Karanlık

GERÇEKTEN İŞE YARAYAN 19 BASİT PSİKOLOJİK NUMARA

OLUMLU BAK
Abone ol
görünümler 2 173 761
95% 45 381 2 215

İstediğiniz birşeyi elde etmek için hiç psikolojik numaralar denemek zorunda kaldınız mı? Günümüzde bir sürü psikolojik numara ve nörolinguistik programlama tüyoları mevcut ve bunlar hakkında milyonlarca kitap ve makale yazılıyor. Bu numaraların birçoğu, profesyonellerin insanları istedikleri gibi yönlendirmelerini önlüyor ve diğer insanların kendilerini aldatmasını engellememek için kullanılıyor. Acaba sıradan insanların da günlük hayatlarında kullanabileceği ipuçları var mı?
Psikoloji, göz ardı edilemeyecek belli başlı kuralları olan bir bilimdir. Modern pazarlama uzmanları, girişimciler ve hatta dolandırıcılar bile bunları artık iyice idrak etmiştir. Olumlu Bak olarak, günlük hayatta kullanabileceğiniz, hedeflerinize ulaşmanızı daha kolaylaştıracak ve hayatınızın daha heyecan verici olmasını sağlayacak birkaç psikolojik numarayı size sunmak istiyoruz.

Zaman bilgileri:
#1 0:29
#2 0:58
#3 1:18
#4 1:46
#5 2:03
#6 2:17
#7 2:40
#8 3:06
#9 3:21
#10 3:36
#11 3:55
#12 4:20
#13 4:49
#14 5:19
#15 5:51
#16 6:04
#17 6:19
#18 6:38
#19 7:04
#psikolojikhileler #psikolojikipuçları
ÖZETLER:
- Bir şey istiyorsanız "Acaba ... bunu yapabili misiniz" diye bir cümle kurmayın. Bu diğer kişinin, bilinç altında soracağınız sorunun teorik bir soru olup olmadığını sorgulamasına sebep olabilir.
- Birinin rahatsız hissetmesini istiyorsanız, konuşma sırasında alnının ortasına bakın.
- Konuştuğunuz kişi bir soruya cevap vermekten kaçınmaya çalışıyorsa, görüşme sırasında göz temasınızı kesmeden bir süre bekleyin.
- Cevabının olumlu olmasını istediğiniz bir soru soracaksanız, isteğinizi dile getirirken kafanızı hafifçe yukarı aşağı sallayın. Bu numara genellikle restoran çalışanları tarafından müşterilerin daha fazla sipariş vermesini sağlamak için kullanılır ve oldukça etkilidir!
- Biri gerçekten birşey yapmaya yoğunlaşmışken (mesela önemli bir telefon görüşmesi yaparken), elinizi o an ona uzatıp elinde tuttuğu herhangi bir şey ondan alabilirsiniz.
- Birisinin sizin için bir şey yapmasını istiyorsanız, sıradan bir şekilde muhtemelen bunu beceremeyeceklerini söyleyin. Çoğu insan, yeteneklerinden şüphe duyulduğunda aksini kanıtlamak için fazladan çaba gösterir.
- Müzakereler sırasında kullanılabilecek güzel bir numara da karşınızdaki kişinin teklifini genel çizgileriyle beğendiyseniz ancak daha iyi şartlar için zorlamak istiyorsanız, biraz hayal kırıklığına uğramış gibi davranmaktır.
- Alarm saatiniz çalar çalmaz oturur pozisyona gelin, yumruklarınızı sıkın ve sanki harika bir gol atmış bir futbolcuymuşsunuz gibi "İşte bu!" diye bağırın. Kulağa biraz tuhaf geliyor, ama bu gerçekten yataktan daha dinç hissederek kalkmanızı sağlar.
- Bir kişi sizi bir tartışmanın içine veya dramatik bir duruma sokmaya çalışırsa, ona güzel şeyler söyleyin. ''Güzel söz yılanı dileğinden çıkarır'' numarası o kişinin davranışına hemen son vermesini sağlayacaktır.
- Ekibinizde iş sürecini yavaşlatarak aksatan tembel biri varsa, "Bunu yap" diyerek bir görev vermeyin. "Bununla başla" demek daha iyi olacaktır.
- Metroda biri size gözünü dikmiş bakıyorsa (bu çok sık olur, değil mi?), o kişinin ayakkabılarına bakın. Pes etmeden bakmaya devam edin! Bu onu çıldırtacaktır!
- Birisi yanlış bir şey yaptıysa ve siz de çok suçlayıcı konuşmak istemiyorsanız, kendinizi daha farklı bir şekilde ifade edin.
- Gece iyi uyayamadıysanız, kendi kendinize iyi uyuduğuzu söyleyin. Biliyorum, insana saçma geliyor ama içten söylerseniz %100 işe yarıyor!
- İnsanlar bir günün başında ve sonunda olanları daha iyi hatırlarlar. Arada olup biten her şey, bulanıktır.

Olumlu bak kanalına abone olmak için: goo.gl/aoVCYZ
5 Dakikada Hallet kanalına abone olmak için: goo.gl/988RDr

katma

 

8 Nov 2018

Paylaş:

Paylaş:

Herunterladen:

Yük bağlantısı.....

Ekle:

Çalma listem
Daha sonra izle
YORUMLAR 1 816
Kadir Yıldırım
Kadir Yıldırım 2 gün önce
Yolda yürürken karşınızdaki kişi/ler yoldan çekilmiyorsa karşıdaki kişinin ayağının yanına bakın hemen yol verecektir.
cemil hayrabolu
cemil hayrabolu 2 gün önce
Gözüme bakan adanın ayakkabısına baktım dayak yedim
çiğdem pınar tekin
Devran diye birisi var her zaman bana bakıyor neyapıcam
Melik Köksal
Melik Köksal 4 gün önce
7:23 deki taktiği ben bunu izlemeden önce de uyguluyordum gece yatmadan önce hep derim ki sabah dinç uyanacam deneyin görün bende oluyor diye de sizde olacak deyil ama deneyin yine de
ALLAHIN ACIZ KULLU
ALLAHIN ACIZ KULLU 7 gün önce
Sevdiğiniz kişi size bakiyorsa "ne bakıyorsun" demek yerine...gözlerinizi hafif yukarı atın...Bu onunla ilgilendiğiniz anlamına gelir ve sizinle daha çok ilgilenir ya da onu en yakın arkadaşı ile kiskandirin 2 gün yanım da idi😂😂😂😂....
Sezer Kahraman
Sezer Kahraman 12 gün önce
13 numara doğru kardeşimeödev yaptırırken her zaman uygularım
RUAA DIK
RUAA DIK 13 gün önce
يلي شاف الفيديو المتلو بس بالعربي يحط لايك 😉
Mehmet Metin AYGÜN
Mehmet Metin AYGÜN 13 gün önce
14 numara ... ya hiç hatırlamazsam o zaman ne olucak suyun hepsini bitirmem gerekicek su biterse ne olucak unuttuğumu itiraf edip sahneden inmem gerekicek herhalde
Mevlüd Devriş
Mevlüd Devriş 14 gün önce
Tabikide duygu sömürüsü İkna etmek için birebir çözüm
Biriçim Öykü Gönlügür
Gece kuşuysanız ve evde ailenizle birlikte yaşıyorsanız, gece evde gezinirken çok daha sessiz ve fark edilmez olmak için şunları yapabilirsiniz; parmak ucunuzda yürümeyin bu sizi bi miktar zıplar hale getirir ve eklem yerlerinizden kemiklerinizden ses çıkma ihtimalini arttırır ayrıca ziplamadan parmak ucunda yürümeye çalışırsanız duvarlara tutunma destek alma ihtiyacınız olur bu da sürtünme sesi yaratır. Bunun yerine yere önce tabanınızı koyarak ayağınızın geri kalanını da sakince yere basın bu şekilde hem dengede hem de oldukça sessiz yürürsünüz Şimdi vereceğim bilgi bundan bir tık daha önemli denebilir yine sessizlik konusunda, kapı kolları oldukça ses çıkartıcıdır eğer açmak istediğiniz kapının üstünde anahtar varsa anahtarı çevirerek kapıyı açın. Bunu yaparken bir yandan da açmak istediğiniz kapıya ittirme kuvveti uygularsanız maksimum sessizlik sağlarsınız. Peki bir odaya bu şekilde girdiniz çıkacaksınız o zamann ne yapın? Demin kullandığınız anahtarı söküp arkada kullanmaya çalışmayın Prof değilseniz ses yaratır. Bir odadan çıkarken yine kapıya ittirme bastırma kuvveti uygulayın. Ancak kapı gicirdiyorsa ona bir şey diyemem kapıyı yaglamaniz gerekir , bir çay kaşığı yağı önceden kapının duvarla birleştiği yerdeki demirlerine tepeden biraz damlatin kapıyı aç kapa hareketi ile yağı yayın ama yağ kullanmak istemiyorsanız vazelin krem sürün. Eğer önünüzdeki kapı bir yere girmek içinse KAPIYI KENDİNİZE ÇEKEREK açın. Eğer kapı bir yerden çıkmak içinse KAPIYI İTTİRME ile açın. Ben bu yöntemleri aile evindeyken gece balkona sigara içmeye çıktığımda yapıyordum. Umarm öyle bir derdiniz yoktur amaa kesinlikle ise yarar 😊
Biriçim Öykü Gönlügür
Öğretmenler bir öğrenciye soru sormak ve bilgisini test etmek istediğinde şöyle düşünür, gözüme bakan öğrenci kendisinden emindir veya cevaplamaya hazırdır. Gözlerini kaçıran öğrenci ise fark edilmemek istiyordur. Bu nedenle gözünüzü kaçırırsanız veya bir şeyle ilgileniyor gibi yaparsanız ya da hafif kamburlaşarak kendinizi daha ufak göstermeye böylece fark edilmemeye çalışırsanız muhtemelen sizinle konuşmak isteyecektir. Ancak sınıfta herkes derslerine iyi çalışıyorsa işiniz zor çünkü herkes hocanın gözüne bakacak bu durumda sizi seçme ihtimali her zamankiyle aynıdır. Ayrıca eğitmen yani öğretmen anne baba çocuğuyum, kendim de 16 yıldır öğrenciyim zaten. Tecrübe ile sabittir ikisi de yıllarca denendi Bu dediğim ters psikoloji olayıdır. Siz hocanın soru soracağı kişi olmak istemiyorsanız tam tersiymis gibi davranın muhtemelen sizi es geçecek. Eğitim hayatınızda başarılar diliyorum umarım bu yöntemi kullanmanız gerekmiyordur.
Cengizhan Ceylan
Cengizhan Ceylan 15 gün önce
neden 20 tane deilde 19 tane aklıma takıldı bilinçlimi yoksa o kadar mı geldi aklınıza benim gibi düşünenler +1 like
Önder Bulut
Önder Bulut 15 gün önce
06:29 peki ya bir kişi ayakkabımıza bakıyorsa ona da gözümüzü dikip yüzüne bakalım o zaman😂😂😂
Can Çil
Can Çil 16 gün önce
6:34 geçen gün dedini yaptım kavga ettik 3 yumruk yedim 1-2 yumrukta ben salladım adama aq
Abbas Öztürk
Abbas Öztürk 16 gün önce
Ranzanin 2. Katinda yatiyorum Ayni sekil Kalktim Ve ranzadan dusup kafami Duvara Carptım ve boyle Hayatin amina Koyayim Dedim Tum Gunum Sikilmis Zombi Gibi Gecti Like +1
mahverder rize
mahverder rize 16 gün önce
sabah sabah kalkıp gol atmış gibi bağriyim de ev halkı uyanıp top yerine bana vursunlar öyle ben acımdan gola atmış gibi bağrırım zaten
Ahmet Kerem Yanbul
Ahmet Kerem Yanbul 16 gün önce
Bir insan size kabaca laflar söylüyorsa susmayın,cevap verin sizin ezik olmadığınızı anlayıp sözlerini hafifletecektir.
krom pel
krom pel 17 gün önce
Bizim hoca yapiyo bunlarin bazilarini ve ben ilk gunden beri onun deli gibi gorundugunu dusunuyorum acikcasi
TROLL OR LİFE
TROLL OR LİFE 18 gün önce
Ayakkabilarim eski gorunuyor ve ben birinin ayakkabilarima bakmasindan nefret ediyorum (ayakkabılarimi seviyorum ve baska bir ayakkabi giymek istemiyorum) lütfen kimsenin ayakkabisina bakmayin
GODS MUSIC Tattoo Piercing
👏👏👏👏 Çok güzel trickler 👍👍👍👍👍
ARDA_ UCR
ARDA_ UCR 22 gün önce
4:42 Yengeç burcuna güzel bir gönderme...
Birlikte yapalım
Birlikte yapalım 22 gün önce
Çok saçma bence
Mehman Qedirov
Mehman Qedirov 23 gün önce
11 numara super fikir.
1 Delinin Günlükleri
*küçük işletmelerde çalışanlar için söylüyorum. Diyelim ki 100 TL ye ihtiyacınız var. Ama patronunuzun vermeyeceğini ya da daha az vereceğini düşünüyorsunuz. Siz 100 yerine 200 isteyin. Muhtemelen 100 vereyim idare et diyecektir. :)
ferit mehmed
ferit mehmed 26 gün önce
TRvid de bi terslik var,vidyo izlerken başka önerilen vidyolar yok sadece yorumları görebiliyorum
Arda Kamil Celik
Arda Kamil Celik 26 gün önce
Ben alarm çaldığında allah belanı versin diyom
Cahit Karaç
Cahit Karaç 26 gün önce
Bakın size küçük bir sözle katkı sağlamaya çalışacağım. DELİYE DE AKIL LAZIM. AKILSIZ DELİLİKTE OLMAZ. / YAPILMAZ. DELİLİK SIFIR AKIL DEMEK DEĞİLDİR. DELİLİK İÇİN DÜŞÜNMEYEN AKIL GEREKİR. DÜŞÜNEN AKIL, ENİNDE SONUNDA KENDİNE BİR ÇIKIŞ YOLU BULUR. AKIL SU GİBİDİR. NASIL Kİ, AKAN SU, KENDİNE ÇIKIŞ YOLU BULURSA , DÜŞÜNEN AKILDA KENDİNE BİR ÇIKIŞ YOLU BULUR.
Kerey Bazarkul
Kerey Bazarkul 27 gün önce
Kıyamete yakın ınsan karsısındakı ınsanın soylemesede ne dusundugunu anlarmış şu an gunumuzde oyle degılmı??
Betül Yıldız
Betül Yıldız 28 gün önce
Bunların çoğunun günlük hayatta yapıyom ben zaten
Betül Yıldız
Betül Yıldız 28 gün önce
Böyle videolara devam
Mehlika Balkan
Mehlika Balkan 28 gün önce
7 numarayı hergün yapıyorum ben
KUM SAATİ
KUM SAATİ 29 gün önce
5. ABONEN OLDUM ABONEM OLUR MUŞ'UN
Müjde Gengeç
Müjde Gengeç Aylar önce
Bence doğru değil çünkü ben birinin anlına baktım ama o hiç sinirlenmedi
Ajjs Habahja
Ajjs Habahja Aylar önce
Etrafta kızlar varken sırf dikkat çekmek için laf sokunca bir bok olmuyor. Şunu bilseniz yeter
joker harley
joker harley Aylar önce
aynen ya gıcık oluyorum artık erkeklere yok tekme atmakmış yok itmekmiş yok küfür etmekmiş hep öyle davranıyolar. tabi hepsi için geçerli değil
Huseyn Rzayev
Huseyn Rzayev Aylar önce
Neden 20 yok 19
Faruk Sancar
Faruk Sancar Aylar önce
hile hile kesin hile o..... çocuğu hile
Xponçikella X
Xponçikella X Aylar önce
Bıktırana kadar söylemek
lady girl
lady girl Aylar önce
10 numarada işte bu yerine okul yok diyin daha iyi
Çiğdem Uğur
Çiğdem Uğur Aylar önce
Beynim: izle şunu Ben: niye izliyim ders çalışıyorum ve izlemeyeceğime söz verdim Beynim: bi kereden bi şey olmaz Ben: tm
Ayşe ve Gül
Ayşe ve Gül Aylar önce
9 numarayida denemistim bana bakkal amca param yetmiyo deyince bedava icecek vermisti
Ayşe ve Gül
Ayşe ve Gül Aylar önce
Bu videoyu geçen haftalarda izledim sonra 2 yi okuldaki en sinir bozucu velete yaptim o gunden sonra bana gıcıklık yapamaki Vycjvnvvhbvghfuhffjbcfyydxtd4stdxufytcgcfhucyffytfygufguu
Gamze Mutlu
Gamze Mutlu Aylar önce
Sizin videolarınızın içeriğinin ben içine edeyim nah abone olurum
Sedef Karaaslan
Sedef Karaaslan Aylar önce
Bende biriyle konuşurken o kişi gözünü bana dikip bakıyorsa bende onun her iki gözüne pür dikkat bakarım en sonunda o gözünü devirir bende zaferimi içimden gülerek kutlarım.Çok komik oluyor 😂😂😂
bülent coşkun
bülent coşkun Aylar önce
Birine istediğiniz bişeyi yaptırmak için durmadan yapıcaksın, yapıcaksın ,yapıcaksın ,yapıcaksın dersen sinir olur ve yapmak zorunda kalır . Ben hap kullanıyorum
FutaLove #
FutaLove # Aylar önce
Bana hergün rahatsız edici şekilde bakanlar oluyor bir yere gittiğimde. İçimden aptal terbiyesiz malın evladı az gelişmiş insanımsı sığır gene diyorum başka bir şeyle ilgileniyorum. Kimisinin rahatsız edici derecede baktıgını hissesiyorum ama kafamı çevirip kesinlikle ona bakmıyorum. Gözlerimi onun olduğu konum hariç her yere koyuyorum bu iyi geliyor. Komple yok sayıyorum piçleri. Kimi bozuluyor ısrarla rahatsız edicilik boyutunu arttırıp dikdik bakıyor kimi anlıyor ve bozuluyorlar bakmayı kesiyor o da başka tarafa bakıyor altta kalmıyım ne bakcam sana be diye edasında. :)) Benim onu siklemedigimi hissettiginde. Terbiyeden düşünceden yoksun olan az gelişmiş MAL insam çok var ne yazıkki dışarıda :/ Çirkin davranışlarıyla keyif kaçırmaktan başka bir boka yaramadıkları kesin. --- Birde mal mal rahatsız edici şekilde bakan ama sen ona dönüp ne bakıyoraun gibi bir ciddi ifade ile baktıgında ÖDLERI KOPUP bakmıyormuş gibi yapan EMBESİLLER oluyor onlar en uyuz oldugum. Bazen bilerek bakıyorum onların suratlarına kimin daha güçlü oldugunu anlasinlar diye. Dimdik bakıyor mandanın evladı sen ona baktıgında diyebilecek bir şeyi yok. Salakça davrananın kendisi oldugunu biliyor it gibi kaçıyorlar. Sonra kafanı tekrar çevirirsin arkandan yanından gene bakmaya başlar. Böylede bir kaç mal var. Sanki baktıgı anlaşılmıyor. Bir insan gozunu dikip sana dimdim sik gibi bakıyorsa hissedersin bunu. Arkan dönük olsa dahi. Herkes bilir bunu. Bu kadar mallar işte..
Bebekli Mutfak
Bebekli Mutfak Aylar önce
7 de ama diye okunuyor ama ana diye yazılmış
Zübeyde Soysal
Zübeyde Soysal Aylar önce
Lutfen su vampiri kaldirir misiniz
Ayşe Koyuncu
Ayşe Koyuncu Aylar önce
video izler arkadaki müzik çok rahatsız ediyor
Serkan Efe Arabacı
Sabah kalkayım bağırayım neskafe 3 ü bir arada alırım bir annem iki ablam 3 babam sıraya geçip tek tek hehhee
Volkan Durtas
Volkan Durtas Aylar önce
Atiyenin mimikleri özürlü gibi
mb oyunda
mb oyunda Aylar önce
Evet uyku olayı işe yarıyor
Eğlenceli Kanal
Eğlenceli Kanal Aylar önce
🤸
Serkan Efe Arabacı
Ekmek kuran çarpsın işe yarıyor okuldasınız parmak kaldırıyorsunuz seçilmek istiyorsanız öğretmnene bakarak gülün ben bunu test ettim ve işe yarıyor yani kullanın
Berfin Öneryldz
Berfin Öneryldz Aylar önce
nie 20 değil pisikolahim bozuldu yaw
Oğuzhan Koca
Oğuzhan Koca Aylar önce
Bana öyle tip tip baksa biri ben ne bakaysun manyakmisun nesun sen lala misun derim🙂🙂
Lps paticik tv
Lps paticik tv Aylar önce
Evet biliyorum birisine el hareketiyle ve göz teması ile bakarak konuşursanız sizi daha iyi dinliyo ve gülümsemeyin dinlemezse gülümsiyin ama artık işe yaramıyosa kendinizi özletin bu sefer yanınıza o gelecek
Asel Asel
Asel Asel Aylar önce
hocanın seni kaldırmasını istiyorsan hocanın gözünün içine bak istemiyorsan deftere birşeyler yazıyormuş gibi yap (işe yarıyor)
oyun kanali
oyun kanali Aylar önce
Şansa bak şu an1.304.999 abone var
Günaydın Günaydın
şimdi otariter yengeçmiydi neydi ya diye onu düşünecem
Erkan Arin
Erkan Arin Aylar önce
Sonra yere yapışırım Emin’im geberirim
Erkan Arin
Erkan Arin Aylar önce
babam uyandırıyor beni barırsam babam beni tokatla 9 uncu kattan en son kata yani 12 inçi kata uçurur
Mert Gunes
Mert Gunes Aylar önce
Kalktığımda işte bu diyemiyorum
ALONE ANGEL WROP
ALONE ANGEL WROP Aylar önce
Neden 20 değiiiiil 19
Nax Ünal
Nax Ünal Aylar önce
Fişi hatırlamicam ama otoriter yengeç uydurmamı hatırlicam öyle mi 😒😒
Gucci Conor
Gucci Conor Aylar önce
Ne diyon sen 😕😕😕😕
İbrahim Uçan
İbrahim Uçan Aylar önce
Eğer bir konu hakkında konuşmak istemiyorsanız ve ondan uzaklaşmasını söylemek istiyorsanız kulağına gelin ve ne kadar hızlı ve sesli geğirebiliyorsanız geğirin sonra sizden iğrenir bidaha gelirse ona söyleyin fikrimi yanlış çıkartmasın >:(
ŞENAY İPEK GÜL
ŞENAY İPEK GÜL Aylar önce
2 milyon kişi izlemiş yapıcağımız kişide bu videoyu izler sonrada sen olumlu bakın bir videosu vardı onu mu izledin der
RİSE :
RİSE : Aylar önce
03:21 ama olmasın o.
Hadi Arslan
Hadi Arslan Aylar önce
Sen ne boş videolar yapıyosun mk salagı sayfayı kapat
Abdullah Selim Balcı
suclu hissettirmek
yasemin şişman
yasemin şişman Aylar önce
Cocugunuz yapma dediginiz birseyi yapiyorsa ona yapin de yapmaktan vazgecer ters psikoloji cocugunuzla konusurken genel konusmayin birey ve ozel konusun soru sordugunda aciklayici cevaplar verin oyuncak degilde bu bir tren gibi alisverisde ciddi ve sert olun sizi ciddiye almasini saglarsiniz
OĞUZSASİ AFFEDERSİNİZ
Sınıfta hoşlandığınız kişiye iltifat edin %1000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000090000000000000000000000000000000 size sapık diyo
Rüya Demireller
Rüya Demireller Aylar önce
Hoca seni kaldirsin istiyosan hocanin gozune bak istemiyorsan su ic su icene yailan bile dokunmaz ajhdakhshs
NOOB OF THE PS4
NOOB OF THE PS4 Aylar önce
7:24 şimdi sen bunu söyledin diye ben bunu asla içimden söyleyemeyeceğim
Damla Demir
Damla Demir Aylar önce
Ayakkabılarıma bakıldığında genelde ben onlara bakmamış oluyorum Adidascıklarımı kıskanıyorlar hahaha
tuana can
tuana can Aylar önce
Videonun ilk gördüğüm resimde anladığım şey dost yüze düşman ayağa bakarmış 😂😂🤣🤣😅😅
Sıla
Sıla Aylar önce
Şu ayakkabılara bakma yöntemi cidden işe yarıyor deneyin
Kamuran Umit
Kamuran Umit Aylar önce
4:20 babsm abim beni dövdü aq vereceğiniz taktiğn mk
msp çılgınları
msp çılgınları Aylar önce
Bence öýle yapmayın 50 kere su getir diyin bıkıp getircek jejd diwhdjdjshdjdjsbeijd
Dogili
Dogili Aylar önce
Bari şarkıyı çalmasaydınız amk bukadar da olmaz ya biraz orjinal içerik üretin
KİMLİKSİZ ADAM
KİMLİKSİZ ADAM Aylar önce
Çok güzel 🌈🌴🌵
Ahmet Enes Sezen
Ahmet Enes Sezen Aylar önce
Arkadaki o ses sınır bozuyo
mujda noori
mujda noori Aylar önce
biri size bakiyor sa bi tekme atmaniz yeterli ;)))
mujda noori
mujda noori Aylar önce
sabahin korunde gol atmis gibi bagriyim ablam da bana yumruk atsin ;)))
Beyza Yalçın
Beyza Yalçın Aylar önce
6:45 deprem oluyor heralde hjhjhjhjhjhjhjhjhj
Emir İnan
Emir İnan Aylar önce
aNa sKm
Ali Koç
Ali Koç Aylar önce
Ana SkM
Bay BARAN Bey
Bay BARAN Bey Aylar önce
videonuzu izledim ve kanalınıza abone oldum sizden ricam sizde kanalıma abone olur musunuz
Vehbi Calayır
Vehbi Calayır Aylar önce
Birde kızla konuşmaya başlamak istiyorsanız ben seni bir yerden tanıyorum deyin ve devam edin 😁 bende işe yaradı
Vehbi Calayır
Vehbi Calayır Aylar önce
Ben birisini sinir etmek istiyorsam durmadan lafını keser lakap takarim 😂😂😂
Barbie Kenti
Barbie Kenti Aylar önce
Eger birileri sizin arkanizdan konusuyotsa ve siz bunu biliyorsanin o kisinin yanina gidin ve " arkamdan konusanlar konusmaya devam edin küçük insanlar konuşur büyük insanlar konuşulur " diyin
방탄KIM YAĞMUR
방탄KIM YAĞMUR Aylar önce
Tavşan denince akla hemen onun adi gelir JUNGKOOK, JUNGKOOK, JUNGKOOK
Emir Faruk ÖZSUNAR
Bana bunu bir sınıf arkadaşım yaptı deli oldum (sevgilim) herhalde oda bakmış 😂😂😂😂
Beyefendi
Beyefendi Aylar önce
trvid.com/video/video-l4tWdTmYZoM.html Bu kanal baştan aşağıya Bright Side kanalının çakması. Tek yaptıkları şey Türkçe olarak seslendirmek.
Hasan Gurer
Hasan Gurer Aylar önce
Benim tanıdığım bi abi vardı konuştuğu kişinin kulağının ucuna bakıyordu. Aklıma geldikçe gülüyorum😄😄
mutlu işitmezoğlu
BEN SABAH UYANİP GOOLL DİYE BAGİRİRSAM KOCAM YATAKTAN BANA BİR VURUR KULAGİM SAGİR OLUR ORDAN HASTANEYE İŞE GEC KALİRİZ GÜNÜMÜZ MAHVOLUR.
O K
O K Aylar önce
Ertesi gün 1-2 saat uykuyla ayakta kalmak zorunda kalacaksanız, yatmadan önce 9-10 kere doğru teknikle derin nefes alın(burnunuzdan nefes alıp, akciğerlerinize dolan havanın akciğerlerin altından üst kısmına doğru dolduğunu hissettikten sonra, bu havayı ağzınızdan 2 katı sürede vermeye çalışın. Aralardaki çok kısa sürede hemen nefes almayın. Biraz nefesinizi tutun. Bu arada bütün vücudunuzu rahat ve gevşemiş hale sokun.) Ertesi sabah dinç ve stressiz kalkacaksınız.
Faruk Mutlu
Faruk Mutlu Aylar önce
Az önce ne izledim ben
Roza Axundova
Roza Axundova Aylar önce
Dışarda yüzüme bakanların ayaklarına baktıkta hemen uzaklaşıyorlar. Sebep?
Naciye Yılmaz
Naciye Yılmaz Aylar önce
Sabah dinç kalkmayla alakalı bir şey okumuştum, alarmı ertelemeyin beynimiz erteleyip tekrar uykuya dalmayı denediğimizde en başa dönermiş hep o bağırmak hem de çalar çalmaz kalkmak işe çok yarıyor
Sonraki
10 Adımda Manipülasyonu Öğrenin
12:11
Childhood Crushes
9:27
görünümler 1 130 688
Hayatınızı Kurtarabilecek 10 Tüyo
10:02
TWICE "FANCY" M/V
3:39
görünümler 43 506 387
Sesame Street: Respect is Coming
1:35
görünümler 3 701 120
$199 Chair Vs. $9,800 Chair
16:23
görünümler 730 487
EVERY BURGER KING EVER
5:47
görünümler 1 243 417