Karanlık

Kemal Sunal Zam Sahneleri

Kemal Sunal Filmleri
görünümler 1 243 134
100% 24 000 0

Kemal Sunal | Orta Direk Şaban Zam Sahneleri
Orta Direk Şaban filmini izlemek için tıklayın 👉 trvid.com/video/video-Aw6uCdgkS_g.html

Orta Direk Şaban Filminin Konusu:
Kendi halinde bir hayat süren Şaban kıt kanaat bir yaşam sürmektedir. Şaban kendisiyle aynı mahallede oturan Bahar'ı sevmektedir. Ancak karşısında oldukça güçlü bir rakibi vardır: Türk basketbol şampiyonu, hemen her spor dalında üstün yeteneklerini bulunan başarılı sporcu Erkan'ı alt edip Bahar'ı elde edebilecek midir? Bu hızlı rekabete Arap Şeyhi Adnan Bıçakçı ve adamlarının girmesiyle birlikte olaylar son derece komik ve absürd bir hale gelecektir.

Yapımcı : Memduh Ün
Yönetme : Kartal Tibet
Senarist : Osman Fahir Seden
Tür : Komedi
Yapım Yıl : 1984
Vizyon Tarihi : Mart 1984
Oyuncular: Kemal Sunal, Bahar Öztan, Yalçın Tülbağ, Reha Yurdakul

En güzel Kemal Sunal filmlerini izlemek için Abone Ol: 👉 bit.ly/2OnaA3d

Eğlence

katma

 

24 Kas 2021

Paylaş:

Paylaş:

Herunterladen:

Yük bağlantısı.....

Ekle:

Çalma listem
Daha sonra izle
YORUMLAR 1 409
Cemal Akgül
Cemal Akgül Aylar önce
Günümüz türkiyesindeki sanatın geldiği noktayı hatırlatır. Eskiden toplum ne ise filmler de toplumu yansıtırdı. Şimdi ise, uyduruk bir ev için 1500-2000₺ kira istenirken diziler filmler konaklarda, yalılarda, villalarda çekiliyor.
NEON PEOPLE
NEON PEOPLE 21 saatler önce
onu bunu bilmem ama 100 sene önce neyse şimdide aynı tek değişen üstü boyanıp süslü bir şekilde topluma sunulan filmler,tiyatrolar kitaplar...
This MY Time LoL
This MY Time LoL 2 gün önce
Uydurma , filmler toplumu değil sanat ve edebiyat toplumu yansıtır
Emir Batı
Emir Batı 5 gün önce
@Bufo jejfjfjf
Emir Batı
Emir Batı 5 gün önce
djdjjdfi
Kerim GÜNGÖR
Kerim GÜNGÖR 11 gün önce
@Ozgur Juk saçmalama yahu küçük emraha bağladın.
エダー
エダー Aylar önce
Aradan yıllar geçmesine rağmen ülkenin durumu hâlâ aynı olması çok üzücü
Deniz Köksal
Deniz Köksal 4 gün önce
Aynımı, 10 yıl daha gerideyiz...
Polat
Polat 10 gün önce
@Mustafa Koçak İsterlerdi tabi. Her şeyi bilerek, isteyerek yaptılar. Hiç kandırıldık mavrasını sıkmasınlar yemezler artık. Bunca yıldır bu memleketin geldikleri hali göremedilerse ya art niyetliler ya ağır ahmaklar. Ben ahmak olduklarını düşünmüyorum. Benim derdim sadece ekonomi de değil. Başta açılım ve ergenekon rezaleti olmak üzere yaptıkları tüm iğrençliğe göz yumdu bu ihtiyarlar. O zaman (2002-2013) ekonomi iyiydi, cepleri para görüyordu memleketin altlarından alınması umurlarında bile olmadı. Vatanını, çocuklarını-torunlarını seven adam bunlara göz yummazdı. Bunların dini imanı paradır. Yarın öbürgün cepleri para görür tekrar bunları veya bunların alternatifini desteklerler.
Mustafa Koçak
Mustafa Koçak 10 gün önce
@Polat sordun mu onlara BÖYLE OLMASINI ONLARDA İSTERLER MİYDİ?
TC1923MUSTAFAKEMALATATURK
ŞİMDİ ÇOK DAHA KÖTÜ. 100 YILDA. SAVAŞ. YİLLARİNDAN. SONRA. EN KÖTÜ . ALIM. GÜCÜ. ENFLASYONUN. YÜZDE. 60 DA. OLDUĞU. ZAMANDAYİZ.
taekwon
taekwon 14 gün önce
@Yalana Dur Deme Vakti sizlerin yerleştirmediği ne malüm terörü onlar ile masaya oturup onların yıllardır istediği başkanlık sistemini millete yutturdunuz profil ismin bile sana karşı:-)
Sarı Coskun
Sarı Coskun Aylar önce
Türkiye'nin gerçek yüzünü anlatan tek insan
Pusat Şimşek
Pusat Şimşek 6 gün önce
@Ömer Toprak üç ğğğ9üğü
Emir King
Emir King 11 gün önce
@Eda Yatır YÜRÜ BEEEE
Guner  Talibova
Guner Talibova 14 gün önce
🤗
NighTxBadBoy
NighTxBadBoy 14 gün önce
tek değil. levent kırca da anlatıyordu olacak o kadar programında...
Eudomonia Hadid
Eudomonia Hadid 15 gün önce
Aynen
SadKerem...
SadKerem... 14 gün önce
Türkiyeyi tek seferde güldüren, tek seferde ağlatan ve tek seferde anladan bir efsaneydi o... *Mekanın Cennet Olsun*
Baris Akbulut
Baris Akbulut Aylar önce
Bu dünyaya birdaha senin gibisi gelmezbe abim Allah mekanını cennet eylesin 🥀🥀
Emir King
Emir King 12 gün önce
AMİNNN
Boom bruh pat King
Boom bruh pat King 20 gün önce
Amin
isa mürvet dua ve sureler
Amin amin inşallah Allah razı olsun kardeşim
Prenses Annesi Vlog
Aynen amin
Deniz gultekin
Deniz gultekin Aylar önce
Vay be kemal abim eskiden senin bu filmlerini izlediğimiz zaman sadece gülerdik şimdi ise hem gülüyoruz hemde düşünüyoruz tarih tekerrür etti aynı günleri şimdi yaşıyoruz hicmi yüzü gulmeyecek bizim milletimizin.
Yusuf
Yusuf 11 gün önce
@Şükrü ışık Yaa demek dinsiz adam devlet kuramaz öylemi? Fransanın kurucusu müslümanmıydı? İngiltereyi kuran kişide Mevlanaydı kesin. Japonyayıda bizim cami hocası kurdu.
rıdvan avcı
rıdvan avcı 18 gün önce
@Şükrü ışık kuranla siyaset yapıp allhın adını bismillahı ağzından düşürmeyip milletin anasını ağlatanlarda hırsızlık yapanda devlet yönetemez
Cemile Çiçek
Cemile Çiçek 18 gün önce
@rıdvan avcı ahaha dine siyaseti karistirmayanlar varya o kafi kurallariyla tesetturlu ogrencileri okullara basortulu sokmadiklarindandu bu kati kurallarini yumusatmalilardi chp tayfasi bu ulkenin topraaklari namazli niyazli tesetturlu nenemle dedemle alindi, siz bu ulkenin muslumanlarinin dinine saygi gostermediniz ben kimyaciyim ben bu ulkede ozel sektorde calisamiyorum basortum yuzunden okulu birincilik ile bitirmis oldugum halde ne olurdu basimizdaki ortuye karisilmasaydi ne olurdu universtede mescitlerde namaz kilinsaydi ne olurdu kime ne zarari vardi bir ogrencinin tesetturunun namazinin. laiklikmis! ben namaz kilsam okula ortulu girsem noluyordu hanginize zarari dokunuyoordu bu insanlar akpye oy verdi cunku dindar kesimi cok ezdiniz chp tayfasi cokkkk. suc birazda muhalefetindir... kimse kimseyi suclayamaz.
Lokman Berkay Bişgin
Lokman Berkay Bişgin 24 gün önce
@Mao-Tun Türkmensen Oğuz oluyorsun ayrıca ben sana Moğol demedim fakat şunu kabullen Türk olmak için illa çekik gözlü olmak diye bir şey yok çekik göz baskın gendir senin ailende, geçmişinde çekik gözlüler varsa seninde çekik gözlü olma ihtimalin artar benim ailemde yok bu yüzden ben çekik gözlü değilim. Ayrıca söyleyip söyleyip duruyorsun çok meraklıysan sen test yaptır.
Mao-Tun
Mao-Tun 25 gün önce
@Lokman Berkay Bişgin bana mogol falan diyorsunuz madem eminsiniz test yaptırın bakalım kimin dedigi dogru cıkacak, ben Turkmenim ama cekik gozluyum o ne olacak?
Harun 28789
Harun 28789 Aylar önce
Yazık ya ülkenin durumuna yazık çok üzücü bir durum :(
uğur lame
uğur lame 17 gün önce
Bana moral vermek için 3 4 KİŞİ GELİR mi lütfen
EMİRHAN -E Tv
EMİRHAN -E Tv 21 gün önce
Dayılarda hâla telefonunu çıkar der.Cebimdeki telefona bile 12 ay taksitle alabiliyorum elin amerikalısı en lüks telefona 1300 dolar veriyor.Si**m böyle ekonomiyi.
isa mürvet dua ve sureler
Aynen öyle
ExqutioN
ExqutioN 26 gün önce
@Avrupa Denizcilik Eğitim Merkezi İphone'un en fazla bizim ülkede satıldığını düşünemezsin 2014'te kaldı o fakat en pahalı bizim ülkede satıldığını söyleyebilirsin(dolar kuru malum). Araba satışları da bizim ülkede en fazla değil almanyada bile 3.5 milyonken bizde 0 araç alımı sadece 300 bin örnek verecekseniz adam akıllı örnek verin hala götünüzden uyduruyonuz rakamları.
13rownie
13rownie 28 gün önce
@Avrupa Denizcilik Eğitim Merkezi nasıl bir beyin sulanması yaşıyorsun da en lüks araç, telefonların Türkiye'de satıldığını söylüyorsun? Şahin bile olmuş 40 50 bin tl. Konuşmayı öğrenmiş primatlardan farkınız yok
cem kır
cem kır Aylar önce
Her zaman Türk milletinin gönlünde yaşayacaksın Kemal abi.
cem kır
cem kır 6 gün önce
@Yiğit Çoban Bunu yazmak için mi youtube hesabı açtın??
Yiğit Çoban
Yiğit Çoban 6 gün önce
Rtetey
Selcuk Uzun
Selcuk Uzun Aylar önce
Adam yıllar önce bugünü oynamış zama zam Allah rahmet eylesin.
isa mürvet dua ve sureler
Amin amin inşallah
ßᴇşiκτλş
ßᴇşiκτλş Aylar önce
Sadece günümüzü değil yüz yıllık ülkenin halini oynamış..
Selcuk Uzun
Selcuk Uzun Aylar önce
​@Mustafa Sıtkı Bozkurt Olum biz şükrümüzü yaparız gösteriş meraklısı değiliz rızık yalnız Allahtandır. Bi yorum yaptık diye sizin gibi insanlardan saçma sapan yorumlar gelmiş.
sermet sav
sermet sav Aylar önce
@Mustafa Sıtkı Bozkurt 6 yıldan beri vatandaşın cebini etkiliyor. benim akpli amcam bile artık pişman. AKP oy vermekten vazgeçti. pişman oldu verin yetkiyi görün etkiyi dedi.üstelik Ekrem imamoğlu Mansur yavaş tanju özcan tüm yolsuzlukları açıklıyor sadece 3 ilde ÇALINAN bunlar peki diğer iller sadece 5 yandaşı zengin oldu. AKP nin yolsuzluk lukları yaz Mansur yavaş açıkladı(MANSUR YAVAŞ TÜM YOLSUZLUK LAR YAZ ÇIKAR MUTLAKA İZLE ADAM DETAYLI AÇIKLIYOR ÇAYCI BİLE10BN TL MAAŞ ALMIŞ AMA SADECE AKP REFERANS I OLAN ÇAYCI MANSUR YAVAŞ SORUYO DİĞER ÇAYCI LAR NEDEN 10BN TL ALMIYOR O 8 YILLIK ÇALIŞAN DİYO. MANSUR YAVAŞ MAAŞ BODROSUNU GÖSTERDİ YAYINLADI. DİĞER 8 YILLIKLAR NEDEN 10 MİLYAR ALMIYOR BEKÇİSİ NDEN ŞÖFÖR E KADAR 2 MAAŞ 5 MAAŞ ALANLARI KOVDU MECLİS TE AÇIKLAYARAK AKP LİLERN SESİ ÇIKMADI) belgeler le tvde TBMM kanalında çıktı savcılık a da şikayet etmiş sadece Ankara dan 3 kat trilyon dolar ÇALINMIŞ 15 yılda Ankarada o çalınan para helikopterle Türkiye dağıtılsa ülkede aç kalmaz nasıl bir rakam değil mi? sadece bu nesile acıyorum ablamın zamanında üniversite azdı vr nitelikli üniversiteler vardı şuan köylerde bile üniversite var 81 ilde 212 üniversite var?? sonra eleştiriyolar. benim ablam mezun olur olmaz iş buldu kadın ve makine mühendisliği yapıyo (400 puandı makine mühendisliği şuan 210 puana kadar düştü) ben 15 yaşında hepsi 1 ben teen yabancı müziklerleTarkan filan açıp dans ederdim. İnternet Cafeye gidip kalkmazdk 6 saat saat başı 1 TL idi şuan saat başı 10 TL oyun oynamak metin 2 filan oynardım. babam 4 çocugu da rahatça okuttu fabrika işçisi ne ragmen ilk bilgisayar çıktığında aldı bize 7. sınıf taydm ve sını rsnz İnternet 20 tl idi tt net 13 yaşında iken Samsung kızaklı telefon almıştı hepimiz e ve asgari ücret alıyordu fabrika işçisi idi yeni çıkan bilgisayar telefon İnternet HERŞEYİ alırdı. ve kasa kasa meyve çuvalla simit bulgur alırdı.... o zaman da tüp kuyrukları vardı ama herkes alıyordu. nenem le tüp kuyruğuna girerdik sohbet ede ede beklerdi sıra hemen gelirdi. ve o zaman da tüp 5 tl idi. 5 tl de bana harçlık verirdi 1 poşet dolusu abur cubur alırdık nenem le sene 2021 ve elimde 4 yıllık kullandığım Huawei var 1 milyara almıştım . kyk kredisi ile. babamda yeni çıkan telefon istesem almaz çünkü çok pahalı.ve şuan maaşı 3000 tl bir bilgisayar isteseö 8 milyar almaz... o zamanda taksitle 2 ay ödeme ile almıştı.
Mustafa Sıtkı Bozkurt
yalnız yıllar önce zam vardı :) istediğin gibi anlama o dönemde zeytin alacak parası yoktu memurun :D şimdi araba alıyor memur 2 zam geldi diyede isyane diyor allah korkusuda kalmamış şükretmessen alır elinden ayradan onuda :)
Ramazan Sezer
Ramazan Sezer Aylar önce
İnsanı eserleri yaşatır,mekanı ceneet olsun Kemal Sunal
isa mürvet dua ve sureler
Amin amin inşallah
Osman Oruc
Osman Oruc Aylar önce
İyi ki vardın Kemal Sunal. Filmlerinde gösterebildiğin sıcaklığı şu an hiçbir yerli filmde bulamıyoruz. Büyük bir nimetmişsin Türkiye için.
Mestan Han Ergenekon
Bazen diyorlardı siz eski dönemleri bilmezsiniz öyleydi böyleydi diye artık bizde tecrübe ettik öyle bir şey diyemezler artık. Markete ayda bir gidince şok geçirmemek için 3 günde 1 gidip kendimi fiyatlara alıştırıyorum.
Aydenix
Aydenix 3 gün önce
@Onur Kardelen Şaka gibi milletiz zaten. Biraz ciddi olsa herkes ne 90'lı yıllarda çile çekilirdi ne şimdi çile çekilirdi! Her dönemin şakşakçıları, biatçıları, beynini yukardakine bırakıp çıkanlar olmasaydı bu hallerde olmazdık. O zamanı eleştiren beyinsizler o yıllarda şükür etmeyi öğütlüyordur gençlere, eminim... Ama düşünen, birazcık beyne sahip olanlar her dönem kötü yöneteni eleştirir, yerin dibine sokar!! Çünkü düşünmek neyin mantıklı neyin mantıksız olduğunu gösterir..
Onur Kardelen
Onur Kardelen 17 gün önce
@ßᴇşiκτλş Şaka değil mi bu lütfen öyle olsun çünkü 😕
isa mürvet dua ve sureler
Allah yardımcımız olsun inşallah kardeşim
LGS 2022 Öğrencisi
@ßᴇşiκτλş tayipçi😒
Tufix
Tufix Aylar önce
@Character8105 Kardeşim senin bilgi seviyen bu adama fazla hiç konuşma boşuna kendini yoruyorsun. İstedikleri şeriat gelse seküler bir ülkeye kaçıp şeriati överler. Bunlara kalsa herşey şeriatle çözülüyor. Dindarlıklarını insanlara satarlar fakat bilmezler bize insanlıkları lazım. Böyleleriyle aynı ortamları paylaşmış biri olarak burda böyle iyi,güzel,ahlaklı ve düzeltici kişilikleri bir kız görünce azgın bir boğa derecesine gelir. (hayvanlara lafım yok.) Kitapları oku der okumazlar, dinlerini başkalarından ögrenirler ve bize satarlar.(Tilkiden dinini ögrenen, Tavuk öldürmeyi sevap sanarmış.) işlerine gelince islam şu ,işlerine gelince islam budur onlar için yeterki tatmin etsin karşıda ki onları. Sen sıkma güzel canını begeni sayıların zaten gösteriyor. Senin mantıgını bilenleri
Musa
Musa Aylar önce
Gülerek izlediğim filmi şuan üzülerek izliyorum; daha anlamlı geliyor :')
Gizli Kanal
Gizli Kanal Aylar önce
kral resmen bugünleri görmüş :( sonumuzu hayır etsin allah
NighTxBadBoy
NighTxBadBoy 13 gün önce
Bugünü görmedi. Bu ülkede her gün aynı zaten. 30 yıl önce ile şu an aynı. Değişen sadece isimler oldu. Ha, bir de buzdolabı varmış insanların evinde şu an... 🤣
eQmeQ
eQmeQ 23 gün önce
@Esme kaya'nın iğne oyaları 58 *Kral *O gün
Esme kaya'nın iğne oyaları 58
Kıral oğünleri anlatıyor
isa mürvet dua ve sureler
Amin amin inşallah
eQmeQ
eQmeQ Aylar önce
@Hüseyin Akşak ne basarisizliginiz varsa cemaatlere yikiyorsunuz sanki sizin hic kabahatiniz yok yada su an cemaatler yok da cok iyiyiz
Personal Jesus
Personal Jesus Aylar önce
Asla değişmemiş, değişmeyecek Türkiye gerçekleri.
tora
tora Aylar önce
@samet adem ulkenin dini olmasi demek bir ulkeyi din ile yonetmek demek araplar gibi dusun bizde laik bir yonetim sistemi var evet ulkenin cogunlugu musluman olabilir ama bu yonetimi degistirmez
samet adem
samet adem Aylar önce
@tora avrupa gibi gelismis medeniyetlerde yok ama turkiye gibi ortadogu islam ulkelerinde malesef var
twicepink♡
twicepink♡ Aylar önce
@tora +
tora
tora Aylar önce
@IBRAHIM YK turkiyeyle dini bagdastirma ulkenin dini diye birsey yok
Eser Özçelik
Eser Özçelik Aylar önce
Elbet değişir
Sedaca vlog
Sedaca vlog Aylar önce
Birdaha yeri doldurulamayan Türk sinemasının en büyük en saygılı üstadı Kemal Sunal iyiki vardın.sizlern yeri dolmuyor
Nefes
Nefes Aylar önce
Yakındır bizde böyle zeytinle konuşup bebek gibi severiz peynirede kral deriz 😆😂❤️💜
isa mürvet dua ve sureler
Olacağı o 😆
Elişka
Elişka Aylar önce
🤣🤣🤣🤣🤣
Evsiz Hiçbirşeysiz
D:
Laos Tse
Laos Tse Aylar önce
@Autsch Aua alman mallarıda yerli ve milli olmuş artık :D
Autsch Aua
Autsch Aua Aylar önce
biz o günleri atlattik. insallah daha beter olursun ac fifi 🤣🤣🤣
Emre Pullu
Emre Pullu Aylar önce
biz camdan aşağı sepet sarkıtılan sokaklarda büyüdük şimdiki dizi filmler ondan izlenip geçiliyor. ama bu filmler ise hala unutulmaz hala efsane olarak anılıyor. ülkenin yüzde 1inden azı bugünkü dizi filmlerdeki yaşamları yaşıyor ama her kanalda her filmde herkes koç sabancı. bu kültürel yozlaşmanın bi eseridir. erkekler neden ben dizidekiler gibi değilim diye bunalıma giriyor kızlar ben neden dizi filmdeki zengin cocuguyla takılamıyorum diye eskortluga başlıyor para arzusu artıyor ama para bi türlü ele geçemiyor. hepimiz kandırılıyoruz. durumu bugünümüzü eleştiren bi film dizi sanat eseri dahi yapılmıyor. yarınlara ne bırakacağız?
Halime
Halime 20 gün önce
Çok haklısın ayakta uyuyoruz
Michael Eastssesien
Napim
Furkan Atalay
Furkan Atalay Aylar önce
hocam agzina eline koluna yuregine saglik 👏👏
Boş Kafa
Boş Kafa Aylar önce
Böyle bir sanatçı artık yok, bu değerli insan yıllar önce Şu an ki durumumuzu görmüş
Cemile Çiçek
Cemile Çiçek 18 gün önce
gormemis canim sadece o zamanlar da ayni sey olmus ve bu yuzden cekilmis zaten gelecegi gormek bilmek Allaha mahsus
Boş Kafa
Boş Kafa 26 gün önce
Cümlem yanlış olabilir çok değerli insan nokta
Asel Alsebeni
Asel Alsebeni 26 gün önce
Cümleniz biraz yanlış. Film o dönemin sıkıntılarını anlatmış. Tek ortak yönleri aynı sıkıntıların yaşanması.
UlkerTR
UlkerTR Aylar önce
senaryoyu yazan adam oyuncu değildir arkadaşım
Mehmet Ali AKBAŞ
Mehmet Ali AKBAŞ Aylar önce
Bu filmi defalarca izlemişimdir. Bir gün aynı kaderi yaşayacağımızı bilmeden izlemişiz.. Yazık.
Evsiz Hiçbirşeysiz
:( hesabı sorulmalı
Çikolatalı salça
Daha beteri
Cemal6484 - 60
Cemal6484 - 60 2 aylar önce
Bu Dönemi Anlatıyor Diyorsunuz Ya İşte O Dönemde Aynı Herşeye Zamdı Türk Milleti Ne Zaman Güldüki Tek Yarı Katıldığım Şey Zübük Yarısı Nı Malum Kişi Yarı da 4 Partili Sistemi Anlatıyor
fusug
fusug 23 gün önce
@erden yılmazhay dinini kuranını
Uğur Canbazsazbazhokkabaz
@erden yılmaz açım diyorum allah kuran diyorsun xd
Voice Tekno
Voice Tekno Aylar önce
@Ufuk Ufuk o dönem bunu dediğimiz için şu an bu haldeyiz.
sermet sav
sermet sav Aylar önce
@Onur salaga anlatır gibi anlatıyorum anlamıyor koyun
sermet sav
sermet sav Aylar önce
@Ayten Aslan mitinglerini yüklemiş izlemeyemi korkuyorsun. führer Katolik Kilise ile birleşip ülke de başkan oldu. önce ırkçılık yaptı. sonra alman yayı savaşa sürekledi ülkesini bile bile. . sonra ne oldu? führer i savunanlar şuan ona küfrediyor utanıyolar. ha başımız daki Bulgar göçmenleri hakkında mitingini izle. burda Ali Ahmet aç elinn Bulgar ı gelip Ali Ahmet in rızkını alacak. Ali Ahmet ekmek bulamıyor KARISI fuhuşa gidiyor parasızlıktan. onlar burda iş güç sahibi olacak ha biz izin vermeyiz öncelik Türk milletinin diyo. şuan Suriyeliler hakkında ne diyor??? dinle ikisini de karar ver (Bulgar türkleride Müslüman) şunu unutma şuan biyere git esnaf sanayi dükkanlar yerel magazalar her yer Suriyeli çalıştırıyo sence neden? 1000 tl veriyorlar aylık. niye Türk milleti ni çalıştırım diyo adam. eee canım Müslüman kardeşim işşizlik artmaz mı maaş alıp çalışan Suriyeli dolu 9 çocuk doğurup hepsi Türk vatandaşı oluyo? devran döndü Bulgar ların bile parası Türk lirası ndan değerli oldu Türkiye ye alışveriş e geliyorlar. tlnin değeri kalmadı pul oldu sen torunlarına çocuklarına nasıl hesap verecen.
Ramazan Gzn
Ramazan Gzn Aylar önce
Kim derdiki güldüklerimizin gerçek olacağı..
Ömer suat Kesebir
Ömer suat Kesebir Aylar önce
Mekanın cennet olsun zamanında bizleri güldürdün şimdiden düsünduruyorsun ALLAH yerinde dinlendirsin inşallah senin filmlerimlerinle büyüdük aglanicak halimize guluyormusuz eskiden farkına varamiyorduk ozamanlar şimdi çok iyi anlıyoruz Türkiye'nin durumunu anlatan tek insan sendin.. Ozamandan bu zamana hala değişmeyen tek şey (EKONOMİ)..
Uğurcan Samut
Uğurcan Samut 22 gün önce
Kemal sunal öldükten yıllar sonra bile filmlerini izletmeyi insanları güldürmeyi başarıyor onun gibisi bir daha gelmez mekanı cennet olsun
Aliciam Celinim
Aliciam Celinim Aylar önce
Böyle bir usta bu dünyaya gelmicek. Allah mekanını cennet eylesin 💜🙏🏽
𝕄𝕦ℝ𝕒𝕋 𓃬
Rahmetli filmlerinde hep toplumsal olayları konu alan sıkıntıları dile getirdi. Duygularımıza tercüman oldu. Biz ne yaptık sadece gülüp geçtik. Geçmişten günümüze düzen de düzülen de hep aynı
Emrah Ozsoy
Emrah Ozsoy Aylar önce
Bu dünyaya senin gibi kimse gelmiyecek nur içinde yat
Evsiz Hiçbirşeysiz
dilerim ölüm son değildir
Mustafa Koyun dini içerikler
Kıyamete kadar izlenir Kemal Sunal Allah rahmet eylesin
İrem:)
İrem:) 19 gün önce
•Türkiyenin en iyi kaplisi,fedakar hepimizi güldüren,ağlatan tek insan Kemal Sunal Allah ramet eylesin Seni Seviyoruz Kemal Sunal bunu unutma..!🤍
Levent Polat
Levent Polat Aylar önce
Senin gibisi gelmez herşeyi biliyordun Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun inşallah
Gül
Gül Aylar önce
Amin inşallah 🤲😔
Yasin Polat
Yasin Polat Aylar önce
50 yıl önce de aynı şimdi de aynı. Bir 50 yıl sonra da yine aynı olacak. Bize öğretilen her şeyi sorgulamadıkça, başımızdakileri seçerken tercihlerimizi etkileyen her türden ideolojiyi sorgulamadıkça bu kısır döngü hiç bitmeyecek.
Fatma Gül Kutlu
Fatma Gül Kutlu Aylar önce
İnşallah her şey düzelir. Ülkemi seviyorum ve böyle olmasını istemiyorum
Onur Yılmaz
Onur Yılmaz Aylar önce
@Öylesine 1'i Dayı derken yaşlı kesimi baz almış dediği ve her kelime harfi harfine doğru, arkadaşa katılıyorum. Şuan bile adam Allah, kuran din vs dese koşa koşa gidip oy verecek insanlar var. Umudu kesmeyelim diyorsun da dolar 11 euro 12 daha neler neler... Umut bağlayacak bir şey yok görünürde gerçekçi düşünürsek tabi.
justahumann
justahumann Aylar önce
@Öylesine 1'i kardeşim iyi diyosun haklısın da aslında ama çok önemli bir nokta da şu ki bu ülke gençlerine zerre değer vermiyor. Nerede bir genç görse insanlar her fırsatta sırf bu hayata daha erken geldi diye öğüt verip fırça çekmek istiyorlar. 2021 dünyasında yarışmak zorunda olduğumuz rekabetçi düzen yüzünden solan gençliğimiz, ek olarak içinde çabaladığımız pandemi, (3 yıldır kelimenin tam anlamıyla eve kapandım. Üni kazandım ona bile bi yolunu bulup evden katılıyorum birkaç nedenden dolayı) hayatımızda devam edecek olan ufak bir gecikmede veya aksamada ekonomik olarak büyük sıkıntı çekme ihtimalimiz... Sonra dayının teki çıkıyor telefonunu göster diyor e al telefonumu bu dediğim düzeni değiştir o zaman, bi o kalmıştı bu hayattan biraz olsun uzaklaşabildiğimiz onu da alın siz mutlu değilseniz biz de zerresine sahip olamayalım böylece eşitlenmiş oluruz. Bir gün kendimi tutamayıp böyle diyen bir dayının ağzına telefon sokmaktan korkuyorum.
Eser Özçelik
Eser Özçelik Aylar önce
@Öylesine 1'i bende bundan şikayetçiyim abi kime sorsam ülkeden kaçacak kimse demiyor ki güzel Bi yere gitmek yerine olduğum teri güzelleştiriyim demiyor Ülkeyi düşünmeden kafasına göre oy veren dayılar arasında onları bu yüzden eleştirip yurt dışına gitmek isteyen gençler arasında hiç fark yok ikisininde fikri var ama ikiside ülkenin iyiliğini düşünmüyor
GRY gry
GRY gry Aylar önce
@Fatma Gül Kutlu kendimize yatırım yapmamız gerekiyor Büyük insanlar,kriz zamanlarında kendini iyi yetiştiren insanlardan olmuş şimdiye kadar Biz de kendimizi bilgili,düşünebilen,ahlaklı,adaletli ve geçmişten ders çıkaran insanlar olarak yetiştirirsek ülkemize yapabileceğimiz en büyük iyiliği yapmış oluruz Ümidimizi kesmeyelim :)
Fatma Gül Kutlu
Fatma Gül Kutlu Aylar önce
@GRY gry gerçekten de öyle zamanlar dahil bu aralar çok büyük sınavlar veririz ülkece. İnşallah geç olmadan farkına varırlar ve düzenimiz yeniden oluşur :( uzun süredir can sıkıntısı ile uyumaktan bıktım
Yılmaz Fındıkkıran
Kalbimizdesin Kemal abi 🤲
HAN PİSKOPATOĞLU
HAN PİSKOPATOĞLU Aylar önce
Ya geçen aklıma geldi bu film dedimki resmen geçmişten şuanki günümüze gönderme yapmışlar allah rahmet eylesin huzur içinde yatsın kemal sunal çok güzel oynamıştı bu filmi
Hakan Ayten
Hakan Ayten Aylar önce
Mutlu insanlar vardı .😔 Herşeye sinirlenen değil hayata gülümseyen .
Sezgin Karakaya
Sezgin Karakaya Aylar önce
Bu zamanlara donebilsek keşke ekonomi olarak değil ama insanlık olarak huzur olarak şimdi dünya yaşanacak bir yer değil ne insanlar insan ne de huzur var ...
Cin
Cin 25 gün önce
Huzur/insanlık teknoloji sağolsun ve adalet sistemimizin azizliği sağolsun böyle
MİMAR SİNAN
MİMAR SİNAN Aylar önce
Canım ülkemde senaryolar hiç değişmemiş sadece roller ve karakterler değişmiş
Barış C
Barış C 21 gün önce
Allah gani gani rahmet eylesin mekanın cennet olsun kemal abi bizden icimizden biriydin..
IBRAHIM YK
IBRAHIM YK Aylar önce
Bu yaşadıklarımız eskiden yokluk çeken, evlatlarının da kendisi gibi yokluk çekmesini isteyen, acımasız, merhametsiz ihtiyarlar yüzünden dir.
Mehmet Pekel
Mehmet Pekel Aylar önce
Huzur içinde yatsın güzel insan 🙏🙏🙏🙏
Gül
Gül Aylar önce
Amin inşallah 🤲😔
Yasemen Ibrahimova
Yasemen Ibrahimova Aylar önce
Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun inşaallah. Güzel sanatkardi. Eskiden Şaban'ın çekildiği filmleri gördümüzde oturub ailecek izlerdik.
Feride Kıran
Feride Kıran Aylar önce
Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun
Good guys
Good guys Aylar önce
Amin
Emrah Türkmen
Emrah Türkmen Aylar önce
Amin
meto meto
meto meto Aylar önce
En azından o zamanlar düşüncelerini filmlere müziklere aktarırken özgürdü insanlar.şimdi 2 3 doğru kelime edeni hapse atıyorlar
COİN MAN
COİN MAN Aylar önce
iyiki şimdiki ülkenin halini görmedin kral adam
Yılmaz Önal
Yılmaz Önal Aylar önce
Mekanın cennet olsun Kemal abimm oturup şimdi baştan sona bu filmi izliyek.
yk
yk Aylar önce
Kemal sunalı saygıyla anıyorum mekanı cennet olsun birdaha böle güzel bir insan böle güzel bir oyuncu gelmez erken ayrıldı aramızdan:(
Serkan Sığın
Serkan Sığın Aylar önce
peyniri kavanoza koyduktan sonra elini koklaması .. oyunculuk budur
Sinan
Sinan Aylar önce
ŞUAN BU DURUMDAN HİÇ Bİ FARKIMIZ YOK AĞLIYACAĞIMIZ HALİMİZE GÜLÜYORUZ. BU HALKI BU HALE GETİRENLERİN ALLAH BELASINI VERSİN BÖYLE YÖNETİMDE OLMAZ BÖYLE SİSTEMDE OLMAZ...
Murat Kaya
Murat Kaya Aylar önce
Allah rahmet eylesin güzel insandı kötü ahlak dışı ne hareket nede kelimesi olmamıştır hayatın dramını anlatan güzel insan filim diye izledik güldük o hep anlattı biz anlatamadık üsdat
Yaman S.
Yaman S. Aylar önce
Mekanın cennet olsun büyük adam 😢
YOO HO
YOO HO Aylar önce
Babam küçüklüğümüzden beri hep şöyle derdi: Kemal Sunal'ın filmleri sıradan filmler değil onun filmleri hayatın kendisini anlatır bize bizimde bakıp ders almamız gerekir .
MEHMET STEEL
MEHMET STEEL Aylar önce
bu gidişle 2022 de bunuda görücez suanda cogunu yaşıyoruz allah rahmet eylesin türkiyenin kalbindesin ve aklında kemal sunal mekanın cennet olsun öngördügünüz su filmler suanda gercek oluyor
Ferhat Ferdi Tunçel
İnsanları güldüren adam Çok güzel anlamlı filmleri var...mekanın cennet olsun büyük usta 👍👍👍👍😂😂😂😂😁😁
LGS 2022 Öğrencisi
Adam yıllar önce mesajı vermiş ztn. Unutmadık seni Kemal Sunal ♥️
Gunay Kerimov
Gunay Kerimov Aylar önce
Allah sana rahmet eylesin guzel oyuncu kalbıimizde taht kurdun yerin cennet olsun🤲🏻
Neşe Birinci
Neşe Birinci Aylar önce
Nedense Kemal Sunal'ı görür görmez göz yaslarına boğuluyorum.Çocuklugum onunla güzeldi.Filmleriyle.Allah rahmet eylesin.Ama bu filmi seyrettigimde anlayamamıştım gercegi ne kadar saçma demistim.Oysa ne büyük mesaj varmış.Insan bizzat yaşayınca anlıyor.
Quuenn Getsss
Quuenn Getsss 26 gün önce
Ah be Kemal Sunal yıllar sonra bile ülkenin halini anlatan filmler çekmiş.. Gerçek bir sanatçı işte budur..
Proton
Proton 2 aylar önce
insanlar zama o kadar alışmışki zam olmayınca sevinçten deliriyo
kurnaz adam
kurnaz adam Aylar önce
mekanı cennet olsun resmen şu anda aynısını yaşıyoruz bu millet bunu haketmedi ama yapacak birşey yok
darkness
darkness Aylar önce
haketti haketti...
berbatov39 FC
berbatov39 FC Aylar önce
Allah rahmet eylesin o günlerde ne söylediysen filmlerinde ne anlattıysan hepsini yaşatıyolar bize
{RABİA BÜYÜKBAŞ}
Yaa kıyamam ya kemal sunal abi bir işi vardı uçağıa vincekti çok heycanlıydı kemal sunal abi heycandan hayatını kayıp etti mekanı cennet olsun Allah rahmet eylesin 😔
Tolga supreme
Tolga supreme Aylar önce
Uçak tan korkuyor du ondan öldü.
Onur Kesgin
Onur Kesgin Aylar önce
hayır azrail geldi b ve canını aldı . bırakın şundan oldu bundan öldü demeyin ecel
Ben Herkesim
Ben Herkesim Aylar önce
Vin vin
{RABİA BÜYÜKBAŞ}
@Selin Polat tamam
Selin Polat
Selin Polat Aylar önce
@{RABİA BÜYÜKBAŞ} Hayır karısı Gül hanım da açıklama yaptı o zaman Uçaktan korkardı bindiği anda kalp krizi geçirmiş sakinleşememiş panik atak tutmuş diye. Canım benim.
Serpil Yıldız
Serpil Yıldız Aylar önce
Ah be Kemal abi bide şimdiyi gör, zamlar içimizden geçiyor
Pikacu 0131
Pikacu 0131 Aylar önce
Yapma be abla 😓
Parvana Mir-Jafarova
Allah rahmet etsin halkın sevimlisi cemiyetin yaralarını aks ettiren aziz sanatçımız
Halil KINA
Halil KINA Aylar önce
@Kemal Ramisoğlu Orta Direk Şaban
Kemal Ramisoğlu
Kemal Ramisoğlu Aylar önce
Filimin adı nedir? Üstadım
adasda dfasdas
adasda dfasdas Aylar önce
Nerede Kemal Usta gibi "SANATÇI" terimini hak eden insanlar. Özlemle bekleniyor. . .
Arhan Arhan
Arhan Arhan Aylar önce
Yıllar önce çekilen bu sahne ozamanki şartları anlatıyor. Bence bu sahne bu günümüzü anlatmaya yetmez.Çünkü ozamanların şartlarıyla orta direğin ve tek kişinin geçim sıkıntısını anlatıyor. şimdilerde ise tek kişiyi bırakın geçinmeyi öyle bir noktaya geldikki bu durumda ise aile olarak geçinmek mümkün değil.
Allah rahman rahimdir
O zaman la bu zaman karşılaştırma doğru değildir
Yaisn Bekar
Yaisn Bekar Aylar önce
Bugünün Türkiyesini taa o zamandan gören adam gibi adam 😞
Emrullah Çelebi
Emrullah Çelebi Aylar önce
o zamandan görmüyor . o zamanda aynı şekildeydi
Z K
Z K Aylar önce
Türkiye'nin şuan yaşadığı sefalet, açlık,hiperenflasyon durumunda bunu izlemek daha anlamlı oluyor.
ivan drago vlademir
Kucukken bu sahneyi izledigimde cok korkmustum ins basimiza gelmez diye daha cocuk aklimla dusunuyordum ve yillar sonra bu sahneler gerceklesti
mert gulbel
mert gulbel Aylar önce
O zaman böyle filmlerle hükmeti eleştirebliyorlarmış. Bu detay çok dikkatimi çekti
ICemKaan_TRI
ICemKaan_TRI Aylar önce
film bu 20 içerisinde çekilseydi filmde oynayan herkes mahkemelik olurdu
mert gulbel
mert gulbel Aylar önce
@Gül biraz
Gül
Gül Aylar önce
Evet haklısın
Jester Layne
Jester Layne 15 gün önce
Türkiye'yi anlatan gerçek film helal olsun sana be Şaban..
İbrahim Akinci
İbrahim Akinci Aylar önce
Şimdiki durumu en güzel anlatan film budur herhalde mekanın cennet olsun büyük üstad
GERÇEK YORUMCU :)
GERÇEK YORUMCU :) Aylar önce
Sonumuzu yıllar önce üstad göstermiş. Nur icinde yat
adı yok
adı yok Aylar önce
Biz o yillari o krizleri atlattıysak bunu da atlatırız yeter ki isteyelim verdiğimiz oy ile kaderimizi belirliyoruz eskiden medya özgürdü haberimiz okuyordu sanat camiası özgürdü eleştirebiliyordu
MUSTAFA KARA
MUSTAFA KARA Aylar önce
Birde diyorlarki neden bu filmler gibi yenileri çekilmiyor. Gerek yokki. Kemal abimiz zamanında çekmiş. Memleketin hali her 20 yılda bir aynı noktaya geldiğinden tekrar tekrar oynatılması yeterli bu filmlerin. Yenisine gerek yok.
________________ M e l i s s a 38
Rabbim mekanını cennet etsin tüm sevenlerine huzur sağlık versin.. Kemal Sunal bizi güldürdü Ali abim de bizi güldürüyor, rahmetli Levent Kırca da bizi güldürdü ve düşündürdü. Güzel insanlar vesselam... Sizler , gördüklerimiz ve görmediklerimiz, tüm güzel insanlar.. Allah daima huzurlu etsin sizleri :)
adil dimov
adil dimov 2 gün önce
Kalbimizde sin güzel adam ❤️Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun 🤲
Orhan Ayazma
Orhan Ayazma Aylar önce
Efsane flimdir eşi benzeri yoktur
Ebru Kesti
Ebru Kesti Aylar önce
En sevdiğim replik “Zam..! Zama’da Zam”!!! 😄😂
Haktan Yüsra Eroğlu
Bu dünyadan bir Kemal Sunal geçti, Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun inşallah
Rıdvan Eriş
Rıdvan Eriş Aylar önce
Kemal Sunal geleceği görüp de filmi yapmış mübarek adam 😊
ahmet ak
ahmet ak Aylar önce
@BöcekEzen O dönemde böyleydi diyo
BöcekEzen
BöcekEzen Aylar önce
@yadigar bektaş şuan öyle degil yani 😅😅
yadigar bektaş
yadigar bektaş Aylar önce
O dönemde böyleydi gelecekle alakası yok
Tarik Saylak
Tarik Saylak Aylar önce
Hayır kendi zamanını görmüş
İlknur Özbek
İlknur Özbek Aylar önce
Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun inşallah 😢 adam önceden sanki anlamış da zami çekmiş bu flmeleri
Seda Demir
Seda Demir Aylar önce
Sonumuz böyle olacak 😒😒 Allah rahmet etsin güzel insan
Orhan Aydın Koçak ☾︎✰
Son derken? son kalmadı böyle oldu
Pablo Emilio Escobar Gaviria
Sana ben bakarım
COMMENTMAN
COMMENTMAN Aylar önce
Süper ya mekanın cennet olsun inşAllah 🙏🏽
Aykut Yılmaz
Aykut Yılmaz 13 gün önce
Kemal abimiz geleceğe de bir ışık tutmuş. Onun deyimiyle elimizde kala kala, ucu sivri bir direk oldu. Mekanı cennet olsun..
Necmettin Ateş
Necmettin Ateş Aylar önce
Böyle bir sanatçı gelmedi turkiyeye allaj rahmet eylesin 💛💛💙💙
bülent sanin
bülent sanin Aylar önce
Asıl yılbaşından sonra görün zamları. Geliyor gelmekte olan.
YLMZ_F
YLMZ_F Aylar önce
Günümüz Türkiye'yi anlatan senaryosu.
GAME VORİS
GAME VORİS Aylar önce
Rahmetli gelecegi görmüş. Mekanı cennet olsun
GAME VORİS
GAME VORİS 26 gün önce
@Ahmet Karaca tr ekonomisi ne zaman iyi olduki allaha şükür
Ahmet Karaca
Ahmet Karaca 27 gün önce
Geleceğin görmedi zaten o dönemlerde de ekonomi kötüydü
Emir King
Emir King 14 gün önce
Türkiye'nin gerçek halini anlatan tek insan
Efe Doğan
Efe Doğan Aylar önce
Yattığın Yer Çiçeklerle Dolsun Üstad 🌹🌹👑
Ayşe Geçer
Ayşe Geçer 22 gün önce
Allahım gani gani rahmet eylesin mekanı cennet olsun hiç yalan değil her film türkiyenin bir gerçeği yaptı😢😢😢😢
İlknur Kahveci
İlknur Kahveci Aylar önce
Mekanın cennet olsun Kemal abi🌹🙏
Bülent Ureyil
Bülent Ureyil Aylar önce
Allah rahmet eylesin, büyük sosyolog...
Sevgi Berk
Sevgi Berk Aylar önce
Mekanin cennet olsun daima guzel insan
Yusuf Alkan
Yusuf Alkan Aylar önce
Güzel turkiye min güzel insanları kemal Sunal'ın bu durum un dan daha kötü Allah rahmet eylesin büyük ustaya
Elif Yalcin
Elif Yalcin Aylar önce
Ve şuan da böyle olunması..Mekanin cennet olsun kemal abim🤲🤍🕊
Cem S.
Cem S. Aylar önce
@Kemal Ramisoğlu Ortadirek Şaban
Kemal Ramisoğlu
Kemal Ramisoğlu Aylar önce
Filimin adı nedir,üstadım
Yasemin Bozdoğan
Yasemin Bozdoğan Aylar önce
Allah rahmet eylesin nekadar doğru konuları işlemiş şimdi de öyle...
Murad Novruzbekov
Murad Novruzbekov Aylar önce
Kemal Sunal şimdiki Türkiyeyi görse,oturub bir köşede içten sessizce ağlardı.(
Yusuf pasa
Yusuf pasa Aylar önce
Güldük başımıza geldi nasıl bir iş bu
Shentinel
Shentinel Aylar önce
Şimdi böyle şeyler yaşanması için ülkenin içinden geçmeleri lazım. Oh wait....
Sonraki
Tosun Paşa | FULL HD
1:25:39
görünümler 20 000 000
How i Lost $5,100,000
16:14
görünümler 3 471 836
Hababam Sınıfı | FULL HD
1:25:10
görünümler 32 000 000
KATMA DEĞER ŞABAN 😂 KEMAL SUNAL HD
1:24:33
Uzayda Kola İçersek Ne Olur?
0:54
görünümler 2 588 863
Maske Kimsin Sen? 6.  Bölüm
1:42:44
görünümler 684 217
Camdaki Kız 28. Bölüm 2. Fragman
0:56