Karanlık

Katarsis X-TRA- Dilek: “Ailem Tarafından İstismar Edildim ve Köydekilerle Birlikte Olmaya Zorlandım”

Bana Göre TV
Abone ol
görünümler 1 716 342
100% 41 000 0

Katarsis X-TRA’da bu hafta Gökhan Çınar’ın konuğu Dilek Albayrak. Dilek, geçen yıl bir televizyon programında 12 yaşından itibaren ailesi tarafından istismara uğradığını ve yaşadığı köydeki insanlarla para karşılığında birlikte olmaya zorlandığını anlatmıştı. Getirilen yayın yasağı sonrasında Dilek, hukuki mücadelesini sürdürdü ve şimdi bir yetişkin olarak hem çocuğu için hem de suçluların cezasını çekmesi için yaşıyor. Dilek elinden alınan çocukluğunu, karartılan gençliğini ve son dönemde yaşadıklarını anlatıyor. Şimdi, onun için ses çıkarma ve hep birlikte ona destek olma zamanı!
Yeni bölümleri kaçırmamak için abone olun: bit.ly/2LUEOwP
Instagram'da bizi takip etmeyi unutmayın: bit.ly/2YwN7jP

Gökhan Çınar Sosyal Medya Adresleri
Websitesi - www.gokhancinar.com.tr
Instagram - instagram.com/gokhanncinar
Twitter - twitter.com/gokhanncinar

katma

 

14 Haz 2022

Paylaş:

Paylaş:

Herunterladen:

Yük bağlantısı.....

Ekle:

Çalma listem
Daha sonra izle
YORUMLAR 5 656
Münevver Aktaş
Münevver Aktaş 16 saatler önce
Ben bir hukukçu olarak bu dava ile ilgili olarak, gerçeğin ortaya çıkması, adaletin gerçekleşmesi için elimden gelen desteği vermek istiyorum. DEÜ Hukuk Fakültesi'nde öğretim üyesiyim. Programın yapımcısı aracılığıyla Dilek'e ulaşmak istiyorum. Bu benim ve bizim BOYNUMUZUN BORCUDUR.
Yasin Hocanın Öğrencisi
Teknoloji geliştikçe 'ah o eskiler' diye içlenerek imrendiğimiz zamanların hiç de masum olmadığını medyaya ara ara sızan bu haykırışlarla görmüş oluyoruz. Umarım elinde yetkisi bulunan herkes destek verir ve umarım ki gerekli cezai yaptırımlar uygulamaya konulur.
Tuba Ardıç
Tuba Ardıç 2 saatler önce
Adaletin olduğuna inanmak istiyorum üstü kapatılmayan gerçek bir adalet olsun dilek için 🙏🏻
Bilge
Bilge 21 saatler önce
Bunlar nasıl insan? nasıl anne ve baba?.. Sen çok masum, temiz ve güçlü bir insanısın, Dilek. Adaletin yerini bulması için savaş ve hiç vazgeçme. Senin yanındayız 🥺❤️
Sbht Bgrynk
Sbht Bgrynk 7 saatler önce
Kötü çocuk olmazdım dedin ya içim parçalandı. Sen pırıl pırıl bir çocuksun. Kötü olan bütün bunlara sessiz kalan toplum ve bizleriz. Ve senin yaşadıklarının sorumluluğu hepimizin. Yolun açık olsun dik tut başını.
Merve Mutlu
Merve Mutlu 2 saatler önce
Bu nasıl aile bu nasıl bir köy aklım almıyor. Hiç mi insan evladı yok bu köyde herkes mi sessiz kaldı bu duruma. Aile ve köylünün çok ağır cezalandırılması gerekiyor. Biliyorum Türkiye’de adalet yok ama yinede sessiz kalınmaması gereken bir durum bu. Kesinlikle tüm Türkiye bu durumda ayaklanmalı.
Özlenen Meier
Özlenen Meier 21 saatler önce
Anne ve eğitimciyim. Kimseye güvenmeyin. Evlatlarınızı iyi koruyun. Kimseye güvenmeyin! Kızlarınızı değil evlatlarınızı iyi koruyun. İnsanlar insanlıktan çıkmış. Bu insanlara ceza vermeyen hak ettikleri cezayı almalarına engel olan her bir kişiye de lanetler olsun. Dilekcim sana sunulan bu psikolojik destek imkanı çok kıymetli lütfen değerlendir ve ciddiye al, yavrun güçlü bir birey olsun.
bismillahmacun
bismillahmacun 16 saatler önce
Yorumlarda herkes yanındayım Dilek yazmış...Keşke bi klavye oynatmasıyla bu kelimeler sözde kalmasa...Ülkemizde hâlâ sesi duyulmayan ,köylerde kasabalarda özgürlüğü ve bedeni elinden alınan kardeşlerimiz ,dileklerimiz var...Bir gurup insanın toplaşıp yanındayız demesiyle olmuyor en fazla 2 güne unutuluyor..15 yaşında bir kız olarak derslerime dert yanarken 12 yaşında ki bir kız çocuğunun bunları yaşamasına kelimeler kifayetsiz kalır...Burda bir tek kardeşlerimiz susturulmuyor ,ülke olarak özellikle bir kadın olarak hepimiz susturuluyoruz..Bu gün kime sorsam hepsi illaki hayatlarında bir defa da olsa tacize uğruyor ama bu konular mahkemede konuşulması gerekirken altın günlerinde her kadının başına gelen bir masal gibi konuşuluyor..Lütfen artık kimse sessiz kalmasın dilek kardeşimiz gibi sesimizi çıkaralım bizi de artık susturamasınlar .
Emine yavaş
Emine yavaş 7 saatler önce
Kimse yaşattığını yaşamadan ölmesin, can vermesin!
Ada yavuz
Ada yavuz 9 saatler önce
Bu köydeki bütün küçük kız çocukları ve gecmişte bu tarz iğrenç olaylar yaşayan bütün genç kızlara devlet alıkoymalı ve o köy yıkılmalı içindeki bütün pislik insanlar hakettiği en ağır cezayı almalı.
Meyus Meyus
Meyus Meyus 9 saatler önce
Ne izledigimizin farkındayız değil mi ? Senelerdir türlü türlü videolar izledim eğlencesinden tut ağlamasına kadar fakat bir kere gözyaşı düşmedi gözlerimden şuan oturmuş hem bu kardeşimize hemde bu ülkenin adaletine ağlıyorum.
Çınga Şengül
Çınga Şengül 2 saatler önce
İçim dışıma çıktı ağlamaktan. Lanet olsun bu Ülke’de ki Adalete, Lanet olsun Müslümanlığımıza, lanet olsun insanlığımıza. Bu çirkinlik, ahlâksızlık nasıl bu kadar uzun sürdü. Orda bi insan evladıda bu düzene dur demedi mi. Ya ne dedem ne yazsam yine de sakinleşemiyorum. Delirmemek elde değil ya. O anne baba abi diye adlandırılan canavarlar inşallaaahhhh cezalarını bulurlar
Azize yenisu
Azize yenisu 2 saatler önce
Bir kız çocuğuna hamile bir anne olarak izlemeye yüreğimin izin vermeyeceğine karar verdim. Benim izleyemedigim şeyi yaşamış olması çok acımasızca ya. Kocaman sarılmak geldi içimden. 😔
Murat Barış Araz
Murat Barış Araz 16 saatler önce
Canım benim çocukluğunu o kadar yaşayamamış ki giydiği kıyafetten bile kendini ele veriyor :(
Eda Altin
Eda Altin 7 saatler önce
19 yaşında genç bir hanımı ağlamaktan konuşamayacak duruma getirenlerin rabbim belasını versin bu insanlar neden hala ceza almıyor kızın ölmesini mi bekliyorlar?
Özge Yılmaz
Özge Yılmaz 14 saatler önce
adalet yok koruma yok... anne baba olmadan önce keşke bir sınav olsa bir süreçten geçseler. insan evladına nasıl nefislenir ya aklım almıyor. inşallah istediğin o mutluluğa tez zamanda kavuşursun dilek 🙏
me to
me to 15 saatler önce
Videonun yarısında durdurmak zorunda kaldım. Devam etmek istemedim. Duyduklarımı sindirmem, aklımın alması için 5 dakika bekledim. Kanım dondu, ruhum çekildi. Bu nasıl bir zihniyet? Bu nasıl anne, nasıl baba? Ben tanımadığım bir çocuk için endişelenirken onların kendi çocuğuna bunları yapması... Bu farklı bir boyut olmalı, aklımın almadığı bir seviye, midemin kabul etmediği. Üzgünüm Dilek çocukluğunu hiç yaşayamadığın için, o masum gözlerinden dökülen her bir yaş için üzgünüm. Üstelik sen 18 yaşındasın, çocuksun hâlâ çocuk. Umarım ilerde gerçekten istediğin her şeyi gerçekleştirmiş, mutlu birisi olursun. Umarım adalet yerini bulur.
Eda Aslan
Eda Aslan Gün önce
Ne kadar güzel söylediniz... bu ülkede kıyametin kopması lazım bu ülkede herkesin ayaklanmasi lazım
ŞEYMA BAŞ
ŞEYMA BAŞ 4 saatler önce
İçim paramparça biz ne hale geldik böyle keşke o göz yaşlarını durdurabilecek bişey yapabilsek yani bu anlattıkları ailemi yada insan mı lanet olsun hepsine güzel yüzlü yavrum nasıl dayanmışsın seni dinlerken benimde gözümde yaş kalmadı hayatının bundan sonrası umarım çok güzel olur 🙏🙏🙏
Smile somewhat
Smile somewhat 9 saatler önce
O kadar temiz, masum ve güzel bir kızın hayatını böyle kirletmeleri hiç adil değil. Çocuk kalbi affeder ama asla unutmaz. Gerçekten dinlerken yüreğim burkuldu 🥺
Sonraki
Minecraft, But Crafts Are GIANT!
16:57
DIGGING A SECRET TUNNEL UNEDITED
27:51
görünümler 1 147 746
Minecraft, But Crafts Are GIANT!
16:57