Karanlık

Konut, Altın, Dolar ÜZECEK!!!

Avrasya Yatırım
görünümler 171 539
92% 3 900 301

Ev alma hayalleri ne zaman gerçek olacak? Konutta moralleri bozacak 2 rapor! Altın ne olacak? Altında teknik ve temel ne diyor? Dolarda FITCH'den gelen son rapor ve teknik ne diyor?

katma

 

15 Eyl 2021

Paylaş:

Paylaş:

Herunterladen:

Yük bağlantısı.....

Ekle:

Çalma listem
Daha sonra izle
YORUMLAR 489
Cihan Akçay
Cihan Akçay 14 gün önce
K.bakmayın eleştiricm okdr finansçılar uzmanlar izliyorum sizn kadar saçmalıyanını göremedm.. altın dolar dan zarar nerde görülmüş orta ve uzun vadede konut desen aynı,diğer videolarda aynı saçmalıklarda
Çelebi Açıkgöz
Çelebi Açıkgöz 15 gün önce
Sayın yorumcu bu ülkeyi işgal altında tutan tusiat 'dan neden bahs etmezsiniz. Devlet dar gelirli aileleri toki eliyle zaten kolluyor. Konut fiyatını ucuranda alıcısıda belli.faizden haksız kazançtan zengin olan iş adamları .merak etme sen bunlarında sonu belli.hüsran hüsran.
Çelebi Açıkgöz
Çelebi Açıkgöz 15 gün önce
Bir toplum din-i torbaya atmışsa her türlü felaketlerede hazır hazir olsun. insanlar açız diyor konut fiyatları almış başını felakete doğru gidiyor. Demekki arz talep fazlaki bu uçuk fiatlar ondan. ALLAH fırsatçılara tokatini esirgemesin söylenecek başka söz yok.
Zafer Ozturk
Zafer Ozturk 19 gün önce
Faiz fakirin kanını emmektir..
Zafer Ozturk
Zafer Ozturk 19 gün önce
Faiz ateşdir ..
Mehmet Bozok
Mehmet Bozok 19 gün önce
Bu ülkeyi batırmak için her şeyi kötü gosteriyorsunuz iyi yapılan şeyleri görmüyorsunuz
Mehmet Bozok
Mehmet Bozok 19 gün önce
Eskiden iş yerine televizyon almak bile zordu şimdi herkezin aracı var nasıl oldu bunlar
Özlem Özlem
Özlem Özlem 19 gün önce
Hala daha ya .uzayda mı yaşıyorsunuz siz ..gaz ,benzin fiyatına yaklaştı .arabaya binmeye korkuyoruz..herkesin arabası varmış .sanki mercedesi var.
Özsan Çelik
Özsan Çelik 20 gün önce
Kardeşimin inanmayın herkese kötülemek olmasın herkesi fakat düşsede çıkar tekrar milleti kandırıp spekülasyon yapıyorlar altını piyasaya önce sürüp bir ölçüde fiyatı düşürüyorlar milleti böylede korkutup yastık altını bozdurup tekrar ucuzdan alıp altını fırlatır siyonistler ,,tek yatırım toprak ve altın unutmayın düştükçe bozmayın tersine altın alın evi barkı satıp alın hemde çıkarken de bizun
gnr z
gnr z 26 gün önce
6 yıldır bu ekonomistleri dinlemekten ev almadım, daha da çıkmaz illaki düşer diye. enayi gibi bekledim. dediler kriz çıksın herşey tepetaklak.. dünyanın görmediği kriz çıktı, tüm dünya aylarca eve kapandı, herşey durdu, ama konut fiyatları yine devam etti.. bende dedim ki bu krizde bile olmadıysa daha da fiyat inmez.. yıllar önce üçte bire alacağım evi, şimdi üzülerek 3 kat daha fazlasına aldım, olan 6 seneme oldu ve çok çok daha yüksek kredi ödemesi oldu .. yani bu ekonomist tayfasına inanmıyorum artık...
Hasan Çiftbasan
Hasan Çiftbasan 26 gün önce
Beş dakika vaktim yok, 16 dakika süreyi kısa tutun
Velat Gökçül
Velat Gökçül 27 gün önce
Hocam ons altın mi alsak iyimi yoksa gram altın mi alsak
Aslanbey Ak
Aslanbey Ak 28 gün önce
Yalanci dolar cikacakmişta altin düşecekmiş. Geri zekalimi zannettin bu milleti.
Bahri Tanyeri
Bahri Tanyeri 29 gün önce
Altın çıkacak inanmayin
nurcan meral
nurcan meral Aylar önce
Konutun kime satildigi onrmli. 250.000 tl ustü konut yatirimi yapan yabancilara vatandaşlik veriliyor.
Nurgül Üler
Nurgül Üler Aylar önce
Konut almayın arsa tarla alın ekin biçin, 2022 de Türkiye öyle bir çıkmaza girecek ki dört duvarı yiyemiyeceğimize göre sakın konut almayın, sizlere kardeşinizden bir tavsiye
Murat Sonmez
Murat Sonmez Aylar önce
Kesinlikke haklisin.
Ömer YILMAZ
Ömer YILMAZ Aylar önce
Dalga geçme her şey dediğinin tam tersi olacak...
Mehmet darkness
Mehmet darkness Aylar önce
Bu adam ne derse tam tersini yapın inanin.bana kazancli oluyor
A A
A A Aylar önce
Eskiden ev satacaklar tüylü şapkalı Alamancıların Türkiyeye gelmesini beklerdi.Onlar daha gelmeden ev fiyatları artar,gidincede düşerdi.Kurban pazarı misali. Şimdi Alamancıların yerini Afgan,suriye,rus ve iranlılar almış.Adamlar niye avrupadan bu kadar kolay ev alamıyorlar? Çünkü avrupa bunlara kolay kolay vatandaşlık vermiyor.Burada ev alana bonus olarak vatandaşlık veriliyor.
A A
A A Aylar önce
Mal alıcıya satılır,ortada alıcı yok satıcı çok.Yani satıcılar iyice sıkıştı,son kozlarını oynuyor.Satanların çoğuda gidip tekrar ev almıyor.Parayı arsaya yada dövize bağlıyor. Yıllar öncede böyleydi,evi olana gıptayla bakılırdı,sonra nemi oldu,evler hacı muratla,renoyla,anadolla takas edilir hale gelmişti.Emlak piyasasını şu anda yabancı alıcı besliyor,yerli alıcı yok denecek kadar az.Ev fiyatları emlakçıların şişirmesi,gazlaması.Adamlar benim yıllar önce aldığım boş dairemi benden habersiz satılığa çıkarmış,gülermisin ağlarmısın.
m Ustafa
m Ustafa Aylar önce
Faizler düşükken düşük faizle kredi çekip dolara altına para yatırıp kâr etmeye çalışan kâr ettiğini zanneden halkımız varken kimse kimseyi suçlamasın
serdar şen
serdar şen Aylar önce
Başlık yanlış ve doğru değil...
Muharre Özkaya
Muharre Özkaya Aylar önce
İnsan varsa barinma ihtiyaci var konut kraldir
Mert Guclu
Mert Guclu Aylar önce
Cumaya gitmediginiz belli 30 yildir cumaya giderim hic bir zaman hutbede Ataturke kufredilmedi.Sana tavsiyem işini duzgun yap dogru haber ver.
Osman Bayik
Osman Bayik Aylar önce
Bilgiler için teşekkürler.saygilar
Hasan Polat
Hasan Polat Aylar önce
Dunyada deli gibi enflasyon varken nasil altinda hareket goremiyorsun anlamiyorum.
GoldMiner
GoldMiner Aylar önce
Konut alışı 6 7 8. Ayda artmış da zaten emlak sezonu bu aylar.. Her sene artıyor bu aylarda.. Kim olum bu adam.. Sallamış resmen.. Bu ülkede konuta talep var diyebilmen için bu ülkede ki dinamiklerden Bi haber olman lazım.. %45 asgari ücretli.. En ucuz ev 450k Alay etmeyin insanların aklıyla.. Talep bitti. Bu arkadaştan ricam Ekim kasım aralık ocak ve şubat aylarında da takip etsin bakayım o grafiği.. Yine yükselmiş talep diyebilecek mi.. Elinde 100.000 doları olan demiş abababababahabajabs Olum böyle tipleri izleyip kafanızı bulandırmayın lan.. Çakma ekonomist bunlar.. Evet hepimizin cebinde 100k dolar var.. Ne yapsak diye dönüp duruyoruz.. Sağol kardeşim.. %45 asgari ücretli %20 18 yaş altı.. %12 15 de memur.. Salak mısın sen be.. Ülkenin %80 i yaşam savaşı veriyor ne 100k doları dan bahsediyorsun sen.. Dingil!!
Ceyhun Kara
Ceyhun Kara Aylar önce
Ev fiyatları neden düşsün geçen yıl 400 olan şuan 700 düşerse 600 e düşer dolar 2 tl olursa düşer
samet şahin
samet şahin Aylar önce
Fiyatlar düşecek diye beklerken 2 senedir birden uçuşa geçti
Bekir Ulker
Bekir Ulker Aylar önce
borsa tokatlama ,tokatlanma yeridir..yalancılar...komisyoncu diplomalı yalancılar... niye yatıırm fonlarından bahsetmiyosunuz..borsa borsa hikaye yalancılar..
Bekir Ulker
Bekir Ulker Aylar önce
kredili ve sabit faizli... konut en karlıdır.. sadece yüzde 10 peşinatla girebilirisiniz...4 yıl öderseniz konuutn kirası borcunu öder..bu borsacı yalancı bunlar..
Bekir Ulker
Bekir Ulker Aylar önce
konut en karlı yatırımdır..kredili ve uzun vadeli. . sallıyosunuz..borsacı komisyoncular..konutta size mama yok halk düşmanları neden imkansız...grafikler istatisitik cambazları...komisyoncu brokerlar..kredili konutta size mama yok..onun için kötülüyosunz..
Aygül Horasan
Aygül Horasan Aylar önce
Sizi bilmiyorum ama geçen sene bazı ekonomistler ev fiyatlarının tepe taklak olacağını söylediler vatandaşı yanlış yönlendirip konut almaktan vazgeçirdiler.Ben emekli öğretmenim çok hükümet gördüm bu zamana kadar konut fiyatlarının geri gittiğini hiç görmedim.Aynı şeyi geçen senede yazdım.İnşaAllah yanılırım dedim ama ne yazıkki yanılmadım.Enflasyonu yüksek ülkelerde konut her zaman güvenli yatırımdır ve aldığınız günden itibaren kazandırır gerisi boş laftır.
Didim Notebook
Didim Notebook Aylar önce
Ülke dsöye teslim edildi tam yetki verildi ülke batıyor bunlar sıvılama derdinde
ba Rayteffa
ba Rayteffa Aylar önce
çok iyi biliyorsanız neden kendiniz zengin olmuyorsunuz da böyle yırtınıp video çekerek 3 beş kuruş kazanmaya çalışıyorsunuz..
U Savas
U Savas Aylar önce
6 ay içinde görürüz o konutları. ......
issen van
issen van Aylar önce
Negative reel rateler devam ederse, altin niye is yapmasin? FED faizi belirli bir seviyenin uzerine cikaramaz, devletin cok borcu var, enflasyon da devam ederse bonodan cikanlar altina gelmezler mi?
issen van
issen van Aylar önce
4 trilyon Dolar’i nasil geri ceker?! Ekim 2018’de ne oldu?
issen van
issen van Aylar önce
ABD’de nasil tokat yemiyorsunuz borsada? Ocak sonu Subat basi ne olmus bir bakin?!
Uygar Uygar
Uygar Uygar Aylar önce
TL pul olmuş. Yabancılara , almancılara sudan ucuz geliyor daire fiyatları. Enflasyon da düşmez. Emlakda düşmez.
Krt Mk
Krt Mk Aylar önce
Saçmalama
Eras Eras
Eras Eras Aylar önce
Konut kredisi kullanan insanlar şimdi ödeyemiyor.Kredilrinin bir çoğu patladı bankalar gayrimenkul zengini oldu.mütaitler battı gerçek piyasa bu
CEVDET MURAT AKAGÜN
Altın düşer;altından 3 seneden önce kâr beklemiyorum
Serdar Onat
Serdar Onat Aylar önce
Konut fiyatlarının artışı filistinin düştüğü duruma benziyor, çünkü halkın değil yabancının işine yarıyor yabancıya satış yasaklanmazsa bence ikinci filistin faciası yaşanır yabancı fonlar adına türkiye vatandaşı kişilerinde alımları kontrol edilmeli
Adnan Anık
Adnan Anık Aylar önce
KERPİÇ E ZAM GELMEDI.
Adnan Anık
Adnan Anık Aylar önce
EN İYIEI BİTLİKOYİN
Öznur T.
Öznur T. Aylar önce
Tapering bile yapayabilirler. Abd de istihdam verileri kotu enflasyona razı gelecek pawel ve ekibi. Asyadan gelen gelmekte
Banu Adanali
Banu Adanali Aylar önce
Geçen sene herkese altın aldırdınız. Hiç birşey bildiğiniz yok
sinem karayel
sinem karayel Aylar önce
Burdan bütün mütahitlere sesleniyorum Allah’tan korkun be ev fiyatlarını bu kadar arttırmak için başka yalan mı bulamadınız bir daireye çimentonun maliyeti ile ev fiyatları arasında dağlar kadar fark var, geçen seneki ve iki yıl öncede yapmış olduğunuz evlerin fiyatlarını niye arttırıyorsunuz?çimentoyu ve diğer malzemeleri eski fiyattan alıp daire fiyatlarına yeni fiyat biçiyosunuz hakksız kazancın adı tamda bu, böyle böyle zengin oluyosunuz, neden bunlar denetlenmiyor devletimiz neden bunları bu kadar serbest bırakmış anlamıyorum, umarım o anormal fiyatlardaki daireler elinizde patlar satamazsınız inşallah...
Mehmet Işık
Mehmet Işık Aylar önce
Bizi bu duruma düşürenler ekmeye muhtaç olurlar insLlah
Bilge Su Celen
Bilge Su Celen Aylar önce
Altın tepeye çıkmak için geri geri çekildi hızını almak için önünde b
Özkan Sönmez
Özkan Sönmez Aylar önce
Vallahi fiyatlar uçtu kafayi yemişler
Bayram TEKİN
Bayram TEKİN Aylar önce
Elinde 100 bin dolar olanla olgili örnek vermişsiniz peki ben baska bir soru sorayim Ahmet beyin düzenli bir geliri var 5 yasinda ve 220 aylik kirasi fiyatina denk gelen bir evin tamini kredi ile alabiliyorsa ev almasi mantikli midir?
Nesimi Yaşar
Nesimi Yaşar Aylar önce
Sayın Zelyut sizi 6 aydır izlemiyordum. Bugün şöyle bir baktım. Sizin cephede bir şey değişmemiş. Varsa yoksa kriz. Varsa yoksa dolar patladı, dolar çatladı. 6 ay sonra görüşürüz. Byeee.
Esra Karaman
Esra Karaman Aylar önce
Çok güzel teşhisler hocam
U Savas
U Savas Aylar önce
Borç Borç borç! .......
U Savas
U Savas Aylar önce
Gecinemeyen gayrimenkulünü satmak zorunda ..yoksa taş beton yer yakında. . 2×2:4..... _yetmez ama evet,
Necla Karacan TV
Necla Karacan TV Aylar önce
Her zaman dikkatle takib edeceyim yine
Necla Karacan TV
Necla Karacan TV Aylar önce
Ben yutuba baslamadan dizi hep takib ediyordum sayfamdan destek oluyorum hep takib edeceyim yine iyiki varsiniz ve buradan takibe badladim 3617 👍🏻
Okan Kabul
Okan Kabul Aylar önce
Doları neden kanalizasyon der gibi telafuz ediyosunuz :) 😌
kırmızı
kırmızı Aylar önce
Altını yukselttiler şimdi halka kakalamak için reklam yapıyorlar,ellerinde patladı.
Ali Cengel
Ali Cengel Aylar önce
Bit dediğin bir dediğini tutmuyor hani altın çıkacaktı ev fiyatları dusekti rüzgara göre ediyorsunuz
Sezai Ergoren
Sezai Ergoren Aylar önce
Müteahhitler tektek iflas ediyor kardeşim. 25 lik kızları mercedeslerle gezdirme dönemleri bitti faizler indiğinde neden evlere gereksiz yere zam yaptılar ozaman niye konuşmadın Allah daha beter etsin onları
Mehmet ŞAYBAK
Mehmet ŞAYBAK Aylar önce
Güneş girmeyen yere toki girermiş.
Ömer
Ömer Aylar önce
Ya insnın bie sie diyesi geliyo kusura bakma ama
H. S.
H. S. Aylar önce
200 bin dolara vatandaşlık karşılığında daire satıyorlar yabancılara Yabancılardan talep var daire ye
Doğayı seven adam
CUHRBAŞKANILIGI CİMERE YAZDIM EV FİYATLARI ÇOK YÜKSEK DİYE VE BU BÖYLE GİDERSE AİLECEK OY VERMİYECEĞİZ DEDİM LAKİN DÜNÜŞ YAPAN OLMADI
Doğayı seven adam
AKP GİTMEDİGİ MÜDDETCE BU DURUM DAHADA KÖTÜYE GİDECEK GALİBA
Doğayı seven adam
VALLAHİ BEN HATAY PAYAS DA 2+1 DAİRE SORDUM 15 GÜN ÖNCE 290 DEDİ BUGÜN ARADIM AYNI EV İÇİN 330
Sergül Hergüz
Sergül Hergüz Aylar önce
Hadi ordan! Kimisi de dine, mukaddesata kufreder bunu atladin!
Aziz Aziz
Aziz Aziz Aylar önce
Tek yatırım aracı borsa ve coin kaldı o zaman.
Murti Yek
Murti Yek Aylar önce
Müteahitler grev yapıyormuş. Bıraksınlar bu işleri. Çok açık söyleyim adamlar bir anda çimento fiyatını yarı yarıya düşürsün eğer müteahitler satış fiyatını 1 kuruş düşürürse bende neyim. Hatırlayın devlete faizler yüksek diye ağlıyorlardı bu müteahİT takımı. Devlet faizi düşürünce ne yaptılar? Bu defa fiyatları düşürmeden faiz farkını ceplerine indirmedilermi? Arkadaşlar devlet müteahİTlere mutlaka yaptırım uygulamalı. Olacak iş değil adam 1+0 daireye 880 bin tl fiyat istiyor. Bu suç olmalı. Nasıl gıda sektöründe yüksek fiyat artanlara operasyon yapılıyorsa gereğinden fazla fiyat çeken müteahitlerede aynı şekilde operasyon yapılmalı.
Emre Kağıt
Emre Kağıt Aylar önce
Evren Hocam Altın zaten 1 seneden fazladır düşüşte Abd nin tapering söylemlerini fiyatladı ancak tüm dünyada eşi benzeri görülmemiş enflasyonla karşı karşıyayız bu enflasyon karşısında altın ve emtialar nasıl düşebilir şu an yurtdışı hisse senetleri bitcoin altcoin fiyatlarını ele aldığımızda en ucuz altın ve değerli metaller kaldı
oznur dunmez
oznur dunmez Aylar önce
Konutları yabancılar alıyor
Mc Gusta
Mc Gusta Aylar önce
.
Engin Bağlan
Engin Bağlan Aylar önce
HOCAM DOLAR 9.60 DİYORDUNUZ OLMADİ.YANİ EVET 1 GUN DOLAR 9.60 TL OLACAK.YANİ 1 SENE OLDU..SOYLEDİKLERİNİZ TUTMUYOR.TALEP DÜŞMEZ;YURTDİSİNDAN DA COK ALİCİ VAR.BİLGİLERİNİZİ GUNCELLEMENİZ GEREKMEZ Mİ?YANİ ASLİNDA KENDİNİZİ GUNCELLEMENİZ GEREKMEZ Mİ??
Yunus Güner
Yunus Güner Aylar önce
arkadaşlar çözüm çok basit hükümet zaruri olan herşeye el atıcak ev gıda giyim elektirik su dogal gaz bunlar zaruri ihtiyaçtır bunlar serbest piyasaya terkedilemez terkedilirse sonuç bu fiyatlar her geçen yıl 2 katı 4 katı rekabet edercesine yükselir o yüzden hükümeti zaruri ihtiyaçları serbest piyasadan derhal alınıp hükümetin gözetimine verilmeli kısa bir örnek vereyim asgeri ücretin 3 de 1 rini kira geçmeyecek geçerse sıkıntı büyür o yüzden kiralar asgeri ücrete tabi olacak hükümetin yapması gerekn bu kanunu hemen yürürlüğe sokması gerekiyor yoksa evi olan evine ev katarak kiralarla krallar gibi yaşamaya çalışır bu yazdıkalrımı iyi okuyun iyi idrak edin anlayana sivrisinek saz anlamayana davul zurna az gelir.
Mehmet Efe
Mehmet Efe Aylar önce
Piyasa stop etti diyor ama ev araba satışları düşmüyor ihracat rekor kırıyor ... Bunlar hikaye anlatıyor inanmayın bunlara ...
Mehmet Efe
Mehmet Efe Aylar önce
İmkanınız varsa gidin evinizi alın .. bırakın bunların hikayelerini ... Fiyat düşer diye beklemeyin .
Mehmet Yalçın
Mehmet Yalçın Aylar önce
Bide şu araba fiyatlarına bak uctu
serdar filizidanoğlu
Koç sen bişey anlamamışsın sen sade siyaset yapmışsın sonra dönüp Atatürkü n cumhuriyetin arkasına sığınmışsın
Resul Dokuyucu
Resul Dokuyucu Aylar önce
Devlet nerde diyorum hiç tık yok
Mehmet Bacaksızlar
Atmasyon devam,Fe ,Cimento fiyatlari uctu dunyada ,baska ne beklenir.Hukumetle ne alakasi var,Arsa almak ev yapmak zamanidir.Uzakta olsa arsa almali.Bazi isleri kendimiz yaparak maliyeti dusurmeliyiz. M² si 20.000 ₺ ev mi olur .Maliyet tas catlasa 5.000 ₺ arsa payi dahil .Bu müteahhit tayfasi para basiyor ,vergi de vermiyor
A.Ediz.E
A.Ediz.E Aylar önce
inşaatçı patronların yaptığı eylem bence göz boyamaktan başka bir şey değilç. Akılları sıra *"Bizde ,sizin gibi mağduruz"* mesajı vermeye çalıştılar. Bunca sene ceplerini doldurduklarını bilmiyoruz sanki.
Bay Patron
Bay Patron Aylar önce
Konutlar patliycak aksine bir donem yakıt parasına kiraya verdik evimizi aynı böyle olmustu konut fiyatları suriyeliler gittimi yakıt parasına cok kiraya veren çıkar ulkemde her 7 kisiden biri mülteci
Ali Gökhan
Ali Gökhan Aylar önce
Ekonomiyle ataturke hakareti bağladınya , harbi bağlamacı bi uzman olduğunu kanıtladın☝
Adnan YENİHAYAT
Adnan YENİHAYAT Aylar önce
Günaydın yenimi farkına vardınız,düne kadar konut almayın fiyatlar pahalı balon diyodunuz,ben buna 180 derece dönüş derim,.
AYŞE SOYLU
AYŞE SOYLU Aylar önce
YABANCININ PARASI TÜRKIYE DE PUL!
AYŞE SOYLU
AYŞE SOYLU Aylar önce
Antalya da 10 milyon evler kiralar 7 bin 15 bin -:( Denizin üzerinde daire vardı dedeman otelin dibi denize sıfır iki plajı vardi 1.800 iki sa icinde 2 milyon dendi -:)) Kimde var bu para ?? Bir cok kisi de var emekli öğretmen avucunu yalasın der gibiler-:((
Barış Sever
Barış Sever Aylar önce
Kira fiyatları neden denetlenmiyor, haksız kazanç sağlanıyor ...vakit gecirmeden Denetlenmeli
Mehmet Murat Birden
Yine en değerli altın gümüş platin düşüyor beton demir dusmuyor nasıl dunya bu dünya ayakta duramaz herkez rahatina baksin
İlknur Erdal
İlknur Erdal Aylar önce
👍😊
DOSE
DOSE Aylar önce
Covid yokken altının onsu 1550 dolardı. Pandemi çıktı, milyarlarca dolar, avro, vs. para birimi basıldı. Bunların ons üzerinde hiç mi etkisi olmayacak?
Erdem Er
Erdem Er Aylar önce
Evet öngörüm tutmuşa benziyor. 2 günde 2000 tl kur farkından para kazanmak iyi gibi görünsede ülkem için üzüntü verici bir durum. Ülkenin ve ekonominin yönetilemediğini anlamak için daha ne gerekiyor bilmiyorum.
Resul Türker
Resul Türker Aylar önce
Ev Fiyatlarının Çok Artmasının Sebebi Ülkemize Doldurulan Sığınmacı Mülteci Göçmen Ve Yabancılardır. Hükümete Hesap Sormak İçin Seçim Sandığını Bekliyorum.
Hatice Ongun
Hatice Ongun Aylar önce
Hiç bir müteahit para yatırarak bina yapmıyor sattıkça tamamlıyor.bütün zamlar faizler halka.arsada kat karşılığı Ne güzel tatlı kazanç.
Nursen Tazegül
Nursen Tazegül Aylar önce
Aynen ev düşmez sbi
İhsan Taş
İhsan Taş Aylar önce
Ey millet herkes bir inşaat maliyeti de tutturmuş çimento demir işçilik falan filan arkadaşlar bu inşaat işinin enbüyük maliyeti arsa kimsenin aklına arsa gelmiyor İstanbul'un lüks bir semtinde arsalar yüzde 60 yada 70 oranlarla mütehaide veriliyor yani esas katil arsa sahipleri 10 dairelik bir binanın 6 dairesi arsa sahibinin Müteahhit 4 daireyi satarak hem ar edecek hem 10 daireyi yapacak ölme eşeğin ölme
Mesut Karaman
Mesut Karaman Aylar önce
Demek ki neymiş altın güvenilir liman değilmiş
selim karaca
selim karaca Aylar önce
Hocam enflasyon yüzde 20 deniyor ama paramı harcadigim her yerde fiyatlar ikiye katlamış ben bi istisnasıyım acaba
selim karaca
selim karaca Aylar önce
Konutları alan vatandaş degil ki yabancılar alıyor hep.Biz nereden konut alacaz
Sonraki
10 Things Not To Do in SQUID GAME
4:06
Konut, Altın, Dolar Uyarısı!
14:01
görünümler 148 000
İşte Doların Düşeceği Tarih!!!
10:26
Yargı 6. Bölüm - Sürpriz Nikah!
5:17
Kalp Yarası 17. Bölüm @atv
2:22:43
görünümler 1 093 855
GERÇEK HAYATTA SQUID GAME OYNADIK!
16:07
Elkızı 1. Bölüm
2:30:30
görünümler 2 090 133