Karanlık

Cranberry Sorbet | Chapter 4

Kızılcık Şerbeti
görünümler 4 722 793
50% 1 1

Kızılcık Şerbeti’nin 4. Bölümünde; Olaylı düğün gecesinden sonra herkes normal hayatına dönmüştür. Ancak Pembe’nin evlilik geleneklerinin bir türlü son bulmaması Kıvılcım’ı zorlamakta, yine de kızı için elinden geleni yapmaya çalışmaktadır. Çeyiz konusunda iki annenin yaklaşımı Doğa’nın üzülmesine yol açar. Nilay ve Doğa arasındaki gerginlik çok açık bir şekilde ortaya çıkacak, iki elti kozlarını paylaşacaktır. Kayhan’ın nişanlısının muhafazakâr aileye hoş görünmek için türban takmış olması hem Kıvılcım’ı hem de kızlarını rahatsız etmiştir. Bu arada küçük kızı Çimen ile Ömer’in oğlu Metehan arasında yaşanacak tatsızlıklar, Kıvılcım ve Ömer’i bir araya getirecek, ikisi de birbirlerinden etkilendiğini anlayacak ancak renk vermeyeceklerdir. Düğünde yaptığı sürpriz muhafazakâr aileyi kızdırdığından, Alev bu yanlış anlamayı düzeltmeye çalışacak, ancak bu iyi niyetli çabası ona çok daha pahalıya patlayacaktır.

Kızılcık Şerbeti’nin kısaca konusu:

İyi eğitimli, realist ve modern bir kadın olan Kıvılcım (Evrim Alasya), eşinden boşandıktan sonra dimdik ayakta kalmış, iki kızını da inandığı değerler doğrultusunda yetiştirmiştir. Küçük kızı Çimen (Selin Türkmen) henüz liseye devam etmekte, büyük kızı Doğa (Sıla Türkoğlu) ise üniversitede diş hekimliği okumaktadır. Kıvılcım’ın tek isteği çocuklarının ileride başarılı ve mutlu olmalarını görmektir. Doğa’nın daha üniversiteye girdiği ilk yıl erkek arkadaşıyla evlenmesiyle büyük bir hayal kırıklığı yaşayan Kıvılcım, hayatının şokunu kızının kocasının ailesiyle tanışmasında yaşar. Doğa’nın kocası Fatih’in (Doğukan Güngör) ailesi muhafazakar bir ailedir. Kızının hayata bu kadar farklı bakan bir aileyle yapamayacağını düşünür. Doğa ise aşklarının her türlü farklılığın üstesinden geleceğine inanmaktadır. Kızılcık Şerbeti; doğruları aynı, yöntemleri farklı olan iki uç aile arasında kalan bir aşk hikayesidir.

Kızılcık Şerbeti’nin oyuncu kadrosunda; Barış Kılıç, Evrim Alasya, Settar Tanrıöğen, Sıla Türkoğlu, Sibel Taşçıoğlu, Doğukan Güngör, Müjde Uzman, Aliye Uzunatağan, Feyza Civelek, Ceren Yalazoğlu Karakoç, Emrah Altıntoprak, Feray Darıcı, Selin Türkmen, Özlem Çakar, Oral Özer, Rahimcan Kapkap, Serkan Tınmaz, Tuana Gizem Uzunlar yer alıyor.

Kızılcık Şerbeti yeni bölümüyle Cuma 20.00'de Show TV’de!

Kızılcık Şerbeti TRvid kanalına abone olmak için ➡ showtv.tv/fsGmQ8
Kızılcık Şerbeti Facebook hesabını takip etmek için ➡ facebook.com/kizilcikserb...

katma

 

17 Kas 2022

Paylaş:

Paylaş:

Herunterladen:

Yük bağlantısı.....

Ekle:

Çalma listem
Daha sonra izle
YORUMLAR 3 088
Kızılcık Şerbeti
Kızılcık Şerbeti 14 gün önce
Kızılcık Şerbeti TRvid kanalına abone olmak için ➡
zeliha kararmış
zeliha kararmış 14 gün önce
Nursema'yı bu kadar garip davrandırtmasanız, çok zorlamışsınız, insanın hassasiyetlerinin olması ile yabani olması arasında kalın bir çizgi var. o kadar zengin, cemiyet içinde ama tuhaf davranıyor ıssız adada büyümüş gibi. Çok daha doğal olabilir sahneler. Çok hikaye uçları var sahnelenebilecek
Behiye
Behiye 14 gün önce
"Başkaları için yaşayan insanlara benim tahammülüm yok." Ne kadar doğru bir söz.👏
Z Vet
Z Vet 14 gün önce
Ömer karakterini canlandiran Barış Kılıç oynadığı her dizide aşık oluncak adam
E Nur
E Nur 14 gün önce
Başroller birbirleriyle çift olarak duygularını seyirciye geçiremiyor. Diziyi kıvılcım yürütüyor ❤
Ay ışığı
Ay ışığı 14 gün önce
Senaristlerin muhafazakar ailelerin nasıl yaşadıkları hakkında bilgi sahibi olmadıklarını düşünüyorum. Ya da böyle bir değişik aile yazmayı tercih etmişler. Yani oğulları evlilik dışı bebek sahibi olunca normal karşılayıpta, kız kıza akşam yemeğini a normal karşılamak, Amerika'da okumuş Nursema'nın uzaydan gelmiş gibi yaban olması gibi bir sürü absürt durum var. Gerçi hiç bir dizi gerçek hayatı birebir yansıtmıyor. Dizi diğerlerinden farklı en azından.
MS
MS 4 saatler önce
Mustafa’nın ağlama sahnesi içime oturdu. O kadar güzel dozunda olmuş ki, oynayanı ,yönetmeni ,senaristi ayrı ayrı tebrik ediyorum. Abartı olmayan hayatın içinden anları yakalamışlar.
Bircan İ.
Bircan İ. 14 gün önce
Mustafa'nın Fatih kadar akıllı ve pratik olmaması sebebiyle babası tarafından reddedilince o hali beni çok üzdü.. 💔 Öyle saf, iyi birine böyle Nilay gibi şeytan kadınlar denk gelir zaten..
Ayşə Şəmsiyyə Rəcəbli
Mustafanin akitdigi göz yaslarina kalbinin derinliklerinde hiss etdiyi yetersizliye aglamasina ,babasina kendini isbat etmek icin elinden geleni yaparak çabalamasi fakat kimsenin fark etmemesi ,yetersiz diyip hic bi zaman insan yerine konmamasina kisacasi akittigi goz yaslarina kalbimi biraktim❤️
Ikbal Yavuz
Ikbal Yavuz 14 gün önce
Kıvılcımın dik duruşu adaletli oluşu
Sumeyye Pala
Sumeyye Pala 14 gün önce
Bu nilayin saçlarına bir benmi gülüyorum 😀
ŞeymaNur Yad
ŞeymaNur Yad 14 gün önce
Pembe karakterinin dinimizi böyle güzel anlatması harika 🥰🥰👍
Magdalena Las
Magdalena Las Gün önce
Dziękuję bardzo twórcom serialu "Kizilcik Serbeti" za udostępnienie tekstu do filmu w tylu językach, a zwłaszcza w moim ojczystym - języku polskim! Uważam to za wspaniały gest w stronę fanów nie mówiących po turecku. Dziękujemy 💗
Belirsiz İntegral
Belirsiz İntegral 14 gün önce
Kıvılcımın her şeye rağmen dimdik ayakta durmasını alkışlıyorum cidden.
Aydan Akbar
Aydan Akbar 14 gün önce
+Dinibütün erkekler adlatmaz mı diyorsunuz?
sevendayyy Sevendayyy
sevendayyy Sevendayyy 14 gün önce
Kıvılcım ve Ömer karakterlerinin ikili iletişim veya ilişkilerine daha çok yer vermeleri gerekir. Birbirleriyle uyum içinde anlaşmaları ve ufak şakalaşmaları çok hoş :)
Gizli Kalmış Fikirler
Mustafa, aklı başında bir beyefendi ona niye bir rahatsızlığı varmış gibi davranılıyor, böyle yaptıkları için Mustafa'da bir işe başlamak istediğinde geri planda kalıyor haliyle. Ömer'le dertleştiği sahneye çok üzüldüm, çocukluk insanın tüm hayatında izleri olan bir dönem çocuklarımıza bunu yaşatmayalım.
Buse Kazar
Buse Kazar 21 saatler önce
Mustafa’ya o kadar üzüldüm ki.. hevesle sormuştu oysa. Ailesi bir dert eşi bir dert yazık ya.
Buse Topal
Buse Topal 14 gün önce
Kıvılcım kapalılara tepkisi dışında her konuda yerden göğe kadar haklı.
Fadime Yüksekdağ
Fadime Yüksekdağ 14 gün önce
Mustafa o kadar masum şekilde bu işi ben yapabilir miyim dedi ki üzüldüm ona
Sonraki
Cranberry Sorbet | Chapter 5
2:09:50
görünümler 3 000 000
Kan Çiçekleri 1. Bölüm
1:12:17
görünümler 11 000
Güzel Günler 5. Bölüm @guzelgunlerdizi
2:20:49
100 Kids Vs 100 Adults For $500,000
15:23
görünümler 30 621 094
Hayat Bugün 1. Bölüm
2:01:21
görünümler 2 700 000
Cranberry Sorbet | Chapter 3
2:06:24
görünümler 4 300 000
Gecenin Ucunda 8. Bölüm
2:29:28
görünümler 1 700 000
Kaybolan Yıllar 1. Bölüm
1:16:41
görünümler 409 000
100 Kids Vs 100 Adults For $500,000
15:23
görünümler 30 621 094