Karanlık

Erman Toroğlu: Aziz Yıldırım'ı Mumla Arayanlar Var'' / A Spor / Takım Oyunu Full Bölüm / 21.02.2020

A Spor
Abone ol
görünümler 31 159
% 0 0

Erman Toroğlu: Aziz Yıldırım'ı Mumla Arayanlar Var'' / A Spor / Takım Oyunu Full Bölüm / 21.02.2020
Kanalımıza Abone Olmak İçin : bit.ly/33aws8F
Transfer Gündemi :
Beşiktaş Haberleri İçin : bit.ly/33aws8F
Fenerbahçe Haberleri İçin : bit.ly/2MClrah
Galatasaray Haberleri İçin : bit.ly/33bEoX7
Trabzonspor Haberleri için: bit.ly/2Khz6SL
Futbol Maçı Özetleri için :
#Aspor #Spor

Paylaş:

Paylaş:

Herunterladen:

Yük bağlantısı.....

Ekle:

Çalma listem
Daha sonra izle
YORUMLAR 47
A Spor
A Spor Aylar önce
Kanalımıza Abone Olmak İçin : bit.ly/33aws8F
Kürşad Soyturk
Kürşad Soyturk Aylar önce
Ya kabzımal erman hatırlıomusun gerci unutamamıssındır kuyruk acın tarifsiz biliyoruz 😂 aziz reis nasıl kovdurmustu seni..
Emre Açıkdeniz
Emre Açıkdeniz Aylar önce
fenerbahcenin aziz yıldırıma ve aykut kocamana ödemedigi bir borc var, vefa ve tesekkur borcu. ben galatasaraylıyım. iyi gun taraftarı fenerliler, bu gercegi gormezden geldi. skor taraftarı olup o kadar ambargo, mali borç, avrupa ve transfer yasagı yedikten sonra fenere küstü. simdi tribunlerde acılan bizim fenerbahceliligimizi kimse sorgulayamaz goygoyları, tamamen fenerbahce ve besiktasa kumpas kurulmus bir sacmalıktan ibaret olan şike sürecinde, işte o gunlerde sukru saracogluna giden düzenli 3400 kisi olan, kombineli gercek fenerbahceli arkadasların ahı cıkıyor. o kadar cahilsiniz ki 1 milyon insan surda ali koc gelsin ersun gelsin sampiyon olalım demisti. iste sizin futbol demiyorum bakın, spor bilginiz bu kadar kıt. fenerbahce her branşda dibe gocuyor. voleybol takımı dususte, basketbol takımı dususte, futbol dususte. vizyon baskanınız üniversiteninde üzerine çöktü. adam sizin icin hapis yattı, hakemlere fedarasyona karsı yıllarca onca ambargoya ragmen savastı, yıkılmaz kale yaptı feneri. simdi uzun cıkmıs divanda atıp tutuyor, nereden nereye vizyona bak. ali koc capsızına ersun yanal gelirmi diyince, ne ersunu amk? biz vizyon getircez diyordu, ne oldu gavatlar gordunuzmu ebenizinkini? hakemler yıllardır fenerbahce ve besiktası sistematik olarak dogruyor, baskan olacak adamın saha icinde oldugu kadar saha dısında da dik durması gerekmekte. sizin vizyonunuz anca " fener ol " kampanyasıyla askeri ücretlinin cebindeki 10 liraya göz dikmekte. medyatik ya beyefendi acun, cem yılmaz falan.. vizyona bak aq.. yıldırım fenerbahceyi markalastırdı her alanda komplike bir spor kulubu yaptı. medyalastırma fikrini ilk ortaya atan kisiydi, fbtv ve derginizi cıkarttı. kulubu fetodan temizledi lan serefsizler. yasagınız devam ederken futbolcular neden kacıyor diye aglıyorken adam, fbtv'ye cıkıp bizim derdimiz bu degil, tribunlerde uyuşturucu satıyorlar diye götünü yırttı, torbacı sefayı ve arkadaslarını isaret etti. kimse kılını kıpırdatmadı, tek basına tribunu temizledi. o kadar nankorsunuz ki fenerliler, yuzde 90'nınızın fenerbahcelilikle alakası yok. cok arayacaksınız, eski gunlerinizi. gerizekalı ordusu sizi. ben su adama su dik duruslu, yılmayan baskıya boyun egmeyen, pes etmeyen kimliginden dolayı galatasaraylı olmama ragmen objektif olarak takip edip sonsuz saygı duyuyorum. adama diktatör dediniz ulan, adam kendi kurdugu düzende seçimi kaybedip sessizce cekip gitti, müstehak size. bokunuzda bogulun.
Cafer Arslan
Cafer Arslan Aylar önce
Devletimiz,vali,valimiz devlet,devlet vali,vali devlet,ulan tamam tamam bu kadar sak saka ne gerek var..ulan tiksindiriyosunuz insani yaa..isinizi yapin spor konusun ya.
hasan yalçın
hasan yalçın Aylar önce
A. ağızlı , g.lalesi erman
Deniz Çakıroğlu Prodüksiyon
Erman Hoca yi bulmak için uğraşa uğraşa videodan soğuyorum..Sadece Erman Hoca özel olarak Part atar misiniz Serkan Müdür 🙏
halil sarikaya
halil sarikaya Aylar önce
46:48 ''gerginlikler olması lazım tabi'' diyor erman abi gerginlik olmasa izlenmez kendide biliyor
Ramazan Altıntaş
Ramazan Altıntaş Aylar önce
Aziz Yıldırımı mumla lambayla lüksle projektörle arayan falan yok ! Tetikçi ermanın sene başından beri sürdürdüğü sistematik Fenerbahçeyi nasıl karıştırırım ve Ali Koç aleyhine nasıl propaganda yaparım arayışlarının son ürünüde bu olmuş.Aziz Yıldırımın başkan olduğu dönemlerde de aynı şeyleri onun için söylüyordunuz ! Şunu anla erman ; Bu sene var olan Aspor (Turkuvaz Medya) Federasyon Siyaset ilişkileri gibi kirli ilişkilerle 30 sene dahi Fenerbahçenin şampiyon olması engellense , Fenerbahçe taraftarı Ali Koç veya bir başka başkanını ne sana ne senin tetikçisi olduğun güruhlara yedirmez !!!! Çakma Stv algı operasyonları ile Fenerbahçeyi dizayn edemeyeceğinizi ülküdaşınız Fetö abiniz size anlatamamış herhalde Ali Koç gibi senin ağzına alamayacağın kadar saygın ve değerli insanlar ve Fenerbahçe dünya var oldukça daim kalacak ! Ancak ilk seçim döneminde Fenerbahçe taraftarı senin oturduğun o sandalyeyi altına koyan siyaset kurumunun ipini çekecek Altındaki siyaset sandalyesi olmayınca ne yapacağım ben diye korkma seni oturtacak bir yer buluruz :)))))
Ramazan Altıntaş
Ramazan Altıntaş Aylar önce
@duru han Yanılgıya düşme !!! Fenerbahçenin şu anki duruma düşmesinin en büyük etkeni erman ve mensubu olduğu medya grubunun sene başından beri Federasyon başkanının Fenerbahçeliliği üzerinden kamuoyuna yaptığı algı operasyonudur ! " Bu sene enterasan işler olacak " " Duyumlar alıyorum" " Haber kaynağım sağlam" gibi ifadelerle haftalarca Fenerbahçe lehine işler olacak algısı enjekte ettiler , yaptıkları sistematik algı operasyonları ile Federasyonu , Hakemleri , baskı altına aldılar ! Hakemlerin net gördükleri pozisyonlarda , Fenerbahçe lehine olduğu için düdük çalamamalarına , Fenerbahçe aleyhine pozisyonlarda da inanmadıklarını çalmalarına sebep oldular. En önemlisi bu pozisyonlar sıradan pozisyonlar değillerdi.Hepsi skora veya maçın gidişatına sonucuna etki eden pozisyonlardı.Malum hakem kararları ile en az 10-15 puanımızın çalındığının farkındasındır ! Peki futbolcuların demoralize olduğunun farkında mısın ? Adamların resmen emekleri çalınıyor ! Kendini koy yerine sahaya çıkıp bu ortamda futbol oynamak kolay mı ? Peki sen bu dürüstlük abidesi ermanın Fenerbahçe aleyhine yapılan hangi hatadan sonra ortalığı yangın yerine çeviren bir açıklamasını hatırlıyorsun ! Hatta " zorlu " buluşmasını da bu ortaya attı ve tüm takımları Fenerbahçeye karşı konsolide etti ! Federasyon başkanı daha önce başka başkanlarla da Zorlu da görüşmüş olmasına rağmen çıkıp biz başka başkanlarla da Fenerbahçeden önce zorlu da buluştuk demedi ! Siyasi oyunlar var uyanın artık ! Ersun konusunda taraftar , spor kamuoyu kendini suçlasın Ali Koçu değil ! yazarlardan taraftara herkes destekledi baskı yaptı Ali Koça Fenerbahçeye getirilmesi için ! Transfere gelince cimbomda sene başında 100 transfer yaptı ama rezil bir futbol oynadı ! Yetmedi devre arasında 4 transfer daha yaptı ! Hala rezil futbol oynuyor ! Ermancığın niye mustafa cengize saldırmıyor ! Cimbomun yarışın içerisinden nasıl kopmamasının sağlandığını anlamışsındır umarım Özet olarak bu adam futbol camiasının şeytanı ! Şeytanın söylediklerine itibar edilmez ! Bu adamın söyledikleri eğer Fenerbahçe lehine gibi görünüyorsa iki kere düşünürüm ! Altında yine Fenerbahçeyi bozmaya çalışan bir durum söz konusudur ! Şeytan her zaman iyilikle yaklaşır ! Üç hafta öncesine kadar yaptığı kötü polisliği bıraktı ,saldırgan tavırlar yerine, iyi polisi oynuyor artık ! Neden ? Fenerbahçe yarışta geriye düştü artık savaşacak bir durum yok çünkü Şimdi sıra Fenerbahçe taraftarının yanındaymış gibi görünme ve suçlunun Ali Koç olduğunu taraftara yedirme aşamasında ! Erman senden benden akıllı değil bu sezonla Ali Koç u eleştiremeyiz. Ali Koçun peşine düşeceğimize bu organize şebekenin peşine düşmeliyiz ! ben hayatımda bu sezon kadar organize karşıtlık yapılan bir sezon hatırlamıyorum 2011 bile böyle değildi ! Sonuç olarak bu oyunlarla Ali Koçu gönderirler , bir başkası gelir onu da gönderirler , Fenerbahçeyi böyle oyunlarla oyalayıp dururlar Ama sezon sonunda tabeleya baktığında başka takım şampiyon olmuştur ! Uyanın artık !
duru han
duru han Aylar önce
Bu erman şerefsizi zaten gizli galatasaraylı bir fenerbahçeli olarak ilke defa doğru söylüyor diyebilirim ali koç a başkanlık yakışmadı vasıfsız ve pasif kaliyor kampanya yaptı onu yaptı bunu yaptı bütün paraları çöpe attı 100 tane transfer yaptı bir tane tutmadı aziz yıldırımın bu kulübe sokmam dediği ERSUNU kulübe aldı Allah büyük işte
akin bjk
akin bjk Aylar önce
Reha kapsal konusmasa daha guzel olur
Adem İşbırakmaz
Adem İşbırakmaz Aylar önce
Adam doğruları ve gerçekleri çekinmeden söylüyor. Tebrik ederim.
Suat 36
Suat 36 Aylar önce
Göktuğ han da kovuldu setenay da.
Rodrick bobboa
Rodrick bobboa Aylar önce
Aziz başkan varken adamı sürekli kötülüyorfunuz beter olun Ali başkan size dersinizi verecek
C A T
C A T Aylar önce
Siz benim vizyonumu anlamadınız sanırım jsjssjj
Nicat Necefov
Nicat Necefov Aylar önce
bu kanalın Gstv olduğu zaten her kese malum . o yüzdən də erman torolu kimi gs köeklerini konuşturuyorlar
Emirhan Toprakoglu
Emirhan Toprakoglu Aylar önce
Ben bir Fenerbahçeli olarak Aziz Yıldırımı Aramıyorum mumuda götüne soksun erman toroğlu Ali koç'ta umrumda değil ikiside Aynı benim için fark yok
sinan deyupoğulları
Erman eleştirmeye başladıysa Ali koç doğru yoldadır.. Aziz Yıldırım ilk geldiği sene yine sessiz sakin bir başkandı. Hemen suistimal ettiler. Hakemler de hata yapar olayını bilerek isteyerek yanlış anlatıyor. Orada karşı çıkılan şey hakemin hakemliği bitirilmesi değil. Bunu hemen maçtan sonra canlı yayında yapmak.. Bu açık bir hedef göstermedir. Daha gözlemci raporlarını okumadan yargısız infaz yapmak sadece şu anlama gelir. Ligdeki her takımı yapabilirsiniz Ama Gsye hata yapanı anında yakarız.. Buna itiraz edildi..
Alican Aslan
Alican Aslan Aylar önce
Galatasaray Baskanı Olsaydım Vali değil Cumhurbaskanı Çağırsa , Ali koçla oynı mekana bile gırmezdım... Başkanım nasıl oluyoda 2 gün önce bırbırınıze gırıp 2 gün sonra sırf Vali çağırdı dıye kol kolasınız...Yazıkk Yazıkk Hepiniz Gideceksınız Kalıcı Olan İMPARATOR TERİM. .
Okan Dnmz
Okan Dnmz Aylar önce
"İnna Fetahna leke fethan mübina."
Ali Dogru
Ali Dogru Aylar önce
Hakemde insandir hata yapar diyenlerin hepsi simdi agliyor. Eman Toroglu.
Efe Ertan
Efe Ertan Aylar önce
Damat tv
i international
i international Aylar önce
*SADECE ERMAN TOROGLUNUN KONUSTUGU KISIMLARI YAYINLARMISINIZ ? TESEKKÜRLER..*
Ömer Özaydın
Ömer Özaydın Aylar önce
Aynen öyle diğerleri boş konuşuyor
Izzy69
Izzy69 Aylar önce
+1
asi Ferner ezer
asi Ferner ezer Aylar önce
Biz ihale den zararliyiz fener kendi maclarin satsa 100 milyon euro alir diyerleri dusunsun
hala holo
hala holo Aylar önce
26:02 korktum amk
Hendrix Ferluci
Hendrix Ferluci Aylar önce
Galatasaray Fenerbahçe’yi yener pazar günü! 💛❤️
Okan Dnmz
Okan Dnmz Aylar önce
İNSALLAH
kenan tüter
kenan tüter Aylar önce
Erişemeyeceği çiğere mındar diyor çim adam ermana başkan beğendiremiyoruz salla ya tutarsa şimdi aziz yıldırımı metliyor dengesiz
Kemal Şimşek
Kemal Şimşek Aylar önce
Yav erman he he
İsmail Abii
İsmail Abii Aylar önce
Ağzından salyalarla köpükler akıtarak FENERBAHÇE zehrini saçan aspor ve Toroğlu Pazar günü maçtan sonra bayrakları yarıya indirmeyi unutmayın
Pena Owezmyrat
Pena Owezmyrat Aylar önce
Sen neyin kavkasini yapiyorsun yazik degilmi aykut kocamana bir tutdurdunuz ersun diye alin size ersun fenerbahce savunma yapmaz yaptirir alin size savunma yapmayan onune gelen yeniyor
İsmail Abii
İsmail Abii Aylar önce
Kanalın adını terim tv yada trabzontoroglu tv olarak değiştirin ,bu da bi fikir
İsmail Abii
İsmail Abii Aylar önce
FENERBAHÇE düşmanı aspor dışarı
Ahmet Aydas
Ahmet Aydas Aylar önce
Usluba bak zorba
İsmail Abii
İsmail Abii Aylar önce
@Ahmet Aydas zaten izlemiyorum yapraamm ben burdaki FENERBAHÇELİ Lee için geldim yazdım ,sen üzerine alinma at kafası
Pena Owezmyrat
Pena Owezmyrat Aylar önce
Dogru soyledin kardes ben fener bahceliyim ama bunun gibiler yuzunden aykut kocamani yitirdik
Ahmet Aydas
Ahmet Aydas Aylar önce
Izleme sana zorla mi izlettiriyorlar fb tv izle
İsmail Abii
İsmail Abii Aylar önce
Beyaz tv dışarı
İsmail Abii
İsmail Abii Aylar önce
Aspor dışarı
ismailce tr
ismailce tr Aylar önce
Sivasspor haftalardır doğranırken susanlar şimdi haklı penaltı kullandı diye ağlamaya başladı 🔴⚪
Trk kan
Trk kan Aylar önce
Sivasin bokunu yesinler
İLGİNÇ VİDEOLAR
Erman sen hep atıyorsun zaten bol keseden TRvid de ki nasıl para aldıklarını anlatan eski dostlarınız var biraz izle
İLGİNÇ VİDEOLAR
A sporda aynı bataklık gibi size baştan ilaç sikmaları lazımdı ciktinz şimdi miletin başına bela oldunuz sivri sinek gibisiniz...baş sivri sinek turkuaz medya
aykut yegit
aykut yegit Aylar önce
A sporu seviyoruz sen yeterki defol git erman ortalığı karıştırmak ve nefret tohumu ekmekten başka bi boka yaradığın yok
İLGİNÇ VİDEOLAR
Güç dengelerine göre yanlı yalancı yoruma devam burası Türkiye güçler değişir sonra fener taraftarı sizleri asla affetmez devam edin yine algıya yalana hrrkez biliyor ne mal olduğunuzu artık milet uyandı sizin gibilerin algısını yemiyor bilin istedim
Chai Chen
Chai Chen Aylar önce
*FENER AFFETMEYECEK GALATASARAYI VALLA BULDUĞUNU ATACAK İYİCE BİLENDİK*
Mert Temiztürk
Mert Temiztürk Aylar önce
@Chai Chen kac puana ulastiniz :))))(
Mert Temiztürk
Mert Temiztürk Aylar önce
Noldiiiiii ula noldiiiiii
Mert Temiztürk
Mert Temiztürk Aylar önce
Muhahajajjaha
Mert Temiztürk
Mert Temiztürk Aylar önce
Kactane attiniz
Rido Drago
Rido Drago Aylar önce
Chailar hazirmi knk?
aykut yegit
aykut yegit Aylar önce
Yav erman kininde boğulursun inşallah
Ertan Ertan
Ertan Ertan Aylar önce
BABANIZ GALATASARAY ULAN!
asi Ferner ezer
asi Ferner ezer Aylar önce
Ertanga derim
Kerem Durmuş
Kerem Durmuş Aylar önce
Sosa yı atiba ya yem etmek istemedikleri için karşılaştırma yapamadılar ahahah
murat köse
murat köse Aylar önce
Sosa gibi adamı atibayla eşit tutmak bile sosaya hakarettir.
Murat Küçük
Murat Küçük Aylar önce
Biz 2011 de devletin bekası için kupadan vaz geçtik, hakliydik hakkımızı meydanlarda kırarak dökerek değil, mahkemeler de aradık. Bu günde devlet dara düşse elbette kupayı değil devletin bekasını düşünürüz. Ama devlet geçmişten ders çıkarmalı aynı hatalara düşülmemeli.36 yıldır TRABZONUN halkı yeniyor artık buna dur deme vaktide geldi.
Kerem Durmuş
Kerem Durmuş Aylar önce
45.59 Serkan burda Beşiktaş için yanlış anlayabilirlerde Fenerbahçe anlayamazmi
Okan Dnmz
Okan Dnmz Aylar önce
bjk liler kirilgan bu ara . batiyolar amk 😂😂
umut
umut Aylar önce
Yok
Mert Güler
Mert Güler Aylar önce
Trabzonspor um yenerse bundan sonra tutamazlar ama beraberlikte değerli bir puan olur . Sosa uğurcan ve sörlot kilit isimler olacak
Aykut Kocaman
Aykut Kocaman Aylar önce
Yav Erman Kardeş Fenerliler Seni İzlemiyor Zaten Anlat bu boş lafları Trabzonlu ve Galatasaray lilara
Hamit Yasar
Hamit Yasar Aylar önce
Ne işin var ozaman burda fenerlıler daha cok dınlıyor akıllıkar dınlesınde yonetımının ne yaptıklarını ogrwnıyorlar zorluca
Murat Küçük
Murat Küçük Aylar önce
Fenerium, fener rum patriği.insan ister işitemez düşünüyor. Hiç bir kulüp devletten üstün değil.devletimi tuttuğum takım için satmam.bu gün biz oluruz şampiyon yarın siz. şampiyonluk lar kimsenin tekelinde değil.fenerbahce taraftarının çok akıllı olması lazım Ali koç tamamen devleti hedef gösteriyor. Bu devlet hepimizin.Ali koç yaptığı hataları örtmek için TRABZONSPOR ve Maliye Bakanı Berat Albayrak üzerinden devlete saldırıyor taraftarı devlete karşı kışkırtıyor.Ali koç ateşle oynuyor. Belliki biryere güveniyor. Bu ülkede 15 temmuzda devlete sızmış FETÖ terör örgütü insanların üzerine ateş açtı. Insanlar şehit oldu.Arkadaslar devletin içindeki fetöcüler temizlendi temizleniyor. Peki Türkiyedeki kulüplere, federasyona ,MHK ya fetö operasyonu yapıldımı. herkezin çok dikkat etmesi lazım.bütün kulüplerin içinde provokatörler var bu kişilerin oyunlarına gelmeyelim.aslolan devlettir gerisi teferruat. Ali koç bu devletten büyük değildir .Insanları kandırarak devlete karşı kışkırtmanin elbette birgün cezası kesilir.biz TÜRK üz Türkiye ye hizmet ediyoruz. Peki ali koç sen kimsin? Kime Hizmet ediyorsun?
Gas Pedal
Gas Pedal Aylar önce
@mobile gaming😂😂😂😂 Hacı Allah iyiliğini versin ya
suleyman simsek
suleyman simsek Aylar önce
Sir Ersun Yanal izlemez tabi gerçekler acıdır
mobile gaming
mobile gaming Aylar önce
Burası ağlama yeri değil müridi olduğunuz ali koç ile kuduse ağlama duvarına gidin
Hüseyin Çam
Hüseyin Çam Aylar önce
Galatasaray 💛❤
Orhan Cet.
Orhan Cet. Aylar önce
Bu maci alacagiz insallah.boska yolu yok.FB
Hendrix Ferluci
Hendrix Ferluci Aylar önce
Сеймур Абдулаев Galatasaray şampiyonluk için her zaman son an’a kadar pes etmez.
yigit korkmaz
yigit korkmaz Aylar önce
Сеймур Абдулаев sen ne bicim GS lisin la? GS matamatiksel sampiyonluk sansi varsa sonuna kadar kovalar ve cogu zamanda Sampiyon olur! Gecen sezonda bunun en büyük kaniti, unutma 8 de kapanir 18 de kapanir!
Сеймур Абдулаев
Gsliyim.harbiden ciddi soyluyorum.bu mac sizin yuzdeyuz amma sampiyon olamayacaksizniz ya basak ya trabzon net
Ümit Çetin
Ümit Çetin Aylar önce
Fenerbahçe ve alikoç düşmanlığına devam yine erman algı yapıyorsun yine ama yemezler...
Ümit Çetin
Ümit Çetin Aylar önce
Valla beyler görüşünüzw yine de saygı duyarım ama ben azizi en çok seven taraftarlardan biriydim ama kendi şahsi şirketi gibi kafasına göre hareketler le taraftarı bıktırdı doğru yaptığı şeyler varmıydı vardı ama yanlışı da çok batık bir gemi bıraltı borç 300.milyon euro dedi sonra ortayaıkdı 600 milyon ali koç her ne kadar hatalı ve başarısız bir yaönetim sergilesede azizle kıyaslanamaz bir adam.
Kesk Sor Zer
Kesk Sor Zer Aylar önce
Tipik bir Fenerbahçeli cevabı. Sarı lacivert gözlükle izliyor
suleyman simsek
suleyman simsek Aylar önce
Ümit Çetin ne algısı kamil bak dalgana
Sonraki
A Spor Canlı
görünümler 95
Lava vs Iphone XS!
11:57
görünümler 254 154
BEGE - İLERLE (OFFICIAL VIDEO)
3:31
görünümler 2 759 884