Karanlık

Kadın konuşurken araya giren adam; "Koç taşşağı yemenizi tavsiye ediyorum" dedi.

medyali tv
Abone ol
görünümler 126 845
100% 2 300 0

İstanbul, Bakırköy'de yaptığımız en yeni sokak röportajlarında halkımıza "ekonomiden memnun musunuz ve yeni zamlar için ne düşünüyorsunuz?" diye sorduk, halkımız zamlar ve hayat pahalılığı sebebiyle AKP ve Erdoğan iktidarına büyük tepki gösterdi. Bir kadın vatandaşımızın sözleri ise çevredeki vatandaşlar tarafından ilgiyle dinlendi. Türkiye'nin gündemi ve siyasetteki tartışmalı konular üzerine halkın nabzını tuttuğumuz sokak röportajlarımızın bu bölümünde halkımıza "Ekonomiden memnun musunuz ve yarın bir erken seçim olsa hangi partiye oy verirsiniz?" diye sorduk. İşte İstanbul, Bakırköy'de gerçekleştirdiğimiz siyasi erken seçim anketi niteliğinde sokak röportajları.

ABONE OL ► goo.gl/typ1yA

► İletişim : medyalitv@gmail.com

Dünya ve Türkiye'deki siyaset gündeminden haberler ve tartışma yaratan konular üzerine videolar yayınlıyoruz. Sokak röportajlarıyla gündemdeki konular hakkında halkın nabzını tutuyor, izleyicilere Türkiye'nin gerçek gündemini ve sokağın sesini duyurmaya çalışıyoruz. Türkiye'nin sosyal ve siyasi gündemini takip ederken günün en önemli haberlerinden anında haberdar olmak için bizi takipte kalın.ÜCRETSİZ ABONE OLMAYI UNUTMAYIN ► trvid.com/show-UCtTH...

katma

 

19 Haz 2022

Paylaş:

Paylaş:

Herunterladen:

Yük bağlantısı.....

Ekle:

Çalma listem
Daha sonra izle
YORUMLAR 537
Nihat 8K
Nihat 8K 12 saatler önce
70li yıllar 80li yıllar 90lı yıllar efsaneydi, öyle efsaneydi ki yıl 2080 olsa yine 1980’leri konuşacaklar. 80li yıllar evet zorluklar vardı darbe olmuştu, ama insanlarda sevgi saygı vardı, tarım vardı, emek vardı, sanatçı vardı, 80li yıllar anlatılmaz yaşanır.
i. taner
i. taner 12 saatler önce
80 yillara kurban olsunlar o zamanlar huzur vardi güven vardi insanlik vardi.
Barış Balcı
Barış Balcı 12 saatler önce
Son konuşan amcam ellerinden öperim umutlu ve yaşının verdiği tecrube ile konuştu...
önder şenol
önder şenol 12 saatler önce
En son konuşan 2 yaşlı emmiyi pek sevdim.Sondan bir önceki deli fakat neşeli biriydi.En son çıkan emmi de filozof gibiydi.Onun da dediği gibi ümidimizi kaybetmememiz lazım.
Hacer
Hacer 12 saatler önce
Doksanlardada ben çocuktum bizde çuvalla toz şeker patates soğan alırdık yağ fiyatlarının kaç olduğunu bilmezdik o beğenmedikleri 2001 Ecevitin krizinde uzaktan yakınımızın komşumuzun düğünü olurdu hiç zorlanmadan çeyrek altın takardık.
Beyhan Kundukan
Beyhan Kundukan 12 saatler önce
Bravo kadina aynen soylediklerine sonuna kadar katiliyorum
E. U.
E. U. 12 saatler önce
Genclere sesleniyorum, Türkiye yi, YABANCILARA BIRAKMAYIN, Türkiye yi sizler KURTARICIKSINIZ.
suküpü yok
suküpü yok 12 saatler önce
Ulen mavi gömlekli dedeee!! Kadını çekiştirmeyi bırakk! Kadın böyle delikanlı konuşunca hoşlarına gitmiyor ! Bırak konuşsun 😡
Hasan Bayramoglu
Hasan Bayramoglu 12 saatler önce
Helal olsun kadına doğru söylüyor. Dürüst davransa herkes bu kadın gibi.
Fatma Gönül Öztürk
Fatma Gönül Öztürk 12 saatler önce
Bayan doğruları söylüyor herşeyi çuvalla alınırdı babam tek maaşla 9 kişiye baktı hiçte yokluk çekmedik, aksisini söyleyenler yalan söylüyor .
Şevket Hakan
Şevket Hakan 12 saatler önce
HANIMEFENDİYİ KUTLUYORUM. (adil. Akıllı, cesur VE adaletli)
Ali Baba
Ali Baba 12 saatler önce
öğretmen kız çok zeki ve doğru konuşuyor.
SAM vermont
SAM vermont 12 saatler önce
1973 doğumluyum. Seksenler ve doksanlarda bu ülkenin insanının yüzü gülüyordu. Şimdi Sokakta bir gezip görün bakalım yüzü gülen kaç kişi var?
Neziha Mutlu
Neziha Mutlu 12 saatler önce
Ağzına sağlık 80'leri konuşanların 👍👍👍
Mehmet Çirkin
Mehmet Çirkin 12 saatler önce
Biz dokuz kardeşim merhum babam tek maaşla Hemi okuttu Hemi doyurdu şimdi bir aylede dört kişi karı koca memur geçinemiyor bunun sorumlusu iktidar bunun lamı çimi yok
Münir Göçoğlu
Münir Göçoğlu 12 saatler önce
Evet kadın çok doğru söylüyor 1969 doğumluyum o yllarda bir tek babam çalisiyordu 6 kişilik aile kahvaltıda sucuk,kaşar yumurta,peynir,zeytin,reçel her şey vardı tabiiki sucuk ve kaşar zaman zaman olurdu. Etsiz kiymasiz yemeğimiz yoktu haftada bir mutlaka biftek yada pirzola köfte yerdik. Şimdiki cocuklar tavuk etini rüyalarında goruyor et yerine tavuk ciğeri yiyor. Yemin ederim söylediklerim doğru ve babam bütün bunları işçi maaşıyla tek başına yapıyordu. Tek avantajımız kira vermiyorduk ev kendimizindim.
ZÜLFİKAR Kansiz
ZÜLFİKAR Kansiz 12 saatler önce
Ablanın dediği doğru.Şu anda az veya çok mülk almış olanlar dedelerinden kalan mallar ile geçiniyorlar.O dedelerde bunları 80 ve 90 yıllarında yaptılar.
Berrin Akdoğan
Berrin Akdoğan 9 saatler önce
Mutsuz,neşesiz insanlar ülkesi olduk,yazık bu gençlere. Çocuklarına bisiklet alamayan insanların son yıllarda holding sahibi olduklarını görüyoruz,işin sırrı burda...
Mehmet A
Mehmet A 12 saatler önce
Sondaki amca süper konuştu Allah uzun sağlıklı UMUTLU hayat versin
Hakan Ulucan
Hakan Ulucan 12 saatler önce
80 döneminde teneke kutuda bisküvi olurdu. Rahmetli babam çuvalla şeker bisküvi düzinelerce karpuz sayamazdik. 5 Çocuğunu okuttu! İyiki bu zamanları görmedi .
Sonraki
BU VİDEOYA HAYIR DERSEN ÖLERSİN!
26:16
NAYEON "POP!" M/V
2:51
görünümler 8 322 621
NAYEON "POP!" M/V
2:51
görünümler 8 322 621