Karanlık

Klanifornia - Opinion - Edi Rama

RTV KLAN
Abone ol
görünümler 1 056 264
92% 10 000 778I ftuar Kryeministri Edi Rama perballe Gilbert Fevziut dhe fallxhore Lushit.

Një program nga Turjan Hysko
Moderatore: Marina Vjollca
Aktorët: Julian Deda, Albano Bogdo, Visjan Ukcenaj, Delinda Disha, Olsi Bylyku, Eglein Laknori, Eliona Pitarka, Andrea Vreto.

SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on TRvid for more videos!

Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web tvklan.al/
Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen tvklan.al/video/
Follow Tvklan on Facebook: facebook.com/tvklan/
Follow Tvklan on Instagram: instagram.com/rtvklan/
Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen tvklan.al/programe/

katma

 

17 Nis 2021

Paylaş:

Paylaş:

Herunterladen:

Yük bağlantısı.....

Ekle:

Çalma listem
Daha sonra izle
YORUMLAR 0
Sonraki
I Raced Across The Ocean
10:43
görünümler 2 579 856
Klanifornia - Hoteli - Pushime në jug
12:11
Did He CHEAT? 😂 #shorts
0:28
görünümler 4 173 026
Lumi B ft Xhensila - Prit pak
2:49
görünümler 1 103 813
Bekleyin...Yakında TRT 1'deyiz ⚓️
0:27
HERKESE YENİDEN MERHABA ! 🥺♥️
25:00