Karanlık

Faizler neden indiriliyor? | Teke Tek - 29 Kasım 2021

Habertürk TV
Abone ol
görünümler 276 267
100% 3 400 0

Haberturk TV TRvid Kanalına Ücretsiz Abone Olmak İçin ➤ hbr.tk/QNhqSs

Teşkilatlanmada sorun var mı? Casusluk iddialarına ne diyor? Ekonomi kararlarına ne diyor? Ekonominin bugünkü durumu ne? Faizler neden indiriliyor? Faiz sıfır olursa ne olur? Ekonomi bugünlere nasıl geldi? Ekonominin dış güçle ilişkisi var mı? Göçmenlerin ekonomiye etkisi ne? Başkanlık sisteminde ekonomi nasıl? Hiperenflasyon riski var mı? Ekonomi için çözüm önerisi ne? Hissedilen enflasyon ne kadar? 2022'de yeni zamlar bekliyor mu? Doların düşmesi mümkün mü? Özelleştirme kararları doğru mu? İttifakın adayı kim olmalı?

Metin Gürcan için casusluk iddialarına ne diyor?
Teke Tek'te Ali Babacan: "Sayın Gürcan'ın devletin gizli bilgisine ulaşma imkanı yok. Çünkü devlette çalışmıyor. Dosyanın henüz içeriğini bilmiyoruz. Masuniyet karinesi var. Eğer bu siyasi bir operasyonu ise bize işlemez"

Merkez Bankası kararlarına ne diyor?
Teke Tek'te Ali Babacan: "Faizler düşerken Türkiye'nin borçlanma faizi artmış durumda. Hazine'nin daha pahalı borçlandığı bir ülkede büyümeyi nasıl sağlayacaksınız? Hazine baştan kabul ediyor ki, 5 yıl boyunca ne enflasyon düşecek ne faizler"

Ekonomi bugünlere nasıl geldi?
Teke Tek'te Ali Babacan: "Gezi olaylarından sonra ülke daha da otoriterliğe evrildi. Gerçek anlamda hukuk devleti olmayınca ekonomiyi düzeltmek mümkün değil. Uzun vadeli yatırımcılar güvenin olmadığı yere yatırım yapmazlar"

Göçmenlerin ekonomiye etkisi ne?
Teke Tek'te Ali Babacan: "Bütçemizde Türkiye'de yaşayan Suriyelilerle ilgili harcamalar belli. Yurt dışından gelen destek belli. Bütçeye baktığımızda çok büyük rakam görmüyoruz. Türkiye gibi ülkelerin ekonomisini bunlar belirlemez"

Hiperenflasyon riski var mı?
Teke Tek'te Ali Babacan: "Hiperenflasyonun tanımı farklı. Teknik olarak Türkiye'deki enflasyona hiperenflasyon dememiz doğru olmaz. Ama yanlışta ısrar olursa böyle bir riskle karşı karşıya kalabiliriz"

Doların düşmesi mümkün mü?
Teke Tek'te Ali Babacan: "1 Ocak 1994 tarihi de dahil olmak üzere TL şu anda tarihinin en dip noktasında. TL hiçbir zaman bu kadar kıymetsiz olmamıştı. Fakat doğru politikalar uygulanırsa akın akın döviz gelir, o parayı koyacak yer bulamayız"

Teke Tek'te Fatih Altaylı sordu; DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan yanıtladı

"Gücü Özgürlüğünde"
Doğru Haber, Dinamik Sunum, Kaliteli Program, Güçlü Yorum
Haberturk TV TRvid Kanalına Abone Ol ➤ hbr.tk/QNhqSs
➤ twitter.com/HaberturkTV
➤ www.haberturk.tv
➤ facebook.com/HaberturkTV
➤ instagram.com/HaberturkTV
➤ trvid.com/u-HaberturkTV

katma

 

28 Kas 2021

Paylaş:

Paylaş:

Herunterladen:

Yük bağlantısı.....

Ekle:

Çalma listem
Daha sonra izle
YORUMLAR 687
Mustafa Pamukcu
Mustafa Pamukcu 8 aylar önce
faiz haramsa önce devlet kendi kurumlarındaki alacakların faizlerini silsin icra müdürlükleri hemen alacağın anında faiz hesabını da yapıyor ve günlük faiz uyguluyor yazık günah önce bunları sıfırlasın ve oluşan faizleri silsin.
Adamın biri
Adamın biri 8 aylar önce
Bu mülteci yükünden de kurtulmak istiyoruz Sayın Babacan. Ve bu sorundan ekonomik çözümlerle de kurtulmak istemiyoruz, bizzat kendilerinden kurtulmak istiyoruz. Sn. Ümit Özdağ'ın bu konuda önemli planları var. Sizin de bu konudaki çalışmalarınızı duymak isteriz. Sizi seviyoruz.
Hanim Söküt
Hanim Söküt 7 aylar önce
⁸⁸⁸⁸⁸ì7⁷ì7ì⁷7⁷i⁷⁷iiìì⁸ì⁸877⁸8i878888
Derya Akbaş
Derya Akbaş 7 aylar önce
@08chemist Koop Koop o
Saloon
Saloon 8 aylar önce
@Ilker Kilic Mültecilere çok merakliysan alip evinde baksana madem kaç paralik adamsin görelim.Markete gidince bismillah mi geciyor.Ev, araba alirken her ay faturalari öderken de din kardeşliğimi geciyor hayirdir.Kimin neyi eksikse ona göre yaşarmiş.
Kubilay Ozmen
Kubilay Ozmen 8 aylar önce
Fatih Altaylı , Mansur Yavaş , Ali Babacan , kanımın ısındığı ilk üç ...Sizden de gol yemek istemeyiz... Değerlisiniz benim gözümde ... Kaliteniz var... Ve ne olur boşa çıkarmayın bize anlattıklarınızı.Biz bu ülkede can vermek istiyoruz , iyi veya kötü . Fakat çocuklarımızda bizim yanımızda kalsın , başka bir ülkeye meyil etmesinler...
Hakan Başar
Hakan Başar 8 aylar önce
Bu ülkenin yönetimine böyle babacan adamlar gerek.Mest oluyorum dinledikçe.iyiki varsınız, inşallah seçim sonuçları istediğiniz gibi olur.
Kerem Doğan
Kerem Doğan 8 aylar önce
Programı sonuna kadar izledim gerçekten işin ehli dinimizde işi ehline verin diyor inşallah başarılı olursunuz …
Çetin Aksoy
Çetin Aksoy 8 aylar önce
Kalite. Net...hatta çok net...çok çok net
Bir Vatandaş
Bir Vatandaş 8 aylar önce
Eleştirilecek tarafları var ama ülke olarak bu adamı hak ediyor muyuz emin değilim. Konulara bu kadar hakim bir siyasi liderin Türkiye'nin yakın ve orta geçmişinde olduğunu düşünmüyorum. Bu adamın kıymetini bilelim. Seçimlerde 1. parti olamasalar dahi iktidar ortağı olmalılar.
Yasemin N. Sahin
Yasemin N. Sahin 8 aylar önce
Şu ana kadar izlediğim en düzenli, planli, programli siyasi parti lideri.
Yasemin N. Sahin
Yasemin N. Sahin 8 aylar önce
Kesinlikle hangi hükümet kurulursa kurulsun, Ali Babacan o hükümette olmali. Dikkatle dinledim ve bilmedigimiz ne kadar çok şeyler varmış diye şaşırdım. Ülke böyle degerlerini kaybetmemeli.
Akif
Akif 8 aylar önce
Adamın bir cümlesi de saçma olsun be bir cümlesine de diyelim ki ne kadar gereksiz konuştu. Ya arkadaş adam diyor ki ben o konuya hâkim değilim, bilemiyorum. Ulan ne büyük bir söz bu anlayan için. Diğerlerine sorsan her şeyi biliyorlar. Babacan, seni destekliyoruz.
Ahmet Kuş
Ahmet Kuş 7 aylar önce
Q🐒
Buran Adler
Buran Adler 8 aylar önce
BatiGelir YakarYikar alir Gider
levent Ofluoğlu
levent Ofluoğlu 8 aylar önce
Şu adamı harcamayın fatih altaylı objektif bir insan ali babacan da çok efendi işi bilen insan
clas classic
clas classic 8 aylar önce
Ali babacana güveniyorum 😊
Buğra Özkol
Buğra Özkol 8 aylar önce
@Kadir Akyüz imf borunu sıfırlayan adama bi şans vermeyi deneyelim bence
Ramazan Bulut
Ramazan Bulut 8 aylar önce
Her zamanki gibi yine çok güzel özetlemiş oldunuz mevzuyu. Sevgiyle
Karadenizli
Karadenizli 8 aylar önce
Ali Babacan: “Dün bir benzin istasyonu gördüm Fatih’te, benzinin fiyatı 0.00 yazıyordu. Niye? 10 lira olmuş artık sığmıyor. Benzin istasyonlarındaki fiyat tabelaları hazırlanırken hiçbir zaman benzinin 9.99’u geçeceği insanların aklına gelmiyormuş."
Buran Adler
Buran Adler 8 aylar önce
@Ibrahim Karatas tc resmi resmi gazeteye ve ilk uçak fabrikasini kim kappati bak
Ibrahim Karatas
Ibrahim Karatas 8 aylar önce
@Buran Adler Bu ülkede keşke fikri ve bilgisi olmadan konuşmak bu kadar kolay olmasa saçmalıklarına öyle inanmışsın ki keske açıp baksan tarihe
Enez Çolakoğlu
Enez Çolakoğlu 8 aylar önce
Ali Babacan demek liyakat,güven,itibar,ekonomik istikrar,çözüm ve saygı demek!
Bir Vatandaş
Bir Vatandaş 8 aylar önce
Tam Z kuşağına yakışan zeki, kültürlü ve beyefendi bir siyasetçi. Kıymetini bilmek lazım.
Hz. Cem Toker
Hz. Cem Toker 8 aylar önce
Z kuşağına layık olan Besim ve Cem hazretleridir.
Tily Etla
Tily Etla 8 aylar önce
Liyakatsiz ve suçlu kadrolar hem tasfiye edilmeli hem de suçları oranında cezalandırılmalı. İyi ve dürüst olanlar devlet memuru sıfatıyla tabi ki işlerine devam etmeli.
xmavena
xmavena 8 aylar önce
Merhaba, deva partisini destekleyen ve katkıda bulunmak isteyenler videoyu beğenip yorum yaparlarsa video daha çok insana ulaşabilir. Bu şekilde partinin daha çok insan tarafından farkedilmesie katkıda bulunmuş olunur. Ayrıca vakti olanlar da mutlaka videoyu sonuna kadar izlerlerlerse bu da katkı sağlayacaktır.
hakan T.
hakan T. 8 aylar önce
umarım ulaşır da benim yorumu da okur aydınlanırlar :)
Nfamous
Nfamous 8 aylar önce
Araçlardaki ve elektronik eşyalardaki ÖTV 'nin kaldırılması için neler yapacaklar. Duymak isterdim
GÜLSEMİN ORHAN
GÜLSEMİN ORHAN 8 aylar önce
İyi bir ekiple iktidara ortak olmalısınız.Mühalefetin içinde bile böyle yetişmiş bir deha yok.her zaman yanınızdayız.
ahmet selim
ahmet selim 8 aylar önce
Süper bir program
Ahmet Ari
Ahmet Ari 8 aylar önce
Entelektüel siyasetçi çok görmeyeli olmuştu
Zafer Beyoglu
Zafer Beyoglu 8 aylar önce
Kalite bir insan başarılar.
Erol Taşkara
Erol Taşkara 8 aylar önce
Ekonominin Devası Ali Babacan🌱💧
Kıvanç Atakul
Kıvanç Atakul 8 aylar önce
Ekonomi kötü. İyi diyen ekonomiyi bilmiyordur. Maaşlar ve asgari ücret 97 - 98 yıllık cumhuriyet tarihinde ilk kez Bulgaristan ve Arnavutluk' dan daha düşük maaşlara, asgari ücrete sahip. Türkiye' nin ise denk olması gereken ülke Polonya' dır. Geçmişte Polonya' nın üstünde bir Türkiye vardı. Polonya' dan daha düşük refaha sahip bir Türkiye için kötü yönetiliyor diyebiliriz.
Europa Universalis
Europa Universalis 7 aylar önce
@Bak devrim gördün mü? o konuda haklısın zaten ülke son 7-8 yıldır battıkça batıyor GDP de enflasyon da işsizlik de faizler de giderek yükseliyor.
Bak devrim gördün mü?
@Europa Universalis hocam her ne kadar size hak versem de Türkiyenin 2013 den beri otoriterleştiğini ve ekonominin kötüye gittiğini de kabul etmek gerek.
Kıvanç Atakul
Kıvanç Atakul 8 aylar önce
@Europa UniversalisBu ülkelerin ekonomilerini bugünden en az 30 yıl öncesine kadar incelemiş biri olarak söylüyorum. Beni Eski Demir Perde Ülkeleri olması ırgalamaz. Çünkü Türkiye' nin de 1923' den bugüne kadar yaşadığı zorlu süreçler var. Bu zorlu süreçlerden bahsetmiyorsak diğer ülkelerin ayrı ayrı özelinde yaşadığı zorluklardan bahsedemeyiz. Sonuca bakarız. 21 - 27 Mark asgari ücretle Türkiye' nin 6' da 1' i asgari ücret alıp Türkiye' ye imrenek bakanlar, bugün Edirne' de Türk Esnafını, satış temsilcilerini, müşteri temsilcilerini, satış danışmanlarını peşinden koşturuyorlar. Çünkü Türkiye rezalet bir asgari ücrete, ortalama maaşa, medyan maaşa ve Kişi Başına Düşen Milli Gelire sahip. Analizim doğru. Hadi şimdi uza.
mustafa aydemir
mustafa aydemir 8 aylar önce
Ali Babacan’a güveniyorum. İnşallah tekrar ekonomi bakanı olur ve geleceğin başbakanı olur
Asiret Cicek
Asiret Cicek 8 aylar önce
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
murat çakır
murat çakır 8 aylar önce
Yıllardır bir çok seçimde oy dahi kullanmadım gereksiz gördüğüm için ve ayrıca siyasi tercihimi de hiç bir yerde dillendirmedim lakin senin sevmeyin beğenin beğenmeyin ülkenin net şekilde bu adama ihtiyacı var.düştüğümüz bu ekonomi bataklığından ancak bu adam kurtarır bizi. Belki başka şeyler eksik olur ama şuan en çok ihtiyacımız olan bu.
Muhammed Ali Balkaya
Muhammed Ali Balkaya 6 aylar önce
@hakan T. bu adam özelinde geçmiş dediğin hangi geçmiş söyle de bilelim. Geçmiş diyip geçiştiriyorsunuz
Ilker Kilic
Ilker Kilic 8 aylar önce
Secime cok var. Cok seyler degisecek.
hakan T.
hakan T. 8 aylar önce
hocam 46 yaşındayım. sadece 1 defa "hayır" için kullandım. ülkenin bu adama ihtiyacı var diyorsan çok yanlış yoldasın. geçmişten de mi ders almıyorsunuz ya.
sametsefa bayram
sametsefa bayram 8 aylar önce
İşin ehli liyakat sahibi ülkeyi ekonomik bataklıktan düze çıkaracak tek insan sonuna kadar seninleyiz sn genel başkanım
Kemal ÖZYURT
Kemal ÖZYURT 8 aylar önce
Liyakatsizlik bizi bu hale getirdi, Sayın Babacan yolun açık olsun dürüst adam..
m. Güç
m. Güç 8 aylar önce
Harbiden adam ekonomi biliminde büyük lider
Kays u Zûlâl
Kays u Zûlâl 8 aylar önce
Ali Babacan lazım ülkeye adam tüm makamları eşinin tersiyle itip kenara çekildi yanlışları görünce
Beytullah
Beytullah 8 aylar önce
Keşke Erdoğan'ın damadı Babacan olsaydı
sari kirmizi
sari kirmizi 8 aylar önce
🤣🤣🤣👍
mimax 2
mimax 2 8 aylar önce
evli insanlar hakkında böyle konuşamazsın büyük günah.kendine dendiğini düşün yada kocası olan helali olan çocukları olan birine keşke kocan ben olsaydım demekten farkı yok
agon
agon 8 aylar önce
🤣
Karadenizli
Karadenizli 8 aylar önce
Fatih Altaylı: "Türkiye'de ekonomi deyince akla gelen 1 numaralı isimsiniz. Ekonomi deyince cümle Ali Babacan'la başlıyor, Ali Babacan'la bitiyor."
Gündem Benden
Gündem Benden 8 aylar önce
Maalesef Türk halkı bu adamı seçecek potansiyelde değil.
Edd Guler
Edd Guler 8 aylar önce
@Buran Adler Ye reis allah senden razi olsun cok sahane bir yorum olmus ve cok aydinlatici bilgiler. Emegine saglik! Soyledigin herseye katiliyorum. Ama uzuldugum nokta bir tane begeni bile almamis. Bu dende analiz yapip insanlara bu kadar degerijl bilgileri ana muhalefet partisi Kemal Kilicdaroglu bile yapamiyor. Senin gibi akli selim insanlarimiz siyaset’de yok ama bu daha vahim bir durum! Allah yolumuzu acik etsin. Su an Erdogan ile yola devam bu millet daha iyisini cikarana kadar. Su adam ekonomi bakanligi yapmis mesala ama bos beles :) Yada ajan’da olabilir bakalim gorucez.
Ferdi Celik
Ferdi Celik 8 aylar önce
Bu secimde oyum sana partizen biri degilim akp ye de verdim chp yede iy partiyede bu secim oyum sizin insallah bundada yanilmam
Musab Bey
Musab Bey 4 aylar önce
@Hüseyin Keser futbol takımı tutar gibi parti tutmak kadar saçma bir şey yok olması gereken o
Hüseyin Keser
Hüseyin Keser 8 aylar önce
Sen nasi bişisin herkeze veriyon
veli tunç
veli tunç 8 aylar önce
adamın hiç mantıksız konuştuğunu görmedim gayet açıklayıcı bence en azından yeni iktidar kurulduğunda bir şans verilebilir
YouTube Tv
YouTube Tv 8 aylar önce
Ali Babacan'da tam Türkiye'nin aradığı bir liderlik vasfı var. Bu adam boş adam değil.
Hatip Torgay
Hatip Torgay 8 aylar önce
Sayın Ali Babacan tüm liderlerin içerisinde ekonomi konusunda en çok güven veren kişidir.
Esra Ateş Artun
Esra Ateş Artun 8 aylar önce
Fatih Altaylı güzel sorular soruyor evet ancak biraz daha kısa sorular olursa ve söz kesmeden yayın akarsa çok daha iyi olacak... Teşekkürler yayın için.
Enzo Ferrari
Enzo Ferrari 8 aylar önce
10 dk soru soruyor
ebubekir yucel
ebubekir yucel 8 aylar önce
Kesinlikle sözünü cok kesiyor
ebubekir yucel
ebubekir yucel 8 aylar önce
Damat yerine,Babacan olsaydı ekonomi,alım gücü müthiş olurdu👏👏
Oğuzhan Boğaz
Oğuzhan Boğaz 8 aylar önce
Çok mantıklı konuşmuş
YouTube Tv
YouTube Tv 8 aylar önce
Ali Babacan'dan kimseye zarar gelmez. Yalan söylemeyi bilmeyen bir adam. Hep doğru konuşuyor.
İNADINA!
İNADINA! 7 aylar önce
hastir ordan! davara coban olmaz bundan
Ilker Kilic
Ilker Kilic 8 aylar önce
Be cede zarar gelmez. Kendi agziyla akp deyken chp ye nasil calistigini anlatti. Eeeee uykuya devam
Ens Uzunoglu
Ens Uzunoglu 8 aylar önce
:))) git başka yerde eğlen
Enes İnan
Enes İnan 8 aylar önce
Aman Fatih Bey sakın bırakmayın program yapmayı. Severek takip ediyoruz
Salih Çiftci
Salih Çiftci 8 aylar önce
ekonomiyi babacandan dinlemek güzel oluyo sanki
ahmet selim
ahmet selim 8 aylar önce
Bence uzun sürede trendde kalmalı.
Halil Aras
Halil Aras 8 aylar önce
İlk defa oy verecek bir parti buldum. Sana güveniyoruz babacan 🙏
Muhammed Ali Balkaya
Muhammed Ali Balkaya 6 aylar önce
@Sukru Nisikli şuan para daha bol açın bakın o dönemlerde amerikan merkez bankasının piyasaya akıttığı dolar şuankinin yarısı
çağlar bodur
çağlar bodur 8 aylar önce
@Sukru Nisikli evet doğru söylüyorsun..millet o dönemle bu dönemi ayırt edemiyor..
Halil Afşar
Halil Afşar 8 aylar önce
Yolun açık olsun Babacan
gazilikurt
gazilikurt 8 aylar önce
Arkadaşlar uzun lafın kısası bu ekonomi politikasıyla 2023 de Türkiye Venezuela olacak. İnadına evet diyenlerin anasına selam olsun
QARABAĞ AZERBAYCANDIR
Fırçana hiç destek vermeyin bence,açık kapalı bilgi veriyorsa ve karşılığında para alıyorsa bunun ismi ihanettir
Deniz Demircioglu
Deniz Demircioglu 8 aylar önce
Teke tek programına ekonomiyi konuşmak icin prof özgür demirtas hocayı konuk almanizi tavsiye ederim.Hocanin ekonomideki dogru tespitlerini ve onerilerini, siyasilerin yanlış tarafa cekmeleri çok üzücü.Ekonomi hakkında bilgilenmek istiyoruz.
Tüpçü Fikret
Tüpçü Fikret 8 aylar önce
Ali Babacan en az %13-14 oy alır Özellike ekonomi kötüye gittikçe babacana ilgi talep artıyor her seçim ak partiye oy vermiş biri olarak söylüyorum bütün ailem dahil oyumuz deva partisine
WSS
WSS 8 aylar önce
Ben de öyle 22 yaşındayım daha önce 2 defa oy verdim akp ye ailemi de ikna etmeye çalışıyorum olmazsa aileden tek ben vericem deva partisine
Erol Øzdemir
Erol Øzdemir 8 aylar önce
Sayın Babacan çok güzel bilinçli kunusuyor ve Türkiye içi tam başbakan olucak kişi, ve doğrunun tam adamı 👌
Mustiツ
Mustiツ 8 aylar önce
Ülkede şu adamın değerini bilmiyorlar...İnşallah harcamazlar
Caner Erhadim
Caner Erhadim 8 aylar önce
Boşuna Hayal kurmayın Allah bu adamı nasip etmez bu ülkeye
Yasin Erdem
Yasin Erdem 8 aylar önce
Geliyor gelmekte olan..
Erkan Karadag
Erkan Karadag 8 aylar önce
4 saatte , 72 bin kişi izlemiş , bu birşeyler anlatıyor sanırım.
Kamil Dilaveroglu
Kamil Dilaveroglu 8 aylar önce
Ortak hükümetin ekonomi bakanı olması gereken bir beyfendi.Ali babacan
fatih şinik
fatih şinik 8 aylar önce
Ekonomiye Can geliyor Ali Babacan !
Nurettin Türkmen
Nurettin Türkmen 8 aylar önce
Allah sizi bildiği gibi yapar insallah
Rmzn T
Rmzn T 8 aylar önce
Adam gibi adammmmmm
Muammer Aktas
Muammer Aktas 7 aylar önce
Ali babacan hakkinda cok on yargilarim vardi ama dinledikce hepsi kirildi bir oy daha kazandiniz tebrikler 👍
Gökhan Güzel
Gökhan Güzel 8 aylar önce
Ekonomiye can Babacan 🙏 Türk siyasetinin gelecek lideri
Ez 82
Ez 82 8 aylar önce
Ali babacan kesinlikle yeni kurulacak hükumeti içinde olmalı.
Özgür Yaşar
Özgür Yaşar 8 aylar önce
Ülkenin en büyük sorunu Yabancılar meselesidir bütün sorunların temel kaynağı toplumsal bozulmadir
Ibrahim sönmez
Ibrahim sönmez 8 aylar önce
Oda bir sıkıntı ama inan en büyüğü değil
Matrax
Matrax 8 aylar önce
Bu ülkede babacan var bide bahçeli var …cok ilginc ..insanlar neden sagduyulu değil
Saliha Okan
Saliha Okan 7 aylar önce
Ali babacan gibi kulturlu kibar,ofkesiz bir politakaci gormedim
Fractalboy
Fractalboy 8 aylar önce
Seviyorum bu adamı yaa
emre köseoğlu
emre köseoğlu 8 aylar önce
Eee hanımlar beyler? Babacan'a oy verir misiniz?
yasin savaş
yasin savaş 8 aylar önce
Adam paraya hakim takır takır konuşuyor bilerek konuşuyor boş konuşmuyor sayın ali BABACAN
Ali İlhan
Ali İlhan 8 aylar önce
32:35 bugün 04,12,2021 dolar 13,70 ve asgari ücret 208 dolar yapıyor sonuç olarak Arnavutluğunda altına düştük
Esra Ateş Artun
Esra Ateş Artun 8 aylar önce
Teşekkürler yayın için....
Mustafa Oğuz
Mustafa Oğuz 8 aylar önce
@Esra Ateş Artun Sizler sağolunuz efendim...
Esra Ateş Artun
Esra Ateş Artun 8 aylar önce
@Mustafa Oğuz Sağolun, teşekkürler
Mustafa Oğuz
Mustafa Oğuz 8 aylar önce
Türkü yorumlarınız şahane :) Gönlünüze nefesinize sağlık
Cuneyt Sarpkaya
Cuneyt Sarpkaya 8 aylar önce
Fatih bey Recep Tayyip Erdoğan'ıda programıza davet etseniz sevinirim
O M
O M 8 aylar önce
Ali Babacan TBMM TV de Iran dini lideri Imam Ali Hamaney ile TURCA ABD deki siyasi dini faaliyetleriyle ilgili dış kültürel ilişkilerdeki diplomatik görüşmeside politik ekonomi konulu röportajı yaparmısınız ?
Ens Uzunoglu
Ens Uzunoglu 8 aylar önce
Dışarıya bilgi satarken biraz fazla para alın da içeriye döviz girecekse fazla girsin.
GİTAR PEDAL & AMFİ
GİTAR PEDAL & AMFİ 8 aylar önce
500 dolara casusuluk yapılıyorsa ekonomi hakketen kötü 😂😂😂
tehlikeli themurat
tehlikeli themurat 8 aylar önce
😂😂😂😂Ben de düşündüm onu
Batuhan KARADENIZ
Batuhan KARADENIZ 2 aylar önce
Bundan 20 sene öncesi konuşmalarına da bakıyorum şimdiki konuşmalarımızda bakıyorum bir adam hiç çizgisini bozmadan nasıl aynı doğrultuda ilerleyebiliyor.Bunu yapmak çok büyük erdemdi Ali BABACAN bu ulkenin umududur.Cani gönülden destekliyoruz Ulkenin tek çıkış kapısı vars od Deva partidir.
Kays u Zûlâl
Kays u Zûlâl 8 aylar önce
Bir şansı en çok hakeden Babacan
ÜMİT DOĞA
ÜMİT DOĞA 8 aylar önce
Ali Babacan parayı ve paranın nasıl yönetilmesi gerektiğini iyi biliyor.
Burak Lalova
Burak Lalova 8 aylar önce
Syn babacan 12. Dakikalarda doğu akdenizdeki hak arayışımız, mavi vatan doktrinimiz ile ilgili konuyu kötüymüş gibi göstermeniz oldukça canımı sıktı. Bir proje olduğunuzu düşünmeye başladım.
Erkut Eronat
Erkut Eronat 8 aylar önce
Alın şu Ali Bey'in önünden pasta böreği kardeşim. Adamcağız kilo verdi, kendine dikkat ediyor. Sabotaj mı yapıyorsunuz? Fatih Bey kendine yapmadığını Ali Bey'e yapmış.
ebubekir yucel
ebubekir yucel 8 aylar önce
Ekonominin devası Babacan👏👏
Direksiyon Dersi Burak Hoca
eğer onların emir eri gibi davranmasaydın doları yerinde tutabilirmiydin.
Mehmet ÇELİK
Mehmet ÇELİK 8 aylar önce
124 milyar dolar borçla teslim alıp 480 milyar dolar borçla ülke ekonomisini teslim eden insana tekrardan nasıl guvenelim zamanında yediğin hurmalar şimdi gelip tirmalar derler yaa suanki durum tam olarak bu Hala daha benim bağlantılarım çok güçlü ben daha ucuza borç bulurum diyor 😀😀
Yusuf Yıldırım
Yusuf Yıldırım 8 aylar önce
TÜRKİYE nin böyle bir lidere ihtiyacı var
By by
By by 8 aylar önce
adama helal olsum yamuk yumuk konusmayan adam gibi adam muhsin yaziciglundan erbakandan sonra gordum kaliteli bir adam
👍YENİDEN REFAH MUŞ👍
Şimdi Dr.Fatih erbakan da var takip etmenizi tavsiye ederim.
emre köseoğlu
emre köseoğlu 8 aylar önce
Lan zaten indirilemiyor ki. Yüzde 1 faiz indirimi nedir ya? Kim yüzde 1 için yatırım yapar?
Kıvanç Atakul
Kıvanç Atakul 8 aylar önce
Dolar 5 gün önce 12,81 imiş. Vay be. Sadece 5 gün.
Doğan Akın
Doğan Akın 8 aylar önce
Düzeltirse gerçek ekonomist Babacan düzeltir. Geçmişi de başarıları da ortada. Halk biraz akıllıysa yine alım gücünün artacağı çok rahat ev araba sahibi olabileceği Avrupa’ya gezmeye gideceği bir yönetim ister.
Doğan Akın
Doğan Akın 8 aylar önce
@Tolga Kağan hocam dediğin tüm maddelerde haklısın. Maalesef fetö ve diğer konularda ülkedeki ben dahil birçok insanın hakkına girdiler. Keşke ülkede düzgün bir sistem olsa da adil bir şekilde uzun yıllar istikrarlı yaşam sürsek. Ama Türkiye’de bir taraf düzelse bi taraf hep açık kalıyor o konuda bir şey diyemem. Kemal Kılıçdaroğlu ve Millet İttifakı bu şansı iyi değerlendiremezse zaten Endonezya’dan beter oluruz
Atay Kaya
Atay Kaya 8 aylar önce
alı babacan durus konustugunuz ıcın bu halk sızı destekleıyecektır
Genç Devalı
Genç Devalı 8 aylar önce
Kim ne derse desin,ekonomiyi düzeltecek tek lider Ali Babacan dır.
Musa YANKIN
Musa YANKIN 8 aylar önce
Tek isim değil lakin en güçlü 2 beyinden 1' i .. Fatih Erbakan da sağlam. aynı Babacan gibi efendi naif güzel bir siyaseti dili var. En güzeli olur inşallah ülkemiz için. Böyle güzel ve zeki insanlar görmek mutlu ediyor
Mustafa Bulut
Mustafa Bulut 7 aylar önce
Bu adama yapılan harcama bir sandalyeye yapılsa bundan fazla oy alırdı.. Halkta karşılığı Yok Boşa yağlayıp şişirmeye gerek yok Gerçi yaptığı seçim harcaması İLE ekonomiye can veriyor 😁
MrJuvennur
MrJuvennur 4 aylar önce
İyi güzel anlatıyorsun da, gezi olsun yolsuzluk olsun, hepsinde sen de onlardan biriydin. 2019 istifa için geç bir tarih değil mi?
2335error
2335error 8 aylar önce
Faizlerin inmesi: sirketler rekabet edebilmesi icin, (baska ülkelerle) ucuz kredilere ihtiyac var!!!! Millet ve esnaf ÜRETICI degil!
mf-freedom
mf-freedom 8 aylar önce
Uydurmaaa uydurmaaaaa.
Süleyman Diker
Süleyman Diker 8 aylar önce
970 ..670......küçük iller küçük ilçeler...100 parti ...seçime girecek 20 parti
Cemal IŞIK
Cemal IŞIK 8 aylar önce
Fatih altaylı SÖZÜM SANA BU ÜLKE BÖYLE GİDERSE GENÇLERİN İNTİHAR VAKALARINI ELE ALCAKSIN.....
Kübra A.
Kübra A. 8 aylar önce
Hayatımda ilk defa bir siyasetçiye GÜVENİYORUM. Teşekkürler Ali BABACAN!
Deniz Kaya
Deniz Kaya 8 aylar önce
Bu ülkenin sizin gibi genç dinamik aynı zamanda deneyimli donanımlı birine ihtiyacı.var inşallah başarılı olursunuz
fatma
fatma 8 aylar önce
Yolun açık olsun.Sana inanıyorum
Erkan Çiçek
Erkan Çiçek 8 aylar önce
Kim ne derse desin. Bu babacanı kimse tutamaz yürür gider.
Erkan Çiçek
Erkan Çiçek 8 aylar önce
@Faruk Öz Kardeşim Cahil ile boşuna uğraşma ikna olmaz. Cahile verilecek en güzel cevap susmaktır. (Mevlana)
Suleyman Sahin
Suleyman Sahin 8 aylar önce
çok faiz ödediğimiz için sürekli merkez bankası başkanımız ödül üstüne ödül alıyordu ahahaha
Emre Türker
Emre Türker 8 aylar önce
Ne derseniz diyin. Bir sürü insan Ali Babacan’a güveniyorum yazmış. Sorunun hala bu katıksız güven olduğunu anlamamışsınız.
what would you say
what would you say 8 aylar önce
Boylelrri kazansın be oyum size hocam
Sonraki
THE BOYZ(더보이즈) ‘WHISPER’ MV
3:31
THE BOYZ(더보이즈) ‘WHISPER’ MV
3:31