Karanlık

Kız arkadaşından intikam

Afranurshn
Abone ol
görünümler 601 144
99% 19 000 1

katma

 

24 Kas 2022

Paylaş:

Paylaş:

Herunterladen:

Yük bağlantısı.....

Ekle:

Çalma listem
Daha sonra izle
YORUMLAR 573
Ebru B
Burdan net çıkan şey "Adam kızı unutamamış" içine ne büyük yara olmuş .. :D kız ise çoktan başka diyarlardamış...
RAM BAY
Yanlış yapmış. Kızı hiç aramayacaktı. Kız kendisi dizide görüp şok olacaktı. Öyle "Hani bir zamanlar senden hiçbir şey olmaz deyip terk ettiğin hayalperest bir genç vardı." der gibi kızı arayınca kapak hava kaçırmış, anlamı kalmamış.
Oktay Levent
Ben sana vali olamazsın demedim adam olamazsın dedim misali anlayana 😂
Orhan Uyan
Kız doğru demiş..bugun bunu anlatman ve bununla kibir yapman en büyük örneği.
Emrah Ayvaz
burda zafer kızın çünki unutulmadim hissi verir.
Tuba nur
Yıllar sonra değişmeyen tek şey çocuk kalmış olman …
Emre
Hiç kaale bile almadım diyor seneler sonra kızın söylediği söz için onu arayıp hınç alıyor. Gerçekten kaale almamış bide alsaymış...
Anonymous Virus
Ego problemlerin mi var?
İsviçre KartaliBJK
Kız herhalde fena tekme koymuş adam o hırsla oyuncu olmuş😂😂
ilayda kumaş
Anladık ki kadınlar hep haklı 🙏🏻😊👏🏻😄
Lady Galadriel
Ben zaten o başarıyı elde etsem ve kendimi mutlu hissetsem bu başarıyla, dönüp vakit harcayıp da o kızı aramam. Kız haklı senden bişi olamaz 😂 sorry bro gerçekler acıtır git bir uzmana görün ve hayatı dolu dolu yaşamayı, anın keyfini çıkarmayı, kendini sevmeyi falan öğren. Bunlar sonradan öğrenilebilir şeyler. Hala kendini o kıza ispatlamak peşindesin, artık kızı nasıl bir yere koyduysan kendi öncelik sıralamanda.. kendini kendine ispatla başkasına değil. 15-16 yaşındaki takıntınla saçma sapan hareketler yapmışsın yardım almalısın bence. Ha bir de dip not: o egonu da önce azıcık bir indir.
cansu el
Bu nasıl bir kompleks 🤭
Orkhan Hasanov
Bence kız hala haklı
Mathilda🌱
Çok anlamsız bir hareket olmuş. Kendiyle çelişiyor hem çocuğuz diyor hem dediğini takmadım diyor kızı da unutmamış . Kız başka diyarlardayken de araması saçma olayın tam tersi olsaydı yani kız geri dönüp eskisi gibi olmaya çalışsaydı asıl o zaman kapak olurdu.
Minciye Yel
Olmamış oğlum yine olmamiş hadi kızdan intikam aldın fakat olan adam bu kadar insanın karşısına çıkıp ben oldum demez
Kuzey
Oldum dediğin yer bittiğin yerdir. Yarın hakkında tek bildiğimiz bu gün Pazartesi ise yarın Salı gerisi milyon tane olasılık.
T T
Başarıyı yada başarısızlığı niye bu kadar büyütürüz ki yaşayacağımız ömür max 90 sene onurlu yaşayalım imanlı ölelim yeter, gerisi boş
Anıl Yılmaz
Kız haklıymış.
Fatıma Şirin
senden hiçbir şey olmayacak'ın anlamını anlayamamış :( üzüldüm aslında çocuğun adına... ben de gördüm böyle insanlar, böyle hayatları hırslarla saçma sapan işler yapmakla geçer ve adını bile hatırlamadığın kişi dönüp sana bak gördün mü diye kapak yaptığını sanır, sen de çok öngörülüymüşüm gerçekten bi şey olmamış yazık der geçersin. sen haklı çıktığınla, o da bir şey olduğunu sanıp sana kapak yaptığını düşünerek içten içe gülersiniz karşılıklı, hayat :)
Tahsin Erdoğan
KENDİNİ AVUNDURMA DEDİKLERİ BU OLSA GEREK...
Sonraki