Karanlık

Fabrikayı Kurarken Batacağız Dedim | AdaWall Nasıl Dünya Devi Oldu

StoryBox
Abone ol
görünümler 1 003 696
100% 19 000 0


Ticarete 7 yaşında dedesinin hırdavatçı dükkanında başladı…Balayı tatili için gittiği Malezya’da kovaladığı bir iş fırsatı onu duvar kağıdıyla tanıştırdı. Kısa zamanda Türkiye’nin en büyük duvar kağıdı ithalatçısı oldu, fakat hayalinde hep üretim ve ihracat vardı. İşadamı Hakan Güzel kuzeni Vehbi Güzel ile beraber Türkiye’nin en büyük duvar kağıdı fabrikasını kurduğunda henüz 30’lu yaşlarının başındaydı. Bugün farklı tasarımlarla öne çıkan Adawall markası Adana’dan 120 ülkeye duvar kağıdı ihraç ediyor.

🎧KULLANILAN MÜZİKLER🎧


🎧 The Lad's Dance - Roman Andor Krotil
🎧 Nurturing Spirit - Julian Scherle
I🎧 ntrigues and Plots - Laurent Dury
🎧 Disappearing - Philippe Bestion
🎧 Daily Challenge Piano - Philippe Bestion
🎧 Open Doors - Mederic Bourgue
🎧 Autumnal - Lucie Treacher
🎧 Emerging Strength - Janet Overfield
🎧 Tessitura Dialogue - Output

StoryBox'ı diğer mecralardan takip etmek için;

TRvid: bit.ly/2V8w0Ww
Instagram: instagram.com/storyboxweb
Twitter: twitter.com/StoryyBoxx?s=20

----------------------------------------------------------------------

StoryBox, Türkiye’yi anlatan insan hikayeleri üreten yeni bir medya mecrasıdır. Çalışmalarına Aralık 2019’da başlayan StoryBox ve ekibi yeni dünyada yeni medyanın tüm unsurlarını kullanarak bundan sonra her Perşembe karşınızda olacak. Girişimcilikten spora, güncel konulardan yeni dünyaya kadar birçok alanda yaratıcı kurgu ve müzik kullanılarak belgeseller ve video içerikler üretilir…

katma

 

1 Ara 2021

Paylaş:

Paylaş:

Herunterladen:

Yük bağlantısı.....

Ekle:

Çalma listem
Daha sonra izle
YORUMLAR 1 442
StoryBox
StoryBox Aylar önce
Siz evinizde duvar kağıdı mi yoksa boya mi tercih ediyorsunuz?
Aydin Kaya
Aydin Kaya 8 gün önce
Boya
Halil ibrahim yılmazturk
@İnsan Evladı helal olsun sana
VuuuR
VuuuR 26 gün önce
Şanlıurfalıyım son bir kaç yıldır inşaat sektöründen tutun perakende işlerin çoğu duvar kağıdı boya artık daha basit kalıyor duvar kağıdında seçenek sınırın yok görsel olarakda boyadan daha güzel
THE MAN
THE MAN 27 gün önce
Yok biz çamur seviyoruz
Muzaffer Şentürk
Muzaffer Şentürk 29 gün önce
Boya
Ercan Kestek
Ercan Kestek Aylar önce
Vay Hakan abim orası inşaatken elektrik tesisatını komple biz yapmıştık o zaman hergün gelir giderdi her gelmesine içecekler tatlılar yiyecekler hiç eli boş gelmezdi maşallah büyütmüş işi helal olsun iyi insan yolun bahtın açık olsun. En iyi yerleri hakediyor.
Sam Sam
Sam Sam Aylar önce
@Ne De anasinin duası vardır onun arkasında dünyadaki en önemli şey dua almaktadır hele ananin duası yeri göğü inletir MaşAllah sübhanAllah eli açık insanın rızkı hep bol olur asla azalmaz hep çoğalır bollukla bereket birleşir rahmet olarak yağar tüm kalbi güzel olanlara .Allah'ın selâmi üzerinize olsun cümleden inşAllah.
zer yılmaz
zer yılmaz Aylar önce
Amin
muhammet aksu
muhammet aksu Aylar önce
Bu abimizi tanımıyorum ama sizin için güzel bir yeri var gibi sizden hayır duası alıyor rabbim böyle insanların yolunu bahtını dahada açık etsin inşallah
zer yılmaz
zer yılmaz Aylar önce
Ercan bey gözü tok olduğu için sanırım buralara gelmis
Ne De
Ne De Aylar önce
Maşallah Allah yürü ya kulum demiş ilerlemiş başarılı çalışkan belli başarılı olur hakkın helal olsun 🤲
uğur emre arıkan
uğur emre arıkan Aylar önce
Eğitimin(gerçek manada), yabancı dil bilmenin ne kadar önemli olduğunu, bir insanı ne kadar doldurduğunu bir kez daha gördüm. Tebrikler...
Cihan Demir
Cihan Demir 28 gün önce
1
Cephas Min
Cephas Min Aylar önce
I cannot imagine how can he overcome these all pressures. I know him as personally in Korea for 11 years as a friend but I respect him as a trader and a general manager of a company more than anyone who I met. Thanks for nice video.
The Kraken
The Kraken Aylar önce
@Temaşe Tahir Mustafa Şevli “Bu baskılarla nasıl başa çıkmış anlamıyorum. Kore’de 11 yıldır bir arkadaş olarak onu kişisel olarak tanıyorum. Ama bir iş adamı ve bir firmanın müdürü olan ona tanıştığım herkesten daha çok saygı duyuyorum” demiş Koreli arkadaş.
Temaşe Tahir Mustafa Şevli
Hiç bir şey anlamadım 🤦
GHYK
GHYK Aylar önce
Let's go Korea 🇰🇷
Taylan Karakütük
Taylan Karakütük Aylar önce
Thanks for your comment buddy
Ahmet Atilgan
Ahmet Atilgan Aylar önce
Biz firma ile 2 yıl önce tesadüfen çalıştık. hatta Yerli firma olunca çeşitleri ve ürün kalitesi çok başarılı bulmuştuk. Bir şey daha aklımda kalmış , çok ilgili ve takipçi bir yetkilileri vardı Deniz hanım, sonradan telefonda konuştuk .Bizim siparişlerimizi en kısa sürede bize ulaşması için yardımcı oldu. Deniz Yücesan sonradan öğrendim fabrikanın ihracat müdürü görevindeymiş , iç piyasa olmasına rağmen bizimle ilgilenmesi yardımcı olmasını takdir etmiştik. Hakan bey kendisi belli ki başarılı ama ekibi de onunla yarışır şekilde fabrika için çalışıyor.biz ürün alırken şahit olduk.
Hakan gürel
Hakan gürel 21 saatler önce
denizin annesimisin doğruyu söyle üç kağıtçı
lphna
lphna 25 gün önce
Hiçbir başarı arkada iyi bir takım olmadan kazanılamaz zaten. Biraz tevazu be kardeşim.. Böyle gerçeği tam olarak yansıtmayan boş gövde gösterileri genç arkadaşların aklını katıştırabilir. İyi ailenden beş kuruş para almamışsında, dediğine göre..? Ancak, hayata -1’den de başlamamışsın… Parası olan ve hatta ondan da önemlisi, zaten ticaret yapan, ticareti bilen bir aileden gelmişsin. Bunlar hep +1 adım önden başlatır/öne götürü insanı.. Ben ben ben değil yani… Kapiş? ;)
Kübra Güzel
Kübra Güzel Aylar önce
Bu ailenin bir üyesi olduğum için her gün gurur duyuyorum. Biz dedemizden ve babalarımızdan çok çalışmayı, istediğine ulaşana kadar çabalamayı öğrendik. En iyiye, hep daha iyiye...
Royaldiez
Royaldiez Aylar önce
abla benide alır mısınız fabrikaya lütfen
FİKRET BULUT
FİKRET BULUT Aylar önce
Gurur duyulacak aileniz var bende gurur duydum mütevazi saygılı bir kardeşimiz helal olsun
⚡ DEVRE KESİCİ BORSA ⚡
Made in Darende ❤️😀
İbrahim Haykır
İbrahim Haykır Aylar önce
Ben de bu ailenin bir üyesi olmak isterdim :)
M. Akselim
M. Akselim Aylar önce
Türkiye’nin en büyük duvar kağıdı ithalatçılarından biri olmuş, nasılsa iyi para kazanıyorum dememiş. Böyle firmalara ve vizyoner liderlere her zamankinden çok kıymet vermek gerek. Dövizin her gün yeni bir rekor kırdığı şu günlerde ülkemiz için üretmekten başka çaremiz yok!
Metehan Talih
Metehan Talih Aylar önce
@AbaJetz faiz yükseltmek yurtdışına ürün satamayıp ticaret açığı veren ülkelerin para birimindeki değeri korumak için kullanabileceği zaruri bir çözümdür, faiz lobisi diye birşey yok hayal dünyasında yaşıyorsunuz
The Kraken
The Kraken Aylar önce
@AbaJetz Bana propaganda anlatma. Türk lirasının değer kaybetmesinin nedeni dış yatırımcının güveninin azalması, ülkenin destabilize olması, israf düzeni, ülkenin bankalarındaki rezervlerin azalması. Hepsinin sebebi AKP.
AbaJetz
AbaJetz Aylar önce
@The Kraken ülkemiz su an savasda. Biz ribaya karsi savas verirken, faiz lobisinin hosuna gitmedigi icin lira deger kaybediyor. Bu yapilan baskiyla faizlerin artacagi ümit ediliyor. Faizlerin düsmesi uzun vadeli ülkemize yarari olur ve ekonomiyi düzeltir. Artan faizler ekonomiyi düzeltir gibi görünür ama fakirin elini ayagini baglar. Fakir daha fakir olur ve zengin daha zengin.
The Kraken
The Kraken Aylar önce
Ne kadar üretirsen üret. Üretiminin değerini bir günde 2 kat kaybetmene sebep olacak bir iktidar oldukça ekonomi düzelmeyecek.
halis ocaklioglu
halis ocaklioglu Aylar önce
@CinliUV Cekirdekten yetisip ogrendiklerinin tamamini bir kenara birakmak ve buradan Gunumuz is aleminde ne yapmak lazim diyerek gencligini bu ugurda harcamak hurmet edilecek bir tasarruftur .Genc kardesimizin tesebbus ruhuna gıpta ettim .Kendi Oğlumun gayreti kadar sevindim .Yolu acik olsun .
Umit Erdem
Umit Erdem Aylar önce
Adam yerinde duramıyor , halen heyecanı zirvede.Yolun açık olsun ,bahtın açık olsun.Daha da ilerisi olsun inşallah Proaktif ,inovatif insan. Maşallah !!!!! Böyle ruhlu insanların amacı para tura değildir, bir şeyler ortaya koymaktır yaratmaktır, ne güzel bir şey!!!!
Bulent Otur
Bulent Otur Aylar önce
Kardeşim tebrik ederim. Gözlerim yasararak izledim. Sakıp Ağa'nın gençliğini gördüm sen de . Harikasınız. Başarılarınızın devamını diliyorum. 10 sene Adana'da yaşadım. Çocuklarım orda doğdu ve okudu. Gerçekten girişimci inovatif ve gözükarasiniz. Bu heyecan olduğu müddetçe emin adımlarla ileri gideceğinize eminim. Tekrar tebrik ederim.
Enes Buçak
Enes Buçak Aylar önce
Hakan abiyle adana da uçağımız rötar yaptığında tanışmıştım.Çok efendi bi abim.Adanaya yolun düşerse yanıma uğra diye kartvizitini vermişti.Burda görünce çok duygulandım.Yolun açık olsun abim
VOLKAN TERZİOĞLU
VOLKAN TERZİOĞLU Aylar önce
Gerçekten duygulandım izlerken. Tebrik ediyorum başarılarınızın devamını diliyorum. Umarım çalışanına, ülkesine, doğaya faydalı ve emeğe saygılı işler yapma yolunda çok işler daha başarırsınız.
BZ TV
BZ TV Aylar önce
Üreten TÜRKİYE için böyle girişimciler gerekli helal olsun.
Philologist..
Philologist.. Aylar önce
Beyfendiyi tebrik ediyorum.Zekasını, Girişimciliğini ve Portföyünü sebaatkar bir özveriyle bu zamana kadar getirmiş. Ülke ülke gezip yeni kaynaklara,modellere ve başka pazarlara açılmış. Özellikle made in turkey yazısını benimsemesi üretimde kaliteyi buna göre şekillendirmesi ve yüce önderimiz Atatürk'ün düşüncelerini benimsemesi ve onun üzerinde ilerlemesi takdire şayan.
Aydede
Aydede Aylar önce
Birileri ömrünü verip çalışıp bir yerlere gelir, birileri de birilerinin sırtından bi yerlere gelir. Bence vatanına milletine bir değer katan sizin gibi insanlar sayesinde bu ülke batmıyor... Emeğinize sağlık...
mehmet ünal
mehmet ünal Aylar önce
Sizi canıgönülden kutluyorum. Bu devrin evliyaları bu ülkeye dışardan para getirenlerdir• Allah sizleri var etsin korusun. Sayılarınızı çoğaltsın•
ali ihsan
ali ihsan Aylar önce
rahmetli sakıp ağanın kopyası, şivesi, enerjisi, heyecanı, iş aşkı ve vatan aşkı, helal olsun kardeşime vizyon açık bahtı açık olsun.
nurcan ozturk turkgeldi
Dogru valla
Ethem Bukey
Ethem Bukey Aylar önce
Hele diyom birini benziyo. Sakip aga hemserimiz
Ümit Tavaş
Ümit Tavaş Aylar önce
@Capt.D. kötü söz sahibine aittir, terbiyeli ol! Cahilligin kurduğun cümleden belli oluyor. O yüzden araştırmaktan aciz olduğunuz için cevap vermiyorum. Sizin gibi bilincsizler usttekilerin bir yerlere koyamadiklari için hep yukardalar kendi degerinizin farkına varsaniz her şey farklı olacak. O yüzden tanımadığın insanlara kendi tasidigin sıfatla ifade etme!
libra LBR
libra LBR Aylar önce
@Ümit Tavaş para aşkı 😂
Capt.D.
Capt.D. Aylar önce
@hakan hakan anlatamaz itoğlu olmayan şeyi nasil anlatsın :)
Fatih
Fatih Aylar önce
Helal olsun , Allah ayağınıza taş değdirmesin. Memlekete 1 dolar 1 euro 💶 kazandıranın başımızın üstünde yeri var.
Hakan Orkun Geçkil
Bir Adanalı ve üniversite öğrencisi olarak hikayenizle gururlandım. Zorlukları aşıp bugünlerde bizi etkilediğiniz için teşekkürler. :)
Mihaela Buza
Mihaela Buza Aylar önce
This is such an inspiring video! I had the opportunity to work with Hakan and AdaWall and I was always amazed by his energy, very freshly unique business ideas and entrepreneur mindset, that all the team is sharing - some very talented and professional people are working and building this brand. Thankful to get to know all of them!
Ali Aydıntepe
Ali Aydıntepe Aylar önce
Ulan harbiden helal olsun . Gözlerinden ateş fışkırıyor kardeşimizin . Allah böyle girişimcileri ülkemizden eksik etmesin. Yolun açık olsun kardeşim. Tam bir girişimci bu kadar genç yaşta büyük işler başarmış helal olsun .
Ahmet Faydalı
Ahmet Faydalı Aylar önce
Tebrik ederim. Gurur duydum. Aynı dönemde başlamışız, aynı süreçleri yaşamışız, ama ben maalesef özellikle darbe sonrası iflas ettim; bir an sizi dinlerken aynı şey oldu diyeceksiniz diye korktum ama sonra Azerbaycan sayfasını açıp büyüdüğünüzü duyduğuma çok sevindim. Uzayan kol bizden yanadır. Allah yolunuzu açık etsin.
ww
ww 20 gün önce
Yene qardas olke Azerbaycan sagolsun 🇦🇿🇦🇿🇹🇷🇹🇷
taha yasin eren
taha yasin eren 24 gün önce
İşte türk budur kendi başına gelen kötü gidişatı başkası yaşar diye kokmaktır
Habibe Acembekiroğlu Yüksel
Tebrik ederim seni bu ülkeye senin gibi pırlanta insanlar lazım. Bu güzel kadroya benide dahil edersen pişman olmazsın.
AHMET ÖZTÜRK
AHMET ÖZTÜRK Aylar önce
Siz ne iş yapmıştınız ?
Fatih Gayretli
Fatih Gayretli Aylar önce
Maaşallah, Bârekellah, Hakan kardeşim. Binlerce kez tebrik ve takdir ediyor, başarılarınızın devamını diliyorum. Tertemiz duygularla, inanç ve azimle çıkmış olduğunuz bu yolda, ülkemiz ve milletimiz için daha nice başarılara ulaşmanızı diler; tekraren tebrik ederim. Güzel insan. hep böyle temiz olun ve hep temiz kalın. İyi ki varsınız.. Ve daima var olun inşallah.
Abdullah Köker
Abdullah Köker Aylar önce
Helal olsun Allah yolunuzu bahtınızı açık etsin Patronluğu değil Liderliği kavramış bir insan.Güzel ülkemizin kaliteli firmaları hep böyle katlanarak büyür inşallah.
Еlnara OSMANOVA
Еlnara OSMANOVA Aylar önce
Azərbaycan dan hər kəsə selamlar! Gurur duyucu bir iş hayatı hikayesi. Nice daha güzel projeler üretmek diləyi ile hürmetler ve sayğılar🤲🏻
Bekir Yayla
Bekir Yayla Aylar önce
başarı asla tesadüf değildir sözü aklıma geldi videoyu dinledikten sonra.. tebrikler.. geçen ay adawall dan kızımın odası için duvar kağıdı almıştık o arada eşim 2 tane kırlent beğenip almıştı.. başarılarınızın devamını dilerim..
Kapadokya Balayı Paketi
Helal olsun 👏👏👏 ALLAH işinizi bereketli kılsın, böyle insanlara bu ülkenin daha daha daha çok ihtiyacı var 👍
Ali Fuat KAPICIOĞLU
Sakıp ağanın gençliği, kuzeni de Vehbi🙃 Allah yolunuzu açık etsin, Rabbim sayınızı arttırsın..
Talha Kuş
Talha Kuş Aylar önce
TEK KELİME.... KAHRAMAN İNSANLAR.... Ülkemize kattığınız değerlerden dolayı teşekkürler
Rüzgar Tadilat Dekorasyon Konya
Yıllardır adawall duvar kağıtlarını kullanıyorum kağıtların dokusu kalitesi çok iyi seçenek çok fazla ve uzun ömürlü ayağınıza taş değmesin inşallah
CUMALİ YILMAZ
CUMALİ YILMAZ Aylar önce
Allah yolllarini ailecek açık etsin. Adana'ya bağışladiklari okullar ve diğer hayır işlerinde de en iyi malzeme en iyi işçilikle yaptıklarına bizzat şahidim. emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler...
AZİZ KILNAMAZ
AZİZ KILNAMAZ Aylar önce
“HAYALLERİNİZİ KAĞITLANDIRALIM“ diye çıkılan bu yolda “HAYALLERİ SÜSLEYEN“ başarıya atılan imzanın gururudur. “ADAWALL”Başarılarınızın devamı dileğiyle.
Funda TUNCER
Funda TUNCER Aylar önce
Gözlerim nemli, dudaklarımda tebessüm.. Allah yol açıklığı versin..
Meral Tekin
Meral Tekin Aylar önce
Tebrikler. Dünya çapında bir Türk markası gurur verici. Yolunuz açık, kazancınız bol olsun 🧿
Alaaddin Kocasarı
Alaaddin Kocasarı Aylar önce
Tebrikler. Hakan bey gençlere çok iyi örnek olmuşsunuz. Ve herşey den önce dürüst çalışkan bir insan olmuşsunuz. Tüm kalbimle alkışlıyor gelecek nesillerin sizin gibi olmasını diliyorum. Hayırlı işler.
Sercan Celiksoy
Sercan Celiksoy Aylar önce
Adawall i hiç araştırmadım ama ürünlerini çok kullandım, yerli malı ve böyle bir firma olduğunu bilmiyordum, artık en büyük reklamcinizim, her müşterime ilk tavsiyem olacaksınız. Bravo
Lay La
Lay La Aylar önce
Gurur verici bir olay. Allah işinizin bereketini afiyetini artırsın. Ne büyük bir başarı.
Hüseyn Əhmədov
Hüseyn Əhmədov 6 gün önce
Azerbaycan'dan sonra işlerinin ilerlemesi gurur verici. Azerbaycan, Bakü'den selamlar 🇦🇿🇹🇷
Çorumlu
Çorumlu Aylar önce
Yolu ve bahtı açık olsun . Memleketimin her bir yeri ayrı güzel. O bölgenin ziyadesiyle Türkiye'nin de katkınmasına desteği için teşekkürler
Serap Üstündağ
Serap Üstündağ Aylar önce
“Made in Turkey etiketinin çok büyük bir destekçisi olduğumuzu düşünüyorum.” Markanız için süper bir misyon edinmişsiniz. Başarılar…
Albatross
Albatross Aylar önce
Sanki her Made In Turkey yazılan Türkiyenin mi üretimi?
eyüp can kaya
eyüp can kaya Aylar önce
@D öyle bir zorunluluk yok tercih meselesi
D
D Aylar önce
@eyüp can kaya tüm dünyaya sattığın malın etiketi İngilizce olması lazım
eyüp can kaya
eyüp can kaya Aylar önce
@Ufuk bakır bencede Türkiye’de üretilmiştir güzel duruyor.
Ufuk bakır
Ufuk bakır Aylar önce
@eyüp can kaya Türkçe kullanmak lazım
Emine Açar
Emine Açar Aylar önce
Azim ve tutkuyla yapılan her işin menzili başarıdır. Kısa zamanda 120 ülkeye ihracat yapmak, gerçek bir başarı öyküsü. Bir Adanalı olarak gurur duydum👋👋👋
sedo gündem
sedo gündem Aylar önce
Abim helal olsun üretici konumuna geçmişiniz. Gurur duydum abi sizinle inşallah bende sizler gibi bu ülke için üreten biri olurum.
FERHAT USTA
FERHAT USTA Aylar önce
Maşaallah gurur duydum inşaallah sen gibi gencler coğalır cesurca üretime girer bu memleketi üreten bir memleket haline getirir insaallah ..iste gelecek o zaman daha guzel olacak
kerim kasim
kerim kasim Aylar önce
ofisime 3 yıl önce duvar kağıdı almak için geldiğimde tanışmıştım. İçeri girince ,ortamı ve ürünü görünce dedim ki. YAV BURASI ADANA MI ? helal olsun
Looter51
Looter51 Aylar önce
böyle azimli insanlar böyle güzel hikayeler duyup gördükçe göğsüm kabarıyor gözlerim doluyor, Hakan bey 120 ülkeye ihracat yapıyoruz derkenki gururu içime kadar işledi, kendisine hayırlı bol kazançlar diliyorum.
Adem Altaş
Adem Altaş Aylar önce
Helal olsun sana kardeşim bir adanalı olarak gurur duyuyorum allah yolunu açık etsin güzel kalpli kardeşim adem altaş
DNZ NVRZ
DNZ NVRZ Aylar önce
Azerbaycandan sonra işinizi büyütmenize gerçekten mutlu oldum bir Azerbaycanlı kardeşiniz olarak Türkiyedeyim,üniversite öğrencisiyim Türkiyeninde bütün bölgelerine selamlarımı söylüyorum Azerbaycan'ımında bütün bölgelerine 🇦🇿❤️🇹🇷
RAMSAB
RAMSAB 15 gün önce
Aleykum selam
Mine Araz
Mine Araz Aylar önce
Maşallah Berekaallah. Gerçekten gurur verici.Çok duygulandım.
Kimene Sanane
Kimene Sanane Aylar önce
Allah yüzünüzü güldürsün herdaim, insanımızın başarıları beni hem duygulandırıyor hem de mutlu ediyor. Allah sayınızı artırsın.
Temüjin circleofthewar
Helal olsun o kadar güzel anlatmışsın ki Türkiye'de ki genç nesillerede kendi işlerinin sahibi olmaları için çok güzel bir örneksin. Umarım senin gibi girişimcilerin peşinden giderler kendilerine uyacak meslek dallarında. Bol kazançlar.
YASİN KAYA
YASİN KAYA Aylar önce
"Design in Adana, Made in Turkey" Gurur duydum helal olsun...
Seda Çarkçı
Seda Çarkçı Aylar önce
İnanılmaz güzel bir başarı hikayesi… tanıdığım ve şehrimin Adananın bir üretici firması olan Adawall ailesindeki tüm ekibi özellikle ihracat müdiresi Deniz Yücesan’ı özverileri ve başarılarından dolayı kutluyorum . Her mükemmel sonuç , iyi yapılmış bir ekip çalışmasının sonucudur.
Murat Tarlan
Murat Tarlan Aylar önce
Hakan Güzel çok etkilendim. 2016 yılında kurulan firmalar bu süreçleri dinlerken ayrı duygulanıyor. Size ve Rüya Takım olan iş arkadaşlarınıza sevgiler, saygılar. Başarılarınız daim olsun.
Karışık Hikayeler
maşallah hocam rabbim bahtını açık etsin. resmen ağzım açık izledim. ama 15 temmuz olayını duyunca bir durakladım. İşin gücün rast gitsin reis tebrik ederim. Türküye aşığı olmak bunu gerektirir. Almanya ya Fransa ya veyahut Amerika ya kaçarak olmuyor oranın parasını burada övmekle olmuyor. cidden ayakta alkışlıyorum başarın daim olsun.
kokopolat
kokopolat Aylar önce
Tek kelime ile helal olsun. Çok gururlandım. Sizinle işbirliği yapmak isterim. Almanya’dan girişimciyim.
Hayrettin sönmez
Hayrettin sönmez Aylar önce
Helal olsun size. Bu ülkenin sizin gibi aydın, kültürlü sanayicilere çok ihtiyacı var. Yolunuz açık olsun. Dr Hayrettin Sönmez
Merve Apaydın
Merve Apaydın Aylar önce
Genç girişimci , maşallah bayıldım . Biraz babamın şirketine benziyor işleri. Ve ithalatı bırakıp ihracatı girip ülkemiz için üretime başlamanız harika olmuş 👏🏻👏🏻 Örneksiniz siz 🙂👏🏻👏🏻👏🏻
Aysun Dağdelen
Aysun Dağdelen Aylar önce
Azminizle bir Türk vatandaşı olarak gurur duydum yolunuz hep açık olsun 👏👏👏
Turkman
Turkman Aylar önce
Allah yolunu açık etsin kardeşim. "Çakıl taşlarını kemale erdiren, çekiç sesleri degil, suyun okşayışlarıdır." Aslında her kriz yeni fırsatların kapısını aralar, ne demek istediğimi çok iyi anlıyor ve yaşıyorsun. Bereketli kazançlar... Tebrikler
Harun sadıqov
Harun sadıqov Aylar önce
Azərbaycandan salamlar. Halal olsun həqiqətdən söylədiyin kimidi. Bakıda bir dükan bizdə və sizin kimi dürüst insanla iş görmək çox yaxşıdı.
nicat mirzeyev
nicat mirzeyev Aylar önce
Bizim hansi bazardiki? Bakidadi?
Muhammed ışık
Muhammed ışık Aylar önce
Çok iyi bir ilham kaynağı oldu bizim için. Kendisine başarılar diliyoruz.
Büşra Nur Ceylan
Büşra Nur Ceylan Aylar önce
Bu işe gireceğiz ve dünyayı sallayacağız ile aslında başarmanın sırrı verilmiş. Sıkılmadan izlediğim öykülerden biri oldu. Böyle genç yaşta başarmak ve bu iş ekip işi demek ne kadar güzel olmasının yanı sıra gerçek anlamda yaşanmışlık, emek, harcanan çaba bu denli iyi ve içimizden biri gibi anlatılamazdı. Adanalı biri olarak gurur duydum.
emre yalabuk
emre yalabuk Aylar önce
Allah yolunu bahtını açık etsin bu ülkeye senin gibi evlatlara ihtiyacı var
Nazmi Yavuz
Nazmi Yavuz Aylar önce
Vizyon sahibi olmak çok başka birşey. Gönülden tebrik ediyorum Allah gönlünüze göre versin
Crypto Hocam
Crypto Hocam Aylar önce
Helal olsun genç nesillerin memur olma hayali kurmasından ziyade bu tarz girişimci ruhlu olması ülkeyi bu ekonomik bataklıktan kurtaracak en kilit noktadır.
soner DANIŞMAN
soner DANIŞMAN Aylar önce
Helal olsun size izlerken gözlerim yaşardı . ALLAH yolunuzu açık etsin ...
Muhammet B.
Muhammet B. Aylar önce
Allah yolunuzu açık etsin. Çok başarılı bir firma
Cem Kılıç
Cem Kılıç Aylar önce
Bu adam alnının akıyla sonuna kadar hak etmiş başarılı yılmayan bir iş insanı olmayı. Biz ise kolay yoldan kazanalım diye hala işsiz dolaşıyoruz
Guney Dogan
Guney Dogan Aylar önce
Bir Adanalı olarak Gurur ve Onur Duydum.Storybox da şuana kadar izlediğim en gerçekci en akici en güzel başarı ve hayat hikayesiydi.izlerken hem güldüm hem gözlerim doldu.gururlandim. stroybox ekibine ayrica tşk ederim Böyle Değerli insanlari bizlere gösterdiğiniz için.
Tolga Parlak
Tolga Parlak Aylar önce
Dinledikçe gururlandım, duygulandım.. Yolunuz açık olsun, gönülden tebrik ederim.
Cuneyt Ozkan
Cuneyt Ozkan Aylar önce
Bir insanın inançı tam olsun ve gayret Helal olsun Hakan Baba Allahım yar ve yardımcınız olsun Dünyayı gezmiş görmüş adamsın senin önün açık ve senin Gönlün Zengin Abey Allahım birine bin katsın inşallah
Quattro
Quattro Aylar önce
allah yolunuzu açık etsin memleketimize böyle girişimci gençlerimizin devamını nasip etsin inşallah
Hiç Kimse
Hiç Kimse Aylar önce
Beyazevlerdeki işyerinizin önünden geçerken vitrinde gördüğüm ürünlere hep hayranlıkla bakmışımdır :) Bir gün tanışmak dileğiyle yolunuz açık olsun.
ismail korkmaz
ismail korkmaz Aylar önce
Allah hayırlı kazançlar versin, yolunuz bahtınız açık olsun....
Yılmaz z 💎
Yılmaz z 💎 Aylar önce
Boğaziçi bilişim ödüllerinde oyumu sizden yana kullandım. Umarım aynı özveri ile devam eder nice başarı öykülerini bizimle buluşturursunuz.
StoryBox
StoryBox Aylar önce
🙏
Umt Tkl
Umt Tkl Aylar önce
Hakan Bey'in iş aşkı o kadar fazla ki, işimi bırakıp benim de girişimci olasım geldi. Gerçekten tebrikler, muhteşem bir röportaj olmuş👏
oğuz bakırcı
oğuz bakırcı Aylar önce
Adamın güzelliği yüzüne yansımış. Maşallah. Allah çalışana verir. Tebrikler. Başarılarınızın devamlı olması dileğiyle...
Hasan Zoroğlu
Hasan Zoroğlu Aylar önce
Gurbet bir hemşehriniz olarak gurur duydum.Daim olsun dilekleriniz.Amin
AVANGARD architecture&interior design
Harikasınız maşallah tebrik ederim, bir 83'lü olarak gurur duydum.... Ben de bir mimar olarak Kayserideki projelerimde ADAWALL kağıtlarını severek kullanıyorum, başarılarınızın devamını dilerim...
metin ay
metin ay Aylar önce
Başarılarınızın devamını dilerim. Her şey gönlünüzce olsun.
kamil akparlak
kamil akparlak Aylar önce
Hakan Bey sizinle bir kez daha gurur duydum.. ne mutlu bana ki yollarımız kesişmiş.. Başarı hikayelerinizin devamini diliyorum.. 🙏🏻 Bu arada bilmeyenler için küçük bir dipnot vereyim: kendisi çok da iyi bateri çalar 🤜🥁🤛
Kadir Baba
Kadir Baba Aylar önce
Helal olsun, tebrikler 👏🏻 Başarılarının devamını diliyorum 🙏🏻
Ali Gunenc
Ali Gunenc Aylar önce
bravo helal olsun,eğitmli ve terbiyeli gençlik turkiyeye sizin gibi gençler lazim💟
cemo can
cemo can Aylar önce
Helal olsun yürekli insanlarç Yolunuz açık olsun..
Sun Tzu
Sun Tzu Aylar önce
Böyle başarılı, kendine güvenen, yılmayan gençler , yolunuz her daim açık olsun
Leyla Öztrak
Leyla Öztrak Aylar önce
Çalışma heyecanı vizyoner bakışı çalışkanlığı gözlerinden okunuyor, başarılarının devamını dilerim👏
Hasan Tütüncü
Hasan Tütüncü Aylar önce
Helal olsun Rabbim tüm işlerinde her daim BAŞARI ve GÜÇ VERSİN NAZARLARDAN KÖTÜLÜKLERDEN HASETLERDEN KORUSUN.
Kenan Tepretoğlu
Kenan Tepretoğlu Aylar önce
Her fabrika bir kaledir bu ülkede, helal olsun üretenlere, ihraç edenlere, Allah yolunu açık etsin markanızın, sanki rahmetli Sakıp Ağa yı dinliyorum gibi geldi bir ara bana konuşma ağzıyla
Selma Yagcı
Selma Yagcı 22 gün önce
Canı gönülden tebrik ederim. O kadar heyecanla dinledim. Sizin heyecanımızı hissetmemek mümkün değil. Yolunuz açık olsun.
Mehmet Deniz
Mehmet Deniz Aylar önce
Bu ülke için yaptıklarınızı takdir etmemek mümkün değil üniversite gençliği örnek alsın yanlız gençlik değil aileleride seyretsin size herşey helal ilginiz var bilginiz olmuş onu paraya dönüştürmüşsünüz yolunuz bahtınız açık olsun rabbim bol kazançlar versin.
Tarik Yildiz
Tarik Yildiz Aylar önce
Tebrik ediyorum yolunuz açık olsun ekip ve ekip çalışmasına çok önem veren bir işveren olduğunuz için de ayriyeten tebrik ediyorum konuşmalarıniz da hep ekibim ve ben diye hitap ediyorsunuz bu da başarınızın en önemli hikayesi
ibrahim mutlu yum
ibrahim mutlu yum Aylar önce
helal olsun, tebrikler, her ilde böyle 1000 fabrika olsa, Türkiye yi kimse tutamaz
Mustafa Oğuzkan
Mustafa Oğuzkan Aylar önce
Bu ülkeyi ihracat dışında başka hiçbir şey düzlüğe çıkartamaz. Yok otomobil galerisi, yok kebabçı, helvacı. Bunlar bizi fakirleştirmekten başka hiç bir halta yaramaz. Adawall tebrikler…
Ahmet Yüksel
Ahmet Yüksel Aylar önce
Konuş
furkan uyar
furkan uyar Aylar önce
Bundan 1 yıl önce bana ufak ufak duvar kağıdı ihtiyacım oldu mail attım o hafta içinde göndermişlerdi bana yaptıkları jestten dolayı çok teşekkür ediyorum ♥️
Kenan
Kenan Aylar önce
Girişimcilik böyle birşey işte başarılarının devamını dilerim Hakan abi
Yusuf ESEN
Yusuf ESEN Aylar önce
Emeğinize ellerinize sağlık. Allah başarılarınızı daim etsin inşallah
Musa Uçar
Musa Uçar Aylar önce
Allah yolunuzu açık etsin sizin gibi çalışkan cesaretli ülkesine milletine katkı saglayacak insanlara çok ihtiyacımız var ulkece
Derya Özbek
Derya Özbek Aylar önce
Maşallah,Allah yardımcınız olsun.Ülkemizin sizin gibi cesur ,çalışkan ve azimli girişimci insanlara ihtiyacı var.
Cemil Darıcı
Cemil Darıcı Aylar önce
Helal olsun size hemşerim,,,, allah yolunuzu bahtınızı açık olsun, işleriniz rast gelsin.
Aysun Büyükbaş
Aysun Büyükbaş Aylar önce
Allah alın teriyle çalışana, çabalayana dahada çok versin inşallah. Bir tuttuğunuz bin olsun, Allah yolunuzu açık etsin. Helalı hoş olsun. Kimseden çalmamışsınız, çırpmamışsınız.
YUSUF YALÇIN
YUSUF YALÇIN Aylar önce
Allah yar ve yardımcınız olsun. Tebrik ederim . Sizler gibi yenilikçi üretim aşığı sanayicilerimiz varken Allah'ın izniyle bu ülkenin sırtı yere gelmez
AdAk AdAk
AdAk AdAk Aylar önce
Başarılar dilerim kardeşim. Allah, bizim çocuklarımıza da helalinden işler kurup kazandırıp kazanmak nasip etsin inşaAllah Amin.
Ireza Ireza
Ireza Ireza Aylar önce
Ticaretin sırrı bu; çocuktan calışmak, paranın dilini öğrenmek için en iyi yol. Onun için, çocukları güvenilir bir esnafın yanına ya da aile işi varsa aile işine çırak vermek, nasıl ticaret yapılır, nasıl üretilir öğretmek gerek.
Sonraki