Karanlık

Job interview - how to prepare effectively in 15 minutes? # 4

Idea dla Ciebie
görünümler 6 283
100% 138 0

If your interview is approaching and you don't have much time to prepare, then this video is for you :)

Hi, my name is Agnieszka. The experience of the experts with whom the Foundation "Idea dla Ciebie" works in recruiting employees allowed us to create a film, after watching which you will be able to quickly and perfectly prepare for the interview.

Did you know that it is worth answering the same questions a bit differently when you talk to a representative of the HR department, differently if your future supervisor is the recruiter and the owner of the company expects slightly different answers?

Do you know what you should do before the interview?

How to effectively negotiate a salary?
How Can I Deal With Stress?
How to positively surprise a recruiter?

In this video, I also discuss a FEW FREQUENTLY ASKED QUESTIONS such as:

What motivates you to work?
Could you please tell us something about yourself?
Why do you want to change your job and work with us?
What are your strengths and weaknesses?
How much would you like to earn?
Do you have any questions?

You will also find SAMPLE ANSWERS to the above-mentioned questions that will positively surprise your interlocutor!
Remote job interview - is becoming very popular nowadays. In this video you will also find information on what to pay attention to if you are waiting for an INTERVIEW ONLINE.

If you are interested in this subject - I invite you to watch :)

Contact us: biuro@ideadlaciebie.org
www.ideadlaciebie.pl/

katma

 

16 Kas 2021

Paylaş:

Paylaş:

Herunterladen:

Yük bağlantısı.....

Ekle:

Çalma listem
Daha sonra izle
YORUMLAR 25
Aleksandra J.
Aleksandra J. 6 aylar önce
Mnóstwo cennych wskazówek i genialnie przedstawione wszystkie aspekty rozmowy kwalifikacyjnej! Mimo, że aktualnie nie potrzebuję tych informacji to i tak obejrzałam film od początku do końca z ogromnym zainteresowaniem. Jestem pewna, że wrócę do niego w przyszłości. Tymczasem udostępniam i puszczam dalej w świat. Niech pomaga innym znaleźć wymarzoną pracę 😉
Idea dla Ciebie
Idea dla Ciebie 6 aylar önce
Bardzo dziękuję :)
Ala Huczek
Ala Huczek 6 aylar önce
Film bardzo pomocny dla wszystkich szukających pracy.
Idea dla Ciebie
Idea dla Ciebie 6 aylar önce
Bardzo mi miło, dziękuję.
Matt Reggie
Matt Reggie 29 gün önce
Negocjowanie stawek? Śmiechu warte. Pracodawca mówi po prostu, ile jest skłonny zapłacić osobie na konkretnym stanowisku, posiadającej takie a takie doświadczenie zawodowe. I krótka piłka: albo Pan/Pani się zgadza, albo kończymy rozmowę, a w przypadku kontaktu face to face - tam są drzwi. I tyle. Negocjować można w przypadku, gdy ma się naprawdę długi staż pracy, albo posiada kwalifikacje, których inni nie są w stanie zdobyć. A takich nie ma :) A jeśli jest inaczej, to proszę o filmik instruktażowy dla pracowników świeżo po studiach, bez doświadczenia, ale chcących od razu zarabiać minimum 6 - 7 tysięcy na rękę. Porady mają być skuteczne :)
Idea dla Ciebie
Idea dla Ciebie 12 gün önce
Ależ oczywiście, że zdarzają się przypadki o jakich piszesz. Najczęściej jest tak w bardzo małych firmach lub sztywnych korporacjach, gdzie aby budżet się domknął lub zgadzał z wytycznymi, dane stanowiska muszę mieć maksymalnie określoną pensję (ale i tam odpowiednio negocjując, można dostać kilkaset złotych więcej). My jesteśmy praktykami, nasz ekspert rekrutował osoby na różne stanowiska (od produkcyjnych po dyrektorskie) i w naszym filmie zawarliśmy jak najbardziej prawdziwe i działające porady. Zdarzało nam się personalnie pomagać osobom starającym się o pracę i nie spotkaliśmy się z przypadkiem, gdzie choć jedna z metod nie pomogłaby w negocjacjach. Pomyślimy o dodatkowym filmie i oczywiście zawrzemy tylko skuteczne porady :) Pozdrawiam :)
Spankhouz
Spankhouz Aylar önce
Praca za darmo? W zadnym wypadku. A co do stawki to z doswiadczenia wiem ze trzeba od razu negocjowac tyle ile chcemy poniewaz pozniej jest ciezej.
Idea dla Ciebie
Idea dla Ciebie Aylar önce
Majster mówi do pracownika: - Ile razy mam powtarzać, że nie wolno używać komórki w pracy? - Ale panie majster, kto tu pracuje? :) A tak poważnie, pracę "za darmo" omawiam od min: 24:50. Chodzi tu o to, aby wynegocjować jak najwyższą pensję właśnie na samym początku. Jeśli od razu negocjujemy konkretną, docelową kwotę, wówczas pracodawca używa argumentów, aby ją obniżyć i zatrzymujemy się w jakiejś średniej (w okolicy) pensji. Natomiast jeżeli chcemy dostać pensję znacznie wyższą, niż średnia w danym rejonie, na danym stanowisku, wówczas musimy użyć niekonwencjonalnych metod. Przy ubieganiu się o niektóre stanowiska naprawdę bardzo dobrze zadziała umowa z szefem, iż np pierwsze 2 tygodnie będziemy pracowali za darmo, ale jeśli osiągniemy dany cel (np. sprzedażowy, który jest znacznie wyższy niż przeciętnego handlowca w tej firmie), wówczas będziemy oczekiwali pensji w kwocie X, (która będzie znacznie wyższa niż przeciętna). W tym wypadku już na początku jesteśmy umówieni na wysoką kwotę. Jeśli natomiast standardowo umówimy się od początku na konkretną kwotę, to raczej będzie ona w widełkach danej firmy i tak jak mówisz, może być ciężko później ją zwiększyć. Podobnie jest z drugą metodą. Gdy już na początku umówimy się na wysoką kwotę po okresie próbnym, gdy w okresie próbnym nasza pensja będzie znacznie niższa, to już na samym początku jesteśmy umówieni (i jak się postaramy będziemy mieli to w umowie), na odpowiednio wysokie wynagrodzenie po okresie próbnym. Ale to co najważniejsze to fakt, iż pokazujemy pracodawcy, iż jesteśmy świadomi, że okres próbny jest w dużej mierze przeznaczony na naukę, za to później jako przeszkolona osoba oczekujemy godziwego wynagrodzenia. To są rzeczy, które po pierwsze wyróżnią nas wśród kandydatów, a po drugie pokażą, iż będziemy świadomym i wartościowym członkiem zespołu. Ale najważniejsze, żeby metoda negocjacji była dopasowana do sytuacji danej osoby. Powodzenia na rozmowie :)
Skowroński Marcin
Skowroński Marcin Aylar önce
Jak się przygotować w 15 minut a film trwa 29 minut, coś poszło nie tak xD
Idea dla Ciebie
Idea dla Ciebie 3 gün önce
@Aviann I się czas będzie zgadzał :)
Aviann
Aviann 6 gün önce
Trzeba oglądać w prędkości x2 po prostu :)
Skowroński Marcin
Skowroński Marcin Aylar önce
@Idea dla Ciebie Domyślam się, po prostu zabawna zależność :D
Idea dla Ciebie
Idea dla Ciebie Aylar önce
To pewnie przez zakrzywienie czasoprzestrzeni :) A tak na poważnie to czasami, aby o czymś opowiedzieć, trzeba użyć większej liczby słów, ale stosując zawarte w tym filmie wskazówki do każdej rozmowy można przygotować się w max 15min. Pozdrawiam serdecznie :)
Ludwik Janczura
Ludwik Janczura 6 aylar önce
Ciekawe podejście...
Idea dla Ciebie
Idea dla Ciebie 6 aylar önce
Dziękuję :)
uk d
uk d 2 aylar önce
przydatny poradnik ale gestykulacja straszliwie drażni :O
Grzegorz S
Grzegorz S 2 aylar önce
Prawda, treść jest naprawdę dobra. Wykorzystam kilka trików. Jak dla mnie dzięki gestykulacji lepiej się ogląda, ale to juz kwestia gustu... i do tego "te słowa nie wypowiedziane"... Genialne!
Idea dla Ciebie
Idea dla Ciebie 2 aylar önce
Cześć. Cieszę się, że film był przydatny. Jeśli są tematy o których warto byłoby nagrać materiał, podziel się z nami w komentarzu. A gesty... hmm... mówią, że "myśl to gesty już zaplanowane, choć słowa jeszcze nie wypowiedziane". Pozdrawiam :)
Max Maxim
Max Maxim 24 gün önce
Boje się tej pani…
Max Maxim
Max Maxim 3 gün önce
@Idea dla Ciebie :). Każdemu życzę emerytury przed 50 ;).
Idea dla Ciebie
Idea dla Ciebie 3 gün önce
@Max Maxim W takim razie życzę spokojnej emerytury.
Max Maxim
Max Maxim 12 gün önce
@Idea dla Ciebie u mnie widełki już się skończyły. Retired. :). Przed 50. Za to od 20.
Idea dla Ciebie
Idea dla Ciebie 12 gün önce
@Max Maxim Dziękuję za służbę naszej Ojczyźnie. To prawda, w służbach możliwości negocjacyjne są ograniczone, ale zawsze warto próbować, aby być bliżej górnej granicy widełek. Pozdrawiam :)
Max Maxim
Max Maxim 12 gün önce
@Idea dla Ciebie zgoda. Ja jednak nie jestem wyznawcą teorii lecz...po prostu zostałem żołnierzem a potem policjantem. Zaleta - jasne zasady naboru bez oceny subiektywnej (z wyjątkiem psychologów) i..w zasadzie brak możliwości zwolnienia z pracy :). Polecam tym co się czują na siłach.
Sonraki
DIGGING A SECRET TUNNEL UNEDITED
27:51
görünümler 1 365 998
I Survived On $0.01 For 30 Days - Day 22
15:26
DIGGING A SECRET TUNNEL UNEDITED
27:51
görünümler 1 365 998