Karanlık

Ford Focus | Neden Var? | Ford TR

Ford Türkiye
Abone ol
görünümler 2 614 040
83% 21 944 4 196

Ford Focus’ta Adaptif Hız Kontrol Sistemi, Şerit Hizalama Asistanı, Yaya Tanıma Özellikli Çarpışma Önleme Yardımcısı ve daha birçok özellik, senin için var. Tüm özellikler ve daha fazlası için ford.com.tr
#GeleceğiBugündenYaşa #FordFocus #NedenVar
Detaylı bilgi: www.ford.com.tr/otomobiller/ford-focus
Ford Co-Pilot 360 teknolojileri sürüş deneyiminizi hiç olmadığı kadar konforlu ve keyifli hale getirmek için, gelişmiş birçok teknolojiyi bir araya getiriyor.
Dur-Kalk (Stop&Go) fonksiyonu ile Geliştirilmiş Adaptif Hız Kontrol Sistemi, Trafik Levhası Tanıma ve Şerit Hizalama gibi kişisel sürüş asistanı deneyimi sağlayan teknolojiler, ilk defa Focus’ta kullanılıyor ve sizlere daha konforlu bir sürüş deneyimi sunuyor.
Geliştirilmiş Adaptif Hız Kontrol Sistemi, hızınızı önünüzdeki araca göre otomatik olarak ayarlamakla kalmıyor, Dur-Kalk fonksiyonu ile trafik sıkıştığında otomobilinizi otomatik durdurup yol açıldığında yeniden çalıştırıyor ve yola devam etmenizi sağlıyor. Şerit Takip Sistemi yol çizgilerini izliyor, her zaman şeridinizde kalmanıza yardımcı oluyor.
Yaya ve Bisikletli Algılama Özellikli Çarpışma Önleme Yardımcısı, kamera teknolojisini kullanarak önündeki yolu tarıyor, bir araç, yaya veya bisikletliyle çarpışma tehlikesi algılanırsa size uyarı veriyor. Bu uyarıya zamanında yanıt veremezseniz olası bir çarpışmanın etkilerini azaltmak, hatta bu çarpışmaları önlemek için otomatik olarak fren uyguluyor.
Ford Türkiye resmi TRvid hesabıdır.
▶ TRvid trvid.com/u-FordTurkiye
▶ Facebook facebook.com/FordTurkiye
▶ Instagram instagram.com/fordturkiye/
▶ Twitter twitter.com/fordturkiye?lang=en

Otomobiller ve Araçlar

katma

 

20 Nov 2020

Paylaş:

Paylaş:

Herunterladen:

Yük bağlantısı.....

Ekle:

Çalma listem
Daha sonra izle
YORUMLAR 2
Normal Kanal
Normal Kanal Gün önce
Wooow baya iyiii!!!
abdullah aslan
abdullah aslan Gün önce
Başarılı👍
Sonraki
Ford Ranger | Ready For Nature | Ford TR
00:35
Ford Dijital Stüdyo | Ford TR
00:14
görünümler 246 000