Karanlık

GJESTI - U HALITE

GJESTI
Abone ol
görünümler 6 459 726
78% 59 000 16 000

@ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Stream \u0026 Download: music.onima.co/UHalite

Text - GJESTI
Mix \u0026 Master - Massive Production
Producers - Granit Gashi \u0026 DARDDY
Recording - Albos
Styling - ETNIK SHALA
SCENOGRAPHY \u0026 IDEA - Gzim Blakaj
MUA - Zhlonbeauty
Video : XL FILMS

Booking Manager: +383 49 444 229

Connect with Gjesti
instagram.com/gjestt/

🎵 Listen:
Spotify: open.spotify.com/album/4miN1l...

🎵 Buy It On:
iTunes: music.apple.com/album/1567115...

REFREN:

Shkun dy vjet
Si dy net
E njejt hala o gjendja
po jon do sene qe spo m’i len mi thon zemra
ti je halit
Amo dije t’kom mrena
se zemra se lejka

Pa mu, pa mu
pa mu, mu
kerkun nuk mete
pa mu, pa mu
pa mu,mu
dashni sun gjete
se u halite, u halite
u halite,mir qe u binde


VERSE I:
Munesh me m’sha
Munesh me m’kesh
munesh me m’paragjyku
po s’je n’trup tem me kuptu
Sa-sa
Sa pom dhem mu
qysh bre pak
nuk t’ka ardh marreeee
Ma le lotin
n’fa-qe -qe
n’faqe-faqe

REFREN:

Shkun dy vjet
Si dy net
E njejt hala o gjendja
po jon do sene qe spo m’i len mi thon zemra
ti je halit
Amo dije t’kom mrena
se zemra se lejka

Pa mu, pa mu
pa mu, mu
kerkun nuk mete
pa mu, pa mu
pa mu,mu
dashni sun gjete
se u halite, u halite
u halite,mir qe u binde


VERSE II:

Edhe harro
qe kurr en njet
as ty as hijen tane
Se kom ma
kaj-kaj

Eh...eh
spo muna mu
majt, majt, majt
Ty qe t’deshta
po duhna me t’sha
shajt-shajt

Se shum
provokative-ve
kurr su ngive-ve
Me mene t’fmive-ve
kurr su rrite...Hmm

REFREN:

Shkun dy vjet
Si dy net
E njejt hala o gjendja
po jon do sene qe spo m’i len mi thon zemra
ti je halit
Amo dije t’kom mrena
se zemra se lejka

Pa mu, pa mu
pa mu, mu
kerkun nuk mete
pa mu,pa mu
pa mu,mu
dashni sun gjete
se u halite, u halite
u halite,mir qe u binde

Paylaş:

Paylaş:

Herunterladen:

Yük bağlantısı.....

Ekle:

Çalma listem
Daha sonra izle
YORUMLAR 0
Melinda Sopa
Melinda Sopa 8 saatler önce
Shumm e bukurr kengaaa
DHURATA👑DORA
DHURATA👑DORA 18 saatler önce
Gesti kendon me zemër e shpirt ka zë shumë te bukur
Hamza Hasani
Hamza Hasani Gün önce
PHAAA SHUM E FORT ME ZANIN E NALT
eni halili
eni halili Gün önce
Gjesti ka zë shum të bukur që I del nga shpirti siç tha dhe Olsjoni, teksti sigurisht që ka kuptim kush e ka lexuar po komentet smbarojn kurr sidomos ato negativet, tani di njeri ca do të thot "u halite"? Kush e di dhe kush ka dëshirë të përgjigjet.
iva reina
iva reina Gün önce
super kenge dashnie
Rrushi polisi
Rrushi polisi Gün önce
ZEMER LOVE
Brunilda Hamza
Brunilda Hamza 2 gün önce
Keng plot ndjenj ❤️🥺😔. Super
Stela Sulkaj
Stela Sulkaj 2 gün önce
Kjo keng te prek ne zmr😔😔
Dorina Kodra
Dorina Kodra 4 gün önce
❤❤❤❤🎂
Loku Loku
Loku Loku 4 gün önce
Shame e bukur
Nexhi Dunisha
Nexhi Dunisha 5 gün önce
Super👍shum prekse dhe kuptim ka kenga te prek ne tela😊
Gentrit Stolliqi
Gentrit Stolliqi 6 gün önce
Jo e mir
Melehat Gjureci
Melehat Gjureci 6 gün önce
Super
Valon Neziraj
Valon Neziraj 6 gün önce
King eshte ky .
Dardan Omer
Dardan Omer 6 gün önce
Te lumte gjest shum mire kendon😍❤
Silira Shaqiri
Silira Shaqiri 7 gün önce
Dhefshi😂
Luti Guri
Luti Guri 7 gün önce
Super gjesi je i papar
Petrit Sokoli
Petrit Sokoli 7 gün önce
😭😭😭😭
Adelina kuqi
Adelina kuqi 7 gün önce
🎼🎵🎶👏
Arjesa Mataj
Arjesa Mataj 8 gün önce
Kjo ejemja eprfrura dhmplqen shum Love love 😪😪😪😪😪😪😪😪😪😪😪😪😪😪😪😪😪😪😪😪😪😪😪😪😪😪😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺
Ela Gjidia
Ela Gjidia 8 gün önce
Kjo kenga me e bukur qe kam degjuar ndonjeher bravo gjesti
Arbenita AM
Arbenita AM 9 gün önce
Shumee e miree👌🥰🥰
Fatos Xhani
Fatos Xhani 9 gün önce
Super 🙏
Linda Qarri
Linda Qarri 9 gün önce
of oj for me
Eljona Gashi
Eljona Gashi 9 gün önce
🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥⚡⚡⚡⚡
ilire sherifi
ilire sherifi 9 gün önce
Brravo 💔😂😂
D O R E N T I N A
D O R E N T I N A 10 gün önce
O ky osht talent ejj
Giuseppe De grandis
Giuseppe De grandis 10 gün önce
Elda zemer..... miss you
Ardit Islami
Ardit Islami 10 gün önce
Kujna i pelqen konga i hift sorra nboth
Gazment Brahimllari
Gazment Brahimllari 11 gün önce
Kjo kenge me pelqen shume😍😍😍😍😍😍😍😍😗😗👌👌👌👌👍👍👍👍👏👏👏👏🖐🖐🖐🖐🖐🖐🖐
Nida Dullaj
Nida Dullaj 11 gün önce
kengetar i mrekullueshem🥺🥺
Hagc Gavvsgsb
Hagc Gavvsgsb 11 gün önce
OZOT SA EBUKUR
Roeli Inara Dionea Uarda zefi kurti kurti pashnjari
E di edhe un jam e thyer
Al_flor Game
Al_flor Game 12 gün önce
Kjo kenga eshte ma e mira ne bot ska me te mir se ku muzikant gjejsi
Robert Mustafaraj
Robert Mustafaraj 12 gün önce
O zot sa te bukur e ke zerin
Festim Kastrati
Festim Kastrati 12 gün önce
Qeyrudacjbjfkid
Shqipe Shira
Shqipe Shira 12 gün önce
😒💓
Ana Kungulli
Ana Kungulli 12 gün önce
😍😍😍😍
TheWitherBoy 396
TheWitherBoy 396 13 gün önce
Wow ca kenge me e bukura ne bote
Aulona
Aulona 13 gün önce
Se zemra se lejka❤🥺
Erisa Duda Erisa duda
Erisa Duda Erisa duda 13 gün önce
👏👏👏👏👏👏🌝
doliio volay
doliio volay 13 gün önce
His voice omg 🥺😍
Festim Kastrati
Festim Kastrati 13 gün önce
❤dkbhd
Hagc Gavvsgsb
Hagc Gavvsgsb 13 gün önce
Kjo kenge me Ben per te qare
Enriko Braci
Enriko Braci 13 gün önce
Shukn 2 vjet si 2 net me mamin tat se ishte shum e shpifur
Erzan Qejvani
Erzan Qejvani 13 gün önce
Bravo je me i miri 😇😇😇😇
doliio volay
doliio volay 13 gün önce
trvid.com/video/video-VwIrGPlm6f0.html
Ana shqipe
Ana shqipe 13 gün önce
Like pa arsye se e meriton☺✌
niddg viiut
niddg viiut 14 gün önce
The Albanian vibe is crazy😱😱 🇳🇱❤️🇦🇱🇽🇰
Hagc Gavvsgsb
Hagc Gavvsgsb 14 gün önce
Me. Te vertete Ben nje keng ne vit por iben super bravo te qofte
ArtoneBoSS
ArtoneBoSS 14 gün önce
😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭❤❤❤❤❤❤
Shyrete Shahinaj
Shyrete Shahinaj 14 gün önce
3r2
niddg viiut
niddg viiut 14 gün önce
trvid.com/video/video-H7uFz53FOIg.html
gioyu comi
gioyu comi 14 gün önce
Kjo këng ësht një ndër këngët mëtë mira gjer tash të 2021👏🏻😭😔
Serjan Hysaj
Serjan Hysaj 15 gün önce
😊
Serjan Hysaj
Serjan Hysaj 15 gün önce
Najs je o gjest
sokin jon
sokin jon 15 gün önce
Tayna: "ehhh👿" Gjesti:"hmmm🤤" Meh:wtf😂☠️
Meri Tozaj
Meri Tozaj 15 gün önce
shum e bukur kjo kenge
gioyu comi
gioyu comi 14 gün önce
🥰
Hysnije _sh
Hysnije _sh 16 gün önce
Kang shum prekse😔 e bukur shum🇦🇱🇽🇰
FLORDI
FLORDI 16 gün önce
trvid.com/video/video-VwIrGPlm6f0.html
sokin jon
sokin jon 15 gün önce
uau ca zeri mrekulli
Hasim Ademi
Hasim Ademi 16 gün önce
❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
Gjystina Marku
Gjystina Marku 16 gün önce
the songs nice but what he does with his voice is so unnecessary
Medina Sulo
Medina Sulo 16 gün önce
💜💙💚💛🧡💟💗👸❤️💯
Kujtim Lamaj
Kujtim Lamaj 16 gün önce
😍
Admir Lama
Admir Lama 17 gün önce
Suksese Gjesti 🙏🙏🙏🙏💪💪💪💪💪💪💪
Infotech Infotech
Infotech Infotech 17 gün önce
trvid.com/video/video-H7uFz53FOIg.html
Ebubeker Ali
Ebubeker Ali 18 gün önce
Kengtari jem i preferum ti je gjith ke me konnn🤍💪💪
Roeli Inara Dionea Uarda zefi kurti kurti pashnjari
Po me te vertet dhe eshte nje nga kendaret e mia te preferuar
Melihate Presheva
Melihate Presheva 18 gün önce
I gsis0 y1❤❤❤❤
Daniela Asmadhi
Daniela Asmadhi 18 gün önce
Kjo muzik te jep jete dhe me kujton një person shum te rensishem qe e dua shum..
sara xhepa😍
sara xhepa😍 18 gün önce
🥰
Simina Covaci
Simina Covaci 18 gün önce
😍😍😍
Juliana Pumo
Juliana Pumo 18 gün önce
ÇFARE DO ME THËNË U ..... HALITE ...... A KA NDONJE KOQEVARE TE MA SHPIEGOJE SE NE SHQIPTARET KETE GJUHE ARABE NUK E KUPTOJMË..... 😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡
Shabane Elezi
Shabane Elezi 18 gün önce
uau ca zeri mrekulli
Adnan Maqi
Adnan Maqi 18 gün önce
Shum zanin e mir brehhh ashtu edhe vet❤😘😗
Mira
Mira 18 gün önce
🇦🇱❤🇷🇴
Karolina Mietkiewicz
Karolina Mietkiewicz 19 gün önce
🇦🇱❤🇵🇱
FF MARAJAN
FF MARAJAN 19 gün önce
💔😔
JuSt PsYcHo
JuSt PsYcHo 19 gün önce
SAD
Albion Olluri
Albion Olluri 19 gün önce
Kënget me te mira I bejne vetem dy veta : 1 BEBE dhe 2 GJESTI . I love you so much. Your songs is very nice.♥♡♥♡♥♡♥
Andy Hoda
Andy Hoda 19 gün önce
Talentin nuk ka nevoj rreklamojsh te trgon veprat e para me ne fund doli te kendoft zemra 👐👐⭐⭐⭐⭐⭐
Mirela Pengu
Mirela Pengu 19 gün önce
Super kenge
yuoop noke
yuoop noke 19 gün önce
Wow, po me befason ky k3ngtar paska shum stil. Kenge e bukur. 🔝
Elisabeta Qira
Elisabeta Qira 20 gün önce
🙂🥺👍👍👍👍👍
bilinas mini
bilinas mini 20 gün önce
halite,mir qe u binde #GJESTI #uhalite #ONIMA
sigrida ciku
sigrida ciku 21 gün önce
sa kengetar i mir un e ngjoj per dite zoti te bekofte
Gazment Brahimllari
Gazment Brahimllari 21 gün önce
Kjo kenge eshte e mrekullueshme 👌👌👌👌👌👌👌👌👍👍👍👍👍
yuoop noke
yuoop noke 19 gün önce
Çdo njeri e gjen veten te kjo keng 😥😥😥
Carpe Diem
Carpe Diem 21 gün önce
Wow, po me befason ky k3ngtar paska shum stil. Kenge e bukur. 🔝
Rifat Zulfaj
Rifat Zulfaj 21 gün önce
Bravo koft qisin kange me zemer si ti qe eknon nuk ka je yllll
Fadili MurTi
Fadili MurTi 21 gün önce
Te lumt goja😀
Video Interesante
Video Interesante 21 gün önce
Cfare do të thotë U HALITE?
Fabian Burina
Fabian Burina 21 gün önce
🎶❤gjesti
Agim Likaj
Agim Likaj 21 gün önce
Kjo keng te ben per te qare🥺🥺😔😭😭
Flamur Dauti
Flamur Dauti 21 gün önce
Ai qe e ka ber e keqe kenga ai spi njeka kenget
Flamur Dauti
Flamur Dauti 21 gün önce
Veq vazhdo shum mir 💪💪
Eltina Zenel
Eltina Zenel 21 gün önce
super hit
Lutfije Bislimi
Lutfije Bislimi 22 gün önce
bebe boss je te dua nga diamant bislimi
Elma Elma
Elma Elma 22 gün önce
🔥🔥🔥
Armando Aliu
Armando Aliu 22 gün önce
Çdo njeri e gjen veten te kjo keng 😥😥😥
Vjollca Balla
Vjollca Balla 22 gün önce
Ky është një nga këngëtaret më të mirë në Shqipëri 🤗🤗💥
Tik tok star
Tik tok star 22 gün önce
Zeri yt 💜💜💜💜💜👌👌
Sina Mobishd
Sina Mobishd 23 gün önce
Bravo Gjesti ma Mir be bot
Sonraki
Majk x Ledri Vula - Marr
3:42
görünümler 7 000 000
BARDHI - LOT (Prod Çelik Lipa)
3:01
görünümler 6 000 000
JONY - Love your voice
2:31
görünümler 78 000 000
Bardhi - DIVA (Prod Çelik Lipa)
3:11
görünümler 7 000 000
FINEM - SJE MO
2:49
görünümler 15 000 000
Baş Belası 1. Bölüm
1:59:15
görünümler 1 008 996
POWER COUPLES BE LIKE 💥
0:21
görünümler 7 410 561
OMG! 😂 #shorts
0:18
görünümler 23 274 580
Kahraman Babam 4. Bölüm Fragman
1:01