Karanlık

KAÇIŞ Dizi İncelemesi - Disney'de Bile KAÇIŞ Yok!

Murat Soner
Abone ol
görünümler 1 817 400
99% 109 000 1

Disney Plus'ın ilk yerli dizisi olan Kaçış ile ilgili bir inceleme videosu yapmak için bütün bölümlerinin yayınlanmasını bekledim. Aslında diziye başlarken çok ümitliydim ama ilk 2 bölümünde fenalıklar geçirdim. Ama videoda da dediğim gibi, bu bölümleri atlattıktan sonra biraz daha kendine gelen ve merak uyandıran bir senaryo olsa da, Kaçış bence platformun diğer dizilerinin yarattığı yüksek beklentiyi düşürdü maalesef.

Daha önceki videolarımdan belki şunlar da dikkatinizi çekebilir:

SENDEN DAHA GÜZEL Dizi Eleştirisi: trvid.com/video/video-h-L7uqopRkU.html
KUŞ UÇUŞU ELEŞTİRİSİ - DONATIN!: trvid.com/video/video-eV7uFI_ufZA.html

Sosyal Medya Hesaplarım;
Twitter: goo.gl/oVnQ9J
Instagram: goo.gl/5DVH6h

katma

 

15 Ağu 2022

Paylaş:

Paylaş:

Herunterladen:

Yük bağlantısı.....

Ekle:

Çalma listem
Daha sonra izle
YORUMLAR 5 621
kartalıngururununyankısınınatesi
"Ölenlere acıma Harry, yaşayanlara acı. Özellikle bizim yerimize Türk dizisi izleyen Murat Soner'e.."
Mehmet Yılmaz
Ülkeye giren insanı Türkleştirdiğimiz gibi, ülkeye giriş yapan platformuda kendimize benzetiyoruz. Yerlileşip sıradan işlere aynen devam.
亗𝔾𝕒𝕞𝕖𝕣 𝕋ü𝕣𝕜亗
En büyük hobim türk dizilerini izlemeyip,Murat Sonerin eleştitilerini izleyerek kendimle gurur duymak
m&m
50 yıl önce yapılmış filmlerin nasıl daha iyi efektleri oluyor ya aklım almıyor
GÖZDE ÇİÇEKÇİOĞLU
Murat Soner'in tüm videolarıyla seri yapıp Disney'e koysalar belki dizilerimizle rezil olmanın eksisini bir Türk'ün müthiş kıvrak zekasını da göstererek artılarız. Harikasın Murat Soner. Hayran olmamak ve haykırarak gülmemek elde değil.
Erkut Polat
Erkut Polat Gün önce
Yemin ederim dizilerden daha çok gülüyorum burada😁😁 muhteşemdin murat abi ve inşallah bizimde güzel düzgün dizileriniz olur bir gün 🤲
zeyzs
En büyük hobim türk dizilerini izlemeyip Murat Soneri'n eleştirilerini izleyip "ulan iyiki izlememişim" diye kendimle gurur duymak.
D.
Disney demiş ki bu ülke zaten hızla Araplaşıyor bunlara da böyle dizi layık. Murat bey her zamanki gibi harika yorumlamış.
minire eyyubova
Allah sizi güldürsün, Soner bey! Komedini de, trajedini de aynı tatla süslüyorsunuz. Var olun. Dizileri izlerken almayacagımızı keyfi, sizi analizde alıyoruz.👏
duygumdakiler
duygumdakiler 21 gün önce
Ne Disney'e ne de Disney Plus TÜRKİYE'ye uyan bir dizi, gerçekten nedir bu böyle? İçim daraldı izleyemedim bile...
meltem
Dizilerden başını kaldırmayan anneme murat Soner videoları izletmeye başladım geçmiş tüm videolari başa sararak izliyor ama bu sefer de videolarıni dizi izler gibi elinde çayla çekirde ile izliyo ama olsun bu yerli yersiz dizilerden kurtuldu artık bana böyle diziler izleme ne biçim dizi yapmışlar vb. öğütler veriyo
Beren🌼
Beren🌼 21 gün önce
Moralim bozuk olunca direk murat Soner dizi yorumu izliyorum kahkaha atıyorm resmen 😄
elfida
bizi bilmem kaç liralık masraftan kurtarıp dizileri ayağımıza getiren adam✍🏻 dndmdmd
Hiç
Amerikalı ev arkadaşımla tv izlerken Fetih1453 denk gelmişti, daha önce izlememiştim ama en iyi görsel efektler kullanıldı falan diye duymuştum dedim bu Türk filmi falan bi gururlanmalar bu da sessizce izlemeye devam etti savaş sahneleri başlayınca kahkahalar atmaya başladı bir süre sonra gözünden yaş geldi hadi ben yatıyorum diyip odasına gitmişti, o gün daha net anlamıştım dizi/film sektöründe ki durumumuzu
Havin Yüksel
Şu an Yks'ye hazırlanıyorum ve benim gibi olanların bildiği gibi dizi ya da film izlemek için çok fazla vaktimiz olmuyor. İçtenlikle söyleyebilirim ki Murat Soner sayesinde hangi dizi ya da filmi izlemem gerektiğini daha rahat seçebiliyorum ve bu sayede bana hitap etmeyen veya kalitesiz bir yapım uğruna zamanımı harcamıyorum. (Bu Murat Abi'ye küçük bir teşekkür yorumudur :) )
Esra Baytekin
Yemin ederim film izlemek yerine sizi dinlemek daha kaliteli vakit geçirmek demek 😂
selin
Murat Soner'in videolarının dizilerden daha eğlenceli ve kaliteli olması 😂
Dilek Çelik
İki haftadır her gün kontrol ediyorum yeni video varmı diye malesef yok ister dizi ister film olsun hiç bir önemi yok eleştirilerinizin bağımlısı oldum sanırım😊 yeni video gelsin lütfen🙏🏻🙏🏻
gazel
Murat Soner'in; dizide çoğu kişinin "ben Türkçe pek bilmiyor" deyip şakır şakır Türkçe konuşmasına ve başrol kadının "ben ablamı bulmak için bilerek geldim buralara kadar" deyip ablasını bulmak için hiçbir şey yapmamasına ve ordan oraya sürüklenirken başrol erkegimizden yardım istemesine de takılacağını düşünmüştüm. Onun dışında izlerken kesin eleştirir dediğim her şeyi eleştirmiş.
Yusuf ÖzTürk
Murat abi senin kanala yeni denk geldim ve anlatımına hayran kaldım cidden insanlığa farkındalık katmaya ve bilinçlendirmeye çalıştığın ve beynimizi saçma sapan dizilerlerle yıkamaya çalışan bunuda bize kadına şiddetin ne kadar pis bir hastalık gibi göstermeye çalışmış zannedip bilinçaltına gizlice yerleştirdiklerini bize anlatarak öğrettiğin için teşekkür ederim.
Sonraki
Kenia OS - Mía Mía (Video Oficial)
2:38
Gelsin Hayat Bildiği Gibi - 1. Bölüm
2:06:55
Kenia OS - Mía Mía (Video Oficial)
2:38