Karanlık

Her Şey Perşembe Pazarında Başladı | Adnan Dalgakıran’ın Devlerle 50 Yıllık Mücadelesi

StoryBox
Abone ol
görünümler 392 792
100% 6 600 0


50 yılı aşkın süredir makine sektöründe faaliyet gösteren Dalgakıran Grubu, ‘Vizyon 2030’ stratejisini açıkladı. 1 milyar dolarlık ciroya ulaşmayı hedefleyen grup, ana üretim alanı dışında sanayi ürünleri ve mobilite çözümlerini de odaklanacak. Yükselen pazarlar Asya ve Afrika’yı da radarına alan grup, işbirlikleri ve satın almalara da yoğunlaşacak. Adnan Dalgakıran, şirketin büyümesini anlattı. Dalgakıran, “Şirketin 2030 vizyonu kapsamında söz konusu yıla gelindiğinde 1 milyar dolarlık ciroya ulaşacağız. Dünyada ilk beş şirket arasında yer alacağız” dedi.

📨Siz de hikayenizi yazın
iletisim@storyboxweb.com

🎧KULLANILAN MÜZİKLER🎧


🎧 Piano Trio In E Flat D929 - Franz Schubert
🎧 Gnossienne No.1 - Dominik Johnson
🎧 Interpolation - Moritz Limmer
🎧 Hall Of Mirrors - Rohan Jones
🎧 Curious Carousel - David Stephen Goldsmith
🎧 Gymnopédie N°1 - Erik Satie
🎧 Path Of Memories - Zoran Sabijan
🎧 Estelle By Nightfall - Eva Lind

StoryBox'ı diğer mecralardan takip etmek için;

TRvid: bit.ly/2V8w0Ww
Instagram: instagram.com/storyboxweb
Twitter: twitter.com/StoryyBoxx?s=20

----------------------------------------------------------------------

StoryBox, Türkiye’yi anlatan insan hikayeleri üreten yeni bir medya mecrasıdır. Çalışmalarına Aralık 2019’da başlayan StoryBox ve ekibi yeni dünyada yeni medyanın tüm unsurlarını kullanarak bundan sonra her Perşembe karşınızda olacak. Girişimcilikten spora, güncel konulardan yeni dünyaya kadar birçok alanda yaratıcı kurgu ve müzik kullanılarak belgeseller ve video içerikler üretilir…

katma

 

14 Eki 2021

Paylaş:

Paylaş:

Herunterladen:

Yük bağlantısı.....

Ekle:

Çalma listem
Daha sonra izle
YORUMLAR 385
StoryBox
StoryBox Aylar önce
Türkiye'nin iş hayatında eksik olduğu noktalar sizce neler?
Mustafa Can
Mustafa Can 20 gün önce
Herkes bir lider bizim ülkemizde en büyük eksiklik grup çalışmasını bilmiyoruz takım olabilirsek asıl o zaman başarı gelir bide piyasada aynı işi yapan çok firma var biz bir malın ucuzuna var pahalısıda var diyoruz asıl üzerinde durmamız gereken Türkler en iyi malı üretir dedirtebilmek Alman malına kalitesiz diyebirmiyiz imkansız inşallah bizde bunu başarırız
umbertoekko
umbertoekko 22 gün önce
Yeterli mesleki eğitim yok..
S. KYCK
S. KYCK 25 gün önce
Vizyon , İş ahlakı ve disiplin yok bence. Bu noksanlıklardan mütevellit tüketicide güvensizlik oluşturuyor. " Alman malı " denildiği zaman gözü kapalı alır herkes çünkü iş ahlakı ve disiplin Almanların kültürü olmuş. Akademisyenlerimiz de, mobilyacımız da , boyacımız da.... iş ahlakından çok uzak. Bir eksiğimiz de ögrencilerimizin hayali KPSS ye girip devlete memuru olmak... Çok yazık değil mi ? Herkes memur olmak istiyor . Profesörlerin, hocaların hayali, ideali patent almak, buluş yapmak, sanaiye, üreticiye katkıda bulunmak değil 2.000 TL. Ye danışmanlık yapmak olmuş. Ben kendi sektörümde bir buluş bir yenilik yaptım 2. Senede kopyaladılar ve şuan kalkınamıyorum. Amerika'da yada Avrupa aynı girişimi yapsam devlet kanun, yönetmelik, izin , destek... Her açıdan desteklerdi. Türkiye'de maalesef yok. Sonra olarak devlet her işe uğraşmamalı , kontrol etmeli , denetlemeli , standartlar belirlemeli ama bunları gerçekten, hakkıyla yapmalı. Bu gün 1 mercedes = 1 Türkiye 1 Samsung = 1 Türkiye 1 monsanto = 1 Türkiye 1 unilever = 1 Türkiye Yerli ve milli, güçlü özel sektör olmazsa devlet organik tarımdan başka birşey yapamaz.
Neslihan GÜNEŞER
Neslihan GÜNEŞER Aylar önce
@Erkan Ozkan o zaman sorun egitim mi diyelim? Öz farkındalık cok önemli.
AKIN BİNİCİ
AKIN BİNİCİ Aylar önce
PARA ODAKLI OLMALARI MİLLİLİK VE YERLİLİK YOK...
Metin Yılmaz
Metin Yılmaz 17 saatler önce
Ilk 20 saniye calan muzik nedir bulamadim
Sena Ezer
Sena Ezer 4 gün önce
Tebrikler
asusx554
asusx554 8 gün önce
ticarette güvenebileceği insanlar bulmuş. şu an imkansıza yakın.
Adem İnyurt
Adem İnyurt 11 gün önce
Rabbimden muradım, Ülkemde binlerce Adnan Dalgakıran'lar yetişsin. Ülkemizin buna çok ihtiyacı var. Allah sizden razı olsun
Mahmut Yapıcı
Mahmut Yapıcı 12 gün önce
Kamera geçişleriniz çok fazla olduğu için odaklanamıyorum ve kullandığınız müzikleri değiştirmenizi tavsiye ederim.
refik kedi
refik kedi 13 gün önce
Aslında zengin olmuş herkes bana mal gibi görünüyor. Kıskanıyor olabilirim.
Ayşe Dilşad Çetin Özyurt
Dalgakıran’ın 2030 vizyonu ülkemiz için çok önemli. Kurgu çok başarılı olamamış maalesef bu sefer. Yoksa hikaye çok iyi. 👍
Refik Oğuz ÇEVREK
Refik Oğuz ÇEVREK 14 gün önce
81 yaşında emekli teknik öğretmenim 1954 yılında girdiğim sanat enstitüsünde dalgakıranı hep takip etmişimdir.
Recep Calıkoglu
Recep Calıkoglu 15 gün önce
Gerçekten gurur verici bir gelişim 👏
Gursel Sen
Gursel Sen 15 gün önce
Çok şanslı birisin. Aynı tezgahtan geçtim, 8 yaşında ilk pense'yi elime aldım avuçlarım patladı, babam 10 yaşında kanserden öldü. Yaşamak için savruldum yeteri kadar kazanamadım ama başka sektörde hayatıma devam ettim. Bu arada sizi tebrik ederim, bu ülkede bir vida sıkmamayı başaran herkez. Başımızın tacıdır.
Mahsum Doğan
Mahsum Doğan 17 gün önce
❗️“Kolay zordur, zor olan kolaydır” (Bu söz felsefeyi paramparça etti ) Kolay olanın önünde kuyruklar vardır başarmak çok zor Zor olanın önünde kuyruk yok :)
Muharrem öztürk
Muharrem öztürk 18 gün önce
Tebrikler
Videolu Ansiklopedi
Videolu Ansiklopedi 18 gün önce
Hedefler çok önemli...yolculuk keyifli değilse hedefin hiç bir anlamı yok...
Bulent Otur
Bulent Otur 18 gün önce
Gerçekten dünya ile bizim bakışımız çok farklı. Ben 1989 da ABD ye gidip geldim. Orada konular müzakere edilip tartışılıp uygulanıyor gördüm. Ülkeme döndüm üniversite sonrası aile şirketimde maalesef bunu sağlayamadık. Ayrılıp beni anlayan Cennet mekan bir kişi karşıma çıktı ve Sabancı holdingde ise girdim. Beraber çok izler bıraktık o fabrikada. Yarısını biz imar ettik o fabrikanın.
SAVAŞCI
SAVAŞCI 18 gün önce
yine babadan kalan bir şeylerle ilerlenmiş, bizimki işçi bizz ne yapalım :
Mustafa Can
Mustafa Can 20 gün önce
Videoyu izledikten sonra kitabınızı okudum çok başarılı bir kitap tebrik ederim.Bill gates bu corafyada doğsa mütahhit olurdu diye yazmıştınız ilk önce güldüm sonra hüzünlendim. Ülkemizdeki 76 firma 15 milyar dolar satış yaparken Almanya’da 6 firmanın 300 milyar dolar satış yapması düşündürücü teşekkür ederim Adnan abi kitabını okudum artık abim oldun.Bu kanalıda seviyorum arabamla hergün giderken dinliyorum elinize emeğinize sağlık.
KSB 54
KSB 54 21 gün önce
Sonra bir veri tablosu hazırladım 1 hafta sonra bi baktım dünya sıralamasında hala fakirim bu nasıl bir yaklaşım ! insan takdir etmeyi ödüllendirmeyi bilmeli kendisi için istemeyi bırakmalı çalışanları İçin istemeli bir süreden sonra ama nerde standart patron düşünce ve mantalitesi işlemiş iliklerinize kadar.benim düşüncelerim bunlar anlattıklarınızdan
Fethi Ceyhan
Fethi Ceyhan 22 gün önce
Sallamayın…..
Aslan Ege
Aslan Ege 24 gün önce
Başarılarınızın devamını diliyorum , uzun aoluklu bi yol. Lakin arkadaşlar günümüzde bu şekilde büyümek , ekonomik güç yoksa , devlet teşviği olması lazım. Yani kosgep . Kosgep e müracaat ettiğinizde 9 dereden su getirtiyorlar... finansman olarak bi gücünüz yoksa günümüzde , sıfırdan başlamak bile imkansız !!! Bugün kosgep nace kodlarına baktığınızda yüzlerce binlerce nace kodları var ve herbiri ayrı birer kural , ayrı birer şart koşuyor . Yada bi diğer yol , siyasetle aranız iyi olmalı . Yoksa sıradan bi vatandaş sıfırdan başlaması bile imkansız . Bizimde var bir projemiz ama , patent almak için müracaat edelim dedik , patent enstitüsü hakkında hiç iyi şeyler duymadık . Anlayacağınız , projemizle başbaşa kaldık . Ancak böyle videoları izleyip izleyip yutkunuyoruz . Bu videodaki kişi ile hiç bir alakası yoktur , yazdığım yorumun . Lütfen hiçkimse bana bu konuda tenkit edici yargılamada bulunmasın . Tekrar ediyorum , iş insanlarımızı sonuna kadar destekliyorumm . Ama öyle.... Ama böyle , sonuç ta bi yere gelişmi evet NOKTA . Helal olsun . Biz ise projemizle başbaşayız ..... Yorumunu okuyanlara şimdiden teşekkür ederim .
SEYMEN KAUCUK
SEYMEN KAUCUK 24 gün önce
Adnan ağabey perşembe pazarına en son ne zaman geldin …onu merak ettim de
Daghan Can TEZCANLI
Daghan Can TEZCANLI 25 gün önce
Beğenerek izledim çok teşekkür ederim. Onlarca yıldır kafamda canlandırdıklarım için hedef koymaya ilham verdiniz, sağolun varolun.
Savaş Güvenir
Savaş Güvenir 26 gün önce
Helal sana başkanım 🦅
Durmuş Ali Öksüzler
Story box gibi başka sayfalar var mı??? Varsa önerir misiniz
Unal Posul
Unal Posul 27 gün önce
Başarıların Daim olsun Adnan bey.
Nil A.
Nil A. 28 gün önce
Adnan beyle 5 yıl önce bir iftar yemeğinde tanıştım. O zamanlar bir bayide satış pazarlama sorumlusu olarak çalışıyordum. Kendisi çok mütevazi bir insan gerçekten. Çok şaşırmıştım ve çok memnun olmuştum. Ancak yanında çalışan müdür konumundaki beyfendiler için aynı şeyi söyleyemem…
Cem ASTI
Cem ASTI 29 gün önce
Ülkeye yararunolan herkesin yolu açık olsun. Ben 1984 de mezun oldum ve gidiş o gidiş. Yurtdisi. Benim neslin çoğu böyle Hicte geriye bakmadım. İlginç bir dünya. Alttaki bu insanların çabaları hiçbir yere ulaşmaz. En tepeden politik kafa yapısı doğru değilse hic birsey olmaz. Bugüne kadar olmamasının nedenide bu zaten.
Cem ASTI
Cem ASTI 29 gün önce
Ülkeye yararunolan herkesin yolu açık olsun. Ben 1984 de mezun oldum ve gidiş o gidiş. Yurtdisi. Benim neslin çoğu böyle Hicte geriye bakmadım. İlginç bir dünya. Alttaki bu insanların çabaları hiçbir yere ulaşmaz. En tepeden politik kafa yapısı doğru değilse hic birsey olmaz. Bugüne kadar olmamasının nedenide bu zaten.
Cem ASTI
Cem ASTI 29 gün önce
Ülkeye yararunolan herkesin yolu açık olsun. Ben 1984 de mezun oldum ve gidiş o gidiş. Yurtdisi. Benim neslin çoğu böyle Hicte geriye bakmadım. İlginç bir dünya. Alttaki bu insanların çabaları hiçbir yere ulaşmaz. En tepeden politik kafa yapısı doğru değilse hic birsey olmaz. Bugüne kadar olmamasının nedenide bu zaten.
görkem önder
görkem önder Aylar önce
sorduğun zaman biz yerli üretim yapıyoruz derler ama makineye ve bakıma euro fiyat çeker bu dalgakıran
Osmnalt
Osmnalt Aylar önce
Motivasyon dolu video
murtaza kurt
murtaza kurt Aylar önce
Şirketlerin çıkardığı insanları işe alın.
ismail gündüz
ismail gündüz Aylar önce
Senin hayallerne s.çarım demiş anladık ağabey :) babadır der
89strangelove
89strangelove Aylar önce
Ne kötü bitiş?
İlyas Yaman
İlyas Yaman Aylar önce
Salak saçma müzik söyliyenler milyonlarca izleniyor ama böyle videolar 300 bin sonra Türkiye neden gelişmiyor
Osman Baran
Osman Baran Aylar önce
Peki ustastory yaparmısınız
kadir kaya
kadir kaya Aylar önce
Maaşallah Rabbim hayırlı ömürler versin
Peynirci Yaşar
Peynirci Yaşar Aylar önce
Allah sana uzun ömür versin 2007 yılında atölye kurdum 2 el dalga kıran 300 lük kompresör aldım çift kafa .yıl 2021 yağ ve kayisindan başka masraf yok yılda 1 defa yağ 3 yılda bir kayış. Şuanda 10000 tl verseler satmam 10 numara 5 yıldız hakkını vermiş. tebrikler başarılarınızın devamını dilerim
Ozan Güleryüz
Ozan Güleryüz Aylar önce
bursa gürsuda şoförünüzün toplu cinayetinin bedelini ödemişsinizdir umarım
Gokhan Ozcan
Gokhan Ozcan Aylar önce
5 dk geçti hala adamın ne iş yaptığı anlaşılmıyor
Emrah Azeroğlu
Emrah Azeroğlu Aylar önce
Bugün 30.10.2021 Bir Türkiye vatandaşı ve Beşiktaşlı olarak çok keyifli izledim.tebrik ederim, gerekli mesajı aldım… Teşekkürler sevgili Adnan Dalgakıran.
EMİN SAMİ
EMİN SAMİ Aylar önce
Adnan bey bu ülkede sizin gibi insanların bulunduğunu görmek bana büyük bir sevinç verdi.İnşallah kendiniz gibi insanlar yetiştirirsiniz.Yolunuz açık olsun.
Resul Saparov
Resul Saparov Aylar önce
Başarılar dilerim abi
Ertuğrul Dalkıran
Ülkemde yatırım yapıp katma değer üreten ve Risk alarak bir teşebbüste bulunan bütün Girişimcilere çok teşekkürler. Milliyetçilik de bu, Atatürkçülük de bu, Halkçılık da bu. Aş ve işin olduğu yerde Huzur ve Mutluluk vardır. Mutlaka pek çok faktör de vardır ama en başta gelenler bence bunlar.
Lee An
Lee An Aylar önce
Hakan altun kompresör işi yapsaydı bu adama benzerdi
Coskun Aksahin
Coskun Aksahin Aylar önce
Tugcelik a.s. De çalışan biri olarak yerli ve milli durusunuzdan dolayı sizi kutlarım ve başarılarınızın devamini dilerim ....
kenan mursel
kenan mursel Aylar önce
Story ye başlamadan konu hakkında bir özet geçseniz daha iyi olur. Kitap misali özet,ana konu ve final 👍
Sevda Aytaç
Sevda Aytaç Aylar önce
Kim bu abi? Ünlü mü?
ahmet fidan
ahmet fidan Aylar önce
İnşallah işçilere de haklarını veriyorsunuzdur.Başarı ,üretim ,satış güzel bir şey tabi. Ama hep bana hep bana olmamalı. Bosch'un kurucusu ne demişti ? Çok kazandıgım için çok maaş vermiyorum ,çok maaş verdiğim için çok param var ! Bizim Türk patronlar çok cimri ! Milyar dolarda kazansa işçiye asgari ücret veriyor ! 500 tl fazla verse geberir ! Gece uyuyamaz ! Gözleri doymuyor çünkü. İyiki asgari ücret diye bir kanun var. Daha da aşağısını teklif etmeye kalkacak patronlar var çünkü.Hiç de vijdanı sızlamaz.
Nils Holgersson
Nils Holgersson Aylar önce
“yolculuk keyifli değilse hedefin bir anlamı yok” Adnan Dalgakıran
kadir canan
kadir canan Aylar önce
Ses az çıkıyo bendemi problem
Seyfettin Kurt
Seyfettin Kurt Aylar önce
👏👏👏👏👏
Galapagos
Galapagos Aylar önce
Çok güzel bir çalışmaydı.
O L
O L Aylar önce
CEVIRILER TAM BIR SARLATANLIK. MILLION MILYAR DEGILDIR. MANAGEMENT SUCKS YONETIMDE CATLAK VAR HIC DEGILDIR. ONCE INGILIZCE OGRENELIM.
Ali Harmanci
Ali Harmanci Aylar önce
hocam ellerinize saglık cok guzel bir calısma, mesleğim dolayısı ile prodüksiyona bir yorumum olacak kabul ederseniz. Kamera yakın cekimlerde cok hızlı hareket ediyor ve geçiş süreleri kısa olduğu için röportajı izlerken çok yoruldum. İnsanlar izlerken sıkılmasın diye dinamik yapmayı amaçlamışsınız fakat biraz fazla olmuş. değerlendirmenize
Mahmud İrfan Karaca
Daha kötü bi arka plan müziği bulunamazdı
g3dghoy
g3dghoy Aylar önce
her şey çok güzel çok ilham verici taaki futbola gelene kadar. beyfendi farkında olmadan ülke futbolunun neden bu durumda olduğunu özetlemiş. bırakında ülke futbolunu eski profesyonel futbolcular yani o alanda kendini kanıtlamış kişiler yönetsin. kompresör üretenler tüpgaz satanlar vesaire vesaire değil.
Fatih sevinç
Fatih sevinç Aylar önce
Takdire şayan başarı. Böyle kaliteli beyinler her zaman lider. İnşallah 2030 da 10 milyar dolar ciroyu kutlamak nasip olsun
Asuman
Asuman Aylar önce
👏🏼
Arda ŞAKAR
Arda ŞAKAR Aylar önce
NUSR-ET GELSİN İSTİYORUZ
A G
A G Aylar önce
Adnan bey, vizyoner ve dürüst bir kişilik portresi çiziyor. Yaptığı işle dünyaya açılmak için son olarak Bosch’tan Steven Youngs’i transfer etti. Adnan bey’in dünya çapındaki hedefine ulaşmakta başarısız olacağını düşünüyorum. Kuvvetle muhtemel, en iyi olasılıkta mevcut durumunu koruyabilirse haline şükretmeli.
Merve K
Merve K Aylar önce
👏🏼👏🏼👏🏼
kaan ateş
kaan ateş Aylar önce
İnşAllah hedeflerine en kısa zamanda ulaşırsın 🦅🦅
Durmus Kozan
Durmus Kozan Aylar önce
Rakip Alman firması kimmiş merak ettik başarılar 👏
Volkan Keser
Volkan Keser Aylar önce
Atlas copco ekomak kompresör firmasını aldı
sedatya sarıcy
sedatya sarıcy Aylar önce
ABİ COCCUKKEN BASINA GELEBİLECEK İYİ OLAN HERSEY VAR BİZ GECEKONDUDA BUYUDUK 20 YASINA KADAR KAHVENİN BİLE VAR OLDUGUNU BİLMİYORDUM HELE HARDAL REKLAMLARDA GORUNCE HEYECANLANMISTIM BABAMA SORDUM ONLAR YENMEZ DEMİSTİ.AİLEDEN BİŞEYYLER OLMAZSA COK ZOR
Selim Can
Selim Can Aylar önce
Selamün aleyküm 3 cocuk babasıyım cocuklarım bebek işsizim evim kira kav aydır kiramı veremiyorum evimde erzagım yok cocuklarımın ihtiyacını bile karşılayamıyorum inanın cok zor durum dayım RABBİM kimseyi caresiz bırakmasın. ALLAH rızası için yardım edin vesile olan dan RABBİM binkez razı olsun 😔
saygın karataş
saygın karataş Aylar önce
Çok ciddi kitap okumuş felsefeyi bilen ve analitik düşünebilen,iyi bir yönetici ve lider.
selim atay
selim atay Aylar önce
Strateji çok önemlidir." Körfez krizinde personel çıkarmamak ve hatta rakiplerin işten çıkardığı nitelikli personeli ekibe dahil etmek" İşte bu sıçrama noktasıdır. Zor olan pastadan büyük pay almak. Tebrikler!
Joomla! Via
Joomla! Via Aylar önce
👏🏻
Rıza Mumcu
Rıza Mumcu Aylar önce
Bir sonraki başkanımız inşallah Rabbim bir ini bin etsin inşallah
serdar seyhan
serdar seyhan Aylar önce
Bu tip insanlardan çok şey öğrenilebilir. Ancak şöyle bir handikap vardır. böyle insanlar bir ateş topu gibidirler yani onlara yakın olursanız üşümezsiniz ve dışardan insani hiçbir güç size kolay kolay zarar veremez ama her an yanma tehlikesiyle de karşı karşıyasınızdır. hata affetmezler, her an dominant bir baskı altındasınızdır, kendi benliğiniz zor gelişir. Ama bunları atlatırsanız çok büyük bir gücün bir parçası olursunuz. Böyle insanlar zordur.
Scratch De Proje
Scratch De Proje Aylar önce
Bursada freni patlayan tır.....
artist
artist Aylar önce
Ne üretiyo
Ufuk ASLAN
Ufuk ASLAN Aylar önce
Kol saati
Tunycan Erdugan
Tunycan Erdugan Aylar önce
Kaliteli kompresör yapıyorlar. Özellikle rulmanlar IKO Japon malı.
BOL YASAM KILISESI
BOL YASAM KILISESI Aylar önce
Kamera kötü
Mustafa GÜNER
Mustafa GÜNER Aylar önce
Kamera bir yerinde dursa da güzelce izlesek
hakan kalakar
hakan kalakar Aylar önce
O bir müteşebbis
akın büyükdağ
akın büyükdağ Aylar önce
Helal olsun giyimine hasta oldum kimseyi sallamamış başarıları daim olsun 👏👏👏
Seçkin Sağdıç
Seçkin Sağdıç Aylar önce
Burada eğitimin ve kültürün bariz göstergelerini videoya çekmişler. Anlatılanlar aslında hayat tecrübesi, bilgi birikim olduğu kadar okumuşluğun ve beyni eğitmenin temel ispatı var. Sonuçlar ise muhteşem. Bu insanlar keşke birilerine mentorluk yapsa. Bu ülkenin bunlara ihtiyacı var. Birileri yol gösterse bu değerli insanlar gibi nice yetenekler çıkacak bu topraklardan. Bizim ülkemizin en büyük sorunu aslında, yurtdışındaki gibi basit bi odadan devler çıkacak halde olmamamız. Başarı malesef cezasız kalmıyor ülkemizde. Eğer bu şekilde devam eder ise malesef bir sürü Türkiye Cumhuriyeti vatandaşını yurtdışındaki başarıları ile övünürken görmeye devam edeceğiz. Muhteşem video olmuş. Adnan Bey haricinde storybox'ı da tebrik ederim.
Sorbitol Bilmemneyan
Şu ana kadar böyle iki videoyu izledim. İkisinde de en dikkatimi çeken şey beylerin "güven en güçlü sermayedir" deyişi dikkatimi çekti. Sanırım kaybettiğimiz şey bu oldu. Ne kendimize güvenip başarabiliyoruz ne de başkalarına güvenebiliyoruz.
Berkan güneş
Berkan güneş Aylar önce
''Dünyada ilk beş şirket arasında yer alacağız'' Bu muhteşem ve muazzam bir hedef.
Rıdvan Karlı
Rıdvan Karlı Aylar önce
E bebek veya civil gibi firmaları da çekebilirsiniz
StupidSpoonsTv
StupidSpoonsTv Aylar önce
Rte ile gorusur musunuz
yeşim bakırcı
yeşim bakırcı Aylar önce
Harbi tam bir tüccar tam bir esnaf . çok ahlaklı biriymiş.
K D
K D Aylar önce
Çok gurur duydum, iyki varsınız.
huseyin yıldız
huseyin yıldız Aylar önce
90 da atolyenize geldiğimde başarınız şudur babanizi tanıdım fark neydi hiç unutmam ve hep hatırlarım ben mal alacaktım bilgi almaktı ve babanız yaşıma bakmadan değer verip ilgilenmesi çay ikram etmesi
Furkan Arman
Furkan Arman Aylar önce
Avrupada unutulduğu halde o marka adıyla üretim yapan, yabancı markaların lisansıyla yüzde bilmem kaçını yerli üretiyoruz diyip kendini avutan, bilmem ne firmanın üretim üssü olmakla övünen vizyonsuz firmalara örnek olsun.
asum deniz
asum deniz Aylar önce
Adnan bey bir Beşiktaşlı olarak sizinle gurur duydum hele birde Ahmet başkanımın yanındasınız ya hele bir de Sergen Yalçın teknik direktör e daha ne olsun abi saygılarımla.
Caner Yıldız
Caner Yıldız Aylar önce
adnan agabey im maşallah ses tonun bir efsane agabey maşallah maşallah
Tarkan Tas
Tarkan Tas Aylar önce
Allah yolunuzu açık etsin. Soluksuz dinledim ve kendi adıma çok faydalandım.
gurcan1962
gurcan1962 Aylar önce
Bravo kardeşim sağlık ve sıhhat dilerim
@lihan Ozcan
@lihan Ozcan Aylar önce
Dalgakiran olarak hatirladigim tek sey bursada işiklarda bekleyen arabalir ezip gecen tirin uzerinde yazan yazi
Levent C.
Levent C. Aylar önce
Bloomberg de izledikten sonra çok sevdiğim bir girişimci.
abe
abe Aylar önce
🇹🇷
Davut Uzun
Davut Uzun Aylar önce
Adam henüz 1 milyar dolar kazanmamış siz videoya kapak yapmışsınız
KIPCHAK Golden Horde
Ben Adnan beyin fabrikasında çalıştım güvenliklik yaptım fabrikanın tek sorunu güvenlikler taşeron ve güvenlikten sorumlu olan kişiler hem yalaka hemde yalancı çok kötü insanlar ama işçilerin çok güzel hakları var zaten yıllardır çalışıyorlar iyi bir fabrika oğlu falanda iyi selamı sabahı esirgemez imkanları esirgemezler ama o iki yaltak işimden etti beni severek çalıştığım bir yerdi bir üçkağıtla beni işimden ettiler biride imam sözde orda insan kaynaklarına girmiş bi üstüne yalakalık yaparak hakkımı helal etmiyorum onlara diğer şeylerde fabrika çok iyi ustalar babacan insan gibi insanlar yani diğer fabrikalar gibi değil herkes halinden memnun.Dalgakıran ailesi gibi işverenler sağolsunlar.
Nəsib Quliyev
Nəsib Quliyev Aylar önce
Mübariz Mənsimov hakkındada gəlsin
Mert Celik
Mert Celik Aylar önce
Beşiktaşlı değilim ama bu tip insanları çok takdir eder severim.Keyifli ve kalender bir abi.İşinde de başarılı.Daha ne olsun...
Murat Boru
Murat Boru Aylar önce
Bu kadar felsefe gerekli mi gercekten?
musharraf sheydayeva
Bu sapka ne başına uyuyor ne de yaşına uyuyor...
Sonraki
why can't you curse? #shorts
0:24
görünümler 1 446 772
Gönül Dağı - 42. Bölüm Fragmanı
1:04
Destan 1. Bölüm @atv
2:23:29
görünümler 3 283 031
Bu ne hal? - Sadakatsiz 41. Bölüm
5:38
KAI 카이 'Peaches' MV
3:30
görünümler 15 257 645