Karanlık

Gerçek Fikri Ne? - 5 Ocak 2019 (Paketli gıdalardaki katkı maddeleri sağlığımızı nasıl etkiliyor?)

Habertürk TV
Abone ol
görünümler 161 346
90% 1 461 152

Haberturk TV TRvid Kanalına Abone Ol ➤ hbr.tk/QNhqSs
Eren Eğilmez'in sunduğu Gerçek Fikri Ne'de halk sağlığını yakından ilgilendiren sorunlar ve sorular tüm yönleriyle tartışılmaya devam ediyor.
Sağlıklı beslenebiliyor muyuz yoksa soframızda zehir mi var? Güvenli gıdaya nasıl ulaşırız?
Ne yediğimizi biliyor muyuz? Paketli gıdalardaki katkı maddeleri sağlığımızı nasıl etkiliyor? Kanser, obezite gibi çağımızın yaygın hastalıklarının endüstriyel gıdalarla ilişkisi var mı?
Toksinler, vücudumuzdaki gizli zehirler... Toksinlere neler sebep oluyor? Bu zehirler vücuttan nasıl atılır? Detoks yöntemleri çare olabilir mi?
Eren Eğilmez soruyor; Türkiye Gıda ve İçecek Sanayii Dernekleri Federasyonu Genel Sekreteri İlknur Menlik, BEYİNDER Kurucu Başkanı Prof. Dr. Derya Uludüz, Fizyoloji Uzmanı Doç. Dr. Oytun Erbaş, Biyokimya ve Anti-Aging Uzmanı Dr. Ayşegül Çoruhlu, İç Hastalıkları Uzmanı Prof. Dr. Osman Erk ve Toksikolog Prof. Dr. Ali Esat Karakaya, Gerçek Fikri Ne’de yanıtlıyor.
➤ twitter.com/HaberturkTV
➤ www.haberturk.com/tv
➤ facebook.com/HaberturkTV
➤ instagram.com/HaberturkTV
➤ trvid.com/u-HaberturkTV

#Habertürk
#Haber
#Gündem

Paylaş:

Paylaş:

Herunterladen:

Yük bağlantısı.....

Ekle:

Çalma listem
Daha sonra izle
YORUMLAR 80
Mesut Gençer
Mesut Gençer 2 gün önce
Izlemeyi düşünenler sadece son 3 dkyı izlese yeterli.
pytoory
pytoory 7 gün önce
Oytun şımarığı bırakta kadın konuşsun sen git kaavede hırla sokak ağzıyla.
Apollon'un Rahibesi
Apollon'un Rahibesi 9 gün önce
Oytun ve Ali Esat hocam çok doğru konuşuyor
Nihat Şahin KAYA
Nihat Şahin KAYA 12 gün önce
Bazı şeylerin zararını bile bile yaparsınız ya. Ambalajlı gıda da öyle bir şey. Oytun a katılıyorum. İlknur da ne boş insanmış ya. HaberTürk illa bir siyasi içerik koyuyor programa. İlknur da siyasi bir gübre gibi geldi.
yazicib1
yazicib1 12 gün önce
Kimse kimseyi paketlenmiş gıda yemeye zorlamıyor. Parası olan gider köyden organik domates alıp da yiyebilir ama sonra ağlamasın çiftçi elini yıkamadığı için salmonella olursa falan..
yazicib1
yazicib1 12 gün önce
Derya bilmem ne ye prof ünvanı veren üniversitenin lisansını alın. Gerizekalı prof. olan bir ülkede 100 bin üniversite olsa ne yazar
selcuk uygun
selcuk uygun 13 gün önce
Şu İlknur olmasaydı programın seyri çok farklı olurdu insan bu kadar bağırır mı?
Alim Sutveren
Alim Sutveren 14 gün önce
01:18 :14 😉😂 02:23 :30 😉😂
Ali Yalçın
Ali Yalçın 15 gün önce
İlknur hanıma canımı şuracıkta verebilirim
YORUM Yaptim
YORUM Yaptim 16 gün önce
Sunucu denen insan eee demez ve yönetmesi de çok kötü. Eren bey olmamış.
RAPPERMCS
RAPPERMCS 16 gün önce
Nerde canan hoca nerde sjajwjsjs
Emine Erkan
Emine Erkan 17 gün önce
İlknur hanıma göre Japonya alıyorsa gıdalar mükemmeldir Bu nasıl düz mantık 😬😬😬 Bu ne bilimsizlik 🤭 İlknur hanım ın cahilliği o kadar sırıtıyor ki car car konuşuyor anca Allah rızası için çıkarmayın ekranlara program izlenmiyor... Oytun bey bilim insanı değilde halk ağzıyla konuşuyor. Laboratuardan çıkıp sahada çalışsın hasta muayene etsin, mesela diyabet hastasının şeker regülasyonunu yapsın yapabiliyor mu?
Heidi Peter
Heidi Peter 17 gün önce
Midem bulandı şu pis pis gülen kadından.izlemeye tahammül edemedim.yüzünde bir gr nur yok
mohsen ebrahimnejad
mohsen ebrahimnejad 18 gün önce
çok harika
Dr GMG
Dr GMG 18 gün önce
Yazik shu Oytuna... kecen konushmasinda sebseyi terevezi kabugunu soyacaksiniz, peptisidtler, herbisitler kabugundan yikamakla cikmaz ... diyor... shimdi elmayi yikayiniz gecer diyor.... Sayin MENLIK eyer o parlak Elma saglikliysa kurtlar neden yemiyor,, demek ki, zehirli bir kimyasal varki kurt , bocek yaklasmiyor...
Dr GMG
Dr GMG 18 gün önce
Geze Tavuk: Oytun bey, kendini hekim olaraq tanimliyor.. Peki bahecede gezerek otlayan tavuklar, serbest gezerek vitaminli ve minerallerle zengin beslenen ve stresden uzak gezen tovuklarin eti ve yumurtasi ile kapali bir yerde kipirdayacak yeri olmayan ve soya ve hormonlu besiyerle beslenen tavuklarin eti ve yumurtasi aynimi?? Zaten kendisi soyluyor, stress yapmish hayvanin eti de stres hormonlari ile doludur.. kendisi zaten deney yapmis gebe sicanlari Sekerle beslemis ve yavrularda Autism olusdurmus..... yada kilolu sicanlarda depresyon olushmus...... Zatren kendisi anlatiyor konusmalarinda kenardan vitamin almayin, takviye almayin. Peki her sheyi besiyerle alan tavuklar ne kadar saglikli... Antibiokit uygulanarak surekli hastaliktan korunmaga calishilan tavuklarla , köyde serbest gezerek antibiotik uygulanmadan dogal guclu immun sisytemi olan tavuklarin sagligi dolayisiyla eti yumurtasi aynimi?
Dr GMG
Dr GMG 18 gün önce
Oytun Erbas in dünyadan haberi yokmus, rezillik vallahi.... Menlikde bashka bir olay.. Kadin kahkaha atiyor, sanki anliyorda dalq geciyormush gibi. Konusma tarzi cok asagilayici ve saygisiz. Yazik olmush oradaki hekimlere. karsilarindaki zetn Qida Endistüsü lobilicileri var... Bilimsel tartishmiyorlar.
VBH
VBH 20 gün önce
Burada yorum yapan herkese sesleniyorum. 10'ar 10'ar çocuk yapıp salın ortalığa, ne nüfus planlaması yapın nede gelecek planlaması. Ekonominin ne olduğunu bilmeyin. Sonrasında da marketlerin size A kalitesinde gıda sunmasını bekleyin. Suçu çözüm bulanlara atın. Size bilimi anlatanlara kızın. Dünya'ya, medeniyete ve insanlığa en ufak bir katkıda bile bulunmayın ve kendiniz için tıbbın, bilimin, endüstrinin en iyisinin yapılmasını bekleyin. Bence öncelikle aynaya bakın.
Ozan ÖZKAN
Ozan ÖZKAN 20 gün önce
Oytun: Kek yemeyelim mi hocam? Ayşegül: Hayır yemeyin Oytun: Böyle saçmalık mı olur ya..
Erkan Oskar
Erkan Oskar 20 gün önce
İlknur Melik böyle insanları kurumların başına koyarsanız insanlarımız lapır lapır dökülmeye başlar tabi... tüm çevresine paketlenmiş gıda öneriyormuş iyi dövmüyorlar seni abla. muhtemelen oraya en pahalı arabayla gelen sensindir yoksa bu kadar övmezsin bu savunmazsın bu firmaları... :)
Kadir Turan
Kadir Turan 21 gün önce
Orada sadece dinlenecek bir kişi var : OYTUN ERBAŞ. O kadar. Gerisi bir işe yaramayan klasik doktor modunda, yani piyasa doktoru..
aybiş öz
aybiş öz 21 gün önce
Programı seyredeceklere öneri: Fiziksel görüntüsünde olmak isteyeceğiniz hanım ve beyleri dikkate alın. Uygulamalı olarak göstermişler resmen. Lafa bakılmaz, işe bakılır; aynası iştir kişinin.
BRAWL TÜRKİYE
BRAWL TÜRKİYE 19 gün önce
Onlar estetikli caninmm😂
Sinan Keser
Sinan Keser 21 gün önce
Ayşegül kadar gereksiz konuşan biri yoktur.
Deniz Baysal
Deniz Baysal 21 gün önce
İngilterede yaşıyorum genelde İngiliz marketlerinden alışveriş yaparım çok nadir Türk marketlerine uğrarım uğrasam da sadece sebze meyve alırım çünkü halden getiriliyor. Ciddi bir alerjik hastasıyım bir videomdan anlattım sudan bile alerji olduğumu bu yüzden paketlerin arkasını okumak zorundayım. Türk marketlerine gittiğim zaman Ne zaman elimi paketli gıdalara atsam türk markalarında bilmediğim milyon E bilmem ne diye kimyasallar mevcut fakat bir İngiliz paketinde inanın anlayamayacağım tek bir şey yazmıyor arkasında. Demiyorum İngiliz’in yaptığı zararsız ama cidden Türk kekinin arkasında destanlar yazarken ingilizinkinde 3-5 tane içerik varsa kimse kusura bakmasın Türkiye gıda ile öldürüyor halkını.
Pelin Eksi
Pelin Eksi 21 gün önce
Ilknur hemlik ve Oytun erbaş haziŕ gidacilardan iyi para yiyor almış gibiler ve terbiyesizlik yaparak diğer uzmanları susturmaya çalışıyorlar.
Eren Yalçın
Eren Yalçın 21 gün önce
şu 4 saatlik programı izleyince dedim ki ne mal insanlar var, bir de yorumları açtım ve gördüm ki bu malların destekcisi daha çok 😂😂
mehmet karatas
mehmet karatas 22 gün önce
şimdi kemdim de bir çilek üreticisi olarak şunu gayet iyi biliyor ve görüyorum ki bizim çiftçilerimiz eğitimsiz. ya bu ülkede her sene en az 3 5 tane bilmem ne ülkesine giden biber geri döndü bilmem domates geri döndü haberi çıkmıyor mu arkadaş. yani burada şöyle bir sıkıntı var. üretici tamamen kontrolsüz ve bilinçsizce ziraai ilaç ve gübre kullanıyor. bunun organiklikle köy ürünüyle alakası yok. adam elmaya hormon atıyor geliyor çileğe de atıyor. pamuk ilacını başka bitkiye kullanıyor. 21 gün etkii ilacı atıyor ertesi gün hasata giriyor vs vs. şimdi bu durumda işlenirken kontrol edilen ürünleri tercih etmek daha mı kötü daha mı iyi? burada şu ayrı bir durum tabiki. kendin yetiştirirsin, ilacını gübresini kendin bilirsin onu ye abi gerisi vallahi zarar :)
Mustafa Aksan
Mustafa Aksan 22 gün önce
Gıda sektörü büyük bir pazar. Tıbbın içinde olan oytunu bile nasıl değiştirmiş. Adam gariban hep aynı gömlekle görünüyor. Sektör ona acımış anlaşılan
Yasin özçelik
Yasin özçelik 23 gün önce
Oytun yataktan çıktığı gibi gelmiş yine aynı elbiseler 😀
Yasin özçelik
Yasin özçelik 21 gün önce
asli bilgen biliyorum bu beni rahatsız etmiyor ki zaten, söylemek istedim sadece
asli bilgen
asli bilgen 21 gün önce
Yasin özçelik .. kendisi otizmli olduğunu ve sürekli aynı kıyafeti giyme konusunda takıntılı olduğunu söyledi
Mehmet Arif Bozan
Mehmet Arif Bozan 23 gün önce
Yorumlarda görüyorum ki bir tane makalesi olmayan klavye delikanlıları Oytun hocaya sallamışlar.
kerim abdul cabber
kerim abdul cabber 23 gün önce
01:22 :00 ayşegül yarım saat konuştu ne dedi belli değil en sonunda ben amerikada şu derneğeye üyeyim e getirdi. 02:25 :40 salatalıkta glikoz varmış :))
Mustafa Sasmaz
Mustafa Sasmaz 24 gün önce
Ilknur Melik Hanm, uçuyor. Aldigi egitime bakiyorum. Konusmalarina bakiyorum. Aaaa demekten baska br sey diyemiyorum. Kadin saglik konusunda hic bir sey bilmiyor.
Haviskam
Haviskam 26 gün önce
Bu gotum herif nevzat yalakanin allahi olmadi mi? Bilim bunlara kaldiysa burnumuz boktan cikmaz.
Alper
Alper 26 gün önce
İlknur Menlik’in "bu kadar cehalet ancak eğitimle mümkün olur" diye bir sözle başlayıp, karşılığında, "buradaki eğtim görmüş ve alanında profesyonelleşmiş tıp insanlarına cahil demek bir pazarlamacının haddi değil" diye cevap almaması beni üzdü.
elif
elif 26 gün önce
hukumet kafasindan istiyorum ya... herkeş bizi gıskaniyi
hekotech
hekotech 28 gün önce
ilknur reyis sen nasil bi kralsin. videoya +18 koyun lutfen :D "bu kadar cehalet anca egitimle mumkundur"ne guzel laf be :D
hermes hermesperihermenias
oytun ne içtin gerçekten? hadi ilknur menlik sektörü savunuyor ali esat da öyle, menfaatleri belli. ama sana ne oluyor? 1.25'lerde aysegul corumlu'ya karşı ne kadar sacma sapan tavırlar gösteriyorsun cocuk gibi
bayram taser
bayram taser 29 gün önce
oytun hocanın üslübu bana biraz yanlış geldi. Beklemezdim.
Mahmut Mungan
Mahmut Mungan Aylar önce
“Bu kadar cehalet ancak tahsil ile mümkündür” girişi bile nezaketden uzak esnaf ağzıyla,bilimden uzak. Leş.
Mahmut Mungan
Mahmut Mungan 26 gün önce
Ticari kaygıyla agzından kaçırdığı "esnafın ekmeğiyle oynamayalım" sözü,ağlasammı gülsemmi diye düşündürdü. Gerçi yeni Türkiye'de bunlar hiçbir şey değil neyse :)
elif
elif 26 gün önce
aynen ya şoke oldumç bir kere bu pozisyondaki birinin tıp okumuş olması gerekirdi... kadın eksik bilgi dağarcığının tüm bilimlerin üstünde oldugunu düşünüyor besbelli.
Rahime YILDIRIM
Rahime YILDIRIM Aylar önce
Kalbime ağrılar girdi ..Oytun hocam güldür azıcık.Zaman ayırdım ama resmen stres topuna döndüm .Birbirinizi dinlemeyi ben mi öğreteceğim size
zez leonezez
zez leonezez Aylar önce
Ayşegül hanım çok estetiklenmiş robot gibi olmuş ve halen anlatamıyor derdini !
zez leonezez
zez leonezez Aylar önce
Oytun hocamı tek geçerimmmmm
Doğan Evren
Doğan Evren Aylar önce
ses kalitenizde iyileştirme yapılması gerekiyor. @Habertürk TV
Ferdi Eker
Ferdi Eker Aylar önce
şu tartışmayı dinledim ya bir daha kadın doktora gitmem arkadas .
S.Betül ALPEREN
S.Betül ALPEREN Aylar önce
İnsanlar doğala yönelince 10 yıl sonraki satışları için endişelenmeye başladı firmalar sanırım. İnsanlar bilinçlendi artık boşuna sevimli şişko bi dr.u çıkarıp yiyin Gari paketli gıda yiyin sloganını yutmaz kimse.
Ahmet Altuncu
Ahmet Altuncu Aylar önce
2:14 :00
Mel Sozer
Mel Sozer Aylar önce
Gel gelll abla pazara gellll tam pazarcı muhabbeti😠😖😳🍒🍆🍋🍆Tek tek herkes iyi de toplulukta konuşma noktasında birbirlerine olan hitaplar çok üzücü.Yapp estetiği gerdirr suratını sonra yaşlılıktan gençlikten bahset😇
ömer ayrılmış
ömer ayrılmış Aylar önce
Kapitalizm işte bazı insanlarıda susturur veya farklı konuşturur tohumla oynayanlar iblisten bile tehlikeli İnsanlıgın düşmanıdır.
ömer ayrılmış
ömer ayrılmış Aylar önce
Beslenme kişiye göre deyişir... ambalajlı gıda katkı maddesi içerdiginden yerseniz adamlıktan çıkarsınız genetiginiz bozulur ruhen bedenen hastalanırsınız... Bu kaçınılmaz... Bunu anlamak için bilim insanı olmak gerekmez bayan prof.hoca adamın hası bence doğruları konuşuyor
sardem
sardem Aylar önce
Oytun hocayı 5 seneye yakindir takip ederim. Son 4 senedir karşı çıktığı görüşten taraf olmasinin tek sebebinin onunda satin alinmasi heralde. Dileyen eski videolari izlesin tavuklarla alakali laflari hala hatirlanir.
veli ünverdi
veli ünverdi Aylar önce
derya hanım harici boş
halil gül
halil gül Aylar önce
nimeti yere attı yazıktır ya
Umut C. Uygun
Umut C. Uygun Aylar önce
Arkadaşlar ben bütün tartışmayı izledim, anladığım özeti şudur; 3:04 :13 .
Ali E.
Ali E. Aylar önce
ilknur menlik, oytun erbas, ali esat karakaya bildigin tetikcilik yapiyorlar. size mi kaldi ekonomik/ticari acidan bakmak? biliminsani misiniz tuccar mi?
N Y
N Y Aylar önce
konular uzlaşılabilir konular ama bazı menfaat çevrelerine dokunuyor, tartışmalar menfaat tartışması.
N Y
N Y Aylar önce
bu oytun bir kere de canan hocanın karşısına çıksın bakalım, nedense hiç karşı karşıya gelmiyorlar. şimdi de biletle gösteri olayına girmiş, benim için akademik özelliği bitmiştir.
N Y
N Y Aylar önce
Bu oytun hoca da ticari tarafa yanladı herhalde, sekreterler tek ağız olmuş.
N Y
N Y Aylar önce
Yavuz hırsız ev sahibini bastırmış, rehberlik mezunu sekreter para babalarını savunurken proflara bağırıp azarlıyor avaz avaz, ben utanç duydum kendisi adına. Resmen akademisyenler naiflik ve edepleriyle bildikleri kanıtlanmış doğruları söyleyememişler. Ben söylüyorum arkadaşım, yedirmeyin ye-dir-me-yin. paketli hiçbir ürünü yemeyin ve yedirmeyin.
Jalə Rəsulova
Jalə Rəsulova Aylar önce
Ortun hocam az yesək birşey olmaz deyirsiz həftədə bir heçnə olmaz deyirsiz amma hər şeyin işlənmiş olduğunu nəzərə alsaq ki 1gung kola 2gun sucuk 3gun broyler toyuq, 4,5,6derken ozaman kanser olmamız qaçınılmaz olur bu həqiqəti atlamaginiza və ya üstünü ortmeyinizə səbəb nədir bilmirəm amma bu bir gerçəkdir. Sizi çox sevərək dinləyirdim və inanırdım güvənim sarsıldı doğrusu. Artıq kimə guveneceyimizi bilmirik(.
BadeDündar D
BadeDündar D Aylar önce
AYŞEGÜL hanım tutarsız konuşuyor millete yeme diyor kendin saçını boyarken kimyasala başvuruyor parmaklarına oje sürüyor kimyasal bin KAR iyide bana gelince yeme içme bunu ben biliyorum sen doktor olarak kendin uyku başkalarında sana tabi olsun
BadeDündar D
BadeDündar D Aylar önce
Tek dinlediğim ve taktirettiğim oytun hoca
BadeDündar D
BadeDündar D Aylar önce
Osman hocam ne diyorsun sen ya su içtiğin plastik şişeler bile zararlılar araçların saçtığı eksiz dumanı bunlar bittide yediğim cipsler kaldı bunlarla yaşanmasına alıştık artık sen dediklerime çözüm bul biz diğerlerini vatandaş olarak biliyoruz onun üstesinden geliriz
hldnsari
hldnsari Aylar önce
ilknur menlik çok boş ve saygısız.önüne laptop açmış oradan bakıp bakıp okuyor.oradaki ortama uymayan bir tip.
Gambler
Gambler Aylar önce
Osman Erk Sebze demeyi Domates demeyi öğrenememiş.. gelmiş ahkâm kesiyor. Kak git kokmuş seni. Zebzeymiş..
Yiğit 1989
Yiğit 1989 Aylar önce
Oytun baba diyeceksiniz...
Emrah Ozkan
Emrah Ozkan Aylar önce
Oytunu severdim ama bu programda nefret ettim. Kimlere hizmet ettiği çok net belli oldu. Bundan sonra diğer konularda söylediklerine de güvenmem. Besinlerle ilgili verdiği yanlış bilgileri geçtim yahu sen ne terbiyesiz ne saygısız bir adammışsın.
Emrah Ozkan
Emrah Ozkan 26 gün önce
@HFY 15 dk yi tedx konusmasinda soyledi. Diger soylediginin linkini bulursam mutlaka eklerim. Her seyden ye az ye kararinda ye cumlesine de katilmiyorum. Her gun fare zehrinden az az kararinda yesek nolur? Boyle bir mantik olabilir mi? Hic kimse topluma endustriyel urunlerle ilgili boyle bir vaaz veremez. Sacma sapan programlara cikip her soruyu cevaplamaya basladi. Adamda bilmiyorum deme gibi bir ozellik yok. Ben soyleyeyim kendi alaninda iyi olabilir ama besinlerle ilgili hic bir halt bilmiyor. Tabi şayet iyi niyetliyse.
HFY
HFY 26 gün önce
@Emrah Ozkan Ülkemizde her şeyin mükemmel olduğunu söylediğini hiç görmedim. Varsa paylaş benimle? Ülkemizin zengin yemek kültüründen de bahsetti. Ülkemizin çok yemek yediğini de söyledi az spor yaptığımızı da söyledi.15 dk değil 1 saat dediği ve 30 dk dediğini hatırlıyorum.
Emrah Ozkan
Emrah Ozkan 26 gün önce
@HFY bu cumleleri kurdugu tum videolari ben de izledim. Sozlerimden siyasi oldugunu nerden cikardin anlamadim ama haklisin hukumet yanlisi bir tarafi oldugunu da dusunmuyor degilim. Ulkede hersey cok guzel gulluk gulustanlik tarzinda yaptigi aciklamari da izlemissindir. Bir videoda haftada 15 dk yuruyun iste yeter diyip baska videoda gunde 15 dk, baska videoda gunde 1 saat gibi birbiriyle celisen bunun gibi daha bir cok aciklamasini da izledin mi? Bu yuzden eskiden dogal davraniyor diye dusundugum bu adam artik gozumde tamamen tarafli.
HFY
HFY 26 gün önce
Sen Oytun'u siyasi ve koltuk yanlısı sanmışsın ama bu adamın tarzı bu. Gerçekten her videosunu izleyen biri olarak söylüyorum, bu adamın hayat felsefesi "Fazla kasmayın, her şeyden yiyin, az yiyin, eben deden çok yaşamışsa ve onlar gibi yaşarsan sen de uzun yaşarsın." diyen biridir.
seno d.
seno d. Aylar önce
KİMSE ŞEYTANIN AVUKATLIĞINI YAPMASIN..!!! İNSANLAR UYANDI MARKET RAFLARİİNİN SATIŞLARI DÜŞTÜ. BU OLAY BAHİS BARONLARI KADAR TEHLİKELİDİR. (NASIL BU YIL V.A.R INDAN HAKEMLERİNE KADAR TAKIMLARDAN FUTBOLCUSUNA KADAR ALAYI BAHİS ŞİRKETİNE ÇALİŞTİĞİNİ HERKES BİLİYOR FUTBOLDAN SOĞUTTULAR BİZİ. YÜREĞİMİZDEN CİĞER KOPARDINIZ Bİ 40 YIL DAHA YAŞASAM FUTBOLDAN MAÇ İZLEMEYECEĞİM ASLA AKLIMA GELMEZDİ. ÖLÜYORUZ OĞĞLUMM ANLAMIYORMUSUNUZ !! CAN ÇEKİŞİYORUZZZ) BUNDA BİZ TÜKETİCİLERİN DE SUÇU ÇOK VAR, CENAZEMİZE MAHALLE BAKKALI GELİRKEN, ELİN MARKETİ POŞET PARASI HER ALIŞINDA AKLIMA MAHALLE BAKKALIM GELDİ ÇOK VİCDAN AZABI ÇEKTİM ÇOK AMA HERŞEY İŞ İŞDEN GEÇTİ, ÇÜNKÜ MAHALLE BAKKALIM KAPANTI. aLLAH BENİM BELAMI VERSİN AMA SİZİN ALLAH DE BİNBİR BELANIZI VERSİN KAPİTALISTIN BEBELERİ...
Fusun Nalcaoglu
Fusun Nalcaoglu Aylar önce
Oytun SUPERRRR Iyiki var.👍👍👍😁
Koray MISIRCI
Koray MISIRCI Aylar önce
moderatör: konuya insan çalışır biraz allasen ya. çok kötü de değildi de işte. derya: sınırlı bilgili gayet prof gibi. çok sinirli duruma. kontrol mekanizmasına tamamen güvenmiyor. osman: varım ama ıspatlanamıyorum. duruşu güzel ama daha net olmalı. ali esat: gayet etkili dedikleri çok bilimsel olsa da çalışmış belli kaliteli. oytun: çok şımarık çocuk gibi olmuş. biraz daha büyüyünce oturur. bilgisine de inanıyorum açıkçası. ilknur: hükümeti yalamaya çalışmış.pazarlamacı kafası. bu ekibin arasına ortalığı karıştırmak için alınmış çok belli.
abc123 Abc
abc123 Abc Aylar önce
ilknur ablam tam bir sokak pazarlamacısı. resmen insana "al len şu ekmeği ye. gerisini araştırma. açlıkla terbiye olmamışsın sen"
Adam
Adam Aylar önce
2:11 :00 onca bilimsel konuşmanın ardından sadece bu kısmı almam yanlış ama benim en sevdiğim kısım oldu.
BAMBAM HARLEY
BAMBAM HARLEY Aylar önce
bilimsel bişey izlicem sandım... gurban olduğum, esnafın ekmeğiyle oynamayın, ne bulduysan azcık azcık ye diyen tipleri almışlar.. İlknur bizim manavla aynı ağızdan konuşuyor. kimseden korkmam okumuş cahilden korktuğum kadar lafının ispatı. daha öncesinde Sevdiğim Oytun dan nefret etmemi sağlayan program oldu. Yaa arkadaş aranızda Aldığı hazır yoğurtla yoğurt mayalayabilen var mı? köy yoğurdunu hazır sütle mayalayıp yoğurt yapan oldu mu? dometesin çekirdeğinden domates üreten varmı? üstü bal mumuyla kaplı elmayı bol suyla yıka dedi Oytun.. bal mumu suda çözünmez. günlerce yıka istersen. konuyu o kadar dağıttılarki. gıda muhendisi kuzenimle yaptığım ev sohbeti daha kaliteli sohbet bence.. hangi kafadalarsa anlamadım... mısır şurubuyla, pancar şekerini aynı tuttular.
soma cimento
soma cimento Aylar önce
Şu gurupta bir tek anlaşılır konuşan ve anlaşılan kişi Oynut erbaş hoca , sadece bilim konuşuyor. selamlar
Mesut Özer
Mesut Özer Aylar önce
İlknur denen “kadın” birde bu yüzsüzlükle kahkaha atıyor . Kendi değersiz düşüncesini tasdikliyor ne mutlu.
Mesut Özer
Mesut Özer Aylar önce
Neden fazlaca ıııı diyen sunucu seçtiniz arkadaş o kadar insan içinde bu işi hak edecek milyonlar var
kbl kbl
kbl kbl Aylar önce
Canan karatayda olaydi iyiydi
Aya sofya
Aya sofya Aylar önce
Oytun oytun oytun oytun
Mert sondas
Mert sondas Aylar önce
oytun ne yapiyorsun abi
Hüseyin Keleş
Hüseyin Keleş Aylar önce
Tartışma ortamı çok üst düzey profesyonel, köy kıraathanesinden farkı herhalde stüdyo ve kayıt.
mako
mako Aylar önce
Büyük balıkta Civa var doğru hamsi istavrit gibi küçük balıkları sürekli yedikleri için bünyelerinde daha çok birikiyor ancakkk hergün 5 kilo balık eti yersen 20 sene sonra sizin sağlığınızı tehdit edecek seviyelere geliyor Civa vücudunuzda yani balığı bulunca bol bol. gömün. sadece Barbun kalkan dil gibi dip balıklarında kadminyum olabiliyor daha az tüketin
Sonraki
What's On My Phone: 2020!
8:23
görünümler 1 686 023
Gündem Özel -  4 Şubat 2017 Cumartesi
3:54:47
Ramo 11.Bölüm
2:22:41
görünümler 2 291 295
Irmak Arıcı - Kula Bela
2:46
görünümler 738 119