Karanlık

İyilik kahramanı bir kadın; Ayşe Tükrükçü (İyi Hikayeler 8 Aralık 2019)

NTV
Abone ol
görünümler 6 809
99% 116 1

Daha Fazlası İçin Abone Ol → bit.ly/2yKl4Tl
Umut veren, fark yaratan, ilham kaynağı olan “İyi Hikayeler”, Nef Vakfı ile birlikte 8 Aralık Pazar 18.15’te NTV’de başlıyor. “İyilikler daha da büyüsün, yayılsın ve hepimize dokunsun” mottosuyla başlayacak bu iyilik hareketi, farkındalığın artması ve iyiliklerin çoğalmasını hedefliyor.
İzleyicilerin de desteğiyle ekrana gelecek İyi Hikayeler’de; Anadolu’nun dört bir köşesinde yapılan iyilikler ve kahramanları tüm Türkiye’ye duyurulacak. İzleyiciler kendilerine yapılan iyilikleri, e-posta yoluyla gönderebilecek ya da Twitter ve Instagram’dan İyi Hikayeler’i takip ederek etiketiyle paylaşımda bulunabilecek.
İyi Hikayeler’in ilk bölümünde ise iyilik kahramanı bir kadın; Ayşe Tükrükçü izleyiciyle buluşacak. Daha çocuk yaşta inanması güç olaylarla karşılaşan, zor bir hayatı olan ancak inatla kendini yerden kaldıran Ayşe Tükrükçü; yaşadığı zorlukları, tahammül gücünü ve hayata dört elle sarılışını anlatacak. Hayata Sarıl Lokantası’yla her gece evsizlere çorba dağıtan bir sivil toplum kahramanı haline de gelen Tükrükçü, bütün Türkiye’ye dokunan hikayesiyle ilk bölümün konuğu olacak. İyi Hikayeler, Berfu Güven’in sunumu ve Nef İcra Kurulu Başkanı Erden Timur’un yorumlarıyla 8 Aralık Pazar 18.15’te NTV’de.

katma

 

8 Ara 2019

Paylaş:

Paylaş:

Herunterladen:

Yük bağlantısı.....

Ekle:

Çalma listem
Daha sonra izle
YORUMLAR 10
Gueler sevgi
Gueler sevgi 9 aylar önce
🥺😢🥰💝💗💖🇹🇷 ayse ablam
Tuğba Taşkın
Tuğba Taşkın Yıl önce
Erden Bey kitap yazmayı dusunuyomusunuz. Çünkü hayatımda ilk kez sizi dinlediğim şu saatlerde içimdeki beni bulmama vesile olmanız aslında iyiliğin ne kadar önemli olduğunu bilsem de bir kez daha anladığım ke dimi kaybettigim dönemde kendimi tekrar bulduğum su dönemde sizi dinlemek bana çok yardımcı oldu
Levent Güneş
Levent Güneş Yıl önce
+ 5 askı ❤
Yildiz Celik-Özcan
Erden Timur tam bir is insani !!! Peygamber efendimizin ahlak-i muhammedi hirkasini giymis özü, sözü güzel evlat helal olsun sana ve senin bu alemedeki misyonuna bu dünya'ya niye geldim diye sordugun bu ilk soruya ? gözünün...elinin...yüreginin dokundugu tüm yaratilmislara ayrim yapmadan verdigin destekler gelecegimiz olan evlatlar icin kurdugun platformlar Vakif calismalari Genc Nefesler basta olmak üzere maddi manevi her sey icin hele bu program icin binlerce defa Allah sizden razi olsun…bu dünyada iz biraktiniz vesselam…..
7iklim 4mevsim
7iklim 4mevsim Yıl önce
ayşe hanım namus kahramanıdır..ümit kahramanıdır..sağlıkla afiyetle ve fazlasıyla hakettiği daha güzel günler nasib etsin rabbim ona..
çiçek dünyası
Lütfen ayşe sultan sağlıklı kal kalbi güzel kal sevgi ile kal mucize kadın
çiçek dünyası
Maraş tan yazıyorum ayşe sultan ı uzun zaman dir takip ediyorum gelişimini izlemek iyiliğin öncüsü olduğunu görmek beni çok mutlu ediyor dilerim allah sana güç versin kuvvet versin sen iyiliğin temsilcisi sin hep iyi kal güzel kal kalbin hep güzel kalsın hep sağlık li kal
Ferhunde Yenli
Ferhunde Yenli Yıl önce
İyıki VARsINNNN AYŞE'mmmmmm ❤❤❤❤❤❤❤❤
sosyal etkinliklerimiz
Çok güzel anlatmasına esaret çıkmak...
sosyal etkinliklerimiz
Yüreğine sağlık
Sonraki
Liderler Zirvesi- Erden TİMUR
53:07
görünümler 26 000
GROWING UP Mod in Among Us
15:18
görünümler 5 506 562
OLYMPICS 2021 is very broken
9:16
görünümler 2 169 114
Arka Koltuk- Erden Timur 5 Şubat 2017
29:57
Beşiktaş - Kayserispor Hazırlık Maçı
2:11:06
Sen Çal Kapımı 47. Bölüm Fragmanı
0:48
Ada Masalı 7. Bölüm 2. Fragman
0:58
görünümler 1 036 895