Karanlık

Galatasaray - Giresunspor I Maç Sonu Değerlendirmesi

H-Talks
Abone ol
görünümler 31 720
99% 1 200 1

Neredeyse her gün 21.00'de twitch.tv/htalks adresinde.

Twitter(Kişisel): twitter.com/hakasikci
Twitter(İçerik): twitter.com/HTalksMoments
Instagram(İçerik): instagram.com/htalksmoments

katma

 

12 Ağu 2022

Paylaş:

Paylaş:

Herunterladen:

Yük bağlantısı.....

Ekle:

Çalma listem
Daha sonra izle
YORUMLAR 150
Doğac Süpürgeci
Makul olup bizi yayınsız bırakmadığın için eyvallah hoca. Bambaşkasın
Muhammed Ali Kahraman
Babamla beraber yorumlarınızı ve konuklarınızı çok beğeniyoruz , makara ve şakaların yanında ekstra doğru ve objektif yorumlarınız da var . Umrarım hakettiğiniz yerlere gelirsiniz . Umrım sezon sonu Kara Kartal ŞAMPİYON olur . :D
minusdrei
Antalya maçında daha kötü bi gs vardı ama galibiyet sarhoşluğuyla kimse sorunları görmek istemedi onu övelim bunu övelim yarışına girildi. Dün Hakan Keleş soğuk duşu aldırdı. Gs tüm hatlarıyla hücuma çıktığında geride çok boşluk bırakıyor tüm anadolu takımlarının iştahını kabartacak cinsten. Üstelik takım sete oturduğunda soğukkanlılıkla 3. bölgede oyunu yönlendirebilecek, pas trafiğini sağlayacak bir oyuncu sıkıntısı çekiyor. Kerem, Yunus'la beraber Akbaba 3 tane CAM gibi oynadı hiçbiri bunu sağlayamadı. Üstüne kenar koridorları tamamen beklere bıraktılar bu şekilde bekler 2-3 maç anca götürür sonra adale sakatlıkları başlar. Gs'nin daha oturaklı ve sürdürebilir bir oyuna ihtiyacı var.
Mert Cin
Türk Bielsa, Hakan Keleş yolu açık olsun inşallah. Bu yıl 3. sezonu Giresun'un başında Türk liglerinde ilhan palutla birlikte en uzun süredir görev yapan iki teknik direktörden biri. Ayrıca Giresun 23.7 yaş ortalamasıyla süper ligin en genç takımı.
Ahmet Yetkin Yolcu
Staddaydım hiçbir oyuncu ıslıklanmadı.Giresun taraftarının yoğun tezahürat yaptığı bazı anlarda bastırmak amaçlı ıslıklar oldu(o sırada top gs'de ise ona yorulmuş olabilir ama takım ıslıklanmadı).
Zorbey Karyeniç
Bizi kendinden mahrum bırakmamış başka bi adam...
Mello zz
siyah ekran scope yayınlarından nerelere.. uzun süredir takipçinim kral sakın değişme 💞
Mast
Önce özet; belli bir yaştan sonra savunması kötü olan birine kapalı alan savunması hariç pek savunma öğretemezsin.
93fd144
Hamzanın ıslıklandigini hatırlamıyorum. Ama hamza son 10 dk kanatta müsait olmasına rağmen orta açmaması çok saçmaydı ona tepki gelmiş olabilir.
Kimkimkim
giresun küme düşer. skordan dolayı herkes yükseliyor. bu futbol mentalitesiyle klasik bir şekilde büyük takımlara sorun çıkartıp diğer anadolu kulüplerine yenilirler. Bu senaryoyu çok gördük
Gennaro
Ya bu takım bizi saçma sapan bir cumartesi akşamı mutlu ediyor be
Mert Kaya
Mac sonu degerlendirmeleri gelsin lutfen 🙏🙏🙏
Pavel Is A Geordie
Kerem tam olarak Newcastle'da oynayan maximin gibi takım sadece onun üzerinden oynayınca yıldızlaşıyor.
Sarp Sarısu
Oliveira 2 seneye kısa saçlı selçuk olur aynı fizik kalite aynı tempo Selçuk’un son yıllarıyla. Sol bek sıkıntısı da var Galatasaray’ın kanatlar içeriye giriyosa beklerin iyi olması lazım değil midir? pVa 4-5 orta kesti yarısı taç yarısı aut.
Aygün Çan
Bir Fenerbahçeli olarak Galatasaray’ı izlediğimde gelişi güzel transferler yapıldığını düşünüyorum. Kağıt üstünde baktığında çok kaliteli isimler evet ama bu oyuncuları bir araya getirdiğinde nasıl bir sistem ile oynanır pek bilemiyorum. Mesela kadroda oyun kurucu bir oyuncu olduğunu düşünmüyorum. Kağıt üstünde baktığında oliviera oyun kurucu gibi gözüküyor ama oda izlediğim kadarıyla bana çok hantal çok vurdum duymaz geldi. Kanatlara baktığında iki kanatta aynı özellikte oyuncular. Evet ikiside çok kaliteli topçu ama her ikiside aynı anda oynaması top yapma konusunda sıkıntı yaratacağını düşünüyorum. Bunun yanı sıra Keremde bir sorun olduğunu düşünüyorum. Galatasarayın bence acilen sol kanada vargas takviyesi yapması gerektiğini düşünüyorum.
Alpha7
Dünyada tek kalsak bile
Melih Kumaş
alexis perez boyu kısa ama çok iyi defans oynuyor geçen dönem de çok iyiydi
Şafak Aydın
Abi Giresunluyum, fındık hakemi bambaşka iyi yapardı. O spreyi tercih etti kendi bilir
Ufuk Blackk
Günlük HTalks dozu alamazsam kendime gelemiyorum
Sonraki
11 Eylül - 20 Eylül Önemli Anlar
28:32
Dizi/Filmler Hakkında
14:50
görünümler 26 000
Col. Fletcher Prouty interview 1994
2:03:59
HTalks - Can ile Futbol QUIZ
26:56
görünümler 20 000