Karanlık

KADINLAR NEDEN SERSERİ ERKEK SEVER / Kötü Çocuklar vs. Efendi Çocuklar

İnce İşler
Abone ol
görünümler 135 866
98% 1 343 16

Ben Özgür Uysal. Kadınlar neden serseri erkek sever? Neden serseri erkeklerden hoşlanırız? Efendi erkekler dururken kötü çocuklar, kötü adamlar neden bize daha çekici gelir? Neden bad boy dediğimiz piç çocuklar bizi üzmesine rağmen onlarla ilişki yaşamak isteriz? Serseri erkek nasıl olur? Serseri erkek özellikleri neler? Efendi erkek nasıl olur? Hepsinin kadın erkek ilişkileri açısından bilimsel açıklamaları var. Bu açıklamalar da tabii ki en detaylı ve eğlenceli haliyle klanımızda. Bu işler #inceişler #ilişkiler #badboy
Abone olmayı, beğenmeyi ve yorum yapmayı unutma.
Badbear:
instagram.com/badbear/
Destek olmak, klana katılmak ve ücretli üyeliğin avantajlarından faydalanmak için:
trvid.com/show-UClvX5ExrqktmEmWO4KCeIhgjoin
Özgür Uysal (Sunucu)
instagram.com/benozguruysal/
ozguruysal.net/
İnce İşler TV - Sosyal Medya Hesapları
Instagram: instagram.com/inceislerTV
Facebook: facebook.com/inceislertv/
Aslında diğer çocukla birlikte olsaydın sana çok daha fazla değer verecekti. Ama sen onu, "Amaaan sen de çok kırılgansın, fazla romantiksin" diyerek reddettin. Sana kendini fazlasıyla değersiz hissettiren, aramayan, başkalarıyla da takılan, ciddi ilişki istemeyen, seksapelitesi yüksek, havalı, kısa kısa mesajlar atan ya da hiç atmayan o herife tutuldun. Sıkma canını. Kulübe hoşgeldin.
Neden peki Kötü Çocuk, Piç Erkek filan gibi daha çok erkeğe yönelik kulanıyoruz bunu? Durham Üniversitesi'nden Gregory Louis Carter, yaptığı araştırmada kültürler arasında bile erkeklerin daha fazla narsisistik, makyavelist ve psikopatik eğilimde olduğunu ortaya çıkarmış.
Carter bizim piç diyerek kısalttığımız erkeği şu şekilde tanımlamış:
Monogamist olmayan, çıkar ve seks odaklı, seksten sonra hızla partnerinden uzaklaşan, kısa süreli ve sık ilişki yaşamayı tercih edenler.
Carter ve arkadaşları üniversitede okuyan veya daha küçük yaştaki kızlar üzerinde bir anket yapmışlar. Erkekleri ikiye ayırmışlar, Kontrol grubu yani sevenler, empati kuranlar, aile babaları, yıkıklar... Diğerlerini de Karanlık Taraf diye ayırmışlar. Bunun için de Kirli 12 adında 12 özellik saymışlar. İlgi isteme, hayranlık arzusu, sürekli iyilik yapılmasını isteme ve prestij merakı; manipülasyon, sömürü, kandırma ve pohpohlanma ihtiyacı; vicdan, ahlak, hassasiyet eksikliği, başkalarıyla dalga geçme. Bu 12 özelliğin bazılarına ya da hepsine sahip insanları yatakta ve hayatta daha başarılı olarak değerlendirmişler.
Manyak mısınız neden bu kadar kötü özelliğin bir arada olduğu insanları seviyorsunuz?
Bir mücadele olarak görüyorlar. Kadınlar özellikle yumurtlama dönemlerinde seksapelitesi yüksek erkeklere çekiliyorlarmış. Dr. Martie Haselton dominant davranışların özellikle yumurtlama döneminde kadınları daha fazla tahrik ettiğini söylüyor. Bu tamamen iyi genlere ulaşma arzusu. Aslında kadınlar erkeklerden çok daha iyi karakter analizi yaparlar. Siz daha anlamadan bu adamın ileride kıçı başı oynar mı, evlenilir mi bununla, beni korur kollar mı diye tahlil yapıyor. Ancak yumurtlama ve regl gibi hormonların yer değiştirdiği dönemler mantık devre dışı kalıyor, olay genetik havuzu genişletmek üzerine kuruluyor. Sonra mantığımız "Ben bu herife doğru çekiliyorsam onu sevmek zorundayım" diyerek çektiğimiz acıya 5TL farkla ekstra sos ekliyor. Bile bile lades!
İyi kızlar cennete, kötü kızlar her yere...
Eastern Connecticut State University'den Madeleine A. Fugère yaptığı araştırmalarda "Kötü adamların yanında iyi kız olma derdinde olmuyorum, kendimi özgür hissediyorum" cümlelerine çok rastlamış. Özellikle kapalı toplumlarda
Ben franklin etkisi:
Bir meclis üyesinin işbirliğini sağlamak için onu ikna etmek ister. Onun kütüphanesinde bulunan bir kitabı ödünç verip veremeyeceğini sorar. Sonra adam destekçisi olur.
“Size bir kez iyilik yapan, onu bir daha hiç zorlamanıza gerek kalmadan bir kez daha yapmaya hazır olacaktır.”
Toplu yapılan aynı etkiyi yaratmıyor. Jon Jecker ve David Landy 1960 yılında araştırma yapmışlar. Araştırma görevlilerinden biri kendisi için diğeri bölümün para sıkıntısı olduğu için ister. Hangisini daha çok sevdikleri sorulduğunda şahsi yardım ettiklerini daha çok sevdiklerini söylerler.
“İnsanları bize iyilik yaptıklarında değil, onlara iyilik yaptığımızda daha çok severiz.” Tolstoy
Peki kötü olduğunu anladıktan sonra neden bırakamıyoruz?
Ödediğimiz bedel arttıkça ikna olmamız kolaylaşır 4 TL verdiğimiz bir ilaçla 200 tl verdiğimiz ilacın iyileştirme konusunda psikolojik etkileri farklıdır. Dört sene bankacılık okudum finansı bırakamam demek gibi kötü olana verdiğimiz emek bizi ona bağlıyor. Değişebileceğine inandırıyoruz kendimizi.

katma

 

28 Nov 2020

Paylaş:

Paylaş:

Herunterladen:

Yük bağlantısı.....

Ekle:

Çalma listem
Daha sonra izle
YORUMLAR 100
İnce İşler
İnce İşler Aylar önce
Aşağıdaki linke tıklayarak klana destek olabilirsin. trvid.com/show-UClvX5ExrqktmEmWO4KCeIhgjoin Bizi sosyal medyadan takip etmeyi unutma: instagram.com/benozguruysal/ instagram.com/inceislerTV facebook.com/inceislertv/ Badbear sosyal medya hesabı: instagram.com/badbear/
#PLUS JELL
#PLUS JELL 18 gün önce
Homineizm Ve Feminzm Le Ilgili Video Çekermisin Abi
volkan arda
volkan arda Aylar önce
Durumu hep psikolojik yönden değerlendirmişsiniz oysa bunun birde biyolojik sebepleri var..Memeliler hatta bazı kuş türlerinde çiftleşme ve kur sırasında erkeğin ufakta olsa bir şiddet uyguladığı görülür...Yapılan araştırmada dişinin şiddet altında yumurtlama davranışının tetiklendiği anlaşılmıştır...Bunu insana uyarladığımızda kadınlar neden kötü çocuklara ilgi duyar sorusunun biyolojik sebebi ortaya çıkmış olur
ggbjh ggyhghhggh
ggbjh ggyhghhggh Aylar önce
Şimdi Ben anladım, kız o yüzden benimle eskisi gibi ilgilenmiyor. Kız eskiden beni kötü çoçuk gibi görüyormuş, öyle beğeniyormuş, ama sonra ben ona aşık oldum, daha sonra da ona açıldım, bir de çok arabeks bir şekilde açıldım ve birden bire ilgisini kayb etdim.
terapiya baba
terapiya baba Aylar önce
AZƏRBAYCANDAN SALAM. ABİ LÜTFEN BADBOYA SOR😎
Karışık kafalar komik
Abi yaş 13 uygunmu bu yaş
Burak Kağan KARAGÖL
Burak Kağan KARAGÖL 2 saatler önce
3:51 bu adami seviyorum.
taha yaşar
taha yaşar 22 saatler önce
Kotu çocuk falan haricinde arkadaşlar bizzat yaptım ve başarılı oluyor. Hem cinslerime naçizane tavsiyem arkadaşlar kendine değer verin atıyorum işinize sonra ailenize arkadaşlarınıza bunları ilişkinin başından beri net olarak belli eder tavrınız net olursa kazanırsınız hani soyle bir örnek vericem simdi Telefonun çalıyor isin var hani arkadaşın veya iste kardeşin Arıyor diyelim ama iste bir işle uğraşıyorsun ve açmadın ya acmazsin ya telefonu heh iste o x şahıs da aradığı zaman isi gücü bırakıp acma o telefonu yapma bunu. Kendjni değersiz gören erkek kaybeder beyler bakın ukala falan olun demiyorum kendini değersiz gören erkek diyorum. Hani karşı tarafa olmasi gerektiği gibi davranın fazlasını sakin vermeyin en azından evlenene kadar ama aşırı kotu de hatta kotu davranmayın bir laf vardır herseyin fazlası zarardır diye iste ondan. He bide kafanıza yatmiyorsa iki taraf içinde geçerli bu bitirin korkmayın diğer türlü eziyet oluyor.
asdra rasda
asdra rasda Gün önce
Hayatınız merkezinde herzaman Allah olsun gerisi boş☝️☝️📿☝️🤘🤘🤘🦅
asdra rasda
asdra rasda Gün önce
Namuslu ve izzetli bir kadın terbiyesiz hayasiz bir insanla birlikte olmaz ☝️🦅🤘
Sonersilin
Sonersilin Gün önce
Benim tespitim de şu; iyi çocuklar genelde utangaç, çekingen, karşı tarafı kırmak istemeyen, kızların her dediğini yapmaya çalışan efendi dediğimiz tipler oluyorlar, kızlar sahiplenen koruyan kollayan erkek sevdiği için bu tipler de bu özelliğin olmadığını düşünüyorlar. Kötü çocuklar ise maço, kavgacı, lafını esirgemeyen, rahat, fazla özgüvenli yani baskın tipler olduğu için kızlar bunlar koruyup kollayacağını düşünüp bunlara gidiyorlar ama fakat lakin unuttukları bi yer var dışarıya karşı bu şekilde olan tipler gün geliyor kendilerine o şekilde davranmaya başlıyor ve sonra hazin son kadına şiddet bıçaklama yaralama vs.vs. aslında biçok kadın bunu bildiği halde yine de bu tip erkeğe gidiyorlar içgüdüsel bişey herhalde benim tavsiyem mutlu huzurlu bir ilişki için efendi tipleri seçsinler gereksiz aksiyon aramasınlar sonuçlar ortada saygılar. (Genelleme yapmamak için bazı istisnaların olduğunu söyleyebiliriz ama bunlarda azınlıkta)
chaennelisa
chaennelisa Gün önce
Ben iyi çocucukçuyum ✌🏿😎
Onur YZN
Onur YZN 2 gün önce
Cok sukur bad boy'uz since1991
Bengü Del Rey
Bengü Del Rey 2 gün önce
Erkekler merak etmeyin ben kötü erkekleri sevmiyorum.Direk erkek sevmiyorum.
Bengü Del Rey
Bengü Del Rey Gün önce
​@siyah happiness is a butterfly daha iyidir ondan ya da young and beautiful neys hepsi iyi lol
siyah
siyah Gün önce
@Bengü Del Rey dark paradise diyip susuyom
Bengü Del Rey
Bengü Del Rey Gün önce
@siyah yok ya carmen daha iyi
siyah
siyah Gün önce
@Bengü Del Rey aynen knk summertime sadness
Bengü Del Rey
Bengü Del Rey Gün önce
@siyah he aynnn
Muhammed Salih Avci
Muhammed Salih Avci 3 gün önce
Delikanlı olun biraz
TITANIUM
TITANIUM 4 gün önce
Para tıp yoksa yaşama
burak yılmaz
burak yılmaz 4 gün önce
Demekki bundan dolayı 50 kızla dertleşe bilip biri ile sevgili olamamak dert ortağı mıyız la biz eşşek miyiz arkadaş ben sinsi oluyorum piçler ise götürüyor 🤔🤔
Burak Karaduman
Burak Karaduman 4 gün önce
Bundan sonra bad boy olucam asd 👌
Türkay Rəsulzadə
Türkay Rəsulzadə 5 gün önce
Bu kişinin başka işi yoxdu
dini kanal dini
dini kanal dini 5 gün önce
Kötü kalpli insanlar hep güzel iyi kalpliler ise hep çirkin oluyor katilanlar
dini kanal dini
dini kanal dini 6 gün önce
Vallaha neden ben öylelerine aşık oluyomm bilmiyommm😀
ayşe nur
ayşe nur 6 gün önce
Insan ulaşamadığı herşeyin delisi Ulaştığı herşeyin "nankoru" dür.... Ne muhteşem bir anlatım bu video insanın hayata bakış acısını değiştirir 👊
Küçük İboşşş
Küçük İboşşş 6 gün önce
Abi bana küfür etme ama haaa
The Ruslan
The Ruslan 6 gün önce
Daima Bad boy
siberneto
siberneto 6 gün önce
Kötü çoçuklar videonun yarısına bile tahammül edemez ve çıkar 20 DK oturup seni mi izliycem hacı xd
ege vural
ege vural 6 gün önce
Abi artık malûm seviyorlaerl
Fyh Fyh
Fyh Fyh 7 gün önce
Tutanağım var Aaaaayyyyy çok havli...
Öyküsu Kılıçaslan
Kadın düşüncesi gerçekten farklı .d
Rüzgâr Şahan
Rüzgâr Şahan 7 gün önce
Birinin mücadelesi olmak istiyorum ben, ilişki sevgili uzun soluklu olmak istemiyorum ben. :D
Bayan Modi
Bayan Modi 8 gün önce
Bi ben mi sevmiyorum kötü çocuk tam dövmelikler
Kerem Öztel
Kerem Öztel 9 gün önce
İnçe işler önemlidir gereklıdır soktuğunda kan gelmedi diye boşanan karacahiller var yazık
Volkan Akalın
Volkan Akalın 9 gün önce
Abi bad çocuk arada reklam gibi giriyor hahah
Venomous Passion
Venomous Passion 10 gün önce
Bunlar kadın olcak kadar olgun değiller. Hala çocukluk ve ergenlik fantezilerinde sıkışmış ergen kızlar bunlar. Kadınlar saygı ister, kızlar ilgi.
Ömer Faruk
Ömer Faruk 11 gün önce
Abi herşey boş en önemlisi Güç($) ve Statü çirkin olsanız bile onlarca Güzel Sürtüklerle çevrilir yanın. Güç ve Statü karşısında Bad boy çekiciliği aynı yerde bahsedilmeyi bile hak etmiyor 17 yaşımla çözdüm işi siz hala boş boş tartışın hadi Kolay gelsin size Not: Gerçi bu acıları çekenlerde fakirler oluyor zengin adamın ne işi olur böyle şeylerle işlerine bakarlar gerisi gelir zaten
KinqEdwardWT ShoW
KinqEdwardWT ShoW 11 gün önce
Yaa berkacan çomar mısın :d
Kubra Uzuner
Kubra Uzuner 11 gün önce
Burcu hocamız gözümüzü gönlümüzü açtı 👏🏼♥️
Htuna
Htuna 12 gün önce
O kadar evrensel bir konu ki Grease filmini ikonik hale getirmiştir
Elif B.
Elif B. 12 gün önce
Hocam niye hep bu algı var ben badboy sevmiyorum ciddiyim. Yok onu dövdüm buna küfür ettim falan o onun saygısızlığı, itliği olur ama efendi adam ne kimseyi incitir ne itlik yapar hem komiktirlerde yani bazı kızlar sevebilir ama ben iğreniyorum badboy(!) Lardan
Yiğit
Yiğit 13 gün önce
Badboylar karşısında mağlup olanlar grubuna hoşgeldiniz kardeşlerim
Ahmet Işık
Ahmet Işık 13 gün önce
Merak abi merak.
CENGİZ HAN TARİHİN EN BÜYÜK SAVAŞ DEHASIDIR.
SONRADA KADINA ŞİDDETE HAYIR DİYORLAR
SalihO
SalihO 13 gün önce
Sonra kötü erkek katilleri olur ve kadınlar onlara aşık olmaya devam eder
yücel öksüz
yücel öksüz 13 gün önce
boş muhabbet !! her erkeğe göre bir kadın , her kadına göre bir erkek vardır !!!
Meto Görkem
Meto Görkem 14 gün önce
Ulan valla sırf sen çok kibarsin çok iyisin diye terk edildim ben bana biraz kötü ol falan diyordu kız çözemedim ben bu kadın milletini
Ali Shamilchevsky
Ali Shamilchevsky 14 gün önce
İlişkiler saçma hayat saçma
Mustafa Koçlar
Mustafa Koçlar 14 gün önce
Sonra derler ki ben adam gibi birini arıyorum 😂
Estimator
Estimator 14 gün önce
O değil de kötü çocuk bana çok haklı geldi , aynı fikirlere sahibim.dd çoğunlukla
Elşən Fətəliyev
Elşən Fətəliyev 14 gün önce
Kadın hayyalerımı yıktı bi daha lutfen soru sormayın
king boy
king boy 14 gün önce
Türkiye için geçerli bi video olmuş escortlar parayı sever
Muhammed Bahadır Yılmaz
Bir bad boya aşık olan dişilere geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum.
komik videolar
komik videolar 14 gün önce
Kadinlar serseri erklele cikarlar bunu kendileride neden serserilere takildiklarini bilemezler kotu erkekler vurdumduymazdir ne yapacaklari belli değildir efendi erkek uysaldir sunepedir eziktir hic bir kadinin ilgisini cekmez gecen gun sokakta bir serseri adam sevgilisini sokak ortasinda azarliyordu kesinlikle suç kadinlarda serseri adam kadina değer vermez yeri geldimi yerden yere vurur kadinlar kötu cocuklara aşik olurlar belkide analik içgudusudur benzer benzeri ceker belkide o kadin erkek olsaydi serseri bir adam olurdu tencere yuvarlanmis kapağini bulmuş
Berke Tolga
Berke Tolga 15 gün önce
0:49 klana hoşbulduk reyiz günlük bağış ne kadar
Elif Derin
Elif Derin 15 gün önce
Hayatım boyunca ezik sevdim. Videoyu izleyince birden ego yükselmesi oldu neyse geçer birazdan.
Furkan Aydın
Furkan Aydın 15 gün önce
Haklısın güzelim bize yer yok sözünde Piç olmadığımız için hiç oluruz gözünde...
melül
melül 15 gün önce
Ben kötü çocuk sevmiyorum ama iyi çocukla karşılaşmadım hiç
nuri van buuren
nuri van buuren 15 gün önce
İyiler çirkin çünkü ak
Yasin Sapancılar
Yasin Sapancılar 15 gün önce
Biz olmAsak iyi çocuklAr evlenemez bekler durur biz kızları üzücez ki onlarda iyilere gidicek 😊
Onur Balcı
Onur Balcı 15 gün önce
Hiç de yazık değil. İyi oluyor. Değer vermeyi o tip erkeklerden sonra öğreniyorlar ama iş işten geçmiş oluyor.
Dizi Film
Dizi Film 16 gün önce
Ben erkek değilim ama kirli12 özelliklerini taşıyorum. Samimi bulmuyorum iyi erkekleri, kötü erkekler candır 😂😂
elcan
elcan 16 gün önce
ben tam bir bad boy....... hepsi var bende ))))
Bengisu Yılmaz
Bengisu Yılmaz 16 gün önce
Sanırım 70 yaşında doğdum.Hiç uğraşamam yok "kızım ben seni üzerim" falan bi vururum ağzının ortasına neyse sinirlendim
Josef
Josef 3 gün önce
Kaç yaşındasın
Bengisu Yılmaz
Bengisu Yılmaz 5 gün önce
@A Language Enthusiast HWHSHSJSBKSNSGSJD Sağ ol
A Language Enthusiast
Adamsın Bengisuu
Elif B.
Elif B. 12 gün önce
Ahanda ben
greyy Işıksoy
greyy Işıksoy 14 gün önce
Tam istediğim kanka jgvbsudjf
Kardelen
Kardelen 16 gün önce
Millet hep kötü çocuk arıyor. Ben ise iyi çocuk arıyorum. Anasını satıyım bütün kötü çocuklar beni buluyor, bir salmadılar yakamı gitti!
BAŞKENT ANKARA
BAŞKENT ANKARA 12 gün önce
Sen buluyorsun ama istediğini değil istemediğini
İlyas Çetin
İlyas Çetin 16 gün önce
İnsanoğlu hocam iyi davraninca unutuyor
KADİRGALI
KADİRGALI 16 gün önce
25 e kdr kötüye vurdurur 25 den sonra iyiye nikah kiyar
Kadir Arif Akmeşe
Kadir Arif Akmeşe 16 gün önce
''Bir ürün bedava ise, ürün sizsinizdir.''
Burhan Çetinkaya
Burhan Çetinkaya 16 gün önce
Yarınlarım Sıkıntılı Kafam Kadar Kırıldı Mı Bu Güven.Terse Döner Dümen Biter Özgüven..
Melih Yiğit
Melih Yiğit 16 gün önce
Bugün reddedildim ve ana sayfama bu video düştü..tesadüf mü?
Oktay Bozkurt
Oktay Bozkurt 16 gün önce
bad girl diye bi kavramda olmalı mak
Deniz Ferman
Deniz Ferman 17 gün önce
Hocam ben dusuncemi yaziyom .katilan olur katilmayan olur.saygi duyarim.yuce.Allah kuranda.diyoki.bir erkek.kadinda şu 4.ozelliktem dolayi evlenir.kadinin guzelliği icin.kadinin .zenginligi.icin. kadinin.soyu.icin.kadinin. dindarliği.icin evlenilir.ve devaminda.Allah diyoki.kullarim.sizler.icin. hayirli olan.dindar olan.kadindir dindar olanini.seçin.hayirli olani budur.diyo.ve bu dedigi sey kadinlar icinde gecerli.yani.burdan butun kadinlara diyom.evleneceğiniz erkek dindar olsun.butun erkeklere diyom.evleneceginiz kadin.dindar olsunki.mutlu olasiniz.ve son olarak diyomki.eyer kadinlar kotu erkeklerden hoslanip onlari.seviyorsa.ve iyi erkekler.size diyom.iyi erkekler ne olursa olsun asla iyi efendi huyunuzdan asla vazgecmeyin.Allah illaki karşiliğini verir. Birgun adamin biri.hz omere gelip ya omer kizimi herkes istiyor kime vereyim kizimi diyo.hz omer cevab veryo.diyoki kizini.Allahtan korkan adama ver.severse.mutlu olurlar.şayet sevmezse Allah korkusu olduğu icin kizini asla uzmez.asla.siddet etmez.diyor.Allah herkese hayirli.imanli ahlakli eşler nasip etsin.ben.şahsen.kadinlar kotu erkekleri seviyor.diye zoruma gitmez.ben iyi niyetimden efendiliğimden vazgecmem.beni.Allah sevsin ywter bana.
Feyso
Feyso 17 gün önce
Yin yan ne alaka aksjdhsj
cyber soilder
cyber soilder 17 gün önce
Kocamdır sever de döver de ben yabani seviyorum
Atakan Durkal
Atakan Durkal 17 gün önce
Nasıl yok bad girler ne oluyor
mustafa göçer
mustafa göçer 17 gün önce
En doğru yorumu bayan arkadaş yaptı.
son ampul patlatıcı
son ampul patlatıcı 17 gün önce
Böyle bisi yok 8 adam yaralamam var bi kız bakmıyor boş yapmayın efendi olun her kız bakar
Muhammed Azdeniz
Muhammed Azdeniz 18 gün önce
İyi insan olmak sonunda kazandırır helal be sana kral
MUHAMMED AKİF TOPKAYA
Özgür kardeşim sayende kötü olmaya karar verdim.
Islombek Abdullayev
Islombek Abdullayev 18 gün önce
Ya abı dunya duzeni senin anlatdiklarınla çalişiyor..dinden ekonomiye kadar hukumetlerden ayle politikasina kadar
Türkiyeli Sünger
Türkiyeli Sünger 18 gün önce
Eskiden insanların mutluluğuyla mutlu olup kendi mutluluğumu hep unuturdum. Yediğim son kazıktan sonra artık insanların mutluluğundan nefret edip kendi multluluğumu kimseyle paylaşmama kararı aldım. Siz kaşındınız...
Dragon King
Dragon King 18 gün önce
Konu güzel ben bir kızla tanıştım itilen hirpalanan aldatilan olmuş hep benden bunları yapmamı istedi bende iyi oldum bir fiske bile vurmadim ama kiz beni aldattı yine bu fiske vurmadim lakin şunu anladım bizim kızlar biraz maço ve ağzı bozuk yalan söyleyen sonradan ebesini tersten gösterenlerin peşinden gitmeyi seviyor Tuğba koç bunlardan biriydi
Habil Suleymanov
Habil Suleymanov 19 gün önce
Hasss sinirlerim bozuldu
Cengiz Erol
Cengiz Erol 19 gün önce
Yıllarıdır üzerine düşündüğüm konuyu birinin konuşması çok hoşuma gitti. Good boylarin bir özelliğini söylemeyi unutmuşsunuz. Bad boy kızı üzer, kiz istemeye istemeye ayrılır. Sonra bir good boy ile tanışır ve sıcaklığını samimiyeyini verir kız. Bizim good boy bu tuzağa düşer onun yaralarını sarmaya, dertlerine deva olmaya başlar. Nihayetinde içinde sakladığı aşkı aşikar olmaya başlar ve söyler ama kızımız bad boyda takili kalmıştır ve ona olan iyi inanci yeniden hortlamıştir. Kız sonra hiçbir şey olmamış gibi gider ve good boyumuz hayatinda çok acı bir deneyim yaşamış olur ve bundan sonra ilişkiye korkar olur. Bakınız Ben :')
Yasin Yazgan
Yasin Yazgan 19 gün önce
Efendilik konusunda ben efendiyim, hatta fazla efendiyim. Bazen kızlara bir süre sonra bacım çekiyorum. :(
Ponciks TV
Ponciks TV 19 gün önce
Kullandığıniz başlık gerçekten saçma olmuş genelleme yapmışsınız. Ben şahsen bir kadın olarak bad boylardan hiç hoşlanmadım, aksine sevgilim gayet beyefendi bir adam. Herkes için geçerli değil saçma sapan genellemelerinizi kendinize saklayın milletin kafasını bulandırıp insanlari kadın düşmanlığına sevk etmenizin manası yok. Maşallah yorumlardaki herkes de tam bir elit istanbul beyefendileriymiş. Dışarı da ki keresteler kim öyleyse?
Togrul Tto
Togrul Tto 19 gün önce
Neden terk edildikten sonra bu video önerilen videolar sırasında çıkdı?
anıl
anıl 19 gün önce
herkesin sesini kısıp gece yanlız izlediği kanaldır ince işler
Pınar Bahşi
Pınar Bahşi 19 gün önce
Bad boy gelsin ya yine sevdik ❤️
Yusuf Altuntaş
Yusuf Altuntaş 19 gün önce
25-26 ya kadar bad boylarla takılıp sonrada iyi çocuklar nerde diye arayışa geçmek. . . . Bayat beyinlerinizle ( hem erkek hem kız fark etmez ) sahte hayatınızda başarılar
Batuhan Türe
Batuhan Türe 19 gün önce
"İnsanlara gemi yaptırmanın yolu, onlara marangozluk öğretmek değil, onlara uzak diyarların özlemini aşılamaktır."
Azad Ibrahimli
Azad Ibrahimli 20 gün önce
Abi beni de aynı sebeple kız block yapdı
Berkin Baysal
Berkin Baysal 20 gün önce
xbox gamepadine sony pili takıyorum
Naim Che
Naim Che 20 gün önce
Dünya üzerinde Türk kızlarından daha zor daha egoist daha mantıksız kız yoktur o yüzden Rus kızları candır gerisi heyecandır :D
Yamaç Koçovalı
Yamaç Koçovalı 20 gün önce
12/11 yaptim ama dogru kizla tanistim ve 1 yildir iliskideyim Her sey mumkun
hakan bkts
hakan bkts 20 gün önce
Dayak seviyorlar o yüzden 4s kanunu
Üşümüyorum Öyleyse Yazım
Olum ben bad boymusum lan Sey demek istiyorum badboylar karsisindaki kiz ilgiyi kesince badboylugu kaybedip komple sicarlar badboyluk kalmayinca kiz sizden nefret etmeye baslar
Quasimodo
Quasimodo 20 gün önce
12/12 yapan salt erkekler ?
Furkan İnanç
Furkan İnanç 20 gün önce
Sey evet ben maço erkek seviyorum kocam beni dövebilir serseri olabilir adam gibi işi olmayabilir ama olsun ben onu seviyorum - Türk Kızları-
radikal Adam
radikal Adam 20 gün önce
4 kırmızı kartım var 😏
35 gokhansahin
35 gokhansahin 20 gün önce
kulübe hoş bulduk
Sanberk Sanberk
Sanberk Sanberk 20 gün önce
Yeter artık ben karanlık tarafa geçiyorum hadi eyvallah
Sanberk Sanberk
Sanberk Sanberk 20 gün önce
Yemin ediyorum şu durumu yaşıyan erkeklerle ordu kursak dünyayı fethederiz
Normal Şartlar Altında
Hayatımızda kötü muamele gördüğümüz biri varsa, onu manüpile etmeye, değiştirmeye uğraşmak yerine kendi sınırlarımızı çizip, alanımızı korumaya çalışmak, iyileşmemize yardımcı olabilir bence. Uzlaşamayabiliriz ama uzaklaşabiliriz 🌼 . . dedi ve yapamadı 😂
aeg
aeg 21 gün önce
çok özür dilerim yanlış anlamayın ama yani efendi olduk falan filan bir halt olmadı sonra bunların hayatını bi bed boy s*ktikten sonra gelip değerimizi bilmelerinin faydası yok
Gürkan Eker
Gürkan Eker 21 gün önce
İnceden bir red pill öğretisi
NP OYNUYOR
NP OYNUYOR 21 gün önce
Başlığı okuyunca "çünki mal oldukları için (bir kısmı)" diyen tek benmiyim
kemall kekoko
kemall kekoko 21 gün önce
o zaman iyiliğe devam :)
Sonraki
KİMİ / NEYİ ÇEKİCİ BULUYORUZ?
18:16
Beynimiz bizi nasıl kandırıyor?
2:59:01
Consumed by the Apocalypse
26:19
görünümler 1 611 268
KADINLARIN 12 FLÖRT HAREKETİ
17:35
görünümler 127 000
UZAK DURMAN GEREKEN 8 KADIN TİPİ
07:31
Kuruluş Osman 42. Bölüm
2:29:13
görünümler 4 468 685
Mucize Doktor 47. Bölüm Fragmanı
0:52