Karanlık

İlahiyatçı Davut Dağ'a Kazık Sorular

Efe Aydal
Abone ol
görünümler 667 805
100% 14 000 0

Eğlence

katma

 

29 Haz 2022

Paylaş:

Paylaş:

Herunterladen:

Yük bağlantısı.....

Ekle:

Çalma listem
Daha sonra izle
YORUMLAR 178
Eren Balkan
Eren Balkan Yıl önce
Üniversite öğrencisiyim, bu yaşıma kadar din kültürü dersi ve neredeyse her yaz camiye gönderilmiştim. Şu 4 saatlik videodaki bilgiler kadar çok şey öğrendiğimi hatırlamıyorum. Davut hocanın yorumları ve bilgisi gerçekten inanılmaz, soruları paslayıp geçmek yerine gerçekten cevap vermesi beni çok mutlu etti. Efe abinin de soruları gerçekten çok iyi her zamanki gibi. Umarım bir sonraki videoyu da en kısa sürede çekersiniz.
Mesut Can YILMAZ
Mesut Can YILMAZ Yıl önce
Davut Dağ'ı bu videoyla tanıdım. İlahiyatçı birinin ilk defa olayları kırpmadan, saptırmadan anlattığına sahit oldum.Emekleriniz için teşekkürler.
Alişan ME
Alişan ME Yıl önce
Hiç yorulmadı , gayet güzel kendini ifade etti. İnsan kıvırmadıktan sonra böyle güzel kendini ifade edebiliyor demekki
Ömer Gezen
Ömer Gezen Yıl önce
Normalde ilahiyat ve din hakkında konuşan insanları sinirlenmeden asla dinleyemezken yaklaşık 4 saat boyunca hayran kalarak izledim. Davut Dağ'a çok teşekkür ederim, gerçekten bilgi sahibi olup dürüst bir şekilde konuşan birisini görmek güzeldi. Efe abi sana da bu imkânı sağladığın için teşekkür ederim.
Elektronomia
Elektronomia Yıl önce
Efe abi ben şahsen İslam'a inanıyorum ve ilkkez senin kadar saygılı ve Anlayışlı bir insan gördüm Davut hocamdan da gurur duyuyorum.
ismail duman
ismail duman Yıl önce
çok müthiş bi' yayın, kaos yok, kavga yok sadece bilgi var.
David Stricagnoli
Davut Hoca İslam'ın ilk yıllarındaki kültüre çok hakim, hiç bir hoca bize bunları anlatmıyor. Çok farklı bir bakış açısı katmış.
Echo Kilo
Echo Kilo 4 aylar önce
Bir ateist ile bir din insanının bu kadar birbirine saygı duyması her şeyden önemli.
Hakkı Önder
Hakkı Önder Yıl önce
İlk defa hiçbir şeyi kıvırmadan anlatan gerçek anlamda bilgili bir dindar gördüm.Umarım devamı gelir
ChickenLeg
ChickenLeg Yıl önce
Davut Dağ çok kibar, efendi ve dürüst bir insana benziyor.
İsmail Savaş
İsmail Savaş Yıl önce
Emeğinize sağlık, hocamıza saygılar. Bir daha ortak yayınınız olursa bazı ayetlerin açıklamalarını sorar mısınız? Misalen Maide 36-37. Bunun yanı sıra, bu eş durumlarını, o dönemim sosyolojik yapısını vs. Teşekkürler.
Rabia Hilal Kan
Rabia Hilal Kan Yıl önce
Birbirinize karşı olan saygınız tüm dinlerden daha güzel :)
Emre Özköse
Emre Özköse Yıl önce
1)Kur'an -ı Kerimin Yazım Tarihi 0:00 2)Ayetlerde Mucize Arama 55:10 3)İblis mi Şeytan mı? 1:31:38 4)İslam içi politik çatışmalar 1:20:10 5)Muhammedin Ölümü 1:35:24 6)Türklerin müslüman olması 2:32:40 7)Dindan olmayan milliyetçi olamaz ifadesi 2:37:00 8)Muhammed döneminde sahte peygamberler 2:54:15 9)Tevratın değiştirildiğinin söylenmesi 3:07:05 Üye soruları 1)Petra Kenti 2:03:40 2)Hadislerin Doğruluğu ve Yanlışlığı 2:14:57 3)İslam küçük bir coğrafyaya mı hitap ediyor? 2:27:51 4)Tanrının yaptığı imtihanın sonuçlarını bilmesi 3:04:28
Fatih Çubukcu
Fatih Çubukcu 4 aylar önce
36 yaşındayım ve bilmediğim o kadar şey varmış ki.. çok çok iyi bir soru cevap olmuş selamlar hepinize 🙋🏼‍♂️
oLdness_07
oLdness_07 8 aylar önce
Davut hoca dürüst ve dolu biri. İlahiyatçilar arasında azınlıkta olduğu kesin. Teşekkürler bu güzel yayın için. Çok bilgilendiriciydi.
İsa Demir
İsa Demir Yıl önce
Saatlerce emek verdiği için Davut Dağ'a teşekkürler. Güzel bir yayındı ve hakkını verdi dürüst şekilde her şeyi anlattı.
Oğuzhan
Oğuzhan Yıl önce
Davut Bey in emeğine ve vaktine sağlık keşke her Müslüman böyle olsa. Yıllardır benzer argümanları bir çok müslüman arkadaşa anlatmıştım ama bilgi benden geldiği için kabul etmemişlerdi. Şimdi bu videoyu gönderip hepsini göt edicem 😄
Me and myself
Me and myself Yıl önce
Kuranın yazıya dökülme ve kitaplaştırılma sürecini , bu süreçte oluşmuş olabilecek farklılıkları vs. araştırmak istiyorum. Hangi kaynaklardan araştırabilirim , tarihi süreçleri açısından en doğrusunu , en güvenilir olanını nerelerden öğrenebilirim ? Yardımcı olursanız sevinirimm
Berat Karabulut
Berat Karabulut Yıl önce
Bunca bilgiye rağmen hâlâ dinden çıkmaması çok şaşırtıcı geldi bana
Burak Saraçoğlu
Dakika dakika ayırman ve açıklama kısmında bunları vermen gerçekten o belli kitleye net ve anlaşılır şekilde açıldığını gösteriyor. adamsın !
Furkan Can Aşoğlu
Davut Dağ'ın dedikleri ne kadar doğru bilemem fakat kendi içinde tutarlı. Değişik bir İslam anlayışı var fakat olamayacak şeyler söylemiyor. Faydalı bilgiler vermiş. Faydalı bir yayın olmuş 👍.
VallaBillaValhalla
Efe’nin şu ana kadar ki en faydalı programı olmuş olabilir. Konuğuna güzel sorular sorup uzun konuşma hakkı vermesi de çok hoş. TV’deki moderatörler de efe gibi olsa.
Tuğçe Külekçi
Davut Dağ ile olan yayınlardan izlediğim ilk yayın bu. Öylesine açmıştım ama akıcı ve benim için yararlı bir yayındı. En kısa zamanda önceki yayınları da izleyeceğim. Emeklerinize sağlık.
ildem çınar
ildem çınar Yıl önce
gerçekten faydalı ve bilgilendirici bi yayın olmuş👍🏻
Kemal Deniz KARABACAK
Oldukça bilgilendirici, keyifli bir yayındı. Teşekkürler.
Emirhan
Emirhan Yıl önce
Davut Dağ'ın ağzına sağlık, Efe Aydal bu tarz yayınları daha çok bekliyoruz
Eren Yalçın
Eren Yalçın Yıl önce
çok başarılı bir yayın oldu, umarım bir seri şeklinde devamı gelir.
KingLich
KingLich Yıl önce
Çok süper yayındı, ikinizin de ağzına sağlık.
Mülayim Sert
Mülayim Sert Yıl önce
Keyifli ve öğretici bir yayın olmuş. Devamı gelse güzel olur.
Serkan Çelik
Serkan Çelik Yıl önce
Çok keyifli bir sohbet olmuş, Davut Dağ'ı tebrik ederim. Yayının saatler sürmesine rağmen her şeyi gayet akıcı ve anlaşılır şekilde anlatmış 🤙
hekotech
hekotech Yıl önce
ne kadar kaliteli bir sohbet. tesekkur ederim ikinize de :D
Tim Duncan
Tim Duncan Yıl önce
davut hoca o kadar naif biri ki yorulsa bile yoruldum demez soru almaya devam eder..çok güzel yayın olmuş devamının takipçisiyiz..
Tiginbey
Tiginbey Yıl önce
Neredeyse 4 saatlik bu sohbeti zevkle dinledim çok keyifliydi teşekkürler Efe aydal ve davut dağ
Niyazi Kan
Niyazi Kan Yıl önce
Davut hocamız gerçekten içinde olduğu din hakkında konuşmasına rağmen objektifliğini korumuş. Genelde herkes gerçeği bilmesine rağmen linçlenmekten korkup kendine saklıyor. Bu arada alevilik konusunda dediği birçok şey doğru hz Ayşe'ye küfür eden görmedim ama diğer halifelere çokça hakaret edildiğine rastgeldim
Furkan ÇINAR
Furkan ÇINAR Yıl önce
Davut Beyin ağzına sağlık akıcı ve konudan kopmadan güzel anlatıyor.
Mess
Mess 3 aylar önce
Sohbette Müslümanlıktan çok İslam tarihi konuşulmuş çok başarılı bir yayın olmuş emeğinize sağlık
Mustafa AYDIN
Mustafa AYDIN Yıl önce
Hocamın anlatığı şeylerden yola çıkarak anladığım hz. Muhammed bile vefatından sonra yapılan değişiklikleri görse kendisi bile hayret eder. siyasi çıkarlar doğrultusunda bir çok değişiklik yapılmıştır.
emre e.
emre e. Yıl önce
davud hocam , efe hocam ağzınıza sağlık çok güzel bir yayın olmuş..
ZİZU HİÇ
ZİZU HİÇ Yıl önce
Efe bey teşekkür ederiz bilinç kazandırmaya devam iyi işler yapıyorsun.🌞👍🌼
Oben Doruk Gökgül
Oben Doruk Gökgül 9 aylar önce
9.soruda hocam her şeyi çok güzel açıklamış. İşte bu yüzden dinlere inanmıyoruz.
A.boğan
A.boğan Yıl önce
Ağzınıza sağlık, çok güzeldi Davut Hocam
Eren
Eren Yıl önce
Davut Dağ ile daha çok video görmek isterim, demek ki dinler hakkında tarafsız da tartışılabiliniyormuş.
Serhat Dede
Serhat Dede 9 aylar önce
Vay arkadaş ne yayın olmuş! Tebrik ve teşekkür ederim emekleriniz için!!
Soner Aktekin
Soner Aktekin Yıl önce
Davut beyi tebrik ederim. gerçekten iyi anlatımı var
Nyctophile
Nyctophile Yıl önce
Çok güzel örnek gösterilecek bir yayın oldu.
Brad DiCaprio
Brad DiCaprio Yıl önce
3:00 Günümüzdeki Kuran’ın yazıya çevrilme ve günümüze gelme süreci nasıl oldu? İlk halinden bugüne kadar hiç değiştirilmedi mi ve dünyadaki bütün Kuran’lar aynı mı? 37:04 Davut hoca bunları söylemesine rağmen nasıl hâlâ inanabiliyor? 37:22 Günümüzde var olan farklı Kuran’lar arasında anlam farkı mı yoksa nüans farkları mı var? 55:18 Türkçesinde bu şekilde olmadığını biliyoruz ama arapçasında Kuran’da numerolojiye dayanan ve mucizesi olduğu iddia edilen sayısal değerler (gündüz ve gece kelimelerinin sayısının aynı olması, gün kelimesinin 365 kere geçmesi vs.) gerçekten bu şekilde mi? Aynı olsa bile dediğinize göre yazımı değiştirilmiş bir şeyin içinde mucize olarak görülmesi ne kadar mantıklıdır? 1:04:25 Tonton dininin ilanı ve sonraki soruya kadar kısa bir fasıl. 1:13:41 İblis ile Şeytan farklı varlıklar mı? 1:20:10 Hz. Muhammed’in eşi Aişe ve Hz. Ali arasındaki husumet nedir? Bu husumetin kaynağı ve sonuçları ne olmuştur? 1:35:32 Hz. Muhammed nasıl öldü? 2:03:40 İslam’ın çıkış yerinin Petra olduğuna dair belgeseller ve iddialar var. Bu iddiaların doğruluğu nedir? 2:14:58 Hadislerin uydurulması, kısmı ve tam hadis inkarcıları ile ilgili söyleyecekleriniz nedir? Hadisler uydurmadır diyen insanlar haklı mıdır? 2:27:52 Müslümanlar ve Türkler savaşmadıkça kıyamet kopmayacak tarzından hadislerden yola çıkarak İslam’ın küçük bir coğrafyayı ilgilendirmesi hakkında ne düşünüyorsunuz? Ayrıca Hz. Muhammed ve ilk müslümanların Türk karşıtı olması iddiasıyla ilgili ne söyleyebiliriz? 2:32:42 Türklerin İslam’a geçişi nasıl olmuştur? Bununla ilgili farklı iddialar var hangisi doğrudur? 2:37:00 Dindar olmayan kişi milliyetçi olamaz görüşü hakkında yorumunuz nedir? (Sorudan ayrı birkaç yere daha değinildi ama belirgin bir soru olmadı) 2:54:18 Hz. Muhammed döneminde peygamber olduğunu iddia eden başka insanlar da vardı bunlarla ilgili bilgi verebilir misiniz? 3:04:30 Madem tanrı her şeyi biliyordu neden buna rağmen imtihan dünyasını yarattı? Kimin nereye gideceğini biliyorsa yaratılmamızın anlamı nedir? 3:07:18 Tevrat’ın değiştirilmesi ile ilgili düşünceleriniz nelerdir? (Efe abi ne uzun sordun be) 3:28:50 Tevrat’tan Kuran’a geçerken tanrının karakteri ve özellikleri çok değişiyor bununla ilgili düşünceleriniz nedir? 3:35:38 Varaka bin Nevfel’in Kuran’a katkısı var mıdır? Varaka öldükten sonra ayetlerin kesilmesi söylentisi ile ilgili ne diyebiliriz? Aybi geçmiş olsun öncelikle. Yorumu sabitlersen mutlu olurum. Ayrıca ikinci yayını da bekliyoruz. Hocaya da selamlar, oralet house’tan sonra bu yayın ilaç gibi geldi.
Arthur gg
Arthur gg Yıl önce
Çok bilgilendirici bir yayın aydınlandım çok teşekkür ederim
emir aydemir
emir aydemir Yıl önce
Mantıklı ve tatmin edici cevaplar verdi teşekkürler
sutcuimam bayildi
Çok faydalı bir yayındı iki tarafa da teşekkürler
Ufuk Dülger
Ufuk Dülger Yıl önce
Müthişti. Ben dinlerken yoruluyorum hocami tebrik ederim. Teşekkürler.
Jilin Rime
Jilin Rime Yıl önce
Bir yaratıcının varlığından eminim ama o bizim varlığımızdan haberdar mı? Buna emin olamıyorum. Yaratıcının koca evrende samanyolu galaksisinde güneş etrafında dönen dünyadaki insanlarla peygamberler ve kitaplar ile iletişim kurma fikri bana absürt geliyor. Dinlerin insanlığın iyi yönde ilerlemesine katkı sağladığını söyleyebilirim ama akıl ürünü olduğunu da net söyleyebilirim. Buna zamanında anayasamız bu biz buna inanıp bunu uyguluyoruz deselerdi eminim dünya bugün daha yaşanabilir bir yer olurdu.
Hortum Süleyman
Hortum Süleyman Yıl önce
Canlı yayında pilot kalemciye sorular gibi bir şey hayal etmiştim ama gerek hocanın bilgisi gerek anlatım tarzıyla beni dumura uğrattı. Sanki bir canlı yayın değil NatGeo belgeseli izledim. Argümanları benim gibi bir ateist için ikna edici olmasada , hoca o kadar güven verdi ve dürüst olduğunu hissettirdi ki , Petra olayını %99 gerçekmiş gibi düşünürken artık şimdi tam tersi %99 gerçek olmadığını düşünmeye başladım. Allah'a inanmasak bile müslüman bir ülkede yaşadığımız için böyle dürüst ve kendini geliştirmiş hocalara ihtiyacımız var. Eminim ileriki bölümlerde kendisinden daha çok şey öğreneceğiz. Hocanın maşallahı var ne sorarsan sor bilgisi var bu yüzden cevaptan çok sorulacak sorunun kalitesi önemli diye düşünüyorum çünkü ben her sorudan bilmediğim yeni şeyler öğrendim. En güzeli de her bakış açısından tarafsız anlatması. Umarım hakettiği değeri görür ( networkün olmadığı sürece televizyon imkansız ama onuda artık efe abi ünlü yönetmen olunca o çıkarsın 😂)
Bilinçsiz Adam
Bilinçsiz Adam 9 aylar önce
Davut dağ ne güzel bir adammış kendisi çok iyi ve çok net şekilde anlattı yolu açık olsun abimizin
Frhtsbl Cakmak
Frhtsbl Cakmak Yıl önce
Devamı gelmeli kesinlikle,tek saniyesini atlamadan izledim.
Oğuz
Oğuz Yıl önce
Zülkarneyn peygamber için Türklere gönderildiği iddia ediliyor. Zülkarneyn'in Oğuz Han olduğu iddia ediliyor. Bu konu hakkındaki görüşlerini sorursanız hocaya sevinirim bir dahakine. Teşekkürler.
fatih çoban
fatih çoban 11 aylar önce
Çok bilgilendirici bir yayın
BERKAY IŞIKI
BERKAY IŞIKI Yıl önce
Günlerce dinlerim ben bunu
II. Ramses
II. Ramses Yıl önce
Ağzınıza sağlık Dağ. Sanada teşekkür ederim Efe kardeşim.
karı avcısı
karı avcısı Yıl önce
çok güzel bir yayın olmuş emeğinize sağlık.
Samuray Jack
Samuray Jack Yıl önce
Agnostik olmama rağmen, yinede severek dinledim
Ceyhun Sağlam
Ceyhun Sağlam Yıl önce
efe Abi teşekkür ederim çok güzel bir yayın oldu bence çok önemli noktalar var bu videoda bazı yerleri kesip ayrı video olarak yayınlamalısın çünkü herkes videonun tamamını izlemeyecek ziyan olmasın
Serhat Lindemann
Serhat Lindemann Yıl önce
Güzel bir yayındı hocam bir daha olursa seviniriz
Eren Kesen
Eren Kesen Yıl önce
Davut dağın ağzına sağlık. Efe sanada emeklerin için teşekkürler
Bahadir Genc
Bahadir Genc 6 aylar önce
Efe Bey’i ve Davut Bey’i bu insana yakışır tartışmayı yaptıkları için teşekkür ediyorum. Kalın sağlıcakla.
Nancy Sinatra
Nancy Sinatra 7 aylar önce
Gerçek bir din adamı
Dekares
Dekares Yıl önce
güzel bir video emeginize sağlık
youcantkilltwice
youcantkilltwice Yıl önce
Davut Hoca güzel yanıtlar vermiş fakat yorucu çünkü önce açıklamayı yapıp en son soruyu yanıtlıyor.Önce soruya yanıt verse açıklama daha anlaşılır olur ve takip etmesi kolaylaşır.
Bera
Bera Yıl önce
Efe abi Davut hocayla bundan sonrada yayın yap çok bilgili ve çok güzel anlatıyo kıvırmadan bükmeden
QueensBridge
QueensBridge Yıl önce
Normalde hiç din konularını felan sevmem ama Davut ve Aydal yan yana gelince çok iyi oluyorlar
meral kırgeçler
Çok akıcı ve seviyeli bir tartışma. Bu da tartışan insanların kalitesiyle
Alcazar Gr.
Alcazar Gr. Yıl önce
Hoca maşallah iman gücüyle konuşuyor hiç yorulmadı.
Gilgamesh
Gilgamesh Yıl önce
Çok güzel bir video olmuş elinize sağlık
Ümit
Ümit 5 aylar önce
Ağzınıza sağlık
Eren Kaymakci
Eren Kaymakci Yıl önce
Çok güzel bir yayındı teşekkürler
Das Livestudio
Das Livestudio Yıl önce
sevgili Efe saygili ve sabirli kisiligin icin seni tebrik ederim. Davut beyede tesekkürler.
Burak Mert
Burak Mert Yıl önce
abi rica etsem soruların dakikalarini açıklamaya yazar mısın bi dahakine video cok uzun
sen bana abone olayım sende bana
@TarIk yok kanka
Furkan
Furkan Yıl önce
@TarIk eklemiş soruların dakikalarını
yo u okay?
yo u okay? Yıl önce
Yazmış 👍🏻
Bahtiyar İçen
Bahtiyar İçen Yıl önce
Kanka zaten süre kısmının yanına tıklayınca bölümlere ayrılmış şimdi farkettiim
ReNoX
ReNoX Yıl önce
video oynatma çubuğunun üstünde bölümler var
Bora Akdeniz
Bora Akdeniz Yıl önce
Davut Dağ'ın Ata Demirer'e korkunç derecede benzediğini bir ben mi düşünüyorum? Sadece tip değil konuşma tarzı da Ata Demirer'in esprili anlatımlarında canlandırdığı karakterlere çok benziyor. Hocanın ve Efe Aydal'ın hoşgörüsüne sığınarak, Hocayı Huzur ve İrfan programlarında da değerlendirirse çok beğenileceğini belirtmek isterim.
Kaypeek
Kaypeek Yıl önce
haklısın banada öyle geldi .d
redcapCHB
redcapCHB Yıl önce
Efe yüzündeki yaralar ironik bi şekilde son yıllarda yaşadığın stressi yansıtıyor... ben gerçekten üzüldüm kardeşim, kendine dikkat et. Tekrar geçmiş olsun.
ArtificialArtworks [berkayoozz]
Davut hoca kendini on numara aciklamis
THE REEZ
THE REEZ Yıl önce
Emeğin için teşekkürler abi
Doğukan Ayyıldız
Efe bey bir şey merak ediyorum. Malum muhalefetin konumu belli , hükümet belli. Muharrem İnce hakkında ne düşünüyorsun. Merak ettim. Yeni parti kuruyor, kurdu hatta ve CHP liler direk saldırıyor İnceye. Yorumunu fikrini merak ettim. Yanıt ya da MP yaparsan şuan ki gündem için güzel bir podcast olucağına inanıyorum , sevgiler.
turhill
turhill Yıl önce
Ağzınıza sağlık Efe abi Davut abi. Bir şey söylemek isriyorum Davut abiye. Abi 5 senedir bu işin içindesin yayınlara katılyorsun da bir VDSL almadın gitti. ADSL ile nereye kadar Davut abi. Donma vs... Efe abi tekrar yapın kısa zamanda tadından yenmedi bea.
Ata Saygın
Ata Saygın Yıl önce
Kendi bilgi yanlışlığım da olabilir ama sünni ve alevilerin cemel savaşı konusundaki fikirleri konusunda davut dağı taraflı kaynaklardan bile daha taraflı buldum. Olayı nereden böyle bildiğini tam olarak anlayamasam da tarih kitaplarında ne sünni ne de alevi bakış açısında bu kadar farklı bir anlatım yok. Davut dağ hocayı başta sünni taraflı anlatıyor sandım ama anlatrığı bakış açısı sünni bakış açısının çok ötesinde. Görür müsün bilmiyorum efe abi ama canlı yayınını izleyelim derken nerdeyse ailede olay çıkıyordu. Eklenti: Sanırım izleyicilerin odağı daha çok dinin kanıtlarında ve kur-an'ın kendisinde olduğu için pek göze batmamış o yüzden fikir belirtmek istedim.
Atsuko Chan
Atsuko Chan Yıl önce
Kaliteli bir yayındı.
Yasin Öztürk
Yasin Öztürk 4 aylar önce
İncile veya tevrata "onlar yanlış kitaplar onlar değişti" diyen tatlı su müslümanları acaba kuran içinde aynı şeyi diyebilecekler mi?
ben bomboşum
ben bomboşum Yıl önce
Efe bey büyük ihtimalle görmeyeceksiniz ama ben yine de yazacağım. Kuran değiştirilmiş olduğu zaman namazda okunan sureler mevzusu biraz boşa düşmüyor mu? Davut hocaya bu soru iletilebilir mi acaba
Sercan Özcan
Sercan Özcan Yıl önce
Davut Dağ şeker gibi adam
Yusuf Kızılkaya
Efe abi zorlamaya çalışmamış davut bey de çevirmeye çalışmamış neyse onu anlatmış çok begendim bunu
Şenol Karamehmet
Alinin hakkının yenmesi mevzusu bunlar değil ki hocam, hakem olayı Muaviye olayı. Ayrıca hadis inkarcıları hadisleri inkar ederken dinde oterite olamaz diyor yaşamadı bunlar demiyor hocam, benim anladığım kadarıyla
Mert Solmaz
Mert Solmaz Yıl önce
Trendlere girmeli video.
Ronyum Muynor
Ronyum Muynor Yıl önce
Adamsınız.
Yunus Turhan
Yunus Turhan 5 aylar önce
çok kaliteli sorular
kadir kaan
kadir kaan 2 aylar önce
Birsuru sey ogrendim harikasiniz....
Murat özkan
Murat özkan Yıl önce
"Kırmızı Hap 1" den sonraki en doyurucu program diyebilirim.
samets 08
samets 08 2 aylar önce
adam fazla bilmiyor beklediğim kadar tatmin etmedi verdiği bilgiler
Barely Breath Neo
tüm podkasti dinledim çok teşekkürler
Ugur Çardaklı
Ugur Çardaklı Yıl önce
Efe aydal adamsın 🙏
Ömer Hayyam
Ömer Hayyam Yıl önce
Celal Şengör görmemiş olabilir hocam mailinizi, bir kez daha gönderin davet mesajı.
Turkish Delight
Turkish Delight 8 aylar önce
tonton örneği gerçekten başarılıydı
TERSO fatih
TERSO fatih Yıl önce
Efe abinin zamanı olsa keşke canlı yayınları editleyip paylaşsa
Sonraki
Canlı - Jahrein ile Yayın
2:24:41
görünümler 658 000
SQUİD GAME BEBEK 2 MERT SARI
8:48
görünümler 366 532