Karanlık

İFADEYE ÇAĞIRILDIM

Filmler ve Filimler
görünümler 406 716
99% 38 000 1

Bir takım garip olaylar yaşandı. Yaşanıyor. Bilin istedim.
►►AGARTA STEAM SAYFASI: store.steampowered.com/app/16...
🔔F&F Club'a Katılmak için: trvid.com/show-UCZCU...
🔔ABONE OLMAYI VE BEĞENMEYİ UNUTMAYIN CANLAR
🔴Instagram: instagram.com/filmlervefi...
🟣 discord.gg/WhRQ7bZ
📬Contact: filmlervefilimler@gmail.com

►ELEŞTİREL PARODİLER: trvid.com/video/video-4I4iTvn1K9Y.html...
►NEDEN EFSANE SERİSİ: trvid.com/video/video-D2AQLj12taI.html...
►NEDEN KESTANE SERİSİ: trvid.com/video/video-nnSkGevpwn4.html...
►HİLE WEB SERİSİ: trvid.com/video/video-SThze8RBWsE.html...

♦♦Filmler ve Filimler kanalında her hafta vizyona girmiş bir yapımın Eleştirel Parodisi yer alır. Bu parodilerin sonunda FİLM(iyi) FİLİM(kötü) anlamına gelen ibareler dile getirilir. Senin beğendiğin yapımı biz beğenmemiş veya tam tersi durumlar oluşabilir. Dünya farklı insanları barındırdığı için güzel bir yerdir.♦♦

▶Filmler ve Filimler (Movies and Moovieez) is a Turkish entertainment platform. We produce movie parodies to make people smile.

Film (Movie) is the grade that we gave to "good" productions. Filim (Mooovie) is the grade that we gave to "bad" productions.

Charlie Chaplin logo means "Movie" and Hitler logo means "Mooovie".

Watch it, like it, share it !

katma

 

6 Ağu 2022

Paylaş:

Paylaş:

Herunterladen:

Yük bağlantısı.....

Ekle:

Çalma listem
Daha sonra izle
YORUMLAR 2 842
Beyaz Kurt
Türkiye ifade özgürlüğü bizim için filimdir…
Haluk TATAR
Çok geçmiş olsun değerli kardeşim. O kadar iyi anlıyorum ki seni. Umarım saçmalıklar ile zaman kaybetmezsin.
Kemal Karakaya
Kısacasııı
Filmler ve Filimler
Destekleriniz, o güzel mesajlarınız için çok teşekkür ederim. İyi ki varsınız be...
Çakır
"İfade Özgürlüğü" denince herkesin bir konuyla ilgili fikrini özgür bir şekilde söyleyebileceği anlamına geldiğini sanmıştım. Meğersem Devletin her aklına esince masum insanları kolundan tutup ifadeye alması ve cezalandırması anlamına geliyormuş.
bymercek
Bir zamanlar "olacak o kadar" vardı. İzler eğlenirdik. En azından bir süre olsa dahi güncel ülke gündemi ile alakalı şeyleri farklı bakış açılarından eleştirel parodi yapan insanlardan izler ve ufkumuzu genişletirdik. Şimdi burada bahsedilen eleştirel parodinin içerisinde hakaret vari bir durum yok, çünkü izledim. Taha abimizin yaptığı eleştirel parodilerde küfür var ama şahısa yada makama mevkiye yok. O da onun kendi jargonu ve bunun bir yerlere çekilip şuursuzca şikayet edilmesine gerek yok. Yani kısaca halkımız zaten gündemden dolayı, geçim sıkıntısından dolayı, hastalıklardan dolayı yeterince üzgün, kızgın, kafası karışık, dertli vs vs. Bu durumda olan biz insanlara neşeli bir üslupla yaklaşıp bizi eğlendirirken düşündüren bir insan var. Bari ona boş yaftalama yapılmasın. Adam işini yapıyor. İyi ki de yapıyor. Şahsen ben destekçinim abim :)
Sencer Yiğitbaşı
Dilekçe hakkını kötüye kullanmak. Diye bir tabir var. Cimer de dilekçeyi hazırlayan hakkında şikayetçi olabilirsin. Seni zan altında bırakıp hedef gösterdiği için.
zehra
Yine Türkiye yine ifade özgürlüğü (!) Nasıl bir simülasyon bu ülke ya
berra çelenk
ciddi ciddi şu adamı şuraya çıkarıp saçma bi meseleden dolayı suçu olmadan şu konuşmayı yapmasına sebep olan bi ülkedeyiz. tabiki sevmeyeni vardır, seveni vardır ama çok büyük bi kitleyi güldürüp, eğlendirip, bu olayı bile gülerek anlatan bir insanın onu sevmediği için yalan yanlış şikayet eden bir insan yüzünden bir günü ordan oraya gidip kendini aklamaya çalışmasıyla geçti. cidden daha saçma şeylerle karşılaşıp durmaya devam edicek olmak da üzüyo bi yerde.
Ali efe Uslu
Şu aptal insanlar yüzünden ülkede düşünce özgürlüğü kalmadı
Perseus
Bizi güldüren kim varsa herkesi ellerimizden alıyolar sen porçay ve daha başka kişiler seviliyosun f&f ailesi olarak arkandayız
BURAK UTKU UYGUN
Türkiye’nin en büyük sorunlarından biri ifade özgürlüğüdür acilen bunun düzelmesi gerekir bu noktada şu sözü hatırlatayım “Bir insanı zorla susturmak ona bahşedebileceğiniz en büyük onurdur. Onun size karşı olan mükemmelliğini kabul ettiğiniz anlamına gelir." JOSEPH SOBRAN
SerçeKral08
Cumhurbaşkanına hakaret etmedim
İris Alev
Tabiki yanındayız ülke nin zeki, üreten değerleri kolay yetişmiyor. Seviyoruz vatanı da ,yüzümüzü güldüren senin gibi zeki güzel insanlarıda.
Ahmet Erylmzz
O kadar belliydi ki böyle bir şey olacağı saçma bir mantık ya yanındayız bro her zaman❤️
Efsane Kahraman
Efsane Kahraman 21 gün önce
Çok geçmiş olsun abi fikirlerine değer verdiğim birisin film önerilerini eleştirisel parodileri izliyorum bayiliyorum ya tr gine şaşırtmadı yazık acıyorum vallaha şikayet edenlere
Nazlışah Altuntaş
Abi yalnız değilsin biz arkandayız. Olmayan olayları olmuş gibi gösterenlere birşey diyemem ama sana destek verebilirim. ❤️ seviliyorsun reis elbet bu günler de bitecek.
Felmesth
Abi yanındayız yalnız değilsin. Videoyu izlerken böyle bir olayda bile güldürebilen birisisin vaktinin heba olmasına üzüldüm geçmiş olsun
ERKAN 🇹🇷
Eleştiri özgürlüğünün artık uygulanmasını istiyoruz bu böyle devam edemez artık
Emin AY
Böyle saçmalık olamaz! Bizi güldüren nadir insanların böyle şeyleri yaşaması çok üzücü 😞
Sonraki
MORTAL KOMBAT - ELEŞTİREL PARODİ
11:17
My Indie Game Publishing Company
5:03
görünümler 2 429 071
My Labor + Delivery Storytime
51:43
görünümler 267 842
Marty Lobdell - Study Less Study Smart
59:56
FREE GUY - ELEŞTİREL PARODİ
11:04
görünümler 1 100 000
LANETLİ ÇOCUK - ELEŞTİREL PARODİ
12:42
My Indie Game Publishing Company
5:03
görünümler 2 429 071