Karanlık

Haftalık Gündem Değerlendirmesi 2018/46 

TeknoSeyir
Abone ol 373 B
görünümler 28 B
99% 1 000 1

01:57 - Kara Cuma alışveriş çılgınlığı yaşandı. Yerli web sitelerinin çoğu yüksek trafiği kaldıramadı.
04:58 - 31 Aralık yaklaşırken, AKN konusundaki belirsizlikler sürüyor.
08:21 - Turkcell 1 Ocak’ta AKN’yi şartsız kaldıracağını açıkladı.
12:08 - TeknoSeyir, Power FM Podcast Festivali’nde.
12:57 - PTT Trade açıldı.
15:14 - Intel GPU’sunu kullanan sistemlerde yeni Windows güncellemesi sorunlara yol açtı.
18:24 - Intel, grafik çözümlerinde AMD'nin de kullandığı Adaptive Sync teknolojisini kullanacak.
23:49 - Apple, iPhone X'i bırakmıyor. XS ve XS Max Türkiye fiyatları açıklandı.
26:16 - TRvid, reklamlı olmak kaydı ile ücretsiz film gösterimleri işini deniyor.
29:48 - TRvid, Lego Movie filmini ücretsiz izletti.
32:32 - Yeni bir yazılım teknolojisiyle yürüyüşünüzden kimliğiniz belirlenebilir.
33:21 - Japonya'nın Siber Güvenlik Bakanı bilgisayar cahili çıktı.
36:16 - Premiere Pro hatası yüzünden verilerini kaybeden video yapımcısı, Adobe'u dava etti.
44:06 - Facebook, İngiltere'de gazetecilere eğitim verecek.
45:34 - Amazon, bazı kullanıcıların email adreslerini yanlışlıkla açık ettiğini duyurdu.
Oyun Dünyasından
46:13 - Ticaret Bakanlığı, Sony’e oyun fiyatları konusunda inceleme başlattı.
59:45 - Overwatch, 26 Kasım'a kadar ücretsiz oynanabiliyor.
1:00:20 - Efsane oyun Half-Life, 20 yaşında.
1:05:16 - Fallout 76 çıktı
1:07:16 - Battlefield 5 çıktı
1:11:06 - "Fix PUBG" girişimi sonuçlanmadan sonlandırılıyor.

Bilim ve Teknoloji

katma

 

23 Kas 2018

Paylaş:

Paylaş:

Herunterladen:

Yük bağlantısı.....

Ekle:

Çalma listem
Daha sonra izle
YORUMLAR : 122   
Murat Tabar
Murat Tabar 4 yıl önce
Yılbaşından sonra, 2019'un ilk haftalarında, şu belirsizlik ortadan kalkınca, 'AKN' - 'Kota' konusunu yeniden gündeme alıp değerlendirmenizi çok isteriz Levent bey!
ReSuL YAZICI
ReSuL YAZICI 4 yıl önce
Tatbikatı kendine has bir kurgu montaj ile anlatan arkadaşları tebrik ve takdir ediyorum. Emeğinize sağlık. Allah askerimize ve devletimize zeval göstertmesin.
Oğuzhan akova wanted
Güncellemelerin defalarca test edilip yayınlandığı tek sektör sanırım 3D Tasarım programları oluyor.Genelde güncellemeler geç geliyor (yılda birkaç kere) ama faydalı oluyor.
AKIN ALTINOK
AKIN ALTINOK 4 yıl önce
internet sağlayıcı firmaların ilgili yöneticilerinden birisini konuk edebilseniz çok iyi olur. Böylece net bir şekilde sorgulanabilir. Tabi ilgili yöneticiler programiniza gelmeyi kabul ederse
Dr Tobias
Dr Tobias 4 yıl önce
1 saatin üzerinde gündem, süper 😋
Muhsin Ulusoy
Muhsin Ulusoy 4 yıl önce
01:57 - Kara Cuma alışveriş çılgınlığı yaşandı. Yerli web sitelerinin çoğu yüksek trafiği kaldıramadı. 04:58 - 31 Aralık yaklaşırken, AKN konusundaki belirsizlikler sürüyor. 08:21 - Turkcell 1 Ocak’ta AKN’yi şartsız kaldıracağını açıkladı. 12:08 - TeknoSeyir, Power FM Podcast Festivali’nde. 12:57 - PTT Trade açıldı. 15:14 - Intel GPU’sunu kullanan sistemlerde yeni Windows güncellemesi sorunlara yol açtı. 18:24 - Intel, grafik çözümlerinde AMD'nin de kullandığı Adaptive Sync teknolojisini kullanacak. 23:49 - Apple, iPhone X'i bırakmıyor. XS ve XS Max Türkiye fiyatları açıklandı. 26:16 - TRvid, reklamlı olmak kaydı ile ücretsiz film gösterimleri işini deniyor. 29:48 - TRvid, Lego Movie filmini ücretsiz izletti. 32:32 - Yeni bir yazılım teknolojisiyle yürüyüşünüzden kimliğiniz belirlenebilir. 33:21 - Japonya'nın Siber Güvenlik Bakanı bilgisayar cahili çıktı. 36:16 - Premiere Pro hatası yüzünden verilerini kaybeden video yapımcısı, Adobe'u dava etti. 44:06 - Facebook, İngiltere'de gazetecilere eğitim verecek. 45:34 - Amazon, bazı kullanıcıların email adreslerini yanlışlıkla açık ettiğini duyurdu. Oyun Dünyasından 46:13 - Ticaret Bakanlığı, Sony’e oyun fiyatları konusunda inceleme başlattı. 59:45 - Overwatch, 26 Kasım'a kadar ücretsiz oynanabiliyor. 1:00:20 - Efsane oyun Half-Life, 20 yaşında. 1:05:16 - Fallout 76 çıktı 1:07:16 - Battlefield 5 çıktı 1:11:06 - "Fix PUBG" girişimi sonuçlanmadan sonlandırılıyor.
Soner Gül
Soner Gül 4 yıl önce
Şu zamanları ekleme işini videoyu yüklerken niye yapmıyorlar çok merak ediyorum. Nasılsa biri yapar biz de açıklama kısmına ekleriz diye mi düşünüyorlar acaba? Bu kadar zor olmamalı videoyu yüklerken zamanları da eklemek. Teşekkürler bu arada.
Harun Karamuklu
Harun Karamuklu 4 yıl önce
@Soner Gül Yoo böyle bir şey yapmaları gerekmiyor ki? Öyle bir vaatleri de olmadı. Ayrıca ekstradan uğraştırmamak gerek Teknoseyir ekibini. Biz izlediğimiz zaman full izliyoruz. Ancak arkadaşın emeğine sağlık. Ekstradan bir kolaylık oluşturmuş emek vererek.
Soner Gül
Soner Gül 4 yıl önce
Harun Karamuklu Herkes full izleseydi en beğenilen yorum zamanlamaların yazıldığı yorum olmazdı. İzleyici istiyorsa uğraşsınlar ekstradan birkaç dakika daha, zarar gelmez.
Nuri Alço
Nuri Alço 4 yıl önce
@Harun Karamuklu Yav açıklamadan kopyalayın yoruma yapıştırın tüm zamanlar zaten gözükür basit bişey
Qube
Qube 4 yıl önce
Bu akn olayının ilk çıktığı dönemde ki haftalık gündem değerlendirmesinde ohooı o zamana çok var diyorduk levert abi zaman ne çabuk geldi be...
Harun Karamuklu
Harun Karamuklu 4 yıl önce
Aynen aynen. Inanır mısın aynı duyguları paylaşmışız. Bende aynı hissi yaşadım. Daha dün gibi aklımda o gün konuşulanlar ve yorumlar. Demiştim ki ohooo daha çok var kim öle kim kala demiştim. Meğer o gün geldi çattı. Ve gene teknoseyirle beraberiz aynı konuyu konuşuyoruz. Ama geldi çattı olarak :D
neatness
neatness 4 yıl önce
harbiden bee
Qube
Qube 4 yıl önce
@Harun Karamuklu zaman çabuk geçiyor hocam. İnsan duygulanıyorda... neyse nice teknoseyirli haftalara diyelim o zaman :)
Harun Karamuklu
Harun Karamuklu 4 yıl önce
@Qube Evet nice Teknoseyirli yıllara inşallah hep birlikte :)
Bullseye
Bullseye 4 yıl önce
O sinemadaki reklamlar yüzünden eve projektör aldım. En son Hobbit'i izledim sinemada. 45 dakika reklam izlemiştik. Gerekli yerlere yazdım fakat aldığım cevap "görevli arkadaşlara filmin başlama saatini sorun, reklamlar bittikten sonra salona giriş yapın" gibi aptalca saçma sapan bir cevapla karşılaşmıştım.
Mustafa Başaran
Mustafa Başaran 4 yıl önce
FreeSync ya da G-Sync için diyorum, yüksek ekran kartı olana da bence lazım. Çünkü o da gün gelecek ve yetmeyecek. Kaldı ki bazı sahnelerde sabitlenen FPS yakalansa da ayarlara göre ya kekeler ya da yırtılır. Kısaca, ekran kartının gecikme değeri sabitlense de, tüm oyun boyunca grafiksel olarak dümdüz bir çizgi çıkarmasına imkan yok. Ha, kimi oyunda hissetmezsin ya da kimi sahnede hissetmezsin, ya da tam tersi olur ve hissedersin. FreeSync ya da G-Sync zayıf ekran kartları düşünülerek çıkarılmış bir teknoloji değil. Öyle olmuş olsaydı zaten 48 hertz ve yukarısı sınır değer, bu sınırdan daha düşük değerleri de çoğu monitör desteklerdi. 2080 Ti taktım bana G-Sync lazım değil diyen, bu teknolojiyi kullanmamış cahilin biridir derim. Kimse BFV gibi bir oyunu 60'a sabitleyerek oynamaz, bu tarz yüksek ekran kartı sahibi olan kişiler için diyorum bunu. (Edit: Ben kendi sistemimde yaptığım testlerde 60'a sabitlediğimde FreeSync ya da G-Sync açık mı kapalı mı çok anlayamadım. Fakat 120'ye sabitlendiğimde ya da üstü olduğunda çok kekeliyor. Yani 60 üstüne çıkıldığında G-Sync ya da FreeSync olmadığında çok kötü oluyor. Ne kadar çok FPS, o kadar çok yırtılma ya da kekeme yaşama ihtimali kısaca. Düşük sisteme de yükseğe de lazım olan bir teknoloji bence.)
Onur Gazi
Onur Gazi 4 yıl önce
Levent abi'yi tanıdıktan sonra hayata bambaşka bir gözle bakmaya başladım :) Yaşama dair yorumları ufuk açıcı cidden... :) Keşke Apple veya Microsoft'un falan sahibi olsaydı.
Alponso Termostat
Alponso Termostat 4 yıl önce
Apple'ın dar ürün yelpazesi ona gitmez bence oyun falan Sony daha iyi olur onun için :)
Murat Kunbet
Murat Kunbet 4 yıl önce
Böyle yapısı olan birisinin Apple gibi Microsoft gibi bir işletme sahibi olması lazımdı gerçekten. Ama dünya bu şekilde işlemiyor ne yazık ki. Üç kaatçı, bencil, yırtıcı ve saldırgan tipler her zaman böyle yerlerin başına gelir bu dünyada.
Fberk M
Fberk M 4 yıl önce
Abilerim Spotify'dan dinledim bu hafta, hakkınızı helal edin.
Doomsday
Doomsday 4 yıl önce
Avbi görünce direk, her şeyi bırakıp izliyorum. Nasıl bir büyüdür abiler.
Spike Spiegel
Spike Spiegel 4 yıl önce
Sinan Akkol'un Facebook'ta dediğine göre Aral, Sony Eurasia' ya dijital ortamdaki oyunları ucuza satıyor diye dava etmiş, sıkıntı bundan kaynaklanıyor galiba.
Mehmet YILMAZ
Mehmet YILMAZ 4 yıl önce
Aman Murat abi %6,7 olayını hiç karıştırmayalım. Ne kadar az vergi alıyormuşuzdan bir girerler özel tüketim vergisinden çıkarlar. Şimdiki fiyatları mumla ararız.
OKUTR
OKUTR 4 yıl önce
Ben yıllardır ful sınırsız kullanıyorum. 120 - 140 Tl arası pakete 69 TL veriyorum. ISS lere bu konuda tüketiciyi kandırdıklarını çok kez belirttim. Sosyal medyada paylaşmadım tabiki ondan sonra bizde pahalıya kullanmayalım diye paketleri iyi inceleyenler bilir nedemek istediğimi. 6 yıldır minimum %60 indirimli kullanıyorduk. Bakalım yılbaşından sonra ne olacak. Yani özetle her paket ve kelime oyunları onların avantajına değil aslında ama şuan detaylara giremiyorum avantajımızı kaybetmemek için.
Anıl Kaya
Anıl Kaya 4 yıl önce
Murat abi her gündemde “rahatsız” olduğun için, yeni gündem olduğunu sonradan fark ettim 😂
Ismayil Ismayilov
Ismayil Ismayilov 4 yıl önce
Azerbaycanin dovlet kanali AzTV elave vergi almir bizden amma reklam da gostermir. Idman tv var dovlet kanali butun futbol oyunlarini gosterir (istinasiz hamisini) sehv etmiremse ondada reklam olmur cbc sport var o da gosterir. Turkiye oz milli oyununu gostermek ucun dunyanin pulunu odedi ereblere kecen aylarda.
Abraham
Abraham 4 yıl önce
bizimkilər hələ "oyanmıyıb" yəqin
Ismayil Ismayilov
Ismayil Ismayilov 4 yıl önce
@Abraham bizde bele shey etmezler bu biraz amerikan sayagi ishdi ashiri kapitalist. Yaxin kecmishde komunist supergucun parcasi olfugumuzu nezere alsaq bizde asan asan olmaz bele sheyler. Adice su shoccikleri qoyulanda evlere, insanlar suya gore pul odemeliyik deye deyinirdiler :)
alper eşgi
alper eşgi 4 yıl önce
Açık ara en iyi teknoloji kanalı
Mr Deeper
Mr Deeper 4 yıl önce
2012 deki asıl mesleklerimiz videosu gibi :) TOZLU RAFLAR istiyoruz.
Adem Aydemir
Adem Aydemir 4 yıl önce
İlk zamanlar Levent Bey'e gıcık oluyordum. Kafayı önüne indirmiş ona buna laf sokup duruyor diyordum da zamanla hoşuma gitmeye başladı. Çünkü sitemleri oldukça haklı. Bazen üreticiler bazen yöneticiler bazen de siyasiler payını alıyor. Daha videonun açılışında "bizde hastaya izin yok" diyerek kendi açılışını yaptı yine. :)
Utku Kacan
Utku Kacan 4 yıl önce
Biri blue shift güvenlik görevlisini oynadığımız,diğeri opposing force Gordon Freeman ı yakalama görevini üstlenen askeri oynuyoruz.
Tugay Bağcı
Tugay Bağcı 4 yıl önce
Hepsiburada efsane cuma için konuşuyorum, Grundig Türkiye alacağım 32inc TV normal günde 1399 TL iken Perşembe akşamından 1298 liraya indirdi yarinsi cuma günü bı baktım fiyat 1349 TL olmuş, resmen oyun oynuyorlar..
Yunus İleri
Yunus İleri 4 yıl önce
Bu haftaki bölüm daha mı bir eğlenceli geçti ne? Ben bayağı güldüm şahsen.
alper eşgi
alper eşgi 4 yıl önce
LP den yine harika yorumlar :)
ozgur celik
ozgur celik 4 yıl önce
Ben o uçaktaydım. Zürich kloten hava alanında kapıların açılmasını beklerken kanat üzerinde oturan yolcu bunalıp açtı. hemen önümde gerçekleştı.
Vadinin Hayaletleri
Vadinin Hayaletleri 4 yıl önce
murat abi perdenin arkasından nokta gibi ışık sızıyor bende fare ikonu zannediyorum dikkat dağıtıyor :)
C-NON Software
C-NON Software 4 yıl önce
PTT ile iki kere adrese icra tebligatı gönderttim (adres gayet ulaşılabilir) ikisi de adres bulunamadı diye geri geldi kargo bedava bile olsa PTT'nin sitesinden alışveriş yapmam
C-NON Software
C-NON Software 4 yıl önce
LP'nin boynundaki mikrofonu görünce eskiden Critters adında film izlemiştim onu hatırladım.
Ahmet Bozacı
Ahmet Bozacı 4 yıl önce
ttnet için söliyim. 3 kere müşteri hizmetlerini aradım. eskisinden farkı olmıcak dediler. Sadece kotadan sonra hızlarda iyileştirme yapılacak dendi.5 e düşüyosa 8 e düşcek hız. Tabi hala inanmadımda bakalım görürüz 10-20 gün sonra.
Mukralord
Mukralord 4 yıl önce
Asus Freesync monitörüm var, 1070 ti ekran kartım var. Amd freesync için ekstra para istemediği için g-sync dışında kalan çoğu monitör zaten freesync ile geliyor.
Ibrahim Deniz
Ibrahim Deniz 4 yıl önce
4 gündür parça parça izliyorum.
Harun Karamuklu
Harun Karamuklu 4 yıl önce
LP: Biz de farketmiyor rahatsız olana filan izin vermiliğimiz yok hahahha :D
gökhan ayvazoğlu
gökhan ayvazoğlu 4 yıl önce
Bu kanal çok iyi bir yükseliş yakalamıştı fakat sonradan bir yavaşlama noktasına geldi be çıkamadılar şimdiye en az 1m olurlardı o şekilde olsaydı
Mustafa Saka
Mustafa Saka 4 yıl önce
bilim ve teknoloji gündeminde videodaki konuşulan konuların dakikaları açıklamalar kısmında yazıyor fakat Teknoseyir in Haftalık gündem değerlendirmesi nde konuların dakikaları videonun Açıklama kısmında yazmıyor çok büyük bir eksiklik
Fatih Aksoy
Fatih Aksoy 4 yıl önce
Teşekkürler
FarCrySis38
FarCrySis38 4 yıl önce
Muhteşem Cuma 😄
Samet Yuksel
Samet Yuksel 4 yıl önce
Turkcell gerçekten aknyi kaldıracak mı? bilgisi olanlar cevaplasın lutfen
taxgun
taxgun 4 yıl önce
Levent abi bu sefer ekstra ekstra gevezelik yapmış
Kıvraklar Mimarlık
Durum şu ki LP. sayısız insanin hayatını etkiledi ;)
Samet öztürk
Samet öztürk 4 yıl önce
Apple'a da soruşturma açılmalı
ozy
ozy 4 yıl önce
murat bey evde fotoğraf yazdırmak için performans/fiyat ürünü önerirmisiniz
TeknoSeyir
TeknoSeyir 4 yıl önce
teknoseyir.com/canon-pixma-g3410-murekkep-tankli-yazici-incelemesi işi bu değil ama biz memnun kaldık. Foto için photo black siyah kartuş seçeneği olan yazıcılar daha iyi sonuç veriyor.
Yiğit Can Selvi
Yiğit Can Selvi 4 yıl önce
Arkadaşlar ben superonline kullanıyorum ve 24 ay tahaddüt yaptırdım konustum yetkililerle ve tahaddüt yaptıranlar içinde akk kalkıcakmıs oyüzden düsünen herkes yaptırsın
Serdar Armağan
Serdar Armağan 4 yıl önce
Öğretmenlerin tatili iki ay,üç ay değil.
CiNEMATİC
CiNEMATİC 4 yıl önce
Bir Microsoft Bozuyor Bir İntel Bozuyor Bilgisayarı Kullanamıyoruz :D
Derin Derin
Derin Derin 4 yıl önce
Spotify'dan dinlemiştim ama beğenmek için girdim
Okan
Okan 4 yıl önce
Valla türknet kullanıyorum 6 aydır kafam rahat
Turgay Batbat
Turgay Batbat 4 yıl önce
üreticinin yayınladığı update zaten çalışmıyor ki!
yasin kağan taşkın
Half Life hala oynanıyor.. Oynandı demesek..
alper eşgi
alper eşgi 4 yıl önce
Dizüstülere indirim gelmedi galiba
Orhan Cabarov
Orhan Cabarov 4 yıl önce
Akvaryumda yaşayan balık, dünyayı akvaryum zannediyor. Levent pekcan
Öme
Öme 4 yıl önce
İyi insanlar.
Tamay Suer
Tamay Suer 4 yıl önce
Ptttrade google da çıkmıyor.(muhteşem girişim).Ayrıca 2-3 t harfi eksik kalmış bence.
Ibrahim Deniz
Ibrahim Deniz 4 yıl önce
Yeni açılmış ise çıkmaz
Tamer Atakut
Tamer Atakut 4 yıl önce
Oyunlara altyazı koydurmayı bırak, ülkemizde bandrollü satılan yabancı basılı filmlerde türkçe altyazı ve seslendirme yok!!. Seslendirmeyi bir derece mazur görsem bile altyazı olmaması en masum tabirle çok üzücü.
artakalan zaman
artakalan zaman 4 yıl önce
benim masa üstünde ses geliyo oyuna girdiğimde hiç ses yok bu son güncellemede
Delete Account
Delete Account 4 yıl önce
Nassın levent abi iyidir murat seni sormalı 😂 hep aynı
SuluKarpuz
SuluKarpuz 4 yıl önce
Tek sevmediğim kısım orası. Çok yapmacık geliyor BANA.
Güven Taşkın
Güven Taşkın 4 yıl önce
Aynen. Murat Gamsız'ın ''rahatsızım o yüzden sesimde sıkıntı var'' diyeceğini o söylemeden 1 hafta öncesinden bilir hâle geldik. Bu cümleyi kurduğu için de, biz eski bölüm'ü mü izliyoruz acaba ? 1 kontrol edelim diye düşünürken, o hemen bölüm numarası verip; yok, yok bu yeni bölüm gibisine bizi rahatlatıyo filan, süper. :) Allah şifa versin.
Harun Karamuklu
Harun Karamuklu 4 yıl önce
Güzel olan o. Biz seviyoruz ve herhangi bir sıkıntı yok.
SuluKarpuz
SuluKarpuz 4 yıl önce
@Harun Karamuklu O yüzden bu düşüncemi şuana kadar 1 kez bu şekilde yazdım. 1 kere de başka bir şekilde olmaz mı tarzı şekilde yazmış olabilirim. Toplamda 2 kere yazdım bu girişi sevmediğimi . 👍Büyük ihtimal seven çok olduğu için değişmez.
Haco the Great
Haco the Great 4 yıl önce
adını hatırlayamadığınız half life genişleme paketi opposing force
ahmet balci
ahmet balci 4 yıl önce
Geldi cok sukur
Berat OĞUR
Berat OĞUR 4 yıl önce
murat abi laptobu öyle koyma sorun oluyor diyorlardı en son
samuray jack
samuray jack 4 yıl önce
29:45 lp league angels nerden biliyorsun mazallah :)
Serkan Cenberlitas
Serkan Cenberlitas 4 yıl önce
Hoş sohbet.
ERDEM BAŞ
ERDEM BAŞ 4 yıl önce
Şuan türknet en iyisi
aydın yıldız
aydın yıldız 4 yıl önce
Levent Başkan'ı dinleyelim.
Fikri Kaymak
Fikri Kaymak 4 yıl önce
Rte imzalı telefon :))
Ekmek Arası Twitch
Ekmek Arası Twitch 4 yıl önce
Min 1 saat 30 dakika olmadığında rahat edemiyorum
Harun Karamuklu
Harun Karamuklu 4 yıl önce
Aynen :)
Tolga Bora Şimşek
Tolga Bora Şimşek 4 yıl önce
Levent abi ile ats videosu gelsin lütfen
Murat Sayın
Murat Sayın 4 yıl önce
iki ay o tatil iki ay :D
aydın yıldız
aydın yıldız 4 yıl önce
akn konusu kara delik
Ugur Toy
Ugur Toy 4 yıl önce
herşeyde ıstanbul da oluyor
Ibrahim Deniz
Ibrahim Deniz 4 yıl önce
Her şey İstanbul'da oluyor!
Mehmet Şahin
Mehmet Şahin 4 yıl önce
3 değil 2 ay tatil...
kizilsultan52
kizilsultan52 4 yıl önce
Kesin bir öğretmen yazar demiştim yorumlara bakmadan :) Hakkınız sonuçta 2 yada 3, bizler evde bir çocukla baş edemiyoruz çoğu zaman.
Mehmet Şahin
Mehmet Şahin 4 yıl önce
@kizilsultan52 Öğretmen değilim henüz. :) Yeni memurların 20 gün izni varken 10+ hizmet süreli memurların 30 günlük izni var. Yani aslında sadece 2 katı tatili var öğretmenin ki o da absürt değil bence abartıldığı kadar.
Fatih Erkoç
Fatih Erkoç 4 yıl önce
Bekliyordum....
Murat KOÇAK
Murat KOÇAK 4 yıl önce
Hey gidi sierra hey :D
Cem Cetin
Cem Cetin 4 yıl önce
ablalar var - LP
sina5an
sina5an 4 yıl önce
29:40 Açmayın, ablalar :D
Oğuzhan Üglü
Oğuzhan Üglü 4 yıl önce
şimdi benim anlamadığım biz kalkıp benzinden %60 ÖTV alam devlete gidip siz oyunlardan %6 vergi alıyomuşsunuz onu indirin mi diyeceğiz? LMFAO
En Y
En Y 4 yıl önce
pink cuma :D
emre özdemir
emre özdemir 4 yıl önce
neden 720p
Mustafa Saka
Mustafa Saka 4 yıl önce
144 p bile zor izliyorum
Son IQ Bükücü İlber Ortaylı
0:41 Asıl işiniz ne? :)
Mehmet Çelik
Mehmet Çelik 4 yıl önce
Son IQ Bükücü İlber Ortaylı kanalda video var
Sezer Urun
Sezer Urun Yıl önce
29:30 ablalar :DSFG
Yavuz AKYÜZ
Yavuz AKYÜZ 4 yıl önce
720p 🤔
CriticBuff
CriticBuff 4 yıl önce
*Yeni yüklendiğinden dolayı olabilir.*
Qube
Qube 4 yıl önce
Full hd olsa ne olacak gündem değerlendirmesi sonuçta
tunahan uğur turan
tunahan uğur turan 4 yıl önce
ilk.
Tesla News
Tesla News 4 yıl önce
6. Yorum
Halil Pazarlama
Halil Pazarlama 4 yıl önce
HWP Cuma raporunu izledikten sonra çok yavan geldi...
Eren Bostan
Eren Bostan 4 yıl önce
plus abonesi değilse izlemeden yazmış "yorumunu".
Halil Pazarlama
Halil Pazarlama 4 yıl önce
Bizim için tek PLUS HWP
Efecan Yılmaz
Efecan Yılmaz 4 yıl önce
@Halil Pazarlama Görüşüne saygılıyım lakin parti veya takım tutar gibi fanboyluk yapmayı bırakın kardeşim be
Son IQ Bükücü İlber Ortaylı
0:41 Asıl işiniz ne? :)
Dr Tobias
Dr Tobias 4 yıl önce
Asdfghjklşi, sen kimsin kardeşim, bu kanalda bir tane bundan vardı zaten 🤣
Son IQ Bükücü İlber Ortaylı
@Dr Tobias Hakiki olanı benim. O fake.
Furkan Atik
Furkan Atik 4 yıl önce
ilk
Sonraki
Teknoloji ve Bilim Notları 2023/19
1:27:54
Stray Kids "특(S-Class)" M/V
03:31
TeknoSeyir Muhabbet 2023/19
1:59:11
görünümler 17 B
Nokia 6600 hayata döndürmek 🥳
0:52
Telefon kilitini kırdı
0:12
görünümler 143 B
R.I.P JBL 🔥😱
0:16
görünümler 661 B