir. ÖSYM
Hazal
Hazal 10 gün önce
AHAHAHAH
insan biri
insan biri 11 gün önce
Cok seviyorum sizi, lütfen caninizi sıkmayın ! Anlamayan anlamasın birakin gitsin. Bodrum Koyunbaba’dan sevgiler.
-
- 10 gün önce
@Hazal yürüyemedim maalesef, 2 kez red yedim almanya'dan 2013 ve 2015'te. Güzel ülkemde can çekişiyorum şimdilerde.
Hazal
Hazal 10 gün önce
@- yürü bee
-
- 11 gün önce
Bodrum da rahatsınız sanırım, bırakın gitsin falan yazmışsınız. Tuzunuz kuruysa lütfen çenenizi de kapalı tutun.
SelNef
SelNef 10 gün önce
Yıl 1992 o zaman ilkokul 5. Sınıfta anadolu lisesi sınavı vardı.sınava girmek için beklerken okul bahçesinde, babam aldığı gazetede sınav sorularının yayınlandığını gördü.sorular çalınmış.yine de girdik sınav iptal oldu. Yıl 1999 üniv sınavı teke düştü.sınavdan önceki gece soruların çalındığını öğrendik.sınav 1 ay ertelendi.şaibe dolu sınavlar ve sonuçları. Bitmiyor
Erman Yurdakul
Erman Yurdakul 11 gün önce
Asıl Kenan Taş'In kpss ile ilgili olarak "yaygara" terimini kullanmasını (dün), çok yadırgadım.. Haberciye yakışmadı..
yahoucmay
yahoucmay 10 gün önce
21.yüzyıl teknolojisinde sorular çalınamaz, çalınmasına sızdırılmasına göz yumulabilir
Mine Ertaş
Mine Ertaş 11 gün önce
Doğru söylüyorsunuz KPSS’yi geçince ne olacak mülakatta zaten eleyecekler
Saim Yıldırım
Saim Yıldırım 11 gün önce
kültür değil bu, teşhircilik
Erdal Erdal
Erdal Erdal 11 gün önce
Demet Akalın’ın yaptığı patavatsızlığı bal gibi de onayladın! Şimdi sıkıya gelince kıvırma!!!!😡
ayşe arsöz
ayşe arsöz 11 gün önce
Buna görgüsüzlük, terbiyesizlik denir!!!
Sonraki
DEEBLOCK SLAMBALL 2V2 TOURNAMENT
18:06
Vesikalık | Acun Ilıcalı
22:18
görünümler 35 000
#1mazoo #global #shorts #tiktokvideo
0:57